Wysypka po Dumoxie (chyba) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-16, 08:57   #1
ercezet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Angry

Wysypka po Dumoxie (chyba)


Witam! Wczoraj wieczorem zgłosiłem się na pogotowie z wysoką gorączką (koło 40 st.), bólem gardła, kaszlem. Nie chciałem czekać do poniedziałku, bo dopiero w poniedziałek jest u nas czynny ośrodek zdrowia. W każdym razie stwierdzono ostre zapalenie gardła i doktor przepisała Duomox 1000 i do tego ibuprom. Nic w tym by nie było dziwnego, gdyby nie to, że po obudzeniu zaobserwowałem na twarzy okropną wysypkę, pojawiła się także na dłoniach, ale na twarzy jest ona straszna. Wiele razy wcześniej stosowałem Duomox, jednak nigdy nic takiego mi się nie pojawiło. Przed chwilą dzwoniłem do lekarza, który mi to przepisał, ten powiedział, że mam poczekać 2-3 h, jesli objawy nie powiększą się, to mam dalej zażywać Duomox...... a jeśli się powiększą to mam przyjechać do szpitala po nowy antybiotyk. Spotkał się ktoś już z takim problemem? Co wtedy robiliście? Czytałem wiele wątków na różnych forach na ten temat, jednak wszędzie mowa była o uczuleniu na ten antybiotyk, ja jednak wiele razy go przyjmowałem i nigdy tak organizm nie zareagował...
ercezet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-16 09:57:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.