Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013 cz.4 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 5 wątku na odchowalni ?
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013 na odchowalni, cz.5 7 15,91%
Piątego wątku początek, w bólu wykluwa się pierwszy ząbek 1 2,27%
Większość dzieci już ząbkuje, a Emil to nawet raczkuje 3 6,82%
Dzieciom zakładamy śliniaki, bo się ślinią nieboraki 1 2,27%
Lęk separacyjny przeżywamy, lecząc go w ramionach Mamy 0 0%
Tylko u nas dyskusja zażarta, każda wypowiedź uwagi jest warta 1 2,27%
Na dworze chłód doskwiera, a u nas gorąca atmosfera 4 9,09%
Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają 13 29,55%
Nasze dzieci radośnie gaworzą i uśmiechy mnożą 0 0%
Pierwsze ząbki i obiadki, jak dobrze nam w roli matki 8 18,18%
Mamo, Tato kończcie spanie; kupa czeka na przebranie 1 2,27%
Ząbki, marchewki, gluteny i cuda - idzie jesień złotoruda! 4 9,09%
Baczki wcinaja pierwsze obiadki, a mamy prowadza wizazowe /łizażowe gadki. 0 0%
Bączki wcinają zdrowe obiadki, a mamom ciastka i czekoladki idą w pośladki. 1 2,27%
Nasze słodkie niemowlaczki bączki puszczają i marchewką się zajadają 0 0%
Głosujący: 44. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-09, 18:07   #301
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Mloda spala rano pol h, potem 1,5h i jak spala do 15 tak dopiero teraz ja usypiam juz na noc. Pewnie czeka mnie pobudka o 5
Nie kumam ze ona raz spi, raz je tak a potem inaczej..

Mialam kiepski dzien, mam kiepski humor ale postaram sie nadrobic

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 18:08   #302
vujka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
ja mam skrzypke ale boje sie brac:

Skrzypovita to preparat zawierający wyciąg ze skrzypu polnego oraz pokrzywy, biotynę, cynk, miedź a także zestaw witamin z grupy B, witaminy A, D3, C, E. Nie zaleca się przyjmowania tego preparatu w okresie ciąży oraz karmienia piersią, głównie ze względu na obecność witaminy A i D3. Witaminy te mogą ulegać kumulacji w organizmie, doprowadzając do ich nadmiaru w organizmie – tzw. hiperwitaminoz.


wiecej na http://forum.parenting.pl/farmaceuta...mienie-piersia
Mi skrzypovitę poleciła ostatnio pediatra, więc myślę, ze nie ma przeciwskazań ja biorę dodatkowo jeszcze merz spezial

Hej Tu już nowy wątek, a my ciągle nie mamy czasu Pawlowi wreszcie przeszło przeziębienie

Pewnie nie pamiętacie, ale pisałam wam kiedyś, ze musze małego odstawić od piersi na dwa tygodnie, bo miałam brać antybiotyk na zęba. Byłam ostatnio na konsultacji u innego dentysty i okazało się, że żaden antybiotyk nie jest potrzebny i leczenie pod mikroskopem też nie, ale okazało się, że poprzedni dentysta zostawił mi w zębie jakieś złamane narzędzie i od tego wdało się zapalenie Na szczęcie wszystko da się jeszcze uratować szczęśliwa jestem bardzo

A i jeszcze miałam Wam pisać, że P. boi się ciemnosci. Jak go odłoże do łóżeczka i zgaszę światło do strasznie płacze, a jak zostawię zapalone to śpi spokojnie nie wiem czemu...
vujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 18:17   #303
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Vil dla Przemcia multum buziaków z z okazji półroczku i kurcze dalej jest najstarszy

Xal my zapłaciliśmy coś koło 85 zł już z wysyłką. Stan jak nowa.

Mysia współczuję. Myślałam, że jak się złamie palec u nogi to nie zakładają
gipsu?!




Słyszałyście co się stało?
Jedna mama przyjęła mleko od drugiejz tablicy.pl już otwarte i dziecko leży nieprzytomne pod respiratorem w szpitalu. Stan bardzo ciężki. 4 miesięczne. Zbadali mleko i okazało się, że była w nim amfetamina. Sprawa lada dzień ma być nagłośniona.
Boze.. Pytanie.. Chciala otruc swoje, cudze czy zamieszany byl jeszcze kto inny?!
Ale jak mozna kupic otwarte mleko





Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Pomocy...co kupić Tż na pierwszą rocznicę ślubu? Zostało już 18 dni a ja pomysłów brak.



kup mu np 10letnia whisky wygraweruj zyczenia i ps "otwoerajac to w 50rocznice będziesz pil 60cio letni trunek" :p

Zegarek z grawerem

Lot balonem z Toba

A jak sentymentalny to album z tylko waszymi fotkami, śmieszne podpisy itd

Naga sesje dla niego zrob


Cytat:
Napisane przez vvgh Pokaż wiadomość
HEJ, dawno mnie tu nie było... i nowy wątek

jak Jurek?




Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Ag nes ale spokojnie my też się codziennie turlałyśmy, aż odpuściłam i tylko przy podnoszeniu albo przebieraniu, albo jak sama chciała a nie mogła, w końcu zalapie i będzie się turlać. Moja raptem od tygodnia to robi, a tak fest, że non stop to od 3 dni


Co do tych narkotyków w mleku to nie wiem jak tam jest. Pojawiają się głosy, że takie już kupiła a i takie, że sama dosypała do mleka.

Straszne ;(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 18:26   #304
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
tak Womar

powiem Ci, że ja już się poddałam:/ wystawiam cyca co chwilę i powtarzam sobie, że jescze 2 miesiące teraz mi to nawet pasuje bo jestem uziemiona i muszę wybrać między piętrami bo z małym w gipsie schodów nie pokonam więc wybrałam górę, a kuchnia na dole
nie wiem też co teraz zrobię z rozszerzaniem diety:/ bo sama z nim do kuchni nie zejdę:/ chyba odłożę sprawę o 3 tygodnie:/


nasz się bawił spokojnie 40-60 minut a od tygodnia drze się po 2 minutach:/
U nas zobaczymy jak będzie, bo póki co naprawdę nie kapuję o co chodzi z tymi karmieniami. Przede wszystkim żal mi by dziecko głodne chodziło.

Ale wiesz co u nas jest tak samo i z matą, więc może to naprawdę jakiś skok gdzie zwiększa się i zapotrzebowanie na jedzenie i potrzeba bliskości.
Też miałam tak, że bywał na macie po 30 min. a teraz po chwili płacz.

Piszesz, że jedzenie o 3 tygodnie przesuwasz a co z glutenem? Bo to już szkoda przerwać
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 18:56   #305
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
U nas zobaczymy jak będzie, bo póki co naprawdę nie kapuję o co chodzi z tymi karmieniami. Przede wszystkim żal mi by dziecko głodne chodziło.

Ale wiesz co u nas jest tak samo i z matą, więc może to naprawdę jakiś skok gdzie zwiększa się i zapotrzebowanie na jedzenie i potrzeba bliskości.
Też miałam tak, że bywał na macie po 30 min. a teraz po chwili płacz.

Piszesz, że jedzenie o 3 tygodnie przesuwasz a co z glutenem? Bo to już szkoda przerwać
glutenu nie przerywam bo daje wieczorem jak małż jest, ale w dzien nie zniose malego do kuchni a nie chce go uczyc jedzenia po calym domu albo latac z garami do sypialni
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 18:59   #306
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość

nasz się bawił spokojnie 40-60 minut a od tygodnia drze się po 2 minutach:/
no to wiem jaka perspektywa przede mną

Cytat:
Napisane przez vujka Pokaż wiadomość
Pewnie nie pamiętacie, ale pisałam wam kiedyś, ze musze małego odstawić od piersi na dwa tygodnie, bo miałam brać antybiotyk na zęba. Byłam ostatnio na konsultacji u innego dentysty i okazało się, że żaden antybiotyk nie jest potrzebny i leczenie pod mikroskopem też nie, ale okazało się, że poprzedni dentysta zostawił mi w zębie jakieś złamane narzędzie i od tego wdało się zapalenie Na szczęcie wszystko da się jeszcze uratować szczęśliwa jestem bardzo
masakra z tym dentystą
ja mam antybiotyk teraz, i mogę karmić

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
Boze.. Pytanie.. Chciala otruc swoje, cudze czy zamieszany byl jeszcze kto inny?!
Ale jak mozna kupic otwarte mleko
mnie to akurat średnio dziwi, bo wyobrażam sobie sytuacje w której potrzebująca matka, która oszczędza jak może znajduje okazję na mm i chce z niej skorzystać. mleko mogło być otwarte, ale wciąż ważne, a zostało wystawione na sprzedaż bo nie przypasowało innemu maluchowi..
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 19:25   #307
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

[QUOTE=humpback;43199010]no to wiem jaka perspektywa przede mną

masakra z tym dentystą
ja mam antybiotyk teraz, i mogę karmić

mnie to akurat średnio dziwi, bo wyobrażam sobie sytuacje w której potrzebująca matka, która oszczędza jak może znajduje okazję na mm i chce z niej skorzystać. mleko mogło być otwarte, ale wciąż ważne, a zostało wystawione na sprzedaż bo nie przypasowało innemu maluchowi..[/QUOTE]
też tak o tym pomyślałam. ciekawi mnie skąd się wzieła, bo amfa jest droższa niż mleko więc kto by oddawał :/
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 19:31   #308
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
kup mu np 10letnia whisky wygraweruj zyczenia i ps "otwoerajac to w 50rocznice będziesz pil 60cio letni trunek" :p

