Lumpeksy, ciuchlandy III - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-06, 17:23   #1441
kayahqu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Cześć dziewczyny, pół godziny temu sie zarejestrowałam, także ogólnie nie wiem czy dobrze rozumiem wszystko i w ogóle ale spoko dam sobie jakoś rade.Jestem z Bydgoszczy i zastanawia mnie czy któraś z Was jest też może, albo z Torunia ewentualnie bo tu studiujezastanawiam się mianowicie gdzie w Toruniu albo w Bydgoszczy są fajne lumpeksystrrasznie Wam zazdroszcze tego, że znajdujecie takie fajne rzeczy za tak małe pieniądze..))pozdrawiam
kayahqu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 18:03   #1442
asiczkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar asiczkaaa13
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tęczowy pokoik
Wiadomości: 347
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Cytat:
Napisane przez kayahqu Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, pół godziny temu sie zarejestrowałam, także ogólnie nie wiem czy dobrze rozumiem wszystko i w ogóle ale spoko dam sobie jakoś rade.Jestem z Bydgoszczy i zastanawia mnie czy któraś z Was jest też może, albo z Torunia ewentualnie bo tu studiujezastanawiam się mianowicie gdzie w Toruniu albo w Bydgoszczy są fajne lumpeksystrrasznie Wam zazdroszcze tego, że znajdujecie takie fajne rzeczy za tak małe pieniądze..))pozdrawiam
Witamy nową Wazażankę
asiczkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 18:03   #1443
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Wczorajszy zakup - kurteczka puchowa
(eh a zawsze byłam przeciwna stylowi "nery na wierzchu" )
Zawsze musi być ten pierwszy raz świetnie w niej wyglądasz jak nie chcesz to ja z chęcią przygarnę

kayahqu po pierwsze mogę skrócić twój nick i zwracać się per "kay"? bo nie zapamietam calego i się będę mylic
po 2 witam na forum
po 3 ostrzegam że wizaż uzależnia
a niestety po 4 nie potrafię ci pomóc bo nie znam lumpków w tych miastach
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 18:09   #1444
kayahqu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Cytat:
Napisane przez asiczkaaa13 Pokaż wiadomość
Witamy nową Wazażankę


Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
Zawsze musi być ten pierwszy raz świetnie w niej wyglądasz jak nie chcesz to ja z chęcią przygarnę

kayahqu po pierwsze mogę skrócić twój nick i zwracać się per "kay"? bo nie zapamietam calego i się będę mylic
po 2 witam na forum
po 3 ostrzegam że wizaż uzależnia
a niestety po 4 nie potrafię ci pomóc bo nie znam lumpków w tych miastach
okdzięki, już sobie troche poszperałam i mniej wiecej oreintuje sie gdzie mam szukaca jak nie znajde to po rpostu będę szła przed siebie i kiedyś w końcu znajdępewnie możesz zwracać się jak chceszdziękuję za miłe przywitanietak...zdążył am szybko zauważyć, że uzależnia)))))

Edytowane przez Meariel
Czas edycji: 2007-11-06 o 18:59 Powód: post pod poste. W celu dopisania prosze uzywac edycji
kayahqu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 18:21   #1445
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Hihi no to kay mam jeszcze radę
bo jak będziesz chciała cytować więcej wypowiedzi to może być męczące dla ciebie
obok przycisku "cutyj" jest opcja wielocytowania włączaj ją przy każdej wypowiedzi którą chcesz zacytować i potem "odpowiedz" wtedy wszystkie cytaty będziesz miała w 1 poście
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 18:27   #1446
kayahqu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

okdziękuję
kayahqu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 18:42   #1447
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Cytat:
Napisane przez kayahqu Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, pół godziny temu sie zarejestrowałam, także ogólnie nie wiem czy dobrze rozumiem wszystko i w ogóle ale spoko dam sobie jakoś rade.Jestem z Bydgoszczy i zastanawia mnie czy któraś z Was jest też może, albo z Torunia ewentualnie bo tu studiujezastanawiam się mianowicie gdzie w Toruniu albo w Bydgoszczy są fajne lumpeksystrrasznie Wam zazdroszcze tego, że znajdujecie takie fajne rzeczy za tak małe pieniądze..))pozdrawiam
Witam serdecznie i życzę uzależnienia od szperania
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 18:55   #1448
kayahqu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

