Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-30, 23:46   #31
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Jeżdżę swoim autem, a jak auto niedysponowane (albo ja) - taksówką. Nie cierpię komunikacji miejskiej i wolę dopłacić za komfort jazdy...
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 10:14   #32
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4006399 9]Jeżdżę swoim autem, a jak auto niedysponowane (albo ja) - taksówką. Nie cierpię komunikacji miejskiej i wolę dopłacić za komfort jazdy...[/QUOTE]

Właśnie, niechęć do komunikacji miejskiejW swoim czasie wydawałam mnóstwo kasy na taksówki, ale na szczęście odkąd w Warszawie właściwie wszystkie tramwaje i autobusy są nowe to się przekonałam do ZTM Inna sprawa, że mam obecnie nie tyle mniejsze środki, ale po prostu szkoda mi tyle wydawać na coś tak "mało materialnego" jak taksówka. Ale późnym wieczorem, po imprezie, czy jak się spieszę to jak najbardziej.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 10:43   #33
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
Zastanawiam się pod co podpiąć dojazd do pracy codziennie- 100km- płaciłam 5e za przejazd, w ciągu 40 minut byłam na miejscu pracy, kierowca zabierał mnie spod domu, wysadzał pod biurem, zabierano mnie również skąd chciałam- a w samochodzie sobie smacznie spałam. Ehh brakuje mi czegoś takiego w Polsce i w innych krajach, szczególnie jak widzę samochody w centrum miasta tylko z 1 pasażerem...
Ruszyła w Polsce strona blablacar.pl z ofertami przejazdów. Wczoraj pierwszy raz skorzystalam i zabralam dwie chętne osoby
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 11:01   #34
Majka000
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 86
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Ruszyła w Polsce strona blablacar.pl z ofertami przejazdów. Wczoraj pierwszy raz skorzystalam i zabralam dwie chętne osoby
O, fajnie . Aczkolwiek większe zaufanie mam do taksówkarzy. Chyba jeszcze nie zdarzyło, aby jakiś taksówkarz targnął się na pasażera, nie?

Odnośnie tego, czy podjeżdżam do pracy taksówką pół minuty, to nie , zresztą na wsi u nas nie ma postoju taksówek.
Majka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 11:14   #35
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Cytat:
Napisane przez Majka000 Pokaż wiadomość
Odnośnie tego, czy podjeżdżam do pracy taksówką pół minuty, to nie , zresztą na wsi u nas nie ma postoju taksówek.
Jest jakiś pomysł na biznes .

Nie wiem czy się jakiś taksówkarz targnął na pasażera, ale wiem, że koło mnie jeden jedyny taksówkarz już nie jeździ bo odsiaduje 25 lat , skończyło się dzwonienie po niego, żeby dowiózł prowiant na imprezę .
monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 11:36   #36
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Ja wracam jedynie z imprez taksówką, ponieważ w mojej mieścinie nie mam linii nocnych z zkm - i to zazwyczaj tylko w sezonie zimowym. A Ciebie autorko jeśli stać na takie dojazdy to proszę cię uprzejmie ;-) w końcu wydajesz swoje ciężko zarobione pieniądze.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 11:37   #37
Majka000
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 86
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
Nie wiem czy się jakiś taksówkarz targnął na pasażera, ale wiem, że koło mnie jeden jedyny taksówkarz już nie jeździ bo odsiaduje 25 lat , skończyło się dzwonienie po niego, żeby dowiózł prowiant na imprezę .
A co przeskrobał? Zawsze mi się wydawało, że taksówkarze to porządni goście.
Majka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-31, 11:43   #38
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Chyba zakopię gdzieś u autorki poczucie bycia ekstrawagancką. Miałam raz z rodzicami kurs taksówką na 270 km.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 11:46   #39
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Cytat:
Napisane przez Majka000 Pokaż wiadomość
A co przeskrobał? Zawsze mi się wydawało, że taksówkarze to porządni goście.
Jak widać to nie reguła...

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Chyba zakopię gdzieś u autorki poczucie bycia ekstrawagancką. Miałam raz z rodzicami kurs taksówką na 270 km.
Ja jechałam w listopadzie koło 200, TŻ nie mógł jechać i wyjścia nie było. Licznik wyłączył, tragedii nie było .
monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 11:49   #40
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Ja taksówką jadę jak bardzo muszę. Ostatnio jechałam jak rodzinna uroczystość się przeciągnęła, ja musiałam zdążyć do pracy - a nie było komu mnie odwieźć.