Zegarek z grawerem

Lot balonem z Toba

A jak sentymentalny to album z tylko waszymi fotkami, śmieszne podpisy itd

Naga sesje dla niego zrob
Dzięki za wszytskie propozycje dziewczyny.
Zegarek dostał na Mikołaja 2 lata temu Casio i uwielbia go, portfel rok temu porządny ze skóry wiec odpada. Whisky nie lubi. Lot balonem najbliżej w Kraku czyli 60km, nasze wspólne zdjęcia od poznania, przez ślub, podróż poślubną i pierwsze małej wiszą w wielkiej antyramie na ścianie, a naga sesja...oj spodobałaby się ale ja jakoś nie mam tyle odwagi. Poza tym brzuszek po ciąży dla mnie pozostawia wiele do życzenia. Myślałam o książce którą wiem, że chciałby przeczytać i czymś jeszcze ale wydaje mi się to taki zwykły prezent.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 19:35   #309
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez vujka Pokaż wiadomość

Pewnie nie pamiętacie, ale pisałam wam kiedyś, ze musze małego odstawić od piersi na dwa tygodnie, bo miałam brać antybiotyk na zęba. Byłam ostatnio na konsultacji u innego dentysty i okazało się, że żaden antybiotyk nie jest potrzebny i leczenie pod mikroskopem też nie, ale okazało się, że poprzedni dentysta zostawił mi w zębie jakieś złamane narzędzie i od tego wdało się zapalenie Na szczęcie wszystko da się jeszcze uratować szczęśliwa jestem bardzo
Co za dentysta ale co można zostawić w zębie?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 19:43   #310
vujka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Co za dentysta ale co można zostawić w zębie?
Podobno to jest to czym czyścił mi kanały w zębie nie umiał wyciągnąć i mu się złamało tylko czemu mi o tym nie powiedział
vujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 19:46   #311
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
no to wiem jaka perspektywa przede mną

masakra z tym dentystą
ja mam antybiotyk teraz, i mogę karmić

mnie to akurat średnio dziwi, bo wyobrażam sobie sytuacje w której potrzebująca matka, która oszczędza jak może znajduje okazję na mm i chce z niej skorzystać. mleko mogło być otwarte, ale wciąż ważne, a zostało wystawione na sprzedaż bo nie przypasowało innemu maluchowi..
Hump dokładnie też tak myślę.
I to raczej nie dziwne, bo np tutaj Mysia proponowała happy mleko.
I generalnie no różnie w życiu bywa i czasami człowiek chce oszczędzić na tym na czym nie powinien.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez vujka Pokaż wiadomość
Podobno to jest to czym czyścił mi kanały w zębie nie umiał wyciągnąć i mu się złamało tylko czemu mi o tym nie powiedział


---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez vujka Pokaż wiadomość
Podobno to jest to czym czyścił mi kanały w zębie nie umiał wyciągnąć i mu się złamało tylko czemu mi o tym nie powiedział
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was





Edytowane przez MoTyleKsw
Czas edycji: 2013-10-09 o 20:03
MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 20:03   #312
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, nie dzieciowe, 2 mieiace temu byłam u dentysty - nie swojego bo była na urlopie (a tam nigdy nie dostawałam znieczulenia w zastrzyku tylko jakieś inne, od dziecka i nigdy nie bolało) i rozwiercił mi zęba stwierdził, że jest strasznie głęboko i spróbuje wyleczyć bez kanałowego, ale jak zacznie boleć to będzie kanałowe, no i boli, więc kanałowe, ja tego nigdy nie miałam robione i tu moje pytanie, czy to bardzo boli ??? boje się jak nie wiem co żałuje, że wtedy nie czekałam tydzien na moją dentystkę
Mialam kanalowe robione raz w zyciu, w ciazy, wiec calkiem nie dawno. Tez przezywalam, ale ostatecznie bez znieczulenia i nic nie bolalo mysle, ze to kwestia bardzo indywidualna. Glowa do gory, bedzie dobrze

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
Przemek kończy dziś 6 miesięcy ... nawet co do minuty teraz


Ada ja też ostatnio się martwiłam bo Przemek przespał prawie cały dzień czego nie robił od skończenia 2 dni ... ale wszystko ok
Jaki juz duzy
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 20:04   #313
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Przeczytałam o cynamonku i Adasiu i ryczę ;(

Dodatkowo moja młoda w 6 tygodni przybrała tylko 380g i już mam doła normalnie....
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 20:05   #314
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

czesc

steaszne te historie z dzieciaczkami...to malenstwo w krzakach i mleko z amfetamina... nie moge czytac takich rzeczy bo zaraz sobie wyobrazam, ze ktos moglby tak skrzywdzic Sofie...

