Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-03, 11:20   #3061
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość

na przykład mój , co prawda nie jest 100% ideałem Olflakoni, ale wiele z wymienionych przez nią cech posiada.
No to witaj w klubie. Znam też 100% ideał Olfowy. Tacy faceci istnieją, ale są zbyt inteligentni, żeby się na poważnie związać z kimś takim, jak Olfa.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 11:23   #3062
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
No to witaj w klubie. Znam też 100% ideał Olfowy. Tacy faceci istnieją, ale są zbyt inteligentni, żeby się na poważnie związać z kimś takim, jak Olfa.
co jest, moim zdaniem, jej osobistym dramatem, z którego chyba sobie nie zdaje sprawy.
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 11:26   #3063
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Na insta szusz ktos napisał, ze to kołtun. Oczywiscie Szusz jako pogromca hejterów odpisala, ze tak, specjalnie go zrobiła na slub po prostu przyjmijmy do wiadomosci, ze to jest super fryz i nie moze sie nie podobać. No. A ze pasuje tylko do pługa to trudno
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 11:42   #3064
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość
co jest, moim zdaniem, jej osobistym dramatem, z którego chyba sobie nie zdaje sprawy.
Wcześniej trochę źle ujęłam to co chciałam przekazać. Miałam na myśli właśnie to, że taki ideału nie znajdzie, ponieważ nikt taki nie będzie chciał się z nią związać.
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 11:54   #3065
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość
co jest, moim zdaniem, jej osobistym dramatem, z którego chyba sobie nie zdaje sprawy.
racja, racja, ale może to lepiej że żyje w słodkiej nieświadomości

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Na insta szusz ktos napisał, ze to kołtun. Oczywiscie Szusz jako pogromca hejterów odpisala, ze tak, specjalnie go zrobiła na slub po prostu przyjmijmy do wiadomosci, ze to jest super fryz i nie moze sie nie podobać. No. A ze pasuje tylko do pługa to trudno
i tak dziwne, że zabawnie odpisała a nie skasowała komenta
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 11:57   #3066
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
No to witaj w klubie. Znam też 100% ideał Olfowy. Tacy faceci istnieją, ale są zbyt inteligentni, żeby się na poważnie związać z kimś takim, jak Olfa.
przecież jedną z cech jest to, żeby ją akceptował taką jaka jest

nadal uważasz, że znasz?
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 12:00   #3067
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
przecież jedną z cech jest to, żeby ją akceptował taką jaka jest

nadal uważasz, że znasz?
No dobra, zagięłaś mnie - jednak nie znam
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-03, 12:09   #3068
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

a moim zdaniem i kołtun i czarne rajstopy mialy byc kontrowersyjne
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 12:12   #3069
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
a moim zdaniem i kołtun i czarne rajstopy mialy byc kontrowersyjne
Jeśli miały być, udało się jej to osiągnąć
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 12:16   #3070
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość

na przykład mój , co prawda nie jest 100% ideałem Olflakoni, ale wiele z wymienionych przez nią cech posiada.
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
No to witaj w klubie. Znam też 100% ideał Olfowy. Tacy faceci istnieją, ale są zbyt inteligentni, żeby się na poważnie związać z kimś takim, jak Olfa.
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 12:25   #3071
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
A Tobie o co znowu chodzi?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-03, 12:36   #3072
why_so
Rozeznanie
 