Tak to zazwyczaj z imprez jeśli jest baaardzo późno, a ja się czuję źle :P No i jeśli jestem na imprezie typu krótka kiecka i szpilki - mam pecha do zboczeńców, zresztą w takich ciuchach to się nie dziwię - wtedy dla własnego bezpieczeństwa też wracam taksówką.

W czasach mojego liceum był taki picuś-glancuś co to codziennie o poranku wysiadał z taksówki przed szkołą. Budził powszechną uciechę
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 12:00   #41
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Ruszyła w Polsce strona blablacar.pl z ofertami przejazdów. Wczoraj pierwszy raz skorzystalam i zabralam dwie chętne osoby
Mam nadzieję, że sie to rozwinie. U mnie było tak, że na kurs miasto A-B ok. 100km to w godzinach porannych i popołudniowych kursy były co 30minut, a nawet kilka o tej samej porze. Dosłownie nikt nie jezdzi koleją oprócz turystów, którzy nie wiedzą co i jak (kolej tam jest baardzo powolna, droga w stosunku do czasu jazdy, a 5e za 100km w 40-50 minut zamiast 2h to świetna oferta).
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-31, 12:11   #42
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Cytat:
Napisane przez Majka000 Pokaż wiadomość
No, jak się jedzie przynajmniej w dwie osoby, to wychodzi taniej. Np. 100 na dwa to 50 zł za ok. 35 km, a pociągiem 12 zł razy dwa. Można się też potargować z taksówkarzami, np. on chce 120 czy 100 zł, a ja się pytam czy za 80 zł pojedzie. Z taksówkarzami to zawsze mama gada, bo trafiają się najczęściej rozmowni - o polityce, o kosmitach nawet nawijają, często o astronomii. Zauważyłam, że taksówkarze są oczytani dosyć.
Przechodzę kilka razy dziennie obok postoju taksówek i zauważyłam, że spora część taksówkarzy pożytkuje czas na lekturę
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 12:21   #43
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

no nie piszesz, ile zarabiasz; 100zl co 2 tyg to średnio 2,5 tyś rocznie, za taryfkę; jak Ci nie szkoda (a ponoć nauczyciele skarżą się na zarobki ;-)) to Twój cyrk i Twoje małpy , ale jak dla mnie to nadajesz w ten sposób swojemu zyciu ''wielkomiejskiego blichtru'' czy cuś. Z 2 str niektórzy ludzie wydają miesięcznie po parę stów np. na papierosy, to czemu Ty nie miałabyś 200 na wożenie się taksówkami.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2013-03-31 o 12:23
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 12:58   #44
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Nie mam zaufania do taksówkarzy jakoś i nie lubię jeździć taksówkami. Pewnie nie jest to regułą, ale w moim rodzinnym mieście pełno jest takich, którzy wożą ludzi jak najbardziej naokoło, żeby wydrzeć więcej kasy. Najgorzej jak trafią na kogoś kto na serio nie zna miasta i pozwala się robić w balona.
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 13:03   #45
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Nie mam zaufania do taksówkarzy jakoś i nie lubię jeździć taksówkami. Pewnie nie jest to regułą, ale w moim rodzinnym mieście pełno jest takich, którzy wożą ludzi jak najbardziej naokoło, żeby wydrzeć więcej kasy. Najgorzej jak trafią na kogoś kto na serio nie zna miasta i pozwala się robić w balona.

Zależy jaki taksówkarz i jaka firma. Wiele taxi ma GPS- podajesz gdzie chcesz jechać, facet sprawdza ile km, jaka trasa, podaje kwotę.

U mnie w mieście była jedna opłata-wiec jak dla mnie koleś mógł mnie wieźć i 10 razy naokoło miasta- kwota jest taka sama
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 13:06   #46
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

jeżdzę rzadko. zwykle jak mam np. pociąg o 3-4 nad ranem i komunikacja miejska raczej kijowo jeździ.
w tamte wakacje przyjechałam o 4 i za 1,5 godziny miałam kolejny pociąg dalej. więc akurat kolega - taksówkarz przyjechał po mnie. a po godzinie odwiózł z powrtoem. i to lubię


Cytat:
Napisane przez Majka000 Pokaż wiadomość
O, fajnie . Aczkolwiek większe zaufanie mam do taksówkarzy. Chyba jeszcze nie zdarzyło, aby jakiś taksówkarz targnął się na pasażera, nie?

co prawda była to nielegalna taksowka (ale tym tez się jeździ bo taniej) ale taksówkarza zamkneli bo gwałcił kobiety.

