Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-20, 18:18   #3661
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Melevis, miałam pisać wczesniej, zapomniałam.
Tez mam Guerlain mala czarna, juz druga 100 ml butle Kocham je
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 18:24   #3662
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Tak w Rossku na Placu Wolności - tam raczej jest najmniejszy przemiał, dostałam też mój ukochany podkład Max Factor Facefinity, więc radość! A tych masek Biovax było kilka różnych, szampony też, ale odżywek nie, nie wiem, czy w ogóle są z tej serii
racja! Pomyliłam opakowanie szamponu z odżywką. Odżywek nie ma.
Ja najbliżej mam do tego na Szczęść Boże, na poprzedniej promocji nie było tam zbyt tłumnie. Ale tez maja dosc mały wybór firm, z tego co pamietam. Zreszta i tak siedze teraz u siebie na wsi, wiec mam szans sprawdzic, jak Zabrze reaguje na te edycje promocji
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 18:27   #3663
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem pierwszych relacji kupujacych
Ale gdyby mi ktos kazal wybrac koszulka Karo czy bluza Szusz to wybralabym szusz. Przynajmniej nie jedzie bazarem. Ciekawi mnie tez dlaczego Karolina uparla sie, ze te koszulki sa taaaakie kobiece wygladalam podobnie w super extra meskim tshircie z wyprzedazy, oddalam, bo na mnie nie pasowal.
Też bym wolała bluzkę Szusz - i krój fajny i tęczowy słoń mi się podoba, poza tym zupełnie nie trzeba mieć skojarzenia z nią :-P
W bluzkach Karoliny nie podoba mi się zestawienie miętowego tła i białego napisu, wszystko się zlewa.






Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Karolina wypadła najsłabiej...
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 18:27   #3664
201709190931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 223
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem pierwszych relacji kupujacych
Ale gdyby mi ktos kazal wybrac koszulka Karo czy bluza Szusz to wybralabym szusz. Przynajmniej nie jedzie bazarem. Ciekawi mnie tez dlaczego Karolina uparla sie, ze te koszulki sa taaaakie kobiece wygladalam podobnie w super extra meskim tshircie z wyprzedazy, oddalam, bo na mnie nie pasowal.

Ja mam kilka takich koszulek damskich, mam też unisexy i widzę różnicę. Nie jest spektakularna oczywiście (poza rozmiarem), ale dla mnie wystarczająca żeby woleć kupić męską. Karo oczywiście przesadza z tą mega kobiecością, ale brawa dla niej/nich za normalny krótki rękaw w damskich właśnie.

Edytowane przez 201709190931
Czas edycji: 2016-04-20 o 18:28
201709190931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 18:32   #3665
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Też bym wolała bluzkę Szusz - i krój fajny i tęczowy słoń mi się podoba, poza tym zupełnie nie trzeba mieć skojarzenia z nią :-P
W bluzkach Karoliny nie podoba mi się zestawienie miętowego tła i białego napisu, wszystko się zlewa.







Karolina wypadła najsłabiej...
Szuszowe bluzy są ok, nie podoba mi się tylko dlugosc, mam wrazenie, ze skraca ciało
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 18:33   #3666
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Też bym wolała bluzkę Szusz - i krój fajny i tęczowy słoń mi się podoba, poza tym zupełnie nie trzeba mieć skojarzenia z nią :-P
W bluzkach Karoliny nie podoba mi się zestawienie miętowego tła i białego napisu, wszystko się zlewa.







