Mamusie marcowe 2018 cz. 7 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-17, 13:47   #721
ScarlettO
Wtajemniczenie
 
Avatar ScarlettO
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tara
Wiadomości: 2 651
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość

A myślisz że takie łączenie kolorów jest jeszcze modne czy lepiej dać jeden na całość ? Jak bedzie tylko ten nr 4 + białe meble to przecież będzie mega jasno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u nas też będzie kilka kolorów, TŻ bardzo chce żeby jedna ściana była zrobiona czarna farba kredowa, bo dziecko bedzie moglo sobie malować. mnie sie pomysl podoba ale zobaczymy jeszcze
Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Pytanie z kategorii kulinaria: czy gotowe spaghetti moge zamrozić? Takie co juz do niego wrzuciłam makaron i wymieszałam

Mecassie, sorki. Słownik w tel mnie pokonał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ja mroziłam i było ok
Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Ja planuję kupić mojemu stopery do uszu na noc ;p Zobaczymy czy się ucieszy. Mąż wstaje do pracy o 5:30, więc niech trochę pośpi chłopak, żeby miał po południu siły na pomoc przy córce.
mój w stoperach nie może, bo mu sięuszy zatykają a próbował już różnych. za to ja bede musiala zrezygnowac z zatyczek po porodzie ciekawe jak bede spala jak TZ chrapie...

nasz wózek juz przyszedł, odbieramy dzisiaj po południu
ScarlettO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 14:06   #722
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
A myślisz że takie łączenie kolorów jest jeszcze modne czy lepiej dać jeden na całość ? Jak bedzie tylko ten nr 4 + białe meble to przecież będzie mega jasno
Hmm, ja bym chyba dala ciemniejszy tylko na jedna sciane albo sam 4, ale ja lubie jak jest jasno

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Jak tak dalej pójdzie i każdy napad senności bede zwalczać sprzątaniem to bede miec najczystsze mieszkanie ever
Czyzby wicie gniazda? Mi sie objawia tym, ze zaczynaja mnie denerwowac rzeczy w domu, ktore wczesniej ignorowalam przez dlugie miesiace, np. jak ostatnio chcialam zrobic sobie kawe, to dokrecilam srubki wszystkich uchwytow szafek i szuflad w kuchni, bo bylo sporo luznych

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
my kupiliśmy właśnie w weekend ten stojący przewijak.
Ten: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20307037/
Na początku bardzo się przed nim broniłam (chciałam mieć na łóżeczko), ale mąż się uparł i wziął bez mojego gadania.
Powiem Wam, że im częściej na niego patrzę to mam wrażenie, że to była dobra decyzja Wszystko mam w jednym miejscu, kupiłam do tego pojemniki za 2 dyszki na kosmetyki i zużyte pieluchy, mam miejsce żeby wszystko powykładać. A tak - wszystko znając życie (i mnie ) walałoby mi się po łóżeczku, przeszkadzało, zawadzało i wiecznie byłby w tym łóżeczku bałagan. Pomijając to, że ja należę do tych osób, które z pewnością nie ściągałyby tego przewijaka z łóżeczka
No ale my mamy osobny pokój dla młodego i miejsce żeby szaleć z takimi gadżetami
Dokladnie ten mamy, uzywany, ale w dobrym stanie

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
mam jeszcze takie pytanie. Czy zabawki (maskotki) pierzecie?
Mąż kupiła pluszaną grzechotkę i zastanawiam się czy takie rzeczy pierze się od razu czy poczekać do momentu jak dziecko będzie już chwytać.
Pralam tylko takie metkowce, czy inne ewidentnie do gryzienia przez dziecko. Zreszta na poczatku innych unikalam.

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
To lipa z tym spaghetti mi wyszła. Jak robie metodą meza: "wszystko wyciapraj w sosie od razu" to zawsze zrobie za duzo i pozniej jemy i jemy
Z makaronem to chyba nie... Moj maz zawsze robi wielki garnek sosu, bo to sie swietnie mrozi i potem mamy szybkie porcje na kolacje
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 14:08   #723
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Czyzby wicie gniazda? Mi sie objawia tym, ze zaczynaja mnie denerwowac rzeczy w domu, ktore wczesniej ignorowalam przez dlugie miesiace, np. jak ostatnio chcialam zrobic sobie kawe, to dokrecilam srubki wszystkich uchwytow szafek i szuflad w kuchni, bo bylo sporo luznych
:
Tez tak mam



Dziewczyny, a te pilki do skakania kupujecie jakiej wielkosci? Takie z uszami czy bez? Nie mialam ale planuje sobie kupic.

