Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne" - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2017-09-14, 18:09   #61
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 4 634
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;77135796]A z czym tu siê zgadzaæ? Twoja kole¿anka twierdzi, prawdopodobieñstwo zdrady wynosi 90%. Czyli albo to ma obliczone na podstawie eksperymentalnych danych, albo wyci±ga statystyki z ty³ka. Stawiam na to drugie.
A czemu nie, skoro dla czê¶ci kobiet to pewnie jest prawda?
Doprawdy? Ja nie mam.
Samo s³owo 'przystojny' nic dla mnie nie znaczy. Na generowanie popêdu seksualnego sk³ada siê wiêcej czynników ni¿ wygl±d i szeroko pojêty wspania³y charakter.[/QUOTE]
Najwyrazniej dla autora wystarczy fajny ty³ek jakiejs babki by uprawiac z nia seks. Smutne.
Ja tez nie mam idea³u. Troche przykre byc z kims w zwiazku kto nie jest dla ciebie idea³em. Och autorze...

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
No tak, przecie¿ kobieta nie ma czego¶ takiego jak popêd seksualny. Gdyby zobaczy³a takiego atrakcyjnego mê¿czyznê który by³by w jej typie to jedynie spojrza³aby lekcewa¿±co na niego i posz³a dalej, myle siê?
Ja bym posz³a. Wyglad to tylko wyglad. Moze ty jako facet tak bys zrobi³ ale nie, wierna kobieta u¿ywa mózgu a nie tego co ma miedzy nogami. Na szczescie s± te¿ faceci którzy s± wierni.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Poka¿ wiadomo¶æ
Swoj± drog± z tym stwierdzeniem o tym, ¿e jakby siê spotka³o w faceta w swoim typie . My¶lê, ¿e wielu osobom zdarzy³o siê poznaæ kogo¶ w swoim typie z wygl±du, normalnie wy¶nionego kto okaza³ siê w rzeczywisto¶ci dla nich równie podniecajacy jak toster albo krzes³o.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedy¶ pozna³am faceta który mi sie podoba³ po blizszym poznaniu ( nie cielesnym!!) okaza³o sie ¿e jest nudny i ogolnie "nic ciekawego"

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zdarzy³o mi siê poczuæ dzikiego po¿±dania do go¶cia spotkanego na ulicy. Nie czujê po¿±dania do samego wygl±du.
Ja te¿ nie. Ale do ca³ej osoby z osobowoscia+ charakterem juz tak

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez annabelka Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie.
Intelekt, poczucie humoru i ogarniêcie ¿yciowe dla mnie afrodyzjak jakich ma³o.
dla mnie jeszcze troskliwo¶æ, zrozumienie i "nadawanie na tej samej fali"

Co do dni p³odnych to mi moj t¿ bardziej sie podoba i poci±ga w dni niep³odne i co? Chyba teoria "naukowców" runê³a.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2017-09-14 o 18:15
White_Dove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 18:19   #62
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 877
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Ja akurat w dni oko³oowulacyjne mam mega wysokie libido. Zawsze tak mia³am. Jednak nie na tyle ¿eby siê rzucaæ na ka¿dego lepszego. Kiedy¶ siê spotyka³am z moim wizualnym "idea³em", ale kurde materia³em na powa¿nego ch³opaka to on by³ s³abym.
annabelka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 18:53   #63
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze jedno. Kobiety maj± w genach szukanie dobrego partnera, a nie ³adnego ty³ka. Wiêc szybciej bêd± napalone na partnera, który z nimi te dzieci wychowa ni¿ na jakiego¶ przystojniaka w autobusie.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------


Nigdy nie poczu³am poci±gu fizycznego do kogo¶, kogo nie kocha³am. Masturbujê siê my¶l±c o swoim facecie, a jak nie mam faceta to w ogóle nie mam libido. I co teraz?
A to ciekawe, bo zwykle jest tak ¿e kobieta zdradza z facetem który j± poci±ga seksualnie z wygl±du, czêsto jest to zwyk³y bawidamek, który w ogóle nie nadaje siê na ojca. Taki facet skacze z kwiatka na kwiatek i jako¶ to kobiecie nie przeszkadza.
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 18:56   #64
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 877
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
A to ciekawe, bo zwykle jest tak ¿e kobieta zdradza z facetem który j± poci±ga seksualnie z wygl±du, czêsto jest to zwyk³y bawidamek, który w ogóle nie nadaje siê na ojca. Taki facet skacze z kwiatka na kwiatek i jako¶ to kobiecie nie przeszkadza.
Bo zdrada to nie szukanie partnera na sta³e.
annabelka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:04   #65
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez White_Dove Poka¿ wiadomo¶æ
Najwyrazniej dla autora wystarczy fajny ty³ek jakiejs babki by uprawiac z nia seks. Smutne.
Ja tez nie mam idea³u. Troche przykre byc z kims w zwiazku kto nie jest dla ciebie idea³em. Och autorze...