Ada, napisz nam jak wynik testu
ja mam czasem wrazenie, ze cos mi sie rusza w brzuchu

u nas zimno.... temp z dnia na dzien spadla i 10°C. w domu mimo wlaczonego grzejnika mam 17°.... a to dopiero poczatek jesieni

Diabli przemyslalam sprawe kombinezinu i mimo, ze jeszcze nie sprecyzowalas oferty to stwierdzilam, ze nie ms co placic za przesylke z pl do uk. jesienny kimbinezon mam, a zimowy jeszcze w jakims charity shopie dorwe. wiec Xal jak jestes zainteresowana to zwalniam kolejke
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 20:08   #315
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez vvgh Pokaż wiadomość
A ja spytam:

Ile podawałyście pierwszej kaszki i jaką????????
pierwsza chyba była bananowa Nestle. ale najbardziej podchodzi Przemkowi BoboVita Expert bananowa. ale on ogólnie jakoś za kaszkami nie przepada. a ile ... już nie pamiętam zjadł z 15 łyżeczek .... chyba dałam całą michę i jadł póki miał ochotę.

Cytat:
Napisane przez pearl87 Pokaż wiadomość
Mysia ma z nas najlepsze porównanie, bo miała oba i z tego co pamiętam, to Womar Ci Mysiu bardziej spasował?

ja mam ergobaby i jestem zachwycona

a które ergobaby masz?


Mysia dzięki za info a masz eco 1 czy 2? wiem, pisałaś, ale wtedy tematy nosidełek czytałam pobieżnie żeby nie kusiło

chyba się przejdę do Deb przetestować

Cytat:
Napisane przez vujka Pokaż wiadomość
Podobno to jest to czym czyścił mi kanały w zębie nie umiał wyciągnąć i mu się złamało tylko czemu mi o tym nie powiedział
niestety często tak się zdarza jak pracowałam w gab. stomatologicznym to często przychodzili ludzie z narzędziami w kanałach, co było widać dopiero pod mikroskopem albo na zdjęciu
lekarz się nie przyzna bo on z tym nic z reguły nie zrobi bo potrzebny mikroskop a mogłabyś mu nie zapłacić za coś takiego ...
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 20:09   #316
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Mysia, ales sie wkopala! szybkiego powrotu do pelnosprawnosci!
Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
smacznego ja dzisiaj gluten w zupce podałam, bo mi wygodniej takie małe ilości dodać do zupki niż 100 ml mleka rozmrażać. Pije Flo te Twoje rozmrozone ? bo mojej widać, że nie smakuje za bardzo...
ja sobie pomyslalam, ze te zapasy lepiej zuzyc w koncu, bo co ja z tym zrobie... (kuzynka mojego malza ma 40 litrow zamrozonych ale nie zuzywa, bo mlody cyca ssie, wiec po co... a juz dobrze ponad roczek ma). no i chcialam do owocow albo do obiadku ewentualnie pozniej podawac, jak zapasy sie skoncza. albo w formie kaszki z mm na wieczor pozniej, chociaz mi sie to mm nie widzi w sumie, bo i po co... czyli moglabym tez podac kaszke na wodzie lyzeczka, a potem cyca. taki wygodniejszy sposob.
no ale wyszlo jak wyszlo. o ile dynia na obiadek zostala zaakceptowana w pelni, o tyle z ta kaszka mielismy problem. na probe dalam najpierw sama kaszke na wodzie lyzeczka - plul... to z rozmrozonym mlekiem - z lyzeczki plul. to z butelki - wyssal to w minute. no i byloby ok, gdyby nie to ulewanie potem. baaardzo duzo ulewal. i tak dziwnie kwiczal, piszczal, jakby go cos bolalo tylko ze jeszcze przed kaszka mial dziwny humor i tak troche pojekiwal, i sie zastanawiam, czy to nie przez zeby, bo uspokajal sie, jak mu dziasla masowalam. a w sumie takie ulewanie to tez moze byc przez to jego machanie konczynami, wkurzanie sie i szarpanie, nie? brzuch go chyba raczej nie bolal... tylko nie wiem, czy moze jednak nie zaczekac jeszcze tydzien czy dwa z ta kaszka...

