Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-03, 21:39   #301
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Nastraszyłam i cisza

Dziewczyny, które są po zabiegu - po jakim czasie byłyście w stanie tak zacisnąć usta, w sensie, tak jak się chce rozprowadzić pomadkę? U mnie prawie 2 tyg po i nadal nie mogę. Do tego ciężko mi się mówi Usta uciekają i muszę się koncentrować na wymowie każdego słowa. Są nierówne w dalszym ciągu, mam nadzieję, że to krwiaki, ale nie powiem, niepokoi mnie to
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 15:46   #302
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Moim zdaniem z Twoimi ustami jest coś nie tak , niemożliwe żeby tak długo dochodziły do siebie. Ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym do kliniki.
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 20:37   #303
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kori12 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem z Twoimi ustami jest coś nie tak , niemożliwe żeby tak długo dochodziły do siebie. Ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym do kliniki.
Jutro mijają dwa tygodnie, to zadzwonię do salonu, tylko mój lekarz tam bywa raz w miesiącu
Natomiast jestem już przyzwyczajona do bycia "inną", bo zawsze długo dochodzę do siebie po jakichkolwiek zabiegach. Np. po Yellow Peel, po którym niby drugiego dnia "wygląda się normalnie", leżałam dwa tygodnie w łóżku z temperaturą i poparzoną twarzą, oczy mi spuchły tak, że nie mogłam ich otworzyć, a zabieg wykonany był naprawdę bardzo dobrze, z zachowaniem wszelkich zabezpieczeń, z kontrolą bieżących reakcji skóry. Także tu mam nadzieję na pozytywny koniec
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 08:28   #304
ni_cola
Raczkowanie
 
Avatar ni_cola
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 149
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jutro mijają dwa tygodnie, to zadzwonię do salonu, tylko mój lekarz tam bywa raz w miesiącu
Natomiast jestem już przyzwyczajona do bycia "inną", bo zawsze długo dochodzę do siebie po jakichkolwiek zabiegach. Np. po Yellow Peel, po którym niby drugiego dnia "wygląda się normalnie", leżałam dwa tygodnie w łóżku z temperaturą i poparzoną twarzą, oczy mi spuchły tak, że nie mogłam ich otworzyć, a zabieg wykonany był naprawdę bardzo dobrze, z zachowaniem wszelkich zabezpieczeń, z kontrolą bieżących reakcji skóry. Także tu mam nadzieję na pozytywny koniec
ktoś musi być w tej klinice.. chyba nie przyjmuje tam raz w miesiącu jeden lekarz? przecież jak robiłaś tam zabieg, jak nakabardziej możesz z kimś to skonsultować innym, zadzwonić. radzę się zgłosić jak najszybciej - to nie jest normalne i takie tłumaczenie, że jest się trudnym przypadkiem to żadne tłumaczenie - trzeba pójść to skonsultować jak najszybciej. zresztą byłabys spokojniejsza.
ni_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 14:25   #305
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez ni_cola Pokaż wiadomość
ktoś musi być w tej klinice.. chyba nie przyjmuje tam raz w miesiącu jeden lekarz? przecież jak robiłaś tam zabieg, jak nakabardziej możesz z kimś to skonsultować innym, zadzwonić. radzę się zgłosić jak najszybciej - to nie jest normalne i takie tłumaczenie, że jest się trudnym przypadkiem to żadne tłumaczenie - trzeba pójść to skonsultować jak najszybciej. zresztą byłabys spokojniejsza.
Zapisałam się na przyszły piątek i zobaczymy. Lewą stronę ust mam zupełnie inną, niż prawą, rozumiem, że to było wyrównanie asymetrii, ale teraz asymetria jest z drugiej strony...chyba nie o to chodziło
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 00:42   #306
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

