zagadka :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-28, 18:50   #31
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: zagadka :)

Ech, prawda jest taka że takie makijaże najlepiej wyglądają ze sztucznymi rzęsami. Na pewno tuszem nie da się zrobić z rzadkich rzęs cudnych firan.
Twiggy na załączonym obrazku ma górne rzęsy doklejone, dolne wytuszowane i zdaje się że właśnie ma dorysowane też. Tyle że trzeba to zrobić delikatnie zatemperowaną kredką, na zasadzie takiej jakby się chciało dorysować kilka włosków. Przynajmniej w tym przypadku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twiggy_dt.jpg (68,9 KB, 21 załadowań)
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 18:59   #32
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: zagadka :)

Powodzonka w malowaniu Martyna
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 19:31   #33
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: zagadka :)

Mona i Madie - wizualizacje perfect
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 19:46   #34
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: zagadka :)

Ładną masz buzię i oczy, ktore zostały przez te krechy przytłoczone, obciążone... widzę Cię w bardziej subtelnych makijażach
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 19:54   #35
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: zagadka :)

Nie odgadłabym w życiu tej zagadki, bo po prostu się na tym nie znam
Makijaż już wiesz, że nie należy do udanych, choć patrzę na niego w kategorii stylizacji, to uważam, że makijaż w każdym wieku, dekadzie czy dziesięcioleciu miał za zadanie upiększać, a ten ujmuje urody niestety. Nie gniewaj się
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 09:50   #36
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: zagadka :)

Zamysł i makijaż na miniaturkach mi się podobają, jednak.. po powiększeniu zdjęc widzę trochę niedociągnięc:
-koloryt cery trochę nienaturalny
-nie podobają mi się brwi
-dolna kreska jest trochę za ciężka i nierówna, niestaranna

A teraz pora na to, co mnie zachwyciło:

-fryzura uwielbiam się tak czesac i myślałam, że jestem sama w takich upodobaniach
-górna kreska - jest perfekcyjna moim zdanie
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 13:34   #37
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: zagadka :)

Nie pasuje to twojej kolezance kompletnie )
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 17:05   #38
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: zagadka :)

Martynko Twoja stylizacja mnie również niezbyt przypadła do gustu... ale nie czepiam się jakiś tam szczegółów, kresek, efektu tapety, czy czegoś w tym rodzaju... Wydaje mi się raczej, że za bardzo się starałaś i przekombinowałaś może Twój makijaż wygladałby lepiej na kimś innym, a Twojej koleżance po prostu nie pasuje? Nie wiem, bo sama nie jestem ekspertem... Ale z pewnością ucząc się na błędach i wykorzystując wskazówki dziewcząt w tym wątku niedługo pokażesz nam jakiś śliczny makijaż...? Czekam z niecierpliwością
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 19:04   #39
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: zagadka :)

Cytat:
to jest makijaz typowo stylizacyjny i wydaje mi sie, ze albo nie przeczytalas do konca co napisalam zakladajac ten watek albo nie odrozniasz makijazu stylizacyjnego od takiego ktory wykonuje sie na co dzien. mam nadzieje, ze Cie nie urazilam
Ale by móc wykonać makijaż-stylizację do tematu X też trzeba się przyłożyć i rozróżnić-karykaturę od stylizacji. TAK WIEM, że ty nie proponujesz takiego makijażu swojej koleżance, a tylko zrobiłaś luźna wariację, która CI nie wyszła-moim zdaniem.

Wyszło Ci źle bo za mocno, niestarannie, oczy-kreski, policzki-do poprawki. NIestety...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 20:34   #40
Martyna83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 536
Dot.: zagadka :)

No niestety macie racje. Jak teraz patrze na te zdjecia i ten makijaz to mam ochote zapasc sie pod ziemie. czuje sie z tym strasznie. tak jakbym sie calkowicie skompromitowala. chyba na jakis czas postaram sie zapomniec o makijazu lat 60tych i wroce do niego pozniej, za jakis czas. jest mi naprawde glupio i zle z tym co zmalowalam. wszystko jest zrobione zle w tym makijazu. kompletna wtopa, ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem. trzeba wyciagnac wnioski i cwiczyc dalej.
Martyna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 21:18   #41
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: zagadka :)

Martyna - no ,co Ty Masz jaja ,ze tak powiem Jak mi cos nie wychodzi to ja tego nikomu nie pokaze ,a Ty pokazujesz i sie uczysz ...Modelka jest idealna ...Tylko "wyczuj " troche bardziej jej twarz - bo tak naprawde na tym polega dobry makijaz .I to jest roznica, ktora odroznia artyste od rzemieslnika ...I osobiste obserwacje- jak ja sie spinam i jestem zestresowana to nic mi nie wychodzi jak troche odpuszczam i sie relaksuje rece mi same chodza Nie wiem , jak ucza Ciebie ,ale mnie ucza z haslem na ustach "Zaden makijaz nie jest doskonaly " i nie ma makijazysty ,ktory kiedys sie nie wstydzil za to , co zrobil Trzeba eksperymentowac ! Inaczej niczego sie nie nauczysz ...Glowa do gory Najpierw przetrzasnij internet i pomysl ,co Ci sie z tego okresu podoba...To moga byc nawet same rzesy mocno podkreslone i eyeliner ...Wymysl kilka wariantow i zastanow sie jaki nabardziej pasuje...Ja rozumiem, ile w to trzeba wlozyc pracy , bo sama przez ten tydzien nic innego nie robie

Kilka glebokich oddechow i do pracy
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.