Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł kolejnej części?
Mama w necie, do kontaktu palce wsadza dziecię - mamusie maj czerwiec 2013 2 3,77%
Do majowo-czerwcowych kurator wkracza, kończy patologię, każda rozpacza - mamusie maj czerwiec 2013 10 18,87%
Dziecko nie przebrane, obiad nie gotowy, zawsze jest czas na wizażowe rozmowy - mamy V VI 2013 4 7,55%
Majówki od wizażu uzależnione, dzieci zaniedbane, samotne, nie nakarmione.- mamy maj czerwiec 2013 2 3,77%
W domu syf, w domu smród przez Internet cierpię głód - dzieci majowo-czerwcowe 2013 5 9,43%
Każda mama jak sarenka po wizażu hasa, a dzieci ich brudne i gile do pasa- mamusie maj czerwiec 2013 5 9,43%
Jem warzywek kilkanaście, budzę się, gdy mama zaśnie- mamusie maj czerwiec 2013 14 26,42%
Już mamusie lamentują, czy nam żółtka posmakują- mamusie maj czerwiec 2013 2 3,77%
Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie maj czerwiec 2013 21 39,62%
Wątek wolno nam leci, bo pilnujemy dzieci- mamusie maj czerwiec 2013 0 0%
Kto rano wcześnie wstaje, temu dziecię spać nie daje - mamusie maj czerwiec 2013 5 9,43%
Większość dzieci już ząbkuje, a Emil to nawet raczkuje - mamusie maj czerwiec 2013 0 0%
Na dworze chłód doskwiera, a u nas gorąca atmosfera- mamusie maj czerwiec 2013 0 0%
Pierwsze ząbki i obiadki, jak dobrze nam w roli matki - mamusie maj czerwiec 2013 2 3,77%
Ząbki, marchewki, gluteny i cuda – za nami jesień złotoruda! - mamusie maj czerwiec 2013 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013 na odchowalni, cz.6 2 3,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-29, 09:52   #2971
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
juz 404 codziennie oddaje glosy, ale kurcze cos mi sie wydaje, ze za malo mamusiek tu z braku czasu zaglada i nie maja jak glosowac... ech, te dzieci, niech dadza odsapnac mamusiom, zeby mialy czas na glupoty
spoko i tak mam duuuuzo nie można być zachlannym
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 09:57   #2972
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Przypominam dziś ostatni dzień, a później niech głosuje kto pamięta
https://www.bebiklub.pl/konkurs/nasz...ia/porada/1253
Właśnie zagłosowałam
Już jest 435
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 09:58   #2973
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

chyba diabli wygra ten konkurs, raczej już jej nikt nie przebije

sharp czas leci jak szalony
a w ciąży tak mi się dłużyło...

--
lecę pilnować Wojtka

miłego dnia
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 10:00   #2974
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Będziecie ze mnie dumne, ja matka- zakupocholiczka zrobiłam wczoraj, a nie kupiłam mojemu dziecku zabawkę. Jest dwustronna i tak wiem, że to nie szczyt profesjonalizmu, ale ja jestem dumna Oto ona
Załącznik 5493878

Załącznik 5493880

Tak się wciągnęłam, że w planach mam kolejne- sowę, żyrafę, samochodzik, tyle, że planuje już w nich zamiesczać jakieś dodatki np. coś szeleszczącego, grzechoczącego etc
Fajna zabawka, brawo!

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
choróbsko się rozwinęło i jest jak za starych dobrych czasów, leżę pod kocykiem, z kubkiem herbaty czytając książkę
małż został dziś w domu i opiekuje się Nikosiem, robi obiad, sprząta ahh czego chcieć więcej
także czuję się jak na wakacjach
Zdrowiej!
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 10:04   #2975
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
oj tak ta oferta za 47 zeta jest fajna, a ja kliknełam dzień czy dwa wczesniej z allegro no ale czego sienie robi dla tych naszych smyków.trzeba ulżyć, bo Mój to już nei wie co ma do tej buzi wsadzać ;/

A maci etaki ustalony dzień, czy spontan, to co robicie?


nie no okej, tak domyślam się, tylko coś mi lekarz mówił, ze koło 4 mca następuje takie przełamanie , no ale...

Haww bierz Sophie teraz 47zł i juz z przesyłką



nie no pięknie, bez błędu to neizły wyczyn a dużo osób mówi, ze językowe trzeba mieć zdolnosci,ze niektórym trudno opanowac obcy język, więc fajnie,ze mu tak dobrze idzie, bo to dobrze rokuje na przysżłość Banka jak paw na zebranie pójdziesz

****
ja sprzątam w kuchni, maż śpi, dzieć śpi. a ja mam fazę od wczoraj wypier*dzielańska, wszystko leci jedno za drugim, sprżatam w środkuw szafkach, w sobotę myję okna Aby tylko się ktoś trafił, kto posiedzi z godzinkę z Małym, to już sprzątam
Pozostaje Ci teraz miec nadzieje, ze dziec pokocha sophie

Z tym sprzataniem to ja tez mam faze, ale my jestesmy w trakcie przeprowadzki, wiec musze ogarniac i dom po budowie i meszkanie dla taty, masakra na szcescie szwagier z kolega w zamian za alko pilnuje i sprzata nam chate troche z grubsza
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 10:05   #2976
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
hehe widze, ze nie tylko ja miałam dylemat wybralas?
wybrałam, kupujemy ten z womaru tylko jeszcze muszę wybrać kolor i przez weekend klikam
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 10:08   #2977
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
za bioderka

hehehe Przemo zbiera komplementy!





