Promocje -49%, 1+1 - Część III - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-11, 05:42   #331
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez miska23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może Wy mi pomożecie
Niedługo zacznie się promocja na twarz, więc szukam jakiejś dobrej, zielonej bazy, która zniweluje czerwone policzki. Możecie coś polecić?
Ja tylko powiem,że nie polecam zielonej bazy z Bell
Trzeba nałożyć bardzo dużo produktu,żeby trochę neutralizowała zaczerwienienia, a jak nałożyłam kilka dni pod rząd to nagle pojawiło się kilka wyprysków naraz. Poza tym podkład na niej dziwnie wyglądał, ja nie polecam.

---------- Dopisano o 06:42 ---------- Poprzedni post napisano o 06:40 ----------

Cytat:
Napisane przez miska23 Pokaż wiadomość
A jakieś korektory pod oczy do 15 zł? Kryjąco-rozświetlające najlepiej. Nie zależy mi aż na takim mocnym kryciu, bo jakiś sińców pod oczami raczej nie mam.
Ja używam Maybelline Affinitione i jestem bardzo zadowolona Nie obciąża tak skóry pod oczami jak ten z Loreala, a krycie ma większe niż słynny Art Scenic Eveline . Ładnie też rozświetla. Kosztuje chyba jakieś 30 zł (swoją drogą podrożał o kilka złotych, na tej wczęsniejszej promocjio kosztował chyba 26 zł), więc na promocji akurat połowa ceny. Jeśli ma kosztować 15 zł w cenie regularnej to chyba brałabym ten Art scenic.
Ja na promocji "oczy" kupiłam tylko żel do brwi z Wibo za 5 zł Razem więc dopiero 60 złotych. Szok w trampkach! zamierzam wydać maksymalnie 100 zł na tygodniu podkładowym (dwa podkłady, jeden lub dwa pudry)i finito Rossmann na mnie zarobi o wiele mniej niż na wcześniejszych takich akcjach.

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2016-10-11 o 05:46
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 07:30   #332
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

U mnie 25 zl na promocji na usta i paznokcie, wiecej nie zamierzam wydawac😜
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 08:44   #333
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

A ja mocno zaszalałam, bo tak naprawdę dopiero kompletuję kosmetyczkę Teraz przede mną wybór podkładu i korektora, to będzie ciężki orzech do zgryzienia...
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 10:01   #334
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Ja też nie wydałam dużo. Kupiłam ten olejek do ust z eveline, o którym była już tu mowa i pomadke z deborah, taką trwałą dwustronna. Na oczach nic nie kupiłam. Co do twarzy to się zastanawiam nad pudrem z bourjois.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 10:29   #335
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Hej moze temat juz byl, jak tak to przepraszam co myslicie o pudrze bourjois silk edition touch up? Zastanawiam sie czy jutro go kupic.
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 13:29   #336
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Hej moze temat juz byl, jak tak to przepraszam co myslicie o pudrze bourjois silk edition touch up? Zastanawiam sie czy jutro go kupic.
Chyba był już w tym wątku, cofnij się ze dwie strony
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 13:46   #337
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
U mnie 25 zl na promocji na usta i paznokcie, wiecej nie zamierzam wydawac😜
Ja na usta i paznokcie nic

Cytat:
Napisane przez miska23 Pokaż wiadomość
A jakieś korektory pod oczy do 15 zł? Kryjąco-rozświetlające najlepiej. Nie zależy mi aż na takim mocnym kryciu, bo jakiś sińców pod oczami raczej nie mam.
Wyjdzie ponad 15 zł ale: Lumi Magique i True Match. Tego drugiego nie miałam, ale czytałam, że lepiej kryje U mnie dobrze sprawdza się korektor z Kobo z Natury, ale on właśnie jest bardzo delikatnie kryjący. Czytałam, ze dziewczyny co mają większe cienie to na niego narzekają, no i jaśniejsza wersja jest różowawa.

Cytat:
Napisane przez sweety92 Pokaż wiadomość
Będąc w Rossmannie strasznie się zawiodłam. Mnóstwo osób testowało produkty tuż przy szafach i odkładało je na miejsce. Na szczęście pani z obsługi wyjęła mi kosmetyki z szuflady. Kupiłam mój ulubiony tusz L'Oreal Volume Million Lashes So Couture, cienie Rimmel Magnif Eyes i kredkę do brwi Wibo. Niestety nigdzie nie ma paletki Go Nude
U mnie tak samo. Dobrą (chyba) nieruszaną kredkę do smoky z Loreala znalazłam tylko jedną. A o tusz też poprosiłam z szuflady. Wzięłam So Black, bo jeszcze nie miałam. Za to nieudane zakupy odbiłam na cieniach z Inglota, zamówiłam kilka nowych kolorów na promocji.
Jutro kupuję jeszcze podkład matujący z Eris na próbę i puder kryjący z Manhattan (ten czarny w kompakcie) na gorsze dni.
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-11, 15:34   #338
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Chyba był już w tym wątku, cofnij się ze dwie strony
O dzieki cofne sie

