Biedroneczkowy wątek offtopowy. - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-06, 09:44   #4171
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

wczraj P. przyniosl tak pyszne pierogi ruskie od tesciowej, ze do dzis sie nad nim rozpływam, a kapuste kisozna kupilam w warzywniaku przedwczoraj, jeszcze takiej pysznej nie jadlam, nie jest przekwaszona, marchwi ma bardzo duzo i do tego jakby ktos swiezo natarł
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:00   #4172
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Kiełbasa Co bym oddała za wielki kawał smażonej kiełbasy, albo jeszcze lepiej pieczonej przy ognisku
też za mną chodzi kiełbasa z ogniska, to może coś znaczy? za mało substancji rakotwórczych w organizmie czy co ?
ostatnio nawet próbowałam namówić męża, żeby wygospodarował na ogrodzie miejsce na ognisko, ale będzie ciężko, bo cały ogród jest usiany drzewkami, do tego szklarnia, oczko, huśtawka, altana wszystko z drzewa i dopiero by było, jakby się coś zajarało

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Przypomniał mi się mój pierwszy związek w 1 klasie gimnazjum. Odebrałam na lekcji od jednego chłopaka karteczkę z pytaniem "czy chcę z nim chodzić", stwierdziłam, że tak, on się ucieszył, w domu się zastanowiłam i doszłam do wniosku, że jednak nie chcę, to się biedny obraził. A nawet narysował mi wcześniej ciężarówkę z napisem "Jadę do Ciebie, Iza!", do tej pory pluję sobie w brodę, no takiego amanta odrzucić
ale ten świat poszedł do przodu, mój chrześniak tak "podrywa" dziewczyny w zerówce non stop soc im maluje, na Walentynki nawet laurki robił

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
a co tam, wrzucę wam na chwilę zdjęcie moich rodziców i tak je wszyscy widzieli, bo mam je w ramce na komodzie
wykapana mama

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez olgaes Pokaż wiadomość
Filipinkę też czytałam
ja bravo, bravo girl i Popcorn

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Właśnie nie miał pierścionka, bezczelny
ej bo to na pewno był spontan, taki "od serca"

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Jeszcze był epizod z moim późniejszym mężem gdy byłam w szóstej klasie, ale wtedy byłam dużo mądrzejsza niż 10 lat później gdy za niego wyszłam
może powiedzenie "nie wchodź dwa razy do tej samej rzeki" naprawdę ma znaczenie i nie wróży nic dobrego ?
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:02   #4173
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

najlepszy to byl dzis sen, jak to B. byly do kupienia grzejniki z pralka w srodku, 2 zostaly i myslalam czy kupic, ale stwierdzilismy z P., ze malo prania wejdzie

w ogole to chodzilo sie po takiej jakiejs sciezce, ja mialam w kosiarce swinke morska, a w wozku dziecko i tak ich ciagnelam, jak doszlam juz na koniec, to stwierdzilam, ze wypadl kosz z kosiarki i musze wrocic szukac , bo tam jakies papiery mialam, poprosilam 2 babki, by mi popilnowaly, a ja za 5 minut wroce, zaczelam biec i szukac, a za jakis czas ta babka z pretensjami, ze 5 minut dawno minelo
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:03   #4174
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Witam z rana, jeszcze przed kawą.
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
a co tam, wrzucę wam na chwilę zdjęcie moich rodziców i tak je wszyscy widzieli, bo mam je w ramce na komodzie
Wow! Świetnie się prezentują, jacy rozrywkowi
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Wzruszyłam się

Na studiach też miałam takiego jednego amanta, co to za mną łaził i mi czytał wiersze, które dla mnie napisał
A inny z kolei mi się oświadczył w Łazienkach na drugim spotkaniu (!), moja odpowiedź nie była na tyle kulturalna, żebym mogła ją tu zacytować

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ja także nie mogę sobie darować jednego wielbiciela z podstawówki..Mieszkałam na parterze i on podrzucał mi co chwilę jakieś plony ze swojego ogrodu..a to tulipany, a to torebka czereśni..chował się czekał gdzieś za rogiem na moją reakcję Kiedyś mój tata znalazł te dowody miłości i skomentował to jakoś humorystycznie, niestety amant usłyszał te słowa, wziął to sobie jakoś strasznie do serca, napisał pełen rozpaczy list, że moi rodzice go nigdy nie zaakceptują, że jest przecież beznadziejny i w ogóle i pogrążył się w czarnej rozpaczy. Takie były koleje pierwszej nieodwzajemnionej miłości. Jeszcze był epizod z moim późniejszym mężem gdy byłam w szóstej klasie, ale wtedy byłam dużo mądrzejsza niż 10 lat później gdy za niego wyszłam
Dobrze, że nie popełnił samobójstwa.
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Branoc
Mało jest takich rycerzy na białych rumakach, poznałam w życiu całą masę facetów, ale tych naprawdę porządnych, konkretnych i nadających się na partnera to mogę na palcach jednej ręki policzyć
Oj to mnie pocieszyłaś.
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Kayra też pisała, że jakiś chłop by jej się przydał, to dla niej, dla Pauliny i dla Ciebie trzeba zamówienie na trzech rycerzy złożyć
A tę moją niedokończoną sprawę ciężko wyjaśnić, bo ja w Stolicy, a chłop ten w Trójmieście