---------- Dopisano o 01:44 ---------- Poprzedni post napisano o 01:42 ----------



rosna nam dziewczyny, wiec nie ma się co dziwic, ze jest coraz trudniej. zobaczysz co będzie później - zatęsknisz za czasem kiedy "absorbowala bardziej niż zwykle" wpadaj czesniej Nelusiowa maminko!

---------- Dopisano o 01:49 ---------- Poprzedni post napisano o 01:44 ----------



eee jesc trzeba całym sobą inaczej się nie nauczy. daj mu czas, kiedyś dojdzie do perfekcji i będzie uzywal 2 nozy i 3 widelców

---------- Dopisano o 01:52 ---------- Poprzedni post napisano o 01:49 ----------



taaa pierwszy dylemat: polar/welna. niby polarek latwiej wyprać, welna milsza, cieplejsza...
drugi dylemat dlugosc, kolejny który sprzedawca, jaki kolor pierwsza decyzja najlepsza. zamowilam kropki. do niego mufke i WITAJ ZIMO

---------- Dopisano o 01:55 ---------- Poprzedni post napisano o 01:52 ----------



podajesz dodatkowo wit. c? jakiś cebion itd.? bo zelazo wtedy lepiej się wchłania.

---------- Dopisano o 01:59 ---------- Poprzedni post napisano o 01:55 ----------



waga jak u nas!

---------- Dopisano o 02:00 ---------- Poprzedni post napisano o 01:59 ----------





brawo za szostke, swietujecie?

---------- Dopisano o 02:02 ---------- Poprzedni post napisano o 02:00 ----------

nadrobiłam, dobranocka
Diabli ale kupilas juz ten spiworek czy nie? Patrzylam na ten womar i on chyba jednak ma dziure na ten krok czy jak tam sie to zwie
a wybralas juz kule? mnie maz skrytykowal z tym pomyslem, wiec zobaczymy co mloda dostanie na mikolajki i wtedy zadecyduje co dokupic
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 10:25   #2978
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
wszystkie to wyzwanie cień wiatru i grę anioła zafona też czytałam
z takich "lekkich" znajoma podsunela mi kwiaty na poddaszu.
poza tym nostalgia anioła i szczesciara (alice sebold), fajnie napisane zaplecze marty syrwid. o albo wynalazek hugona cabreta - niby dla młodego czytelnika, ale sposób w jaki "napisana/namalowana" jest ta ksiazka zaciekawi każdego

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
No własnie Diabli niepotrzebnie te kropy wrzuciła bo teraz mam zagwózdkę...
przepraszam ale krpki fajne, fakt hehe.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
Zaczynam sie bac etapu raczkowania/chodzenia. Karola juz teraz lobuzuje. Najlepsza zabawa jest kopanie w stelarz maty tak zeby sie zlozyla, boje sie ze kiedys dostanie tym grajkiem w glowe. Wczoraj zostala chwile sama i oczywiscie doczolgala sie na tylku do zaslony i ja do polowy sciagnela. Dzis jej przebralam pampersa i lezala w rozpietym pajacu a ja poszlam po body do lazienki. Wracam, pampek w rece, moje lozko zlane.
superowa jest! ja Nelce w kolko powtarzam, ze jest zbojem i lobuzem a ona chichra się jakbym jej co najmniej opowiadala, ze jest miss universe faaajnie będzie jak zaczna lobuzowac - matki w końcu zobaczą ile miały wolnego czasu siostra mnie ostatnio pocieszyla mowiac, ze najtrudniejszy okres był od pol roku (i mysle do ilu, do ilu") tak do 3 lat hehehe.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Dzisiaj ja z prośbą https://www.bebiprogram.pl/konkurs-s...ommended/80297 podobno jak 3 mamy wezmą udział w konkursie z mojego polecenia to dostanę jakąś ramkę na zdjęcia
Z góry dziękuję.
łee już tam mam konto

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
noo to ładnie..zaczyna się brojenie;D

ja też spuścić Wojtka z oczu nie mogę, bo za chwilę coś odwali

w załączniku przykład sprzed chwili:P (rozmazane,bo robione kiepską komórą i pod światło,ale coś widać)
fotka z cyklu: no co! broje sobie, a myslalas, ze będę wiecznie grzeczny?

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Przypominam dziś ostatni dzień, a później niech głosuje kto pamięta
https://www.bebiklub.pl/konkurs/nasz...ia/porada/1253

W każdym razie póki co Diabli na 1szym miejscu. I jeśli ten konkurs nie potrwa za długo ( ile trwa?) to niekapek będzie Twój Diabli.
niekapki wygrywa chyba więcej osob? w każdym razie za 500 klikow to oni mi powinni zaplacic

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Będziecie ze mnie dumne, ja matka- zakupocholiczka zrobiłam wczoraj, a nie kupiłam mojemu dziecku zabawkę. Jest dwustronna i tak wiem, że to nie szczyt profesjonalizmu, ale ja jestem dumna Oto ona
suuuuper kocisko niedługo z zakupocholiczki zostaniesz super-sprzedawca

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
choróbsko się rozwinęło i jest jak za starych dobrych czasów, leżę pod kocykiem, z kubkiem herbaty czytając książkę
małż został dziś w domu i opiekuje się Nikosiem, robi obiad, sprząta ahh czego chcieć więcej
także czuję się jak na wakacjach
po przeczytaniu tego posta kazda będzie chciała być chora
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 10:26   #2979
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Moja ma fałdkę pod jedną paszką

Ja też nie mam czasu na książki dzieckiem trzeba się zająć, posprzątać trzeba, obiad też by się przydał i takie przyjemności na koniec zostają...chyba zamiast wizażu zacznę czytać

Uśmiałam się z tej cyber sieroty

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------


Ja pamiętam
Dobrze że mała Wam ładnie zasypia i ogólnie nie macie z tym problemów
Mądrze piszesz

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------


No własnie Diabli niepotrzebnie te kropy wrzuciła bo teraz mam zagwózdkę...

