Sytuacja w Polsce po wyborach 2015 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-12, 00:22   #2701
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
A co do pierwszej części Twej wypowiedzi Malarko nie masz racji-dlatego mnie transparent aż tak oburza-jak mozna wykorzystac tragedie innych kobiet w takim celu? i uwazac ze to sprawiedliwe bo Niemcy sie wtracaja?
No jak?

---------- Dopisano o 01:18 ---------- Poprzedni post napisano o 01:17 ----------


to nie jest smieszne.
Po 1 to nie jest śmieszne ale jakoś to każdy ma w doopie po 2 w tym jest racja bo najpierw trzeba zrobić porządek na swoim podwórku żeby czyjeś oceniać, tragedia tych kobiet to nie temat tabu i słusznie został wytknięty ,powinien być wytykany wszędzie gdzie się da.
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 00:24   #2702
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Pisalam ze na wizazu byly wklejane linki.
Do meczu ma sie to tak ze dzieki temu Europa "uslyszala" co duzo Polaków na ten temat mysli. Jak nie widzisz wzrostu atakow Niemiec na Polskę w związku z tym co się u nas dzieje to naprawdę współczuję. O grozbach sankcjami (które wpłyną na sytuację w Polsce) tez nie slyszalas?
Nadal nie odpowiedzialas na pytanie wiec moze najpierw merytorycznie?
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 00:25   #2703
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

We Francji są po stronie PL w tej sprawie:
http://www.ndf.fr/nouvelles-deurope/...e#.VpRFNlJUC00
poczytajcie też komentarze

Wykorzystanie kobiet i niby nie ma na to obrony, niemniej jednak Niemcy wyciszali sprawę z obawy na zepsucie opinii uchodźcom. Ciężko w tym momencie nazwać to co zrobili Ci kibice ohydnym. Można ich porównać do zachowania samych Niemiec. W mojej opinii Niemcy zachowali się nawet gorzej.
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 00:25   #2704
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

BTW to fakty a nie wykorzystywanie tragedii.
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 00:26   #2705
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Po 1 to nie jest śmieszne ale jakoś to każdy ma w doopie po 2 w tym jest racja bo najpierw trzeba zrobić porządek na swoim podwórku żeby czyjeś oceniać, tragedia tych kobiet to nie temat tabu i słusznie został wytknięty ,powinien być wytykany wszędzie gdzie się da.
Polemizowalabym czy zostal wytkniety czesc odebrala go jak robcie co chcecie byle nie w Polsce...a to jest karygodne. Kibole nie ujeli sie za zgwalconymi Niemkami...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 00:28   #2706
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Doprawdy pojechalam? bylaś kiedyś w Bieszczadach? zeby zasieg złapać właziłam na górkę. Weekend na Mazurach i też problem z zasiegiem, wymieniać dalej? Popatrz sobie na mapy zasiegowe odbioru TV a potem polemizuj...Ostatnio zastanawialismy sie ze znajomymi na jakich laczach jest Radio Maryja i TV trwam, ze to wszedzie odbiera?
Co do Bieszczad się zgadzam, nie ma tam zasięgu i ogólnie ludzie sobie żyją wolno, bezstresowo. Idealne miejsce na emeryturę Nawet kartą wszędzie nie zapłacisz, bo terminale nie łączą...
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 00:32   #2707
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Nadal nie odpowiedzialas na pytanie wiec moze najpierw merytorycznie?
O emigrantach się mówi ale w mediach w zdecydowanej większości jako o biednych i skrzywdzonych. Nawet ataki na te kobiety chcieli zatrzymać jak najdłużej w tajemnicy żeby nie poglebiac niechęci Europejczykow do nich... Gratuluję takiego podejścia. Juz burmistrz kolonii sugerowala ze kobiety są winne atakow i mówiła jak powinny postępować. Albo "dziennikarka" njusłika popierająca zatajanie informacji bo to moze podsycac nienawiść do biednych emigrantow.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 00:35   #2708
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Doprawdy pojechalam? bylaś kiedyś w Bieszczadach? zeby zasieg złapać właziłam na górkę. Weekend na Mazurach i też problem z zasiegiem, wymieniać dalej? Popatrz sobie na mapy zasiegowe odbioru TV a potem polemizuj...Ostatnio zastanawialismy sie ze znajomymi na jakich laczach jest Radio Maryja i TV trwam, ze to wszedzie odbiera?
A to przepraszam moja wina? To niech się ludzie wysilą by było inaczej. Internetu rozumiem tam też nie ma szans mieć? Nikt za to nie odpowiada ? A jak ludzie grzecznie na takim zadupiu żyją to niech żyją dalej. Rwasumując na Mazurach i w Bieszczadach ludzie są odcięci od świata?

