Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części wątku
Mamusie wrześniowo-październikowe 2013 0 0%
Lipiec, sierpień szybko zleci, zaraz roczek skończą dzieci 7 21,21%
Lipiec, sierpień szybko zleci, zaraz pojdą nasze dzieci 0 0%
Mocno grzeje słońce. Wkrótce samodzielnie wszyscy biegać będziemy po łące 0 0%
Pilnuj mamo mnie, bo ciekawość świata ponosi mnie 0 0%
Świętujemy roczki i pierwsze stawiamy kroczki 1 3,03%
W tym wątku świętujemy. Pierwsze świeczki zdmuchujemy 2 6,06%
Wakacji czas szybko zleci i już roczek będą miały dzieci 1 3,03%
Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę, będę chodził już troszeczkę 14 42,42%
Chodzi, pełza i raczkuje każdy dzieciak też ząbkuje 0 0%
Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek dam rodzicom w prezencie na roczek 0 0%
Małe stópki stawiam śmiało, jestem zuszek jakich mało 8 24,24%
Głosujący: 33. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-30, 10:56   #1711
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
we Wro jest dużo central banków

a stanowisko to kontroler placówek bankowych, taki co wpada raz na miesiąc, sprawdza umowy itd i wytyka błędy, tylko w takim banku krzak i nie maja wymagania stażu w tym tylko w bankowości, znajomość procedur itd
aaa to fajne też bym mogła być taką heterką

ja mam 2 opcję:
1. Wro co centrali
2. składam papiery do policji, ale pewnie na psycho odpadnę jako boidupa

i drugiej Adze też dziękuję
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 10:58   #1712
Natala84
Zakorzenienie
 
Avatar Natala84
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 243
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość
Byłyśmy dziś u pediatra . Główka urosla!!nawet nie wiecie jak się ciesze

Gorzej z wagą od 7.05 przybrała tylko 100 gr.
Obiadki zaczynamy podawać zaczynając od poszczególnych warzyw. Czyli wszystko od nowa. .
super
a czemu tak z tymi obiadkami

kurcze, ciężkie dni ostatnio w sumie jakoś się już pozbieraliśmy po tym zatruciu, ale Hania za to ciągle marudzi, popłakuje przestała już gorączkować, ale nadal jest mocno niespokojna oczywiście wina zębów - wychodzą dwójki. no i z jedzeniem znowu gorzej
__________________
Marysia

Hania


94,5....70,5....65


http://szydelkogagusi.blogspot.com/
Natala84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 11:01   #1713
nephelim89
Rozeznanie
 
Avatar nephelim89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 604
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Hej
Zaktualizowalam w koncu apke na tablecie
Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
ja chyba jestem zbyt wyluzowana matka
przewijak zlikwidowalam jak maciej mial 3miesiace
pocatkowo mialam.koszyczek na polce i jak przewijalam to.bralam go na lozko
a teraz nie mam nic
wyciagam tylko nowego pampka spod lozeczka
a jak kupa to biore dodatkowo ceratke i chusteczki ktore gdzies sie walaja







suknia piekna
cena nie swiadczy o strojnosci
Ja tez juz dawno pozbylm sie przewijaka i teraz przewijamy sie na kocyku na podlodze chusteczki tez sie u mnie walaja





Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Ledwo żyje. A Bartek obraził się na mm. Zje tylko przed snem a tak to przez cały dzień oprócz mm w kaszce na śniadanie nie je wcale :/



Wikul znow ma focha na jedzonko i mogl by jesc tylko mm


Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
hej

Udało nam się wczoraj na chwilę wyskoczyć, choć wisiały nad nami burzowe chmury. Jasiek oszołomiony tłumem i hałasem padł na drzemkę o 19.00 więc potem była impreza do 22.00.



mniam


za ząbki! i super ze spanie się od razu poprawiło




uff! dobrze ze sie odnalazła


jestem ciekawa efektu!
ładnemu we wszytkim ładnie, wiec co nie zrobisz będzie super


super że się dzis odprężysz
powodzenia na zakupach, mnie tez to niebawem czeka, bo mamy wesele w sierpniu

to się Sebek wyspał



wow! ale duzo w nocy Maciek wcina!