a mam takie pytanie o co chodzi z wymienianiem sie ciuchami?zakładam tak jakby swój wątek i wklejam tam zdjęcia swoich ciuchów i potem wchodze na wątek kogos innego i proponuję mu wymiane tak i wklejam mu odnośnik do swojego wątku?Mags Ty chyba własnie wkleiłaś taki wątek prawda?
kayahqu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 19:01   #1449
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Cytat:
Napisane przez kayahqu Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, pół godziny temu sie zarejestrowałam, także ogólnie nie wiem czy dobrze rozumiem wszystko i w ogóle ale spoko dam sobie jakoś rade.Jestem z Bydgoszczy i zastanawia mnie czy któraś z Was jest też może, albo z Torunia ewentualnie bo tu studiujezastanawiam się mianowicie gdzie w Toruniu albo w Bydgoszczy są fajne lumpeksystrrasznie Wam zazdroszcze tego, że znajdujecie takie fajne rzeczy za tak małe pieniądze..))pozdrawiam
Witam!!!

Po 1. tak jakdz dziewczyny pisały wczesniej to wizaż uzależnie, więc uważaj!

Po2. ja jestem z bydgoszczy wiec moge Ci pomoc chyba. ja najczesciej zagladam do tych lumpków z nietoperzem, albo innym zoltym szyldem. w centrum to sa na placu poznanskim - niedalego reala - 2 jeden dosc duzy calkiem fajny, na rondzie grunwaldzkim. taki duży z zołtym szyldem jest niedaleko pkp, nie wiem dokladnie jak ta ulica sie nazywa (rownolegla do dworcowej i tam gdzie Vanila (?)) sa tez na wielu osiedlach, na pewno wiem na bloniu, na osowej gorze, i na Curie-skłodowskiej tez na 100% jest. potem na dworcowej jest kilka, ale jam nie zagladam prawie wcale, bo nigdy nic nie moge znalezc i jakies dziwne ciuszki sa. jak bys miala jakies pytania, to wal - chetnie pomoge.

ja ostatnio nie zagladalam do lumpkow - zbraku kasy i czasu, ale w 2 polowie listopada mam zamiar to nadrobic pozdrawiam
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 19:02   #1450
shatin
Wtajemniczenie
 
Avatar shatin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 038
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

tak, tak właśnie robisz
a pod spodem możesz sobie wstawić link do tego wątku
shatin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 19:02   #1451
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Cytat:
Napisane przez kayahqu Pokaż wiadomość
a mam takie pytanie o co chodzi z wymienianiem sie ciuchami?zakładam tak jakby swój wątek i wklejam tam zdjęcia swoich ciuchów i potem wchodze na wątek kogos innego i proponuję mu wymiane tak i wklejam mu odnośnik do swojego wątku?Mags Ty chyba własnie wkleiłaś taki wątek prawda?
Jeśli masz jakieś ubrania, krótych nie nosisz bo np Ci się znudziły, albo to nietrafiony prezent itd to zakładasz na "ciuchlandii" wątek wymiankowy. Opisujesz tam dokładnie ciuszki jakie mają wymiarki , czego poszukujesz , a później odwiedzasz inne wątki, jak coś Ci wpadnie w oko to zostawiasz wiadomość z linkiem Twojej strony. Jak tej osobie wpadnie coś w oko u Ciebie to się wymieniacie adresami na PW a po skończonej wymiance wystawiacie sobie przekupkę Wydaje się skomplikowane ale tak naprawdę to pestka i dasz sobie rade To swietny sposób na wymiane garderoby
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 19:09   #1452
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
Zawsze musi być ten pierwszy raz świetnie w niej wyglądasz jak nie chcesz to ja z chęcią przygarnę
Hehe ja bym powiedziała "nigdy nie mów nigdy" Krótka ale za to jaka wygoda podczas prowadzenia samochodu
Raz jeszcze dziękuję, oczywiście nie pozbywam się jej jeszcze

Hello Mags! Coś Cie ostatnio na forum nie widzę

PS. Ja też spadam uczyć się...
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 19:11   #1453
kayahqu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Witam!!!

Po 1. tak jakdz dziewczyny pisały wczesniej to wizaż uzależnie, więc uważaj!

