Prezerwatywy- naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji, cz. II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-26, 17:53   #91
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

zaglada witamy owieczke też jestem w trakcie odstawiania hormonów nie bój się, gumki wymyślono żeby nas chroniły przed ciążą i chorobami. Dobrze założona prezerwatywa, dobrze dobrany rozmiar to gwarancja, że ciazy nie będzie. A w razie jakiś wątpliwości jest ten wątek jak dobrze pamiętam wontrubka przed tabletkami miała nieregularne cykle, a po odstawieniu zaczeły być regularne. Wiec jest nadzeja
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 18:05   #92
zaglada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 17
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Dzięki dziewczyny za przywitanie Jutro naklejam ostatni plaster i koncze z tym Fajnie, że jest nadzieja, że się trochę ureguluje Kiedys jak czekalam dlugo na okres kupilam sobie kwiat czarnej malwy po dwoch dniach i kilku kubkach przyszedl okres. Podobno jak sie pije jakos dluzej w ciagu cyklu zdaje sie dwa tygodnie przed planowym okresem to wlasnie dziala regulujaco. Do tego jak ktos ma obfite,bolace miesiaczki, badz skape to ziolo to wlasnie wszsytko normuje. Wtedy uwierzylam i zadzialalo i teraz tez chyba sie zaopatrze w zapas i bede pic Moze pomoze troche po odstawieniu hormonow bo ma dzialanie estrogenne Zobaczymy
zaglada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 18:35   #93
OoDestinyoO
Wtajemniczenie
 
Avatar OoDestinyoO
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Trzy metry nad niebem.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Jacqueline__ Pokaż wiadomość
kurcze, zmartwiłaś mnie też planowałam isć do gina po taką receptę tak na przyszłosć.. tym bardziej ze wyjeżdżam z Tż w góry i jakby tak nie daj Boże tam się okazało że będzie mi potrzebna?
Po primo żadna gumka Wam nie pęknie na wyjeździe a po primo 2 wszystko zależy od lekarza jedni przepisują drudzy nie.Trzeba obczaić lekarza.
Ja zawsze na wizycie zapomnę poprosić o recepte tabletki po.za tydzień skoczę na wizytę to poproszę bo doskonale wiem że mój lekarz przepisze bez żadnego ale.
OoDestinyoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 21:32   #94
Lilith_s
Raczkowanie
 
Avatar Lilith_s
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 34
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Ojj dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę.. właśnie za tydzień kończę swój półroczny relaks z gumiakami i wracam do tabletek
Niestety dla mojego faceta bariera lateksu między nami jest na dłuższą metę nie do zaakceptowania i cały czas marudzi mi o powrót do dawnych zwyczajów ... a przecież to taka wygoda!
Coraz poważniej zaczynam rozpatrywać perspektywę, by tak dać mu w kość "tabletkowymi humorkami", aby sam prosił o zmianę
__________________
Nie sztuka dostrzec sukę w oczach damy, ale uszanować damę w oczach suki.

The One Year Challenge:
Matura 2014! Przyszła studentka weterynarii
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Lilith_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 22:17   #95
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

to ja rocznikowo jestem widzę po środku, bo ja z 1990 roku
Cytat:
Napisane przez paulinka_47 Pokaż wiadomość
Arya90, jak u Ciebie? Wyjasniło się?
dziś byłam u ginekologa. Ogólnie dowiedziałam się, że słusznie zrobiłam idąc, bo:
a) ciąży oczywiście nie ma
b)jajniki i wszystko czyściutkie, chodzą jak w zegareczku
c) okres sam z siebie na pewno by nie nadszedł
d) podejrzenie o to zaniedabnie siebie, w sensie w 3 tyg strasznie schudłam, wróciłam z M do XS, mam nieregularna prace prawie wcale nie jem tylko rano i jak wracam ok. 22
e. dostalam luteine na wywolanie okresu, mam ja brac i czekac do 20.09 jak nie bedzie to wtedy dalsze badania hormonalne bedziemy robic
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 22:22   #96
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilith_s Pokaż wiadomość
Ojj dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę.. właśnie za tydzień kończę swój półroczny relaks z gumiakami i wracam do tabletek
Niestety dla mojego faceta bariera lateksu między nami jest na dłuższą metę nie do zaakceptowania i cały czas marudzi mi o powrót do dawnych zwyczajów ... a przecież to taka wygoda!
Coraz poważniej zaczynam rozpatrywać perspektywę, by tak dać mu w kość "tabletkowymi humorkami", aby sam prosił o zmianę
a chcesz w ogole wracać do tabletek? tak szczerze, tak sama z siebie? czy robisz to tylko dla Tż? bo mam wrażenie że to drugie..


Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
to ja rocznikowo jestem widzę po środku, bo ja z 1990 roku

dziś byłam u ginekologa. Ogólnie dowiedziałam się, że słusznie zrobiłam idąc, bo:
a) ciąży oczywiście nie ma
b)jajniki i wszystko czyściutkie, chodzą jak w zegareczku
c) okres sam z siebie na pewno by nie nadszedł
d) podejrzenie o to zaniedabnie siebie, w sensie w 3 tyg strasznie schudłam, wróciłam z M do XS, mam nieregularna prace prawie wcale nie jem tylko rano i jak wracam ok. 22
e. dostalam luteine na wywolanie okresu, mam ja brac i czekac do 20.09 jak nie bedzie to wtedy dalsze badania hormonalne bedziemy robic
to super kochana że się wyjasniło, ale przydałoby Ci się lanie weź kobietko bardziej dbaj o siebie nie można tak
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 22:34   #97
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 359
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Jacqueline__ Pokaż wiadomość
a chcesz w ogole wracać do tabletek? tak szczerze, tak sama z siebie? czy robisz to tylko dla Tż? bo mam wrażenie że to drugie..
Też mam takie wrażenie. Gdyby mójchłopak bardziej dbał o swoją "wygodę" niż moje zdrowie to by bardzo tego pożałował.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 22:39   #98
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;42472069]Też mam takie wrażenie. Gdyby mójchłopak bardziej dbał o swoją "wygodę" niż moje zdrowie to by bardzo tego pożałował.[/QUOTE]

mój tak samo

nie wyobrażam sobie takiej sytuacji że muszę brać tabletki anty wbrew sobie, bo mojemu facetowi jest tak wygodniej.. co to w ogóle znaczy

razem powinniście podjąć taką decyzję. a poza tym to jest twoje ciało , twój organizm, twoje zdrowie. szkoda że twój facet w ogóle na to nie zwraca uwagi, a ty mu na to pozwalasz.
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 22:58   #99
Lilith_s
Raczkowanie
 
Avatar Lilith_s
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 34
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Halo, halo, spokojnie skąd ten jad..?
Dziękuję, że interesujecie się moim zdrowiem, jednak nie jestem typem niedojrzałej kobiety (czy wręcz dziewczynki), która to dla swojego faceta zrobi wszystko bez względu na własne konsekwencje czy wygodę oczywiście zdaję sobie sprawę, iż jest to w znacznej mierze moja prywatna sprawa i indywidualna decyzja, której nikt nie ma prawa na mnie wymuszać.

I w istocie tak nie jest - uległam jedynie nieśmiałym prośbom i temu nieudolnie skrywanemu wzrokowi zbitego psa TŻ za każdym razem, gdy wrażenia podczas stosowania prezerwatywy okazują się być o wiele mniej przejmujące niż bez niej. Zwłaszcza, iż w moim przypadku roczne stosowanie antykoncepcji obyło się bez większych skutków ubocznych (a na większe piersi narzekać nie będę ), wspominałam natomiast o wygodzie - cóż.. mówiąc prosto z mostu w trakcie stosowania prezerwatyw omija mnie nieprzyjemne uczucie 'kapania' w przypadku, kiedy nie mam możliwości udania się pod prysznic.. a od święta nawet bezkarnie mogę darować sobie ten prysznic

Chciałam jedynie wyżalić się z melancholii spowodowanej pożegnaniem z gumiakami, ze względu na to, iż Wasz wątek wydał mi się bardzo sympatyczny
Rozumiem skąd się wzięły te nieścisłości i przepraszam za zamieszanie spowodowane moją osobą, już znikam
__________________
Nie sztuka dostrzec sukę w oczach damy, ale uszanować damę w oczach suki.

