Biedroneczkowy wątek offtopowy. - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-06, 11:51   #4201
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
ojejj.. fajny taki maluszek
nio slodziak jest do schrupania
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 12:09   #4202
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Także jakby któraś potrzebowała, wizażowa ciocia się zajmie brzdącem
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 12:12   #4203
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Także jakby któraś potrzebowała, wizażowa ciocia się zajmie brzdącem
Ja tez oczywiscie jak cos
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 12:20   #4204
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
ruskie uwielbiam moje ulubione
ja nie lubię kiszonej, jak ma taki gorzkawy posmak, kiszona musi być kwaśna, a niektóre są gaszone to jakbym goryczkę jadła

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------


no a on jest taki zazdrośnik o siostrę, że ostatnio oznajmił, że nie wyobraża sobie i nie chce, żeby siostra miała chłopaka, on jej nikomu nie odda a mała ma dopiero ledwo skończony roczek
Ło matko.
Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
ha to pewnie reakcja na to, że Adamczyk rozszedł się z Kate Rozz jest do wzięcia
Wszystko jasne.
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
a no niestety

laisla łączę się z tobą w bólu, obudziłam sie z okropnym bólem głowy dzisiaj..

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------



tylko rycerz, trzeba mieć wymagania

A no zawsze jest duża lista czytających...
Moze to coś z ciśnieniem, bo moją mamę i mnie tez boli głowa.
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
ja też jeszcze przed kawą, aż dziwnie czytać wizaż bez kawy

Wiesz co, moja mama jest strasznie postrzelona, tańczy zawsze i wszędzie, tu impreza tam dyskoteka. Za to mój tato nie znosi tańczyćczasem mama go namówi ale to nie jest jego ulubione zajęcie. Poza tym jednym faktem to jajcarz, fakt

Wyobrazcie sobie, że na 1. roku studiów spotkałam się ze starymi znajomymi i się okazało, że byli w klubie i stali w kolejce po piwo a za nimi moja mama bo przyszła na dyskotekę

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------


Pewnie tylko tu biedronki mało, więcej ploteczek

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------



O kurde, to chyba wszystkie kobitki za nim latały

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------



wlasnie nie rozumialam w ogóle tego ślubu
ciekawe czy ta czartoryska dlugo pobędzie męzatką.

Zauwazylyscie, że ludzie po dlugich związkach, w następnych szybko biorą ślub?
Super ta Twoja mama, ja sobie swojej na dyskotece nie wyobrażam.
Też to zauważyłam, hehe to moze teraz jak poznam jakiegoś amanta będzie ślub :P

Wróciłam z Biedronki i jestem oburzona, wyobraźcie sobie ze przy lakierach do pazurków stała mamusia z córusią i każdy otwierały i mazały pazury, długo tak stały a kolo nich ekspedientka która patrzy i zwróciła im uwagę, a one ze nie ma testerów to jak mają sprawdzić i dlaej sterczą i ta kobietka koło nich. Po prostu nie czaje tych ludzi. Gdyby nie ta sprzedawczyni to sama bym im uwagę zwróciła.
Zakupiłam płatki kosmetyczne, biosilk który był dobrze schowany i krem do rąk. A dziś zamontowała mi siostra nową biedronkową roletę.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 12:21   #4205
myszka87914
Zadomowienie
 
Avatar myszka87914
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 471
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Rozmawiacie już sobie?
mały ma jeszcze ciężką mowę, ale dużo już poprawnych słów używa. Ma też swoje słowa, które tylko chyba sam rozumie ale dogadać się z nim idzie. Jak coś chce i nie umie powiedzieć, to bierze za rękę i prowadzi w dane miejsce. Cwaniak jeden. Gadułka z niego taka, że niekiedy uszy aż bolą.;-)
No no Ponoć pierwszy kryzys po siedmiu latach, a potem to już raczej z górki
nawet o tym nie wiedziałam. Może to i prawda, bo coś od jakiegoś czasu z D jakoś nie możemy się dogadać i wkur*** mnie okropnie. My właśnie 7 lat po ślubie i 13 razem.
Dzieciak siedzi chory w domu i pichci przy tym. Narobiła naleśników z nutellą i kremem kokosowym chyba na moje pokuszenie Na szczęście zostawiła tylko dwa cieniutkie i malutkie dla mnie.
Będzie raczej wyraźna zmiana pogody bo głowa tak mnie dzisiaj boli, że już nie wiem co z nią zrobić, urwać pozostaje
Przewietrzyłam się nieco na zakupach kosmetycznych (ross. i natura), i nic nie podziałało, boli dalej Może kota spróbuję sobie jakoś na głowie ułożyć..na brzuch to pomaga..