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------


za angielski
Co do nie posiadania problemow z zasypianiem to po dzisiejszej nocy nie jestem juz tego taka pewna hehe ktos zabral mi moje grzeczne dziecko, usnela zaraz po kapieli przy cycu ok. 19:30-20:00, za pol godz. Maly wrzask o dokladke- sie robi, cyce na wierzch, mleko plynie, dziecko zadowolone, lezy z nami, no to mysle, odloze ja troszke- lozeczko 50 cm od nas . Ale nie. W lozeczku sie wierci i otwiera oczka. Eh, no to siup do nas...i dzis krecila sie tak niemilosiernie, ze wszystkie chyba pozycje zaliczyla, spala w poprzek.. A my spimy teraz na materacu 140 wiec... Srednio :/ no ale zeby nie bylo, sciagnelam teraz w 5 min 100ml mleka, wsypalam jaglana, opylila i spi zaraz lecimy cos popracowac i do urzedow

No wlasnie diabli zrobila nam zagwozdke hdehe
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 10:29   #2980
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
Veronic ale Wojtus juz duzy ale leci ten czas a dopiero odliczalysmy czas do swiat jeszcze z brzuszkami
taaa i cieszylysmy się na wielkie wigilijne obżarstwo w tym roku pewnie za dużo nie zjemy

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Właśnie zagłosowałam
Już jest 435
ciekawe czy dobijemy do 500...

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
wybrałam, kupujemy ten z womaru tylko jeszcze muszę wybrać kolor i przez weekend klikam
kolor to najgorszy problem zaczniej odpowiednio wcześnie, bo Was snieg zaskoczy.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 10:30   #2981
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Mam taką maść z wit. A robioną na receptę, a jak byłam u rodziców to zwykłą maścią witaminową.



dziękuję
Kulę póki co zostawiam, bo może przyda się dla drugiego dziecka


teraz się pożalę... nie wiem co się stało z moim dzieckiem... w dzień nie zaśnie sam, muszę go bujać... a w nocy jeszcze gorzej... zaśnie o 20 , a i tak za jakąś godzinę znowu się budzi, znowu ułożę go do snu i o 23 znowu się budzi... i nie może zasnąć... nie wiem czy to zęby czy co... oszaleć można... kiedyś miałam przynajmniej wieczór dla siebie, a teraz nawet tego nie mam
Szkoda, ale tez bym zostawila
Teraz chyba taki okres maja dzieciaczki z tym niespaniem...
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 10:35   #2982
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Właśnie zagłosowałam
Już jest 435
ale wiecie ze mozna 3 glosy dziennie oddac, a nie 1? wystarczy stronę odświeżyć.

Dziękuję za komplementy za moją 1szą zroboną zabawkę. Super zajęcie i fajnie wciąga
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 10:37   #2983
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
wybrałam, kupujemy ten z womaru tylko jeszcze muszę wybrać kolor i przez weekend klikam
A ten womar bedzie pasowal do mutsy? Bo ja tez mam tylko 4rider a nie transporter jak Ty ale chyba to bez znaczenia
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 10:38   #2984
Atena564
Zadomowienie
 
Avatar Atena564
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 281
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Hej Hej hej hej .................kope postów mnie niebyło
Dziś stwierdziłam że jak minął ten okropny dłuuugi skok rozwojowy u Natalki to wpadam do Was
Mam do nadrobienia jakieś 2 watki chyba ale co to dla mnie dam rade

Widzę ,że wiele nowych mam dołączyło, ujawniło sie , dużo pewnie nadal podczytuje....

Dobra napisze najpierw co u nas:

Natalka mam już pół roku, osttanie 3,5 tyg masakra, szczególnie 1,5 ostnie---> skok rozwojowy okropny, matrudzenie, płącze nieusatnne, brak drzemek w dzień, noce z pobudkami.....ale przerzylismy, mamy go za sobą (niezapeszając)

Co Natalka ma,umie, potrafi mając 6 mc
* czasem chcwilke siedzi sama, a mając minimalne podparcie umie sziedzieć
* niepełza, nieraczkuje, wogóle leń totalny
* z brzucha nawet nierobi prób przewrotów bo po co ---> lepiej płakać , mama pomoże
* zabawki najlpiej jak trafiją na podłoge, a niepodniesienie jej odrazu kończy się płaczem.... a jak próbuje zrzucić zabawke i niespadnie n apodłoge z hukiem , tylko np. zatrzyma sie na łóżku to nerwy okropne
* mamy 2 zęby , ząbkujemy dalej
* gaworzy... no bardziej wykrzykuje coś tam pod nosem
* uwielbia stać na nóżkach i sie "odbijać"
* świetnie robi "cześć" podajac rączke i uwielbia przybijać "piątki", jeszcze troszkę i "żółwiki" bedziemy robić
* umie jeść sama łyzeczka jak jej sie da na niej np. deserek, uwielbia zupki , deserki, je już mnóstwo rzeczy i ma swoje też ulubione jak. np. gotowany burak czy pieczone jabłko
* laptop, komórka ulubione zabawki

.......................

ide na spacer, własnie był kurier i przywiózł mi naprawiony stelarz od wózka bo nam pękł i po tyg spedzonym w domu wkońcu na swierze powietrze sie wyjdzie...