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------


Ja bym posz³a. Wyglad to tylko wyglad. Moze ty jako facet tak bys zrobi³ ale nie, wierna kobieta u¿ywa mózgu a nie tego co ma miedzy nogami. Na szczescie s± te¿ faceci którzy s± wierni.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------


Kiedy¶ pozna³am faceta który mi sie podoba³ po blizszym poznaniu ( nie cielesnym!!) okaza³o sie ¿e jest nudny i ogolnie "nic ciekawego"

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------


Ja te¿ nie. Ale do ca³ej osoby z osobowoscia+ charakterem juz tak

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------



dla mnie jeszcze troskliwo¶æ, zrozumienie i "nadawanie na tej samej fali"

Co do dni p³odnych to mi moj t¿ bardziej sie podoba i poci±ga w dni niep³odne i co? Chyba teoria "naukowców" runê³a.
Ha, domy¶la³em siê ¿e to stwierdzenie w koñcu padnie "Tylko faceci my¶l± tym co maj± miêdzy nogami", bo my kobiety jeste¶my takie racjonalnie my¶l±ce, my ¿eby i¶æ z kim¶ do ³ó¿ka to musimy poznaæ jego charakter, jaki on siê zachowuje itp. Tak, najlepiej to widaæ zw³aszcza w klubach, gdzie dziewczyny które czêsto maj± ch³opaków ale przychodz± z kole¿ankami siê zabawiæ na widok fajnego ch³opaka same wskakuj± mu do ³ó¿ka. I nie wmówicie mi ¿e po 1-2 godzinach mo¿na tak dobrze poznaæ charakter drugiego cz³owieka by siê z nim przespaæ. A na nastêpny dzieñ jest gadka typu "To przez alkohol, ja normalnie nie jestem taka ³atwa i nie pcham siê przypadkowym ch³opakom do ³ó¿ka". Nie wybielajcie siê na si³ê.
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:07   #66
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 877
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Ha, domy¶la³em siê ¿e to stwierdzenie w koñcu padnie "Tylko faceci my¶l± tym co maj± miêdzy nogami", bo my kobiety jeste¶my takie racjonalnie my¶l±ce, my ¿eby i¶æ z kim¶ do ³ó¿ka to musimy poznaæ jego charakter, jaki on siê zachowuje itp. Tak, najlepiej to widaæ zw³aszcza w klubach, gdzie dziewczyny które czêsto maj± ch³opaków ale przychodz± z kole¿ankami siê zabawiæ na widok fajnego ch³opaka same wskakuj± mu do ³ó¿ka. I nie wmówicie mi ¿e po 1-2 godzinach mo¿na tak dobrze poznaæ charakter drugiego cz³owieka by siê z nim przespaæ. A na nastêpny dzieñ jest gadka typu "To przez alkohol, ja normalnie nie jestem taka ³atwa i nie pcham siê przypadkowym ch³opakom do ³ó¿ka". Nie wybielajcie siê na si³ê.
To przez dni p³odne!!1
annabelka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:08   #67
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 6 371
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Ha, domy¶la³em siê ¿e to stwierdzenie w koñcu padnie "Tylko faceci my¶l± tym co maj± miêdzy nogami", bo my kobiety jeste¶my takie racjonalnie my¶l±ce, my ¿eby i¶æ z kim¶ do ³ó¿ka to musimy poznaæ jego charakter, jaki on siê zachowuje itp. Tak, najlepiej to widaæ zw³aszcza w klubach, gdzie dziewczyny które czêsto maj± ch³opaków ale przychodz± z kole¿ankami siê zabawiæ na widok fajnego ch³opaka same wskakuj± mu do ³ó¿ka. I nie wmówicie mi ¿e po 1-2 godzinach mo¿na tak dobrze poznaæ charakter drugiego cz³owieka by siê z nim przespaæ. A na nastêpny dzieñ jest gadka typu "To przez alkohol, ja normalnie nie jestem taka ³atwa i nie pcham siê przypadkowym ch³opakom do ³ó¿ka". Nie wybielajcie siê na si³ê.
No No, masz racje, bo faceci nie zdradzaj± i nie sypiaj± z przypadkowymi pannami. To nie zale¿y od p³ci, serio, prawie tyle samo kobiet zdradza, ile facetów.
__________________
kalor jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 19:08   #68
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez annabelka Poka¿ wiadomo¶æ
Bo zdrada to nie szukanie partnera na sta³e.
A o czym jest ten w±tek?
Czyli przyznajesz mi racje, ¿e kobieta jak bêdzie w zwi±zku z tym "partnerem nadaj±cym siê na ojca" ale bêdzie mia³a okazje przespaæ siê z przystojnym facetem to to zrobi
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:09   #69
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 6 371
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
A o czym jest ten w±tek?
Czyli przyznajesz mi racje, ¿e kobieta jak bêdzie w zwi±zku z tym "partnerem nadaj±cym siê na ojca" ale bêdzie mia³a okazje przespaæ siê z przystojnym facetem to to zrobi
Która kobieta? Ka¿da?

