Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013 cz.4 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 5 wątku na odchowalni ?
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013 na odchowalni, cz.5 7 15,91%
Piątego wątku początek, w bólu wykluwa się pierwszy ząbek 1 2,27%
Większość dzieci już ząbkuje, a Emil to nawet raczkuje 3 6,82%
Dzieciom zakładamy śliniaki, bo się ślinią nieboraki 1 2,27%
Lęk separacyjny przeżywamy, lecząc go w ramionach Mamy 0 0%
Tylko u nas dyskusja zażarta, każda wypowiedź uwagi jest warta 1 2,27%
Na dworze chłód doskwiera, a u nas gorąca atmosfera 4 9,09%
Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają 13 29,55%
Nasze dzieci radośnie gaworzą i uśmiechy mnożą 0 0%
Pierwsze ząbki i obiadki, jak dobrze nam w roli matki 8 18,18%
Mamo, Tato kończcie spanie; kupa czeka na przebranie 1 2,27%
Ząbki, marchewki, gluteny i cuda - idzie jesień złotoruda! 4 9,09%
Baczki wcinaja pierwsze obiadki, a mamy prowadza wizazowe /łizażowe gadki. 0 0%
Bączki wcinają zdrowe obiadki, a mamom ciastka i czekoladki idą w pośladki. 1 2,27%
Nasze słodkie niemowlaczki bączki puszczają i marchewką się zajadają 0 0%
Głosujący: 44. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-10, 09:29   #391
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Banka milo ze wtzucilas posta cynamonka-ja czytalam ale wrzuci z kom nie moglam. Biedna ona, biedny Adas

Dzien dobry. Humor mam podly i zmeczenie maxxx

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 09:34   #392
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Agnes pięknie to napisalas
Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Oto m. W krzeselku
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Super wygląda

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Vil dla Ciebie foto
jeszcze dwa rzędy po 6 puzzli mogę dodać
Ale dużo masz tych puzzli!
Ile to kosztowalo?
Nie smierdza?

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Witam Was
Cynamonowa wczoraj sie odezwala
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post43202780
Ehh bardzo im współczuję i nawet nie potrafię sobie wyobrazić co muszą czuć
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 09:50   #393
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
Sama nie wiem czy to szalenstwo czy klasyka
Pokoj jest w takich pastelowych spokojnych odcieniach, 1 sciana pudrowy roz, 3 pozostale takie bardzo jasne cieple kakao
Tam gdzie roz chce zrobic duzo drzeeeewo i powiesic na nim ramki lub jakies inne drobiazgi.
Na pozostalych scianach biake kropki
śliczny będzie, taki delikatny
Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
o widzisz, a dla mnie to, ze jednokolorowe to atut hehe. wystarczy, ze nawrzucam jej na to kolorowe zabawki



chyba pomieszamy oba style wiklinowy kosz na zabawki już się "tworzy"...zobaczymy co nam z tego wyjdzie.



no to wszystkie inne sa glutenowe holle hehe.



taaa od szafy się zaczyna, a później totalna rozpierdziucha i remont ciekawa jestem ile on u nas potrwa...



my mamy tylko jednych sasiadow w korytarzu, a i tak spoldzielnia zakazala ustawiania na korytarzach mebli - bezpiecznestwo przeciwpożarowe...szkoda, bo moznaby ten korytarz naprawdę fajnie zagospodarować.
ja tak liczyłam w tych matach, ze jak mają literki i cyferki, to późźniej do zabawy je wykorzystamy

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Agnes...pięknie to napisałaś

---------- Dopisano o 06:27 ---------- Poprzedni post napisano o 05:51 ----------

No i oczywiście wszyscy śpią tylko mnie Helenka przed 5 obudziła

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 06:27 ----------


chętnie bym zaczęła z Tobą rozszerzanie..ale każda z nas chce jak najlepiej i ma swoje pojęcie o tej najlepszości
ja posłucham mojej lekarki i jednak zacznę jak mała skończy 5 miesięcy, najwyżej będę prosić tutaj Was o ratunek
BLW średnio do mnie przemawia, ale chusty, nosidła i super maty edukacyjne też do mnie nie przemawiały a teraz sobie pluje

A są kubeczki niekapki dla mniejszych dzieci? Ja też nie chcę małej poić z butli Te które są od 4 miesiąca chyba mogę używać?