czy któraś z was miała neauvia rheology lub intense lips?
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 17:09   #307
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Dziewczyny czy ktoras ma porównanie miedzy juwederm a emervel? głownie chodzi mi o trwałosc
Wiecie co dziewczyny ja bogatego doswiadczenia nie mam, ale zawsze robiłam u lekarza i ostatnio robił mi chirurg z dodatkowa specjalizacja medycyna estetyczna. Ja juz wiecej do nikogo innego nie pojde, tylko do chirurga, szybko, sprawnie, równo.
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2016-05-10 o 17:11
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-11, 08:27   #308
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Witam kobietki Powiekszalam rok temu usta juvederm 2 i niestety, ale po 3 miesiącach wchłonął się Szukam czegoś mocniejszego i myslalam o Stylage M. Kogoś w Wawie polecacie? Słyszałam o salonie na Ursynowie, ale robi kosmetolog, a wolałabym jednak isc do doktora.
Sprawdz Gabinet4You na FB Warszawa, Barkocińska
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 09:30   #309
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Ja robiłam w listopadzie. I na razie sue nie wybieram
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 11:07   #310
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras ma porównanie miedzy juwederm a emervel? głownie chodzi mi o trwałosc
Wiecie co dziewczyny ja bogatego doswiadczenia nie mam, ale zawsze robiłam u lekarza i ostatnio robił mi chirurg z dodatkowa specjalizacja medycyna estetyczna. Ja juz wiecej do nikogo innego nie pojde, tylko do chirurga, szybko, sprawnie, równo.
Dasz namiar?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 15:41   #311
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dasz namiar?
z jakiego jestes województwa, bo ja o Slasku pisałam
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 16:19   #312
angeldechanel
Przyczajenie
 
Avatar angeldechanel
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 18
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

hej kobietki tak czytam sobie ten wątek od wczoraj i chcę sobie powiększyć usta mam bardzo szybką przemianę materii i zastanawiam się, jaki preparat polecacie? Wiele z Was ma dobry efekt po StylAge M. Polecacie, czy jest coś lepszego, co dłużej się utrzyma? Macie może zaufane miejsca we Wrocławiu lub Poznaniu?
angeldechanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 16:47   #313
Ewa7506
Raczkowanie
 
Avatar Ewa7506
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez julkadwa Pokaż wiadomość
Polecacie kogos z Lublina do ust ?
Z czystym sumieniem mogę polecić dr Katarzynę Łętowską Andrzejewicz. We wcześniejszych wpisach zamieszczałam zdjęcia efektów. Dzisiaj byłam na uzupełnieniu i troszkę poszalałam... zamiast 0,5ml dodałam 1ml. Wrzucam fotkę "od zera do tera" Jak się ułoży myślę, że będzie nieźle. Ja już na pewno skazana na powiększanie jestem, bo na zdjęcie nr 1 patrzeć się nie mogę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (23,7 KB, 336 załadowań)

Edytowane przez Ewa7506
Czas edycji: 2016-05-13 o 17:27
Ewa7506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 19:00   #314
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Dziewczyny, coraz czesciej mysle o powiekszeniu ust. Fotki mozecie obczaic w linku do insta.

Myslalam o Bejda Medical.
Ogolnie to troche sie boje, ze bede miala glonojada.
przy tak malych i waskich ustach na pewno ust ala Angelina nie wyczaruja, ogolnie wydaje mi sie, ze je sie da tylko uwypuklic, a nie "poszerzyc", na pewno wiecie, co mam na mysli.

