Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-29, 16:05   #781
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Ja tez ciągle na wkład kach od maja. Jeszcze tydzień przed weselem myślałam że może jakąś infekcja się przyplatala, gin badał i mówi że dużo śluzu i tyle, i do teraz czasem czuje się jak posikana.
Ja to kupiłam te alweys large te wkładki i zmieniam praktycznie przy każdym siku. Mi to chyba mocz tez leci bo czasem czuje ze pachną jak mocz i są mega całe mokre na maksa. A ogólnie polecam tę wkładki są extra
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 16:09   #782
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Jestem po fryzjerze, mam diametralnie inny kolor bo brąz zamiast blondu ale jestem baaardzo zadowolona. W końcu nie będę musiała latać z odrostem co 2 miesiące. Cięcie też zrobiła super, cieszę się że trafiłam ostatecznie do innej fryzjerki niż zwykle bo coś nowego mam na głowie. Co najważniejsze babka myśląca i dopasowała fryzurę do moich włosów i ich naturalnego układania się a nie do swojej wizji, której oczywiście w domu nie odtworzę.

Potem byliśmy na zakupach w Tesco (nikt nie ustąpił, wręcz się babka wepchnęła przed nas ale już nieważne)...

Na koniec wizyta w McD, pożarłam McWrapa. Nie byliśmy chyba z 4 miesiące w fast foodzie i mimo że wolę KFC to smakowało mi jak nie wiem.

Włosy zrobione, jestem najedzona, mogę iść rodzić w spokoju!


Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Poza tym stosowałam od wrzesnia dzieki tej ksiażce co poleciłam Izie- akupresurę na odpowiednich punktach na ciele i...udało się bez twardej medycyny oraz szkiełka
No to trochę się "bujaliście" zanim się udało. Ważne że naturalnie i nie było potrzeby interwencji medycyny.
Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Łooooo Boszzzzzz-zobaczyłam gazetkę z Lidla a chciałam teraz rodzić.
I teraz kurna-problem bo nie moge
W poniedziałek fajne rzeczy,dla Chłopa i do domu oraz kaloszki, a 3.09. fajowe ciuchy i musze byc z rana w Lidlu.
Nie dobrze,oj nie dobrze.Dzieciaku siedź do popołudnia czwartkowego grzecznie albo dzisiaj sie zdecyduj na opuszczenie chatki-maciatki
Hahaha nie ma jak zakupy które przeszkadzają w porodzie
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Haha u nas było nie mówisz ale też masz
Ale mój mąż optymista od razu powiedział "Zobacz, ludzie się starają frustrują a my ciach, przynajmniej wiadomo ze jesteśmy płodni" i coś w tym jest.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
U nas w rodzinie to z płodnością nie było problemu, wszyscy za pierwszym razem co do zegarka można było sobie datę poczęcia zaplanować. Rodzice, brat, my
Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Ja pierwsza ciążę tak miałam. Pierwszy raz bez gumy i ciach ale niestety nie twala długo. Wczesne poronienie i potem pół roku starań. Ale najwazniejsze że jyz niedlygo dzidziola będę tulic :-D
Przykro mi z powodu aniołka
Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Farba dobrze chwyciła? Ja też dzisiaj będę się farbować bo taki odrost juz mam, że masakra.
Bardzo dobrze mimo że fryzjerka robiła na lżejszej wodzie z powodu ciąży.
Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
ja do dzisiaj jestem w szoku, że się tak szybko udało. A tak właściwie udało się jak tak właściwie udać się nie miało. ale dobrze, że tak się stało, bo tak człowiek znowu by odkładał decyzję, aż się sytuacja polepszy i czekać mozna by było do nie wiadomo kiedy.
AMEN!
Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
Ale żeby nie było tak różowo, to zgubili gdzieś mój wynik gbs i mam dzwonic w poniedziałek, bo będą go szukać albo ściągać odpis z labu.
I to tyle.
Co za patałachy, oby się znalazł na czas
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 16:49   #783
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cisza,cisza popołudniem bo ja np. musiałam prańsko zrobić,chacjende ogarnac. Chlop z pracy wrocil to jak mu zaczelammarudzic i kwilic ze PRAGNE WYPIC KUFEL ZIMNEGO PRAWDZIWEGO PIWSKA Z MEGASNA PIANKA I ZEZREC DO TEGO TATARUNIA NA PSZENNYM SWIEZOWYPIECZONYM CIEPLUTKIM CHRUPIUTKIM CHLEBULKU Z MASELKIEM.I JESZCZE SHUSHI ZJESC I POPIC DESPERADOSEM to sie wqu i pojechal na rower. Nikt mnie juz nie rozumie na koncu ciazy buu :'(
Mowie mu " let's play" bedzie milo orgazmicznie i wypedzimy szatanka z brzucha.a ten ze nic z tego bo sie boi i ze to takie dziwne seksic sie z dzieckiem w brzuchu i ze on tego psychicznie nie jest w stanie ogarnac. Bede chodzic w ciazy do grudnia albo nawet do czasu gdy Gaja ukonczy 18stke.