Fajnie jest mieć taką pomoc w kuchni. A ile mała ma lat, że tak dobrze sobie radzi w kuchni ? Mam nadzieję, że z głową lepiej i już nie dokucza. Mi kiedyś poradzono, że jak głowa boli, to żeby bolące miejsce uciskać ręką. Nawet działa muszę powiedzieć. No czasami przy skrajnym bólu to działało tylko jak uciskałam, jak zabrałam rękę to po chwili wracało:-(
---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------



Przeczytałam..Kasztankę Nie zjadaj
myszka87914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 12:25   #4206
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Powiedzcie mi, co ja mam zrobić, bo nie mam już nerwów. Przed świętami oddałam tą pracę ze sprawozdań finansowych, nie mam pojęcia z jakim efektem ale szczerze mówiąc średnio mnie to interesuje. Moja cierpliwość się skonczyła..
Po świętach wlazłam w spis spółek do następnej pracy, na poniedziałek. Dostałam spółkę, której jednostka zależna działa w Danii.. no i skąd ja niby mam wytrzasnąć jej sprawozdanie? Ta kobieta jest niepoważna. Koleżanka mi mówiła, że ma problem bo ma spółkę z siedzibą w Łodzi. Napisała do prowadzącej co ma zrobić a ta: No wie pani, za darmo to sprawozdanie tylko w Łodzi. Nie wiem co ma pani zrobić.

To co? Ja mam się przejechać do Danii tak? świetnie coś czuję, że uwalę ten przedmiot. Wiecznie mam pod górkę

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Ło matko.

Wszystko jasne.

Moze to coś z ciśnieniem, bo moją mamę i mnie tez boli głowa.

Super ta Twoja mama, ja sobie swojej na dyskotece nie wyobrażam.
Też to zauważyłam, hehe to moze teraz jak poznam jakiegoś amanta będzie ślub :P

Wróciłam z Biedronki i jestem oburzona, wyobraźcie sobie ze przy lakierach do pazurków stała mamusia z córusią i każdy otwierały i mazały pazury, długo tak stały a kolo nich ekspedientka która patrzy i zwróciła im uwagę, a one ze nie ma testerów to jak mają sprawdzić i dlaej sterczą i ta kobietka koło nich. Po prostu nie czaje tych ludzi. Gdyby nie ta sprzedawczyni to sama bym im uwagę zwróciła.
Zakupiłam płatki kosmetyczne, biosilk który był dobrze schowany i krem do rąk. A dziś zamontowała mi siostra nową biedronkową roletę.
też podejrzewam ciśnienie, bo akurat w nocy padłam jak stonka po opryskach i spałam jak dziecko, więc to nie jest zmęczenie

ale zaprosisz na ten ślub?

Ciekawe czy byłyby takie mądre jakby kupiły kosmetyk używany, nienadający się już do wykorzystania. Pomijam kwestie higieniczne. To jest po prostu chamstwo
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 12:27   #4207
myszka87914
Zadomowienie
 
Avatar myszka87914
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 471
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

O jacie widzę, że wkońcu po milion pińcetnej próbie udało mi się wysłać od godz 10 próbowałam.
myszka87914 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 12:27   #4208
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, co ja mam zrobić, bo nie mam już nerwów. Przed świętami oddałam tą pracę ze sprawozdań finansowych, nie mam pojęcia z jakim efektem ale szczerze mówiąc średnio mnie to interesuje. Moja cierpliwość się skonczyła..
Po świętach wlazłam w spis spółek do następnej pracy, na poniedziałek. Dostałam spółkę, której jednostka zależna działa w Danii.. no i skąd ja niby mam wytrzasnąć jej sprawozdanie? Ta kobieta jest niepoważna. Koleżanka mi mówiła, że ma problem bo ma spółkę z siedzibą w Łodzi. Napisała do prowadzącej co ma zrobić a ta: No wie pani, za darmo to sprawozdanie tylko w Łodzi. Nie wiem co ma pani zrobić.