---------- Dopisano o 01:35 ---------- Poprzedni post napisano o 01:33 ----------

Cytat:
Napisane przez e_ina Pokaż wiadomość
Co do Bieszczad się zgadzam, nie ma tam zasięgu i ogólnie ludzie sobie żyją wolno, bezstresowo. Idealne miejsce na emeryturę Nawet kartą wszędzie nie zapłacisz, bo terminale nie łączą...
Aha to życzę im powodzenia.
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 00:36   #2709
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
A to przepraszam moja wina? To niech się ludzie wysilą by było inaczej. Internetu rozumiem tam też nie ma szans mieć? Nikt za to nie odpowiada ? A jak ludzie grzecznie na takim zadupiu żyją to niech żyją dalej. Rwasumując na Mazurach i w Bieszczadach ludzie są odcięci od świata?
Aha to życzę im powodzenia.
Nie musisz ich obrazac.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 00:39   #2710
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Nie musisz ich obrazac.
Ani współczuć, nie myślę nawet ile osób zmarło przez brak możliwości wezwania pomocy. Dla mnie to chore, że ludzie godzą się na takie życie.
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 00:39   #2711
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen;54098433[COLOR=Silver
][/COLOR]
Aha to życzę im powodzenia.
Bieszczady to góry, stąd problemy z zasięgiem. Internet też słaby w niektórych miejscach. Nie zauważyłam żeby mieszkańcy byli z tego powodu niezadowoleni.
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 00:40   #2712
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Polemizowalabym czy zostal wytkniety czesc odebrala go jak robcie co chcecie byle nie w Polsce...a to jest karygodne. Kibole nie ujeli sie za zgwalconymi Niemkami...
To nie wiem kto tak mógł odebrać. Wśród moich znajomych prywatnych i z pracy wszyscy (poglądy polityczne najrozniejsze) się zgadzają z tym co było napisane na tym transparencie.
Specjalnie dla ciebie wyjasniam znaczenie transparentu: tu nie chodzi o to ze kibole się nie ujeli tylko ze Niemcy sobie nie radzą z emigrantami a media chciały to wyciszyc.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 00:45   #2713
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cała Polska to nie Bieszczady i Mazury więc demonizować nie można.

---------- Dopisano o 01:45 ---------- Poprzedni post napisano o 01:41 ----------

Cytat:
Napisane przez e_ina Pokaż wiadomość
Bieszczady to góry, stąd problemy z zasięgiem. Internet też słaby w niektórych miejscach. Nie zauważyłam żeby mieszkańcy byli z tego powodu niezadowoleni.
No wiem, że Bieszczady to góry i super niech będą zadowoleni dalej, co kto lubi, więc niech nikt nie wyrzuca nagle jacy biedni bo 3
w TV
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 00:47   #2714
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
To nie wiem kto tak mógł odebrać. Wśród moich znajomych prywatnych i z pracy wszyscy (poglądy polityczne najrozniejsze) się zgadzają z tym co było napisane na tym transparencie.
Specjalnie dla ciebie wyjasniam znaczenie transparentu: tu nie chodzi o to ze kibole się nie ujeli tylko ze Niemcy sobie nie radzą z emigrantami a media chciały to wyciszyc.
Uwielbiam argument skoro ja i moi znajomi tak mysla to jest to prawda

