Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014 cz.27 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-13, 11:59   #3241
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

O dzięki dziewczyny za tyle wypowiedzi w sprawie Księdza
To nie idę do niego jeszcze

Active - samochodami to ja jestem załamana. Takie pieniądze za przejażdżkę 4 km Daaaamn!
Udało nam się znaleźć opcję w miarę przyzwoitą... cenowo 900 zł
A autko na zdjęciu - daimler identyczny jak nasz.
A co do jechania samemu , ja generalnie mam 4-os. ale typowo sportowe , które uwielbiam i jest moim oczkiem w głowie - chciałam je sama prowadzić, ale po pierwsze mama by mnie zabiła za to , że robię to w kiecce, a po drugie za dużo hałasu
Jestem szczęśliwa, że je znaleźliśmy, bo jak wspominałam nasz kolor przewodni to czarny, więc będzie tylko i wyłącznie połączenie bieli i czerni - wtedy i samochód będzie nam pasował pod motyw nawe wódkę mamy pod kolor - Smirnoff Black - której btw nie mogę dostać w dobrej cenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pobrane.jpg (12,8 KB, 22 załadowań)
__________________
25.10.2014

Edytowane przez Le_lena
Czas edycji: 2014-05-13 o 12:02
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 12:05   #3242
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Moze bede w czwartek w Kato dam Ci jeszcze znac, ale jak będe to moge podejsc do Deichmanna, kupić Ci te buty i wysłac
kochana jestes,ale ja musze przymeirzyc swój rozmiar przejsc sie w nich i ogólnie zoabczyc czy poasuja,jak nie beda pasowaly to wtedy bym oddala,a tak znowu odsyłaćitp. az tak mi na nich nie zalezy widac nie sa dla mnie poszukam jeszcze. ale dzieki za ofiarownie swojego czasu

Pamiętacie jak pisalam o kuzynie ze przez telefon poweidzial mu ze ma kwatere ale pozniej otrzezwialam i przeciez ma blisko i im nie zapewniamy i wogole zamiesznaie bylo. to wczoraj bylismy u nich i powiedzialam im zedostana kwatere ale tylko wtedy jak biorą dzieci natomiast opiekunki do dzieci nie ma, wiec jak chca brac dzieci i miec kwatere to musza sie maluchami zając(synek 3,5roku,corka rok), stwierdzili ze woola potanczyc i sie pobawic wiec ich nie wezma, tym samym nie boirąckwatery
wybrnęłam !

ile macie/miałyście ciepłych dań na weselu?
bo u mnie są3ciepłe posiłki: jest główne- zupa+ drugie danie,potem ok 23 gorąca przystawka np strogonow i o 2 druga przystawka npkurczak w sosie teriaki z makaronem ryżowym.
wesele jest do 4/5 rano
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 12:07   #3243
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Dotka, zażyczył sobie z młodzieżą siedzieć, a nie cyt. "starym próchnem"

Dzięki wszystkim, teraz na pewno szybko wyzdrowieję
Już widzę radość młodzieży, jak usadzisz im tam wujka
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 12:07   #3244
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Madziara - zaproszenie nr 3 jest najładniejsze
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 12:09   #3245
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
ile macie/miałyście ciepłych dań na weselu?
bo u mnie są3ciepłe posiłki: jest główne- zupa+ drugie danie,potem ok 23 gorąca przystawka np strogonow i o 2 druga przystawka npkurczak w sosie teriaki z makaronem ryżowym.
wesele jest do 4/5 rano
Przystawka
Zupa
II danie
Deser (lody)
3 dania gorące (gulasz myśliwski / zupa węgierska / barszcz z pasztecikiem)
Zimna płyta
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 12:14   #3246
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Ja mam 5 dań gorących
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 12:16   #3247
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
samochodami to ja jestem załamana. Takie pieniądze za przejażdżkę 4 km Daaaamn!
Udało nam się znaleźć opcję w miarę przyzwoitą... cenowo 900 zł
Cena zabójcza ale superowe i najważniejsze, że pasuje do całości wesela

