Zarób nawet 2000 zł mc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-26, 18:08   #1
SzalonaMonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Smile

Zarób nawet 2000 zł mc


Małe dziecko, cały dom na głowie, brak własnych pieniędzy?
Do niedawna tak samo myślałam, ale zaufałam pewnej osobie której jestem wdzieczna za podesłanie linka. Teraz przyszła na mnie kolej aby założyć swój program partnerski, ale o tym pózniej najpierw może krótko o zasadach, dziennie 5 ankiet każda płatna po 5 euro razem dziennie 25 euro ale to nie koniec dziennych zarobków, jeżeli założymy program partnerski razem ze mną otrzymasz za każdą moją ankiete 15% ja twoje 15% czyli od jednej osoby codziennie dodatkowo możesz uzyskać 4 euro.
aby wybrać pieniądze musisz uzbierać 500 euro, całkiem ciekawa kwota zakładając ze bez programu partnerskiego to tylko 20 dni po max 30 min dziennie można można, sama jednak polecam program partnerski ze względu na to że szybciej uzbieramy nasze 500 euro, a dodatkowo każdy program partnerski walczy o dodatkowe nagrody: Kategorii nagród::

1. Apple MacBook AIR 13" - Musisz zaprosić 250 aktywnych przyjaciół.
2. iPad with Retina display - Musisz zaprosić 150 aktywnych przyjaciół.
3. iPhone 5 32Gb - Musisz zaprosić 100 aktywnych przyjaciół.
4. 300 euro - Musisz zaprosić 80 aktywnych przyjaciół.
5. 250 euro - Musisz zaprosić 50 aktywnych przyjaciół.
6. 100 euro - Musisz zaprosić 30 aktywnych przyjaciół.

Przykład:
Jeżeli masz 58 aktywnych przyjaciół, to pod koniec drugiego tygodnia weźmiesz udział w losowaniu nagrody z kategorii 250 euro .
Ponieważ ilość zaproszonych aktywnych przyjaciół pozwoli ubiegać się o nagrodę z 5 kategorii.

Jeżeli masz 250 aktywnych przyjaciół, możesz otrzymać nagrodę 1 kategorii. Oprócz tego, jeśli ktoś z twoich zaproszonych przyjaciół wygra nagrodę, ty automatycznie otrzymasz nagrodę następnej kategorii.

Przykład:
Jeżeli twój przyjaciel otrzyma nagrodę 1 kategorii, ty automatycznie otrzymasz nagrodę 2 kategorii.

Warunki przyjęcia udziału w losowaniu nagród:
1. Musisz napisać wiadomość o konkursie na swojej stronie na Facebook.
2. Być użytkownikiem naszego projektu.
3. Powinnieś wziąć udział co najmniej we 4 badaniach.
4. Zaprosić co najmniej 30 aktywnych użytkowników.

jeśli jesteś zainteresowana oto mój link kliknij i już dziś zacznij zarabiać swoje pieniądze razem ze mną stwórz Program partnerski :http:// badania-reklamy. com/?ref=112811
bez spacji
Zapraszam.

Edytowane przez SzalonaMonia
Czas edycji: 2013-04-26 o 18:12
SzalonaMonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.