mi tez się znudziły wlosy
umowiłam sie na sobotę do fryzjera (nowego, bo moja fryzjerka urodziła) na strzyżenie i ... farbowanie mam nadzije na duze i dobre zmiany mysle o czyms typu flamboyage, bo chciałąbym osiagnąć naturalny efekt bez konieczności farbowania odrostów co "5 minut"
Fajnie ze udalo wam sie wyskoczyc chociaz na troche czekam na fotke po fryzjerze
nephelim89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 11:02   #1714
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Witam się!
Pognałam rano do Lidla po spodenki dżinsowe i wzięłam w jakimś kosmicznym rozmiarze, a one są rozciągliwe, więc będą spadać mi z doopy. Choć w sumie to może lepiej niż obwarzanki na brzuchu, gdyby cisnęły, a tak pasek założę i będzie git

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Mnie tylko przeraża to prostowanie grzywy i podcinanie co 2tyg.
Z doświadczenia grzywkowego powiem, że fakt to upierdliwe, ale podcięcie trwa max. 10 minut
Gorgulek, a Ty masz takie włoski, że musisz prostować? Ja swojej grzywki nigdy nie prostowałam tylko lekko na szczotkę brałam.

Cytat:
Napisane przez rollercoaster_86 Pokaż wiadomość
Metoda Domana:

Zaczynamy od nauki pojedynczych wyrazów. Wyrazy należy pisać na kartkach o wymiarach około 10cm x 60cm. Litery mają 8cm wielkości - są drukowane i czerwone (mogą też byc czarne).

Pierwsze wyrazy powinny być znane i przyjemne dla dziecka np. imiona rodzeństwa, wyraz: mama, tata czy też przedmioty z otoczenia dziecka. Najpierw wprowadzamy prezentowanie rzeczowników (np. rzeczy dziecka: "auto", "kocyk", "skarpetki" itd.; sprzęty: "krzesło", "stół", "łóżko" itd.; zwierzęta: "koń", "słoń", "pies" itd.). Gdy dziecko pozna już około pięćdziesięciu rzeczowników, wprowadzamy czasowniki (np. "pije", "siedzi"), na końcu przymiotniki ("ładny", "duży", "ciepły").
Zaczynamy od eksponowania i czytania pięciu słów (około pięć sekund) 3 razy dziennie. Pięć słów tworzy jeden zestaw. Codziennie dokładamy jeden zestaw (pięć nowych słów), aż dojdziemy do trzech zestawów dziennie eksponowanych każdy trzy razy. Wtedy wycofamy ten najstarszy i na jego miejsce wprowadzimy nowy. Tak postępuje się każdego następnego dnia.

Nastepnie wprowadzamy wyrażenia dwuwyrazowe, a potem proste zdania. Można dołączyć do tego obrazki i tworzyć albumy.

W metodzie tej, mozna też nalepić kartki z wyrazami na dany przedmiot, np. na okno naklejamy kartkę z napisem "okno".

Ja czytałam 2 pozycje:
1) "Jak nauczyć dziecko czytać" Glenn Doman.
2) "Naucz małe dziecko myslec i czuć. Zabawa w czytanie, matematykę i muzykę" Katarzyna Rojkowska
oj, moja mama jako "stara" nauczycielka szykuje się do takiego nauczania Julka

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
luksusowo to wygląda

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
a fajnych masz sąsiadów?bo wiesz...głodnemu chleb na myśli
nie głodnemu
a moi sąsiedzi są niefajni

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
hej

nie nadrabiam bo mi się nie chce
wesele super udane, było kilka śmiesznych akcji- np to, że młodzi jechali na holu ale ogólnie wszystko super Miki był w dniu ślubu do 20:00 na sali, później rodzice go zabrali, a my do 4:00 się bawiliśmy

no i jesteśmy pato najlepsze jest to, że nie pijemy, ale w końcu ślub przyjaciółki do dałam w palnik nieźle ale chyba mogę pić bo łeb mam mocny i kaca zero

a tak btw. to wszyscy zachwyceni Myszą normalnie co chwilę ktoś podchodził i się jarał, jedna koleżanka to aż drugi raz mi mówiła, że mi zazdrości takiego synka wspaniałego to jej powiedziała- "do dzieła" hehe
wreszcie!