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez miska23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może Wy mi pomożecie
Niedługo zacznie się promocja na twarz, więc szukam jakiejś dobrej, zielonej bazy, która zniweluje czerwone policzki. Możecie coś polecić?
Ja polecam z bell
Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Ja tylko powiem,że nie polecam zielonej bazy z Bell
Trzeba nałożyć bardzo dużo produktu,żeby trochę neutralizowała zaczerwienienia, a jak nałożyłam kilka dni pod rząd to nagle pojawiło się kilka wyprysków naraz. Poza tym podkład na niej dziwnie wyglądał, ja nie polecam.
A u mnie wszystko ok. Takze wszystko zalezy od osoby
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 16:39   #339
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

a ja jestem średnio zadowolona z dotychczasowych zakupów.
Na ustach wzięłam tylko dwie pomadki milion dolar nr 1 i nr 4. Nr 4 zgarnęłam zmacany także tego
Na oczach w sumie wydałam ok 60 zł (miałam nic nie kupić, ale właśnie mi sie kończył jasny cień z inglota więc pomyślałam, że cos jasnego mogę przygarnąć) i zakupiłam:
- cień z revlona pojedynczy nr 010 matowy (7 zl) - bubel jakich mało, chciałam ładniutki jaśniutki, ale ten jest tak jasny, że go wcale nie widać
- cienie pojedyncze z bell i eveline i do tego bazę z eveline, bo jak sprawdzałam kolory to znów takie badziewne jak ten revlon. (za te trzy rzeczy 24 zl, z bazą oba cienie 'jakoś' wyglądają, ale jakość to nie jest).
- żel do brwi eveline 3w1 brązowy (ale to juz w sp, za 10 zł) nawet jest ok.
- I też w sp korektor pod oczy dream lumi maybeline za 17,50 zł.

Z planów zakupowych został mi jeszcze do nabycia korektor wibo deluxe i rozświetlacz diamond. I to wszystko, mam nadzieję, zę nie najdzie mnie zadne chciejstwo po drodze.

Wkurzyłam się bardzo dzis w tym rossku na te cienie. Palucha wkładam i nawet na paluchu coś widać, ale jak ciut ciut na powiekę, to już nic nie widać. I ze wszystkimi tak było, nie ważne czy cień za 5 zl, czy za 35 zł..
trzeba było ruszyć się w weekend do inglota, bo w sumie zapłaciłabym podobną kasę a byłabym zadowolona. no ale lenistwo...

Edytowane przez GoskaVelPerla
Czas edycji: 2016-10-11 o 16:41
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 16:56   #340
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Nie pamietam zeby byl kiedykolwiek jakis szal na jakiekolwiek cienie z rossmana. Lepiej kupowac kobo, my Secret w naturze.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 17:09   #341
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Heh, to teraz bede juz wiedzeć.
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-11, 17:42   #342
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Nie pamietam zeby byl kiedykolwiek jakis szal na jakiekolwiek cienie z rossmana. Lepiej kupowac kobo, my Secret w naturze.
Dokładnie i jeszcze Pierre Rene
Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
a ja jestem średnio zadowolona z dotychczasowych zakupów.
Na ustach wzięłam tylko dwie pomadki milion dolar nr 1 i nr 4. Nr 4 zgarnęłam zmacany także tego
Na oczach w sumie wydałam ok 60 zł (miałam nic nie kupić, ale właśnie mi sie kończył jasny cień z inglota więc pomyślałam, że cos jasnego mogę przygarnąć) i zakupiłam:
- cień z revlona pojedynczy nr 010 matowy (7 zl) - bubel jakich mało, chciałam ładniutki jaśniutki, ale ten jest tak jasny, że go wcale nie widać
- cienie pojedyncze z bell i eveline i do tego bazę z eveline, bo jak sprawdzałam kolory to znów takie badziewne jak ten revlon. (za te trzy rzeczy 24 zl, z bazą oba cienie 'jakoś' wyglądają, ale jakość to nie jest).
- żel do brwi eveline 3w1 brązowy (ale to juz w sp, za 10 zł) nawet jest ok.
- I też w sp korektor pod oczy dream lumi maybeline za 17,50 zł.

Z planów zakupowych został mi jeszcze do nabycia korektor wibo deluxe i rozświetlacz diamond. I to wszystko, mam nadzieję, zę nie najdzie mnie zadne chciejstwo po drodze.