The One Year Challenge:
Matura 2014! Przyszła studentka weterynarii
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Lilith_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 23:08   #100
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez OoDestinyoO Pokaż wiadomość
Po primo żadna gumka Wam nie pęknie na wyjeździe a po primo 2 wszystko zależy od lekarza jedni przepisują drudzy nie.Trzeba obczaić lekarza.
Ja zawsze na wizycie zapomnę poprosić o recepte tabletki po.za tydzień skoczę na wizytę to poproszę bo doskonale wiem że mój lekarz przepisze bez żadnego ale.
oczywiście że żadna nie pęknie, nie ma takiej opcji ale byłabym mega spokojniejsza mając taką receptę w portfelu

Cytat:
Napisane przez Lilith_s Pokaż wiadomość
Halo, halo, spokojnie skąd ten jad..?
Dziękuję, że interesujecie się moim zdrowiem, jednak nie jestem typem niedojrzałej kobiety (czy wręcz dziewczynki), która to dla swojego faceta zrobi wszystko bez względu na własne konsekwencje czy wygodę oczywiście zdaję sobie sprawę, iż jest to w znacznej mierze moja prywatna sprawa i indywidualna decyzja, której nikt nie ma prawa na mnie wymuszać.

I w istocie tak nie jest - uległam jedynie nieśmiałym prośbom i temu nieudolnie skrywanemu wzrokowi zbitego psa TŻ za każdym razem, gdy wrażenia podczas stosowania prezerwatywy okazują się być o wiele mniej przejmujące niż bez niej. Zwłaszcza, iż w moim przypadku roczne stosowanie antykoncepcji obyło się bez większych skutków ubocznych (a na większe piersi narzekać nie będę ), wspominałam natomiast o wygodzie - cóż.. mówiąc prosto z mostu w trakcie stosowania prezerwatyw omija mnie nieprzyjemne uczucie 'kapania' w przypadku, kiedy nie mam możliwości udania się pod prysznic.. a od święta nawet bezkarnie mogę darować sobie ten prysznic

Chciałam jedynie wyżalić się z melancholii spowodowanej pożegnaniem z gumiakami, ze względu na to, iż Wasz wątek wydał mi się bardzo sympatyczny
Rozumiem skąd się wzięły te nieścisłości i przepraszam za zamieszanie spowodowane moją osobą, już znikam

jad? żaden jad

może i źle troszkę odebrałyśmy, no ale napisałaś że nam zazdrościsz że jesteśmy na gumkach z płaczącą minką.. ja pomyślałam od razu że dzieje Ci się jakaś wielka krzywda z tym że musisz zacząć brać tabletki tak jak napisałaś - twoja, wasza decyzja, nam nic do tego. wiem że ja bym się nie zgodziła gdybym nie chciała / nie była do konca przekonana i żadne smutne spojrzenia Tż by tego nie zmieniły ale tabsy kiedyś brałam i kiedyś jeszcze może do nich wrócę

nie chciałam żebyś odebrała tamtą wiadomosć jako jakiś atak na ciebie bo nie miałam tego na celu

powodzenia
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 23:24   #101
Lilith_s
Raczkowanie
 
Avatar Lilith_s
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 34
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Jacqueline__ Pokaż wiadomość
może i źle troszkę odebrałyśmy, no ale napisałaś że nam zazdrościsz że jesteśmy na gumkach z płaczącą minką.. (...) wiem że ja bym się nie zgodziła gdybym nie chciała / nie była do konca przekonana i żadne smutne spojrzenia Tż by tego nie zmieniły
Tak, wiem, mój błąd, napisałam ze zbyt dużym rozgoryczeniem zapominając, że w internecie ciężko o wyczucie ironii czy, w tym przypadku, jedynie chęci wyżalenia się z dużą dawką dramatyzmu
Oczywiście, że tak, jednak, jak wspominałam, tabletki wbrew pozorom nie są dla mnie większym problemem - całkowicie im ufam, nie doświadczam żadnych skutków ubocznych, a jedynym aspektem przemawiającym za prezerwatywami jest dla mnie przyjemność z uśnięcia zaraz po stosunku czy brak konieczności noszenia przy sobie wilgotnych chusteczek - co na szali ze znacznie słabszymi doznaniami i mniejszą satysfakcją ze stosunku wypada dosyć marnie nie tylko oczami TŻ pomimo tego jednak będzie mi brakować tej wygody przy stosowaniu prezerwatyw - co właśnie chciałam, może dość nieudolnie, wyrazić swoim postem

Pozdrawiam cieplutko
__________________
Nie sztuka dostrzec sukę w oczach damy, ale uszanować damę w oczach suki.