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Oj tam, życzeń nigdy za wiele

Kurcze, dzis przeprowadzka, TZ napisal do pracy o ktorej jutro ma przyjsc a oni do niego "jak to jutro? dziś przecież" No i zaraz pedzimy do krk, on do pracy a ja z Polą troche moze coś rozpakujemy, a później do ikei na zakupy, a później jeszcze do siostry po rzeczy bo wraca do domu na przerwe wakacyjna na studiach. Co za dzien, masakra

Ale za to dzwonił do mnie kurier i przywiózł już moją sukienke i buty z mosquito A że jeszcze mnie nie ma w krk to zostawił ją uwaga uwaga - w sklepie mięsnym obok bloku


Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość
Byłyśmy dziś u pediatra . Główka urosla!!nawet nie wiecie jak się ciesze

Gorzej z wagą od 7.05 przybrała tylko 100 gr.
Obiadki zaczynamy podawać zaczynając od poszczególnych warzyw. Czyli wszystko od nowa. .
super
ale jak to tylko 100 gramów? lekarka jest pewna, że dobrze zważyła?

hmmm... ja też zauważyłam, że Julek jakoś tak zwolnił z przybieraniem... chyba zrobił już masę, teraz będzie pracował nad rzeźbą

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
super, że główka urosła a co do wagi, to do roku dziecko powinno potroić masę urodzeniową.
Po pół roku już dziecko tak szybko nie przybiera na wadze, bo ma więcej ruchu

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Gorgulek widzę Cię w takich fryzurkach zaszalej




i tu kolor i fryzurka super
pierwsza fajna, tylko bez tych fioletów

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Zapomniałam wspomnieć, że jestem daremną matką, bo znowu nie pobrałam moczu Leosiowizałożyłam worek o 7, najpierw nie sikał 2h potem patrzę, że odklejony, założyłam nowy i jak już nasikał to znowu w pieluchę poszło labo do 10.30 więc znowu tego nie załatwiłam. od czwartku próbuję a dziś ostatni termin bo miałam mieć wynik z czerwca, oczywiście trzeba było czekać na ostatnią chwilę
pamiętaj, że ten woreczek może być na siuśku maksymalnie godzinę

Cytat:
Napisane przez agaabuu Pokaż wiadomość
Moje dziecko dziś pospało do 6.20 i właśnie padła na pierwszą i jedyną drzemkę w ciągu dnia My zazwyczaj kąpiemy ok 17 - 18 i mała pada zazwyczaj po kąpieli już spać na noc - wczoraj np tak było. Ale zdarza się też tak, że po kąpaniu jeszcze nie chce spać i zasypia ok 20 -21, więc nie raz ciężko przewidzieć czy zaśnie czy nie

Mam jeszcze pytanko, Antosi zrobiło się odparzenie na pupie z jednej strony - kurczę nawet nie wiem czemu bo pamperka zmieniam często, ostatnio właśnie byłyśmy długo na spacerze i mała siedziała na jednym boczku w wózku za długo więc pewnie wtedy to się stało - smarowałam jej Bepanthenem, Sudocremem i teraz podsypuje też mąką ziemniaczaną, ale miejsce jest nadal zaczerwienione z takimi małymi krostkami....co jeszcze mogę zastosować aby pomogło?
może bardziej powietrz pupę
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 11:04   #1715
agusiamaskota
Wtajemniczenie
 
Avatar agusiamaskota
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 474
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
aaa to fajne też bym mogła być taką heterką

ja mam 2 opcję:
1. Wro co centrali
2. składam papiery do policji, ale pewnie na psycho odpadnę jako boidupa

i drugiej Adze też dziękuję
Kaśka - w policji też heterką chcesz być ?

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość
super
a czemu tak z tymi obiadkami

kurcze, ciężkie dni ostatnio w sumie jakoś się już pozbieraliśmy po tym zatruciu, ale Hania za to ciągle marudzi, popłakuje przestała już gorączkować, ale nadal jest mocno niespokojna oczywiście wina zębów - wychodzą dwójki. no i z jedzeniem znowu gorzej
Dużo cierpliwości życzę Z dnia na dzień powinno być coraz lepiej!
__________________
Maja
28.09.2013r.



