Dokument "Chłopaki do wzięcia" - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-26, 19:22   #2101
martalady83
Raczkowanie
 
Avatar martalady83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 400
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Mnie zszokowalo w wypowiedzi Anieli, ze owszem, nie chciala brac Jarka na swieta, ale wziela go na stale, i teraz zaluje, ze zle zrobila biorac go do siebie, ale miala miekkie serce. Kto tak mowi o swoim wlasnym dziecku, i to jeszcze takim, ktore w domu dziecka przebywalo. Szok! Ten watek powinni pominac, Jarkowi w niczym nie pomoze.
martalady83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 20:35   #2102
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez martalady83 Pokaż wiadomość
Mnie zszokowalo w wypowiedzi Anieli, ze owszem, nie chciala brac Jarka na swieta, ale wziela go na stale, i teraz zaluje, ze zle zrobila biorac go do siebie, ale miala miekkie serce. Kto tak mowi o swoim wlasnym dziecku, i to jeszcze takim, ktore w domu dziecka przebywalo. Szok! Ten watek powinni pominac, Jarkowi w niczym nie pomoze.
Ona jest strasznie ograniczona. Moim zdaniem ten watek nie powinen byc w ogole pokazywany.
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 09:21   #2103
vita675
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 60
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez martalady83 Pokaż wiadomość
Mnie zszokowalo w wypowiedzi Anieli, ze owszem, nie chciala brac Jarka na swieta, ale wziela go na stale, i teraz zaluje, ze zle zrobila biorac go do siebie, ale miala miekkie serce. Kto tak mowi o swoim wlasnym dziecku, i to jeszcze takim, ktore w domu dziecka przebywalo. Szok! Ten watek powinni pominac, Jarkowi w niczym nie pomoze.
cos mi sie wydaje, ze ona go przygarnela jak skonczyl 18 lat lub jeszcze pozniej
vita675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 10:06   #2104
ManY?
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 118
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Zaprawdę powiadam wam z garem problemy mają wszyscy uczestnicy tegoż serialu.Ten Bogdan owad morski też, skrajne wieśniactwo bije z niego z jego spodobu wysławiania a chodzi jakby miał zprężynę w tyłku buja się jakby mu coś sprężynowało , było jedno ujęcie jak idą ze szczeną przez pułtusk to w tych swoich szerokich spodniach i tych kierpcach co miał na nogach przy tym bujaniu wyglądał jak clown z cyrku . Niech zjeżdża na swoją niższejszą wioskę a nie umawiać się chce jak on to ujął "z pełną mieszczaninką" buahahahah poza tym ma on pysk jak ropucha, wyłupiaste oczy jakby zarechotał w stawie to by nikt nie poznał że on to on
ManY? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 10:20   #2105
martalady83
Raczkowanie
 
Avatar martalady83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 400
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
Zaprawdę powiadam wam z garem problemy mają wszyscy uczestnicy tegoż serialu.Ten Bogdan owad morski też, skrajne wieśniactwo bije z niego z jego spodobu wysławiania a chodzi jakby miał zprężynę w tyłku buja się jakby mu coś sprężynowało , było jedno ujęcie jak idą ze szczeną przez pułtusk to w tych swoich szerokich spodniach i tych kierpcach co miał na nogach przy tym bujaniu wyglądał jak clown z cyrku . Niech zjeżdża na swoją niższejszą wioskę a nie umawiać się chce jak on to ujął "z pełną mieszczaninką" buahahahah poza tym ma on pysk jak ropucha, wyłupiaste oczy jakby zarechotał w stawie to by nikt nie poznał że on to on
Maja. Ale dla mnie Bogdan to i tak nalezy do tych bardziej ogarnietych z nich wszystkich, taka wyzsza polka wsrod bohaterow serialu . A wyglada jak wyglada, nie jego wina.
martalady83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 10:24   #2106
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Sprężynowanie hahahahah no nie moge
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 18:08   #2107
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
Zaprawdę powiadam wam z garem problemy mają wszyscy uczestnicy tegoż serialu.Ten Bogdan owad morski też, skrajne wieśniactwo bije z niego z jego spodobu wysławiania a chodzi jakby miał zprężynę w tyłku buja się jakby mu coś sprężynowało , było jedno ujęcie jak idą ze szczeną przez pułtusk to w tych swoich szerokich spodniach i tych kierpcach co miał na nogach przy tym bujaniu wyglądał jak clown z cyrku . Niech zjeżdża na swoją niższejszą wioskę a nie umawiać się chce jak on to ujął "z pełną mieszczaninką" buahahahah poza tym ma on pysk jak ropucha, wyłupiaste oczy jakby zarechotał w stawie to by nikt nie poznał że on to on
może ??? i ten komentarz "z sposobu wysławiania" jest lepszy pod względem językowym od wypowiedzi Bogdana, ale pod względem kultury to gorszy niż reakcja Ryska na mms ze zdjęciem jakiejś panny