To co? Ja mam się przejechać do Danii tak? świetnie coś czuję, że uwalę ten przedmiot. Wiecznie mam pod górkę

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------



też podejrzewam ciśnienie, bo akurat w nocy padłam jak stonka po opryskach i spałam jak dziecko, więc to nie jest zmęczenie

ale zaprosisz na ten ślub?

Ciekawe czy byłyby takie mądre jakby kupiły kosmetyk używany, nienadający się już do wykorzystania. Pomijam kwestie higieniczne. To jest po prostu chamstwo
Bardzo niefajnie.
Heh ślub na wizażu będzie
Właśnie, ale co zrobić, pełno takich chodzi po świecie.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 12:34   #4209
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
nie że nienormalne, ale powiedzmy ktoś jest w długoletnim związku, ten się rozpada, za 2-3 miesiące ma nowego partnera a za kolejne 3-4 miesiace bierze ślub. Ja tu w latach nie liczę
acha ufff a może oni znali się duuużo wcześniej?

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Moze to coś z ciśnieniem, bo moją mamę i mnie tez boli głowa.
powiem Wam, że mnie boli głowa wtedy, kiedy ciśnienie jest wzorowe, znowu jak ciśnieniowców boli głowa, to mnie nie boli A ciśnienie mierzone po wysiłku to 118/74, czyli mam z reguły niskie
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 12:39   #4210
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
acha ufff a może oni znali się duuużo wcześniej?

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------


powiem Wam, że mnie boli głowa wtedy, kiedy ciśnienie jest wzorowe, znowu jak ciśnieniowców boli głowa, to mnie nie boli A ciśnienie mierzone po wysiłku to 118/74, czyli mam z reguły niskie
Też mam z natury niskie i np po przebudzeniu mam niską temperaturę ciała, w szpitalu jak mi mierzyli to się dziwili. Ogólnie tez mam niskie wyniki, taka jakby moja anemiczna natura, mam tez duże sińce i opuchliznę pod oczami.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 12:45   #4211
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Bardzo niefajnie.
Heh ślub na wizażu będzie
Właśnie, ale co zrobić, pełno takich chodzi po świecie.
Kiedys w rossmanie kobieta sobie otwierała wszystkie tusze po kolei. Na szczęście ekspedientka zareagowała. Powiedziała, że po 1. są testery, a po 2. tusze w takich samych opakowaniach są takie same. Byla juz poirytowana. Na co ta zdziwiona: ojej.. tak..?

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
acha ufff a może oni znali się duuużo wcześniej?

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------


powiem Wam, że mnie boli głowa wtedy, kiedy ciśnienie jest wzorowe, znowu jak ciśnieniowców boli głowa, to mnie nie boli A ciśnienie mierzone po wysiłku to 118/74, czyli mam z reguły niskie
Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Też mam z natury niskie i np po przebudzeniu mam niską temperaturę ciała, w szpitalu jak mi mierzyli to się dziwili. Ogólnie tez mam niskie wyniki, taka jakby moja anemiczna natura, mam tez duże sińce i opuchliznę pod oczami.
nie wiem, ale jakby nie bylo, dla mnie to szybkie tempo

Mi lekarz zmierzył ciśnienie, spojrzał się i stwierdzil: Nie wiem jak te dziewczyny żyją z takim ciśnieniem, może pani mi powie? Wlasciwie powinna pani być ledwo żywa
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 12:49   #4212
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Kiedys w rossmanie kobieta sobie otwierała wszystkie tusze po kolei. Na szczęście ekspedientka zareagowała. Powiedziała, że po 1. są testery, a po 2. tusze w takich samych opakowaniach są takie same. Byla juz poirytowana. Na co ta zdziwiona: ojej.. tak..?
niestety takie zachowanie w drogeriach samoobsługowych jest powszechne, dlatego mam taki nawyk, że sięgam zawsze na półce po te kosmetyki z tyłu, zwłaszcza tusze
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 12:53   #4213
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Kiedys w rossmanie kobieta sobie otwierała wszystkie tusze po kolei. Na szczęście ekspedientka zareagowała. Powiedziała, że po 1. są testery, a po 2. tusze w takich samych opakowaniach są takie same. Byla juz poirytowana. Na co ta zdziwiona: ojej.. tak..?

