Czy to dobre zestawienie?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-16, 11:54   #1
asszja
Przyczajenie
 
Avatar asszja
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 17
GG do asszja Send a message via Skype™ to asszja

Czy to dobre zestawienie??


Witam,

jestem tu po raz pierwszy i chce zapytac czy przy mojej cerze i moich sklonnosciach uzywam odpwoiednich dla mnie kosmetykow??
moja cera jest jakby tłustawa czy tez mieszana(acz slysazlam ze mieszaną cere ma w zasadzie kazdy z nas mam skłonności do alergii i do wyprysków tych ropnych duzych tez, mam takie jakby skupisko na lewym policzku i tam calay ale to caly czas cos jest od nowa sie tworzy, nie
moge juz tego zniesc.mam 25 lat i mecze sie juz dobre pare lat. Moze to wina kosmetykow.
od jakis 3 tygodni uzywam na noc no-scar bo mam blizny po krostach i inne, a na dzien uzywam humektan, uzywam tez podkładu rimmel last finish i mam pytanie czy te kosmetyki moga powodowac uczulenie w postaci takich krostek jak potówki tak wygladaja. prosze o jakis optymalne rozwiąznie na moja twarz juz nie mam pomysłow chcialabym aby byly jak najbardziej naturalne w rozsadnej cenie i zeby pozbyc sie wkoncu problemów nastolatki

dziekuje z góry
asszja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 22:36   #2
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Czy to dobre zestawienie??

A spróbowałaś skorzystać z wizyty u dermatologa? niestety nie znam tych kosmetyków o których piszesz ale skoro wspomniałaś że masz skóre skłonna do alergii to jest szansa że mogą ci podrażniać(szczególnie to na blizny)nie widząc Twoich zmian nie mogę Ci pomóc choć ten problem nie jest mi obcy bo jestem kosmetyczką..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.