Edytowane przez lelowa
Czas edycji: 2018-01-17 o 14:12
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 14:11   #724
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ja też na razie przytyłam ok. 7kg ale przed ciążą miałam 84/177cm więc nie potrzebuję przyrastać

Wiecie co, spakowanie się w jedną rynairowską torbę jest nierealne Wezmę jeszcze torbę od wózka i tam wsadzę rzeczy dla małego tzn. w sumie tylko pieluchy, chusteczki i laktator. Dużo miejsca zajmują mi 2 ręczniki, które kazali mieć. Zawsze mogę spakować jeden i kazać sobie dowieźć ale to mnie wielce nie ratuje
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 14:16   #725
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ilsa
Scarlett super że już wózek jest z Wami
Kasia ja bym poczekala z praniem pluszowych grzechotek
Ja będę miała przewijak na łóżeczko w sypialni razem z lozeczkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Tez tak mam



Dziewczyny, a te pilki do skakania kupujecie jakiej wielkosci? Takie z uszami czy bez? Nie mialam ale planuje sobie kupic.
Ja mam zwykłą bez uszu. Rozmiar jak dobrze pamiętam 70lub 75cm, ale ja.niska jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 14:18   #726
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
To lipa z tym spaghetti mi wyszła. Jak robie metodą meza: "wszystko wyciapraj w sosie od razu" to zawsze zrobie za duzo i pozniej jemy i jemy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja nigdy nie mieszam sosu z makaronem. Raz ze jak ugotuje za duzo makaronu to potem go wykorzystam do czegos innego (lubie jak jest duuuuzo sosu) a dwa ze wizualnie podoba mi sie makaron i na to pacniety sos jesli mieszam to tylko resztki jak zostana
Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Hmm, ja bym chyba dala ciemniejszy tylko na jedna sciane albo sam 4, ale ja lubie jak jest jasno


Czyzby wicie gniazda? Mi sie objawia tym, ze zaczynaja mnie denerwowac rzeczy w domu, ktore wczesniej ignorowalam przez dlugie miesiace, np. jak ostatnio chcialam zrobic sobie kawe, to dokrecilam srubki wszystkich uchwytow szafek i szuflad w kuchni, bo bylo sporo luznych


Dokladnie ten mamy, uzywany, ale w dobrym stanie


Pralam tylko takie metkowce, czy inne ewidentnie do gryzienia przez dziecko. Zreszta na poczatku innych unikalam.


Z makaronem to chyba nie... Moj maz zawsze robi wielki garnek sosu, bo to sie swietnie mrozi i potem mamy szybkie porcje na kolacje
Mi sie wicie gniazda objawia przez organizowanie przestrzeni w domu. Wynajduje przerozne sposoby na poukladanie wszystkiego. Dokupuje pojemniki, organizery itp wczoraj siedzialam na stronie ikei i szukalam oczywiscie pudel i pudeleczek no plus porzadki- dzisiaj wstawilam pranie ale zobaczylam brudne lustro, to jak lustro to i umywalka. A jak juz lazienka to i sypialnia. A jak juz sypialnia to kuchnia i duzy pokoj takze wlasnie padlam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 14:20   #727
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie mieszam sosu z makaronem. Raz ze jak ugotuje za duzo makaronu to potem go wykorzystam do czegos innego (lubie jak jest duuuuzo sosu) a dwa ze wizualnie podoba mi sie makaron i na to pacniety sos jesli mieszam to tylko resztki jak zostana
Ooo wlasnie Tez tak robie, nie lubie takiego zmieszanego
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-17, 14:21   #728
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Scarlett, pokaz później wózek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 14:22   #729
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ja dzis wszystkie kosmetyki zamowilam, krem do sutkow, pieluchy. Zostal mi jeszcze proszek do prania i zaczynam pakowac torbe
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 14:23   #730
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Uff, wróciliśmy ze spaceru. Śnieg sypie od rana cały czas nieprzerwanie więc trochę go już jest. Pies mi się w niektórych miejscach zakopywał ale jaki szczęśliwy i wymęczony.