..................

potem nadrabiam

Edytowane przez Atena564
Czas edycji: 2013-11-29 o 10:40
Atena564 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 10:47   #2985
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
kolor to najgorszy problem zaczniej odpowiednio wcześnie, bo Was snieg zaskoczy.
Wiem wiem, ale póki co u nas śniegu brak , no i jeszcze ostatnie spacerki mamy w gondolce

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
ale wiecie ze mozna 3 glosy dziennie oddac, a nie 1? wystarczy stronę odświeżyć.
Wiem i jak mi się udaje to klikam 3 razy
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 10:47   #2986
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
Diabli ale kupilas juz ten spiworek czy nie? Patrzylam na ten womar i on chyba jednak ma dziure na ten krok czy jak tam sie to zwie
a wybralas juz kule? mnie maz skrytykowal z tym pomyslem, wiec zobaczymy co mloda dostanie na mikolajki i wtedy zadecyduje co dokupic
tak kupiłam ten w kropki. http://allegro.pl/show_item.php?item=3718484409 wzor 1w, choć po zakupie zastanawiałam się czy nie zmienić na 4w wydaje mi się, ze najbardziej pasuje do naszego wozka. zobaczymy jak dojdzie. licze na to, ze będzie na te i nastepna zime.

z kula to ja mam dylemat - Happy mi w glowie namieszala obiecywałam sobie już dawno, ze nie będziemy kupować grających, mrugających, plastikowych zabawek... Nela i tak dostanie ich mnosto po chlopakach. z drugiej strony ja bedac dzieckiem marzyłam o kolejnych klockach lego, wiec pewnie duplo mloda dostanie :P ciezka sprawa, bo kula wydaje mi się fajna zabawka "na już". Nelcia 90 % swojego zabawowego czasu spedza na brzuszku, wiec może gonitwa za kula bylaby dla niej fajna. ciężko cos kupic polrocznemu dziecku, tak żeby zabawka była na teraz tym bardziej jeśli już ma cale stado szelszczacych grzechoczacych i roznofakturowych zabawek.
mój tz to się chwyta za glowe, bo najpierw oznajmiam, ze Nela chce to i to a za 3 dni pytam co my jej kupimy pod choinke... nie może za mna nadazyc, a ja non stop zmieniam zdanie.
aaa i znow przypomniałam sobie, ze chciałam lale od maliny z pakamery...
http://img.pakamera.pl/i1/1/539/inne...6759069539.img
http://www.pakamera.pl/uplimg_add/i1/1/509/inne-12080462_8469043509.img
http://img.pakamera.pl/i1/1/806/inne...9511178806.img
http://img.pakamera.pl/i1/1/741/inne...4685588741.img
http://img.pakamera.pl/i1/1/346/inne...7780268346.img
http://img.pakamera.pl/i1/1/270/inne...2052437270.img

(choć tu z kolei tz kaze mi zebrac dupcie i sama się wysilić )
chyba jeszcze musze to przemyslec...może Happy cos podpowie skoro zbila mnie z tropu ale jeśli wybralibyśmy jednak kule to chyba Kubusiowa
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 10:47   #2987
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
A ten womar bedzie pasowal do mutsy? Bo ja tez mam tylko 4rider a nie transporter jak Ty ale chyba to bez znaczenia
Wydaje mi się, że tak; ale w razie czego jest 10 dni na zwrot
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 10:49   #2988
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
t
ciekawe czy dobijemy do 500...[COLOR="Silver"]

Ja staram się codziennie zagłosować ale nie zawsze mi wychodzi.

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
teraz się pożalę... nie wiem co się stało z moim dzieckiem... w dzień nie zaśnie sam, muszę go bujać... a w nocy jeszcze gorzej... zaśnie o 20 , a i tak za jakąś godzinę znowu się budzi, znowu ułożę go do snu i o 23 znowu się budzi... i nie może zasnąć... nie wiem czy to zęby czy co... oszaleć można... kiedyś miałam przynajmniej wieczór dla siebie, a teraz nawet tego nie mam
Moja ma tak już od 2 tygodni chyba. Ja liczę, ze to skok. Choć dziąsełka ma spuchnięte.

Wczoraj zrobiłam dzień przerwy od jedzenia. Nie dałam ani kaszki ani warzywa i noc była taka sama jak wcześniejsza czyli dziś jedziemy dalej z dietą, ale tak jak clo pisała marchewka idzie w odstawkę i daję brokuła. Jak przejdzie to brokuła z ziemniakiem i później ziemniak z dynią.