wydaje mi się, że założeniem wątku było komentowanie, a nie hejt (o niskim poziomie) zwłaszcza wyglądu czy sposobu chodzenia
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 19:14   #2108
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez vita675 Pokaż wiadomość
cos mi sie wydaje, ze ona go przygarnela jak skonczyl 18 lat lub jeszcze pozniej
Kiedy dostal mieszkanie socjalne po wyjsciu z domu dziecka pewnie. Chociaz ta ich kawalerka niby do niej nalezy, nie wiem jak to dokladnie wyglada, moze wziela go pod warunkiem, ze dostanie mieszkanie/aby dostac mieszkanie?

Ja sie ciesze, ze pokazali ten watek, niech ludzie widza jakis inny obraz matki w mediach, niz ten z reklam pieluszek.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 20:11   #2109
ManY?
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 118
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ja też załuję że nie urodziłem się w dużym mieście, miałbym szybciejszy bardziej szybciejszy dostęp do mieszczaninek z średnio-niższej półeczki no i kedy przeniosę się tam to i owady morskie w sposób bardziej częściejszy są dostępne w mieszczanińskich sklepach.Tylko mam kompleks mały i nie wiem czy aby mieszczanini mnie nie pogonią i nie będę wracał z broną w plecach

To pisałem ja - Bogdan ze średnio niższejszej półki ;-)
ManY? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 02:03   #2110
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ja sie ciesze, ze pokazali ten watek, niech ludzie widza jakis inny obraz matki w mediach, niz ten z reklam pieluszek.
Też się cieszę, że pokazują. Ludzie nie lubią o tym myśleć, ale wiele Jarków jest wśród nas właśnie z powodu takich Anieli. A Aniele z kolei z powodu jakichś Bronków czy Heńków
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 02:29   #2111
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Tylko dziewczyny, zauważcie, że ten wątek działa tylko na niekorzyść takiego Jarka, a on niestety nie zdaje sobie z tego nawet sprawy poprzez swoje ograniczenia. I to jest niefajne bo służy tylko nabijaniu oglądalności. My staramy się jakoś komentować, dyskutować, ale nawet tutaj pojawia się wyśmiewanie lub hejt w stosunku do osób raczej poszkodowanych przez los. Nie mówię o wszystkich, ale na przykład taki Bogdan oprócz tego, że układa dziewczyny na półkach, to nic nikomu nie zawinił, a obśmiano go powyżej za wygląd i sposób poruszania. I to nie z powodu przegięć jak u kolegi z ułożonymi brwiami, który spędza godziny przed lustrem tylko wyłupiastych oczu, na które raczej nie ma wpływu.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2015-06-28 o 02:32
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-28, 06:51   #2112
Bartek1110
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 66
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
Zaprawdę powiadam wam z garem problemy mają wszyscy uczestnicy tegoż serialu.Ten Bogdan owad morski też, skrajne wieśniactwo bije z niego z jego spodobu wysławiania a chodzi jakby miał zprężynę w tyłku buja się jakby mu coś sprężynowało , było jedno ujęcie jak idą ze szczeną przez pułtusk to w tych swoich szerokich spodniach i tych kierpcach co miał na nogach przy tym bujaniu wyglądał jak clown z cyrku . Niech zjeżdża na swoją niższejszą wioskę a nie umawiać się chce jak on to ujął "z pełną mieszczaninką" buahahahah poza tym ma on pysk jak ropucha, wyłupiaste oczy jakby zarechotał w stawie to by nikt nie poznał że on to on
Przyślij swoje zdjęcie, ocenimy twój "nienaganny" wygląd. Jeżeli jest podobny do kultury wypowiedzi to będzie po czym pisać
Bartek1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 07:29   #2113
andrzej2525
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 277
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Bartek1110 Pokaż wiadomość
Przyślij swoje zdjęcie, ocenimy twój "nienaganny" wygląd. Jeżeli jest podobny do kultury wypowiedzi to będzie po czym pisać
i filmik z chodu bez sprężynowania
andrzej2525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 13:39   #2114
Marczello79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 30
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Hej

Mam pomysł na następna serię: Nalezy wszystkich chłopaków zebrac razem podpoić wódeczką i ponagrywac co ciekawsze interakcjie, nalezy też przeprowadzić relacje z więzienia gdzie rysiek szczena na potrzeby serialu zostanie zgwa**ony pod celą i zajdzie w ciążę, tak tak- nosił wilk razy kilka.