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------




nie wiem, ale jakby nie bylo, dla mnie to szybkie tempo

Mi lekarz zmierzył ciśnienie, spojrzał się i stwierdzil: Nie wiem jak te dziewczyny żyją z takim ciśnieniem, może pani mi powie? Wlasciwie powinna pani być ledwo żywa
Ale nie pomyśli jedna z drugą ze ktoś moze robić tak samo i trafi jej się taki przyschnięty tusz, bo otwierany wcześniej.
O ja też to słyszałam, że jak ledwo żywa
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 13:06   #4214
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cześć dziewczęta

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
ja dziś robię można by powiedzieć, że z przepisu Kasztanki
Daj znać, jak wyszła

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość

Zamawiaj zamawiaj, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie, bo rycerze jak dinozaury powymierali.
Grunt to sobie faceta wychować
Oj tak, prawda

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
mój poprzedni chciał "przerwy" w związku, rozstaliśmy się (a to raczej on tak zadecydował, ja nie chciałam się rozstawać) z tą myślą, że po miesiącu wrócimy i zobaczymy, czy da się coś uratować, bo stwierdził, że się dusi. Jak się okazało chciał tego po to, bo miał na oku inną i chciał się przekonać legalnie, czy ma jakieś szanse z tamtą dziewczyną (wówczas oficjalnie był wolny, a że na czas określony to dla niego mało istotne ). Ja stwierdziła, że taka "przerwa" jest bez sensu i niczego pozytywnego nie przyniesie, albo jesteśmy razem, albo się rozstajemy definitywnie. No i wyszło to drugie z mojej inicjatywy. Od tamtej pory się nie widzieliśmy, nie kontaktowaliśmy, a część jego rzeczy została u mnie i część moich u niego więc sprawa jakby też jest "niedokończona".
Mężczyzna z klasą, nie ma co

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
ruskie uwielbiam moje ulubione
Ja też

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Mam tez takie stare stare jak mnie jeszcze na świecie nie było, czarno-białe, przed ślubem ależ mój tatuś był chucherko jest bardzo drobnokościsty, tylko mu brzuch urósl
Nie brzuch, tylko mięsień piwny
Mój TŻ też straszny Szczupaczek

Cytat:
Napisane przez farfala Pokaż wiadomość
Jejku ja nie znoszę tańczyć. Jestem jakoś mało kobieca pod tym względem chyba.
Ja też nie lubię i kompletnie nie potrafię (mam taką koordynację ruchów, że TŻ czasem do mnie mówi "Mój Słoniku" ), a za tydzień idziemy na wesele i nie wiem, co ja tam pocznę
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 13:21   #4215
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta

Nie brzuch, tylko mięsień piwny
Mój TŻ też straszny Szczupaczek



Ja też nie lubię i kompletnie nie potrafię (mam taką koordynację ruchów, że TŻ czasem do mnie mówi "Mój Słoniku" ), a za tydzień idziemy na wesele i nie wiem, co ja tam pocznę
cześć!

a no fakt, mięsień piwny

A ja uwielbiam, z pewnością po mamie, bo na bank nie po tacie
Niedawno u kolezanki bylam i się rozkręcila impreza. To poszalałam, aż zakwasy miałam kolega mną rzucał jak w jakimś dirty dancing haha. Tylko potem się wkręcił za bardzo i dzwonil mnie na spacery zapraszać

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Tak się zbieram Kasztanko, żeby wejsc na twojego bloga, ale ta pizza mnie powstrzymuje, bo nie mam nic sensownego w lodówce
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 13:21   #4216
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Daj znać, jak wyszła
ok, może uda mi się cyknąć fotę
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 13:29   #4217
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Zrobiłam z cebulką, kurczakiem, ogórkiem, pomidorem i kukurydzą, taka kebabowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2152941.jpg (97,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2152942.jpg (108,6 KB, 15 załadowań)
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 13:33   #4218
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Zrobiłam z cebulką, kurczakiem, ogórkiem, pomidorem i kukurydzą, taka kebabowa
ej miałam nie oglądać żadnej pizzy! haha