Po2. ja jestem z bydgoszczy wiec moge Ci pomoc chyba. ja najczesciej zagladam do tych lumpków z nietoperzem, albo innym zoltym szyldem. w centrum to sa na placu poznanskim - niedalego reala - 2 jeden dosc duzy calkiem fajny, na rondzie grunwaldzkim. taki duży z zołtym szyldem jest niedaleko pkp, nie wiem dokladnie jak ta ulica sie nazywa (rownolegla do dworcowej i tam gdzie Vanila (?)) sa tez na wielu osiedlach, na pewno wiem na bloniu, na osowej gorze, i na Curie-skłodowskiej tez na 100% jest. potem na dworcowej jest kilka, ale jam nie zagladam prawie wcale, bo nigdy nic nie moge znalezc i jakies dziwne ciuszki sa. jak bys miala jakies pytania, to wal - chetnie pomoge.

ja ostatnio nie zagladalam do lumpkow - zbraku kasy i czasu, ale w 2 polowie listopada mam zamiar to nadrobic pozdrawiam
chyba mówisz o sklepach kola mm?są jeszcze 2 sklepy w fordonie właśnie kolijakbyś chciała wiedzieća Ty mieszkasz w fordonie czy gdzieś na mieście czy na obrzeżach?jestem ciekawa do jakiej szkoły chodziszmoże tak naprawde Cie znam i wtedy byłoby śmiesznie
kayahqu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 19:12   #1454
malgosinka
Wtajemniczenie
 
Avatar malgosinka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 397
Send a message via Skype™ to malgosinka
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Heh, aż nie wierzę, że dziś na wątku prawie nic nie przybyło Myślałam, że będę miała problem z nadrobieniem wszystkiego

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kupilam spodnie only, i bluzke only i ejscze jedna bluzke na wage za 20 zł ale nieciekawie wygaldaja:P i jescze buty za 15 zł atmosphere
Fajnutkie

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Wczorajszy zakup - kurteczka puchowa
(eh a zawsze byłam przeciwna stylowi "nery na wierzchu" )
Mam podobnie jeżeli chodzi o takie kurtki. Jakoś całkowicie przestawiłam się na coś w stylu "płaszczowatym" i dłuższym Mimo to, niektóre takie kurteczki mi się podobają, chociaż sama w takich nie chodzę. A w tej kurteczce bardzo ładnie się prezentujesz

kay - również witam
__________________
Wymiana kosmetyczna
malgosinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 19:13   #1455
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Hehe ja bym powiedziała "nigdy nie mów nigdy" Krótka ale za to jaka wygoda podczas prowadzenia samochodu
Raz jeszcze dziękuję, oczywiście nie pozbywam się jej jeszcze

Hello Mags! Coś Cie ostatnio na forum nie widzę

PS. Ja też spadam uczyć się...
Na forum jestem, ale tylko obserwuje Wczoraj coś nawet na MSDPP wkleiłam Dziś tez chciałam, już się nawet wystroiłam a tu nie ma aparatu w szufladzie Wtedy mi się przypomniało,że go pozyczyłam Może cosik jutro wkleję. A na łowy dopiero za tydzień się wybieram. Chyba, że jutro cosik złowie :"nigdy nie mów nigdy"

Pozdrawiam

A kurteczka super !

Ostatnio lubi.e takie krótkie a wcześniej bylam na nie:P Jak to się człowiek zmienia
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 19:14   #1456
kayahqu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Jeśli masz jakieś ubrania, krótych nie nosisz bo np Ci się znudziły, albo to nietrafiony prezent itd to zakładasz na "ciuchlandii" wątek wymiankowy. Opisujesz tam dokładnie ciuszki jakie mają wymiarki , czego poszukujesz , a później odwiedzasz inne wątki, jak coś Ci wpadnie w oko to zostawiasz wiadomość z linkiem Twojej strony. Jak tej osobie wpadnie coś w oko u Ciebie to się wymieniacie adresami na PW a po skończonej wymiance wystawiacie sobie przekupkę Wydaje się skomplikowane ale tak naprawdę to pestka i dasz sobie rade To swietny sposób na wymiane garderoby
ahato swietniew weekend biore aparat i do robotydziękuję Wam
kayahqu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 19:20   #1457
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Na forum jestem, ale tylko obserwuje Wczoraj coś nawet na MSDPP wkleiłam Dziś tez chciałam, już się nawet wystroiłam a tu nie ma aparatu w szufladzie Wtedy mi się przypomniało,że go pozyczyłam Może cosik jutro wkleję. A na łowy dopiero za tydzień się wybieram. Chyba, że jutro cosik złowie :"nigdy nie mów nigdy"

Pozdrawiam

A kurteczka super !

