Islam - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-03, 21:06   #241
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez WszyscyUmrzemy Pokaż wiadomość
A ja właśnie jestem bardzo negatywnie nastawiony do takiej postawy.
No ok ale jeśli spotkasz powiedzmy 5 Holenderek i 4 z nich zbajerujesz i będą chciały się z Tobą przespać-uznasz ze większość Holenderek to puszczalskie skoro dyskryminujesz taką postawę?
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 23:00   #242
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Islam

Im więcej bedzie muzułmanów, tym silniejsza będzie radykalna prawica. EDL dosłownie w ciągu miesiąca zyskał 100.000 polubień na facebooku.
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 02:08   #243
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: Islam

Fragment z Koranu

- "3:28 Niech wierzący nie biorą sobie za przyjaciół niewiernych, z pominięciem wiernych! A kto tak uczyni, ten nie ma nic wspólnego z Bogiem, chyba że obawiacie się z ich strony jakiegoś niebezpieczeństwa. Bóg ostrzega was przed samym Sobą i do Boga zmierza wędrowanie".

a jesli obawiaja sie "niewiernych" to moga, a nawet powinni klamac. I to nazywa sie takijja - jest to islamskie przyzwolenie na kłamstwo.
Podczas gdy u chrzescijan to grzech,nie powinien sie nigdy wyrzec wiary, nawet w obliczu smieci to muzulmanie moga klamac, ukrywac swoje prawdziwe poglady dotyczace wiary,nawet wyprzec sie ich boga.


- "4:34 Mężczyźni stoją nad kobietami ze względu na to, że Bóg dał wyższość jednym nad drugimi, i ze względu na to, że oni rozdają ze swojego majątku. Przeto cnotliwe kobiety są pokorne i zachowują w skrytości to, co zachował Bóg. I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu. Zaprawdę, Bóg jest wzniosły, wielki!"

Cudowna wiara, doprawdy Mam jeszczewiele fragmentow, ale po prostu przesylam do przeczytania Koranu w calosci, zeby poznac troche lepiej ta wiare, z najbardziej wiarygodnego zrodla a nie z ust przystojnego oliwkowego Mahomeda, ktory prawi komplementy. Tym samym ja koncze dyskusje na tym watku.
__________________
"I like my money right where I can see it... hanging in my closet! " - Carrie Bradshaw

Edytowane przez carmen_88
Czas edycji: 2013-06-04 o 23:06
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 09:51   #244
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Islam

Cytat:
Napisane przez WszyscyUmrzemy Pokaż wiadomość
Na nie wszystko chcę mi się szukać statystyk bo do niektórych rzeczy wystarczy logika+jakieś doświadczenia, obserwacje ( w tym momencie mojej rodziny która mieszka we Francji od prawie 100 lat)
Pff. Stereotypami to ja też mogę sobie rzucać. To zaczynam:

- większość Polaków za granicą kradnie.
- większość Polaków za granicą siedzi na socjalu.
- większość Polaków nie uczy się języka.
- większość Polaków rozrabia za granicą i ma problemy z policją.

Bo tak słyszałam, bo znajomi siędzą za granicą, bo w gazetach piszą.

I chyba nie znasz do końca znaczenia pojęcia logika.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 11:51   #245
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Islam

Najgorsze jest to, że Europejczycy mimo wszystko są ostrożni w stosunku do nacjonalistów i raczej przyjmują sceptyczną postawę wobec nich taką sceptyczną, a jak jest u muzułmanów? Większość niby jest spokojna, ale jeśli dojdzie do konfliktów, to prawie zawsze stanie po stronie swoich radykałów.

To ich różni od nas.

Edytowane przez Powstaniec
Czas edycji: 2013-06-05 o 12:28
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 15:42   #246
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Islam

Jeśli nikt nie wrzucał to taka ciekawostka:

Link: https://www.youtube.com/watch?v=8tCDEUOJwWo

beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 18:37   #247
WszyscyUmrzemy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 41
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Islam

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Pff. Stereotypami to ja też mogę sobie rzucać. To zaczynam:

- większość Polaków za granicą kradnie.
- większość Polaków za granicą siedzi na socjalu.
- większość Polaków nie uczy się języka.
- większość Polaków rozrabia za granicą i ma problemy z policją.

Bo tak słyszałam, bo znajomi siędzą za granicą, bo w gazetach piszą.