Edytowane przez Marczello79
Czas edycji: 2015-06-28 o 13:42 Powód: niepelna wiadomość
Marczello79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 15:05   #2115
ManY?
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 118
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Uhuhu już widze się zebrali obrońcy uciśnionych, widzicie cały pic polega na tym, że ja się nie pcham do TV by inni podziwiali moje "ułomności".Zasmucę Was, nie wyglądam gorzej niż on, oczywiście też mam wady jak wszyscy ludzie, ale nie snuję smutów i jakichś pseudo-filozofii na antenie TV obdarowując widzów swoim przaśnym "polskawym" językiem.Każdy kto wystawia się na widok publiczny i wypowiada się w mediach staje się niejako osobą publiczną i nalezy się spoedziewać różnych ocen. Jakoś nie jadę np. po kucharzu, po strażaku czy nawet po supermario którego jedyną wadą jest to że mówi jakby w zwolnionym tempie, poza tym jest spoko i jakby trochę go ubrać ładnie ostrzyc etc... to byłby całkiem nieźle prezentującym się facetem.

Po prostu owad wodny to prostak i przychlast, tak samo jak 99% bohaterów ma w sobie takie typowo wieśniackie patologiczne skąpstwo choćby to gadanie o tym że dziewczyna była fajna oszczędna i za 99gr zjechała pół warszawy jak to mówił ELVIS, albo ten typ z tatuażem na szyi z patologicznym pyskiem coś tam chrzanił że dziewczyna powinna zrobić coś ponad plan i przynieść więcej reszty ze sklepu (a jak nie to pewnie by jej wy☠☠☠ał w pysk) .Debil i idiota bandziorek który tą zgnitą paszczą ciągle nawija że laski lecą na kasę - przecież ten niedorozwinięty kretyn mieszka w jakimś zagrzybionym szałasie i nawet na umycie tej swojej zaropiałej paszczęki nie ma.A ten cymbał od kaczki rosołowej ?? A ten zrypany "tygrysek" ....? aż szkoda dalej wymieniać Po prostu polsat się powinien wstydzić że prawie samych genetycznych z☠☠☠ów pokazuje.Takie są fakty, myślę że ci co się tak rzucają na gram prawdy sami mają podobne problemy ;-)

Nie oszczędzajcie sobie - przyjmuje wszystko na klatę możecie mnie zwymyślać do woli.
ManY? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 16:30   #2116
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ale może hamuj słowa, to co piszesz można ubrac w słownictwo nie rodem z rynsztoku.

lumia 535 tapatalk
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 18:13   #2117
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
Nie oszczędzajcie sobie - przyjmuje wszystko na klatę możecie mnie zwymyślać do woli.
nie każdy czuje potrzebę wyrażania swej opinii w podobny Tobie sposób

ja zareaguję na Twoje niewłaściwe zachowanie w odpowiedni dla tego forum sposób
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 21:38   #2118
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ten od brwi to tak porywająca osobowość, że dziwię się, że panny w kolejkach do niego nie stoją
będę okrutna, ale on jest ładniejszy od siostry

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
To pranie brudów przez Jarka i Anielę jest żenujące i producenci powinni ukrócić te tematy ale widać, że przez to popularność rośnie. A poziom wciąż maleje niestety
Też nie wiem jak to sie ma do tematu serialu:
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 21:49   #2119
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
Ale może hamuj słowa, to co piszesz można ubrac w słownictwo nie rodem z rynsztoku.

lumia 535 tapatalk
dokładnie

Proszę o kulturalne wypowiedzi
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-29, 06:50   #2120
201707171038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 948
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

ja właśnie nadrobiłam oglądanie serialu i wypowiedź Szczeny jak kupował pierścionek mnie rozwaliła porównując cenę pierścionka do 3 flaszek wódki 0,7 koleś w lombardzie miał niezły ubaw
201707171038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 07:23   #2121
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ja jednego nie rozumiem. Ten brwiarz nie ma roboty? To skad ma na auta i ich utrzymanie?
Chyba, ze robi gdzies na czarno albo wypowiedzi sa zmanipulowane.
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 08:23   #2122
201707171038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 948
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

a ta jego siostrunia też chyba nie pracuje i bardzo mnie rozbawiło jak zakładali plandeke na samochód bo padało a ona w butach na obcasach na 10 cm
201707171038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 08:26   #2123
ManY?
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 118
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Jak to skąd mają kasę ? Proste on <rynsztokowe słownictwo> wielbicielom ona też teraz dodatkowo dostają kasę za uzewnętrznianie swoich upośledzeń w TV ! Będzie na nowe świecidełka do bawarki albo na nową plandekę, ciekawe kedy do logopedy idą ??