Ostatnio lubi.e takie krótkie a wcześniej bylam na nie:P Jak to się człowiek zmienia
Ostatnio na MSDPP nie zaglądam... nie chce mi się, czuję znużenie. Ale jutro zaglądnę skomentować Twój zestawik
Mags ja myślę że się trochę odmładzam nie no żartuję, aczkolwiek coś krótkiego przydaje się w szafie.
PS. Dziś skończyłam zwężać sukienkę, teraz jest w praniu, przy najbliższej okazji fotki

Cytat:
Napisane przez malgosinka Pokaż wiadomość

Mam podobnie jeżeli chodzi o takie kurtki. Jakoś całkowicie przestawiłam się na coś w stylu "płaszczowatym" i dłuższym Mimo to, niektóre takie kurteczki mi się podobają, chociaż sama w takich nie chodzę. A w tej kurteczce bardzo ładnie się prezentujesz
A u mnie wszyas6tko długie... W sumie ta kurtka to tak na lekkie mrozy, na ciężkie jakiś płaszczyk się założy.
A wczoraj to tak zmarzłam, że poszłam do sklepu, kupiłam tę kurtkę, ubrałam i poszłam na dalsze zakupy Nie była brudna ani nawet nie "pachniała" lumpeksowo ale dziś już i tak jest wyprana.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 19:54   #1458
sweetmadijka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 319
GG do sweetmadijka
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Susanna super ta kurteczka slicznie Ci w niej naprawde ile za nia dalas?
ja bylam ostatnio na lumpach kupilam sobie bluzeczke za 8 zł :P i czapeczke dla malucha za 2 zł jutro dodam zdjecia
sweetmadijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 20:09   #1459
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

dzieki:P
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 20:31   #1460
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ostatnio na MSDPP nie zaglądam... nie chce mi się, czuję znużenie. Ale jutro zaglądnę skomentować Twój zestawik
Mags ja myślę że się trochę odmładzam nie no żartuję, aczkolwiek coś krótkiego przydaje się w szafie.
PS. Dziś skończyłam zwężać sukienkę, teraz jest w praniu, przy najbliższej okazji fotki .
Czuję podobnie Przydałaby się jakaś nowa moda bo ta mi się chyba przejadła. Albo mam inne priorytety niż dawniej... W każdym razie nawet przebierać mi się nie chcę, żeby coś wrzucić, nie przeglądam czasopism shoppingowych....Może dlatego ,że ciągle poszukuję pracy i to mi w głowie. Jutro jadę do miasta na dalsze poszukiwania więc będzie okazja sie wystroić Aaaa co do ubrania tej kurteczki to miałam podobnie Latem poszłam do pracy ubrana na letniaka bo było gorąco itd a tu po południu luneło. Poszłam do lumpka i wpadl mi w oko sweterek. Kupiłam, zarzuciłam na grzebiet i miałam jak wrócić do domku

Czekam na zdjęcie sukienki
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 21:13   #1461
malinka100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 534
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Cytat:
Napisane przez kayahqu Pokaż wiadomość
ahato swietniew weekend biore aparat i do robotydziękuję Wam
Witam Bydgoszczanke
Naprawde wizaz uzaleznia
malinka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 21:25   #1462
Martini:)
Raczkowanie
 
Avatar Martini:)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 496
GG do Martini:)
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Bardzo przepraszam za off topa: ALE macie fajnie Bydgoszczanki!! Czemu nikt z Poznania nie wykazuje jakiejs chceci wspólnej zintegrowanej pomocy w lumpkowych łowach... ja znam tylko 1 lumpek i drugi 45min ode mnie alez poczułam sie osamotniona...
Martini:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 23:07   #1463
malinka100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 534
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Cytat:
Napisane przez Martini:) Pokaż wiadomość
Bardzo przepraszam za off topa: ALE macie fajnie Bydgoszczanki!! Czemu nikt z Poznania nie wykazuje jakiejs chceci wspólnej zintegrowanej pomocy w lumpkowych łowach... ja znam tylko 1 lumpek i drugi 45min ode mnie alez poczułam sie osamotniona...
Nie wiem czemu by robic z tego tajemnice,wkoncu wszystkiego mi nie wykupiaa jak nie wizazanki to ktos inny wkoncu do lumpkow tyle ludzi chodzi
malinka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 06:23   #1464
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Cytat:
Napisane przez sweetmadijka Pokaż wiadomość
Susanna super ta kurteczka slicznie Ci w niej naprawde ile za nia dalas?
ja bylam ostatnio na lumpach kupilam sobie bluzeczke za 8 zł :P i czapeczke dla malucha za 2 zł jutro dodam zdjecia
dzięki Kurteczka swoje kosztowała, 40 zł :/ ale nie żałuję zakupu
Na targu takie były po 70 zł