Co sadzicie? da sie cos z moich mikroskopijnych ust wyczarowac, aby byly wieksze, pelniejsze i ladniejsze?
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 10:40   #315
Estres
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 40
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

I jak zeszło? Ja byłam i wyszło mi tak . To zdjęcie a dniu zabiegu . Czy usta można czymś nawilżać- jakimś kremem? Strasznie mi wysychają...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg image.jpeg (121,2 KB, 0 załadowań)
Estres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 11:11   #316
julkadwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 84
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ewa7506 Pokaż wiadomość
Z czystym sumieniem mogę polecić dr Katarzynę Łętowską Andrzejewicz. We wcześniejszych wpisach zamieszczałam zdjęcia efektów. Dzisiaj byłam na uzupełnieniu i troszkę poszalałam... zamiast 0,5ml dodałam 1ml. Wrzucam fotkę "od zera do tera" Jak się ułoży myślę, że będzie nieźle. Ja już na pewno skazana na powiększanie jestem, bo na zdjęcie nr 1 patrzeć się nie mogę.
Dzięki za rade, jestem z Lublina i szukam dla siebie odpowiedniego lekarza , super usta jakim preparatem mialas robione ? i jaki koszt 1ml ? Gdzie Pani doktor dokladnie przyjmuje w necie są dwa adresy. Ja oprucz ust chciałabym wypełnic ubytki pod kocikami ust takie zagłębienia.
julkadwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 12:37   #317
MeetMeHalfway
Przyczajenie
 
Avatar MeetMeHalfway
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
GG do MeetMeHalfway
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

hej dziewczynki co sądzicie o preparacie Princess volume ?
MeetMeHalfway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 13:02   #318
Ewa7506
Raczkowanie
 
Avatar Ewa7506
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez julkadwa Pokaż wiadomość
Dzięki za rade, jestem z Lublina i szukam dla siebie odpowiedniego lekarza , super usta jakim preparatem mialas robione ? i jaki koszt 1ml ? Gdzie Pani doktor dokladnie przyjmuje w necie są dwa adresy. Ja oprucz ust chciałabym wypełnic ubytki pod kocikami ust takie zagłębienia.
Pani Dr przyjmuje w gabinecie na ul. Matki Teresy z Kalkuty (boczna Jutrzenki). Jeśli dobrze pamiętam to preparat Resylane Lip volume ale głowy nie daję. Co do ceny to dokładnie nie powiem bo zawsze robię kilka rzeczy naraz. Wczoraj usta, nos i botox ale ceny są bardzo przyzwoite- u poprzedniego lekarza płaciłam 50-100% więcej. Najlepiej zadzwoń i zapytaj t: 607 202 183. Jeśli nie może odebrać zawsze oddzwania.

Edytowane przez Ewa7506
Czas edycji: 2016-05-14 o 15:32
Ewa7506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 22:29   #319
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
z jakiego jestes województwa, bo ja o Slasku pisałam
Oj, to za daleko jednak

Byłam u dra Koryśko na kontroli i polecam tego lekarza, nie mam mu nic do zarzucenia. Do dziewczyn, które pytały - śmiało idźcie Doktor jest bardzo elegancki i profesjonalny, miły, cierpliwy, wszystko tłumaczy, ma szacunek do pacjenta, wyczucie estetyki też. Odradził mi kombinowanie z zabiegami póki co
Co do przygód z ustami, po prostu taka moja uroda, że wszystko mi się długo i ciężko goi. Minęły 3 tygodnie, a wyczuł opuchliznę i zrosty po krwiakach (!), które znikną za jakiś czas. Kwas rozłożył się poprawnie, wszystko gra. Także polecam, tylko radzę mieć komfort przynajmniej jednego tygodnia bez ludzi po zabiegu A ostatecznie pierwszy raz daje tylko taki efekt nawilżenia, nie powiększa.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-15, 06:42   #320
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Oj, to za daleko jednak

Byłam u dra Koryśko na kontroli i polecam tego lekarza, nie mam mu nic do zarzucenia. Do dziewczyn, które pytały - śmiało idźcie Doktor jest bardzo elegancki i profesjonalny, miły, cierpliwy, wszystko tłumaczy, ma szacunek do pacjenta, wyczucie estetyki też. Odradził mi kombinowanie z zabiegami póki co
Co do przygód z ustami, po prostu taka moja uroda, że wszystko mi się długo i ciężko goi. Minęły 3 tygodnie, a wyczuł opuchliznę i zrosty po krwiakach (!), które znikną za jakiś czas. Kwas rozłożył się poprawnie, wszystko gra. Także polecam, tylko radzę mieć komfort przynajmniej jednego tygodnia bez ludzi po zabiegu A ostatecznie pierwszy raz daje tylko taki efekt nawilżenia, nie powiększa.
no właśnie coś tak kojarzyłam...