Akzi owca i kiss pokazta mi wlosomaniaczce wasze kolory na wloskach plisss
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 16:54   #784
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Jestem po fryzjerze, mam diametralnie inny kolor bo brąz zamiast blondu ale jestem baaardzo zadowolona. W końcu nie będę musiała latać z odrostem co 2 miesiące. Cięcie też zrobiła super, cieszę się że trafiłam ostatecznie do innej fryzjerki niż zwykle bo coś nowego mam na głowie. Co najważniejsze babka myśląca i dopasowała fryzurę do moich włosów i ich naturalnego układania się a nie do swojej wizji, której oczywiście w domu nie odtworzę.

Potem byliśmy na zakupach w Tesco (nikt nie ustąpił, wręcz się babka wepchnęła przed nas ale już nieważne)...

Na koniec wizyta w McD, pożarłam McWrapa. Nie byliśmy chyba z 4 miesiące w fast foodzie i mimo że wolę KFC to smakowało mi jak nie wiem.

Włosy zrobione, jestem najedzona, mogę iść rodzić w spokoju!



No to trochę się "bujaliście" zanim się udało. Ważne że naturalnie i nie było potrzeby interwencji medycyny.

Hahaha nie ma jak zakupy które przeszkadzają w porodzie

U nas w rodzinie to z płodnością nie było problemu, wszyscy za pierwszym razem co do zegarka można było sobie datę poczęcia zaplanować. Rodzice, brat, my

Przykro mi z powodu aniołka

Bardzo dobrze mimo że fryzjerka robiła na lżejszej wodzie z powodu ciąży.

AMEN!

Co za patałachy, oby się znalazł na czas ala:
To dobrze żeś zadowolona
Mnie mąż ostatnio do McDonald's tez zabrał. 😊

Siedzę z farbą na głowie. Kolor ten co zawsze. Przydało by się jeszcze podciąć.

Aaaaa i teściowa do mnie ze brzuch mi opadł. O czym ja trabilam juz od dwóch dni, bo mam luz między biustem a brzuchem i spodnie inaczej się układają.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 17:01   #785
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Akzi owca i kiss pokazta mi wlosomaniaczce wasze kolory na wloskach plisss
Jutro zrobię zdjęcie bo teraz w żadnym lustrze mi nie łapie koloru.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 17:06   #786
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Cisza,cisza popołudniem bo ja np. musiałam prańsko zrobić,chacjende ogarnac. Chlop z pracy wrocil to jak mu zaczelammarudzic i kwilic ze PRAGNE WYPIC KUFEL ZIMNEGO PRAWDZIWEGO PIWSKA Z MEGASNA PIANKA I ZEZREC DO TEGO TATARUNIA NA PSZENNYM SWIEZOWYPIECZONYM CIEPLUTKIM CHRUPIUTKIM CHLEBULKU Z MASELKIEM.I JESZCZE SHUSHI ZJESC I POPIC DESPERADOSEM to sie wqu i pojechal na rower. Nikt mnie juz nie rozumie na koncu ciazy buu :'(
Mowie mu " let's play" bedzie milo orgazmicznie i wypedzimy szatanka z brzucha.a ten ze nic z tego bo sie boi i ze to takie dziwne seksic sie z dzieckiem w brzuchu i ze on tego psychicznie nie jest w stanie ogarnac. Bede chodzic w ciazy do grudnia albo nawet do czasu gdy Gaja ukonczy 18stke.