The One Year Challenge:
Matura 2014! Przyszła studentka weterynarii
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Lilith_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 10:50   #102
Niewymierna
Rozeznanie
 
Avatar Niewymierna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 737
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
to ja rocznikowo jestem widzę po środku, bo ja z 1990 roku

dziś byłam u ginekologa. Ogólnie dowiedziałam się, że słusznie zrobiłam idąc, bo:
a) ciąży oczywiście nie ma
b)jajniki i wszystko czyściutkie, chodzą jak w zegareczku
c) okres sam z siebie na pewno by nie nadszedł
d) podejrzenie o to zaniedabnie siebie, w sensie w 3 tyg strasznie schudłam, wróciłam z M do XS, mam nieregularna prace prawie wcale nie jem tylko rano i jak wracam ok. 22
e. dostalam luteine na wywolanie okresu, mam ja brac i czekac do 20.09 jak nie bedzie to wtedy dalsze badania hormonalne bedziemy robic
Chudzinko! Zostawic Cie na chwile sama i takie rzeczy...

Ja narazie do tabletek nie wracam. Moze kiedys, pozniej. Ciagle mam nadzieje na jakas innowacje w dziedzinie antykoncepcji
__________________
http://aniutte.blogspot.com
Niewymierna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 13:34   #103
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilith_s Pokaż wiadomość
Ojj dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę.. właśnie za tydzień kończę swój półroczny relaks z gumiakami i wracam do tabletek
Niestety dla mojego faceta bariera lateksu między nami jest na dłuższą metę nie do zaakceptowania i cały czas marudzi mi o powrót do dawnych zwyczajów ... a przecież to taka wygoda!
Coraz poważniej zaczynam rozpatrywać perspektywę, by tak dać mu w kość "tabletkowymi humorkami", aby sam prosił o zmianę
musisz z nim porozmawiać, bo on nie rozumie pewnych kwestii i nie szanuje Twojego zdrowia
my też byliśmy 2 lata na tabsach ale od grudnia już na gumkach, sam TŻ już wcześniej mówił żebym odstawiła, ze dla niego żadna różnica czy w gumce czy bez, bo liczy się że mnie kocha i robi to ze mną, poza tym niedługo po tym dowiedziałam się o 3 grupie cytologii u po wycinku długo się nie kochaliśmy i w ogóle postanowiłam bardziej dbać o zdrowie po tej sytuacje, bo życie jest kruche, bardzo kruche..
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 13:57   #104
eN90
Raczkowanie
 
Avatar eN90
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 397
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Okresik przyszedł, boli jak cholera, jeszcze wczoraj napisałam się dosłownie dwie lampki wina i myślałam, że dziś się wykrwawię.
Wiedziałam, że alkohol źle na mnie wpływa, ale bez przesady, tylko zamoczylam usta w winku, a tu takie efekty...

Co do tabletki po to ja dostałam na wizycie prywatnej u lekarza, ale nie musiałam za nią dodatkowo jakoś płacić. Chyba ginekolożka widziała mój strach wtedy jeszcze przed rozpoczęciem współżycia, bo moja prośba brzmiała w stylu "jak mi pani nie przepisze to ja się w życiu kochać nie zacznę, a lata lecą, oj lecą..."
eN90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 14:46   #105
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Chyba najlepszy sposób na @ to wizyta u lekarza i droga do apteki po luteinę.
Wujcio chyba się wystraszył, bo wracam do domu, a tam patrzę różowe plameczki na wkładce. To jeszcze nie @ pełną parą, ale myślę, że się rozkręci, a luteinę zostawię na wszelki wypadek, na szczęście kosztowała mnie całe 3 zł
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 14:53   #106
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 359
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Chyba najlepszy sposób na @ to wizyta u lekarza i droga do apteki po luteinę.
Wujcio chyba się wystraszył, bo wracam do domu, a tam patrzę różowe plameczki na wkładce. To jeszcze nie @ pełną parą, ale myślę, że się rozkręci, a luteinę zostawię na wszelki wypadek, na szczęście kosztowała mnie całe 3 zł
Przestraszył się, ale to dobrze, bo będziesz miała spokój na wyjazd
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 16:10   #107
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Zx dokładnie
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 17:49   #108
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

hej dopiero teraz witam w nowym wątku niestety ostatnio mało czasu mam... w pracy zapierdziel, wracam do domu zmęczona jakbym w sklepie na magazynie pracowała przydałby się jeszcze jeden wyjazd na wakacje

Czekam na wujcia prześle któraś?
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 18:05   #109
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cześć dziewczyny, witam Was wszystkie hihihi, może się nie udzielam dużo, ale witam i ja!