aa, no i tak sobie wczoraj i dzisiaj rozmyslalam... jak strasznie by bylo, gdyby nagle Florcia nie bylo juz przy mnie to jest taki dziwny rodzaj milosci, taki inny i nowy dla mnie. nie chcialabym oczywiscie stracic rodzicow na przyklad, ale powiedzmy, ze wyobrazam sobie, ze sie z ich odejsciem bym pogodzila. a odejscia Florka bym nie przezyla chyba... i tak sobie mysle, Agnes, ze to, co przezywalas po stracie swojego szkraba, to niewyobrazalne i potworne i cos takiego nie powinno sie dziac

a obrotami sie nie przejmuj, Nina ma jeszcze czas... daj jej troche luzu cwiczcie sobie, a i owszem, ale tak raczej dla zabawy. ona i tak w swoim czasie do tego dojdzie. wez podejscie niemieckie: "nie obraca sie? no, bo i po co juz... a zdrowa jest, wiec co sie pani martwi. jak za dwa miesiace dalej nie bedzie umiala, to zerkniemy znowu..."
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 20:12   #317
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
fajne, bo będzie większa płaszczyzna bez złączeń, tylko szkoda, ze jednokolorowe, też poluje na jakieś ;/


szalone inspiracje czy raczej klasyka?
mi też ta szafa i komoda się bardzo podoba


spa takie to i u nas by sie przydało, łątwiej byłoby się zaklimatyzować w świecie po porodzie


żurek



ale ten dino rewelacyjny, już dopisuję do mojej listy zabawek, napewno dziwecko na długo się zajmie, ja miałam w planach jeszcze to:
http://allegro.pl/muzyczna-pileczkow...613215785.html

ale rewelacyjnie usnął, u nas jedna pobudka po 4:00



spryciula



ja tez nie mogę się do niej przekonać

Ja tu nadrabiam a cały czas nowe strony

Nie mam pomysłu na obiad ;/ i mam dużo sprzątania ;/

dzień dobry
Sama nie wiem czy to szalenstwo czy klasyka
Pokoj jest w takich pastelowych spokojnych odcieniach, 1 sciana pudrowy roz, 3 pozostale takie bardzo jasne cieple kakao
Tam gdzie roz chce zrobic duzo drzeeeewo i powiesic na nim ramki lub jakies inne drobiazgi.
Na pozostalych scianach biake kropki
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 20:23   #318
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
Diabli- 6cio latkowi mozesz z powodzeniem kupic jakis zestaw "maly konstruktor" czy ten "zegar ziemniak", nauka i zabawa, i to jaka
Albo najlepsze- taki zdalnie sterowany helikopter sa nawet takie co nagrywaja film z lotu, wsrod moich kuzynów to hit nad hitami
Bakugany-o ile nadal w modzie
W empikach masz mase zestawów "zrób to sam" do wyboru, tylko wiekszosc chyba dla dziewczynek.

No i standardowo-najnowszy tor hot wings (nie wiem jak to się pisze), teraz jest taki z "paszcza" co lapie autka :p
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 04:46 ---------- Poprzedni post napisano o 04:42 ----------



Aaaa czemu dzis sie dowiaduje.. Dzis o chustach doslownie 500m ode mnie aaaaaaaa!
Doopa tam, ale dzięki za info .
dzięki poogladam te zabawki, ale on chyba jest jeszcze za głupiutki na takie cuda zresztą siostra wychodzi z zalozenia, ze im mniej zabawek-gratow tym lepiej i ciezka sprawa

sorki, dopiero wczoraj to wykopałam...szkoda, ze za pozno, bo pewnie fajna sprawa. ale na tej stronie ciagle pojawiają się kolejne akcje w poznaniu, wiec pilnuj!
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 20:25   #319
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Vil dla Przemcia multum buziaków z z okazji półroczku i kurcze dalej jest najstarszy

Xal my zapłaciliśmy coś koło 85 zł już z wysyłką. Stan jak nowa.

Mysia współczuję. Myślałam, że jak się złamie palec u nogi to nie zakładają
gipsu?!




Słyszałyście co się stało?
Jedna mama przyjęła mleko od drugiejz tablicy.pl już otwarte i dziecko leży nieprzytomne pod respiratorem w szpitalu. Stan bardzo ciężki. 4 miesięczne. Zbadali mleko i okazało się, że była w nim amfetamina. Sprawa lada dzień ma być nagłośniona.
Masakra jakim trzeba byc debilem zeby dosypac cos takiego... Nie wiem skad tacy ludzie biora sie na swiecie mam nadzieje, ze dojda do tej osoby
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 20:29   #320
pearl87
Raczkowanie
 
Avatar pearl87
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 342
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość


a które ergobaby masz?
http://store.ergobaby.com/baby-carri...hild=BC12TOMNL

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

aa, no i tak sobie wczoraj i dzisiaj rozmyslalam... jak strasznie by bylo, gdyby nagle Florcia nie bylo juz przy mnie to jest taki dziwny rodzaj milosci, taki inny i nowy dla mnie. nie chcialabym oczywiscie stracic rodzicow na przyklad, ale powiedzmy, ze wyobrazam sobie, ze sie z ich odejsciem bym pogodzila. a odejscia Florka bym nie przezyla chyba...
bardzo mnie to poruszyło. Takie małe istotki, a już tak się mocno zakorzeniły w sercu, to jest niesamowite