współczuje szczerze tych komplikacji,
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 18:00   #321
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Oj, to za daleko jednak

Byłam u dra Koryśko na kontroli i polecam tego lekarza, nie mam mu nic do zarzucenia. Do dziewczyn, które pytały - śmiało idźcie Doktor jest bardzo elegancki i profesjonalny, miły, cierpliwy, wszystko tłumaczy, ma szacunek do pacjenta, wyczucie estetyki też. Odradził mi kombinowanie z zabiegami póki co
Co do przygód z ustami, po prostu taka moja uroda, że wszystko mi się długo i ciężko goi. Minęły 3 tygodnie, a wyczuł opuchliznę i zrosty po krwiakach (!), które znikną za jakiś czas. Kwas rozłożył się poprawnie, wszystko gra. Także polecam, tylko radzę mieć komfort przynajmniej jednego tygodnia bez ludzi po zabiegu A ostatecznie pierwszy raz daje tylko taki efekt nawilżenia, nie powiększa.
To jest reguła?
Ja robiłam niecałe 2 tygodnie temu i mam wrażenie, że już prawie nic nie widać z powiększenia górną wargę miałam naprawdę wąska, podczas uśmiechania się praktycznie "ginęła". Nawilżone są na pewno, bo to czuję, ale nie ma efektu jakiego oczekiwałam
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 20:16   #322
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
To jest reguła?
Ja robiłam niecałe 2 tygodnie temu i mam wrażenie, że już prawie nic nie widać z powiększenia górną wargę miałam naprawdę wąska, podczas uśmiechania się praktycznie "ginęła". Nawilżone są na pewno, bo to czuję, ale nie ma efektu jakiego oczekiwałam

Mi się wydaje, że tak właśnie jest. Bo co to jest 1 ml? Moim zdaniem trzeba kilku ml żeby efekt był widoczny i to nie tylko na małych ustach. Ja mam dosyć pełne swoje naturalne i po 1 ml miałam tylko efekt nawilżenia. Powiększenie było zauważalne dopiero po kolejnym zabiegu, ale też nie utrzymywało się 6 miesięcy jak obiecywał lekarz. To wszystko to pewnie kwestia indywidualna. Moje usta bardzo chłoną ten kwas, opuchlizna mi schodzi dosłownie w kilka godzin. 2 dni po zabiegu usta są już wygojone. Wydaje mi się, że musiałabym mieć kilka zabiegów w krótkim odstępie czasu aby uzyskać zadowalający efekt a to niestety drogi interes.
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 20:29   #323
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że tak właśnie jest. Bo co to jest 1 ml? Moim zdaniem trzeba kilku ml żeby efekt był widoczny i to nie tylko na małych ustach. Ja mam dosyć pełne swoje naturalne i po 1 ml miałam tylko efekt nawilżenia. Powiększenie było zauważalne dopiero po kolejnym zabiegu, ale też nie utrzymywało się 6 miesięcy jak obiecywał lekarz. To wszystko to pewnie kwestia indywidualna. Moje usta bardzo chłoną ten kwas, opuchlizna mi schodzi dosłownie w kilka godzin. 2 dni po zabiegu usta są już wygojone. Wydaje mi się, że musiałabym mieć kilka zabiegów w krótkim odstępie czasu aby uzyskać zadowalający efekt a to niestety drogi interes.
Dzięki za odpowiedź. U mnie też w sumie bardzo szybko się wszystko zagoiło. Zastanawiam się w takim razie czy jest sens robić drugi zabieg, bo jeśli i on okaże się klapą to bym się pocięła. Nie stać mnie na razie na takie kaprysy.
Miałam 0,4 w dolną wargę i 0,6 w górną. Dolnej nie chcę powiększać, może cały 1ml przyniósłby teraz jednak efekt