Karolina wypadła najsłabiej...
Zgadzam się
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 18:36   #3667
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Zgadzam się
Zastanawia mnie to. Chyba wiedziała, jaki jest charakter imprezy? I mimo to wybrała flanelową koszulę?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-20, 18:42   #3668
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Dziewczyny majace konto na aliexpress, czy wy tez macie problem z logowaniem? Wpisuje email, haslo ale nie moge przesunac tego paska. Ja chcialam sie zalogowac to musialam sie troche natrudzic zeby ominac ten pasek.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 18:44   #3669
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie to. Chyba wiedziała, jaki jest charakter imprezy? I mimo to wybrała flanelową koszulę?
Pomijając już, że taką koszulę w kratę, kurcze która by z nas na jakąkolwiek imprezę ubrała? To ja już wolę biały t-shirt i marynarka i już jest o niebo lepiej, a też wygodnie
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 18:47   #3670
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Ja tu zostanę. Takie naprawdę-we-własnym-sosie-tylko odebrałoby ten element nieprzewidywalności zdarzeń, który daje wątkowi życie. Niech wpadają trolle, niech się sypie nie na szaro offtopami - czy naprawdę chcemy, żeby było tu, jak w alternatywnej czasoprzestrzeni u Szusz? Mam nadzieję, że nie pouciekacie (chyba, że z powosów ideologicznych, jak Husky.
Byłam swego czasu na forum, które na pewnym etapie stało się hermetyczne. Praktycznie zerowy napływ nowych osób i stare wyjadaczki, które właśnie kisiły się we własnym sosie. Mimo że byłam jedną z nich i spędziłam tam trochę życia, nie wytrzymałam i odeszłam.
I trafiłam tutaj. I jest mi tu dużo lepiej, bo jest większa różnorodność ludzi, poglądów, tematów - jednym słowem wątek ŻYJE.

Ale przyznam, że nie wiem za bardzo, o co chodzi z tymi odejściami i kasowaniem kont, bo śledzę właściwie tylko ten wątek i może ze dwa-trzy inne, gdzie tez jest miło i fajnie.
Mógłby ktoś pokrótce wyjaśnić, o co chodzi?

Cytrynelka, jeśli możesz, to podeślij mi linka do swojego kanału, chętnie pooglądam.

W temacie rozmowy o paniach z Douglasa i próbkach.
Kupowałam dziś perfumy w Douglasie i pani bardzo miło mnie zaskoczyła! Dostałam kupon zniżkowy do sklepu online i 3 próbki - podkład Chanel, perfumy i krem pod oczy Shiseido. Dodatkowo pani pokrótce omówiła każdy z tych produktów, a na koniec zyczyła miłego użytkowania perfum.
No więc chyba wychodzi na to, że kwestia przewlekłego braku próbek, bądź same próbki Dermiki to prawdopodobnie tylko zła wola sprzedawczyń.


Freelee się doigrała? No jak to możliwe, takie uosobienie dobroci
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 18:52   #3671
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Pomijając już, że taką koszulę w kratę, kurcze która by z nas na jakąkolwiek imprezę ubrała? To ja już wolę biały t-shirt i marynarka i już jest o niebo lepiej, a też wygodnie
Nie chciałam, żeby ktoś to odebrał za przechwalanie, ale już wczesniej chciałam napisac, ze gdybym weszła na tę imprezę z ulicy, ubrana tak, jak się ubieram na codzien, wyglądałabym bardziej elegancko .

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość


Byłam swego czasu na forum, które na pewnym etapie stało się hermetyczne. Praktycznie zerowy napływ nowych osób i stare wyjadaczki, które właśnie kisiły się we własnym sosie. Mimo że byłam jedną z nich i spędziłam tam trochę życia, nie wytrzymałam i odeszłam.
I trafiłam tutaj. I jest mi tu dużo lepiej, bo jest większa różnorodność ludzi, poglądów, tematów - jednym słowem wątek ŻYJE.

Ale przyznam, że nie wiem za bardzo, o co chodzi z tymi odejściami i kasowaniem kont, bo śledzę właściwie tylko ten wątek i może ze dwa-trzy inne, gdzie tez jest miło i fajnie.
Mógłby ktoś pokrótce wyjaśnić, o co chodzi?

Cytrynelka, jeśli możesz, to podeślij mi linka do swojego kanału, chętnie pooglądam.

W temacie rozmowy o paniach z Douglasa i próbkach.
Kupowałam dziś perfumy w Douglasie i pani bardzo miło mnie zaskoczyła! Dostałam kupon zniżkowy do sklepu online i 3 próbki - podkład Chanel, perfumy i krem pod oczy Shiseido. Dodatkowo pani pokrótce omówiła każdy z tych produktów, a na koniec zyczyła miłego użytkowania perfum.
No więc chyba wychodzi na to, że kwestia przewlekłego braku próbek, bądź same próbki Dermiki to prawdopodobnie tylko zła wola sprzedawczyń.