Co do zabawek z piłeczkami - zdecydowałam się na tego smoka-dinusia czy co to z fisher price - mała dostanie pod choinkę
chciałabym jeszcze na dniach zamówić puzzle bo wkurzają mnie już te kołdry i koce, ale w końcu nie wiem które

Moja mała wczoraj po południu zaczęła pięknie pluć - tak pluje że wczoraj body miała do pępka mokre przebrałam ją a ona dalej i znowu cała mokra była Kąpaliśmy ją a ona dalej bzzzz i puszcza bańki i ślina jej leci strumieniem, jak o 5 się obudziła to też mi bzzzzzczała
Teraz siedzi w leżance bzzzyczy i próbuje uwolnić się ze śliniaka, który wreszcie mądra matka postanowiła założyć
też mam dość kołdry a na puzzle nie mogę się zdecydować

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
Za chwilę będę nadrabiać ale chciałam Wam napisać żebyście weszły sobie na smyka bo są fajne ceny porównywała z aallegro i kupiłam
-miśka na guzy za 19 zamiast 39
-pojemniczek na przekąski z tt za 9 zamiast 24
-wkładki lkatacyjne z tt i aventu po 9 zł


i patrzcie po ile nasze lwy sprzedają http://www.smyk.com/fisher-price-lwi...y-dla-dzieci-p

dzięki diabli za cynk o nich
dzięki za info
nie mogę tego znaleźć
Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
ja czekam co najmniej do ukończenia 6 miesiąca


Vil dla Ciebie foto
jeszcze dwa rzędy po 6 puzzli mogę dodać
ooo fajna duża

Robiłam wczoraj znowu ciasto tym razem mega szybkie miodowe?! przekładane zwykłą śmietaną 18%

good morning
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:05   #394
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
śliczny będzie, taki delikatny

ja tak liczyłam w tych matach, ze jak mają literki i cyferki, to późźniej do zabawy je wykorzystamy


też mam dość kołdry a na puzzle nie mogę się zdecydować


dzięki za info
nie mogę tego znaleźć

ooo fajna duża

Robiłam wczoraj znowu ciasto tym razem mega szybkie miodowe?! przekładane zwykłą śmietaną 18%

good morning
Fajnie brzmi to ciasto

Ja chyba wezmę te które Justi pokazała puzzle

Kurcze nie wiem czy dostałam wypłatę ale boję się sprawdzać o wpadnę w jakiś szał zakupów
Mysia pisała, że są promocje w smyku - ja chciałabym kupić jakąś miseczkę i łyżeczkę i niekapek...ale ja jestem ciemna ostatnio i nie wiem jak wyszukać tylko rzeczy po promocji a w ogóle to nie mam czasu na szperanie ale chyba wpadłam w jakieś uzależnienie od oglądania tych cudeniek, które robią dla dzieci

Edit: przysłali mi maila i już jestem na stronce z promocjami! Ratunkuuuu

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

A dupcia...w smyku po promocji nie ma nic ładnego do karmienia, ale to chyba dobrze, że nic mi się nie podoba
__________________
21.05.2013 Helenka

Edytowane przez deb
Czas edycji: 2013-10-10 o 10:00
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:06   #395
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

hejka
Karola chwilowo śpi i czekam na Pana który ma odebrać ode mnie ciuchy. Tzn dałam ogłoszenie na tablicy że oddam trochę ciuchów. Odłożyłam te w których nie chodziłam od 2 lat

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
szafa sharp szafa.masz miejsce w domu na wstawienie szafy?
my niedawno własnie zmobilizowaliśmy sie i zrobiliśmy taką dużą wnękową w korytarzu i baardzo ułatwiło mi życie
ja mam dzisiaj gości to może i dobrze, bo szybciej się zmobilizuję do sprzątania
na szafę mam miejsce ja bym chciała taką do zabudowy, bo to mieszkanie jest bardzo wysokie (prawie 4 m). No ale nie będę inwestować w wynajmowane mieszkanie a szafę zawsze można zabrać

vil ale Ty te obiadki to serwujesz Przemkowi przez 3 dni to samo? czy nie bawisz się w schematy i dajesz to co się nawinie?
no mi się uzbierało parę rzeczy więc wyszła większa przesyłka na all