A facet tez ka¿dy bêdzie zdradza³, ¿eby sp³odziæ jak najwiecej potomstwa?
__________________
kalor jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:12   #70
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez kalor Poka¿ wiadomo¶æ
Która kobieta? Ka¿da?

A facet tez ka¿dy bêdzie zdradza³, ¿eby sp³odziæ jak najwiecej potomstwa?
Te 90% kobiet
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:12   #71
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 6 371
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Te 90% kobiet
A co z facetami?
__________________
kalor jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 19:13   #72
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 877
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
A o czym jest ten w±tek?

Czyli przyznajesz mi racje, ¿e kobieta jak bêdzie w zwi±zku z tym "partnerem nadaj±cym siê na ojca" ale bêdzie mia³a okazje przespaæ siê z przystojnym facetem to to zrobi
Kij wie w sumie, z jednej strony o zdradzie, a z drugiej implikujesz, ¿e ka¿da kobieta niezale¿nie od stanu cywilnego poleci na tego piêknego, a nie na tego choæ trochê mniej idealnego, mimo ¿e pod wzglêdem emocjonalnym uzupe³ni braki.

Yyyy nie? I nie 90%, i nie 100% w dni p³odne. Na zdrade sk³ada siê wiele czynników. Kobieta tkwi±ca w toksycznym zwi±zku, która na co dzieñ nie ma mi³o¶ci i nie czujê siê bezpieczna, zdradzi i z brzydkim, takim który da jej to czego nie daje partner (np. troskê) choæ bêdzie to tylko chwilowe.
annabelka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:15   #73
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez kalor Poka¿ wiadomo¶æ
A co z facetami?
Ale ten temat jest o kobietach, nie o facetach

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez annabelka Poka¿ wiadomo¶æ
Kij wie w sumie, z jednej strony o zdradzie, a z drugiej implikujesz, ¿e ka¿da kobieta niezale¿nie od stanu cywilnego poleci na tego piêknego, a nie na tego choæ trochê mniej idealnego, mimo ¿e pod wzglêdem emocjonalnym uzupe³ni braki.

Yyyy nie? I nie 90%, i nie 100% w dni p³odne. Na zdrade sk³ada siê wiele czynników. Kobieta tkwi±ca w toksycznym zwi±zku, która na co dzieñ nie ma mi³o¶ci i nie czujê siê bezpieczna, zdradzi i z brzydkim, takim który da jej to czego nie daje partner (np. troskê) choæ bêdzie to tylko chwilowe.
Gdzie pisa³em o czym¶ takim? Ca³y czas pisze o kobietach bêd±cych w zwi±zkach.

Edytowane przez backtomybrain
Czas edycji: 2017-09-14 o 19:17
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:16   #74
201803071148
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomo¶ci: 1 468
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Kolego, przestan sluchac durnych teorii kolezanek i zacznij uzywac swojego mozgu

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
201803071148 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:22   #75
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze jedno. Kobiety maj± w genach szukanie dobrego partnera, a nie ³adnego ty³ka. Wiêc szybciej bêd± napalone na partnera, który z nimi te dzieci wychowa ni¿ na jakiego¶ przystojniaka w autobusie.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------


Nigdy nie poczu³am poci±gu fizycznego do kogo¶, kogo nie kocha³am. Masturbujê siê my¶l±c o swoim facecie, a jak nie mam faceta to w ogóle nie mam libido. I co teraz?
Jak mo¿na kochaæ faceta nie czuj±c do niego poci±gu fizycznego?
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:25   #76
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 877
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ

Gdzie pisa³em o czym¶ takim? Ca³y czas pisze o kobietach bêd±cych w zwi±zkach.
Skoro tak twierdzisz.
Szkoda, ¿e nie odnios³e¶ siê do reszty wypowiedzi.
annabelka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:26   #77
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 34 402
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