Freelee się doigrała? No jak to możliwe, takie uosobienie dobroci
taa, próbki... mnie panie sephorowe praktycznie przy każdych zakupach wciskają próbki kremów przeciwzmarszkowych. czy to sugestia?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-20, 18:53   #3672
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
racja! Pomyliłam opakowanie szamponu z odżywką. Odżywek nie ma.
Ja najbliżej mam do tego na Szczęść Boże, na poprzedniej promocji nie było tam zbyt tłumnie. Ale tez maja dosc mały wybór firm, z tego co pamietam. Zreszta i tak siedze teraz u siebie na wsi, wiec mam szans sprawdzic, jak Zabrze reaguje na te edycje promocji
Ja na Szczęść Boże mam po drodze z pracy, więc czasami zaglądam przy okazji wstąpienia do Biedry i tam faktycznie jakby mniejszy wybór jest.

A to Ty nie helenkowe rewiry?
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 18:53   #3673
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Nie chciałam, żeby ktoś to odebrał za przechwalanie, ale już wczesniej chciałam napisac, ze gdybym weszła na tę imprezę z ulicy, ubrana tak, jak się ubieram na codzien, wyglądałabym bardziej elegancko .

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------


taa, próbki... mnie panie sephorowe praktycznie przy każdych zakupach wciskają próbki kremów przeciwzmarszkowych. czy to sugestia?
Ja też
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 18:54   #3674
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość


Byłam swego czasu na forum, które na pewnym etapie stało się hermetyczne. Praktycznie zerowy napływ nowych osób i stare wyjadaczki, które właśnie kisiły się we własnym sosie. Mimo że byłam jedną z nich i spędziłam tam trochę życia, nie wytrzymałam i odeszłam.
I trafiłam tutaj. I jest mi tu dużo lepiej, bo jest większa różnorodność ludzi, poglądów, tematów - jednym słowem wątek ŻYJE.



Też bardzo lubię to w tym wątku to, że czasem uawni się jakaś podczytująca osoba, która wiele nowego wnosi, można liczyć na rady od podczytujących
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 18:55   #3675
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja na Szczęść Boże mam po drodze z pracy, więc czasami zaglądam przy okazji wstąpienia do Biedry i tam faktycznie jakby mniejszy wybór jest.

A to Ty nie helenkowe rewiry?
Helenkowa byłam przez 2 lata, teraz centrum
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 18:58   #3676
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Szuszowe bluzy są ok, nie podoba mi się tylko dlugosc, mam wrazenie, ze skraca ciało
Coś w tym jest

Chyba nie było - na Łobuzach nowy vlog - zakupy i aparat Karo. Kiedy byli w galerii i Darek mówił, że jakieś dziewczyny obczajały torebkę Karoliny, jedna podeszła z jednej strony, druga z drugiej to myślałam, że chodzi o kradzież a nie zwykłe oglądanie Jakby faceci nie przechodząc obok fajnego samochodu nie oglądali go ze wszystkich stron I w ogóle po wielkości poczty mam wrażenie, że mogli nagrywać na "mojej" poczcie, takie fejm mnie ominął
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 19:02   #3677
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
W końcu i tak kupiłam korektor Astor #olenkaszufamtobie i maskę Biovax Caviar, taką malutką czarną - to tę polecałyscie? Była w promocji za dyszkę, pięknie pachnie i wygląda nie widziałam odżywek z tej serii ;(
Ja mam kawiorowy szampon z tej serii i bardzo lubię. Zapach bardzo ładny : )

Awokado na moje włosy źle działa, elektryzujące się, odstające włosy, włoski i kędziorki ;(
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 19:03   #3678
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Pomijając już, że taką koszulę w kratę, kurcze która by z nas na jakąkolwiek imprezę ubrała? To ja już wolę biały t-shirt i marynarka i już jest o niebo lepiej, a też wygodnie
Ja - na grilla

Będę Hejterę - u Szuszy jeden paznokieć na prostokąt, inny w półkole (nie znam się na pro nazewnictwie)

https://www.instagram.com/p/BEbS4qhu...n-by=szusz1313
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 19:06   #3679
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Ja mam kawiorowy szampon z tej serii i bardzo lubię. Zapach bardzo ładny : )

Awokado na moje włosy źle działa, elektryzujące się, odstające włosy, włoski i kędziorki ;(
a na mnie odżywka nivea repair&targeted. Kłapnęły mi włosy, sa bez zycia.
Olenkasz, protein nie lubią?