I chyba nie znasz do końca znaczenia pojęcia logika.
Powinnas się wyzbyć ograniczeń pojmowania rzeczywistości.
WszyscyUmrzemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 13:04   #248
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Islam

Cytat:
Napisane przez WszyscyUmrzemy Pokaż wiadomość
Powinnas się wyzbyć ograniczeń pojmowania rzeczywistości.
Rozwiń proszę.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 23:24   #249
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie głupota Polek, które wiążą się z muzułmanami, a jeszcze większa ich głupota jak jadą do ich ojczyzn na Bliskim Wschodzie czy Afryce.
Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Widzę że na grząski grunt chcesz wejść .

Jak dla mnie to selekcja naturalna ....resztę sobie dopowiedz .
Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Nie chce Ciebie podpuszczać, ale nie rozwiniesz tego tematu na kobiecym forum.
Szkoda, że ten aspekt sprawy nie został rozwinięty, bo zaciekawiło mnie to. Chodzi o to, że w kulturze arabskiej puszyste kształty są akceptowane, a nie wyśmiewane jak w Polsce?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Jeśli nikt nie wrzucał to taka ciekawostka:

Link: https://www.youtube.com/watch?v=8tCDEUOJwWo

Jak tak słucham tej kobiety to zastanawiam się... czy to jest jakaś choroba, bakteria jakaś, wirus? Czy jej się coś stało w dzieciństwie? Ja rozumiem, że jeśli ktoś wychowuje się w tej ich kulturze, to nie widzi nic złego w zasadach o których ona mówi, ale żeby tak sobie dać pranie mózgu zrobić już jako dorosła osoba?
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 23:49   #250
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Jeśli nikt nie wrzucał to taka ciekawostka:

Link: https://www.youtube.com/watch?v=8tCDEUOJwWo

Widziałam to już jakiś czas temu i kopara mi opadła jak jej słuchałam Jak mówi o swoich dzieciach, że będą się smażyć w piekle bo nie są muzułmanami (swoją drogą czemu te dzieci z nią mieszkają?), jakby musiała to obcięłaby głowę własnemu synowi itp ..

A tak swoją drogą to już kilkakrotnie natknęłam się na ciekawe opinie o tej pani. Przed przejściem na islam podobno niezłe ziółko z niej było: alkohol, narkotyki itp.

Takich osób w ogóle nie powinno się dopuszczać do głosu. Jeżeli ktoś będzie mi wmawiał, że islam to religia pokoju to taką osobę po prostu wyśmieję.

Mam nadzieję, że UE nie obudzi się za późno ...
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2013-06-16 o 23:53
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 08:04   #251
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: Islam

Najlepsze jest okreslenie "trzepnac kogos kamieniem" ahhhh...

tak ogolnie to polecam film, ktory ostatnio obejrzalam o codziennym zyciu kobiet w islamie http://www.filmweb.pl/film/Dziewczyn...ch-2012-661633
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy

Edytowane przez paulinka1128
Czas edycji: 2013-07-01 o 07:03
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 06:33   #252
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Islam

http://demotywatory.pl/4159199/W-koncu-wynalezli

__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 13:14   #253
Siurniety Krolik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 221
Dot.: Islam

Islam islamowi nierówny. Z jednej strony mamy takich wahabitów, którzy to mentalnie siedzą w głębokim średniowieczu, z drugiej polskich Tatarów, którzy są doskonale zasymilowani, bezproblemowi a i islam rozumieją w sposób całkowicie odmienny od tego, co widzimy w świecie. Nawet jajka święcą na Wielkanoc, a modlitwy zamiast w piątki to w niedziele odprawiają! Ten nasz polski islam może być.
Siurniety Krolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 07:32   #254
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Jeśli nikt nie wrzucał to taka ciekawostka:

Link: https://www.youtube.com/watch?v=8tCDEUOJwWo

Pani Agnieszka opowiada bzdury,wierzy w cos o czym nie ma pojecia lub nie potrafi sie poprawnie wypowiedziec!? Wnioskuje z jej bzdurnych wypowiedzi,ze nie posiada glebokiej wiedzyo islamie lub ma zlego nauczyciela.Podaza za chora polityka I regulami ktore panuja w SA,ktory rzad interpretuje islam-koran na wlasna kozysc a co za tym idzie nic nie ma wspolnego z prawdziwym islamem slowem Bozym. Wcale sie nie dziwie ,ze wiekszosc ludzi budzi agresja w stosunku do islamu jesli media pokazuja takie bzdury.
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 19:25   #255
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
Fragment z Koranu
.
Takie same teksty od ręki mogę ci wyciągnac z Biblii - o zabijaniu innowierców, biciu żon.
I Islam i Judaizm (a z niecho chrześcijaństwo) pochodza z tego samego pnia kulturowego. Prymitywne plemiona semickie o ścisłej, wojowniczo-partiarchalnej strukturze gardziły kobietami, miały surowy kodeks postępowania i nienawidziły konkurencyjnych plemion. Swoje lokalne bóstwo uznawały za najwyższe i siłą narzucały go innym narodom.