Edytowane przez Dorotti666
Czas edycji: 2015-06-29 o 08:44 Powód: rażące słownictwo
ManY? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 08:28   #2124
201707171038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 948
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

z kim do logopedy?

szkoda mi strażaka Łukasza
201707171038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 08:34   #2125
miki121233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 69
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
Uhuhu już widze się zebrali obrońcy uciśnionych, widzicie cały pic polega na tym, że ja się nie pcham do TV by inni podziwiali moje "ułomności".Zasmucę Was, nie wyglądam gorzej niż on, oczywiście też mam wady jak wszyscy ludzie, ale nie snuję smutów i jakichś pseudo-filozofii na antenie TV obdarowując widzów swoim przaśnym "polskawym" językiem.Każdy kto wystawia się na widok publiczny i wypowiada się w mediach staje się niejako osobą publiczną i nalezy się spoedziewać różnych ocen. Jakoś nie jadę np. po kucharzu, po strażaku czy nawet po supermario którego jedyną wadą jest to że mówi jakby w zwolnionym tempie, poza tym jest spoko i jakby trochę go ubrać ładnie ostrzyc etc... to byłby całkiem nieźle prezentującym się facetem.

Po prostu owad wodny to prostak i przychlast, tak samo jak 99% bohaterów ma w sobie takie typowo wieśniackie patologiczne skąpstwo choćby to gadanie o tym że dziewczyna była fajna oszczędna i za 99gr zjechała pół warszawy jak to mówił ELVIS, albo ten typ z tatuażem na szyi z patologicznym pyskiem coś tam chrzanił że dziewczyna powinna zrobić coś ponad plan i przynieść więcej reszty ze sklepu (a jak nie to pewnie by jej wy☠☠☠ał w pysk) .Debil i idiota bandziorek który tą zgnitą paszczą ciągle nawija że laski lecą na kasę - przecież ten niedorozwinięty kretyn mieszka w jakimś zagrzybionym szałasie i nawet na umycie tej swojej zaropiałej paszczęki nie ma.A ten cymbał od kaczki rosołowej ?? A ten zrypany "tygrysek" ....? aż szkoda dalej wymieniać Po prostu polsat się powinien wstydzić że prawie samych genetycznych z☠☠☠ów pokazuje.Takie są fakty, myślę że ci co się tak rzucają na gram prawdy sami mają podobne problemy ;-)

Nie oszczędzajcie sobie - przyjmuje wszystko na klatę możecie mnie zwymyślać do woli.
O chłopie, ale pojechałeś Udowodniłeś teraz, że to Ty jesteś mega kulturalny i tolerancyjny.
Nie rozumiem tylko, czemu tak się uczepiłeś tego biednego Bogdana? Przecież akurat on jest jednym z bardziej rozgarniętych bohaterów. Fakt nie szasta jakąś super poprawną polszczyzną, ale pewnie skończył tylko zawodówkę ( tak uważam, że ukończona szkoła ma wpływ na sposób wypowiadania się), pochodzi też z jakiejś małej wioski, ale coś robi ze swoim życiem, pracuje, nie pije jakoś strasznie, gada w miarę z sensem, no może poza tymi półkami , a czepianie się wyglądu? Rozumiem, że można się przyczepić do zębów Bandziorka, czy do żelowania włosów których się nie ma u tego Kamila, no ale do czyiś oczu i sposobu chodzenia? A co do pokazywania ułomności, to akurat moim zdaniem, dobrze, że jest taki program, bo przynajmniej pokazuje, że w tym kraju nie wszyscy są piękni młodzi i bogaci, pokazuje nie tylko tych z górnej półki, ale również tych z dolnych. Tak samo jak uważam, że trzeba mieć odwagę aby wystąpić publicznie w TV.
miki121233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 17:21   #2126
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ryszard tak cacka się z tym pierścionkiem za trzy flaszki, że mi się wszystko cofa
To pitolenie o zgubieniu go i morderstwie nad Wisłą... Naprawdę wolałabym już nie oglądać tej patologii. A tu w zapowiedziach wygląda na to, że wątek będzie kontynuowany

Kamil i jego pitolenie o pieniądzach też na poziomie... Tak dolnej półki, jakby to Bogdan powiedział. Skąd te pieniądze jak żadne z nich chyba nie pracuje? Ktoś mi to wyjaśni?
I ten tekst siostry o jego byłej dziewczynie też klasa. Nie ma to jak oceniać innych popitalając po wiejskim podwórku w getrach i czółenkach Zdjęć i ich ulepszania nie komentuję.