Wczoraj byłam na 2 wizycie u dentysty. Kanałowe leczenie skończone. 400zł poszło na 1 zęba. Następna w kolejce 6 ale na szczęście zwykła plomba. Ale muszę się spieszyć puki nie trzeba kanałowo bo ona najprawdopodobniej ma 4 kanały wiec pewnie koło tysiąca musiałabym zapłacić.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 11:04   #2989
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
No wlasnie diabli zrobila nam zagwozdke hdehe
teraz niech się dzieli swoja lista prezentowa Nela tez wsunela kaszke i mialysmy isc na spacer...no to spi już godzine chyba uznala, ze matce należy się leniwe przedpołudnie.

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Wiem wiem, ale póki co u nas śniegu brak , no i jeszcze ostatnie spacerki mamy w gondolce
my tez nadal w gondoli i licze na to, ze jeszcze trochę pojeździmy wczoraj moja mama probowala Nelcie mierzyc: pierwsza proba 76 (niemożliwe!), no to druga 68 i trzecia (bo się babci przypomniało, ze kiedyś niemowlęta mierzono na boku) 80cm także Nela ma 68-80cm wzrostu w sumie gondola ma 88cm...wiec jeździmy jak długo się da!
aaa i chwale się jednym z prezentow mikołajkowych http://www.krainaekozabawek.pl/170-m...k-ebulobo.html plus lyzeczka wlasnie doszly. miska super, malutka, ale gleboka, wiec żeby odkryc wilka mlodabedzie się musiala postarać :P
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 11:11   #2990
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
my tez nadal w gondoli i licze na to, ze jeszcze trochę pojeździmy wczoraj moja mama probowala Nelcie mierzyc: pierwsza proba 76 (niemożliwe!), no to druga 68 i trzecia (bo się babci przypomniało, ze kiedyś niemowlęta mierzono na boku) 80cm także Nela ma 68-80cm wzrostu w sumie gondola ma 88cm...wiec jeździmy jak długo się da!
Wow! Wasz model ma chyba najdłuższą gondolkę ??

Zaraz z ciekawości zmierzę naszą (bo mam ją w domu), a jak W. się obudzi to i jego spróbuję zmierzyć - chociaż ubranka nosimy 68 i są ok

edit: Nasza gondolka ma jakieś 72-73 cm, więc to już naprawdę ostatnie spacerki

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
aaa i chwale się jednym z prezentow mikołajkowych http://www.krainaekozabawek.pl/170-m...k-ebulobo.html plus lyzeczka wlasnie doszly. miska super, malutka, ale gleboka, wiec żeby odkryc wilka mlodabedzie się musiala postarać :P
Pomysłowa miseczka

---
Pewnie temat już był wałkowany, ale napiszcie jeszcze raz () co Wasze maluchy dostaną na Mikołaja/Święta ?? Potrzebuję inspiracji (gdyby tak teściowie podpytywali ) bo nie chcę żeby W. dostał coś co nam się nie przyda
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017

Edytowane przez JennyAniolek
Czas edycji: 2013-11-29 o 11:21
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 11:51   #2991
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Pewnie temat już był wałkowany, ale napiszcie jeszcze raz () co Wasze maluchy dostaną na Mikołaja/Święta ?? Potrzebuję inspiracji (gdyby tak teściowie podpytywali ) bo nie chcę żeby W. dostał coś co nam się nie przyda
U nas na Mikołaja i święta łącznie
http://www.ceneo.pl/610666 to od moich rodziców. Już przyszło i jest rewelacyjne według mnie. Każdy element albo szeleści albo ma jakąś fajną fakturę. Nawet za tą kasę się opłaca.

http://www.ceneo.pl/9096577 i http://www.ceneo.pl/11715680 od nas. JEszcze rozważam te kostki http://www.ceneo.pl/17376960 chyba justi je ma nie wiem jak się sprawdzają.

I to http://allegro.pl/show_item.php?item=3714240274 od chrzestnego ojca
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png

Edytowane przez justyna_g4
Czas edycji: 2013-11-29 o 11:55
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 11:54   #2992
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
Pozostaje Ci teraz miec nadzieje, ze dziec pokocha sophie

Z tym sprzataniem to ja tez mam faze, ale my jestesmy w trakcie przeprowadzki, wiec musze ogarniac i dom po budowie i meszkanie dla taty, masakra na szcescie szwagier z kolega w zamian za alko pilnuje i sprzata nam chate troche z grubsza
za alko hehe jaki przekupny
Ale fajnie , jak jest przeprowadzka, to wszytsko na nowo sie ukąłda, czyści, ma swoje plusy

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
z takich "lekkich" znajoma podsunela mi kwiaty na poddaszu.
poza tym nostalgia anioła i szczesciara (alice sebold), fajnie napisane zaplecze marty syrwid. o albo wynalazek hugona cabreta - niby dla młodego czytelnika, ale sposób w jaki "napisana/namalowana" jest ta ksiazka zaciekawi każdego



niekapki wygrywa chyba więcej osob? w każdym razie za 500 klikow to oni mi powinni zaplacic



po przeczytaniu tego posta kazda będzie chciała być chora

kwiaty na poddaszu oglądałam film
Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
Co do nie posiadania problemow z zasypianiem to po dzisiejszej nocy nie jestem juz tego taka pewna hehe ktos zabral mi moje grzeczne dziecko, usnela zaraz po kapieli przy cycu ok. 19:30-20:00, za pol godz. Maly wrzask o dokladke- sie robi, cyce na wierzch, mleko plynie, dziecko zadowolone, lezy z nami, no to mysle, odloze ja troszke- lozeczko 50 cm od nas Ale nie. W lozeczku sie wierci i otwiera oczka. Eh, no to siup do nas...i dzis krecila sie tak niemilosiernie, ze wszystkie chyba pozycje zaliczyla, spala w poprzek.. A my spimy teraz na materacu 140 wiec... Srednio :/ no ale zeby nie bylo, sciagnelam teraz w 5 min 100ml mleka, wsypalam jaglana, opylila i spi zaraz lecimy cos popracowac i do urzedow

No wlasnie diabli zrobila nam zagwozdke hdehe
ale fajnie sciagasz tak szybko, ja to bym chyba z godzinę siedziała ;/


Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
teraz niech się dzieli swoja lista prezentowa Nela tez wsunela kaszke i mialysmy isc na spacer...no to spi już godzine chyba uznala, ze matce należy się leniwe przedpołudnie.