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Kasztanko przyglądałaś się tej diecie WW co kiedyś ci pisałam?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 13:47   #4219
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Zrobiłam z cebulką, kurczakiem, ogórkiem, pomidorem i kukurydzą, taka kebabowa
ale robisz smaka
mezowi sie zapiekanki zachciewa moze skoczymy do biedrony po te z chlodni one sa takie dobre po zrobieniu w piekarniku
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 13:49   #4220
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mnie kaszanka obrzydza podobnie jak flaki i śledzie, każdą z tych rzeczy jadłam tylko raz i ten raz wystarczy mi na całe życie.
Flaków i śledzi nienawidzę ale kaszankę z grilla lubię

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Heh a ja nie lubię być sama szczerze powiem, chciałabym mieć już unormowane życie uczuciowe
To zależy od człowieka w takim razie, bo wiele kobiet lubi stan "samotności"

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Jesteś chyba ten sam rocznik co ja, bo pisałaś jakiś czas temu o dwudziestych piątych urodzinach swojego TŻta, a chodziłaś z nim do klasy w liceum, tak?
jestem cudowny rocznik '88 mój TŻ będzie miał urodziny lada "tygodnie" i tak chodziłam z nim do jednej klasy w LO

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
ja wlasnie tez nie pamiętałam, ale musialam sobie przypomniec, na szczęście nie jest źle
I dobrze Czas na zabawę i zajęcie się sobą

Cytat:
Napisane przez martyneczkaa3 Pokaż wiadomość

o wow, gratulacje pozazdrościć tylko





szczerze to ja też nie
Dziekuję
To nie jestem osamotniona w tej kwestii

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
a co tam, wrzucę wam na chwilę zdjęcie moich rodziców i tak je wszyscy widzieli, bo mam je w ramce na komodzie
Jacy szczęśliwi, godne pozazdroszczenia

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Sekret szczęśliwego związku
True story

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
wczraj P. przyniosl tak pyszne pierogi ruskie od tesciowej, ze do dzis sie nad nim rozpływam, a kapuste kisozna kupilam w warzywniaku przedwczoraj, jeszcze takiej pysznej nie jadlam, nie jest przekwaszona, marchwi ma bardzo duzo i do tego jakby ktos swiezo natarł
Uwielbiam pierogi ruskie

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Zrobiłam z cebulką, kurczakiem, ogórkiem, pomidorem i kukurydzą, taka kebabowa
Widzę, że Was nakręciłam na pizze
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 13:53   #4221
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
cześć!

a no fakt, mięsień piwny

A ja uwielbiam, z pewnością po mamie, bo na bank nie po tacie
Niedawno u kolezanki bylam i się rozkręcila impreza. To poszalałam, aż zakwasy miałam kolega mną rzucał jak w jakimś dirty dancing haha. Tylko potem się wkręcił za bardzo i dzwonil mnie na spacery zapraszać

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Tak się zbieram Kasztanko, żeby wejsc na twojego bloga, ale ta pizza mnie powstrzymuje, bo nie mam nic sensownego w lodówce
Jej Ja tez strasznie lubie tancowac i na szczescie moj tez normalnie krol parkietu jest jak chodzimy na jakies wesela
Jakis czas temu w domu w sobote mezowi sie zachcialo tancowac puscilismy mjusic i bylo disco we dwoje ale bylo fajnie
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 13:58   #4222
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Widzę, że Was nakręciłam na pizze
w sumie to na to wpadł mój mąż, a on tu nie zagląda to może jakaś telepatia?
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 14:05   #4223
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
w sumie to na to wpadł mój mąż, a on tu nie zagląda to może jakaś telepatia?
ah to chyba, że tak
Ty mi nic nie mów o telepatii. Mój TŻ pojechał dzisiaj na zajęcia i ja sobie śpię i sni mi się, że na obiad uzgodniliśmy dzisiaj ćwiartki z kurczaka z pieczonymi ziemniaczkami. Po przebudzeniu się patrzę na telefon, a tak sms: "A może dzisiaj zrobimy kurczaczka z ziemniaczkami na obiadek." A się uśmiałam Sny prorocze mam
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 14:06   #4224
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Jej Ja tez strasznie lubie tancowac i na szczescie moj tez normalnie krol parkietu jest jak chodzimy na jakies wesela
Jakis czas temu w domu w sobote mezowi sie zachcialo tancowac puscilismy mjusic i bylo disco we dwoje ale bylo fajnie
też bym chciała trafić na taneczną partię
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 14:12   #4225
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Zrobiłam z cebulką, kurczakiem, ogórkiem, pomidorem i kukurydzą, taka kebabowa
Mniam. Ja Wam pozazdrościła i u mnie tez dzis pizza. Ale skromna, z tego co w domu było.
Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Flaków i śledzi nienawidzę ale kaszankę z grilla lubię