odpuściłam sobie wczoraj ćwiczenia i mam wyrzuty sumienia;/ ale prasowałam 3 godzi i za nic mi się nie chciało już nic robić.
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:12   #396
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Cloche, co do zapasów mleczka mrożonego to ja myslę, że podam je w kaszkach za jakis czas. Wiem wiem, te nieszczęsne 6 miesięcy można przechowywać ale jak potrzymam dłużej w zamrażalce to chyba nic się nie stanie co ?Wam teraz kaszki sie przydadza żeby Florka przypakować. Tylko te mleko odmrożone ma taki mydlany posmak bleee. A ta kuzynka jakim cudem 40 l zamroziła ? chyba musiała się doić dzień i noc.. szalona. Jeszcze są banki mleka na oddziałach neonatologicznych, u nas to nowość, u Was pewnie praktykowane od dawna.. ciekawe czy można takie mrożone oddać
Co do straty.. odpędzaj od siebie takie myśli, powinnaś się tak jak Flo regenerować po stresie związanym z operacją. Chociaż ja sama myslę o Flo i Adasiu cymonowej i mnie dreszcze przechodzą, bo gdzieś tam cząstka mnie siedzi w dalszym ciągu "w tym temacie". A ta miłośc o której piszesz jest szczególna. Inaczej kocham Oskara (chociaż Jego już nie ma ja ciąglę kocham) inaczej kocham Ninę. Miłośc do chorego dziecka jest inna, inna jest nasza rola jako matki, wszystko jest głębsze, bardziej kontrastowe .. prosty przykład, ile razy dziennie wkurzamy sie na nasze zdrowe dzieci, ile razy czujemy się zmęczone? Bo nie chce spać, bo marudzi, bo karze się nosić? A przy chorym .. tego po prostu nie ma. Trudna jest to miłość ale jaka piękna, zawsze mówiłam do mojego syna, że bycie jego matką to dla mnie najważniejsza rola w życiu i zaszczyt, że mogłam go przeprowadzić przez 9 miesięcy jego życia tutaj i oddac tam do lepszego świata.
hmm, jak by to mialo byc niedobre takie odmrozone, to ja nie chce! ble... musialabym sprobowac. zapach mialo to normalny... ogolnie tez mi sie wydaje, ze jak to bedzie troche dluzej niz pol roku, to sie nic nie stanie. tylko pilnuj, zeby pradu nie braklo i bylo te -16 stopni ciagle
jak ona te 40 l uzbierala to nie wiem, moze to rodzaj sportu po porodzie? bo szybko schudla i miala plaski brzuszek a wiem, ze bala sie cwiczyc po cesarce, wiec na pewno nie katowala sie fitnessem. a zanim szpital by przyjal mleko, to na pewno by musial je ostro testowac... nie wiem czy to takie proste jedna pigula mi opowiadala, ze myslala nad tym, bo codziennie min. 200ml bez wysilku uzbierala nadprodukcji, ale mowila, ze za duzo zachodu by bylo i olala w koncu temat.

no i sie poryczalam...... nie mam jeszcze porownania, jak bym zdrowe dziecko kochala, ale fakt - do Florka mam mase cierpliwosci i nie potrafie mu pozwolic nawet chwili plakac
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:12   #397
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Nie uwierzycie...moje dziecko jak tylko nie śpi to cały czas bzyczy i się pluje i pluje wszystko wokół siedzi w leżaczku i bzyczy, zero marudzenia, tak jej się podoba ta nowa umiejętność...ale ciii bo pewnie jak tylko kliknę wyślij odpowiedź to zacznie się marud
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 10:15   #398
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez becik_4 Pokaż wiadomość
czy któraś z was czeka z glutenem do 6 miesiaca życia bo im wiecej czytam tym bardziej mnie niepokoi fakt ze tak sobie chcialam poczekac z tym wsyztskim do ukonczenia 6m ale kogo nie spytam to kazdy zaczyna od 4 sie zastanawiam czemu tak wszyscy sie z tym spiesza? chcialam skonsultowac to z pediatra ale wizyte mamy dopiero za dwa tygodnie
ja tez czekam do skończonych 6 mcy wcale, a wcale nie spieszy mi sie do rozszerzania. Bedzie tylko wiecej prania, zmywania i wydatków. Juz wiem, ze bedzie mi prakowac tych czasów tylko na cycu

Adaś biedactwo......... mam nadzieje, ze już teraz będzie do przodu. Jak sobie pomyśle, ze Cynamonowa straciła rok temu maleństwo, a teraz walczą o życie Adasia to wyć mi sie chce......Czemu?

Agnes, Cloche - też sie bardzo wzruszyłam jak pisałyście o Waszej miłości do chorych maluszków. Agnes, ja Twoją historie o Oskarku pamietam dobrze. Jeszcze w ciąży często nam opowiadałaś przy okazji badań prenatalnych itd...