Jaruś zerwał kontakt z Anielą, wymeldował się. Czyżby koniec wątku?

Ach i najlepsze z tego odcinka - Pszczelarz.
No myślałam, że padnę, jak usłyszałam, że mu narzeczona dziecko zrobiła... No cuda na kiju. Ona tak siedziała, piła kawkę, machała nóżką, a on biedny, ofiara podrywu na nóżkę, dał sobie zmajstrować dziecko... No ciekawe. Ciekawe też dlaczego uciekła? I policja przyznała jej rację na dworcu? Dziwna sprawa.

Elvis moim zdaniem potrzebuje pomocy psychologa. Wygląda mi na kogoś złamanego, z depresją.
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...

Edytowane przez diorentynka
Czas edycji: 2015-06-29 o 17:45
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 17:24   #2127
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Jest juz nanipli za darmo dostępny?
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 17:43   #2128
panJ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 35
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Witam wszystkich, jestem tu nowy i zacznę może od podsumowania co niektórych bohaterów:

1. Bandziorek: pomijam już fakt jesgo zerowej edukacji o higienie osobistej (w szczególności jamy ustnej) oraz zero refleksji nad swoim wizerunkiem, ale fakt, że twórcy programu, zamiast go powoli uświadomić, że to w jego menelskim sposobie bycia i wizerunku jest problem, zamiast chociaż podesłać jakąś kobietę, która z damskiewgo punktu widzenia by mu rzeczowo od A do Z cierpliwie wytłumaczyła, co by mógł ze sobą zrobić, żeby jeszcze jako tako w miarę wyglądać mentalnie i wizualnie, to zamist chłopakowi jakoś pomóc jeszcze bezczelnie żerują na jego biedzie materialno-intelektualnej, ot, po prostu znaleźli sobie biednego, mało inteligentnego człowieka na zadupiu, który nabija im oglądalność, no to już totalne <piiiii, cenzura>.

2. Bogdan grabarz: widać, ze dobry chłopina, do rany przyłóż, no, ale niestety - pierdoła straszna, i to naiwna pierdoła, ale dobry chłopak, życzę mu wyjścia na prostą w życiu.

3. Siostrzeniec grabarza: w pierwszej chwili wydawał mi się w porządku, ale kiedy tylko wspomniał, że nie chce "damulki" lubiącej się podcierać papierem za więcej niż złotówkę, to pomyślałem tylko wtedy NO TO KUŹWA POWODZENIA W SZUKANIU KOBIETY, KTÓRA NIE MARZY O NICZYM INNYM, TYLKO O PRZERZUCANIU GNOJU CAŁE DNIE, ORANIU W POLU I NA KONIEC USŁUGIWANIU KSIĘCIUNIOWI.

4. Pan Stasiek i jego syn: samego Andrzeja mi szkoda, a jego ojciec to taki wiejski dorobkiewicz, no już nie chcę ubliżać, ale pomimo odwalonej chaty i zaradności życiowej mentalnie wciąż jest tanim wiejskim bajerantem erotomanem.

5. Szczena: (wdech i wydech, cenzuralne słowa dobierz, cenzuralne..) na tego patologa to już normalnie szkoda słów, jest z niego byle kto, więc w kwestii wyboru kobiet zadowoli go byle kto, byle była łatwa. Szkoda mi naprawdę jego matki, aż się dziwię, czemu tego, ekhem, kretyna i chama do sześcianu nie wywaliła z domu i to dawno temu.. może NFZ zlituje się nad stolicą i ufunduje mu wazektomię.

6. Supermario: konkretny typ, ale jedna rada: WIĘCEJ ŻYCIA W MOWIE, STARY! Ale poza tym, to równy gość, bardziej zaradna wersja Bonia grabarza, dba o syna ect.

7. Strażak: no ja się kuźwa dziwię, że jeszcze żadna porzadna pani go nie zechciała, uczuciowy jest, pracę ma, dobry jest, inteligentny jest, w mieszkaniu czysto i schludnie.

8. Zbychu od zupek z ketchupem: kończ waść, wstydu oszczędź O_o

9. kapsel: wiejski ru....cz i cwaniaczek.