Trochę się nie odzywałam, ale to wyjazd na weekend sierpniowy (jako suplement wakacji), a potem do teraz to praca i praca. Ale ważne, że z TŻ się bardzo dobrze układa i znajdujemy dla siebie, mimo trudności, sporo czasu

Ale wracając do podstawowej działalności tego wątku - może któraś wysłać do mnie wujaszka? Wprawdzie dziś (dopiero) 28 dc., aczkolwiek od paru ładnych dni cycki mnie tak bolą, że chyba pękną -.- Proszę!
overmind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 18:24   #110
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Arya, praca pracą, ale nie możesz tak się zaniedbywać
__________________
Kto czyta żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce; na jeden żywot jest skazany.

Józef Czechowicz
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 18:36   #111
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilith_s Pokaż wiadomość
Tak, wiem, mój błąd, napisałam ze zbyt dużym rozgoryczeniem zapominając, że w internecie ciężko o wyczucie ironii czy, w tym przypadku, jedynie chęci wyżalenia się z dużą dawką dramatyzmu
Oczywiście, że tak, jednak, jak wspominałam, tabletki wbrew pozorom nie są dla mnie większym problemem - całkowicie im ufam, nie doświadczam żadnych skutków ubocznych, a jedynym aspektem przemawiającym za prezerwatywami jest dla mnie przyjemność z uśnięcia zaraz po stosunku czy brak konieczności noszenia przy sobie wilgotnych chusteczek - co na szali ze znacznie słabszymi doznaniami i mniejszą satysfakcją ze stosunku wypada dosyć marnie nie tylko oczami TŻ pomimo tego jednak będzie mi brakować tej wygody przy stosowaniu prezerwatyw - co właśnie chciałam, może dość nieudolnie, wyrazić swoim postem

Pozdrawiam cieplutko
rozumiem i serio nie chciałam żebyś mnie źle zrozumiała, w żaden sposób nie chciałam Ci dogryźć jakoś czy coś- nic z tych rzeczy


Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Chyba najlepszy sposób na @ to wizyta u lekarza i droga do apteki po luteinę.
Wujcio chyba się wystraszył, bo wracam do domu, a tam patrzę różowe plameczki na wkładce. To jeszcze nie @ pełną parą, ale myślę, że się rozkręci, a luteinę zostawię na wszelki wypadek, na szczęście kosztowała mnie całe 3 zł
super że w końcu przyszedł i oby ta mega droga luteina nie była Ci już potrzebna
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 19:37   #112
anulka1321
Raczkowanie
 