To zależy od człowieka w takim razie, bo wiele kobiet lubi stan "samotności"
Ja zdecydowanie wolę mieć się do kogo przytulić i opowiedzieć jak mi minął dzień.
Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Jej Ja tez strasznie lubie tancowac i na szczescie moj tez normalnie krol parkietu jest jak chodzimy na jakies wesela
Jakis czas temu w domu w sobote mezowi sie zachcialo tancowac puscilismy mjusic i bylo disco we dwoje ale bylo fajnie
Zazdroszczę. Też bym chciała takiego tancerza ustrzelić.
Ooo jak fajniusio.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 14:16   #4226
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez olgaes Pokaż wiadomość
Filipinkę też czytałam
nie ma już filipinki
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 14:28   #4227
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Mniam. Ja Wam pozazdrościła i u mnie tez dzis pizza. Ale skromna, z tego co w domu było.

Ja zdecydowanie wolę mieć się do kogo przytulić i opowiedzieć jak mi minął dzień.

Zazdroszczę. Też bym chciała takiego tancerza ustrzelić.
Ooo jak fajniusio.
Tez tak mysle we dwoje zawsze razniej Oczywiscie nie powiem czasem lubie jak mam czas tylko dla siebie gdzies wyskocze z kolezanka albo nawet sama w domu pobede taki czas tez jest potzrebny
To Kayra mieszkasz calkiem sama jesli mozna zapytac? Jakis kawaler sie kreci kolo Ciebie?
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 14:28   #4228
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
ah to chyba, że tak
Ty mi nic nie mów o telepatii. Mój TŻ pojechał dzisiaj na zajęcia i ja sobie śpię i sni mi się, że na obiad uzgodniliśmy dzisiaj ćwiartki z kurczaka z pieczonymi ziemniaczkami. Po przebudzeniu się patrzę na telefon, a tak sms: "A może dzisiaj zrobimy kurczaczka z ziemniaczkami na obiadek." A się uśmiałam Sny prorocze mam
to pewnie mojemu też podsunęłaś we śnie ten pomysł na pizzę hehe
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 14:31   #4229
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
też bym chciała trafić na taneczną partię
no narzekac nie moge duzy to plus nie powiem bo jak sa imprezy,wesela to nie musze sie prosic tylko sam sie rwie do tanca
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 14:32   #4230
0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 460
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Mi lekarz zmierzył ciśnienie, spojrzał się i stwierdzil: Nie wiem jak te dziewczyny żyją z takim ciśnieniem, może pani mi powie? Wlasciwie powinna pani być ledwo żywa
kochaaana, ja mam standardowo 90/70 i nie mam pulsu na nadgarstkach, czasem się boję że jak zemdleję na ulicy i ktoś pulsu nie wyczuje to stwierdzi że nie żyję

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Zrobiłam z cebulką, kurczakiem, ogórkiem, pomidorem i kukurydzą, taka kebabowa


u mnie dziś na obiad jarzynowa, a jutro makaron ze szpinakiem, bo goście przychodzą wczoraj z nudów zrobiłam sałatkę z kuskusem, nawet fajna wyszła!

dziś dorwałam skakankę w wyprzedażowej B. za 4,99, będę wkurzać sąsiadów
0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.