Akzi owca i kiss pokazta mi wlosomaniaczce wasze kolory na wloskach plisss
Pokaże jak się umaluje
Czyli jutro zapewnie he

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Weź ty mi tu nie pisz o tatarze bo mnie jeszcze większą ochota nachodzi
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 17:17   #787
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

malena1979
Super, że wszystko ok

owieczkaa
Chętnie bym zobaczyła Twój nowy fryz




Poprałam ostatnie rzeczy dla maluszka. Czekam aż wyschnął.
Torba do szpitala moja już zapakowana więc się nie obawiam. Dla malca dziś spakuję. Chciałam żeby to był jednak dzieciak sierpniowy, ale jednak będzie wrześniowy niemozliwe by się rozpakować jutro lub pojutrze.
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-29, 17:26   #788
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Tak w ogóle to witam się w 38 tc. Do godziny zero zostało 19 dni.
Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
malena1979
Super, że wszystko ok

owieczkaa
Chętnie bym zobaczyła Twój nowy fryz




Poprałam ostatnie rzeczy dla maluszka. Czekam aż wyschnął.
Torba do szpitala moja już zapakowana więc się nie obawiam. Dla malca dziś spakuję. Chciałam żeby to był jednak dzieciak sierpniowy, ale jednak będzie wrześniowy niemozliwe by się rozpakować jutro lub pojutrze.
Ja tez mam jeszcze parę ciuszków dla młodego do wypraniu i jego torbę do spakowania. Moja czeka grzecznie na wypad do szpitala.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 17:51   #789
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ja to kupiłam te alweys large te wkładki i zmieniam praktycznie przy każdym siku. Mi to chyba mocz tez leci bo czasem czuje ze pachną jak mocz i są mega całe mokre na maksa. A ogólnie polecam tę wkładki są extra
A one są zapachowe? Ja też kupiłam raz large chyba carefree cz coś takiego i one miały pochłaniac zapaszek myślałam że coś na podobieństwo naturelli i kurde jak rozchylam nogi to tak mi cuchnie z pomiędzy nóg ze je odstawiłam i powróciłam do standardowych descreet. :/

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

No mi moja nieobecność nie jest spowodowana rodzeniem za pół godziny wraca mąż staram się ogarnąć w miarę. w międzyczasie piekę kurczaka
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 18:04   #790
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Ja od dluzszego czasu tak mam ze mi brzuch twardnieje i sie strasznie napina. Teraz jak wiecej lezalam niz chodzilam to problem minął. Ale od wczoraj wiecej chodze i znow mam twardy. Jedyne co mi pomaga to polozenie sie na boku.



A xo do xiazy to w pierwsza zaszlam ze zlotego strzalu ;-) za to w ta juz nie bylo tak prosto bo po zabiegu rozstroila mi sie tarczyca i tez musialam zbijac z poziomu 4. Ale przy poziomie 2 po 3 miesiacach zaskoczylo ;-)
Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Ja jak zaszłam w ciążę to miałam tarczycę na poziomie prawie 5. Zaraz po nowym roku robiłam poziom TSH a dopiero koło 20. 01 okazało się, że jestem w ciąży i wtedy też poleciałam do endokrynologa, który zbił mi stopniowo TSH do 1 (teraz).
Miałam więc mnóstwo szczęścia :-P

A ja dziś byłam u znajomych i dostałam od nich matę edukacyjną, krzesełko do karmienia, zabawki, karuzele na łóżeczko, sterylizator po ich dzieciach. Tak miło z ich strony,że o mnie pomyśleli
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 18:04   #791
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

A ja wróciłam z biedronki właśnie, kupiłam naklejki na ścianę z sówkami będą nad łóżeczko za całe 5zl, dla dziewczynek był dużo większy wybór i były ładniejsze. A sowki są w różnych kolorach, ale dwie w zestawie są różowe, wiec chyba ich nie przykleje... Zamiast zrobić uniwersalne kolory to wciskają wszędzie ten róż :/

A Tż męczy się z odnawianiem łóżeczka, niestety trzeba pomalować więcej niż chcieliśmy bo biel od bieli się odznacza...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-29, 18:06   #792
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
A one są zapachowe? Ja też kupiłam raz large chyba carefree cz coś takiego i one miały pochłaniac zapaszek myślałam że coś na podobieństwo naturelli i kurde jak rozchylam nogi to tak mi cuchnie z pomiędzy nóg ze je odstawiłam i powróciłam do standardowych descreet. :/

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

No mi moja nieobecność nie jest spowodowana rodzeniem za pół godziny wraca mąż staram się ogarnąć w miarę. w międzyczasie piekę kurczaka
Jesteś usprawiedliwiona
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 18:09   #793
petel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Rany, w końcu Was nadrobiłam!