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Czuję podobnie Przydałaby się jakaś nowa moda bo ta mi się chyba przejadła. Albo mam inne priorytety niż dawniej... W każdym razie nawet przebierać mi się nie chcę, żeby coś wrzucić, nie przeglądam czasopism shoppingowych....Może dlatego ,że ciągle poszukuję pracy i to mi w głowie. Jutro jadę do miasta na dalsze poszukiwania więc będzie okazja sie wystroić Aaaa co do ubrania tej kurteczki to miałam podobnie Latem poszłam do pracy ubrana na letniaka bo było gorąco itd a tu po południu luneło. Poszłam do lumpka i wpadl mi w oko sweterek. Kupiłam, zarzuciłam na grzebiet i miałam jak wrócić do domku

Czekam na zdjęcie sukienki
Ulala no to widzisz jak to jest. Ogólnie nuda. Mam nadzieję że załapiesz jakieś fajne zajęcie Trzymam kciuki!
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 09:15   #1465
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Otworzyli kilka dni temu nowy lumpek Zaledwie 4-5 min od mojego bloku Ide dzisiaj się rozejrzeć
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 09:27   #1466
MagdusNS
Raczkowanie
 
Avatar MagdusNS
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 461
GG do MagdusNS
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Otworzyli kilka dni temu nowy lumpek Zaledwie 4-5 min od mojego bloku Ide dzisiaj się rozejrzeć
gdzie?? Hosenko przyjdz tu pozniej ,opowiedz jak było
MagdusNS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 09:40   #1467
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Hehe wiedziałam że odzew będzie natychmiastowy Lumpek niestety nie w twojej okolicy Na Kunegundy obok "Marysieńki" - niedaleko przystanku autobusowego
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:01   #1468
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
Zawsze musi być ten pierwszy raz świetnie w niej wyglądasz jak nie chcesz to ja z chęcią przygarnę

kayahqu po pierwsze mogę skrócić twój nick i zwracać się per "kay"? bo nie zapamietam calego i się będę mylic
po 2 witam na forum
po 3 ostrzegam że wizaż uzależnia
a niestety po 4 nie potrafię ci pomóc bo nie znam lumpków w tych miastach

kayahqu witam na wizażu

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Otworzyli kilka dni temu nowy lumpek Zaledwie 4-5 min od mojego bloku Ide dzisiaj się rozejrzeć
Powodzenia i pochwal się łupami!

Susanna ta kurteczka jest bardzo ładna i właśnei wygląda na wygodną
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 12:59   #1469
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Cytat:
Napisane przez MagdusNS Pokaż wiadomość
gdzie?? Hosenko przyjdz tu pozniej ,opowiedz jak było
Cytat:
Napisane przez Karalajna Pokaż wiadomość
Powodzenia i pochwal się łupami!
Byłam Wrażenia pozytywne (nie śmierdzi, ceny nie szaleją - póki co (wczoraj otwarty) ). Codziennie rano dokładają coś nowego więc trzeba zagladać.

Co kupiłam?

Sweterek/kardigan Atmosphere zapinany czekoladowy (taki dłuższy trochę, sa 4 guziczki od dołu więc dekold prawie do pępka) 8 zł

Tuniczka obcisła, z marszczeniami po bokach, nie wiem jaka firma bo metka odcięta. 8 zł

Szlafroczek Victoria's Secret marszczony z tyłu na pasie, oj nachodziłam się za szlafroczkiem i wkońcu mam 8 zł

Zdjęcia niebawem - baterie się ładują
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 13:12   #1470
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: Lumpeksy, ciuchlandy III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Byłam Wrażenia pozytywne (nie śmierdzi, ceny nie szaleją - póki co (wczoraj otwarty) ). Codziennie rano dokładają coś nowego więc trzeba zagladać.

Co kupiłam?

Sweterek/kardigan Atmosphere zapinany czekoladowy (taki dłuższy trochę, sa 4 guziczki od dołu więc dekold prawie do pępka) 8 zł

Tuniczka obcisła, z marszczeniami po bokach, nie wiem jaka firma bo metka odcięta. 8 zł

Szlafroczek Victoria's Secret marszczony z tyłu na pasie, oj nachodziłam się za szlafroczkiem i wkońcu mam 8 zł

Zdjęcia niebawem - baterie się ładują
Brzmi bardzo dobrze, czekam na fotki
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.