Avatar why_so
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 925
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Pewnie o to, ze "wizazanki chwala sie idealnymi facetami, którzy tak naprawdę sa brzydcy, chamscy i piją browary codziennie od powrotu z pracy".
A tak serio mysle, a nawet jestem pewna, ze chodzi o to żeby sie po prostu do czegoś przyczepić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
why_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 12:43   #3073
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Oglądam właśnie drugi filmik Łobuzów o ślubie. Bardzo fajnie się na nich patrzy i ich słucha, Karolina wyglądała ślicznie, Darek też świetnie, bardzo podoba mi się to, że wszystko zrobili po swojemu, tak pozytywnie, bez nadęcia, Darek pozytywnie mnie zaskakuje z każdym filmem, bardzo dojrzały i męski.
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 13:03   #3074
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
A Tobie o co znowu chodzi?
Cytat:
Napisane przez why_so Pokaż wiadomość
Pewnie o to, ze "wizazanki chwala sie idealnymi facetami, którzy tak naprawdę sa brzydcy, chamscy i piją browary codziennie od powrotu z pracy".
A tak serio mysle, a nawet jestem pewna, ze chodzi o to żeby sie po prostu do czegoś przyczepić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Krytykujecie Olfe za jej wymagania wobec partnera, a same jesteście dumne z tego, że Wasz facet spełnia te wymagania...
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 13:07   #3075
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Krytykujecie Olfe za jej wymagania wobec partnera, a same jesteście dumne z tego, że Wasz facet spełnia te wymagania...
Nie jesteśmy dumne. Po prostu tak się złożyło.
A zabawne jest to że mi do trophy wife bardzo daleko , dużo dalej niż flakoni. Cóż tacy faceci istenieją, ale jak zostało to powiedziane dużo wcześniej już sa zajęci przez kobiety które dostrzegły w nich potencjał.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 13:08   #3076
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Krytykujecie Olfe za jej wymagania wobec partnera, a same jesteście dumne z tego, że Wasz facet spełnia te wymagania...
Nie, ja krytykuję Olfę za mierzenie wartości człowieka za pomocą pieniędzy i stek innych bzdur, które się w tym wywodzie pojawiły, np. feminizm to kretynizm, jestem za tradycyjnym podziałem ról, ale w kuchni nie dam się zamknąć.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 13:11   #3077
carolajnaa
Przyczajenie
 
Avatar carolajnaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 28
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Karolina i Darek planowali ślub przed zaręczynami. W filmiku o ślubie pokazywali swoje zaproszenia i dali linka do firmy, która im je robiła. A przeglądając insta tej firmy natknęłam się na zdjęcie ich zaproszeń, które wstawiono 10 tygodni temu, czyli przed zaręczynami.

https://instagram.com/p/6mFCpAFp_9/
carolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 13:18   #3078
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Krytykujecie Olfe za jej wymagania wobec partnera, a same jesteście dumne z tego, że Wasz facet spełnia te wymagania...

Czepiasz się na siłe byle czegoś i próbujesz wmówić dziewczynom coś, czego nigdy nie napisały
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 13:19   #3079
Arturo Sadi
Zdegustowanie
 
Avatar Arturo Sadi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Krytykujecie Olfe za jej wymagania wobec partnera, a same jesteście dumne z tego, że Wasz facet spełnia te wymagania...
Wiesz wydaje mi się ( oczywiście mogę się mylić) ze tu chodzi nie tylko o wymagania ale tez o sposób ich tzw "podania" do wiadomości. Wymagania co do faceta są rożne mniej lub bardziej absurdalne , ale każdy z nas ma prawo takowe wymagania mieć. Dziewczyny na wizażu napisały ze niektóre z nich maja takich facetów , ale nie napisały czy w ich związku liczą się tylko i wyłącznie owe wymagania, czyli zakładam iż oprócz podstawowych wymagań typu, niezależność finansowa, mądrość życiowa etc etc , jest tam zapewne miejsce na miłość jako uczucie. Kolejna rzecz jaka zauważyłem , dziewczyny na wizażu napisały, ze maja takich facetów ale nigdzie nie napisawszy ze w ich wyborze kierowały się podobnymi kryteriami ( gdzyz owe cechy można spokojnie nabyć będąc już w związku ). Przeglądałem ten filmik nawet napisałem jej komentarz ( oczywiście bez odpowiedzi ) ale moim zdaniem miłość i związek to dwoje ludzi a u olfaktorii za dużo olfaktorii w tym wszystkim, za dużo jej wytycznych a za mało a właściwie prawie zero jej tzw "oferty" czyli co ona da w zamian. Nie ma nawet zdawkowego " będę go kochała do utraty tchu", a wiem ze nawet najbardziej dojrzały zaradny bogaty niezależny mądry ( ble ble ble ) facet potrzebuje oprócz kasy zwyczajnie tez uczucia od tej drugiej osoby. Moze się mylę gdyż nie znam jej osobiście , ale od olfaktorii bije emocjonalny chłód i wyrachowanie aż do bólu, w tych jej filmikach na jej stronie z prawie ze uporem maniaka akcentuje jaka to ona jest kobieta niezależna , kobieta sukcesu itd itd - no i super , tylko wydaje mi sie ze kobieta niezależna i kobieta sukcesu nie odczuwa jakiejś potrzeby aby ciągle to akcentować. Zaznaczam jeszcze raz nie znam jej i obym się mylił, ale albo ten filmik to prowokacja albo dziewczyna nie zaznała jeszcze prawdziwej miłości, bo to tez chemia i jak cie strzeli wylew endorfin, adrenaliny, i hormonu szczęścia kiedy się w kim zakochasz to wtedy status materialny danej osoby nie liczy się zupełnie, liczy się dana osoba. Moim zdaniem wyrachowanie nie idzie w parze prawdziwa miłością.