Dobranoc, poziom absurdu nawet jak na mnie za duzy.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 00:53   #2715
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Czytam sobie ten francuski portal, oni są bardzo za Polską. Nawet opublikowali afery za czasów PO-PSL:
http://www.ndf.fr/nos-breves/11-01-2...4#.VpRFFFJUC00
Piszą też dość przychylnie o liście Ziobry

w ogóle w komentarzach piszą, że im się Polska coraz bardziej podoba i nas odwiedzą

Edytowane przez e_ina
Czas edycji: 2016-01-12 o 00:58
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 00:54   #2716
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Uwielbiam argument skoro ja i moi znajomi tak mysla to jest to prawda

Dobranoc, poziom absurdu nawet jak na mnie za duzy.
Absurdu w twoim wykonaniu . Szkoda ze nie odniosłas się do tego co napisałam. Sama wymagasz od innych merytoryki a u ciebie to kuleje...
Proponuje przeczytac komentarze w internecie pod różnymi artykułami. Pewnie się zdziwisz ale nie znam wszystkich komentujących osob a stanowisko mają podobne do mnie .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 03:52   #2717
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez e_ina Pokaż wiadomość
Czytam sobie ten francuski portal, oni są bardzo za Polską. Nawet opublikowali afery za czasów PO-PSL:
http://www.ndf.fr/nos-breves/11-01-2...4#.VpRFFFJUC00
Piszą też dość przychylnie o liście Ziobry

w ogóle w komentarzach piszą, że im się Polska coraz bardziej podoba i nas odwiedzą
Mnie to tak nie jara bo jednak Francja lepsza od Niemiec nie jest wcale. Oni sami sprosili muzułmanów, pościągali krzyże w szkołach dla ich dzieci, pamiętam jak z 5 lat temu wszyscy trąbili, że to zachowanie się czkawką Europie odbije, od 3 lat mają dzielnice do których boją się wchodzić. Rząd francuski coś z tym zrobił? Nie. Jestem pewna, że sami takie afery wyciszali żeby się dalej nie pogrążać
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 06:17   #2718
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Tym co kolaborowały
Już nawet w DoRzeczy Historia pisali że nie. Co prawda pisząc np. o orgii gwałtów ale.
Rozumiem, że to twoje zainteresowanie historią od dziecka to historia ludowa z ust do ust?
No chyba że gwałt to kolaboracja.

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
W sumie zastanawia mnie czemu molestowanie przez emigrantów jest bardziej szlachetne niż przez obywateli własnego kraju? Bo swój?
No patrz, ale to ja się doszukuję, podobno na siłę uprzedmiotowienia. Sama sobie odpowiedziałaś. Wszyscy ci panowie od bronienia swoich kobiet mają w dupie przemoc seksualną.
No chyba że w wykonaniu obcego. Wtedy już ich obcy obchodzi nie bezie nie swojego macał. Jak swój chłop maca to nikt transparentów przecież nie robi bo to normalne, nie?

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Mnie to tak nie jara bo jednak Francja lepsza od Niemiec nie jest wcale. Oni sami sprosili muzułmanów, pościągali krzyże w szkołach dla ich dzieci, pamiętam jak z 5 lat temu wszyscy trąbili, że to zachowanie się czkawką Europie odbije, od 3 lat mają dzielnice do których boją się wchodzić. Rząd francuski coś z tym zrobił? Nie. Jestem pewna, że sami takie afery wyciszali żeby się dalej nie pogrążać
Jak zwykle ignorancja, zero wiedzy o kulturze politycznej i historii Francji. Powiedz chociaż czy wiesz jaki procent społeczeństwa Francji to muzułmanie.