Mama foka
Skalpel 46/100 -> nike run
agusiamaskota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 11:05   #1716
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

nagotowałam Julkowi chyba z 6 słoików brokułów z kurakiem i pójdą won, bo kupiłam jakąś dziwną oliwę z oliwek, która ma jakiś gorzki posmak, o czym przekonałam się dopiero potem ohyda!
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 11:06   #1717
agusiamaskota
Wtajemniczenie
 
Avatar agusiamaskota
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 474
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość


Z doświadczenia grzywkowego powiem, że fakt to upierdliwe, ale podcięcie trwa max. 10 minut
Gorgulek, a Ty masz takie włoski, że musisz prostować? Ja swojej grzywki nigdy nie prostowałam tylko lekko na szczotkę brałam.


Ja też z doświadczenia wiem, że grzywka to uciążliwa sprawa Wszyscy znajomi mówią, że mam wrócić do grzywki, ale ja wiem ile nerwów poszło przy jej prostowaniu i układaniu
__________________
Maja
28.09.2013r.



Mama foka
Skalpel 46/100 -> nike run
agusiamaskota jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-30, 11:06   #1718
agaabuu
Raczkowanie
 
Avatar agaabuu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 235
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
może bardziej powietrz pupę
Chyba właśnie tak zrobię......tylko jak tu uniknąć zasikanego mieszkania?
Chociaż lepsze to niż odparzenie na pupie
__________________
18.09.2013 Antonina

Edytowane przez agaabuu
Czas edycji: 2014-06-30 o 11:07
agaabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 11:07   #1719
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

ja mogłabym pracować w policji lub w zakładzie karnym, ale jako pracownik cywilny

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez agaabuu Pokaż wiadomość
Chyba właśnie tak zrobię......tylko jak tu uniknąć zasikanego mieszkania?
a Antosia mocno wędrująca? jeśli nie tak mocno to rozłóż pod nią podkład
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 11:07   #1720
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

jest tylko jeden sposob zeby Maciej jadl cos innego procz mleka
na stojaco przy stoliku kawowym z wlasnym talerzem, a ja obok tez musze jesc
wlasnie zjadl omleta z truuskawkami
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 11:07   #1721
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
pamiętaj, że ten woreczek może być na siuśku maksymalnie godzinę
znaczy że jeden worek przez godzinę? po godzinie można zmienić na następny' czy już nie? nie wiedziałam tego
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-30, 11:08   #1722
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość
super
a czemu tak z tymi obiadkami

kurcze, ciężkie dni ostatnio w sumie jakoś się już pozbieraliśmy po tym zatruciu, ale Hania za to ciągle marudzi, popłakuje przestała już gorączkować, ale nadal jest mocno niespokojna oczywiście wina zębów - wychodzą dwójki. no i z jedzeniem znowu gorzej
to dobrze, że już dobrze no i zdrówka dla Hani, żeby ząbki szybko wyszły i dziąsełka nie bolały

U nas już 6 ząbków Dziś przebiła się druga górna prawa dwójka
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 11:10   #1723
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
aaa to fajne też bym mogła być taką heterką

ja mam 2 opcję:
1. Wro co centrali
2. składam papiery do policji, ale pewnie na psycho odpadnę jako boidupa

i drugiej Adze też dziękuję
a te testy sprawnościowe sa łatwe? mojego kuzyna przyszła zona pobiła rekord szkółki w Szczytnie ale co się dziwić jak grała w reprezentacji polski w piłkę nożną a jest taka ładna że jako policjantka będzie miala mega branie
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 11:14   #1724
agaabuu
Raczkowanie
 