W ka¿dym zwi±zku, w którym by³am istnia³ dla mnie tylko mój facet. Bêd±c w zwi±zku z facetem nie zainteresowa³abym siê innym.
Je¶li by by³ zwi±zek do bani to najpierw bym sie rozsta³a a dopiero wskakiwa³a komu¶ w ramiona.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:28   #78
201803071148
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomo¶ci: 1 468
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mo¿na kochaæ faceta nie czuj±c do niego poci±gu fizycznego?
Nauka czytania ze zrozumieniem sie klania
Wyraznie jest napisane, ze nie czuje pociagu do kogos kogo nie kocha, jak Twoim zdaniem to jest to samo to cos nie halo

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
201803071148 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:31   #79
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 6 371
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ten temat jest o kobietach, nie o facetach

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------



Gdzie pisa³em o czym¶ takim? Ca³y czas pisze o kobietach bêd±cych w zwi±zkach.
Aha, czyli ogólnie przyszed³e¶ zrobic gownoburze o kobietach, a nie podyskutowaæ szerzej xd ¶wiadczy o tym tez ignorowanie po³owy odpowiedzi w tym w±tku. Ja dziêkuje
__________________
kalor jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 19:34   #80
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez annabelka Poka¿ wiadomo¶æ
Kij wie w sumie, z jednej strony o zdradzie, a z drugiej implikujesz, ¿e ka¿da kobieta niezale¿nie od stanu cywilnego poleci na tego piêknego, a nie na tego choæ trochê mniej idealnego, mimo ¿e pod wzglêdem emocjonalnym uzupe³ni braki.

Yyyy nie? I nie 90%, i nie 100% w dni p³odne. Na zdrade sk³ada siê wiele czynników. Kobieta tkwi±ca w toksycznym zwi±zku, która na co dzieñ nie ma mi³o¶ci i nie czujê siê bezpieczna, zdradzi i z brzydkim, takim który da jej to czego nie daje partner (np. troskê) choæ bêdzie to tylko chwilowe.
Tak, z tym siê zgodzê tylko z jednym zastrze¿eniem. W tym wypadku bêdzie to raczej zdrada emocjonalna ni¿ fizyczna.
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:37   #81
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 877
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, z tym siê zgodzê tylko z jednym zastrze¿eniem. W tym wypadku bêdzie to raczej zdrada emocjonalna ni¿ fizyczna.
Pobudki do zdrady bêd± emocjonalne, nie sama zdrada, je¶li dziewczyna prze¶pi siê z mi³ym brzydalem
annabelka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:40   #82
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomo¶ci: 8 823
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Hihihi podejrzewam ¿e kolega poczyta³ trochê stron rodzaju "red pill", prawda? O kobiecej hipergamii i tak dalej?

Jestem w zwi±zku ponad 10 lat i jeszcze jako¶ dni p³odne mi mózgu nie przyæmi³y...
__________________
Dopiero w samym ¶rodku zimy przekona³em siê, ¿e noszê w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:43   #83
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez kalor Poka¿ wiadomo¶æ
Aha, czyli ogólnie przyszed³e¶ zrobic gownoburze o kobietach, a nie podyskutowaæ szerzej xd ¶wiadczy o tym tez ignorowanie po³owy odpowiedzi w tym w±tku. Ja dziêkuje
Dobra, faceci te¿ zdradzaj± i to czêsto, ale nie dorabiaj± do tego ¿adnej ideologii. Spodoba³a im siê d*pa to wskoczyli z ni± do ³ó¿ka, tyle w temacie, w przeciwieñstwie do kobiet które szukaj± wymówki. A to ¿e czuj± siê samotne w zwi±zkach, ¿e T¯ ich nie rozumiej±, potrzebuj± blisko¶ci, T¯ w ogóle siê mn± nie interesuje a ten nowo poznany ch³opak taki przystojny i do tego lubi s³uchaæ gdy mówiê o sobie itp.
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:44   #84
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 6 371
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, faceci te¿ zdradzaj± i to czêsto, ale nie dorabiaj± do tego ¿adnej ideologii. Spodoba³a im siê d*pa to wskoczyli z ni± do ³ó¿ka, tyle w temacie, w przeciwieñstwie do kobiet które szukaj± wymówki. A to ¿e czuj± siê samotne w zwi±zkach, ¿e T¯ ich nie rozumiej±, potrzebuj± blisko¶ci, T¯ w ogóle siê mn± nie interesuje a ten nowo poznany ch³opak taki przystojny i do tego lubi s³uchaæ gdy mówiê o sobie itp.
Na razie to ty jedyny dorobi³e¶ tu ideologie do zdrad kobiet
__________________
kalor jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:47   #85
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 877
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, faceci te¿ zdradzaj± i to czêsto, ale nie dorabiaj± do tego ¿adnej ideologii. Spodoba³a im siê d*pa to wskoczyli z ni± do ³ó¿ka, tyle w temacie, w przeciwieñstwie do kobiet które szukaj± wymówki. A to ¿e czuj± siê samotne w zwi±zkach, ¿e T¯ ich nie rozumiej±, potrzebuj± blisko¶ci, T¯ w ogóle siê mn± nie interesuje a ten nowo poznany ch³opak taki przystojny i do tego lubi s³uchaæ gdy mówiê o sobie itp.


