brak kurtek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-10, 14:20   #1
Baudolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 370
Unhappy

brak kurtek?


Podobnie jak niektore dziewczyny jestem załamana tym, że nie mogę znaleźć sobie nic na zimę. Początkowo chciałam płaszczyk, ale okazało sie że to co w sklepach to już kolekcja zimowa, nic innego nie będzie a to wszystko cienkie jak na wiosne! Mam teraz taki płaszczyk i już czuję że musze zamienic go na coś ciepłejszego. Zostają mi więc kurtki. Chce dłuższa taka napewno za pupe, nie taka w której się wyglada jak bombka i najchętniej bez futerka. Czyli chyba życzenie nie do spłęnienia bo wszystkie kurtki tak sie przedstawiaja. Ponad to marzy mi się kolor granatowy.. Próbuje szukać czegoś na allegro ale wychodzi brak doświadczenia: wybieram kategorie kurtki, granatowa w oopisie i wychodzi mi jedna strona:/ Jedna wizazanka w jakim watku zapodała:

http://www.allegro.pl/item263988104_...urteczka_.html

już nawet te futerko bym przeżyła, ale ceny nie Może któraś z was napotakała w jakimś sklepie jakieś podobne kurteczki albo wynalazła coś na allegro - byłabym wdzieczna za wszelka pomoc
__________________

"An eye for an eye only ends up making the whole world blind"
Mahatma Gandhi
Baudolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 15:04   #2
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: brak kurtek?

kurteczka powyzej bardzo fajna, ale niestety do pępka... i znalazłam ją za 130zł w USA ale plus przesylka...
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 15:05   #3
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: brak kurtek?

bardzo ładna kurtka niestety nigdzie takiej nie widziałam Póki co w sklepach też absolutnie nic mnie nie zachwyca... na siłę nie będę kupować... Najwyżej pozostanę trzeci sezon przy moim płaszczyku W każdym razie niedługo się wybiorę jeszcze raz, jeśli coś podobnego dojrzę to napiszę
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 15:52   #4
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: brak kurtek?

Myślałam że tylko ja tak mam że nie mogę kompletnie niczego fajnego znaleźć Nie mam nawet jakichś dużych wymagań, po prostu nic mi się nie podoba.
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 18:08   #5
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: brak kurtek?

ja na szczęście mam w miarę ciepłą kurtkę z zeszłego roku z h&m. udało mi się.
ale faktycznie w tym roku to ciężko cokolwiek ciepłego znaleźć. ciekawi mnie jakie kolekcje h&m wypuszcza w skandynawi, czy są to te same wiosenno-jesienne płaszczyki co u nas?
może powinni trochę dostosowywać kolekcję do strefy klimatycznej
ale z drugiej strony - polskie firmy też nie spisują się najlepiej... a my musimy marznąć :/
__________________
what's for you will not pass you by

canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 18:37   #6
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: brak kurtek?

Ja niestety tego rozumowania polskich i nie polskich firm kompletnie nie rozumiem i jestem poprostu... zbulwersowana tym co jest teraz w sklepach to samo tyczy sie butow... pierwszy raz w zyciu tylko laze za butami plaszczyk na szczescie dorwalam...
A co do granatowych kurtek, to nie jest to zbyt popularny kolor, pewnie dlatego tylko jedna strona na all...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 18:41   #7
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: brak kurtek?

tak, buty to druga sprawa wszystko na temperaturę ponad 0 stopni i na dodatek na jedno kopyto :/
__________________
what's for you will not pass you by

canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 18:43   #8
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: brak kurtek?

Mi to juz nawet przestalo zalezec na ociepleniu... Wszystko co jest w sklepach to oficerki albo jakies badziewie z czubem na pol metra . Dzisiaj przymierzalam chyba jedyne buty ktore mi sie naprawde spodobaly, ale coz... obcas 10cm
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 20:04   #9
sacharka
Raczkowanie
 
Avatar sacharka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 309
GG do sacharka
Dot.: brak kurtek?

No ja jakimś cudem dorwałam kurtkę ale nie jest bardzo dobrze ocieplona. Jedynie do tali jest super ale rękawy i część od pasa w dół to jest dupa. Ale za bardzo mi się podobała aby jej nie wziąść. Na szczęście mam płaszczyk który noszę już od kilku lat ale za bardzo mi się podoba aby go wyżucić, więc będę miała dzięki niemu wyjście awaryjne. Ale kupowanie kurtek w tym roku to masakra wszystkie są albo tadetne, albo cieniutkie albo króciótkie. Ale najbardziej wkurza mnie że w większoć kurtek, płaszczy jest ocieplana w stylu mojego nabytku- od góry do pasa kożuszek a reszta nic.
Myślę że producenci stworzyli taki rodzaj ocieplenia aby klientki zaoszczdziły na kurtkach wiosennych wystarczy odpróć albo i nie kożuszek i już mamy wiosenne ubranie wierzchnie
__________________
O moja piękna, nieznana miłości,
Gdzieś oddychasz i żyjesz
Z dala ode mnie, a może w pobliżu...
sacharka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.