Szalone Nożyczki Zgierz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-06, 17:57   #1
beatadrozdowska11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 68
Smile

Szalone Nożyczki Zgierz


Bylyscie moze w zgierzu w szalonych nożyczkach ???? ponieważ ja zapisala sie na strzyżenie do Łukasza ale słyszalam że nie jest takim dobrym fryzjerem. Chciałabym poznac wasze opinie na jego temat????
__________________
KOTEK1983
beatadrozdowska11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 17:33   #2
indiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 141
Dot.: Szalone Nożyczki Zgierz

oj nie jest nie jest, a i przytanczyc lubi sobie podczas strzyrzenia lepiej isc do jakies dziewczyny z tego salonu, pozdrawiam
indiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 18:48   #3
beatadrozdowska11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 68
Dot.: Szalone Nożyczki Zgierz

chcialam isc do Magdy ale niestety jest na urlopie
__________________
KOTEK1983
beatadrozdowska11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 12:33   #4
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Szalone Nożyczki Zgierz

Ja się obcinałam u Magdy kiedyś...ostatnio ponad rok temu..i muszę przyznać, że nawet mi sie podobało i kilka razy do niej wracałam tylko kurde drogo tam mają jak na zgierz...

Edytowane przez Kasicka85
Czas edycji: 2009-01-11 o 10:56
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:00   #5
Leonessa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź/Zgierz
Wiadomości: 7
Dot.: Szalone Nożyczki Zgierz

Zarejestrowałam się na tym forum tylko i wyłącznie dlatego, żeby powiedzieć iż salon SZALONE NOŻYCZKI ze Zgierza jest najlepszym jaki znam. Zanim tam trafiłam plątałam się po różnych Gabrielach, Camille Albane i innych salonach niby exclusive. Płaciłam górę pieniędzy a efekt nie zawsze był taki, jakbym sobie tego życzyła.
W szalonych jestem stałą klientką od 1,5 roku circa. Chodzę tylko do Łukasza. I nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem zawsze rewelacyjnie obcięta. Zawsze mogę z nim skonsultować moje pomysły. Zawsze mi dobrze doradzi i wcieli w życie to co sobie wymyślę.
Nie zauważyłam także, żeby kogokolwiek tam zbywano czy źle traktowano. Nikt nie jest zadufany w sobie. I cała ekipa jest bardzo fajna i przyjazna.
Bardzo mi się podoba też to, że przyjmują wyłącznie na zapisy. To pozwala uniknąć oczekiwania w nieskończoność na swoją kolej.
Cen też mają niskie! Może nie najniższe. Ale w normie. Bo uważam, że 25 zł za strzyżenie z modelowaniem to nie jest dużo.

I ostatnia uwaga do Kasicka85 - odrobina dobrego wychowania nakazywałaby, żeby nie ubliżać ludziom, nawet takim których niezbyt się lubi. I to w miejscu publicznym. Bo forum jest miejscem publicznym. A nazywanie kogoś dupkiem kulturalne nie jest.


Salon Szalone Nożyczki polecam Wszystkim!

Rachunek jest prosty - gdybym nie była zadowolona, moja pierwsza wizyta w SN byłaby zarówno ostatnią. A proszę mi wierzyć, jestem bardzo wymagająca jeśli idzie o moje włosy, ich cięcie i fryzury.



Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów!
Leonessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 08:38   #6
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Szalone Nożyczki Zgierz

Cytat:
Napisane przez Leonessa Pokaż wiadomość
Zarejestrowałam się na tym forum tylko i wyłącznie dlatego, żeby powiedzieć iż salon SZALONE NOŻYCZKI ze Zgierza jest najlepszym jaki znam. Zanim tam trafiłam plątałam się po różnych Gabrielach, Camille Albane i innych salonach niby exclusive. Płaciłam górę pieniędzy a efekt nie zawsze był taki, jakbym sobie tego życzyła.
W szalonych jestem stałą klientką od 1,5 roku circa. Chodzę tylko do Łukasza. I nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem zawsze rewelacyjnie obcięta. Zawsze mogę z nim skonsultować moje pomysły. Zawsze mi dobrze doradzi i wcieli w życie to co sobie wymyślę.
Nie zauważyłam także, żeby kogokolwiek tam zbywano czy źle traktowano. Nikt nie jest zadufany w sobie. I cała ekipa jest bardzo fajna i przyjazna.
Bardzo mi się podoba też to, że przyjmują wyłącznie na zapisy. To pozwala uniknąć oczekiwania w nieskończoność na swoją kolej.
Cen też mają niskie! Może nie najniższe. Ale w normie. Bo uważam, że 25 zł za strzyżenie z modelowaniem to nie jest dużo.