10. Bliźniaki: bliźniak nr 1 ma o sobie zbyt wysokie mniemanie. No ok, może i jest w jakimś stopniu inteligentny itp. ale serio, mógł by troszkę przypakować, bo wygląda, jak ospały I.T. ale w miarę ogarnięty. Bliźniak drugi, Alex: (bądź silny, dasz radę...) ja naprawdę nic nie mam do transów, ale dziewczyny przez niego podrywane musiały być chyba podstawione, bo każda inna już dawno by chyba odpowiedziała PRZEPRASZAM, SZUKAM FACETA A NIE PRZYJACIÓŁKI. Poza tym, charakter ma taki jakiś odpychający.

11. No i nasz gwiazdor, pan Franek: stary zboczeniec, w domu syf ( i pewnie śmierdzi nieźle) i do tego jeszcze młódkę by chciał, mam ostatnio wrażenie, że ten stary dewota powstrzymuje się od perwersji tylko dlatego, że ma księdza w rodzie..

12. Kucharz: no dobra, ko,eś na normalnym poziomie, z pracą, pasją, dba o siebie, ale na miłość boską, niech przestanie strugać inteligentniejszego, niż jest

13. Przczelarz: zakamuflowany zbok

14. Kamil to ten nolife z "rydwanem"? Powiem krótko - rodzice powinni mu komputer wywalić.

15. Wojtek: pierdoła i maminsynek, ale szczęścia życzę.

16. pilates: sympatyczny koleś, też życzę szczęścia.

17. pan od karciar i telegazety (aka tygrysek) szkoda, że jest w jakimś tam stopniu chory, ale szczęścia życzę i mniej oporów przed zmianą sieci komórkowej

18. Jarek i jego matka: samemu Jarkowi bardzo, ale to bardzo współczuję, tyle przeszedł, a jeszcze potrafi się cieszyć byle pierdółkami. A co do samej Anieli.. drogie wizażanki o wizażanie, z całego serca z góry przepraszam za słowa, jakie za chwilę padną, ale inaczej się nie da, postaram się wykropkować, mianowicie:
ta stara menelica, nimfomanka i9 alkoholiczka powinna być podawana jako przykład z cyklu JAKĄ MATKĄ NIE BYĆ, Jarek, ogarnij się człowieku i wypierniczaj od tej karygodnej mamuśki jak najdalej! No borze tucholski, jak był widział tego patologicznego kretyna szczenę, ale w wersji damskiej +20 lat.. no ze też tacy ludzie chodzą po tej planecie.
Na koniec kilka słów chciałbym powiedzieć manemu - jak żałosnym, zakompleksionym i zwyczajnie głupim trzeba być, by z porządnych poczciwych ludzi się naśmiewać tylko dlatego, jak chodzą albo się ubierają? Mam dla ciebie tylko jedną radę - wracaj lepiej dziecko do lekcji, bo jutro kartkówka z przyry, wywyższasz się, jak jakiś wzór mody i stylu, a jesteś zwyczajnym niedojrzałym chamem. Zrób nam wszystkim przysługę i udaj się na lekcje dobrego wychowania.
Resztę społeczności wizaz pozdrawiam i życzę niczym nie zakłóconych nowych odcinków chłopaków, a samym chłopakom (lub przynajmniej większości) ogarnięcia i znalezienia tej jedynej.
panJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 18:44   #2129
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez panJ Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, jestem tu nowy i zacznę może od podsumowania co niektórych bohaterów:

1. Bandziorek: pomijam już fakt jesgo zerowej edukacji o higienie osobistej (w szczególności jamy ustnej) oraz zero refleksji nad swoim wizerunkiem, ale fakt, że twórcy programu, zamiast go powoli uświadomić, że to w jego menelskim sposobie bycia i wizerunku jest problem, zamiast chociaż podesłać jakąś kobietę, która z damskiewgo punktu widzenia by mu rzeczowo od A do Z cierpliwie wytłumaczyła, co by mógł ze sobą zrobić, żeby jeszcze jako tako w miarę wyglądać mentalnie i wizualnie, to zamist chłopakowi jakoś pomóc jeszcze bezczelnie żerują na jego biedzie materialno-intelektualnej, ot, po prostu znaleźli sobie biednego, mało inteligentnego człowieka na zadupiu, który nabija im oglądalność, no to już totalne <piiiii, cenzura>.

2. Bogdan grabarz: widać, ze dobry chłopina, do rany przyłóż, no, ale niestety - pierdoła straszna, i to naiwna pierdoła, ale dobry chłopak, życzę mu wyjścia na prostą w życiu.