Stary Testament to albo opisy krwawego podboju z rzeziami, gwałtami, kradzieżą stad owiec i niewolników albo opisy surowego prawa (w dużej części skopiowanego z Kodeksu Hammurabiego).

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Siurniety Krolik Pokaż wiadomość
Islam islamowi nierówny. Z jednej strony mamy takich wahabitów, którzy to mentalnie siedzą w głębokim średniowieczu,.
Problem w tym, że Islam w środniowieczu był otwartą, tolerancyjną, szanującą naukę religią Wiele greckich dzieł, niszczonych lub ukrywanych przez KK, przetrwało do dziś w arabskich kopiach.

Zniszczyły go wyprawy krzyżowe - od końca średniowiecza stał się zamknięty i coraz bardziej paranoiczny (na terenie Azji i Afryki zachodniej).
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 20:39   #256
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Problem w tym, że Islam w środniowieczu był otwartą, tolerancyjną, szanującą naukę religią Wiele greckich dzieł, niszczonych lub ukrywanych przez KK, przetrwało do dziś w arabskich kopiach.

Zniszczyły go wyprawy krzyżowe - od końca średniowiecza stał się zamknięty i coraz bardziej paranoiczny (na terenie Azji i Afryki zachodniej).
dokładnie, dopóki nie było wypraw krzyżowych to był tam w miarę jako taki spokój, żydzi spokojnie sobie żyli w Jerozolimie, chrześcijanie również, nikt specjalnie się ich nie czepiał, dopiero jak papieże wysyłali najgorszy element rycerzy to się podejście arabów zmieniło, zresztą o tym co wyprawiali chrześcijanie w czasie krucjat z innymi chrześcijanami w podbijanych miastach to można poczytać i włos się jeży na głowie wiedząc że robili to wszystko ludzie którzy walczyli w imię Boga mordując swoich bo Bóg rozpozna swoje owieczki...
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 04:22   #257
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Islam