bardorja - pamietam jak się martwiłaś co zrobić, a tu się wszystko samo rozwiązało
Na weselu mamy 5 ciepłych posiłków. Pierwsza kolacja ok. 20.00 a wesele jest do 5-6 3 dania mamy na 6 godzinnych poprawinach

madziara889 - zaproszenie 1 lub 3
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 12:17   #3248
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
ile macie/miałyście ciepłych dań na weselu?
Mogę Ci nawet napisać godzinowo :P
19.00 obiad (rosół + drugie danie)
potem zmina płyta i ciepłe przystawki
22.00 Tort i ciasta
23.00 Kolacja (żurek po kaszubsku, flaki)
01.00 Kolacja po oczepinach ( kurczak pieczony w rosti warzywnym, golonka pieczona w piwie z kapustą)
około 02.30 barszcz z pasztecikiem

Czyli mamy obiad, 3 kolacje i dodatkowo ciepłe przekąski. Wesele do 4/5 rano
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 12:19   #3249
anusia4u
Raczkowanie
 
Avatar anusia4u
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: w-m
Wiadomości: 145
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Sunrise28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanko odnośnie garnituru dla Tż-ta.

Kupowaliście garnitur z kamizelką czy bez?
bez

Cytat:
Napisane przez TysiaBB1989 Pokaż wiadomość
załatwiłam sobie samochód od kolegi

tylko będzie inne przybranie . myśleliśmy aby pierwsze jechać samochodem TŻ ( golf V ) ale chyba zrezygnujemy z tego pomysłu
faaaajne autko

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
A co do tematu odmów... My zapraszaliśmy około 110 osób, a będzie 77... Z mojej rodziny bardzo dużo odpadło i było mi przykro, ale teraz już nie rozpaczam. Doprosiliśmy parę osób i przynajmniej wiem, że na weselu będą osoby, którym zależy na obecności i które będą się dobrze bawić.
to i tak nie jest źle, u mnie na 227 osób (206 os. dorosłych, 21 dzieci) potwierdziło tylko 136 osób i 11 dzieci.. a zostało tylko parę osób, które jeszcze nie potwierdziły.. także jak dobrze pójdzie to będzie ok 150 osób na weselu..

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
ile macie/miałyście ciepłych dań na weselu?
bo u mnie są3ciepłe posiłki: jest główne- zupa+ drugie danie,potem ok 23 gorąca przystawka np strogonow i o 2 druga przystawka npkurczak w sosie teriaki z makaronem ryżowym.
wesele jest do 4/5 rano
6 ciepłych dań i 10 przystawek, dodatkowo będę miała wiejski stolik a wesele od 18 do 4-5 rano
anusia4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 12:23   #3250
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

wiecie czy jakas drukarnia do drukuje mi nazwiska gosci na zaproszeniach? Bo musze skorzystać z rezerwowych zaproszeń i tak glupio w jednym domu dać wydrukowane jednej osobie a ręcznie wypisane drugiej
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 12:43   #3251
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

bardorja oprócz głównego obiadu mamy 4 ciepłe kolacje
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 12:46   #3252
KaMilka4891
Zadomowienie
 
Avatar KaMilka4891
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 1 198
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

velika
oferuję w promocji kubeł zimnej wody gratis dla mamy i teściowej
przeciez to oczywiste, że na komunię jest inne menu niż na wesele, poza tym godzinowo to zupełnie inaczej wygląda więc easy lala
enzunio
myślałam, że wujek będzie koniecznie chciał z ciocią siedzieć, ale doczytałam, że on nie jest "próchnem" jak ciocia

cornflower_girl
dzięki, już myślałam, że są tak tragiczne, że dziewczyny wolą nie komentować ja w rajtach nie lubię tylko jak zjeżdżają, ale nigdy nie nosiłam pasa do pończoch, a w samonośnych źle się czuję, więc to będzie idealne rozwiązanie niestety kolor tylko ecru, ale powinny pasować do moich różowych butów i są niedrogie

pysia1987
trzymam kciuki za egzamin, zdasz na pewno
no i zdrówka dla kici, ja za moją mimo, że jest najwredniejszym kotem na świecie, też będę mega tęsknić, ale mam nadzieję, że póki co to się nigdzie nie wybiera ma dopiero 5 lat, więc kawał życia przed nią