Avatar agaabuu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 235
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
a Antosia mocno wędrująca? jeśli nie tak mocno to rozłóż pod nią podkład
Oj mocno.....wędruje po całym mieszkaniu z prędkością światła i wszędzie staje, ale na szczęście nie mam dywanów więc najwyżej podłogę będę ścierać
__________________
18.09.2013 Antonina
agaabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 11:18   #1725
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
jest tylko jeden sposob zeby Maciej jadl cos innego procz mleka
na stojaco przy stoliku kawowym z wlasnym talerzem, a ja obok tez musze jesc
wlasnie zjadl omleta z truuskawkami
hurra!
zastanawiam się, jak technicznie Wasze dzieci jedzą omlety, kanapki, naleśniki itd. Julek ma tylko dwa zęby i nie pogryzie

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
znaczy że jeden worek przez godzinę? po godzinie można zmienić na następny' czy już nie? nie wiedziałam tego
tego nie jestem pewna, czy można wymienić, ale pomyśl, czy Ty być chciała długo chodzić w plastikowym woreczkiem

Cytat:
Napisane przez agaabuu Pokaż wiadomość
Oj mocno.....wędruje po całym mieszkaniu z prędkością światła i wszędzie staje, ale na szczęście nie mam dywanów więc najwyżej podłogę będę ścierać
pozostaje kwestia taka, żeby mała zaraz jakiejś infekcji nie złapała
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 11:21   #1726
doughnut_agg
Zadomowienie
 
Avatar doughnut_agg
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 179
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Cytat:
Napisane przez agaabuu Pokaż wiadomość
Oj mocno.....wędruje po całym mieszkaniu z prędkością światła i wszędzie staje, ale na szczęście nie mam dywanów więc najwyżej podłogę będę ścierać
jesli chcesz przewietrzyc jej pupe to moze w czasie drzemki poloz ja na brzuszku
doughnut_agg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 11:23   #1727
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość

tego nie jestem pewna, czy można wymienić, ale pomyśl, czy Ty być chciała długo chodzić w plastikowym woreczkiem
no ja bym nie chciała, ale jaka jest rada, jesli on sika co 2h?


Ale mam łamigłówkę, zgaduję kto jest kim
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 11:23   #1728
agaabuu
Raczkowanie
 
Avatar agaabuu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 235
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość


pozostaje kwestia taka, żeby mała zaraz jakiejś infekcji nie złapała
No właśnie boję się, żeby pęcherza sobie nie przeziębiła....kiedyś pisałyście o Tormentiolu? Czy można go stosować u tak małych dzieci?
__________________
18.09.2013 Antonina
agaabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 11:23   #1729
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Cytat:
Napisane przez agusiamaskota Pokaż wiadomość
Kaśka - w policji też heterką chcesz być ?
nie widzę się w dwóch działach, ale pewnie i tak się nie dostanę

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
a te testy sprawnościowe sa łatwe? mojego kuzyna przyszła zona pobiła rekord szkółki w Szczytnie ale co się dziwić jak grała w reprezentacji polski w piłkę nożną a jest taka ładna że jako policjantka będzie miala mega branie
i fajną opinię pewnie... większość to faceci i nie jest łatwo no ale grunt to się nie przejmować
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2014-06-30 o 11:25
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-30, 11:33   #1730
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Madzia - technicznie: omleta pokroilam w kawalki 2cm i on bierze to w raczke i wklada i memla
na pocztaku bardzo sie balam...pare razy krztusil sie jakas skorka czy cos, ale to bylo na pocztaku i nic groznego bo raczej to odruch wymiotny byl, ewentualnie dwa odkrztusniecia...
Maciej ma wiecej zebow, ale on mieli to z tylu, wiec te zeby z przodu raczej sluza do ogryzania, bo potem mieli dziąsłami
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 11:38   #1731
agusiamaskota
Wtajemniczenie
 
Avatar agusiamaskota
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 474
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
hurra!
zastanawiam się, jak technicznie Wasze dzieci jedzą omlety, kanapki, naleśniki itd. Julek ma tylko dwa zęby i nie pogryzie

Maja ma jeden ząb i to jeszcze dopiero co się przekłuł A wsuwa wszystko - skórki od chleba i chleb to jej ulubione danie