[QUOTE=jur2:98 Otóż ten, kto jest wrogiem Boga, Jego aniołów i Jego posłańców, i Gabriela, i Michała... - ponieważ Bóg jest wrogiem dla niewiernych!
2:99 Zesłaliśmy tobie znaki jasne i nie wierzą w nie tylko ludzie bezbożni.
2:104 O wy, którzy wierzycie! Nie mówcie: "Obserwuj nas!", lecz mówcie: "Patrz na nas!" - i słuchajcie! A niewiernych czeka kara bolesna!
2:121 Ci, którym daliśmy Księgę, recytują ją należną jej recytacją; oto ci, którzy w nią wierzą. A ci, którzy w nią nie wierzą, poniosą stratę.
2:159 Zaprawdę, tych, którzy ukrywają to, co zesłaliśmy z dowodów jasnych i drogi prostej, kiedy już wyjaśniliśmy to ludziom w Księdze - tych przeklnie Bóg i przeklną ich ci, którzy przeklinają;
2:161 Zaprawdę, nad tymi, którzy nie uwierzyli i umarli, będąc niewiernymi - nad nimi przekleństwo Boga, aniołów i ludzi, wszystkich razem!
2:162 Będzie im ono towarzyszyć na wieki. I kara ich nie będzie zmniejszona, i nie uzyskają żadnej zwłoki.
2:171 Ci, którzy nie wierzą, są podobni do tego, na co się krzyczy, a co niczego nie słyszy oprócz krzyku i wezwania: głusi, niemi, ślepi, oni nie rozumieją!
2:191 [B]I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie[/B], i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili - Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. - I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! - Taka jest odpłata niewiernym!
2:216 Przepisana wam jest walka, chociaż jest wam nienawistna. Być może, czujecie wstręt do jakiejś rzeczy, choć jest dla was dobra. Być może, kochacie jakąś rzecz, choć jest dla was zła. Bóg wie, ale wy nie wiecie!
2:217 Będą ciebie pytać o miesiąc święty i walkę w tym miesiącu. Powiedz: "Walka w tym miesiącu jest sprawą poważną, lecz odsunięcie się od drogi Boga, niewiara w Niego i w święty Meczet, wypędzenie z niego jego ludu jest rzeczą jeszcze poważniejszą przed Bogiem; przecież prześladowanie jest gorsze od zabicia." Oni nie przestaną was zwalczać, dopóki nie odwrócą was od waszej religii, jeśli to potrafią. A jeśli ktoś z was wyrzeknie się swej religii i umrze jako niewierny - to dla takich daremne są ich uczynki na tym świecie i w życiu ostatecznym. Tacy będą mieszkańcami ognia; oni tam będą przebywać na wieki.
2:221 I nie żeńcie się z kobietami, które czczą bożków, dopóki one nie uwierzą. Z pewnością wierząca niewolnica jest lepsza od kobiety czczącej bożków, choćbyście ją podziwiali. Oto ci, którzy wzywają do ognia. A Bóg wzywa do Ogrodu i do przebaczenia, za Jego zezwoleniem! On wyjaśnia Swoje znaki ludziom. Być może, oni się opamiętają!
2:264 O wy, którzy wierzycie! Nie czyńcie daremną waszej jałmużny przez wyrzuty i obrazę, tak jak ten, który rozdaje swój majątek przez wzgląd na ludzi, a nie wierzy w Boga i w Dzień Ostatni. On jest podobny do skały pokrytej ziemią: dosięga ją burza deszczowa i pozostawia ją nagą i twardą. Oni nie mają żadnej władzy nad niczym, co zyskali. A Bóg nie prowadzi drogą prostą ludzi niewiernych!
2:286 Bóg nie nakłada na duszę niczego więcej nad jej możliwości. Dla niej będzie to, co dla siebie zyskała; i przeciwko niej będzie to, co ona zyskała! Panie nasz! Nie bierz nam za złe, jeśli zapomnieliśmy lub jeśli zgrzeszyliśmy! Panie nasz! Nie nakładaj na nas ciężaru, jak nałożyłeś na tych, którzy byli przed nami! Panie nasz! Nie nakładaj na nas tego, czego my nie jesteśmy w stanie unieść! Odpuść nam, przebacz nam i zmiłuj się nad nami! Ty jesteś naszym Panem! Dopomóż nam przeciw ludowi niewiernych!

, Allah nakazał wierzącym w Koranie, aby stoczyć walkę z terroryzmem - 14 wieków temu. A "walka przeciwko uciskowi, terroryzmu i tyranii" w języku arabskim, to nazywa, "Jihad".

Wiemy, że Koran namawiawierzących do walki w walce z tymi, którzy są oppressorami, agresorami i terrorystami, którzy atakują i zabijają niewinnych mężczyzn, kobiety i dzieci. Ale daje jasne rozkazy - nie walczprzeciwko tym, którzy nie walczą przeciwko tobie ...


Te te wersety nie są przeznaczone do wspierania terroryzmu, ale raczej są to bardzo rozkazy z góry do muzułmanów, aby być pierwszymi z tych, którzy wyróżniają się agresywnie wobec wszelkich form terroryzmu i przemocy.



Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 10:09   #258
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Islam

W ty wątku chyba chodziło o to, ze sporo muzułmanów zachowuje sie w krajach Europy Zachodniej skandalicznie i próbują narzucać tam swoje prawa, a nie o to by stereotypować, ze wszyscy muzułmanie są be i fe, stad tez nie rozumiem tych tekstów o stereotypach - te osoby chyba nie wiedzą w czym rzecz, zresztą do niedawna sama nie wiedziałam. Jestem przeciwniczką wszelkich religii, ale jesli wyznawcy zachowują sie w porzadku, przestrzegaja prawa, nie narzucają nikomu niczego, czy nie wmawiają, ze jest zły bo np. zazywa tabletki hormonalne, to nic do nich nie mam. Stad tez nie podoba mi sie postawa radykalnych katolików, ale oni sa brani za oszołomów i są niegroźni. Natomiast muzułmanów w Europie o skrajnych poglądach jest co raz więcej i przerazona bylam gdy dowiedzialam sie co oni wyprawiają w Europie. Tez sądze, ze jesli teraz nic sie z tym nie zrobi, to prędzej czy pozniej skonczy się to sporą wojną. Albo wowczas gdy skonczą sie dobra materialne tamtych rejonow i nikomu juz nie bedzie zależało na tej bezmyślnej poprawności politycznej, bo nie bedzie wiele do stracenia, albo w momencie gdy muzułmanów bedzie w poszczególnych krajach Europy tak duzo, ze beda chcieli silą przejąć władzę. I choc w Polsce problem nie jest tak nasilony (ale nie powiedzialabym, ze go nie ma - w Wawie buduje sie kolejne meczety), to taka wojna i tak dotknęlaby Polskę i to mocno, w koncu jestesmy blisko Niemiec, Szwecji, Norwegii, Danii, Anglii, Francji, Hiszpanii, Holandii, a to właśnie tam jest takie nagromadzenie tych społeczności. Znajoma będąca jakis czas w MAdrycie mówiła, ze tam dzien w dzien w centrum miasta maszerują muzułmanie i robią zadymy, wiec jak widac sprawa dotyka nawet Hiszpanii mocno pogrążonej obecnie w kryzysie, gdzie pare lat temu był to bogaty i ogarniety kraj.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 11:05   #259
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Islam