3. Siostrzeniec grabarza: w pierwszej chwili wydawał mi się w porządku, ale kiedy tylko wspomniał, że nie chce "damulki" lubiącej się podcierać papierem za więcej niż złotówkę, to pomyślałem tylko wtedy NO TO KUŹWA POWODZENIA W SZUKANIU KOBIETY, KTÓRA NIE MARZY O NICZYM INNYM, TYLKO O PRZERZUCANIU GNOJU CAŁE DNIE, ORANIU W POLU I NA KONIEC USŁUGIWANIU KSIĘCIUNIOWI.

4. Pan Stasiek i jego syn: samego Andrzeja mi szkoda, a jego ojciec to taki wiejski dorobkiewicz, no już nie chcę ubliżać, ale pomimo odwalonej chaty i zaradności życiowej mentalnie wciąż jest tanim wiejskim bajerantem erotomanem.

5. Szczena: (wdech i wydech, cenzuralne słowa dobierz, cenzuralne..) na tego patologa to już normalnie szkoda słów, jest z niego byle kto, więc w kwestii wyboru kobiet zadowoli go byle kto, byle była łatwa. Szkoda mi naprawdę jego matki, aż się dziwię, czemu tego, ekhem, kretyna i chama do sześcianu nie wywaliła z domu i to dawno temu.. może NFZ zlituje się nad stolicą i ufunduje mu wazektomię.

6. Supermario: konkretny typ, ale jedna rada: WIĘCEJ ŻYCIA W MOWIE, STARY! Ale poza tym, to równy gość, bardziej zaradna wersja Bonia grabarza, dba o syna ect.

7. Strażak: no ja się kuźwa dziwię, że jeszcze żadna porzadna pani go nie zechciała, uczuciowy jest, pracę ma, dobry jest, inteligentny jest, w mieszkaniu czysto i schludnie.

8. Zbychu od zupek z ketchupem: kończ waść, wstydu oszczędź O_o

9. kapsel: wiejski ru....cz i cwaniaczek.

10. Bliźniaki: bliźniak nr 1 ma o sobie zbyt wysokie mniemanie. No ok, może i jest w jakimś stopniu inteligentny itp. ale serio, mógł by troszkę przypakować, bo wygląda, jak ospały I.T. ale w miarę ogarnięty. Bliźniak drugi, Alex: (bądź silny, dasz radę...) ja naprawdę nic nie mam do transów, ale dziewczyny przez niego podrywane musiały być chyba podstawione, bo każda inna już dawno by chyba odpowiedziała PRZEPRASZAM, SZUKAM FACETA A NIE PRZYJACIÓŁKI. Poza tym, charakter ma taki jakiś odpychający.

11. No i nasz gwiazdor, pan Franek: stary zboczeniec, w domu syf ( i pewnie śmierdzi nieźle) i do tego jeszcze młódkę by chciał, mam ostatnio wrażenie, że ten stary dewota powstrzymuje się od perwersji tylko dlatego, że ma księdza w rodzie..

12. Kucharz: no dobra, ko,eś na normalnym poziomie, z pracą, pasją, dba o siebie, ale na miłość boską, niech przestanie strugać inteligentniejszego, niż jest

13. Przczelarz: zakamuflowany zbok

14. Kamil to ten nolife z "rydwanem"? Powiem krótko - rodzice powinni mu komputer wywalić.

15. Wojtek: pierdoła i maminsynek, ale szczęścia życzę.

16. pilates: sympatyczny koleś, też życzę szczęścia.

17. pan od karciar i telegazety (aka tygrysek) szkoda, że jest w jakimś tam stopniu chory, ale szczęścia życzę i mniej oporów przed zmianą sieci komórkowej

18. Jarek i jego matka: samemu Jarkowi bardzo, ale to bardzo współczuję, tyle przeszedł, a jeszcze potrafi się cieszyć byle pierdółkami. A co do samej Anieli.. drogie wizażanki o wizażanie, z całego serca z góry przepraszam za słowa, jakie za chwilę padną, ale inaczej się nie da, postaram się wykropkować, mianowicie:
ta stara menelica, nimfomanka i9 alkoholiczka powinna być podawana jako przykład z cyklu JAKĄ MATKĄ NIE BYĆ, Jarek, ogarnij się człowieku i wypierniczaj od tej karygodnej mamuśki jak najdalej! No borze tucholski, jak był widział tego patologicznego kretyna szczenę, ale w wersji damskiej +20 lat.. no ze też tacy ludzie chodzą po tej planecie.
Na koniec kilka słów chciałbym powiedzieć manemu - jak żałosnym, zakompleksionym i zwyczajnie głupim trzeba być, by z porządnych poczciwych ludzi się naśmiewać tylko dlatego, jak chodzą albo się ubierają? Mam dla ciebie tylko jedną radę - wracaj lepiej dziecko do lekcji, bo jutro kartkówka z przyry, wywyższasz się, jak jakiś wzór mody i stylu, a jesteś zwyczajnym niedojrzałym chamem. Zrób nam wszystkim przysługę i udaj się na lekcje dobrego wychowania.
Resztę społeczności wizaz pozdrawiam i życzę niczym nie zakłóconych nowych odcinków chłopaków, a samym chłopakom (lub przynajmniej większości) ogarnięcia i znalezienia tej jedynej.