Diabli, Mysia mi wysyłala woombie z pl i sie opłacalo, dlatego pomyslalam, ze z kombinezonem bedzie podobnie. Ale doszłam do wniosku, ze tutaj upoluje jakis za sam koszt przesyłki
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:16   #399
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Mysia ale Ty tą kaszkę dodajesz do mleka? bo niby na początku dodaje się do zupy a później do mleka. Tylko że ja nie widzę sensu zagęszczania gęstej zupy;/

MoTyleKsw przeraziłaś mnie z tym mlekiem
Otwartego mleka to ja bym nie kupiła ani nie sprzedała.

xal skrzyp po 20 roku życia jest w 80% wydalany przez organizm. Szkoda kasy na takie tabletki.

Magiusia ja jak miałam już marchewkę + ziemniaka to dawałam ok 100 ml i dokarmiałam mlekiem. A od 3 składników podaję 160ml już bez mleka.
Ciągle dokładam jakieś warzywo. Ostatnio cukinię, jeden dzień 2 kawałeczki (mam pokrojone w kostkę), w drugi 4 kawałeczki w trzeci dzień 6 kawałeczków. Dziś dodaje kabaczka z tą samą zasadą. Obiadki gotuję na 3 dni. Wszystko w jednym garnku. Później rozdzielam na 3 porcje i tak każdą blenderuje.
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:20   #400
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
mam z twojego stylu, dokupię grazie i poszalejemy



ciazofobia?



tez mnie to ciekawi



biedna uziemilas się...szkoda, ze nie masz autka z automatem w stanach z gipsem można isc zdawać prawko hehe.



masakra...az się wierzyc nie chce biedny dzidziuś. mama nieodpowiedzialna, ale z 2 strony jeśli nie miała co dziecku dac jesc i szukala gdzie się da, to jakos ja to tłumaczy...straszne.

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------







hehe, a nie mowilam! pięknie przybiera, książkowo, równo, sporo - jak na mm



zegarek. zegarkow nigdy dość i na odwrocie może być jakiś fajny grawer...nie widać go, wiec zaszalej



a hooooj! co tam u Was? jak Jureczek?



oo myślisz jak ja

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------



tak sobie myslalam, ze przesylka mało oplacalna...w używce znajdziesz taniej



takie "nasze" Nelkowe pomysły hehe. tez mam gdzies w inspiracjach fotke takiego super drzewa a kropki...polka dots od daaaawna.
i tez baaardzo lubie wszelkie odcienie bezow, brazow - ogladalismy cieple kakao
kupiliśmy dulux drzewo sandałowe http://www.dulux.pl/kolekcje/28 ale caly czas zastanawiam się czy jej nie wymienić zobaczę jaka podloge wybierzemy.

---------- Dopisano o 01:35 ---------- Poprzedni post napisano o 01:10 ----------



swietne maja to wspólne zdjecie. kurcze, mialysmy takie male kurczaczki, a teraz już naprawdę konkretne dzidziusie



pięknie to ujelas, rola matki to chyba największe wyzwanie...i nawet jeśli trwa krociutka chwile to kazda daje z siebie 100%

---------- Dopisano o 01:36 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------

nadrobilam, dobranoc
To drzewo sandalowe, wyjdzie ciemne my mamy u N z duluxa aromatyczny kardamon i magnolie
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:28   #401
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
ja czekam co najmniej do ukończenia 6 miesiąca


Vil dla Ciebie foto
jeszcze dwa rzędy po 6 puzzli mogę dodać
fajne te puzzle i mało elementow do układania. szymek jak był malutki to miał jakies takie obrazki i pelno w nich było takich kawaleczkow, które wypadaly, on je wydlubywal...masakra fajne, ale do układania dla starszego dziecka - bo zajmowaly go na dluuugo. podobają mi się te Wasze i swetne panele to tak na etapie budowlano-remontowym hehe. my chyba zdecydujemy się na jasny dab sonoma...sama już nie wiem czy mi to wszystko będzie pasowalo (kazda rzecz w innym sklepie i nie mam jak przymierzac ) chciałabym isc trochę w te skandynawskie klimaty...ale z nowoczesnymi akcentami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ZDJCIE~1.jpg (91,2 KB, 11 załadowań)
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 10:32   #402
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Moja mała wczoraj po południu zaczęła pięknie pluć - tak pluje że wczoraj body miała do pępka mokre przebrałam ją a ona dalej i znowu cała mokra była Kąpaliśmy ją a ona dalej bzzzz i puszcza bańki i ślina jej leci strumieniem, jak o 5 się obudziła to też mi bzzzzzczała
Teraz siedzi w leżance bzzzyczy i próbuje uwolnić się ze śliniaka, który wreszcie mądra matka postanowiła założyć
Flo bez sliniaka w 5 minut mokry az po skarpetki
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:32   #403
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Diabli super te panele. A klimaty skandynawskie lubię
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:33   #404
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez vvgh Pokaż wiadomość
Bosko wariuje Wczoraj pierwszy raz przekręcił się z plecków na brzuch i odkrył zabawę ciągnięcia się za skarpety. I ma dwa ząbki !!!
no prosze prosze
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:34   #405
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

