Chciałam się Was poradzić. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-14, 09:28   #1
JaValeMcGee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1

Chciałam się Was poradzić.


Chciałam się Was poradzić. 2 miesiące temu zrobiłam sobie mój wymarzony tatuaż. Miała być delikatna sowa bez większych wypełnień. Jednak mój "tatuazysta" spartaczyl robotę...�� później sowe poprawiłem w innym salonie i dodałam kwiaty aby niedoskonałości tego tatuazu nie rzucaly się w oczy niestety tatuaz jest w widocznym miejscu bo znajduje się na wewnętrznej stronie nadgarstka i niestety baardzo mnie drażni. Chciałabym się go pozbyć. Słyszałam o metodzie rejuvi czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś o tej metodzie? Albo może ktoś by mi coś o usuwaniu powiedzieć. W 2018 roku mam zaplanowany ślub do tego czasu chciałabym się tego pozbyć.

Edytowane przez Olivkaa200
Czas edycji: 2016-05-19 o 15:33 Powód: spam
JaValeMcGee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 09:22   #2
zomucha
Przyczajenie
 
Avatar zomucha
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Chciałam się Was poradzić.

twój tatuażysta spartaczył sowę a ty idziesz sobie kwiatki dorobić do innego pewnie równie przypadkowego jak 'twój tatuażysta" gościa i masz dziadostwo na nadgarstku ;/ hehe dobre dziwię się że poszłaś gdziekolwiek bez pewności jakie zdolności artystyczne posiada tatuażysta! szczerze to pomyśl o laserze żeby go dość mocno wybielić i w czasie usuwania poszukaj kogoś z kim omówisz dokładnie projekt i wytatuuj sobie coś cudownego! powodzenia
zomucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 19:07   #3
zomucha
Przyczajenie
 
Avatar zomucha
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Chciałam się Was poradzić.

wiem znam to z autopsji moja matka też mi zabraniała to zrobiłam jej na złość ale na szczęście mam piękną tarantulę na ramieniu i dobrze mi z nią
nie chcę jej usuwać więc nie poradzę ale chyba lasery są skuteczne jak oglądam filmiki na yt to dają radę
zomucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 09:38   #4
Corab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 21
Dot.: Chciałam się Was poradzić.

Ja właśnie jestem po ostatnim zabiegu laserem Q-Switch miałem tatuaż na ramieniu chciałem go maksymalnie usunąć i po wakacjach nowa dziarka laser dał radę, polecam każdemu kto boryka się z niechcianym "już" tatuażem
Corab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 08:59   #5
Corab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 21
Dot.: Chciałam się Was poradzić.

Cytat:
Napisane przez zofiabednarek Pokaż wiadomość
Lasery dają radę, może nie w 100 % usuną zmiane ale zmniejszają znacznie jej widoczność, Qswitch przynosi super efekty. Moja koleżnka usuwała nim tatuaż który zrobiła za młodu mega głupotai okropny tatuaż, miała szczeście bo barwik nie był głeboko i juz po 1 zabiegu było widać fajny efekt pożniej już było tylko lepiej!
To prawda że 100% nie usuniesz, ale jak chcesz pokryć stary tatuaż nowym to kilka zabiegów Qswitchem jest najlepszym rozwiązaniem. U mnie skończyło się na 4 zabiegach ponoć barwnik nie był głęboko w skórze i był dobrej jakości jestem zadowolony już mam wybrany motyw i nowe kolorowe tattoo po wakacjach!heja
Corab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 14:11   #6
matyldamajerowicz
Przyczajenie
 
Avatar matyldamajerowicz
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: Chciałam się Was poradzić.

Jednak nie chciałabym żeby córka jescze coś sobie rysowała, wystarczy żez tym mamy problem! Dziewczyna a zabieg jest bolesny ? nie wiem jak mamy się przygotować coś czytałam że można się znieczulić ??
matyldamajerowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:22   #7
Corab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 21
Dot.: Chciałam się Was poradzić.

Nie chcę Pani zmartwić ale często jest tak że jak ktoś miał tatuaż kiepski bo kiepski to ma w sobie pierwiastek do dziargania się ! i może tak być że córa usunie stary tatuaż i zrobi nowy to w końcu jej ciało!

i tutaj ważne jest wybranie odpowiedniego tatuażysty i motywu aby był kompatybilny z naszą tożsamością

co to przygotowań to skóra nie może być opalona, nie można też przyjmować żadnych tabsów ani ziół światłouczulających no i wiadomo trzeba być zdrowym bez gorączki czy ropy na migdałach hehe. Powodzenia!
Corab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 15:43   #8
matyldamajerowicz
Przyczajenie
 
Avatar matyldamajerowicz
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: Chciałam się Was poradzić.