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------



my tez nadal w gondoli i licze na to, ze jeszcze trochę pojeździmy wczoraj moja mama probowala Nelcie mierzyc: pierwsza proba 76 (niemożliwe!), no to druga 68 i trzecia (bo się babci przypomniało, ze kiedyś niemowlęta mierzono na boku) 80cm także Nela ma 68-80cm wzrostu w sumie gondola ma 88cm...wiec jeździmy jak długo się da!
aaa i chwale się jednym z prezentow mikołajkowych http://www.krainaekozabawek.pl/170-m...k-ebulobo.html plus lyzeczka wlasnie doszly. miska super, malutka, ale gleboka, wiec żeby odkryc wilka mlodabedzie się musiala postarać :P
ogromniastą macie gondolkę

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Wow! Wasz model ma chyba najdłuższą gondolkę ??

Zaraz z ciekawości zmierzę naszą (bo mam ją w domu), a jak W. się obudzi to i jego spróbuję zmierzyć - chociaż ubranka nosimy 68 i są ok

edit: Nasza gondolka ma jakieś 72-73 cm, więc to już naprawdę ostatnie spacerki


Pomysłowa miseczka

---
Pewnie temat już był wałkowany, ale napiszcie jeszcze raz () co Wasze maluchy dostaną na Mikołaja/Święta ?? Potrzebuję inspiracji (gdyby tak teściowie podpytywali ) bo nie chcę żeby W. dostał coś co nam się nie przyda
chyba? hule kule
tablet z nazwami zwierząt
nocnik fisher
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 12:01   #2993
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
i jeszcze mam pytanie kompletnie niezwiązane z dziećmi-jakie książki polecacie do przeczytania
Ja się właśnie zabieram za "Inferno" D.Browna

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
dzisiaj byliśmy na usg bioder, i o dziwo jest wszystko OK.

Dzisiaj też zrobiliśmy ogromny krok na przód, moje dziecko pije z butelki TT, wypiła herbatkę i soczek (pierwszy raz) bo wcześniej nie dopajałam. Także tego .. do roboty moge iść


Cytat:
Napisane przez Hawwa87 Pokaż wiadomość
Dziś byłyśmy w przychodni, ważymy 7060 g i mamy 65 cm


Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
ja mam oryginalny Mutsy bo byl razem z wozkiem gratis.
Dzięki za info

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Młody już raczkuje-chce chodzic.
Sam siada-jak siadzie to wyciąga lapki, żeby go pociagnac bo on będzie szedł co za dziecko.
A myslalam, ze jak usiądzie to odetchnę


---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez vvgh Pokaż wiadomość

A , zapomniałam mówić! Mój od wczoraj próbuje pełzać! Dziś znów załapał, że trzeba się tak łokciami odepchnąć i dołącza kolanka do tego
dla Jerzyka

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Banan był na śniadanie, Hela więcej wypluła niż zjadła bo dziadkowie ciągle ją zagadywali ale myślę, że smakowało.
No to dobrze

U nas też był wczoraj banan, ale dodany do kaszki

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
u nas pierwsze podejście do BLW mały jadł ziemniaka i marchew jak mały dzikus, rzucił się na tego kartofla i całego wpakował do buzi, musiałm mu wyciągnąć bo bym na zawał zeszła potem zrobiłam mu obiad papkowy z królikiem, który wypluł w całości


Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
w załączniku przykład sprzed chwili:P (rozmazane,bo robione kiepską komórą i pod światło,ale coś widać)
Wow!

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
poważnie już ubieracie dzieciom śpiworki? bo mi się jakoś wydaje że jeszcze na to za ciepło. U nas jak na razie zakładałam tylko rajtuzki i spodnie. A na górę body z krótkim rękawem, bluzeczka, sweterek, kurtka taka na jesień ale cieplejsza. Mam 3 śpiworki ale jeden już jest za mały;/ z cocodrillo;/ i tak się właśnie zastanawiałam czy coś kupować. Od dziś kocyk wezmę bo Karola jest na etapie ściągania butów
, jeszcze nie kupiliśmy

Póki co ubieram Wiktorka tak:
1) Body długi/krótki rękaw, rajtki, spodnie, bluza i na to kurtka
2) Body długi/krótki rękaw, rajtki, cieplejszy pajacyk + kombinezon miś (pajacyk jak jest zimniej)

Cytat:
Napisane przez paulinka_22 Pokaż wiadomość
moja też jeszcze bezzębna 06.12 kończy 7 miesięcy
Nie martw się, na ząbki przyjdzie czas. Zapytaj swoich rodziców jak Tobie i mężowi wyszły zęby.