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Przechodzę kilka razy dziennie obok postoju taksówek i zauważyłam, że spora część taksówkarzy pożytkuje czas na lekturę
dokładnie. jak siedzą cały dzieńi czekają na kurs to poczytają coś, mają netbooki i oglądają filmy no i często też rozmawiaja z pasażerami.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 13:17   #47
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Stówki to by mi chyba było szkoda Wolałabym pewnie nie wyjść i wydać na coś innego
Ale ogólnie nie jest to jakaś ekstrawagancja Ani mega luksus
Jak się jeździ zwykle parę-10 km to jak się policzy koszty auta, paliwa, ubezpieczenia (nie mówię o seicento, tylko o jakimś przeciętnym aucie) to też trochę miesięcznie wychodzi, a do tego parkingi albo gorzej- brak możliwości parkowania i stanięcie na zakazie i mandacik.

Ludzie się chyba za dużo filmów naoglądali czy nie wiem czego, skoro uznają kawę na wynos i taksówkę za luksus.
Szczególnie, że większość taksówek to auta zdecydowanie nieluksusowe, a czasami ledwo dyszące.

Autorko mam wrażenie, że się tym za bardzo emocjonujesz, z tego posta biję taką dumą

Pociągi lubię, dla mnie najmniej męcząca forma transportu(oczywiście mówię o takich nieprzeładowanych), tramwaj jeszcze zniose w niektórych miastach (jak można usiąść, tory są w miarę proste, a ludzie się myją) za to autobusów nienawidzę.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 13:20   #48
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Taksówki ? Szkoda kasy na taki luksus.
W końcu nie po to robiłam prawko żeby teraz korzystać z takich usług
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 13:26   #49
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Cytat:
Napisane przez lizawietta Pokaż wiadomość
wtedy po prostu bym raczej przenocowała gdzieś np u znajomych z danego miasta (też mieszkam w małym mieście i jeśli ju z to impreza nie w moim miejscu zamieszkania).
Mnie to np drażni jak dorośli ludzie nie potrafią sobie zorganizować przejazdu(mieszkasz, gdzie mieszkasz- trudno, poproś rodziców o odebranie, wydaj na taksówkę) i szukają darmowego noclegu. Jeszcze jak to bliższe sobie osoby-ok. Ale jak się szuka wśród dalszych znajomych to dziwnie dla mnie.
Jeszcze niektórym kupisz na śniadanie np musli firmy x, bo wiesz że lubią a oni pomarudzą, że nie jest to ich ulubiony smak
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-31, 13:30   #50
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
Zależy jaki taksówkarz i jaka firma. Wiele taxi ma GPS- podajesz gdzie chcesz jechać, facet sprawdza ile km, jaka trasa, podaje kwotę.
Dlatego mówię, że niekoniecznie jest to regułą. Widocznie ja i znajomi mamy pecha, ale na szczęście nie jesteśmy naiwni.

Tak czy inaczej nie przepadam. Chyba że wracam bardzo późno i nie mam innego wyjścia.
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 13:31   #51
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Jeżdżę bardzo rzadko, nie mam potrzeby, ale jak się już zdarzy to mam raczej neutralny stosunek do tego. Na pewno w pewnych sytuacjach jest to wygodne.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 13:40   #52
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Ja jeżdżę stosunkowo często. Zawsze w nocy z imprez, nie korzystam w ogóle z nocnej komunkacji miejskiej. Czasem też korzystam, gdy jest brzydka pogoda a ja z jakiegoś powodu muszę być elegancko ubrana, albo gdy mam coś ciężkiego do pretransportowania, albo gdy jestem zmęczona, albo gdy gdzieś się spieszę... różnie.

U mnie w mieście taksówki nie są drogie (tzn. zależy też, jak firma, ale ja znam te tanie), ja mieszkam blisko centrum więc to nie jest jakiś straszny wydatek. A jak trzeba gdzieś dalej pojechać to też ok, cenię sobie komfort, bezpieczeństwo i nie żal mi na to pieniędzy, chociaż też nie mam kieszeni wypchanych banknotami. Jeśli nie mam kasy na taksówkę by w nocy wrócić do domu, to nie idę na imprezę (chyba że mogę nocować).
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 13:40   #53
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Mnie to np drażni jak dorośli ludzie nie potrafią sobie zorganizować przejazdu(mieszkasz, gdzie mieszkasz- trudno, poproś rodziców o odebranie, wydaj na taksówkę) i szukają darmowego noclegu. Jeszcze jak to bliższe sobie osoby-ok. Ale jak się szuka wśród dalszych znajomych to dziwnie dla mnie.
Jeszcze niektórym kupisz na śniadanie np musli firmy x, bo wiesz że lubią a oni pomarudzą, że nie jest to ich ulubiony smak
To chyba zależy od ludzi, ja czasem jadę nocować do koleżanki mimo, że nie jest po drodze ale dojazd ma lepszy w sumie i bezpieczniej wracać we 2, nie zauważyłam, żeby to był problem. Zawsze dopytuję czy na pewno mogę, jak robię imprezę u siebie na zadupiu to z noclegiem itp Sama wolałabym kogoś przenocować, mając oczywiście warunki do tego, niż się martwić, że będzie wracać w środku nocy albo płacić dużo za taksówkę.
Z dalszymi znajomymi byłby problem jakby chcieli nocować często, ale np ze 2 razy w roku no to czemu nie