O zrobieniu kolejnego tatuażu nie ma mowy, bynajmniej już nie za moje pieniądze! Wystarczy że trzeba teraz w usuwanie zainwestować. Mam dzieje ze okaże się ona skuteczne jednak myśle ze około 3 zabiegów bedzie trzeba zrobić.
matyldamajerowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 08:25   #9
Corab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 21
Dot.: Chciałam się Was poradzić.

Ładna to twoja dziarka, podoba mi się

A co do ilości zabiegów laserem qswith skąd możecie wiedzieć ile zabiegów jest potrzebnych że od razu zakładacie że 4 to za mało? Przecież w życiu na oczy nie widziały danej dziarki nic o niej nie wiecie, nie wiecie na jakim efekcie zależy komuś kto ją ma a od razu zakładacie że to stanowczo za mało, chyba Was trochę ponosi

Mój znajmy miał na kostce tatuaż wielkości 7 cm i 3 zabiegu mu wystarczyły jeszcze włosy ma na nogach to prawie w ogóle nie widać że coś tam miał

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez matyldamajerowicz Pokaż wiadomość
Właśnie jesteśmy po pierwszysm zabiegu. Ja chyba bardziej strsowałam się od córki, ale z tego co mówiła to zabieg nie był aż tak bolesny jak to czytałyśmy. Chyba dużo dało znieczulenie które Pani Doktor zastosowała. Jeszcze kolejne wizyty przed nami, na szczęscie barwnik nie był tak głęboko i jesteśmy dobrej myśli, ale z tego co nam mówiona to 5 zabiegów to minimum !
To prawda przy znieczuleniu dużo mniej boli, jak ukąszenie komara hehe
Corab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 08:25   #10
Corab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 21
Dot.: Chciałam się Was poradzić.

no nie mały ten tatuaż.....jakaś sentencja? już nieaktualna heh
moim okiem kilka zabiegów laserem i po zabawie
Corab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 08:05   #11
Corab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 21
Dot.: Chciałam się Was poradzić.

Warszawa duże miasto .... dużo specjalistów i sprzętów.... mój znajomy poszedł za moją rekomendacją i usuwał tatuaż w krakowie jak pisałem wyżej efekt rewelacyjny więc jakbyś jednak nie była do końca zadowolona to moge dać namiary na placówkę bo oni są też w wawie pzd
Corab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 22:34   #12
AbigailLKosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar AbigailLKosmetolog
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: Chciałam się Was poradzić.

Najważniejszy jest sprzęt jakim wykonywany jest zabieg. W mojej opinii to podstawowa kwestia, jeśli chcemy mieć dobre efekty. Rozumiem, że aspekt finansowy jest dla większości z nas dość istotny, ale lepiej jest trochę odłożyć i zdecydować się na wizytę u specjalisty, niż robić masę tanich zabiegów byle jakim urządzeniem.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska
AbigailLKosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 08:52   #13
Corab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 21
Dot.: Chciałam się Was poradzić.

Zgadzam się wolę trochę poczekać, odłożyć kaskę i wybrać porządny sprzęt który nie rozerwie mi skóry jak kumplowi który usuwał stary tatuaż w tym samym miejscu co robił nową dziarkę nie ma mowy o jakimś specjaliście czyli konsultacja lekarska przed zabiegiem czy coś w tym stylu chłopina z bliznami pozostał to ja dziękuje za taki interes
Corab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 09:46   #14
Francja Elegancja
Przyczajenie
 
Avatar Francja Elegancja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 27
Dot.: Chciałam się Was poradzić.

bardzo fajna lekarka
Francja Elegancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 15:44   #15
KaroLov
Przyczajenie
 
Avatar KaroLov
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Chciałam się Was poradzić.

A na jaki zabieg odmładzający jak można wiedziec?
KaroLov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 10:23   #16
Francja Elegancja
Przyczajenie
 
Avatar Francja Elegancja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 27
Dot.: Chciałam się Was poradzić.

też byłam na tych targach i nawet udało mi się wykonać zabieg geneo dziewczyny z tego instytutu mają nieziemsko przyjemne dłonie, bożeee jak mi było przyjemnie....ale pod warunkiem że wyłączyłam myślenie ile osób na mnie patrzy hehe

sam zabieg rewelacyjnie odżywił i wygładził skórę!

Edytowane przez Francja Elegancja
Czas edycji: 2016-12-08 o 10:24
Francja Elegancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 09:59   #17
Corab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 21
Dot.: Chciałam się Was poradzić.

Cytat:
Napisane przez matyldamajerowicz Pokaż wiadomość
No my już po piwrwszym zbaiegu jestesmy bardzo zadowolone! Jestem nawet trochę w szoku bo tatuaż rozjaśnił sie bardzo!
jak tam dziewczyny przygoda z usuwaniem tatuażu? u mnie ich tylko przybyło hehe- na stopie, kostce i łydce miazga

Edytowane przez Corab
Czas edycji: 2017-10-24 o 10:01
Corab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-24 10:59:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.