Problem z islamem i wyznawcami tej religii zaczyna się tam gdzie Muzułmanie stanowią już dużą grupę.
Widać to chociażby w dużych miastach Szwecji i Norwegii. Oni domagają się dostosowania do ich sposobu życia!
Ich dzieci są od małego uczone poniżenia kobiet- przykład zakupy w markecie, ja pakuję zakupy, mąż jeszcze płaci i mi pomaga pakować a tu nagle wpycha się dzieciak i zaczyna nogami mnie kopać i wykrzykiwać coś do mnie po swojemu. Mąż zwrócił uwagę ojcu dzieciaka (ja nie znam tak dobrze norweskiego), a ten nic- jeszcze odgrażać się zaczął.

Kobiet samych chodzących po mieście się nie uświadczy- zawsze w towarzystwie albo grupy kobiet albo męża. Nigdy samej.
Przed południem gdy większość osób pracuje w mieście widać tylko emerytów (co oczywiste) oraz muzułmanki grupami wałęsające się po centrach handlowych w chustach od stóp do głów.
Myliłby się ten kto uważa, że one takie skromniutkie kosmetyki kolorowe na tony pakują do koszyka zakupowego. Tapeta na twarzy to podstawa +droga torebka + chusta LV.

A co do tej pani z wcześniejszego filmiku- znalazłam jeszcze jeden
https://www.youtube.com/watch?v=vqUV9NeUNhA
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2013-08-19 o 11:27 Powód: link
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 13:22   #260
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Przed południem gdy większość osób pracuje w mieście widać tylko emerytów (co oczywiste) oraz muzułmanki grupami wałęsające się po centrach handlowych w chustach od stóp do głów.
Myliłby się ten kto uważa, że one takie skromniutkie kosmetyki kolorowe na tony pakują do koszyka zakupowego. Tapeta na twarzy to podstawa +droga torebka + chusta LV.
Dostają ładne zasiłki społeczne, to je stać co sobie będą żałować i kupować jakieś no name na targu, jak mogą Lui Vitą ?
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 14:07   #261
Agawa24
Raczkowanie
 
Avatar Agawa24
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 273
Dot.: Islam

A oglądałyście ostatnio MaxTv? (Mam nadzieję, że nie dostane upomnienia, nie o reklamę mi tu chodzi :P). Kolonko świetnie mówił ostatnio o dwóch Brytyjkach oblanych kwasem i o tym jak media piszą o Muzułmanach. Chodzi mi o taką poprawność polityczną którą posługują się aż do przesady i bezgraniczną tolerancję na wszystko.
__________________
Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

Bądź taka, o jakiej zawsze marzyłaś.(...) Zostań najlepszą wersją siebie
Agawa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 14:09   #262
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Islam

Na facebooku jest bardzo interesująca strona Islam po Polsku

https://www.facebook.com/pages/Islam...105396?fref=ts
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 14:14   #263
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Islam

patrzcie na Egipt: demoluja koscioly, molestuja zakonnice- chociaz chrzescijanstwo nie ma nic wspolnego z ich problemami.

dzicz i wstecznosc.