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
Sama nie wiem czy to szalenstwo czy klasyka
Pokoj jest w takich pastelowych spokojnych odcieniach, 1 sciana pudrowy roz, 3 pozostale takie bardzo jasne cieple kakao
Tam gdzie roz chce zrobic duzo drzeeeewo i powiesic na nim ramki lub jakies inne drobiazgi.
Na pozostalych scianach biake kropki
brzmi super
pearl87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 20:29   #321
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

jestem padnięta... Młody wyje ...spać nie chce ... nic na niego nie działa coś mi się wydaje ,że to skok połączony z zębami:P
dzielnie walczy ze snem...;p jakiś naspeedowany jest
dzisiaj w sumie na spacerze zrobił sobie pół godzinną drzemkę, i rano przedpołudniem ok 45 min i the end

motylek- nie słyszałam o tym mleku szoooookkkkkkkkkk

mysia- współczuję gipsu


---
ooo Tż własnie powiedział , że W ma odlot... uffffff;P
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 20:36   #322
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

po dzisiejszym wazeniu: nela na dal wazy 6700 od 2 tygodni. pewnie znow zaczne watpic w cyce, a wtedy waga pokaze kilogram więcej :P dla swietego spokoju zrobie jej morfologie.


wczoraj wieczorem pojawila nam się kiepska kupa, taka biegunkowa wsiakajaca w pieluszke, no i robila ja i robila...zapytałam dzisiaj pediatrę co i jak (dzień szczepien i wazenia, wiec przyjmowal tylko zdrowe dzieci), ale pomacał jej brzusio i stwierdził, ze to raczej nie biegunka tylko podrażnienie jelit, bo mamuska zjadla cos kiepskiego (fakt ostatnio bardzo szalałam: golabki, bigosik, mac...a dziecko na cycu ) w każdym razie kupiłam ors 200 i dicoflor. trochę mi nela rozwala koncepcje, bo mialysmy zacząć od marchewki, a ona chce sok marchewkowy z kleikiem ryzowym i elektrolitami/mikroelementami :P zobaczymy co z tego wyjdzie. mam ja trochę przeglodzic (a myslalam, ze trzeba częściej przystawiać) i cyca zastapic tym soczkiem. dicoflor kupiłam w takich durnych kapsułkach - proszek, wiec dosypalam do mleka. mowilam, ze chce kropelki.
dopytałam tez o to jej odginanie, podobno jest ok - bo innych objawow WNP nie ma. to chyba tyle nowinek. piekna jesien do nas zawitala, wiec spacerujemy ile się da. jutro wypad do dziecięcej hurtowni - wlasnie robie liste nowe okrycie kąpielowe - takie tylko na basen, w końcu dorobimy się suszarki na butelki, gryzak do podawania owocow/warzyw - skoro już niebawem rozszerzamy diete, silikonowe lyzeczki, nowe smoczki. sama nie wiem co jeszcze. jak na zlosc padla ich strona www i zostało mi tylko konto na allegro rp_77
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 20:39   #323
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

tak sentymentalnie, z okazji pół roczku

Cloche ja czasem jak Przemek zasypia (dziwnym trafem głównie wtedy) się przytulam do niego i myślę tylko o tym żeby był zdrowy, szczęśliwy, żeby był zawsze z nami ... nie przeżyłabym jakby coś mu się stało ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130411_173251.jpg (101,5 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130913_123843.jpg (89,8 KB, 39 załadowań)
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 20:39   #324
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
czesc

steaszne te historie z dzieciaczkami...to malenstwo w krzakach i mleko z amfetamina... nie moge czytac takich rzeczy bo zaraz sobie wyobrazam, ze ktos moglby tak skrzywdzic Sofie...

Ada, napisz nam jak wynik testu
ja mam czasem wrazenie, ze cos mi sie rusza w brzuchu

u nas zimno.... temp z dnia na dzien spadla i 10°C. w domu mimo wlaczonego grzejnika mam 17°.... a to dopiero poczatek jesieni

Diabli przemyslalam sprawe kombinezinu i mimo, ze jeszcze nie sprecyzowalas oferty to stwierdzilam, ze nie ms co placic za przesylke z pl do uk. jesienny kimbinezon mam, a zimowy jeszcze w jakims charity shopie dorwe. wiec Xal jak jestes zainteresowana to zwalniam kolejke
Myslalam, ze jestem jedyna
Mi tez sie czasem cos tam rusza dziwne uczucie
Ale to nie ciaza, na bank nie

Dziewczyny, kiedy przy rozszerzaniu diety podaje sie wiecej niz 1 posilek? Jak to jest?