Cytat:
Napisane przez e_ina Pokaż wiadomość
Czytam sobie ten francuski portal, oni są bardzo za Polską. Nawet opublikowali afery za czasów PO-PSL:
http://www.ndf.fr/nos-breves/11-01-2...4#.VpRFFFJUC00
Piszą też dość przychylnie o liście Ziobry

w ogóle w komentarzach piszą, że im się Polska coraz bardziej podoba i nas odwiedzą
Szkoda że to list do redakcji. xD



A sama redakcja to zdaje się taka ich wariacja dziennikarzy niezależnych. 2 x LOL i xD

Edytowane przez 201607111003
Czas edycji: 2016-01-12 o 06:30
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 06:50   #2719
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Ja wiem o takich karach za kolaboracje, szczególnie we Francji, natomiast o karach za gwałty nie słyszałem i całość wydaje się być nie tylko absurdalna, ale i trudna do sprawdzenia. Podchodzę do Twoich słów z dużym dystansem
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 09:16   #2720
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Nie wyjeżdżaj mi z kulturą polityczną, niestety to bandyci i trzeba ich trzymać krótko, bez ustępstw a jak zaczęli się z nimi pieścić to teraz mają co chcieli.

Fighter obojętne Ci są gwałty na kobietach jakichkolwiek?
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 10:45   #2721
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Mnie to tak nie jara bo jednak Francja lepsza od Niemiec nie jest wcale. Oni sami sprosili muzułmanów, pościągali krzyże w szkołach dla ich dzieci, pamiętam jak z 5 lat temu wszyscy trąbili, że to zachowanie się czkawką Europie odbije, od 3 lat mają dzielnice do których boją się wchodzić. Rząd francuski coś z tym zrobił? Nie. Jestem pewna, że sami takie afery wyciszali żeby się dalej nie pogrążać
U nas PO i teraz PiS różne rzeczy robi, a jednak pod komentarzami wypowiada się naród, ludzie tacy sami jak my. Miło, że piszą, że jesteśmy ostatnią nadzieją na sprzeciwienie się Merkel, oni dokładnie to co Ty piszesz piszą o swoim rządzie. Piszą, że ich prezydent "wziął ślub" z Merkel i teraz muszą jej słuchać nazywając ją mama Merkel

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
Szkoda że to list do redakcji. xD
A sama redakcja to zdaje się taka ich wariacja dziennikarzy niezależnych. 2 x LOL i xD
To nie jedyny artykuł o PL tam. Czytałam kilka wrzuciłam ten, bo wypowiadałam się o aferach PO-PSL, wcześniej wrzuciłam inny o haśle na trybunach, poczytaj inne. Poza tym spójrz na liczbę komentarzy ktoś to czyta, komentuje, wiadomo, że opinie te nie odnoszą się do całej Francji, a jakiegoś wycinka osób. Według mnie miło przeczytać na stronach Francuskich, UK, Czech i usłyszeć otwarte poparcie Węgier podczas gdy sami nie umiemy dojść do porozumienia i grożą nam sankcje bądź obcięcie dotacji. Nawet jeśli miałoby to być niezależne dziennikarstwo. (niby już od tego odchodzą, jednak wciąż wszystko zależy od jutrzejszego posiedzenia)