A mnie facet obwini³ za swoj± zdradê, podobno nie wykazywa³am zrozumienia i tego szuka³.
annabelka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:49   #86
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez annabelka Poka¿ wiadomo¶æ
Pobudki do zdrady bêd± emocjonalne, nie sama zdrada, je¶li dziewczyna prze¶pi siê z mi³ym brzydalem
No ale w tym przypadku dziewczynie bêdzie chodzi³o bardziej o kontakt emocjonalny (troska, zainteresowanie siê jej osob±, mi³a rozmowa itd.) ni¿ o sam seks.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez annabelka Poka¿ wiadomo¶æ


A mnie facet obwini³ za swoj± zdradê, podobno nie wykazywa³am zrozumienia i tego szuka³.
Mo¿e by³ tak± "ciep³± kluch±"
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 19:50   #87
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 877
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ
No ale w tym przypadku dziewczynie bêdzie chodzi³o bardziej o kontakt emocjonalny (troska, zainteresowanie siê jej osob±, mi³a rozmowa itd.) ni¿ o sam seks.
Mo¿na to dostarczyæ poprzez kontakt fizyczny, chwilowo, przecie¿ jednorazowy kochanek nie da jej mi³o¶ci i d³ugofalowej troski.

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ

Mo¿e by³ tak± "ciep³± kluch±"
Ale jak widaæ nie s± to tylko kobiece t³umaczenia.
Ja uwa¿am, ¿e tak naprawdê kobiety i mê¿czy¼ni a¿ tak siê nie ró¿ni± jak niektórzy to rysuj±.
annabelka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:10   #88
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeñ
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez kalor Poka¿ wiadomo¶æ
Na razie to ty jedyny dorobi³e¶ tu ideologie do zdrad kobiet
Bo tak jest w rzeczywisto¶ci. Która kobieta powie ci otwarcie "s³uchaj zdradzi³am swojego T¯ bo ten nowo poznany facet tak mnie podnieca³ ¿e my¶la³am ¿e za chwilê zgwa³cê go na miejscu, jest tak za☠☠☠i¶cie dobrze zbudowany, ca³y czas my¶la³am tylko o tym by znale¼æ siê w jego ramionach". ¯adna, prêdzej zaczn± siê wymówki ¿e w zwi±zku siê nie uk³ada³o, wia³o nud±, to ju¿ nie to samo co na pocz±tku itd.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez annabelka Poka¿ wiadomo¶æ


A mnie facet obwini³ za swoj± zdradê, podobno nie wykazywa³am zrozumienia i tego szuka³.
A to on ciê zdradzi³, na pewno to nic mi³ego byæ zdradzon±/nym. Mo¿e nie mia³ jaj ¿eby ci powiedzieæ wprost ¿e nie chce z tob± byæ, ¿e znik³o zauroczenie tylko ca³± winê zwali³ na ciebie.
backtomybrain jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:11   #89
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomo¶ci: 8 823
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

backtomybrain, czy kto¶ ciê skrzywdzi³?
__________________
Dopiero w samym ¶rodku zimy przekona³em siê, ¿e noszê w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-09-14, 20:13   #90
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 877
Dot.: Kobieta w zwi±zku a "dni p³odne"

Cytat:
Napisane przez backtomybrain Poka¿ wiadomo¶æ

A to on ciê zdradzi³, na pewno to nic mi³ego byæ zdradzon±/nym. Mo¿e nie mia³ jaj ¿eby ci powiedzieæ wprost ¿e nie chce z tob± byæ, ¿e znik³o zauroczenie tylko ca³± winê zwali³ na ciebie.
My¶lê, ¿e mia³ dni p³odne :P
annabelka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 14:40:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.