Zakochałam się

---------- Dopisano o 01:19 ---------- Poprzedni post napisano o 01:16 ----------

Jaka cwana bestia:



Swoją drogą mój chłop właśnie dlatego zawsze robi jajecznicę, kotlety i wszystko z grilla I ciasto na pierogi mi wałkuje
Zamawiaj zamawiaj, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie, bo rycerze jak dinozaury powymierali.
Grunt to sobie faceta wychować

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
mój mąż zmieniał okulary 2 tygodnie temu, poprzednie były pierwsze, a te zawsze robi się słabsze niż wykryta wada, aby oczy się nie męczyły za bardzo przy takim "szoku okularowym"
i o dziwo wzrok mu się poprawił, dioptria 0.00 z 0.25, ale właśnie ta oś gorzej. Optyk uprzedził go, że z początku może czuć się dziwnie w nowych okularach i jeśli oczy będą się męczyć, to należy zrobić przerwy. Też na początku mój TŻ dziwnie się czuł w tych okularach, ale już się przyzwyczaił i jest ok

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------


ja ogólnie lubię ludzi, w pracy cały czas miałam kontakt z setką nowo poznanych ludzi i w każdym dniu inni, zdarzały się czarne owce, co potrafiły wyprowadzić mnie z równowagi i po to też przychodziły, ale większość była bardzo miła, otwierała się, zwłaszcza starsze osoby, mogły się wyżalić, opowiedzieć historię swojego życia, bo przy obcych jest łatwiej

A ta Mirage to pewnie kiedyś była w programie Rozmów w Toku z tymi dziewczynami-elfami
Moze i ja się przyzwyczaję. To nie są moje pierwsze okulary, boje się że moje oko zwariuje jak do czytania inna oś, a do jazdy samochodem inna.
Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
hejka

wczoraj mialam lenia, jak po 17 sie walnelam, to tak kimalam do 20 prawie, cos tam spojrzalam na TV, ale wstac sie nie chcialo

tu nawet przed 22 zajrzalam, ale ekran zrobil mi sie czarny i wylaczylam juz, bo znow len

a dzis juz za Sara łaziłam, pewnie nie chciala bym do poludnia w szlafroku chodzila

za to sny mialam az 3, w tym jeden z Adamczykiem

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------


o widze ,ze dom jak u mnie
Z Żabcią
Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość

ładnie do mnie mowisz

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość


ale ten świat poszedł do przodu, mój chrześniak tak "podrywa" dziewczyny w zerówce non stop soc im maluje, na Walentynki nawet laurki robił
Strach pomyśleć co będzie potem
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:05   #4175
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
A z wyglądu jak na złość był bliski moim ideałom..
mnie się od 7 klasy podstawówki spodobał pewien chłopak i całe liceum nie mogłam wybić go sobie z głowy. Chodził do tej samej szkoły i ciągle na niego "wpadałam". Z wyglądu ideał, z opinii naszych wspólnych znajomych ideał, my nigdy nie mieliśmy okazji pogadać, bo ja bardzo nieśmiała byłam No i któregoś dnia po 6 latach "zakochania" lub jak kto woli "platonicznej miłości" przekonałam się, że to totalny gbur, niemiły, do tego wysoko noszący głowę i stwierdziłam, że nie wiem, co mi w nim imponowało i przeszło mi, a tyle lat zmarnowałam
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:09   #4176
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

a żebys wieziala, ze jak Żabcia sie zachowywal, najlepsze bylo, jak stalam tylem, a on swoim przodem puknal mnie w dupke tak dla smiechu troche tez z podwalania, bo jednak cos tam zaczelo iskrzyc

ale nie zapomne jak sie obudzilam i sie usmiechalam jaki fajny sen

a 3 to byla kawa z kolezanka, P. tez przyszedl i w koncu myslimy czy wziac jeszcze po bajaderce, ale poszlismy, ale dziwne, bo moja kolezanka nic nigdy nie je