Szczeperka co do smokingu i muchy "Musi to na Rusi, a w Polsce jak kto chce"
a w kwestii odmów od gości, ja mam umowę podpisaną na 75 osób i za tyle muszę zapłacić, niezależnie od tego czy będzie ich 75 czy 50, oczywiście jak będzie więcej to za nie muszę zapłacić również, ale głupio wydawać kasę za puste krzesła

Le_lena
za umowę i załatwione sprawy
ja się dzisiaj wzięłam za zawieszki (TŻ kazał )
a w kwestii szczegółów i zapowiedzi ksiądz kazał nam się zgłosić w czerwcu, bo i tak wcześniej nic nie załatwimy, a wtedy już będę mogła wziąć z mojej parafii akt chrztu i bierzmowania, więc Ty spokojnie możesz iść w sierpniu
super auto, uwielbiam takie stare samochody

madziara889
zaproszenia nr 2 miała moja kuzynka czy koleżanka i były bardzo ładne i porządnie wykonane, ale nie wiem skąd zamawiali, ale bardziej podobają mi się 3, 1 odpadają całkowicie, 4 takie sobie
__________________
"Szczęście można znaleźć nawet w najciemniejszych czasach, trzeba tylko pamiętać, aby zapalić światło."
KaMilka4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 12:49   #3253
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
Szczeperka co do smokingu i muchy "Musi to na Rusi, a w Polsce jak kto chce"
...A że Polska koło Rusi to i w Polsce musi

Dziś dzwoniłam do pracowni złotniczej w sprawie graweru. Niestety na mojej 12-stce nie będzie czytelny napis jaki chcieliśmy "Składam swe serce w Twoje ręce" i zostaje napis "Abyśmy byli jedno" Nawet nie wiecie jak się cieszę, że już 15-stego czerwca będą do odbioru obrączki Taki mały niesmak pozostał, że wyprany jako nr1 grawer się nie zmieścił, ale i tak jestem zadowolona
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:

Edytowane przez docik10
Czas edycji: 2014-05-13 o 12:58
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 12:52   #3254
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

karolinuuusia jeśli chodzi o obrączki z apartu to ma je moja siora i jest średnio zadowolona ja natomiast mam pierścionek zaręczynowy i póki co jest oki

pysia1987 dużo zdrówka dla kotki

cornflower_girl dzięki dzięki nawet nie chcesz wiedzieć o której dekoratorce mowa ale spoko cierpliwie poczekam a jak nie to napiszę do kolejnej co mi poleciłaś

jumapili zadziwiasz mnie kobieto że już tyle macie ogarnięte

bardorja buty możesz oddać w każdym deichmannie nie koniecznie tam gdzie kupowałaś
__________________
13.09.2014
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 12:54   #3255
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
no to piątka, ja też potrafię tańczyć tylko z TŻ i koniecznie muszę pójść na jakiś kurs, co by facetów nie deptać

co myślicie o takim rozwiązaniu?? KLIK
Moim skromnym zdaniem, kurs nie pomoże na tańce z innymi panami, chyba że oni również uczęszczali na lekcje i znają choćby podstawowe kroki tańców towarzyskich Ja sobie radzę z tańcem z osobami, które znam (tż, świadek tż), z innymi nie bardzo. Po ostatnim weselu stwierdzam, że żaden kurs nie nauczyłby mnie tańczyć z teściem lub którymkolwiek z wujków tż
A rozwiązanie - dla mnie lepsze niż gorset z pasem

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
ja boję się trzęsącego się głosu

nie martw się, ja jestem w takiej samej sytuacji, magisterka, odległość i organizowanie wesela dobrze, że teraz trochę jestem w domu to zaproszenia ruszyły lepiej dasz radę na pewno
Ja się boję, że nie będę wiedziała, kiedy mam usiąść, kiedy wstać, a kiedy klęknąć w kościele (zwłaszcza w momencie, w którym my powinniśmy klęknąć, a reszta gości stoi)...
Jestem w podobnej sytuacji, co wy - wesele 100 km od Warszawy, licencjat i organizacja wesela