axella świetnie wymyśliłaś z tym prezentem

vil wzruszające te zdjęcia

Magiusia Ty będziesz sama gotować czy podawać słoiczki?

Ja gotuję sama i jak już wcześniej napisałam gotuję sobie wszytsko razem:marchewkę, ziemniaka, pietruszkę, brokuła, cukinię, kabaczka. I później sobie rozdzielam na 3 zupki. Raz więcej brokuła, raz marchewki itd. No chyba że mi się nie chce to od razu pod blender i są 3 takie same Ale ja non stop wprowadzam coś nowego więc wolę dzielić.

Magiusia przy mm jest tak:
w 5 m-cu życia: dajesz
4 x mleko 180 ml
zupka (stopniowo zwiększając porcję)
deserek ok 50 g (soczek, skrobane jabłuszko itd).

w 6 m-cu życia:
4 x mleko 180 ml
zupka z dodatkiem kleiku glutenowego + mięsko (liczy się 180 ml rzadkiej)
deserek 100-150 g

w 7 m-cu życia:
1 x mleko z dodatkiem kaszki glutenowej 180 ml
2 x mleko z dodatkiem bezglutenowego kleiku 180 ml
1 x kaszka na mleku następnym 150 ml
zupa + mięso/ryba + pół żółtka co drugi dzień 200 ml
deser nie więcej niż 150 ml (przecier lub sok, albo deserek zamiast kaszki)

w 8 m-cu życia to samo z tym że glutenu/kleiku daje się 6 g na100 ml (wcześniej2-3 g na 100 ml) i można zwiększyć ilość mięsa z 10 do 15 g

przy kp:
5-6 m-c życia:
kp
zupa z dodatkiem kaszy manny 2-3 g na 100 ml

7-9 m-c życia:
kp
kaszka/kleik zbożowy bezglutenowy lub glutenowy
zupka + mięso/ryba z kleikiem zbożowym glutenowym
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:34   #406
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Agnes pięknie to napisalas

Super wygląda


Ale dużo masz tych puzzli!
Ile to kosztowalo?
Nie smierdza?



Ehh bardzo im współczuję i nawet nie potrafię sobie wyobrazić co muszą czuć

cos nam pogoda nie dopisuje do spaceru
Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
Banka milo ze wtzucilas posta cynamonka-ja czytalam ale wrzuci z kom nie moglam. Biedna ona, biedny Adas

Dzien dobry. Humor mam podly i zmeczenie maxxx

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja tez ciagle mysle i sie modle zeby odzyskal sily
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:39   #407
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez becik_4 Pokaż wiadomość
czy któraś z was czeka z glutenem do 6 miesiaca życia bo im wiecej czytam tym bardziej mnie niepokoi fakt ze tak sobie chcialam poczekac z tym wsyztskim do ukonczenia 6m ale kogo nie spytam to kazdy zaczyna od 4 sie zastanawiam czemu tak wszyscy sie z tym spiesza? chcialam skonsultowac to z pediatra ale wizyte mamy dopiero za dwa tygodnie
ja się spieszę, bo chcę do pracy więc dziecko musi się szybko do życia bez cyca 24/24 przystosować

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
rzaaaadko kiedy zakładamy, wczoraj dostał na noc i tak został do tej godziny
od samego początku mnie wkurzały i używaliśmy spodenek normalnych :P
ja wolę półśpiochy. skarpetki mi notorycznie ściąga

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Witam Was
Cynamonowa wczoraj sie odezwala
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post43202780
( Kciuki za Adasia zeby byl silny i za Was
tak mi smutno, i nawet nie wyobrażam sobie co oni muszą przeżywać
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:39   #408
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość

vil ale Ty te obiadki to serwujesz Przemkowi przez 3 dni to samo? czy nie bawisz się w schematy i dajesz to co się nawinie?
no mi się uzbierało parę rzeczy więc wyszła większa przesyłka na all
co się nawinie otwieram szafkę i patrzę co mamy i wybieram np. warzywa z rosołkiem czy indyka ... nic mu nie jest i szczęśliwy
a teraz nam się rozszerzy dieta, jutro na zakupach kupię już słoiczki po 6 miesiącu
a niedługo zacznę mu gotować, na razie się nie opłaca, zje czasem groszek czy coś jak gotujemy do obiadu ale raczej słoiczki na razie.