Mi zęby wyszły ponoć ok roczku, mężowi prędzej i jak widać W. wdał się w tatusia, bo na pół roku ma już 2

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
Jenny a co w tym kolejnym pakiecie jest w hipp?
Pokazało mi na stronce, że ten drugi pakiet ma zawierać łyżeczkę + kupony na słoiki po 6 miesiącu

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
Jenny co do fotelika kolejnego to ja cały czas mam mętlik wogóle nie wiem jak wagowo, bo część do mneijszej wagi, część większej ;/
Wiktorek jeszcze się mieści do obecnego fotelika, a nad kolejnym jeszcze nie myśleliśmy; ale wiem że po Nowym Roku trzeba będzie się porozglądać
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017

Edytowane przez JennyAniolek
Czas edycji: 2013-11-29 o 12:05
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 12:08   #2994
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Podczytałam na szybko...dziecie wo końcu śpi. Lecę robić obiad
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 12:12   #2995
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
U nas na Mikołaja i święta łącznie
http://www.ceneo.pl/610666 to od moich rodziców. Już przyszło i jest rewelacyjne według mnie. Każdy element albo szeleści albo ma jakąś fajną fakturę. Nawet za tą kasę się opłaca.

http://www.ceneo.pl/9096577 i http://www.ceneo.pl/11715680 od nas. JEszcze rozważam te kostki http://www.ceneo.pl/17376960 chyba justi je ma nie wiem jak się sprawdzają.

I to http://allegro.pl/show_item.php?item=3714240274 od chrzestnego ojca
Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
chyba? hule kule
tablet z nazwami zwierząt
nocnik fisher
Dzięki za info

U nas Wiktorek na pewno dostanie:
* od moich rodziców: na Mikołaja zabawki kąpielowe (ale jeszcze nie wiem jakie) i na święta sorter ślimaka smakosza z fp
* od nas: hulę kulę (miała być na Mikołaja, ale dostał kilka dni temu i jest super ), na pół roczku gadający aparat z fp, śpiworek do wózka i muszę pomyśleć co na Święta
* od moich dziadków: jakąś interaktywną zabawkę - babcia podała mi kilka propozycji i zapytała czy coś z tego będzie się nadawało, ale ostatecznie nie wiem co wybrali

z Ikei podobają mi się takie 2 zabawki, ale to raczej na później
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60061967/
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80014041/
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 12:21   #2996
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Dzięki za info

U nas Wiktorek na pewno dostanie:
* od moich rodziców: na Mikołaja zabawki kąpielowe (ale jeszcze nie wiem jakie) i na święta sorter ślimaka smakosza z fp
* od nas: hulę kulę (miała być na Mikołaja, ale dostał kilka dni temu i jest super ), na pół roczku gadający aparat z fp, śpiworek do wózka i muszę pomyśleć co na Święta
* od moich dziadków: jakąś interaktywną zabawkę - babcia podała mi kilka propozycji i zapytała czy coś z tego będzie się nadawało, ale ostatecznie nie wiem co wybrali

z Ikei podobają mi się takie 2 zabawki, ale to raczej na później
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60061967/
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80014041/
my z zabawkami kapielowymi startujemy od najniższego poziomu kupiłam zestaw kaczuszek zółtych ale chciałabym chcyba coś z podbierakiem kupić, alr to pewnie już na później, a teraz cos sikającego wodą
A i na mikołajki mam pilot z fisher price
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 12:33   #2997
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
my z zabawkami kapielowymi startujemy od najniższego poziomu kupiłam zestaw kaczuszek zółtych ale chciałabym chcyba coś z podbierakiem kupić, alr to pewnie już na później, a teraz cos sikającego wodą
A i na mikołajki mam pilot z fisher price
też mamy żółtą kaczuszkę z kaczątkami. ale że młody jeszcze nie kumaty, to póki co mąż mi je wrzuca do wanny i okazało się że jedno kaczątko ma skłonności samobójcze i pływa głowa w dół bo jakaś dziurka się mu zrobiła

aaa i mamy jeszcze książeczkę kąpielową z wielorybem, która jak każda inna zabawka służy do memłania i ciamkania póki co

Edytowane przez humpback
Czas edycji: 2013-11-29 o 12:35
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 12:46   #2998
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Magiusa - super zabawka! Robiłaś z jakiegoś tutka

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Dzięki za info

U nas Wiktorek na pewno dostanie:
* od moich rodziców: na Mikołaja zabawki kąpielowe (ale jeszcze nie wiem jakie) i na święta sorter ślimaka smakosza z fp
* od nas: hulę kulę (miała być na Mikołaja, ale dostał kilka dni temu i jest super ), na pół roczku gadający aparat z fp, śpiworek do wózka i muszę pomyśleć co na Święta
* od moich dziadków: jakąś interaktywną zabawkę - babcia podała mi kilka propozycji i zapytała czy coś z tego będzie się nadawało, ale ostatecznie nie wiem co wybrali

z Ikei podobają mi się takie 2 zabawki, ale to raczej na później
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60061967/
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80014041/
Chrzestna Helci pytała co na święta i pomyślałam właśnie o jakichś zabawkach do kąpieli - takich najprostszych, gumowych sikających wodą albo o zabawkach z ikei - dokładnie tych które dałaś w linkach Dziewczyny tutaj o nich pisały i wydają się być fajne, no i nie drogie.