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
to ja Ci poradze zebyś odezwała się do nich, bo maja mega opóżnienia, ja dzieki temu że do nich wydzwaniałam wywalczyłam na czas!

babka mi powiedziałą że będą ok tygodnia poźneij niż miały być, a ja jechałąm nad morze zapraszać i musiałam je mieć wcześniej ( w terminie realizacji ), no i z wielką łaską wyrobili się, przez telefon wszystko miło, fajnie, a robią co chcą!
Moje miały być 25.04 (czas realizacji 11-13 dni roboczych), napisali mi maila, że wysyłka z pracowni będzie ok. 14.05, na co dostali moją odpowiedź, że czekam do końca tego tygodnia. W sobotę miałam zapraszać pierwszych gości, także dla nich lepiej będzie, żeby się wyrobili
Dodzwonić się tam nie mogę, bo ciągle jestem 'któraś' w kolejce

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Potwierdzam Mój jubiler nie dość, że miał nadludzką cierpliwość to pozwalał nam mieszać w obrączkach do woli. W AK nie było opcji byśmy mieli różne szerokości, a tutaj gościu stwierdził, że może nam zrobić dwie zupełnie inne bez dodatkowych kosztów. Wybraliśmy klasyczne + moja z diamentem. Mamy ok 11g złota i liczymy że będziemy musieli dopłacić jakieś 300 zł. Wybór mieli ogromny, ale postawiliśmy na klasykę.
W AK nie było takiej możliwości ?? Dziwne, nam babka tam powiedziała, że można tak zrobić ale i tak wzięliśmy tą samą szerokość.

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość

Panna Izabela bransoletka swietna sama chciałam taką mieć ale bałam się, ze mi się będzie haczyć o suknie
Dzięki ja się tego (chyba) nie boję, tylko nie wiem, czy dobrze dobrałam do sukienki...

Cytat:
Napisane przez Sunrise28 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Dziewczyny jeszcze jedno pytanko odnośnie garnituru/smokingu. Tż przymierzał smoking i wyglądał extra
Smoking był czarny i babka w sklepie powiedziała, że do smokingu to tylko czarna mucha pasuje. Inny kolor nie wchodzi w grę, tak samo jak i krawat... Wiecie coś może na ten temat?
Przepraszam, że tak marudzę ale w ogóle się na tym nie znam
Ja bym brała smoking, skoro super w nim wyglądał. Tyle osób nam odradzało jasny garniak do ślubu dla tż, a my nie posłuchaliśmy, i jestem przeszczęśliwa, bo tż wygląda w nim jak milion dolców Nie sugeruj się babkami w sklepie, tylko waszymi odczuciami. A sama widziałam zdjęcia, gdzie pas i mucha były nie w czarnym kolorze i jak dla mnie wygląda to okej (o ile nie jest to jakiś niebieski, różowy czy podobny pas)

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
ile macie/miałyście ciepłych dań na weselu?
bo u mnie są3ciepłe posiłki: jest główne- zupa+ drugie danie,potem ok 23 gorąca przystawka np strogonow i o 2 druga przystawka npkurczak w sosie teriaki z makaronem ryżowym.
wesele jest do 4/5 rano
U nas jest 5 dań gorących, ale rezygnujemy z jednego. Ślub mamy o 17, więc pierwsze danie koło 19, a jeszcze mamy deser, no i jest jeszcze tort
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 12:54   #3256
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
Szczeperka co do smokingu i muchy "Musi to na Rusi, a w Polsce jak kto chce"
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 12:54   #3257
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość

ile macie/miałyście ciepłych dań na weselu?
bo u mnie są3ciepłe posiłki: jest główne- zupa+ drugie danie,potem ok 23 gorąca przystawka np strogonow i o 2 druga przystawka npkurczak w sosie teriaki z makaronem ryżowym.
wesele jest do 4/5 rano
Kurde nie pamiętam. Najpierw jest obiad, a potem chyba 3 ciepłe kolacje?