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Nie uwierzycie...moje dziecko jak tylko nie śpi to cały czas bzyczy i się pluje i pluje wszystko wokół siedzi w leżaczku i bzyczy, zero marudzenia, tak jej się podoba ta nowa umiejętność...ale ciii bo pewnie jak tylko kliknę wyślij odpowiedź to zacznie się marud
nagraj
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:39   #409
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość

cos nam pogoda nie dopisuje do spaceru)
No coś nie bardzo
Może jutro będzie lepiej?

W stokrotce deserki bobovity - przy zakupie 2szt drugi za 1/2ceny
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki

Edytowane przez puchatkowa
Czas edycji: 2013-10-10 o 10:42
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 10:44   #410
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

diabli dzięki za linki ale ja potrzebuję GLUTENOWEJ kaszki a te też są bez glutenu:P

Justi ja właśnie chciałam takie puzzle jak Ty masz ale dostaliśmy inne.

cynamonowa ściskam mocno
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:45   #411
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
Robiłam wczoraj znowu ciasto tym razem mega szybkie miodowe?! przekładane zwykłą śmietaną 18%

good morning
przepis poproszę
i znowu będę robić ciacho, zamiast myśleć nad obiadem
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:46   #412
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Taka ladna pogoda, juz po spacerku..

Dol mnie lapie ze sama spaceruje, sama czekam na zabki, ze wszystkim chwale sir rodzicom a nie Towarzyszowi Zycia

Jakie to glupie siedziec i krzyczec z pokoju "zobacz mamo, w koncu lapie zabawki ", "hej tato, Zu dzis zjadla zupke a teraz ssie stopke"

Nie ma kogo prYytulic, pogadac, z kim planować reszte zycia czy chocby prezenty na swieta.. Nikt nie zrobi kaey rano czy nie pojedzie na wycieczke..
Rodzina.. Tak, cudnie ze są, ale to nie to samo..

Doooliiinaaaaa


Przepraszam, musialam sie wygadac..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:47   #413
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość

Słyszałyście co się stało?
Jedna mama przyjęła mleko od drugiejz tablicy.pl już otwarte i dziecko leży nieprzytomne pod respiratorem w szpitalu. Stan bardzo ciężki. 4 miesięczne. Zbadali mleko i okazało się, że była w nim amfetamina. Sprawa lada dzień ma być nagłośniona.


Cytat:
Napisane przez Elusiek85 Pokaż wiadomość
masakra co za ludzie
u nas całe miasto aż huczy po http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/...STOK/131009695

To Ty z Białego jesteś?!? Ja tam studiowałam i pałam dużym sentymentem do tego miasta Nie mogę się doczekać kiedy się tam z Mężem i Kubą wybierzemy choćby na jeden dzień
A sprawa masakryczna, jak tak można?!?


Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 06:27 ---------- Poprzedni post napisano o 05:51 ----------

No i oczywiście wszyscy śpią tylko mnie Helenka przed 5 obudziła


Moja mała wczoraj po południu zaczęła pięknie pluć - tak pluje że wczoraj body miała do pępka mokre przebrałam ją a ona dalej i znowu cała mokra była Kąpaliśmy ją a ona dalej bzzzz i puszcza bańki i ślina jej leci strumieniem, jak o 5 się obudziła to też mi bzzzzzczała
Teraz siedzi w leżance bzzzyczy i próbuje uwolnić się ze śliniaka, który wreszcie mądra matka postanowiła założyć
Hehe, Kuba urzęduje od 3. Wstał na karmienie i za nic nie chciał usnąć. Padł dopiero po 5...
Kuba też umie pluć. Ma z tego niemałą frajdę

Cytat:
Napisane przez becik_4 Pokaż wiadomość
czy któraś z was czeka z glutenem do 6 miesiaca życia bo im wiecej czytam tym bardziej mnie niepokoi fakt ze tak sobie chcialam poczekac z tym wsyztskim do ukonczenia 6m ale kogo nie spytam to kazdy zaczyna od 4 sie zastanawiam czemu tak wszyscy sie z tym spiesza? chcialam skonsultowac to z pediatra ale wizyte mamy dopiero za dwa tygodnie
Ja za tydzień idę na szczepienie i będzie przy tym wizyta u lekarza, więc dopytam się pediatry co i jak. I ewentualnie zacznę działać. Najpierw gluten, później reszta.