Wkurzyłam się bardzo dzis w tym rossku na te cienie. Palucha wkładam i nawet na paluchu coś widać, ale jak ciut ciut na powiekę, to już nic nie widać. I ze wszystkimi tak było, nie ważne czy cień za 5 zl, czy za 35 zł..
trzeba było ruszyć się w weekend do inglota, bo w sumie zapłaciłabym podobną kasę a byłabym zadowolona. no ale lenistwo...
Były kiedyś cienie pojedyncze z Bell które były dobre, nie wiem jak te z Hypoallergenic.

To ta nowość z Eveline? Jaka ona jest? Przejrzysta, cielista, jaka formuła?
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 19:53   #343
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Dziewczyny pomocy jakie polecacie podkłady w Rossmanie? Sprawdzałam dziś polecane Helathy Mix i Revlon Color Stay, ale one są na mnie pomarańczowe Szukam podkładu dla bladziochów (na zdjęciach wychodzę biała, także naprawdę dla bladych ), cera wpadająca w żółty
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 19:59   #344
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Te wziełam, ale one chyba nie nowe.

http://www.rossmann.pl/Produkt/Eveli...zt,359662,7162

na powiece i na tej bazie wyglądają sucho i jakoś tak matowo, a niby mają jakąś perełkę. Na paluchu wyglądają na białe, na powiece się wszystko jakoś tak rozmywa, pigmentacja mocno średnia.

a z bell to 'shimmering sands eyeshadow' kolor 01 taki szampanski niby nude. Nałozony na powiekę pokazuje zlote drobinki i kolor praktycznie transparentny , wlasnie z takim lekkusieńkim złotym błyskiem.

Zła jestem na te eveline, bo liczyłam, że bedzie taki efekt jak po inglocie spirit nr 65 (perłowo satynowy, rozświetlajacy bez brokatu, machniety niedbale paluchem odrazu był widoczny i taką zostawiał... Kremowy (?) sie robił. a tu na powiece mat i podkreślenie jakiegoś suchego czegoś. Może bazę żle nałozyłam, jutro obczaje dokladnie.
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 20:03   #345
anna100294
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 61
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Posiada któraś z Was podkład Eveline ideal cover full hd w kolorze 201 i może się o nim wypowiedzieć? Głównie interesuje mnie krycie oraz trwałość
__________________
anna100294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 20:03   #346
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy jakie polecacie podkłady w Rossmanie? Sprawdzałam dziś polecane Helathy Mix i Revlon Color Stay, ale one są na mnie pomarańczowe Szukam podkładu dla bladziochów (na zdjęciach wychodzę biała, także naprawdę dla bladych ), cera wpadająca w żółty
Rimmel Lasting Finish nude 25h albo ivory albo porcelain, nie pamiętam który wychodzi najjaśniejszy, tyle że on ma lekko różowe tony
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 20:04   #347
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy jakie polecacie podkłady w Rossmanie? Sprawdzałam dziś polecane Helathy Mix i Revlon Color Stay, ale one są na mnie pomarańczowe Szukam podkładu dla bladziochów (na zdjęciach wychodzę biała, także naprawdę dla bladych ), cera wpadająca w żółty
z bell hypoallergenic krem cc nr 01.
w biedronce tez bell , tylko w starej szacie rozświetlajacy long lasting , nr 01.
aa lumi nr 101 - rozświetlajacy on niby jest
rimmel lasting finish nude nr 100.

z revlona jeszcze jest linia nearly naked, zostawia takie mokre wykończenie , nie każdemu może pasować, raczej do suchej cery. W którymś rossku dawno dawno widziałam kolory o nr 130 shell, 120 vanillia (?) i 110 chyba. w każdym razie ten 130 jest widocznie jaśniejszy od popularnej 150 .

Takie mam ja i wg mnie są jasne.

Healtlty mix 51 jest pomarańczowe na mnie też.

Edytowane przez GoskaVelPerla
Czas edycji: 2016-10-11 o 20:07
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 20:14   #348
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Dzięki za odpowiedzi!
Bella sobie podaruję, bo słyszałam mocno negatywne opinie, ale inne na pewno sprawdzę. Sprawdzałam jeszcze któreś z Maybelline, wydawały się w miarę ok, ale już nie miałam możliwości sprawdzić w świetle dziennym.
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 20:25   #349
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Czy w Warszawie jest szafa Catrice w którymś z R.?
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-11, 20:38   #350
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość
Czy w Warszawie jest szafa Catrice w którymś z R.?
Nie ma
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 20:40   #351
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie ma