1. Co do Bandziorka mam inne zdanie. Myślę, że to przypadek beznadziejny, dla którego już za późno. Żadna kobieta tu nie pomoże, bo jego problemem (jak i wielu innych bohaterów) jest alkohol. Jak to się mówi - ani z głowy, ani z mowy. Żeby wizualnie doprowadzić go do porządku trzeba by naprawdę sporo zainwestować (wysiłku, czasu i pieniędzy). A przecież to będzie nadal mentalnie ten sam Bandziorek tylko o nieco lepszej aparycji. Dla niego będą nadal tylko dziefciny co to lecom na piniondzie. Nawet jakby mu tą chatę wysprzątać, to zaraz będzie to samo. On się nie zmieni. Poza tym mam wrażenie, że jest lekko upośledzony. Nie zmieni się też jego kumpel z tego baraku przy drodze. Ten sam typ, tylko bardziej cwany.

2. Co do grabarza też mam inne zdanie. We mnie on budzi lęk. Z jednej strony naiwny chłopina, a z drugiej... Jest w nim coś co sprawia, że się go boję. Myślę, że to trochę taki dr. Jeckyl i mr. Hyde. Podejrzewam, że jego osobowość zmienia się diametralnie, pewnie po wódce. I wtedy mógłby zrobić wszystko. Myślę, że nie siedzi za niewinność, czy naiwność. Pewnie nie stroniłby też od przemocy, chociaż tego po nim nie widać. Dla mnie mocno skrzywiony psychicznie typ. Zresztą coś kiedyś opowiadał o tym, że w rodzinie dopuszczano się na nim przemocy fizycznej i psychicznej podczas alkoholowych libacji.

3. Siostrzeniec grabarza to był dla mnie hit Do tej pory słyszę ton jej głosu jak mówi "praleczki, zmywareczki"... I tak pięknie opowiadał o kobietach... Brakuje mi go w tym serialu.

4. Nie wymaga więcej komentarza. Czasem mi brak "Andżej zrób mnie kawkie", ale to chyba dobrze, że skończyli ten wątek.

5.

6 i 7. To chyba taki typ "za dobry". Obaj zbyt uczuciowi, zbyt spragnieni szczerego uczucia, przez to też zbyt naiwni i wykorzystywani. W jednym i drugim przypadku typ spokojnego domatora z przykrą historią w tle. Zacytuję klasyk: "Bo to zła kobieta była". Ale myślę, że jak Wojtuś znajdą w końcu kogoś, kto to doceni.
Im i temu wysokiemu Radkowi życzę jak najlepiej.

8 i 9. Byli tak nudni, że w ogóle mi ich nie brak.

10. Jeden bliźniak poszedł chyba na księdza. Drugi spragniony jakiejkolwiek sławy zmienił płeć, lansuje się z rafalalą i prowadzi stronę, na której oferuje swoje usługi jako sandra shemale.

Brakuje mi za to Tygryska On był hitem nr 1. Pewnie ma jakiś niewielki stopień niepełnosprawności, ale był trzymany pod kloszem przez matkę, co zahamowało trochę rozwój. Nie sądzę by była to niepełnosprawność umysłowa. Wyglądało na kręgosłup, jakąś wadę postawy, ale może się mylę. Za to był tak pewny siebie i swoich sądów, że jego teksty wginały w fotel Mój ulubiony : "To było PIEKŁO."

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Jest juz nanipli za darmo dostępny?
Pewnie nie. Ja oglądałam przez streamin.
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...

Edytowane przez diorentynka
Czas edycji: 2015-06-29 o 18:27
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 18:55   #2130
strawberry91
Przyczajenie
 
Avatar strawberry91
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Odc. 79:
http://streamin.to/ejmz9f9zhtd0

Jeśli wyskakuje Wam błąd, to odświeżajcie do skutku. Idę oglądać
strawberry91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-05 14:16:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.