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Nie uwierzycie...moje dziecko jak tylko nie śpi to cały czas bzyczy i się pluje i pluje wszystko wokół siedzi w leżaczku i bzyczy, zero marudzenia, tak jej się podoba ta nowa umiejętność...ale ciii bo pewnie jak tylko kliknę wyślij odpowiedź to zacznie się marud



----



Witam się dalej podziębiona

I to w sumie na razie tyle, bo mam mega wyrzuty, że nie poświęcam 100% czasu mojemu Żuczkowi.
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:49   #414
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Witam Was
Cynamonowa wczoraj sie odezwala
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post43202780
( Kciuki za Adasia zeby byl silny i za Was
Jeszcze mocniej będę trzymała kciuki.
Biedny Adaś i Cynamonowa

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość

Magiusia Ty będziesz sama gotować czy podawać słoiczki?

Ja gotuję sama i jak już wcześniej napisałam gotuję sobie wszytsko razem:marchewkę, ziemniaka, pietruszkę, brokuła, cukinię, kabaczka. I później sobie rozdzielam na 3 zupki. Raz więcej brokuła, raz marchewki itd. No chyba że mi się nie chce to od razu pod blender i są 3 takie same Ale ja non stop wprowadzam coś nowego więc wolę dzielić.

Magiusia przy mm jest tak:
w 5 m-cu życia: dajesz
4 x mleko 180 ml
zupka (stopniowo zwiększając porcję)
deserek ok 50 g (soczek, skrobane jabłuszko itd).

w 6 m-cu życia:
4 x mleko 180 ml
zupka z dodatkiem kleiku glutenowego + mięsko (liczy się 180 ml rzadkiej)
deserek 100-150 g

w 7 m-cu życia:
1 x mleko z dodatkiem kaszki glutenowej 180 ml
2 x mleko z dodatkiem bezglutenowego kleiku 180 ml
1 x kaszka na mleku następnym 150 ml
zupa + mięso/ryba + pół żółtka co drugi dzień 200 ml
deser nie więcej niż 150 ml (przecier lub sok, albo deserek zamiast kaszki)

w 8 m-cu życia to samo z tym że glutenu/kleiku daje się 6 g na100 ml (wcześniej2-3 g na 100 ml) i można zwiększyć ilość mięsa z 10 do 15 g

przy kp:
5-6 m-c życia:
kp
zupa z dodatkiem kaszy manny 2-3 g na 100 ml

7-9 m-c życia:
kp
kaszka/kleik zbożowy bezglutenowy lub glutenowy
zupka + mięso/ryba z kleikiem zbożowym glutenowym
Szczerze mówiąc póki co planuje słoiczki.Ani nie wiem jak się zabrać za gotowanie ani nie mam pewnego źródła warzywek.

Przyszła żyrafa Sofie. Na razie szału nie robi, ale dam jej czas
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:51   #415
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Fajnie brzmi to ciasto

Ja chyba wezmę te które Justi pokazała puzzle

Kurcze nie wiem czy dostałam wypłatę ale boję się sprawdzać o wpadnę w jakiś szał zakupów
Mysia pisała, że są promocje w smyku - ja chciałabym kupić jakąś miseczkę i łyżeczkę i niekapek...ale ja jestem ciemna ostatnio i nie wiem jak wyszukać tylko rzeczy po promocji a w ogóle to nie mam czasu na szperanie ale chyba wpadłam w jakieś uzależnienie od oglądania tych cudeniek, które robią dla dzieci

Edit: przysłali mi maila i już jestem na stronce z promocjami! Ratunkuuuu

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

A dupcia...w smyku po promocji nie ma nic ładnego do karmienia, ale to chyba dobrze, że nic mi się nie podoba
ja chyba też te co Justi pokazała, zdjęcie mnie przekonało