Po pierwsze: WIELKIE GRATULACJE dla wszystkich nowych Mamuś! Niech Wam te pierwsze dni upłyną szczęśliwie i bez nerwów (i bardzo współczuję tym, co się namęczyły - Agu, trzymam kciuki, okropny ten Twój szpital)

Po drugie: cześć ujawnionym Tajniaczkom-Podczytywaczkom

Po trzecie: u mnie cisza i spokój (i bardzo dobrze), poza nerwami, że "jeszcze wszystko nie gotowe" (zgadnijcie, kto wciąż ma chaos ciuszkowy i nie zapakowaną torbę). Noga dalej nie ok (Mary, Ty pisałaś coś o gapieniu się w sklepie. Ja z brzuchem i kulą to się czuję jak baba z brodą, większość ludzi się na mnie po prostu GAPI. Chyba przerasta ich wyobraźnię, że "można mieć uraz nogi w ciąży" i mózgi im się przegrzewają).
petel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 18:09   #794
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

A w ogóle wiecie że różowy dla dziewczynki a błękit dla chłopca to odwrócenie tradycyjnych kolorów? Ostatnio się o tym dowiedziałam i byłam zaskoczona bo w dzisiejszych czasach to już mega utarte kolory.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 18:10   #795
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cewnik jest, skurcze są może sie obejdzie bez oxy
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 18:12   #796
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Cewnik jest, skurcze są może sie obejdzie bez oxy
Trzymam kciuki, żeby teraz akcja się rozkręciła
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 18:12   #797
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

8 lat temu przy chrzcie mojego Tomka, chrzestna kupiła szatke na ciałko z różowymi lamowkami i koszulkę z różowymi lamowkami. Wiec gdzie nie gdzie jeszcze tak było.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 18:15   #798
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Cewnik jest, skurcze są może sie obejdzie bez oxy
Brzmi pozytywnie na razie
A jak byś określiła ten ból? Strasznie mnie to ciekawi czym się różnią od miesiączkowego albo straszaków.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 18:17   #799
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Mi się róż kojarzy typowo z dziewczynką. Chociaż na koszu będę miała pościel i falbany białe z niebieską , żółtą i różową lamówką, bo teściowa jak szyła kupę lat temu to chciała żeby pasowało i do chłopca i do dziewczynki. Nie wiem czemu nie mogła zrobić po prostu w beżu, zieleni czy innym uniwersalnym kolorze tylko musiał być niebieski i róż :/
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.

Edytowane przez party_girl7
Czas edycji: 2015-08-29 o 18:19
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-29, 18:36   #800
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Kissmisiaa
No to dobrze, że już mało co zostało. Będzie teraz tylko oczekiwanie.
U mnie do godziny zero 8 dni, ale jakoś nie czuję by było szybciej choć już schylac się nie mogę;/

Mam nadzieję, że czarownicy się udało... czekam na wieści...

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

owieczkaa
Tak, słyszałam o tym . Ja się śmieje z symboliki kwiatów. Obecnie większość ma ją gdzieś ;P

czarownica
Cały czas mocno trzymam kciuki!!!!!!!
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 18:40   #801
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
A ja wróciłam z biedronki właśnie, kupiłam naklejki na ścianę z sówkami będą nad łóżeczko za całe 5zl, dla dziewczynek był dużo większy wybór i były ładniejsze. A sowki są w różnych kolorach, ale dwie w zestawie są różowe, wiec chyba ich nie przykleje... Zamiast zrobić uniwersalne kolory to wciskają wszędzie ten róż :/

A Tż męczy się z odnawianiem łóżeczka, niestety trzeba pomalować więcej niż chcieliśmy bo biel od bieli się odznacza...
Poka poka moze tez polece!

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to witam się w 38 tc. Do godziny zero zostało 19 dni.