Planujesz sama trzeci zabieg?
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 07:54   #324
julka_julka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Ja miałam kilka razy robione 1 ml i nawet za pierwszym razem, gdy nie miałam prawie górnej wargi, efekt był jak najbardziej widoczny. Nie spektakularny oczywiście, ale widoczny, choć nie wyglądający raczej na sztuczny.
Jak się nie ma ust, to nawet ten 1 ml robi różnicę.
julka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 13:35   #325
julkadwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 84
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ewa7506 Pokaż wiadomość
Pani Dr przyjmuje w gabinecie na ul. Matki Teresy z Kalkuty (boczna Jutrzenki). Jeśli dobrze pamiętam to preparat Resylane Lip volume ale głowy nie daję. Co do ceny to dokładnie nie powiem bo zawsze robię kilka rzeczy naraz. Wczoraj usta, nos i botox ale ceny są bardzo przyzwoite- u poprzedniego lekarza płaciłam 50-100% więcej. Najlepiej zadzwoń i zapytaj t: 607 202 183. Jeśli nie może odebrać zawsze oddzwania.
to na ten nr również dzwonic , aby umówić wizytę tak ? dziwne z ta ulicą bo na jej stronie na fejsie ma ze gabinet miesci sie na bursztynowej 35
julkadwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 08:18   #326
Ewa7506
Raczkowanie
 
Avatar Ewa7506
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez julkadwa Pokaż wiadomość
to na ten nr również dzwonic , aby umówić wizytę tak ? dziwne z ta ulicą bo na jej stronie na fejsie ma ze gabinet miesci sie na bursztynowej 35
To poprzedni adres. Teraz gabinet jest na Matki Teresy z Kalkuty (taki nowy budynek). To jest nr tel. do Pani Dr i zawsze do niej dzwonię żeby umówić wizytę.
Ewa7506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 10:25   #327
Piciusia
Raczkowanie
 
Avatar Piciusia
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 450
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Dziewczyny, możecie polecić jakiegoś lekarza z okolic Rzeszowa?
Piciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 12:40   #328
julkadwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 84
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Dzięki w takim razie umawiam się na usta do niej , ciekawe czy na pierwszy raz zgodzi się na 1ml . A gdybym wzięla 0,7 lub 0,5 to płace i tak za całą ampułke tak ?

Ewa a byłaś moze u dr Tarkiewicza z Lublina?

Edytowane przez julkadwa
Czas edycji: 2016-05-19 o 12:49
julkadwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 13:27   #329
julia_pokopek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Szukam dobrego gabinetu kosmetycznego, gdzie wykonują zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym. Zależy mi,żeby zabieg był dobrze wykonany.
julia_pokopek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 08:01   #330
Ewa7506
Raczkowanie
 
Avatar Ewa7506
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez julkadwa Pokaż wiadomość
Dzięki w takim razie umawiam się na usta do niej , ciekawe czy na pierwszy raz zgodzi się na 1ml . A gdybym wzięla 0,7 lub 0,5 to płace i tak za całą ampułke tak ?

Ewa a byłaś moze u dr Tarkiewicza z Lublina?
U dr Tarkiewicza nie byłam. Ja za pierwszym razem miałam 1ml. podany i widzisz na zdjęciu efekt. Ja mam mega wąskie usta i dodałam jeszcze 2 razy po 0,5ml. Teraz myślę, że mam ok.2,5ml. w ustach (zdjęcie na samym dole). Wydaje mi się, że podawanie poniżej 1ml. nie ma większego sensu. Chyba, że nawilżenie ale chyba nie o tym mówimy
Napisz jak było
Ewa7506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:29:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.