Avatar anulka1321
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 282
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Dziewczyny !
Mam pewnien problem z TŻ. Wszystko zaczeło sie od tego jak napisala jego eks na telefon ( wejdz na gadu gadu chce porozmawiac prosze) a ja bylam przy tym , oczywiscie wpadalm w szal , bylam zła ze nadal z nia pisze i opowiada o naszym zwiazku , bylam taka wscielka ze wzielam jego telefon i zadzwonilam do niej i powiedzialm zeby nie pisala nie wydzwaniała no poprostu odwalila sie , i zaintrygowała mnie jej odpowiedz a mianowicie - Fajnie oklamujcie sie dalej nawzajem. No oczywiscie zapytalam sie TŻ co to oznacza co ukrywa, on powiedzial ze nie ma pojecia co wygaduje ... TŻ przepraszał obiecywał ze nie bedzie jej odpisywał ze mnie bardzo kocha i w ogole. OK powiedziałąm zaufałam mu tak jakby ale mialam wielki zal do niego . Nastepnego dnia weszłam na internet, chcialm poprostu cos zobaczyc chyba na fb , jego gg bylo otwarte i z ciekawosci tam zajrzalam na rozmowy ostatnie i Byla tam jedna rozmowa z jakas dziewczyna z Gdańska, w rozmowie nalegal na spotkanie ze kawa ze cos tam , z tego co zrozumialam ona nie chciala tego ale nalegał...Nie powinnam wchodzic sprawdzac weszyc bo to prywatna sprawa ale wiedzialam ze cos jest na rzeczy ;/ Jestesmy ze soba ponad 2 lata mieszkamy daleko od siebie ja przeprowadzilam sie do Poznania na studia.. On jest ze Szczecina. Nie zawsze było super on do mnie przyjezdzal ja do niego myslam ze mnie kocha i moge mu ufac a tu tatkie cos ... No i znowu przepraszal blagal plakal ze to byl blad ze nigdy by tam nie pojechal itp , z tego wszystkiego wybaczyłąm mu i to był błąd Jego praca jest na morzu , obecnie pracuje niby do grudnia.. Chociaz pracuje to ma mozliwosc pisania maili. Dwa dni temu napisal mi wiadomosc nie byla mila, zadnych cieplych słow no poprostu tak jakby mu nie zalezalo , ja mysle poprostu ze pisze z kims innym .. do tego zapomnial o moich urodzinach ktore byly 26 sierpnia czyli wczoraj , puscil mi tylko sprzała na telefon . Pomyslam ze ma mnie gdzies i zaczelam sie zastanawiac czy tego nie zakonczyc czy to ma sens .. Co o tym myslicie ?? sama sie nakrecam ??
__________________
studentka technologii żywności

Edytowane przez anulka1321
Czas edycji: 2013-08-27 o 19:39
anulka1321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 20:08   #113
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Anulka, no sama to się nie nakręcasz... Nie dziwi mnie Twoje zachowanie ani trochę, a nawet, (uwaga, może być kontrowersyjnie) uważam, że dobrze zrobiłaś, że weszłaś na jego gadu. Ja bym się nie zawahała po takiej akcji przetrzepać jego poczty. A co!
I tu kolejna rzecz- że z jakąs laską pisze. A doczytałaś się czegoś konkretnego? Jakiego typu jest to pisanie? No bo wiesz, na kawę to można też ZWYKŁĄ koleżankę zaprosić... No chyba, że z rozmowy wynika, że nie jest to taka zwykła koleżanka, i zapraszał ją na tą kawę w celu bardziej hmm intymnym? nie wiem, jak to nazwać.

Nie masz tu żadnego pewnika. Są domysły spowodowane niepokojącymi wiadomościami, ale nigdzie nie masz jak krowie na rowie napisane, że on coś z nią "chciał albo miał". A szkoda, bo było by łatwiej.

No, ja nie wiem, czy chciałabym to ciągnąć. Rozumiem że kochasz, że Ci zależy- byłam w podobnej sytuacji, tylko mnie nie przepraszał. Ale czy to przepraszanie ma jakiś sens to nie wiem. Chłopak nie jest dzieckiem, wie co robi, kiedy wypisuje w celu umówienia się do innej.

Mój poprzedni związek zacząłsię sypać w podobnej sytuacji. Cośsię wydarzyło, zaczęłam szperać na jego koncie na fb, nk. Okazało się, że gdy mówił mi, że jest w pracy to sobie gdzieś jeżdził, duzo mi nie mówił. Zaczęło się walić, w koncu się skończyło. Płakałam, szlochałam, ale było minęło i dobrze się stało.

Jak chcesz mieć pewność to poczekaj jeszcze miesiąc zobacz co się bedzie działo. Oceń sytuację. I wiem, że to świńskie zachowanie, ale osobiście ja na jego gadu jeszcze za jakiś czas bym zerknęła, gdybym miała możliwość. Po kryjomu, jak bedzie dobrze to bedzie dobrze, jak źle- to już bez róznicy.
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 20:17   #114
anulka1321
Raczkowanie
 