Ja tez mam jeszcze parę ciuszków dla młodego do wypraniu i jego torbę do spakowania. Moja czeka grzecznie na wypad do szpitala.
Gratki ja tam cos czuje ze sie szybciej wypakujesz 😉

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 18:46   #802
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Cewnik jest, skurcze są może sie obejdzie bez oxy
Oby sie obylo bez oxy. Kochana trzymam kciuki.
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 19:00   #803
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cewnika w szyjce nie umiem porównać ale jaj napełniali balonik to taki ból i rozpieranie w podbrzuszu jakby miała nadejść @. A skurczy potem nie przegapicie uwierzcie mi. Zaczyna sie od cmienia, rośnie, rośnie i już myślicie ze to koniec i nie da sie wytrzymać a ból narasta. Potem jest spadek i uczucie takiej ulgi wręcz euforia. I za pare minut to samo. Tylko mocniej. Głowa do góry od 3 cm dają zzo. Ja mam już 2
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 19:03   #804
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Tylko mocniej. Głowa do góry od 3 cm dają zzo. Ja mam już 2
to jak ja wytrzymam bez zzo...
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 19:04   #805
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
A w ogóle wiecie że różowy dla dziewczynki a błękit dla chłopca to odwrócenie tradycyjnych kolorów? Ostatnio się o tym dowiedziałam i byłam zaskoczona bo w dzisiejszych czasach to już mega utarte kolory.
Ktoś ostatnio tutaj o tym pisał
Ale ja sobie jakoś chłopca w różu nie wyobrażam.
Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Cewnik jest, skurcze są może sie obejdzie bez oxy
Kciuki za akcję
Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Kissmisiaa
No to dobrze, że już mało co zostało. Będzie teraz tylko oczekiwanie.
U mnie do godziny zero 8 dni, ale jakoś nie czuję by było szybciej choć już schylac się nie mogę;/

Mam nadzieję, że czarownicy się udało... czekam na wieści...

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

owieczkaa
Tak, słyszałam o tym . Ja się śmieje z symboliki kwiatów. Obecnie większość ma ją gdzieś ;P

czarownica
Cały czas mocno trzymam kciuki!!!!!!!
Jeszcze mam jedno swoje takie widzimisię musze kupić sobie puder z lusterkiem do szpitala bo jakimś cudem wszystkie małe lusterka w domu mi wyszły, a ze puder się kończy to pretekst juz mam.
Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Poka poka moze tez polece!

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------


Gratki ja tam cos czuje ze sie szybciej wypakujesz 😉

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Następna mi wróży ze rozpakuje się wczesniej
Trzymam was za słowo. Juz bym chciała tulic tego mojego Filipa.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 19:18   #806
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
A one są zapachowe? Ja też kupiłam raz large chyba carefree cz coś takiego i one miały pochłaniac zapaszek myślałam że coś na podobieństwo naturelli i kurde jak rozchylam nogi to tak mi cuchnie z pomiędzy nóg ze je odstawiłam i powróciłam do standardowych descreet. :/

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

No mi moja nieobecność nie jest spowodowana rodzeniem za pół godziny wraca mąż staram się ogarnąć w miarę. w międzyczasie piekę kurczaka
No to ja miałam tak z bella panty ze śmierdzial am jak nie wiem co. Te alweys są zapachowe ale nie pachną w majtkach a jak się je wyjmie i zwinie

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Cewnika w szyjce nie umiem porównać ale jaj napełniali balonik to taki ból i rozpieranie w podbrzuszu jakby miała nadejść @. A skurczy potem nie przegapicie uwierzcie mi. Zaczyna sie od cmienia, rośnie, rośnie i już myślicie ze to koniec i nie da sie wytrzymać a ból narasta. Potem jest spadek i uczucie takiej ulgi wręcz euforia. I za pare minut to samo. Tylko mocniej. Głowa do góry od 3 cm dają zzo. Ja mam już 2
Trzymam kciuki
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 19:44   #807
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Co tak cicho się zrobiło? :P Ja robię sobie przerwy w sprzątaniu... Trochę plecy mnie bolą i maluch mnie trochę okopuje...
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 19:55   #808
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Ja na grillu 😊 wpierdzielilam dwie karkowki, teraz leze na lezaku i zaraz pekne 😜

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 20:07   #809
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Ja na grillu 😊 wpierdzielilam dwie karkowki, teraz leze na lezaku i zaraz pekne 😜

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Co tak cicho się zrobiło? Ja robię sobie przerwy w sprzątaniu... Trochę plecy mnie bolą i maluch mnie trochę okopuje...
Zjadłam też kiełbasę ale z patelni podsmazona. Teściowa robiła.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 20:10   #810
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Ja dziś w sumie aktywnie. Dopiero weszłam do domu
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-18 06:07:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.