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Madzia - technicznie: omleta pokroilam w kawalki 2cm i on bierze to w raczke i wklada i memla
na pocztaku bardzo sie balam...pare razy krztusil sie jakas skorka czy cos, ale to bylo na pocztaku i nic groznego bo raczej to odruch wymiotny byl, ewentualnie dwa odkrztusniecia...
Maciej ma wiecej zebow, ale on mieli to z tylu, wiec te zeby z przodu raczej sluza do ogryzania, bo potem mieli dziąsłami
Tassiu lepiej bym tego nie ujęła! Majka robi dokładnie to samo, żuje to jakby i rozpuszcza jej się to w buzi. Dziąsła są już na tyle twarde, żeby sobie poradzić z takim czymś jak naleśnik czy chleb

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Czytam o tych pęcherzach i chyba sama mam przeziębiony, bo ciągle chce mi się siku
A rano wstałam i gardło mnie bolało...
__________________
Maja
28.09.2013r.



Mama foka
Skalpel 46/100 -> nike run
agusiamaskota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 11:47   #1732
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

.
__________________
F I L I P 22-08-2013

Edytowane przez karolson
Czas edycji: 2014-06-30 o 11:50
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 12:16   #1733
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
aaa to fajne też bym mogła być taką heterką

ja mam 2 opcję:
1. Wro co centrali
2. składam papiery do policji, ale pewnie na psycho odpadnę jako boidupa

i drugiej Adze też dziękuję
Dopiero teraz doczłapałam, wszystkiego naj

Ja kiedyś składałam papiery do Policji. Na 1 miejsce było 200 osób, wygrała osoba, która miała wtyki (z polecenia). Także wiesz. Co do centrali pracowałam kilka lat w Eurobanku-w kilku działach a współpracowałam z większością. Nie polecam tego miejsca.
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2014-06-30 o 12:20
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 12:21   #1734
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

m.a.r.t.a dziękuję

to teraz mnie załamałaś moje 2 opcje poszły się... wiadomo
tylko ja do policji to nie na pracownika cywilnego tylko na policjanta-
mówisz, że w centrali kupa?
Papalinko co myślisz? możesz napisać na pw?
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 12:25   #1735
rollercoaster_86
Raczkowanie
 
Avatar rollercoaster_86
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 99
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
Ooo dzięki za info daleko nie jest

A ja z 18 lipca tyle ze 88 a moj tz z 27.07.

Jak zrobi sie w koncu cieplo i przestanue padac to trzeba umowic sie na spacerek




Alez mialam wczoraj sytuacje jestem sobie z tz i dziewczynami w CH i nagle slysze czeeeesc starych znajomych nie poznajesz? A mym oczom ukazuje sie nieziemsko przystojny policjant ktoremu kiedys dalam kosza za jeansowa koszule mina mojego meza bezcenna nie zna go, kolega ladnie sie przedstawil, chwile pogadal a tz chyba poczul goracy pret przy dupie

Dobranoc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.





Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
http://dziecisawazne.pl/nauka-wczesnego-czytania/


podsumowujac:
"A co z zapewnieniem dzieciom lepszego startu? Ponoć „trawa nie rośnie szybciej, gdy się ją ciągnie w górę“. Pamiętajmy, że nawet w najbardziej wymagającej pracy nikt nie zapyta naszego dziecka, w jakim wieku nauczyło się czytać."
Ciekawy artykuł. Dzięki Tasiu

Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość
Hejo!ciesze się ze zlot udany!!teraz zapraszamy do Szczecina

Byłyśmy dziś u pediatra . Główka urosla!!nawet nie wiecie jak się ciesze

super!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
aaa to fajne też bym mogła być taką heterką

ja mam 2 opcję:
1. Wro co centrali
2. składam papiery do policji, ale pewnie na psycho odpadnę jako boidupa
rollercoaster_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 12:28   #1736
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
m.a.r.t.a dziękuję

to teraz mnie załamałaś moje 2 opcje poszły się... wiadomo
tylko ja do policji to nie na pracownika cywilnego tylko na policjanta-
mówisz, że w centrali kupa?
Papalinko co myślisz? możesz napisać na pw?
Na panią policjantkę uuu , ja składałam na pracownika biurowego i to na kilka stanowisk. Testy jakie były, jeden za drugim mnie coraz bardziej szokował. Pytania typu kiedy jest dzień policji, podaj nazwisko jakiegoś tam komendanta heh.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 12:32   #1737
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
no ja bym nie chciała, ale jaka jest rada, jesli on sika co 2h?