Avatar anulka1321
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 282
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

paulinka_47 Z mojego odczucia ta rozmowa była na tle seksualnym poniewaz ta dziewczyna bała sie ze cos jej zrobi w sensie zgwałci ... pisał z nia 3 marca i 27 czerwca i wtedy namawiał ja na spotkanie niby z ciekawosci ...
Tak tez chcialm zrobic poczekac i wejsc zobaczyc , nie chodzi tutuaj ze pisze z dziewczyna bo to dziewczyna ale co tam z nia pisze ;/ nie jestem az tak bardzo zazdrosna ale to przegiecie.. oo napisal mi maila przeprasza za to ze zapomnial bo on mial tyle pracy ze nie wie ktory dzien tygodnia to ktory bleble... jasne juz to widze , napisalm mu ze powaznie zastanawiam sie nad naszym zwiazkiem bo taka jest prawda ..
__________________
studentka technologii żywności
anulka1321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 20:33   #115
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Hejjj dziewczyny.. nie było mnie trochę ponad tydzień, a tu już 4 strony nowego wątku :P
My chyba wiecznie z moim tż będziemy na gumkach po prostu jest wygodniej nam, a stosunek z gumkami czy bez jakoś znacznie dla mnie się nie różni szczerze mówiąc... myślałam, kiedyś nad tabletkami, ale to nie na moje zdrowie (wszystkie leki mają na mnie skutki uboczne :P) no i nie na moją głowę, bo ogólnie jestem strasznie rozkojarzona i nie potrafiłabym zawsze pamiętać o talbetkach.
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 20:44   #116
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Dziewczyny macie rację, już dostałam burę od mojego Tż!
Nawet chwilowo myślałam o plastrach, ale Tż wybił mi to skutecznie z głowy

Anulka też bym się na Twoim miejscu zastanowiła, bo jego zachowanie jest mocno nie w porządku względem Ciebie. Wiadomo można pogadać z koleżanką, ale takie rozmowy jak piszesz świadczą moim zdaniem o braku klasy tego faceta. Przemyśl sobie wszystko.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 21:02   #117
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Odp: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Jezeli ewidentnie ja podrywal to tez bym sie gruubo zastanawiala nad zwiazkiem..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 21:28   #118
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Anulka, to jest bardzo trudna sytuacja. I wiem, że łatwo powiedzieć, ale moim zdaniem, nie ma się co zastanawiać i im szybciej podejmiesz działania tym lepiej. Trzymam mocno za Ciebie kciuki be strong!
Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
to ja rocznikowo jestem widzę po środku, bo ja z 1990 roku

dziś byłam u ginekologa. Ogólnie dowiedziałam się, że słusznie zrobiłam idąc, bo:
a) ciąży oczywiście nie ma
b)jajniki i wszystko czyściutkie, chodzą jak w zegareczku
c) okres sam z siebie na pewno by nie nadszedł
d) podejrzenie o to zaniedabnie siebie, w sensie w 3 tyg strasznie schudłam, wróciłam z M do XS, mam nieregularna prace prawie wcale nie jem tylko rano i jak wracam ok. 22
e. dostalam luteine na wywolanie okresu, mam ja brac i czekac do 20.09 jak nie bedzie to wtedy dalsze badania hormonalne bedziemy robic
super, że wszystko z jajniczkami ok, no i że nie będzie dzidzi ale weź laseczko troszke o siebie zadbaj! Wujo daje Ci ostrzeżenie poprzez swoją opóźnioną wizytę... wez sobie przynajmniej wieczorem jak wracasz kanapke zrób na nastepny dzień i gdzieś tam w biegu przekąś.

i szybkie pytanie - skuteczna maść na blizny potrądzikowe - zna któraś? i nie piszcie "cepan" bo w ogóle mi nie pomaga
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 21:35   #119
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Odp: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

A to blizny czy slady? Jesli slady to skinoren ale to na recepte... A slyszalas o no-scar (perła inków czy jakos tak). W swoim czasie tez czegos potrzebowalam i o tym czytałam, ale nie kupilam jednak

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 21:37   #120
Monichulaa
Zakorzenienie
 
Avatar Monichulaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 10 019
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość

i szybkie pytanie - skuteczna maść na blizny potrądzikowe - zna któraś? i nie piszcie "cepan" bo w ogóle mi nie pomaga
jest taki żel z Ivostinu, redukujący zmiany potrądzikowe. U mnie osobiście się sprawdził Cena w granicach 30-40 zł.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Marina3 Pokaż wiadomość
A slyszalas o no-scar (perła inków czy jakos tak).
Moja kosmetyczka mi ten polecała, podobno dobry ale drogi.
__________________
"Kto nie ma odwagi do marzeń,
nie będzie miał siły do walki."





A jednak przy każdej niepewności tkwi odrobina nadziei, z której nie potrafisz zrezygnować...
Monichulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-02 11:10:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.