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
velika
oferuję w promocji kubeł zimnej wody gratis dla mamy i teściowej
przeciez to oczywiste, że na komunię jest inne menu niż na wesele, poza tym godzinowo to zupełnie inaczej wygląda więc easy lala
Dobra, już siedzę cicho i się nie schizuję
Pysia trzymam kciuki za zdanie i zdrówka dla kici!
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 12:58   #3258
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Active - wszedzie nam wołali minimum 1200 , te 900 to jak prezent od losu W ogóle i bielizne i nowy zespół i samochód mamy z mini targów na których byłam - a bałam się, że nic tam nie będzie

Kamilka - udam się do księdza w licpu zatem
Ja też kocham stare samochody, najbardziej amerykańskie skrzydlaki z lat 60' tych ale taki nam rozmiarowo nie pasuje do zaplanowanej niespodzianki

Wczoraj byłam na uzupełnieniu rzęs wyglądam jak milion dolarów Miałam mieć jedynie próbne przed ślubem, ale tak mi podpasowały, że wczoraj po 5 tygodniach postanowiłam je uzupełnić i chyba ponoszę sobie trochę takie

W sprawie sali - my podpisaliśmy umowę na 130 - a sala ogólnie jest od 140 do 300 gości początkowo mieliśmy na liście 101 - ale że w sali się zakochałam i miałam ku**iki w oczach jak ją zobaczyłam to uzgodniliśmy, że zparosimy wiecej ludu - teraz będzie płakanie jak nam będą odmawiać bo mamy niewiele ponad stan

A do szamy mamy 5 dań ciepłych, 10 przystawek, ciasta itp. i wiejski stół - mam nadzieję, że uda mi się wszamać kanapkę ze smalcem!
__________________
25.10.2014

Edytowane przez Le_lena
Czas edycji: 2014-05-13 o 13:00
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 13:08   #3259
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
A do szamy mamy 5 dań ciepłych, 10 przystawek, ciasta itp. i wiejski stół - mam nadzieję, że uda mi się wszamać kanapkę ze smalcem!
Na nasz wiejski stół smalec będzie robiła teściowa

Ostatnio teściowa dostała całe pudło zawieszek od teściowej siostry TŻ... na siłę próbuje mi je wcisnąć mimo że mi się w ogóle takie rzeczy nie podobają, i w dodatku w ogóle są czerwone więc do niczego nie będą nam pasować

Zapomniałabym!
Dziś 4 miesiące DDŚ!
__________________

Edytowane przez Lemon_Drop
Czas edycji: 2014-05-13 o 13:20
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 13:24   #3260
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Panna Izabela - to tak jak u mnie bylo, zasypuj ich mailami w takim razie i doczekasz sie ! Ja bynajmniej tak robilam i jak dodzwoniłam sie w końcu to powiedzialam im co o tym myślę, u mnie byl czas realizacji 14-17 dni a zmienili na 20-27!
__________________


Alicja




Edytowane przez karolinuuusia
Czas edycji: 2014-05-13 o 13:43
karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 13:25   #3261
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Le_lena
to rzeczywiście się opłacało skoro takie ceny mieliście Super, że trafiłaś tyle rzeczy na targach - my jak byliśmy to niestety nic nie znaleźliśmy dla siebie
My też mamy podpisaną z minimalną liczbą gości - 120. Mam nadzieję, że niewiele osób odmówi, bo może zrobić się nieciekawie

Lemon_Drop
Gratki 4 m-cy Teraz to już zleci
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 13:32   #3262
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Zapomniałabym!
Dziś 4 miesiące DDŚ!
Ja też zapomniałam że już tylko 4 miesiące i będzie
__________________
13.09.2014
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 13:33   #3263
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Active - podopraszamy wizażanki ucieszą się dziewczyny i nie obrażą, bo wiedzą o co chodzi
__________________
25.10.2014
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 13:46   #3264
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Panna Izabela - to tak jak u mnie bylo, zasypuj ich mailami w takim razie i doczekasz sie ! Ja bynajmniej tak robilam i jak dodzwoniłam sie w końcu to powiedzialam im co o tym myślę, u mnie byl czas realizacji 14-17 dni a zmienili na 20-27!
Też mieli awarię?
Dałam im czas do piątku, więc bez sensu będzie wysyłać im maile Napiszę jutro, czy mieli wysyłkę z pracowni i ewentualnie w piątek się do nich odezwę