Szkoda dziękuję za szybką odpowiedź
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 21:09   #352
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi!
Bella sobie podaruję, bo słyszałam mocno negatywne opinie, ale inne na pewno sprawdzę. Sprawdzałam jeszcze któreś z Maybelline, wydawały się w miarę ok, ale już nie miałam możliwości sprawdzić w świetle dziennym.
Bell BB w kolorze vanilla jest cudownie jasny i zoltawy, w dodatku swietnie wyglada na skorze i ma dobra trwalosc, a mam tlusta skore. Illumi Corrector ma nawet lepsze recenzje, ale jest ciemniejszy niz BB.
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 21:10   #353
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi!
Bella sobie podaruję, bo słyszałam mocno negatywne opinie, ale inne na pewno sprawdzę. Sprawdzałam jeszcze któreś z Maybelline, wydawały się w miarę ok, ale już nie miałam możliwości sprawdzić w świetle dziennym.
też polecam Ci CC z Bell, ładnie kryje, jest leciutki i jasny jak na drogeryjny podkład
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 05:54   #354
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Miałam ten CC z Bell ale jeśli zależy Ci na dobrym kryciu to co nie bierz. To lekki produkt (wg mnie bardziej na lato) dla ujednolicenia kolorytu. Bardzo płynna konsystencja. Krzywdy nie zrobi i rzeczywiście jest jasny,ale krycie moim zdaniem ma cienkie.I ściera się po kilku godzinach (a mam cerę normalną w kierunku suchej)ten rimmel najjasniejszy ma różowe domy więc też nie bardzo kolejny jest żółty ale może być za ciemny. Ewentualnie moim zdaniem mogłabyś z nim mieszać coś tresciwszego żeby uzyskać odpowiedni kolor ale też jako takie krycie

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2016-10-12 o 05:59
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 06:33   #355
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

promocje w Rossmanie trochę mnie rozczarowały. Kiedy był tydzień gdzie na promocji były lakiery do paznokci, wypatrzyłam że tusz do rzęs Pupa taki czerwony jest za 19,99. Przyszłam więc po niego kiedy była promocja na produkty do oczu. Jakie było moje zdziwienie kiedy przy kasie, okazało się, że po już przecenie kosztuje 30 zł.
Bezsensowne sztuczne zawyżanie cen, aby potem łaskawie zrobić promocje.
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 09:31   #356
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Idę do r. Pytam sie Pani czy sa kredki z bell do konturowania. Oczywiście nie było wyłożonych ani testerów... Pani mi na to ; Ale one przecież juz nie wchodzą na promocje! A ja eee jak to nie skoro to produkt do konturowania twarzy? Babka w koncu znalazla na dole w szufladzie i, ze na maja odpowiedzialność. Przy kasie oczywiście bez problemu weszła na promo. Wiec kupilam kredke do konturowania, puder z bell, róż z wibo, korektor z eveline, podkład z rimmel i dla mamy podkład z lirene
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 10:06   #357
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Tez chce te kredki. Mam nadzieje, ze jeszcze beda w moim rossie
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 10:51   #358
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Idę do r. Pytam sie Pani czy sa kredki z bell do konturowania. Oczywiście nie było wyłożonych ani testerów... Pani mi na to ; Ale one przecież juz nie wchodzą na promocje! A ja eee jak to nie skoro to produkt do konturowania twarzy? Babka w koncu znalazla na dole w szufladzie i, ze na maja odpowiedzialność. Przy kasie oczywiście bez problemu weszła na promo. Wiec kupilam kredke do konturowania, puder z bell, róż z wibo, korektor z eveline, podkład z rimmel i dla mamy podkład z lirene
Przecież one są na liście tej promocji.. Co ta pani Rozświetlacz jest piękny Kredka do konturowania ma cieplejszy odcień niż stick z Maybelline w jaśniejszym odcieniu, bo to sprawdziłam. Za pół ceny można brać na testy

Regulamin obecnej promo
http://www.rossmann.pl/Portals/0/akc...-korektory.pdf
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 12:33   #359
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Przecież one są na liście tej promocji.. Co ta pani Rozświetlacz jest piękny Kredka do konturowania ma cieplejszy odcień niż stick z Maybelline w jaśniejszym odcieniu, bo to sprawdziłam. Za pół ceny można brać na testy

Regulamin obecnej promo
http://www.rossmann.pl/Portals/0/akc...-korektory.pdf
Do konturowania super. Ciekawi mnie ten podkład jednak mam jasna cerę i nie wiem jaki on jest. Nie ma u mnie testerów
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 12:56   #360
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Do konturowania super. Ciekawi mnie ten podkład jednak mam jasna cerę i nie wiem jaki on jest. Nie ma u mnie testerów
U mnie w każdym były testery, 01 na mojej jeszcze opalonej dłoni jasna wychodzi, 02 różowa, 05 najbardziej żółta, ale to i tak musiałabyś sama sprawdzić.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-24 16:26:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.