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
hejka
Karola chwilowo śpi i czekam na Pana który ma odebrać ode mnie ciuchy. Tzn dałam ogłoszenie na tablicy że oddam trochę ciuchów. Odłożyłam te w których nie chodziłam od 2 lat


na szafę mam miejsce ja bym chciała taką do zabudowy, bo to mieszkanie jest bardzo wysokie (prawie 4 m). No ale nie będę inwestować w wynajmowane mieszkanie a szafę zawsze można zabrać

vil ale Ty te obiadki to serwujesz Przemkowi przez 3 dni to samo? czy nie bawisz się w schematy i dajesz to co się nawinie?
no mi się uzbierało parę rzeczy więc wyszła większa przesyłka na all

odpuściłam sobie wczoraj ćwiczenia i mam wyrzuty sumienia;/ ale prasowałam 3 godzi i za nic mi się nie chciało już nic robić.
prasowanie, to zaje.biste ćwiczenia

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Nie uwierzycie...moje dziecko jak tylko nie śpi to cały czas bzyczy i się pluje i pluje wszystko wokół siedzi w leżaczku i bzyczy, zero marudzenia, tak jej się podoba ta nowa umiejętność...ale ciii bo pewnie jak tylko kliknę wyślij odpowiedź to zacznie się marud


Mój wczoraj miał wieczór bez spania, nie chciał i już. po 23;00 przy cycu przysnął , ale długo sen nie trwał, więc wziełam go w krzesełko i do kuchni i robił ze mną ciasto , a przed 1:00 na siłę został uspany, bo nareszcie zaczął ziewać i marudzić
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:54   #416
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
Taka ladna pogoda, juz po spacerku..

Dol mnie lapie ze sama spaceruje, sama czekam na zabki, ze wszystkim chwale sir rodzicom a nie Towarzyszowi Zycia

Jakie to glupie siedziec i krzyczec z pokoju "zobacz mamo, w koncu lapie zabawki ", "hej tato, Zu dzis zjadla zupke a teraz ssie stopke"

Nie ma kogo prYytulic, pogadac, z kim planować reszte zycia czy chocby prezenty na swieta.. Nikt nie zrobi kaey rano czy nie pojedzie na wycieczke..
Rodzina.. Tak, cudnie ze są, ale to nie to samo..

Doooliiinaaaaa


Przepraszam, musialam sie wygadac..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to wcale nie jest głupie. ja uwielbiam chwalić się moim rodzicom jakiego mam zdolnego syna (a jest zdecydowanie mniej zdolny od Z, no ale dziewczynki są mądrzejsze i szybciej dojrzewają). mężowi czasem coś wspomnę, ale wolę jak on sam to odkrywa zajmując się małym.
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:56   #417
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

axella jeszcze znajdziesz godnego WAS Towarzysza Życia!
no widzisz a ja bym tak chciała krzyknąć do mamy/taty co to Karola znów wymyśliła. Siedzę pół dnia sama, zostaje mi tylko tel.

dobra zmyka, pora na zupkę a później spacer. Chociaż pogoda średnia.
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 11:02   #418
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
to wcale nie jest głupie. ja uwielbiam chwalić się moim rodzicom jakiego mam zdolnego syna (a jest zdecydowanie mniej zdolny od Z, no ale dziewczynki są mądrzejsze i szybciej dojrzewają). mężowi czasem coś wspomnę, ale wolę jak on sam to odkrywa zajmując się małym.
Ale to ni takie łatwe... Ani mile..





Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
axella jeszcze znajdziesz godnego WAS Towarzysza Życia!
no widzisz a ja bym tak chciała krzyknąć do mamy/taty co to Karola znów wymyśliła. Siedzę pół dnia sama, zostaje mi tylko tel.

dobra zmyka, pora na zupkę a później spacer. Chociaż pogoda średnia.
Wolalabym tel i informowac tego kogo to bardziej dotyczy
Kto przezywa to jak ja..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 11:03   #419
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez becik_4 Pokaż wiadomość
czy któraś z was czeka z glutenem do 6 miesiaca życia bo im wiecej czytam tym bardziej mnie niepokoi fakt ze tak sobie chcialam poczekac z tym wsyztskim do ukonczenia 6m ale kogo nie spytam to kazdy zaczyna od 4 sie zastanawiam czemu tak wszyscy sie z tym spiesza? chcialam skonsultowac to z pediatra ale wizyte mamy dopiero za dwa tygodnie
Ja rozszerzanie przy kp zaczelam od Skonczonego 5 a gluten chce wprowadzic dopiero za miesiac lub dwa- tak zalecala nam pediatra zeby sie z nim nie spieszyc
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 11:08   #420
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Mamo, Tato kończcie spanie, bo przeżywam ząbkowanie! Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Witam Was
Cynamonowa wczoraj sie odezwala
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post43202780
( Kciuki za Adasia zeby byl silny i za Was

Jezu, a co się stało???
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.