Edytowane przez Arturo Sadi
Czas edycji: 2015-11-03 o 13:24
Arturo Sadi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-03, 13:20   #3080
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Nie jesteśmy dumne. Po prostu tak się złożyło.
A zabawne jest to że mi do trophy wife bardzo daleko , dużo dalej niż flakoni. Cóż tacy faceci istenieją, ale jak zostało to powiedziane dużo wcześniej już sa zajęci przez kobiety które dostrzegły w nich potencjał.
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 13:24   #3081
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez carolajnaa Pokaż wiadomość
Karolina i Darek planowali ślub przed zaręczynami. W filmiku o ślubie pokazywali swoje zaproszenia i dali linka do firmy, która im je robiła. A przeglądając insta tej firmy natknęłam się na zdjęcie ich zaproszeń, które wstawiono 10 tygodni temu, czyli przed zaręczynami.

https://instagram.com/p/6mFCpAFp_9/
ale zaproszenia wyglądają cudnie, bardzo podoba mi się taka estetyka
te są ekstra:
https://instagram.com/p/6I-qhGFpy8/?...y=paperstorypl
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 13:28   #3082
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez carolajnaa Pokaż wiadomość
Karolina i Darek planowali ślub przed zaręczynami. W filmiku o ślubie pokazywali swoje zaproszenia i dali linka do firmy, która im je robiła. A przeglądając insta tej firmy natknęłam się na zdjęcie ich zaproszeń, które wstawiono 10 tygodni temu, czyli przed zaręczynami.

https://instagram.com/p/6mFCpAFp_9/
To było do przewidzenia, bo nie da się w tak krótkim czasie zorganizować ślubu i wesela.
Niby w urzędzie ok miesiąc się czeka, ale w tych obleganych miejscach (warszawska starówka ) to czeka się zdecydowanie dłużej.
Zaproszenia na zamówienie to samo, ze 2tygodnie +trzeba jeszcze gości zaprosić.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 13:31   #3083
izusiak
czytadło
 
Avatar izusiak
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 74
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Czy ktoś może wie czemu Szusz spała w tej fryzurze weselnej, bo mi umknęło? Nie rozumiem jak można z poklejonych loków (i to dopinek chyba?) zrobić warkocz z takim fantazyjnym gniazdem obok (szkoda że nie było gołębi na weselu łobuzów miały by super domek obok warkocza Szusz). Nie lepiej wyglądała by fryzurze świeżej i czystej?
__________________
Oh, baby, baby it's a wild world.
izusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 13:33   #3084
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez izusiak Pokaż wiadomość
Czy ktoś może wie czemu Szusz spała w tej fryzurze weselnej, bo mi umknęło? Nie rozumiem jak można z poklejonych loków (i to dopinek chyba?) zrobić warkocz z takim fantazyjnym gniazdem obok (szkoda że nie było gołębi na weselu łobuzów miały by super domek obok warkocza Szusz). Nie lepiej wyglądała by fryzurze świeżej i czystej?
Nie chciała marnować czasu następnego dnia u fryzjera.
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 13:33   #3085
why_so
Rozeznanie
 
Avatar why_so
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 925
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość

Czy Ty naprawdę nie dostrzegasz różnicy czy udajesz niezbyt błyskotliwa? Bo nie widzę innej możliwości. Nawet jeżeli one maja takich partnerów, to mogły szukać faceta, który kurczę ma zielone włosy i lubi książki o Harrym Potterze. A przy okazji Ci faceci posiadają cechy pożądane przez księżniczkę zydowkę. A Olfa ma takie wymagania i jasno powiedziała, ze jeżeli facet np bedzie pracował na etacie nie ma u niej szans. Kaput?
Przyznam, ze żałuje ze obejrzałam jej filmik. Teraz nie ma szans żebym włączyła jakakolwiek jej inna produkcje, chyba żeby sie zdenerwować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
why_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 13:40   #3086
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez xsun Pokaż wiadomość
Za każdym razem gdy oglądałam jej filmy czuć było w jej tonie taką wyższość. Myślałam, że może jednak się mylę. Po tym filmie już nie mam takich wątpliwości. Dziewczyna uważa się za bóg wie kogo i szuka ideału, który raczej nie istnieje.
Przecież istnieje ... - Janusz Korwin-Mikke
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 13:42   #3087
Zanetka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez izusiak Pokaż wiadomość
Czy ktoś może wie czemu Szusz spała w tej fryzurze weselnej, bo mi umknęło? Nie rozumiem jak można z poklejonych loków (i to dopinek chyba?) zrobić warkocz z takim fantazyjnym gniazdem obok (szkoda że nie było gołębi na weselu łobuzów miały by super domek obok warkocza Szusz). Nie lepiej wyglądała by fryzurze świeżej i czystej?
We vlogu powiedziała, że muszą wcześnie wyjechać i boi się, że się spóźnią. Dlatego postanowiła iść do fryzjera dzień wcześniej i spać w jakiejś siatce .
Zanetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 13:50   #3088
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez why_so Pokaż wiadomość
Czy Ty naprawdę nie dostrzegasz różnicy czy udajesz niezbyt błyskotliwa? Bo nie widzę innej możliwości. Nawet jeżeli one maja takich partnerów, to mogły szukać faceta, który kurczę ma zielone włosy i lubi książki o Harrym Potterze. A przy okazji Ci faceci posiadają cechy pożądane przez księżniczkę zydowkę. A Olfa ma takie wymagania i jasno powiedziała, ze jeżeli facet np bedzie pracował na etacie nie ma u niej szans. Kaput?
Przyznam, ze żałuje ze obejrzałam jej filmik. Teraz nie ma szans żebym włączyła jakakolwiek jej inna produkcje, chyba żeby sie zdenerwować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Arturo Sadi domyślam się, że chodzi " nie tylko o wymagania ale tez o sposób ich tzw "podania" do wiadomości", ale co złego jest w szczerości bez ogródek?

why_so jakie emocje. Ja to wszystko rozumiem, ale nie widzę w tym nic złego, że ktoś ma takie wymagania i mówi o tym otwarcie.
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 13:56   #3089
Arturo Sadi
Zdegustowanie
 
Avatar Arturo Sadi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Przecież istnieje ... - Janusz Korwin-Mikke
Odpada - Korwina podejscie do kobiet jest najdelikatniej rzecz ujmując"osobliwie oryginalne"

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Arturo Sadi domyślam się, że chodzi " nie tylko o wymagania ale tez o sposób ich tzw "podania" do wiadomości", ale co złego jest w szczerości bez ogródek?

why_so jakie emocje. Ja to wszystko rozumiem, ale nie widzę w tym nic złego, że ktoś ma takie wymagania i mówi o tym otwarcie.
"sposbie podania " - szczerosc ok jak najbardziej , bez ogordek - ok , jak najbardziej ale zauwaz iz byly tam wstawki typu "moim zdaniem" czy "dla mnie" , i opinia ze facet pracujacy na etat to niezdara - co jest kompletna bzdura
Arturo Sadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 13:57   #3090
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Arturo Sadi domyślam się, że chodzi " nie tylko o wymagania ale tez o sposób ich tzw "podania" do wiadomości", ale co złego jest w szczerości bez ogródek?



why_so jakie emocje. Ja to wszystko rozumiem, ale nie widzę w tym nic złego, że ktoś ma takie wymagania i mówi o tym otwarcie.

Wiesz tu chodzi o szacunek do drugiego człowieka. Złodziej też może otwarcie powiedzieć,że lubi kraść,a gwałciciel,że gwałcić,co nie zmienia faktu,iż obu należy się napiętnowanie. Wiadomo,nie ten kaliber i przejaskrawienie. Jednak mówienie szczerze o rzeczach nagannych nie powoduje,że przestają takie być.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
I tak, zaraz odezwą się głosy, że "ja odkąd skończyłam 8 miesięcy i nauczyłam się sprawnego chwytania pracuję w chińskiej fabryce tekstyliów, żeby zarobić na swoje zachcianki" - ale nie każdy musi pracować w takim wieku, sorry.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 17:53:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.