Ale mam łamigłówkę, zgaduję kto jest kim
Ale mnie chyba rozkminiłaś ? bo ja w Norwedze mieszkam

A kto zdał egzmain z norweskiego? :dz iekuje:
pisanie troszkę słabiej ale reszta z najwyższym wynikiem
i tym sposobem mam wypracowanie na środę już zadane i idę wypocić coś bo młoda śpi.
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 12:34   #1738
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
Ale mnie chyba rozkminiłaś ? bo ja w Norwedze mieszkam

A kto zdał egzmain z norweskiego? :dz iekuje:
pisanie troszkę słabiej ale reszta z najwyższym wynikiem
i tym sposobem mam wypracowanie na środę już zadane i idę wypocić coś bo młoda śpi.
Takpo rybach na fotkach
Gratuluję zdanego egzaminu
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 12:36   #1739
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

m.a.r.t.a no w cywilnym mało płacą bo jak przeglądam to są podane kwoty
najlepiej mnie małż podsumował bo marudziłam, że jestem ciotą i i tak się nie dostanę...a ona "kochanie ale oni też czasem potrzebują ciot"
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 12:38   #1740
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Jeden "papa", drugi "brawo", każdy bobas rośnie żwawo! Mamy IX-X 2013 cz. XII

Święto lasu! Tuśka zzjadła całą porcję ugotowanej przeze mnie zupki! wprawdzie musiałam zblendować, no ale, ważne że witaminki zjedzone

Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość
Hejo!ciesze się ze zlot udany!!teraz zapraszamy do Szczecina

Dziękuję za komentarze odnośnie fotelika. Dziś idę zerknąć jakie są u Nas w mieście.

Gorgulku pytałaś o fryzurę . uważam że grzywka na bok i parę refleksow tak jak pisały dziewczyny będzie jak najbardziej okja to bym Cię jeszcze w bobie widziała
Bajka haha!oj chciałabym żeby i mój kiedyś poczuł gorącego pretala. Ale niestety u Nas jest odwrotnie . to ja się gasze gdy widzę jego byle:/


Byłyśmy dziś u pediatra . Główka urosla!!nawet nie wiecie jak się ciesze

Gorzej z wagą od 7.05 przybrała tylko 100 gr.
Obiadki zaczynamy podawać zaczynając od poszczególnych warzyw. Czyli wszystko od nowa. .
super,że główka urosła!

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Karolson z zdradzisz co to za stanowisko?

ja chyba kupię auto na gaz i będę szukać pracy we Wro.... tylko sercemi pęknie na myśl, że 2h stracę na dojazd dziennie.... w lecie jeszcze ok, ale w zimie
nooo ja to musiałabym szukać w Kato, więc prawie 60 km dojazd...

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
we Wro jest dużo central banków

a stanowisko to kontroler placówek bankowych, taki co wpada raz na miesiąc, sprawdza umowy itd i wytyka błędy, tylko w takim banku krzak i nie maja wymagania stażu w tym tylko w bankowości, znajomość procedur itd
zawsze marzyłam o tym stanowisku, robiłabym ludkom audyty i by mnie nie znosili

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
jest tylko jeden sposob zeby Maciej jadl cos innego procz mleka
na stojaco przy stoliku kawowym z wlasnym talerzem, a ja obok tez musze jesc
wlasnie zjadl omleta z truuskawkami
ooo braaaawooo

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
m.a.r.t.a dziękuję

to teraz mnie załamałaś moje 2 opcje poszły się... wiadomo
tylko ja do policji to nie na pracownika cywilnego tylko na policjanta-
mówisz, że w centrali kupa?
Papalinko co myślisz? możesz napisać na pw?
to wszystko zależy od banku

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
Ale mnie chyba rozkminiłaś ? bo ja w Norwedze mieszkam

A kto zdał egzmain z norweskiego? :dz iekuje:
pisanie troszkę słabiej ale reszta z najwyższym wynikiem
i tym sposobem mam wypracowanie na środę już zadane i idę wypocić coś bo młoda śpi.

klask i:
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 14:09:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.