Edytowane przez e_ina
Czas edycji: 2016-01-12 o 11:00
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 10:50   #2722
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Dla mnie dziwnym jest jedna rzecz, której części władze nie rozumieją muzułmanin, Niemiec, Polak, Francuz , Szkot - molestuje, gwałci? Do pierdla. Ciekawi mnie, że akcja z Niemkami działa się na ulicy a Ci "rodowici" Niemcy jakoś nie zareagowali ;-)
Fakt, że i Niemcy i Francja mają niesamowity budfel u siebie i w taki wypadku nie powinno ich obchodzić co jest u nas tylko powinni być skupieni na sobie. W takiej sytuacji są żałośni i nic więcej.
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 10:53   #2723
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Dla mnie dziwnym jest jedna rzecz, której części władze nie rozumieją muzułmanin, Niemiec, Polak, Francuz , Szkot - molestuje, gwałci? Do pierdla. Ciekawi mnie, że akcja z Niemkami działa się na ulicy a Ci "rodowici" Niemcy jakoś nie zareagowali ;-)
Fakt, że i Niemcy i Francja mają niesamowity budfel u siebie i w taki wypadku nie powinno ich obchodzić co jest u nas tylko powinni być skupieni na sobie. W takiej sytuacji są żałośni i nic więcej.
W TV mówili, że to była zorganizowana grupa ok. 1000 mężczyzn, chodzili w dużych grupach i zaczepiali samotne kobiety otaczając je tak, że nie było widać z zewnątrz co się w środku dzieje. Ale czy to prawda...
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 13:34   #2724
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Nie nie są mi obojętne, złość mnie ujmuje jak słyszę o napasciach na kobiety w krajach skandynawskich cży Niemczech ostatnio, to są tchórze, którzy mężczyzn nie próbowali atakować tylko słabsze kobiety
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 17:48   #2725
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Ja wiem o takich karach za kolaboracje, szczególnie we Francji, natomiast o karach za gwałty nie słyszałem i całość wydaje się być nie tylko absurdalna, ale i trudna do sprawdzenia. Podchodzę do Twoich słów z dużym dystansem
Absurdalne to jest jak bardo nie potrafisz łączyć kropek i zobaczyć obrazka.

Za to że wspierasz patriarchat mnie nie dziwi, ale że nie wstyd ci wykorzystywać skrzywdzone kobiety jako uzasadnienia ksenofobii jest po prostu ble.

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Nie nie są mi obojętne, złość mnie ujmuje jak słyszę o napasciach na kobiety w krajach skandynawskich cży Niemczech ostatnio, to są tchórze, którzy mężczyzn nie próbowali atakować tylko słabsze kobiety
http://wiadomosci.onet.pl/olsztyn/el...a-gwalt/04s3t7 o Polska! Kto obroni Polki przed Polakami?



Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Nie wyjeżdżaj mi z kulturą polityczną, niestety to bandyci i trzeba ich trzymać krótko, bez ustępstw a jak zaczęli się z nimi pieścić to teraz mają co chcieli.
Zanim zaczniesz pisać upewnij się że wiesz o czym mówisz. Na wikipedii hasło kultura polityczna jest całkiem przystępnie wyjaśnione. Historie Francji rzeczywiście trudniej nadgonić.

Dalej z jakimi onymi?

Edytowane przez 201607111003
Czas edycji: 2016-01-12 o 17:50
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 18:08   #2726
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Masz obsesje Elion i coś Ci się wydaje. Ja tu nie materializuje ani nie wykorzystuje kobiet
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 18:30   #2727
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Nie mam obsesji tylko ty używasz takiego, a nie innego języka.
Oczywiście że wykorzystujesz krzywdę Niemek.
Ponadto powiedz kto obroni Polki przed Polakami? Czy rycerzem trzeba być tylko jak obcy? Czyli wracamy do punktu wyjścia.

Edytowane przez 201607111003
Czas edycji: 2016-01-12 o 18:31
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:02   #2728
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

No właśnie skoro mamy degeneratów napastujących kobiety w Polsce to po co dorzucać kolejnych do tego worka w dodatku takich co mają to we krwi. Wiadomo że sprzeciwiam się wewnętrznym gwałcicielom podobnie jak tym potencjalnym którzy mogą się znajdować wśród imigrantów i myślę że rozsądne kobiety się ze mną zgodzą, pisanie że mnie los kobiet nie obchodzi, ponieważ jestem mężczyzną i że wykorzystuje te incydenty w Niemczech do propagandy jest skandaliczne i na to zgody nie ma!
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:07   #2729
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Przecież właśnie w tym poście dajesz popis. Nic o twojej płci nie pisałam, ale powiedz skąd pewność że Polacy nie mają gwałtu we krwi?
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:22   #2730
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
Nic o twojej płci nie pisałam, ale powiedz skąd pewność że Polacy nie mają gwałtu we krwi?
hmmm....statystyki?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-14 17:02:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.