Od dziadków chciałabym sobie jakiś fajny koc zażyczyć a teściowie dziadkowie to znając życie nawet się nie zapytają więc...ten tego
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 12:51   #2999
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Hejka

Wpadłam napisać, że u nas ok, ale teraz kompletnie prawie, że nie mam czasu, bo Lili zaczęła raczkować na całego i coraz sprawniej sobie radzi. W środę była szczepionka i ważonko, wyszło 7250g i że ma niby 64 cm, aczkolwiek my ją mierzyliśmy i wg nas ma 68 i to by się zgadzało, bo większość ubranek 68 zaczyna trafiać do pudła, a w ruch idą 74. Zaczęliśmy rozszerzać dietę metodą BLW, krztusi się czasami, ale walczy i ładnie jej to idzie, bo w kupce jest dużo marchewki, a jutro spróbujemy brokułka I znowu jakby nawrót z zębami, bo się częściej budzi w nocy :/

No i cały czas się zastanawiam nad pneumokokami, bo po tej jelitówce co ja miałam to nie wiem co by było gdyby ona nie była zaszczepiona na rota, może też by nie zachorowała, ale jakoś dzięki temu byłam spokojniejsza.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Jenny u nas to Mała dostanie na Mikołaja piramidkę z Lamaze, a pod choinkę to nie wiem, bo kuli huli chyba jednak nie kupimy. Od mojej siostry, a swojej chrzestnej dostanie na Mikołaja kombinezon na zimę. A od reszty to nie wiem, od mojego taty dostała $ i nie wiem na co to przeznaczyć, zabawek nie chcę już kupować, a ubranka znowu paczka idzie od mojego taty. Może Wy macie jakieś pomysły? Albo może coś co się przyda jak podrośnie? Kompletnie nie mamy pomysłu.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 13:00   #3000
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
No pieknie! A pamietacie jak vil na poczatku narzekala ze Przemo jest niegrzeczny

Banka brawa dla synka za angielski

O do godz pracy to miedzy innymi z tego powodu wyprwadzilismy sie z krk. Ja to wychodzilam z domu o 7:30 zeby dojechac do pracy na 9. Wracalam kolo 19. Niby wielkie miasto, duzo atrakcji ale co z tego jak nie mielismy na nic czasu.

Diabli ja szpinak uwielbiam, ale fakt trzeba go dobrze doprawic (curry i galka muszkatolowa) i szpinak nie lubi sie ani z sola ani z pieprzem

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Moja ma fałdkę pod jedną paszką

Ja też nie mam czasu na książki dzieckiem trzeba się zająć, posprzątać trzeba, obiad też by się przydał i takie przyjemności na koniec zostają...chyba zamiast wizażu zacznę czytać

Uśmiałam się z tej cyber sieroty

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------


Ja pamiętam
Dobrze że mała Wam ładnie zasypia i ogólnie nie macie z tym problemów
Mądrze piszesz

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------


No własnie Diabli niepotrzebnie te kropy wrzuciła bo teraz mam zagwózdkę...

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------


za angielski

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
juz 404 codziennie oddaje glosy, ale kurcze cos mi sie wydaje, ze za malo mamusiek tu z braku czasu zaglada i nie maja jak glosowac... ech, te dzieci, niech dadza odsapnac mamusiom, zeby mialy czas na glupoty

kciuki zapewnione!

u nas nocka byla hm... nawet nawet. wprawdzie obudzil sie raz po 4, a potem co 2 godziny az do rana, ale cyc dawal rade. smoczek i lulanie nie ale sie wyspalam nawet

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
No po drugiej porcji zrobił 4 dorosłe, tzn. dla mnie dorosłe to taka gęsta papka, plastelinka, która się nie wyleje z pampa bo my mieliśmy tak, że co kupa to zmiana ubrania no i od kiedy dostaje te kilka łyżeczek już nie miał mlecznej kupy po brokule też taka była mieliśmy 2 dni przerwy w kupie co się jeszcze nigdy nie zdarzyło

a co, też była jakaś afera?


ja słyszałam o -10 ale kij z tym, w każdym razie wiem, że będę zmuszona wychodzić
no tak, po 3 miesiącach jest spadek ale nie trzeba się nim martwić jeśli nie jest znaczący w każdym razie my nie robiliśmy morfologii, tylko w szpitalu, więc nawet nie wiem jak tam to u niego wygląda


ja tam sceptycznie podchodzę do niektórych rad pediatrów


Cześć
czemu zmuszona ??
Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
dzięki wypróbuję, bo od podnieś-połóż bolą mnie plecy, a może I. pośpi dzięki temu dłużej

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

nie no, wieczorem mam zazwyczaj czas dla siebie, więc jest wanna + książka. gotowanie z młodym na rekach lub jak jest grzeczny to siedzi w leżaczku. sprzątanie po łebkach albo na głowie męża (przynajmniej dopóki I. nie jest zbyt mobilny), a komputer jak młody na macie lub ma drzemkę 20 minut. także luz

już kiedyś mówiłam że Dawid jest mądrym chłopcem

wszystkie to wyzwanie cień wiatru i grę anioła zafona też czytałam

a ja do 410
no i

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
noo to ładnie..zaczyna się brojenie;D

ja też spuścić Wojtka z oczu nie mogę, bo za chwilę coś odwali

w załączniku przykład sprzed chwili:P (rozmazane,bo robione kiepską komórą i pod światło,ale coś widać)
brawo super
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.