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
mnie się od 7 klasy podstawówki spodobał pewien chłopak i całe liceum nie mogłam wybić go sobie z głowy. Chodził do tej samej szkoły i ciągle na niego "wpadałam". Z wyglądu ideał, z opinii naszych wspólnych znajomych ideał, my nigdy nie mieliśmy okazji pogadać, bo ja bardzo nieśmiała byłam No i któregoś dnia po 6 latach "zakochania" lub jak kto woli "platonicznej miłości" przekonałam się, że to totalny gbur, niemiły, do tego wysoko noszący głowę i stwierdziłam, że nie wiem, co mi w nim imponowało i przeszło mi, a tyle lat zmarnowałam
u mnie w podstawowce byl taki Paweł, tylko byl rudy, ale mi sie tak podobal, chyba przez te, ze byl wysoki, madry i taki powazniejszy od innych, wyklejalam sobie z literek jego przezwisko na kalendarzyku

i raz glupio wyszlo, bo ktos wyjal mi z torby moje spodenki na w-f i mu na glowe zalozyli

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

no i araz dostawalam jakies anonimy milosne do domu i podobno to robil taki Maciek, ale nie jestem pewna o tej pory
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:10   #4177
farfala
Rozeznanie
 
Avatar farfala
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: In the middle of nowhere
Wiadomości: 955
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Witam serdecznie.
Jestem nałogową Biedromaniaczką.
Mogę się do Was dołączyć?
__________________
Smutno jest, gdy resztkami złudzeń Duszę podpartą,
Rozum uświadomić musi, że.... nie było warto.
farfala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 10:11   #4178
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Raz coś w tym stylu przerabiałam, 7 lat temu, na szczęście nic z tego nie wyszło, ale urażona duma została i ten facet jest moją "niedokończoną sprawą", bo w sumie nigdy sobie rozstania nie wyjaśniliśmy, a on co parę miesięcy przypomina mi o swoim istnieniu, nie wiem po co
mój poprzedni chciał "przerwy" w związku, rozstaliśmy się (a to raczej on tak zadecydował, ja nie chciałam się rozstawać) z tą myślą, że po miesiącu wrócimy i zobaczymy, czy da się coś uratować, bo stwierdził, że się dusi. Jak się okazało chciał tego po to, bo miał na oku inną i chciał się przekonać legalnie, czy ma jakieś szanse z tamtą dziewczyną (wówczas oficjalnie był wolny, a że na czas określony to dla niego mało istotne ). Ja stwierdziła, że taka "przerwa" jest bez sensu i niczego pozytywnego nie przyniesie, albo jesteśmy razem, albo się rozstajemy definitywnie. No i wyszło to drugie z mojej inicjatywy. Od tamtej pory się nie widzieliśmy, nie kontaktowaliśmy, a część jego rzeczy została u mnie i część moich u niego więc sprawa jakby też jest "niedokończona".
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:12   #4179
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez farfala Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.
Jestem nałogową Biedromaniaczką.
Mogę się do Was dołączyć?
zapraszamy

tylko uprzedzamy, ze malo co tu piszemy o Biedronce
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:18   #4180
farfala
Rozeznanie
 
Avatar farfala
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: In the middle of nowhere
Wiadomości: 955
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Tym lepiej .
Bo przynajmniej nam tematów nigdy nie zabraknie.

Ostatnio znalazłam to:
http://www.wykop.pl/ramka/1468055/na...zenie-w-lozku/

Już widzę siebie na tym łóżku
__________________
Smutno jest, gdy resztkami złudzeń Duszę podpartą,
Rozum uświadomić musi, że.... nie było warto.
farfala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:19   #4181
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez farfala Pokaż wiadomość
Tym lepiej .
Bo przynajmniej nam tematów nigdy nie zabraknie.

Ostatnio znalazłam to:
http://www.wykop.pl/ramka/1468055/na...zenie-w-lozku/

Już widzę siebie na tym łóżku
tyle dni
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 10:34   #4182
farfala
Rozeznanie
 
Avatar farfala
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: In the middle of nowhere
Wiadomości: 955
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
tyle dni
Ale za 15 tysi USD.
Czego się nie robi dla nauki.
__________________
Smutno jest, gdy resztkami złudzeń Duszę podpartą,
Rozum uświadomić musi, że.... nie było warto.
farfala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:37   #4183
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

a siku to jak ????
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:43   #4184
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
wczraj P. przyniosl tak pyszne pierogi ruskie od tesciowej, ze do dzis sie nad nim rozpływam, a kapuste kisozna kupilam w warzywniaku przedwczoraj, jeszcze takiej pysznej nie jadlam, nie jest przekwaszona, marchwi ma bardzo duzo i do tego jakby ktos swiezo natarł
ruskie uwielbiam moje ulubione
ja nie lubię kiszonej, jak ma taki gorzkawy posmak, kiszona musi być kwaśna, a niektóre są gaszone to jakbym goryczkę jadła