Tez mi bardzo szkoda Adasia i cynamonka, mam nadzieje, ze wyjdzie z tego

Mysia- ale Ci sie trafilo wspolczuje!
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 20:46   #325
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
też tak o tym pomyślałam. ciekawi mnie skąd się wzieła, bo amfa jest droższa niż mleko więc kto by oddawał :/
też mnie to intryguje, bo nie wierzę żeby ktoś specjalnie dosypał jej do mleka a potem to mleko oddał

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Dzięki za wszytskie propozycje dziewczyny.
Zegarek dostał na Mikołaja 2 lata temu Casio i uwielbia go, portfel rok temu porządny ze skóry wiec odpada. Whisky nie lubi. Lot balonem najbliżej w Kraku czyli 60km, nasze wspólne zdjęcia od poznania, przez ślub, podróż poślubną i pierwsze małej wiszą w wielkiej antyramie na ścianie, a naga sesja...oj spodobałaby się ale ja jakoś nie mam tyle odwagi. Poza tym brzuszek po ciąży dla mnie pozostawia wiele do życzenia. Myślałam o książce którą wiem, że chciałby przeczytać i czymś jeszcze ale wydaje mi się to taki zwykły prezent.
dajcie Laurę dziadkom, i zróbcie sobie wieczór we dwoje dobre jedzonko, wspólna kąpiel, masaż, wyspanie się albo i nie

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Hump dokładnie też tak myślę.
I to raczej nie dziwne, bo np tutaj Mysia proponowała happy mleko.
I generalnie no różnie w życiu bywa i czasami człowiek chce oszczędzić na tym na czym nie powinien.
ja bardziej nie ogarniam skąd w mleku narkotyki niż tego że ktoś kupił otwarte mleko dla dziecka i tyle

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
aa, no i tak sobie wczoraj i dzisiaj rozmyslalam... jak strasznie by bylo, gdyby nagle Florcia nie bylo juz przy mnie to jest taki dziwny rodzaj milosci, taki inny i nowy dla mnie. nie chcialabym oczywiscie stracic rodzicow na przyklad, ale powiedzmy, ze wyobrazam sobie, ze sie z ich odejsciem bym pogodzila. a odejscia Florka bym nie przezyla chyba... i tak sobie mysle, Agnes, ze to, co przezywalas po stracie swojego szkraba, to niewyobrazalne i potworne i cos takiego nie powinno sie dziac
zgadzam się. takie maleństwa w ogóle nie powinny cierpieć

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
Masakra jakim trzeba byc debilem zeby dosypac cos takiego... Nie wiem skad tacy ludzie biora sie na swiecie mam nadzieje, ze dojda do tej osoby
ja też
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 20:47   #326
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
tak sentymentalnie, z okazji pół roczku

Cloche ja czasem jak Przemek zasypia (dziwnym trafem głównie wtedy) się przytulam do niego i myślę tylko o tym żeby był zdrowy, szczęśliwy, żeby był zawsze z nami ... nie przeżyłabym jakby coś mu się stało ...
jaki mały kurczaczek a dzisiaj to już dorodny bobas



pawie- to wszystko zależy, nie ma gotowych reguł, ale generalnie na początku możesz podać same warzywka przez 2 tyg a potem dodatkowo owocki np jako popołudniowy deserek , albo rano np wprowadzić jakąś kaszkę np ryżową czy jaglaną- w zależności jaką masz wizję
każdy chyba musi obrać swoją metodę na rozszerzanie diety

mi jakoś do tego już nie spieszno... chyba wolę "cyckową wygodę" a nie bawienie się w słoiczki,gotowanie, łyżeczki, śliniaczki i inne cuda
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 20:50   #327
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Czesć

Chyba od tyłu będę Was nadrabiać

Od jutra...a w sumie już od dzisiaj pomagam znajomej i będę mieć dla Was mniej czasu. Bardzo mi smutno że rzadziej będę zaglądać, ale z drugiej strony cieszę się, że będę mogła pomóc. Nic więcej oficjalnie nie mogę zdradzać

Idę Was trochę poczytać
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 20:52   #328
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
pytanie do dziewczyn które czytały o nosidełkach i ogólnie "są w temacie" - lepsze Womar Eco 1/2 czy ErgoBaby?


http://allegro.pl/ergonomiczne-nosid...588018668.html

http://allegro.pl/ergobaby-nosidelko-dla-dziecka-original-czarny-b-i3598609339.html
wizualnie bardziej mi odpowiada egrobaby, bardziej przypomina tulę
Cytat:
Napisane przez vujka Pokaż wiadomość
Pewnie nie pamiętacie, ale pisałam wam kiedyś, ze musze małego odstawić od piersi na dwa tygodnie, bo miałam brać antybiotyk na zęba. Byłam ostatnio na konsultacji u innego dentysty i okazało się, że żaden antybiotyk nie jest potrzebny i leczenie pod mikroskopem też nie, ale okazało się, że poprzedni dentysta zostawił mi w zębie jakieś złamane narzędzie i od tego wdało się zapalenie Na szczęcie wszystko da się jeszcze uratować szczęśliwa jestem bardzo
cieszę się ale lekarz debil