Chciałabym te buty z LaBody:
http://laboda-bridal.com/produkt/pokaz/389/205
(tylko miętowe)
tylko nie wiem, co ja zrobię, jak ich nie będzie do przymierzenia w salonie, strasznie się boję zamawiać butów - widzę, że trochę z Was odsyła, co mnie osobiście przeraża
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 13:49   #3265
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Też mieli awarię?
Dałam im czas do piątku, więc bez sensu będzie wysyłać im maile Napiszę jutro, czy mieli wysyłkę z pracowni i ewentualnie w piątek się do nich odezwę
jaką awarię? powiedziałą mi wprost że nie wyrabiają sie bo maja duzo zamowien.. na co ja zeby tyle na raz nie brali skoro sie nie wyrabiaja
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 14:14   #3266
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
jaką awarię? powiedziałą mi wprost że nie wyrabiają sie bo maja duzo zamowien.. na co ja zeby tyle na raz nie brali skoro sie nie wyrabiaja
Mi napisali, że mieli awarię pracowni


Dziewczyny, czy wy ingerujecie jakoś w strój świadkowej? Wiem, może głupie pytanie, ale jak zobaczyłam, jaką suknię chce moja, to się z lekka przeraziłam
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 14:17   #3267
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Mi napisali, że mieli awarię pracowni


Dziewczyny, czy wy ingerujecie jakoś w strój świadkowej? Wiem, może głupie pytanie, ale jak zobaczyłam, jaką suknię chce moja, to się z lekka przeraziłam
Właśnie ostatnio z moją rozmawiałam, bo pytała, czy mam jakieś 'wymagania'
Powiedziałam, że nie, byle nie biała do ziemi i tyle. Choć znam moją świadkową na tyle, że wiem, że ma klasę i tak by się nie ubrała
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 14:24   #3268
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Mi napisali, że mieli awarię pracowni


Dziewczyny, czy wy ingerujecie jakoś w strój świadkowej? Wiem, może głupie pytanie, ale jak zobaczyłam, jaką suknię chce moja, to się z lekka przeraziłam
ja naczytałam się o nich po fakcie , rózne historyjki wymyślają więc bym im nei wierzyła.. jak chcesz mieć szybko to ponaglaj ich, a co do jakości nie mam zastrzeżeń są takie jak na zdjęciu, bardzo eleganckie

a co do świadkowej, to moja świadkowa kupowałą sukkienkę razem ze mną, bo tak chciała
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 14:24   #3269
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Chciałabym te buty z LaBody:
http://laboda-bridal.com/produkt/pokaz/389/205
(tylko miętowe)
tylko nie wiem, co ja zrobię, jak ich nie będzie do przymierzenia w salonie, strasznie się boję zamawiać butów - widzę, że trochę z Was odsyła, co mnie osobiście przeraża
Moja koleżanka je ma i po weselu bardzo sobie chwaliła, wytrzymała w nich do samego końca. A ona raczej z tych marudzących na buty, generalnie najczęściej chodzi w płaskich
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 14:26   #3270
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wy ingerujecie jakoś w strój świadkowej? Wiem, może głupie pytanie, ale jak zobaczyłam, jaką suknię chce moja, to się z lekka przeraziłam
moja się mnie pytała czy ma kupić jakiś konkretny krój i kolor, ale ja nie mam preferencji. a sama dobrze wie, że każdy oprócz białej i czarnej. w sumie stanęło, że jakiś pastelowy kolor będzie co znajdzie jakąś sukienkę to mi wysyła i pyta się czy mi się podoba i akceptuje ale to moja najlepsza przyjaciółka więc mamy świetny kontakt i chce żeby mi też się podobało jeszcze nie kupiła żadnej, ale wiem, że wszystko ze mną będzie konsultować, z resztą ja z nią też dużo rzeczy omawiam
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 22:27:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.