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość

Strach pomyśleć co będzie potem
no a on jest taki zazdrośnik o siostrę, że ostatnio oznajmił, że nie wyobraża sobie i nie chce, żeby siostra miała chłopaka, on jej nikomu nie odda a mała ma dopiero ledwo skończony roczek
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:43   #4185
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
ja nie lubię kiszonej, jak ma taki gorzkawy posmak, kiszona musi być kwaśna, a niektóre są gaszone to jakbym goryczkę jadła

nie ta w sam raz, gorzka na pewno nie, tylko nieraz sa jakies za ukiszone, moze stare
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:45   #4186
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
a żebys wieziala, ze jak Żabcia sie zachowywal, najlepsze bylo, jak stalam tylem, a on swoim przodem puknal mnie w dupke tak dla smiechu troche tez z podwalania, bo jednak cos tam zaczelo iskrzyc
ha to pewnie reakcja na to, że Adamczyk rozszedł się z Kate Rozz jest do wzięcia
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:49   #4187
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Branoc
Mało jest takich rycerzy na białych rumakach, poznałam w życiu całą masę facetów, ale tych naprawdę porządnych, konkretnych i nadających się na partnera to mogę na palcach jednej ręki policzyć
a no niestety

laisla łączę się z tobą w bólu, obudziłam sie z okropnym bólem głowy dzisiaj..

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
I tego rycerza sobie życzmy nawzajem, póki co chociaż w snach Paulinko

Wiecie, że właśnie podczytuje nas ..12 osób Nie chcę nawet myśleć ile ich jest w ciągu dnia..szkoda, że się nie odezwą
tylko rycerz, trzeba mieć wymagania

A no zawsze jest duża lista czytających...
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:50   #4188
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
ha to pewnie reakcja na to, że Adamczyk rozszedł się z Kate Rozz jest do wzięcia
jak sie rozszedl, ale on juz byl żonaty tak?
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:51   #4189
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość

superaste

ja mam dziadkow takie fajne stare
Mam tez takie stare stare jak mnie jeszcze na świecie nie było, czarno-białe, przed ślubem ależ mój tatuś był chucherko jest bardzo drobnokościsty, tylko mu brzuch urósl
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 10:52   #4190
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

musze do jutra do tesco sie wybrac, bo juz sie balam, ze przeszedl m kolo nosa rabat 5 zl na herbate, ale zdazylam, a dlategosie ociaglam, bo czekalam na moja ulubiona biala z fiolkiem i juz jej nie ma

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Mam tez takie stare stare jak mnie jeszcze na świecie nie było, czarno-białe, przed ślubem ależ mój tatuś był chucherko jest bardzo drobnokościsty, tylko mu brzuch urósl
a moj dziadek jaki amant byl

babcia to jakby sie nie zmienila, ale dziadek to facet troche inny , choc zawsze on byl chudziutki, a babcia grubsza i Ci drudzy dziadkowie tak samo
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:53   #4191
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
wykapana mama


może powiedzenie "nie wchodź dwa razy do tej samej rzeki" naprawdę ma znaczenie i nie wróży nic dobrego ?
Mama na pewno bardzo się cieszy, że widzicie to podobieństwo bo przeżywała strasznie jak to córka i taka niepodobna


a co do rzeki.. miałam chwile wątpliwości i nas ciągnęło do siebie, ale zwątpiłam w ten pomysł teraz mamy dobry kontakt, ale czysto koleżenski
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:54   #4192
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
nie ta w sam raz, gorzka na pewno nie, tylko nieraz sa jakies za ukiszone, moze stare
możliwe, bo producenci gaszą chemicznie kapuchę siarą, żeby dalej "się nie kisiła" , wtedy jest gorzka, blee
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 11:01   #4193
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Witam z rana, jeszcze przed kawą.