Kaledonia ma racje - tam gdzie jest wiecej muzulmanow- jest wiecej problemow.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 14:24   #264
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez tyene Pokaż wiadomość
Na facebooku jest bardzo interesująca strona Islam po Polsku

https://www.facebook.com/pages/Islam...105396?fref=ts
Znam tą stronę i jak dla mnie to ona w ogóle nie jest interesująca. W większości zawiera puste slogany, a w części zwykłe przekłamania, plus przemilczenia o istotnych kwestiach, kiedyś nie wiem jak teraz bo już nie wchodzę, niepotakujące komentarze były namiętnie usuwane a pytania na niewygodne kwestie olewane z góry na dół. Wg mnie ta strona jest dla fanów i wychwalających jedynie, dowiedzieć się z niej można dokładnie NIC. Mocno się zdziwiłam że ją wstawiłaś tu bo co jak co ale z tej stronki to średnio się można doedukować w kwestii religii wiele jest innych przydatnych źródeł i nie mam na myśli stron typu stop islamizacji europy etc. ale akurat ten fanpejdż jest tak mało wiarygodny że aż żal go komuś polecać w kategorii interesujące.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 11:48   #265
freelancerka
Raczkowanie
 
Avatar freelancerka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 191
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez juritka_94 Pokaż wiadomość
Może chrześcijaństwo kiedyś takie było, ale na Boga mamy XXI wiek.....to że religia chrześcijańska miala kiedyś taką historię nie oznacza, że islam ma być taki głupi i iść tym samym śladem.
Chrześcijaństwo nigdy nie było takie prymitywne, jak zachowania wielu współczesnych muzułmanów. Przede wszystkim nigdy nie można było mordować kogoś ze swojej rodziny, bo naruszył przykazania boże, np. kilkuletniej córeczki, bo jest podejrzenie gwałtu i że jest nieczysta, lub nastolatka zachowuje się inaczej, niż tego chcą rodzice. Mordowano w imię Boga, owszem, ale obcych i to jest przepaść między współczesnym, radykalnym Islamem i średniowiecznym Chrześcijaństwem, nie wspominając o współczesnym.
freelancerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 16:11   #266
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Islam

W Salem mordowano swoich. Protestanci to też chrzęścijanie...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 18:03   #267
hypnose22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 452
Dot.: Islam

http://www.youtube.com/watch?v=2KuzqApkF_c
jak islam traktuje kobiety
hypnose22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 03:08   #268
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Islam

Islam zabrania jakiegokolwiek ucisku lub przemocy wobec kobiet (lub mężczyzn ).
Jednak nie można zaprzeczyć, że są tacy, muzułmanie, którzy tak naprawdę nie ida droga islamu - i co gorsza, są tacy, którzy próbują usprawiedliwić swoje agresywne zachowanie wobec kobiet (i nie tylko), dając błędne interpretacje nauk islamu.



Ignorancka i samolubna mentalność panowała w krajach arabskich przed slowem bozym i nie pozwala kobietom nawet najbardziej podstawowych praw i traktowanie kobiet było niestostowne. Kobiety były traktowane jako własność, nawet mniej niż statusu zwierząt. Były one dostępne w handlu lub podjęte w małżeństwie bez zgody lub świadczeń, o swoich uczuciach . Zwyczaje ludzi w tym czasie były z dala od wszystkiego, możemy sobie wyobrazić to rowniez dzisiaj.

KORAN nakazal zmienic stosunek do kobiet aby zmienic ich stan I podniesc status do poziomu rownowagi obok mezczyzn. Islam przyszedł zmienić serca ludzi i pokazać im właściwą drogę do wielbienia Boga i do komunikowania z innymi.

Spójrzmy do konkretnego wersetu w tekście oryginalnym (arabski), a nastepnie na tlumaczenie w jezyku angielskim, I zobaczymy odmiennosc jego znaczenia.
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 08:28   #269
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Islam

Zycie muzulmanek w SA https://www.youtube.com/watch?v=C2LR...04F598F186E658


Jesli islam byl by religia zla, okrucienstwa,przemocy itp.to co roku wielka liczba ludzi nie przechodzila na ta religie. Wsrod konwertytow mamy wiele osob znanych medialnie I osob wyksztalconych.

http://www.youtube.com/watch?v=2RNScXzXHL


http://www.youtube.com/watch?v=csquCdxzQeE


http://www.youtube.com/watch?v=zET8P5mSeE4


http://www.youtube.com/watch?v=-3xi8azQk5E
http://www.youtube.com/watch?v=kIFPNdgDGis

Edytowane przez Magdalenka22
Czas edycji: 2013-08-22 o 07:04
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 11:48   #270
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Islam

Magdalenko W UAE mezczyzna moze *karcic fizycznie * zone i dzieci o ile nie zostawia sladow ( wyrok sadu z 2010)

Kraje arabskie maja najwyzszy odstetek ludzi, ktorzy sadza ze przemoc domowa jest ok
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-07 19:36:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.