---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja - na grilla

Będę Hejterę - u Szuszy jeden paznokieć na prostokąt, inny w półkole (nie znam się na pro nazewnictwie)

https://www.instagram.com/p/BEbS4qhu...n-by=szusz1313
Hejtujesz jakbyś Ty była idealna i miała wszystko dopracowane do perfekcji, paznokcie od linijki :////

Cytat z komentarzy
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-20, 19:22   #3680
vintageboots
Peron 9 3/4
 
Avatar vintageboots
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 162
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX


Dziewczyny! Julka Pietrucha Zakochałam się na zabój. No i ukulele


Poza tym ma kilka podróżniczych filmików na swoim kanale i ta atmosfera Bajeczka
vintageboots jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 19:25   #3681
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

mango - ustawa od dawna nakazuje mozliwosc usuwania kont i w koncu wizaz do tego dostosowuje regulamin, a ze na forum ostatnio jest jak jest i nie mozna nic prawie napisac, bo ludzie skacza od razu do gardla, jak mozna zaobserwowac np na nowym januszowym, a moderacja stwierdzila, ze rezim nie powroci i nie bedzie kartek za zachownie, to ludzie stwierdzili, ze najwyrazniej maja dosc, nie ma co tu siedziec z przyzwyczajenia
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 19:26   #3682
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Sweet Husky, czy dostałaś moją PW? Nie mam jej w wysłanych i obawiam się, że zaginęła
__________________
>>Team Speak dla Wizażu<<
Pobierz Klik Zainstaluj > Połącz [ Connect:178.33.168.235:10 046 ] Dołącz: [Dziewczyny z Wizażu]
Hasło u Adminów.

Sprawdz kto aktualnie siedzi na kanale: Klik
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 19:39   #3683
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Jestem specem od zajadów - believe me, potrafię wyglądać jak joker, chociaż w sumie teraz nad tym już panuję i załatwiam sprawę od ręki. Polecam z miejsca witaminę B2, a do smarowania w dzień maść z apteki na zajady, nazwy nie pamietam, a na noc wazelinę. Jak miałam prawdziwe problemy to dostałam nawet od lekarza maść na receptę, która oryginalnie w ogóle nie jest na zajady a chyba na jakąś wenerę
O tak, ja też jestem specem od zajadów i zmasakrowanych ust Zaczęło się od noszenia aparatu, trwa już 3 lata A czy ta maść to Clotrimazolum? Też używam

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
W końcu i tak kupiłam korektor Astor #olenkaszufamtobie i maskę Biovax Caviar, taką malutką czarną - to tę polecałyscie? Była w promocji za dyszkę, pięknie pachnie i wygląda nie widziałam odżywek z tej serii ;(
Też go dziś kupiłam przez ten wątek
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 19:40   #3684
Ignorantka_Recydywistka
Raczkowanie
 
Avatar Ignorantka_Recydywistka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 44
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Kurcze, ciężko za Wami nadążyć. Jakaś mało rozgarnięta jestem i z czytaniem mam problem. Bo jak już prawie jestem przy końcu, jak już witam się z gąską to: noc i spać pora, do pracy czas się zabrać, obowiązki rodzinne wzywają, prąd akurat wyłączą, kot doniczkę zrzuci na podłogę, ... I tak od miesiąca. Ale teraz się zawzięłam.
Na wakacjach jestem. Nie śpię już 2 noc i nadrabiam. Czytam, oczy mam czerwone ze zmęczenia, dam radę.
Uroczyście oświadczam, że jesteście winne WY WIZARZANKI mojego niewyspania.

Ominie mnie promka w Ross. A tak chciałam Burżuja sobie sprawić.