Wow! Świetnie się prezentują, jacy rozrywkowi
ja też jeszcze przed kawą, aż dziwnie czytać wizaż bez kawy

Wiesz co, moja mama jest strasznie postrzelona, tańczy zawsze i wszędzie, tu impreza tam dyskoteka. Za to mój tato nie znosi tańczyćczasem mama go namówi ale to nie jest jego ulubione zajęcie. Poza tym jednym faktem to jajcarz, fakt

Wyobrazcie sobie, że na 1. roku studiów spotkałam się ze starymi znajomymi i się okazało, że byli w klubie i stali w kolejce po piwo a za nimi moja mama bo przyszła na dyskotekę

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez farfala Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.
Jestem nałogową Biedromaniaczką.
Mogę się do Was dołączyć?
Pewnie tylko tu biedronki mało, więcej ploteczek

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
a moj dziadek jaki amant byl

babcia to jakby sie nie zmienila, ale dziadek to facet troche inny , choc zawsze on byl chudziutki, a babcia grubsza i Ci drudzy dziadkowie tak samo
O kurde, to chyba wszystkie kobitki za nim latały

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
ha to pewnie reakcja na to, że Adamczyk rozszedł się z Kate Rozz jest do wzięcia
wlasnie nie rozumialam w ogóle tego ślubu
ciekawe czy ta czartoryska dlugo pobędzie męzatką.

Zauwazylyscie, że ludzie po dlugich związkach, w następnych szybko biorą ślub?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 11:05   #4194
farfala
Rozeznanie
 
Avatar farfala
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: In the middle of nowhere
Wiadomości: 955
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Jejku ja nie znoszę tańczyć. Jestem jakoś mało kobieca pod tym względem chyba.

Właśnie się strasznie wkurzyłam, bo tak się długo ociągałam z zakupem biletów do teatru, że już wszystkie wyprzedane. Mam refleks szachisty.
A trzy dni o tym myślałam, że muszę kupić.
__________________
Smutno jest, gdy resztkami złudzeń Duszę podpartą,
Rozum uświadomić musi, że.... nie było warto.
farfala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 11:12   #4195
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość

u mnie w podstawowce byl taki Paweł, tylko byl rudy, ale mi sie tak podobal, chyba przez te, ze byl wysoki, madry i taki powazniejszy od innych,
tez "przerobiłam" rudego, Tomek mu było ładny chłopak, wysoki, dobrze zbudowany, tylko charakter jak zwykle na "-"

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez farfala Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.
Jestem nałogową Biedromaniaczką.
Mogę się do Was dołączyć?
helloł
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 11:12   #4196
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez farfala Pokaż wiadomość
Jejku ja nie znoszę tańczyć. Jestem jakoś mało kobieca pod tym względem chyba.

Właśnie się strasznie wkurzyłam, bo tak się długo ociągałam z zakupem biletów do teatru, że już wszystkie wyprzedane. Mam refleks szachisty.
A trzy dni o tym myślałam, że muszę kupić.
uuu a na co chcialas sie wybrac?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 11:19   #4197
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
jak sie rozszedl, ale on juz byl żonaty tak?
tak to był szybki i głośny ślub

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość

Zauwazylyscie, że ludzie po dlugich związkach, w następnych szybko biorą ślub?
jeśli to nienormalne, to zabijcie mnie bo ja po poprzednim trwającym 4 lata związku, wzięłam ślub w 3 rocznice znajomości
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 11:31   #4198
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
jeśli to nienormalne, to zabijcie mnie bo ja po poprzednim trwającym 4 lata związku, wzięłam ślub w 3 rocznice znajomości
nie że nienormalne, ale powiedzmy ktoś jest w długoletnim związku, ten się rozpada, za 2-3 miesiące ma nowego partnera a za kolejne 3-4 miesiace bierze ślub. Ja tu w latach nie liczę
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 11:39   #4199
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Hej kobitki dopiero moge wpasc sie przywitac
Bylam u szwagierki na noc nasi mezowie nocki mieli wiec bylysmy same baby z jej sliczna corcia taka slodka jest 8 miesiecy ma
Byla wczoraj pierwsza taka kapiel z kaczuszka,ze juz siedziala i sie pluskala ale byla zabawa mama ja trzymala a ja nagrywalam i foty cykalam
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 11:50   #4200
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Hej kobitki dopiero moge wpasc sie przywitac
Bylam u szwagierki na noc nasi mezowie nocki mieli wiec bylysmy same baby z jej sliczna corcia taka slodka jest 8 miesiecy ma
Byla wczoraj pierwsza taka kapiel z kaczuszka,ze juz siedziala i sie pluskala ale byla zabawa mama ja trzymala a ja nagrywalam i foty cykalam
ojejj.. fajny taki maluszek

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Jak dostałam kolki nerkowej i moj (były już) chlopak zadzwonil do mamy, powiedzial, że mnie zawiózl do szpitala bo się ruszyć nie mogę to się pytała czy będzie babcią co to, to nie
Ale cudze dzieci, raz na jakiś czas, pobawiłabym słodziachne są strasznie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.