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
mnie to akurat średnio dziwi, bo wyobrażam sobie sytuacje w której potrzebująca matka, która oszczędza jak może znajduje okazję na mm i chce z niej skorzystać. mleko mogło być otwarte, ale wciąż ważne, a zostało wystawione na sprzedaż bo nie przypasowało innemu maluchowi..
tak, ale z drugiej strony nie wiem jak można zaufać komuś nieznajomemu że mleko jest ok... chodzi o niemowlę... ale te narkotyki to w ogóle mi sie w głowie nie mieszczą
Cytat:
Napisane przez vujka Pokaż wiadomość
Podobno to jest to czym czyścił mi kanały w zębie nie umiał wyciągnąć i mu się złamało tylko czemu mi o tym nie powiedział
co za palant!!!

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
ja mam czasem wrazenie, ze cos mi sie rusza w brzuchu
mnie ostatnio coś kopnęło

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
Sama nie wiem czy to szalenstwo czy klasyka
Pokoj jest w takich pastelowych spokojnych odcieniach, 1 sciana pudrowy roz, 3 pozostale takie bardzo jasne cieple kakao
Tam gdzie roz chce zrobic duzo drzeeeewo i powiesic na nim ramki lub jakies inne drobiazgi.
Na pozostalych scianach biake kropki



Vil zakochałam się ponownie

Veronic piona też mnie nie ciągnie do kaszek, marchewek i innych
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 20:55   #329
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
jaki mały kurczaczek a dzisiaj to już dorodny bobas



pawie- to wszystko zależy, nie ma gotowych reguł, ale generalnie na początku możesz podać same warzywka przez 2 tyg a potem dodatkowo owocki np jako popołudniowy deserek , albo rano np wprowadzić jakąś kaszkę np ryżową czy jaglaną- w zależności jaką masz wizję
każdy chyba musi obrać swoją metodę na rozszerzanie diety

mi jakoś do tego już nie spieszno... chyba wolę "cyckową wygodę" a nie bawienie się w słoiczki,gotowanie, łyżeczki, śliniaczki i inne cuda
NO właśnie, szkoda że rozszerzając dietę będzie się z każdym dniem z tej wygody rezygnować.

A co do tego mleka z narkotykami... Ja miałam 2 otwarte opakowania mleka i nie pomyślałam żeby to sprzedawać bo właśnie wydawało mi się, że rozsądna mama nigdy by czegoś takiego nie kupiła. Rozumiem dostać od bliskiej znajomej, ale kupować na tablicy od obcego?
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 20:56   #330
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
tak sentymentalnie, z okazji pół roczku

Cloche ja czasem jak Przemek zasypia (dziwnym trafem głównie wtedy) się przytulam do niego i myślę tylko o tym żeby był zdrowy, szczęśliwy, żeby był zawsze z nami ... nie przeżyłabym jakby coś mu się stało ...
Vil, ale Przemo się malusi wydaje przy Twoim mężu a przecież to duży chłopak
Z tym myśleniem mam tak samo, mi to się nawet przykro robi jak sobie pomyślę, że za x lat Daro po prostu dorośnie i pójdzie sobie do swojej żonki.

Więc powiem Wam, że jeśli kiedykolwiek mówiłam, że moje dziecko marudzi to nie marudziło.
Dziś to jakieś apogeum, ryk na ryku i przez ryk. Tzn. ręce pomagały, ale ile można na rękach nosić.

I jak już rozmawiamy o rozszezaniu to pytanie do doświadczonych mam.
Na stronie Hippa czytam sobie, że najlepiej rozszerzać podczas posiłku " na obiadek", na początku 2-3 łyżeczki i później cyc. No i stopniowo zwiększać porcję.
Tu nasuwają mi się 1sze pytania:
1. Czy jeśli moje dziecko dojdzie do powiedzmy zjedzenia pełnego słoiczka czyli się naje to później coś dawać do
popicia?

2. Czy każde nowe danie wprowadzam tak samo? Tzn. 3 dni marchewka, jak przejdzie to 3 dni marchewka z czymś tam i tak wszystko po kolei by w końcu wybrać co podaje mu na obiad i dać pełen słoik?

No i czytając dalej napisano by drugim zastąpionym posiłkiem była kolacja i zastąpić ją kaszką ( rozumiem, że w zależności od tego czy gluten już tolerujemy czy nie to taką z glutenem lub nie) i tu moje kolejne pytanie
1.Czy tą kaszkę podajemy z łyżeczki też? Czy dolewać do mleka? I j.w. pytanie o picie?
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.