I ostatnia uwaga do Kasicka85 - odrobina dobrego wychowania nakazywałaby, żeby nie ubliżać ludziom, nawet takim których niezbyt się lubi. I to w miejscu publicznym. Bo forum jest miejscem publicznym. A nazywanie kogoś dupkiem kulturalne nie jest.


Salon Szalone Nożyczki polecam Wszystkim!

Rachunek jest prosty - gdybym nie była zadowolona, moja pierwsza wizyta w SN byłaby zarówno ostatnią. A proszę mi wierzyć, jestem bardzo wymagająca jeśli idzie o moje włosy, ich cięcie i fryzury.



Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów!

zarejestrowała się tylko po to żeby napisać jaki to wspaniały salon!!! hahaha myślałby kto..

25zł? może dla znajomych...ja tam płaciłam 40zł i to było jakiś miesiąc temu i obcinałam się u Magdy ale jestem zadowolona jak zawsze zresztą
__________________
"W życiu piękne są tylko chwile"

www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....

Edytowane przez Kasicka85
Czas edycji: 2009-01-10 o 13:26
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 15:08   #7
Leonessa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź/Zgierz
Wiadomości: 7
Dot.: Szalone Nożyczki Zgierz

Nie rozumiem, czemu się tak oburzasz? Nie mam prawa wyrazić swojej opinii?
Hmm, dziwne bo oprócz Magdy jest tam cały czas Marcin, Łukasz. Jest jeszcze 3 panów z czego 2 pracuje też już od dłuższego czasu z tego co pamiętam.
Nie jestem niczyją znajomą, pierwszy raz trafiłam tam z ulicy, bez niczyjej protekcji. A że chodzę tak już od 1,5 roku circa, regularnie przynajmniej raz w miesiącu to zupełnie inna sprawa. Jestem po prostu stałą klientką. KLIENTKĄ i tylko KLIENTKĄ.
Co do cen - na stronie www salonu jest cennik. Zresztą w salonie też jest. W widocznym miejscu.
Ja mam krótkie włosy więc płacę 25 zł za strzyżenie.

Wiesz, zarejestrowałam się żeby napisać przede wszystkim moją opinię. Bo rzuca mnie, jak widzę że ktoś opluwa innych.

Odnośnie jeszcze wieku - sądząc po nicku też chyba nie jesteś panią po 30-stce. Więc zdaje mi się, że są to takie same młodziki jak Ty. Sama jestem trzydziestolatką. Cóż, młody czy starszy wiek nie musi świadczyć o doświadczeniu. A nawet jeśli komuś go brak z racji młodego wieku to gdzie ma je zdobyć jak nie w pierwszej pracy?

Reasumując - nie planuję się zagłębiać w to konkretne forum bo nie czuję takiej potrzeby. Nie interesują mnie tipsy, porady kosmetyczne, pogaduszki o ciuchach itp. Ale kto wie, może mnie coś tu jednak zaciekawi? I zacznę się udzielać. I okaże się, że jest tu cała masa bardzo fajnych kobitek.

Przypadkowo tu trafiłam, przypadkowo na ten konkretny wątek i po prostu chciałam zareagować. Bo w moim odczuciu jest to bardzo dobry salon. Zwłaszcza jak na taką dziurę jaką jest Zgierz w którym niestety mieszkam.

Poza tym, skoro tak bardzo nie podoba Ci się to miejsce to przecież nikt Cię nie zmusza, żebyś tam chodziła. Ale to nie jest powód, żeby ubliżać ludziom. A przecież to zrobiłaś w swoim przedostatni poście.

Ps. Magda też mnie kiedyś obcinała i byłam zadowolona. Co nie oznacza, że reszta jest do bani

Edytowane przez Leonessa
Czas edycji: 2008-12-30 o 16:52 Powód: dopisane kilka zdań, żeby nie tworzyć nowych postów bez potrzeby.
Leonessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 13:23   #8
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Szalone Nożyczki Zgierz

Cytat:
Napisane przez Leonessa Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, czemu się tak oburzasz? Nie mam prawa wyrazić swojej opinii?
Hmm, dziwne bo oprócz Magdy jest tam cały czas Marcin, Łukasz. Jest jeszcze 3 panów z czego 2 pracuje też już od dłuższego czasu z tego co pamiętam.
Nie jestem niczyją znajomą, pierwszy raz trafiłam tam z ulicy, bez niczyjej protekcji. A że chodzę tak już od 1,5 roku circa, regularnie przynajmniej raz w miesiącu to zupełnie inna sprawa. Jestem po prostu stałą klientką. KLIENTKĄ i tylko KLIENTKĄ.
Co do cen - na stronie www salonu jest cennik. Zresztą w salonie też jest. W widocznym miejscu.
Ja mam krótkie włosy więc płacę 25 zł za strzyżenie.