Jejku chyba jestem skąpa, bo potrafię się tachać tramwajem przez pół miasta z kilkukilogramowym kartonem i jeszcze iść kilometr pieszo jak nie mam autobusu, a nawet mi do głowy nie przyjdzie taksówka Ale przejazd komunikacją mam darmowy, grzech nie skorzystać
__________________


Ćwiczę!

Edytowane przez Wenress
Czas edycji: 2013-03-31 o 13:46
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 13:48   #54
Majka000
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 86
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Cytat:
Autorko mam wrażenie, że się tym za bardzo emocjonujesz, z tego posta biję taką dumą
Hm, nie jestem jakoś dumna, tylko moja mama np. się wstydzi tego, że przyjechała taksówką (sąsiadów) i np. chce żeby podjechać trochę dalej. Ja w ogóle się nie wstydzę.
Majka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 14:07   #55
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

nie jeżdżę taksówkami, z imprez wracam komunikacją nocną (mam bilet miesięczny na wszystkie krakowskie linie, więc korzystam ile się da ), ewentualnie umawiam się z bratem, żeby później odebrał mnie z przystanku autem (mam 15/20 minut pieszo do domu, ale po nieciekawej okolicy).
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2013-03-31 o 14:09
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 14:09   #56
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Nie cierpię taksówek xD
Nie wiem, jakoś czuję się niezręcznie w taksówce. Jeszcze jak wracam ze znajomymi z imprezy to w miarę spoko, bo wychodzi tanio, ale jeśli mam do wyboru powrót np. z jedną koleżanką taksówką a powrót ZTM - wybieram ZTM.
Może to też dlatego, że kocham i uwielbiam jeździć tramwajami (do tego stopnia, że nadkładam sporo drogi na uczelnie, żeby pojechać tramwajem a nie np, autobusem, zdarza mi się też z nudów robić tramwajowe wycieczki po mieście), autobusami trochę mniej - ale mam przystanek pod domem, więc jest całkiem spoko.
Taksówki kosztują mnie za dużo nerwów, w sumie chyba się ich boję.
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 14:18   #57
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

te 200zł miesięcznie wolałabym wydać na taksówkę, albo dołożyć do ceny wynajmu czegoś i wynieść się od mamy. Luksus mieszkania osobno przewyższa luksus taksówki 2 razy w miesiącu.
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 14:21   #58
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Mnie to np drażni jak dorośli ludzie nie potrafią sobie zorganizować przejazdu(mieszkasz, gdzie mieszkasz- trudno, poproś rodziców o odebranie, wydaj na taksówkę) i szukają darmowego noclegu. Jeszcze jak to bliższe sobie osoby-ok. Ale jak się szuka wśród dalszych znajomych to dziwnie dla mnie.
Jeszcze niektórym kupisz na śniadanie np musli firmy x, bo wiesz że lubią a oni pomarudzą, że nie jest to ich ulubiony smak
Zostanie u siostry lub u osoby z którą imprezuję nie jest dla mnie wpraszaniem się. Na pewno bym sie nie ładowała do osób, które nie są dla mnie bliskie
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 15:06   #59
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

właściwie jechałam taksówką 4 razy w życiu, w tym raz na taryfie weekendowej i raz na nocnej. że względu na cenę nie podobało mi się jeżdżę tak w wyjątkowych sytuacjach, np. raz mój tz wyszedł że szpitala z nogą w gipsie, a to była niedziela i nie mieliśmy skąd wypożyczyć kuli ; p
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 15:07   #60
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Lubicie jeździć taksówkami? Czy to ekstrawagancja?

Cytat:
Napisane przez lizawietta Pokaż wiadomość
Zostanie u siostry lub u osoby z którą imprezuję nie jest dla mnie wpraszaniem się. Na pewno bym sie nie ładowała do osób, które nie są dla mnie bliskie
Napisałam, że bliższe osoby są ok- brat, bliższa koleżanka

Ale i tak widzę różnicę pomiędzy zaproszeniem na parę godz na drinki( albo wspólnym wyjściem na miasto) a zostaniem na nocleg.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-12 17:26:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.