Pytanie Do Kosmetyczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-05, 16:54   #1
Grzegorz24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 11

Pytanie Do Kosmetyczki


MAm pytanko do kosmetyczki bo akurat tez pytałem się o oczyszczanie twarzy ino ostatnio zauwazylem ze lekko mam popękane naczynko na policzku poniżej oka i Jak w takiej Sytuacji Jest zalecane oczyszczanie twarzy Bo ja mam 26 lat na czole mam Tłusto jak smoła nos policzki tak w miare ale własnie mam tam pękniete Naczynka i CO idę do Kosmetyczki czy ona zrobi mi oczyszczanie czy COŚ INNEGO MOGĘ PROSIC O RADĘ
Grzegorz24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 17:10   #2
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie Do Kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Grzegorz24 Pokaż wiadomość
MAm pytanko do kosmetyczki bo akurat tez pytałem się o oczyszczanie twarzy ino ostatnio zauwazylem ze lekko mam popękane naczynko na policzku poniżej oka i Jak w takiej Sytuacji Jest zalecane oczyszczanie twarzy Bo ja mam 26 lat na czole mam Tłusto jak smoła nos policzki tak w miare ale własnie mam tam pękniete Naczynka i CO idę do Kosmetyczki czy ona zrobi mi oczyszczanie czy COŚ INNEGO MOGĘ PROSIC O RADĘ
Jedno pekniete naczynko pod okiem nie znaczy, ze nie mozesz miec oczyszczania nie boj sie, kosmetyczka ci przeciez tego nie bedzie dotykac ani nie sprawi tez, ze nagle popeka ci wiecej naczynek. Poprostu wczesniej przed zabiegiem powiedz jej o tym i ze masz takie a nie inne obawy, na pewno cie uspokoi i bedzie ok lagodnie potraktuje twoja skore - o ile pojdziesz do dobrej kosmetyczki...
Mowisz ze masz tluste czolo, moze w takim razie lepszy bedzie peeling kawitacyjny + sonoforeza ze specjalna ampulka regulujaca prace gruczolow lojowych? - tak mysle. Bo skoro nie masz zaskornikow a tylko lojotok, to oczyszczanie nie bedzie konieczne. Wydaje mi sie - nie widzialam cie - ze kawitacja z sonoforeza i np. maska z glinka bedzie w pozadku
Mozesz kupic sobie tez do uzytku domowego wlasnie jakas maske z glinka do skory tlustej i stosowac 2 razy w tygodniu. Dobry bedzie tez jakis zel do mysia i krem matujacy (jesli jednak nie chcesz kremu, nie zmuszam), dobry jest zel z Garnier Czysta skora.

Pozdrawiam!
Ps: nie jestem jeszcze kosmetyczka, ale juz niedlugo bede
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 10:21   #3
Grzegorz24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 11
Dot.: Pytanie Do Kosmetyczki

własnie mam zaskórniki itp ..a moge kupic sobie krem dla Cery wrażliwej matujacy z Garnier a ta maska to jaka z jakiej GLINKI bo jest biała itp
Grzegorz24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 13:14   #4
mona37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 62
Dot.: Pytanie Do Kosmetyczki

Skoro masz zaskórniki to lepiej najpierw zrobić oczyszczanie mechaniczne a potem umówić się z kosmetyczna na kawitację. Fajnie by było gdyby zrobiła ci ją od razu po mechanicznym dokładnie by usunęła te zaskórniki. Po oczyszczaniu mechanicznym możesz chodzić na kawitacje z jonoforezą tak jak pisała Ci wcześniej Maeripossa Pozdrawiam
mona37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 13:27   #5
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie Do Kosmetyczki

Poradzilam juz koledze na PW co ma kupic i jak stosowac itd...caly program pielegnacji twarzy
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.