Odnośnie jeszcze wieku - sądząc po nicku też chyba nie jesteś panią po 30-stce. Więc zdaje mi się, że są to takie same młodziki jak Ty. Sama jestem trzydziestolatką. Cóż, młody czy starszy wiek nie musi świadczyć o doświadczeniu. A nawet jeśli komuś go brak z racji młodego wieku to gdzie ma je zdobyć jak nie w pierwszej pracy?

Reasumując - nie planuję się zagłębiać w to konkretne forum bo nie czuję takiej potrzeby. Nie interesują mnie tipsy, porady kosmetyczne, pogaduszki o ciuchach itp. Ale kto wie, może mnie coś tu jednak zaciekawi? I zacznę się udzielać. I okaże się, że jest tu cała masa bardzo fajnych kobitek.

Przypadkowo tu trafiłam, przypadkowo na ten konkretny wątek i po prostu chciałam zareagować. Bo w moim odczuciu jest to bardzo dobry salon. Zwłaszcza jak na taką dziurę jaką jest Zgierz w którym niestety mieszkam.


Ps. Magda też mnie kiedyś obcinała i byłam zadowolona. Co nie oznacza, że reszta jest do bani

Nie oburzam się, też mam prawo wyrazić swoje zdanie.
Oprócz Magdy cały czas jest Łukasz.
Chodzisz do nich 1,5 roku? Ja o 2 lata dłużej (ale już tylko do Magdy).
Ja mam długie włosy i płace 40zł.
Wiek nie musi świadczyć o talencie, ale o doświadczeniu napewno. Gdzie mają się nauczyć jak nie w pierwszej pracy? Np. obcinając znajomych, a jeśli robią to w slonie to przynajmniej brać mniej PLN.
Mnie ten wątek też nie fascynuje, więc pewnie to mój ostani wpis na ten temat. Zresztą ostatnio wogóle rzadko bywam na tym forum.
Cięcie Magdy podba mi się i będę do niej nadal chodzić
__________________
"W życiu piękne są tylko chwile"

www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 10:11   #9
AKfam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 91
Dot.: Szalone Nożyczki Zgierz

UP.
Polecacie? Czy któraś z was farbowała tm włosy ? U jakiego fryzjera ?
AKfam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 12:17   #10
_Pusia_
Przyczajenie
 
Avatar _Pusia_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 5
Dot.: Szalone Nożyczki Zgierz

Ja farbowałam u Łukasza i muszę powiedzieć, że byłam zadowolona. Bez problemu można dogadać się z nim jaki efekt chcemy uzyskać i zrobi to jak najbardziej profesjonalnie. Co prawda obcina troszkę gorzej (krzywo), ale jeśli chodzi o koloryzacje nie mona mu niczego zarzucić
_Pusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 17:51   #11
roza0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1
Dot.: Szalone Nożyczki Zgierz

Witam,
W zeszłym roku farbowałam włosy - czerwony kolor który miał utrzymywać się 3 miesiące, wytrzymał 3 tygodnie , po czym stał się rudy. Cena do jakości nieadekwatna. Jednak postanowiłam spróbować jeszcze raz.
W zeszłym miesiącu byłam na obcięciu u pani Marzeny- z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona, jednak z samej obsługi niekoniecznie. Pani miała za długie paznokcie którymi myła mi głowę, w efekie zamiast rozluźnienia myślałam kiedy tylko ona skończy po moja głowa została pochorcowana.Potem grzebieniem dociskała do skóry nie zważając uwagi na to że gdzieś tam są uszy co strasznie bolało, a nie nienależe do jakiś delikatniusich osób, po zwróceniu uwagi, że takie coś boli było trochę lepiej. Za obcięcię włosów średniej długości( przed ramiona) cena 70 zł, to jakości wykonania i obsługi słowem za drogo. Efekt końcowy ostatecznie na +, jednak z salonu wyszłam niezadowolona z tego powodu, że bolała mnie głowa po tym myciu włosów i czesaniu.
roza0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-09 18:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.