dobry fryzjer Rumia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-29, 17:44   #31
sabinka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: dobry fryzjer Rumia

Ostrzegam wszystkich aby omijali z daleka salon VENUS ul. Dąbrowskiego 48 w Rumi.
Właścicielka to Sylwia Gartmaier jest bezczelna, fałszywa, arogancka i w dodatku nie szanuje klientów.
Byłam umówiona z siostrą na godzinę 16:00. Weszłyśmy przed czasem, i nawet nie było gdzie stanąć, bo zajęta była kanapa oraz 2 osoby stały przy wejściu. Zapytała nas (
prawdopodobnie właścicielka) w czym pomóc. Na to siostra odpowiedziała że byłyśmy umówione na 16;00. Pani fryzjerka odpowiedziała że trzeba poczekać. Po czym przyspieszyła, zajmowała się dalej niechlujnie fryzurą Pani siedzącej na fotelu fryzjerskim. Obok druga Pani fryzjerka kończyła fryzurę jakiejś kobiety. Po 7 minutach poproszone były do kasy i młodsza fryzjerka poprosiła Pana siedzącego na kanapie do mycia włosów. To jakaś kpina - pomyślałam. Poczułam się kompletnie zlekceważona. Szefowa, czy fryzjerka inna powinna podejść do nas i przeprosić, powiedzieć że jest małe przesunięcie, Przeprosić, wytłumaczyć czemu mamy długo czekać na swoją kolej, zaproponować na przykład coś do picia i byłoby w porządku. Zrozumiałabym takie podejście do klienta, ale Pani fryzjerka wolała szybciej i to w sposób niechlujny zajmować się Panią na fotelu fryzjerskim. Spojrzałam na wykończone już włosy klientki i nie wierzyłam w to co widzę. Widziałam zielone refleksy od źle pofarbowanych włosów. Fryzjerka wciskała jeszcze kit, że to po kilku myciach zejdzie. Współczuje na prawdę tej kobiecie. Widziałam jej minę i nie była zbytnio zadowolona, bo na szybkiego miała suszone włosy i modelowane, jeśli można to tak nazwać. O 16:15 po prostu nie wytrzymałam, kiedy widziałam że Pani właścicielka salonu, która tytułuje się fryzjerką, zasiada na miejsce stylistki paznokci i zaczęła szarpać rękę kobiecie, która czekała na pielęgnacje paznokci. Nie pytając się jej, co by klientka chciała, zaczęła piłować jej paznokcie. To skandal. Klientka od razu zaprotestowała mówiąc, że nie chce skracać, a Pani fryzjerka wszelkimi swoimi mądrościami w sposób nie uprzejmy narzuciła jej swoje zdanie. Mówiła, że tak będzie lepiej nie licząc się ze zdaniem klienta, które powinno być ważniejsze. Pomyślałam - co to za brak profesjonalizmu! Widząc to, oraz stwierdzając, że tak prędko nie nadejdzie moja kolei wyszłam, mówiąc siostrze żeby dała mi znać jak Panie w końcu znajdą czas i poszłam się przejść. Zadzwoniła do mnie dopiero o 16:40. Wróciłam to jeszcze w dalszym ciągu Pani Fryzjerko-stylistka paznokci zajmowała się paznokciami klientki. Zostałam poinformowana o wysokich cenach jakie tam obowiązują. Pani właścicielka próbowała mi wcisnąć kity, że za 170 zł super będę miała odżywione włosy. Powiedziałam jej, że przesadza że tak drogo. Wtedy fryzjerka wybuchła (nie jest to profesjonalne podejście do klienta). Zaczęła na mnie krzyczeć, obrażać, mówiąć że to nie jest drogo, tłumacząc, że sprzęt jest drogi, że takie są ceny, bo musi utrzymać lokal. Powiedziałam żeby nie krzyczała na mnie i powiedziałam jej, że bardzo nie ładnie postąpiła, że dopiero przed 17;00 może się mną zająć, a przecież umówiona byłam na godzinę 16:00. Właścicielka zaczeła na mnie jeszcze bardziej naskakiwać do tego stopnia, że podnosiła głos, mówiąc że jest chora, miała operacje, a przyszła. Zaczęła mi ubliżać, że „się gówno znam” na cenach, że to jest jej salon, jej własność i mam z tąd się wynosić! Bardzo przykro mi się zrobiło. Mam wielu świadków tego zdarzenia. Wniosek nasuwa się sam - Pani właścicielka ma ceny jak z kosmosu- bałamuci kobiety wciskając im kity o dobrych fryzurach, przemianach oraz odżywieniu włosów. Do tego wychodzi jej to wszystko całkiem przeciętnie. Była wulgarna, bezczelna i arogancka. Jadąc do tego miejsca widziałam, że nawet w pobliżu jest kilka salonów fryzjerskich, w których na pewno lepiej się traktuje klientów. Polecam przejść Się do innego, bo ta kobieta idzie przede wszystkim na ilość a nie na jakość. Nigdy, w dodatku nawet nie słyszałam, żeby ktoś kogoś potraktował w ten sposób! Kobietki omijajcie to miejsce, bo nikomu nie życzę żeby ktoś miał tak zmarnowane włosy jak moja poprzedniczka oraz był tak potraktowany. Na koniec oczywiście właścicielka zaczęła mi grozić, że jeżeli opublikuje gdzieś jaką kolwiek złą opinię w sieci, to ona nie pozostanie dłużna, a przecież każdy z nas ma prawo wyrazić swoją opinię o usługach. A już na pewno ostrzegam wszystkich przed niezrównoważona fryzjerką która jest z przeciętnymi umiejętnościami. Taka osoba nie powinna zajmować się przede wszystkim obsługą klientów. Proszę wyciągnąć wnioski samemu i poczytać opinię innych w Internecie, którzy tak jak ja są zbulwersowani złym zachowaniem i traktowaniem klientów właśnie w tym miejscu.
sabinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 10:21   #32
deliss
Raczkowanie
 
Avatar deliss
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 35
Dot.: dobry fryzjer Rumia

Czy znajdę jakiegoś fryzjera który dobierze mi fryzurę do twarzy-doradzi ?
deliss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-17 11:21:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.