Prezent na 18-stkę dla dziewczyny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-21, 17:46   #1
bloodkid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2

Prezent na 18-stkę dla dziewczyny


Witam! Było już parę wątków na temat prezentu na urodziny dla dziewczyny. Jednak żadna odpowiedź mi nie pomogła niestety. Wracając do tematu... Jestem ze swoją dziewczyną już prawie rok. Na jej 17-ste urodziny kupiłem jej wielkiego misia(1,8m) z wydzierganą datą rozpoczęcia chodzenia oraz naszymi imionami + poduszka w kształcie z serca z napisem "Kocham Cię Skarbie". Na święta kupiłem jej złoty łańcuszek z serduszkiem oraz kolczyki. Na "rocznicę" naszego związku po naszym wspólnym namyśle kupiłem jej komplet niczym z książki "50 Twarzy Greya", ponieważ lubi takie klimaty. Zbliża się jednak jej 18-stka i nie mam zielonego pojęcia co jej kupić. A raczej mam pomysł, ale wyjdzie to baardzo drogo. Na początku chciałem się jej oświadczyć, ponieważ kochamy się i nie mamy zamiaru ze sobą zrywać a taki "prezencik" w formie "Wyjdziesz za mnie?" przed całą jej rodziną, moją oraz znajomymi byłby bardzo przyjemny, jednak wydaje mi się to troszkę za szybko, ponieważ jeszcze ma szkołę. Rozmawialiśmy też na ten temat i sama stwierdziła, żeby po szkole takie rzeczy organizować. Moja dziewczyna uwielbia rysować, malować, robić zdjęcia... Za zebrane pieniądze z 18-stki chciałaby sobie kupić dobrą lustrzankę. Sam chciałem jej taką kupić, jednak to też bardzo duży wydatek. Jest w szkole o kierunku powiązanym z fotografią, więc dobry aparat byłby potrzebny w przyszłości, ponieważ dalej chce się w tym szkolić, jednak kwoty około 2-5 tysięcy za "dobry" aparat to troszkę dużo jak na prezent. Myślałem także nad tabletem do komputera, dzięki któremu o wiele przyjemniej i łatwiej obrabia się zdjęcia, jednak sam nie wiem czy to dobry pomysł. Lubi także grać na PS3, np. w Little Big Planet, ale kupić grę na 18-stkę? Nie za bardzo... Mogłaby mi któraś z Pań podpowiedzieć/pomóc, aby moja dziewczyna była zadowolona z prezentu? Wcześniej już jej kupiłem parę drogich, więc teraz nie mam pojęcia co by ją usatysfakcjonowało. Proszę o pomoc
bloodkid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 19:24   #2
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezent na 18-stkę dla dziewczyny

Oświadczyny po niecałym roku związku z niespełna osiemnastolatką, z którą się nie mieszka a jedynie randkuje, która nie ma zapewne pracy i jest totalnie niesamodzielna to pomysł... idiotyczny IMO.

Jaki masz budżet? Może obiektyw do lustrzanki, a ona sama niech kupi wyłącznie body, albo body+ jakiś inny obiektyw?
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 04:22   #3
bloodkid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent na 18-stkę dla dziewczyny

Jakbym się zamknął w kwocie do 500zł to byłoby super
bloodkid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-22 05:22:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.