Gabi, czy mam napadać na turystki z dalekiego wschodu (małe i drobniutkie) i brutalnie wycinać metki z rozmiarem XS? Daj znać, jestem w gotowości.
__________________
podpis jak podpis, czym tu się podniecać
a to ja
Ignorantka_Recydywistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 19:45   #3685
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Ogląda któraś z Was Wikingów? Odpaliłam z sentymentu pierwszy odcineczek i Ragnar taki przystojny i niezaćpany
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 19:47   #3686
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Ignorantka_Recydywistka Pokaż wiadomość
Kurcze, ciężko za Wami nadążyć. Jakaś mało rozgarnięta jestem i z czytaniem mam problem. Bo jak już prawie jestem przy końcu, jak już witam się z gąską to: noc i spać pora, do pracy czas się zabrać, obowiązki rodzinne wzywają, prąd akurat wyłączą, kot doniczkę zrzuci na podłogę, ... I tak od miesiąca. Ale teraz się zawzięłam.
Na wakacjach jestem. Nie śpię już 2 noc i nadrabiam. Czytam, oczy mam czerwone ze zmęczenia, dam radę.
Uroczyście oświadczam, że jesteście winne WY WIZARZANKI mojego niewyspania.

Ominie mnie promka w Ross. A tak chciałam Burżuja sobie sprawić.

Gabi, czy mam napadać na turystki z dalekiego wschodu (małe i drobniutkie) i brutalnie wycinać metki z rozmiarem XS? Daj znać, jestem w gotowości.
czymże jest Ross i Burżuj przy Malcie . Byłam tam 8 lat temu i do tej pory wspominam ten wyjazd jako jedne z najlepszych wakacji )

Edytowane przez zetuzetia
Czas edycji: 2016-04-20 o 19:52
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 19:49   #3687
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Ogląda któraś z Was Wikingów? Odpaliłam z sentymentu pierwszy odcineczek i Ragnar taki przystojny i niezaćpany
i Rolo taki wikingowaty...
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 19:52   #3688
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
jak się w nim czujesz?
Ja czasami tesknie za aparatem, swietnie sie w nim czułam
Dopóki nie odkryłam, że nie mogę jeść to czułam się cudownie.
Myślę sobie "nic nie boli, to co ja się będę ograniczać - dawaj, zjedz kanapkę". Nawet porządnie nie ugryzłam, ledwo dotknęłam jak mnie jedynka zabolała! Skończyło się na ciumkaniu banana
Już wiem dlaczego ludzie chudną w pierwszych tygodniach.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem pierwszych relacji kupujacych
Ale gdyby mi ktos kazal wybrac koszulka Karo czy bluza Szusz to wybralabym szusz.
Też wzięłabym bluzę Susz. Już ten słoń bardziej stylowy niż te gimbo-napisy.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 19:55   #3689
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Sweet Husky, czy dostałaś moją PW? Nie mam jej w wysłanych i obawiam się, że zaginęła
wydaje mi się, że wiadomości wysłane się nie zapisują, przynajmniej ja swoich wysłanych nie widzę, a też się często zastanawiam, czy poszło

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Ogląda któraś z Was Wikingów? Odpaliłam z sentymentu pierwszy odcineczek i Ragnar taki przystojny i niezaćpany
o tak, w 1 sezonie mega przystojniak muszę nadrobić 4, bo jakoś nie miałam weny
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 19:57   #3690
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Dopóki nie odkryłam, że nie mogę jeść to czułam się cudownie.
Myślę sobie "nic nie boli, to co ja się będę ograniczać - dawaj, zjedz kanapkę". Nawet porządnie nie ugryzłam, ledwo dotknęłam jak mnie jedynka zabolała! Skończyło się na ciumkaniu banana
Już wiem dlaczego ludzie chudną w pierwszych tygodniach.

Też wzięłabym bluzę Susz. Już ten słoń bardziej stylowy niż te gimbo-napisy.
ja najgorzej czułam się po podkręcaniu lukow. W nocy płakałam z bolu . Jadłam wtedy kanapki pokrojone w malutkie kostki
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 18:29:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.