Dzisiaj idziemy na Bezpiecznego Malucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 14:32   #731
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Ooo wlasnie Tez tak robie, nie lubie takiego zmieszanego
I ja, i ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-17, 14:38   #732
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Pannkaka, bardziej powstrzymywanie sie od drzemki w dzien, bo pozniej mam gorszą noc. Wicia gniazdka mam gdzieś z tylu głowy. Zmywając podłogę stwierdziłam, ze sumie przydałby sie jakis chodniczek przy drzwiach polozyc, bo wózek niekoniecznie zawsze bedzie miał czyste koła, a ja jestem zbyt leniwa zeby zmywać korytarz po każdym spacerze

Asiula, to masz z tym sprzątaniem tak jak na jakimś memie było "poszła do łazienki umyc włosy, a wysprzątała całą..."

Przy pudełkowym trybie jedzenia to ciezko miec niezmieszany z sosem makaron zaryzykuje i spróbuje to zamrozić. Najwyzej mi wyjdzie papka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 14:45   #733
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Melduję się po drzemce niestety nie mam mleka do kawy ! Muszę wypić czarnulę...

U mnie już +10kg i mam nadzieję dobrnąć max do +13 na szczęście chyba całość to brzych i może ciut nogi
Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Tez tak mam



Dziewczyny, a te pilki do skakania kupujecie jakiej wielkosci? Takie z uszami czy bez? Nie mialam ale planuje sobie kupic.
myślałam że jest jeden rozmiar... pewnie wezmę tą średnią w Decathlon. Chociaż w lidlu widziałam wczoraj za 29,90zl z tym że miała takie uchwyty do fitnessu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 14:48   #734
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Melduję się po drzemce niestety nie mam mleka do kawy ! Muszę wypić czarnulę...

U mnie już +10kg i mam nadzieję dobrnąć max do +13 na szczęście chyba całość to brzych i może ciut nogi

myślałam że jest jeden rozmiar... pewnie wezmę tą średnią w Decathlon. Chociaż w lidlu widziałam wczoraj za 29,90zl z tym że miała takie uchwyty do fitnessu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi tez chyba w nogi poszlo. Ogolnie nigdy nie mialam nozek jak sarenka ale teraz jak wstaje rano to widze ze lydki nie sa tak szczuple jak jeszcze miesiac temu (o ile mozna bylo je nazwac szczuplymi).

Na ten moment mam 7kg na plusie. Ale jak bede sie obzerac ptasim mleczkiem tak jak teraz podczas pisania tego posta to na bank przekrocze dyche

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 14:53   #735
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Mi tez chyba w nogi poszlo. Ogolnie nigdy nie mialam nozek jak sarenka ale teraz jak wstaje rano to widze ze lydki nie sa tak szczuple jak jeszcze miesiac temu (o ile mozna bylo je nazwac szczuplymi).

Na ten moment mam 7kg na plusie. Ale jak bede sie obzerac ptasim mleczkiem tak jak teraz podczas pisania tego posta to na bank przekrocze dyche

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę że nie będzie ci zbyt dużo od tego ptasiego mleczka przed ciążą nie jadłam w ogóle słodyczy i miałam ruch stały w pracy. Byłam pewna że przy takim trybie (codziennie coś słodkiego+siedzenie) będę miała co najmniej z +20kg. Ale no te słodkie to organizm się domaga... Może czegoś mu brakuje swojego czasu mialam mega ochotę na wszystko co z kapusty (gołąbki, bigos, łazanki itp) potem na pomidory! Jadlam na.śniadanko i kolacje a teraz mnie mega ciągnie na nabiał. Rano must have to jogurt i płatki wieczorem codziennie serek wiejski a i ser podjadam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 14:57   #736
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ale się rozpisaly

Byłam w sklepie, drożdży nie było i serio myślałam, że się rozpłaczę złapałam jakąś gazetę i udawałam, że oglądam, żeby się uspokoić
Na pocieszenie poszłam do Rossmanna i kupiłam te bambusowe pieluchy dla małej w rozmiarach 1 i 2, dla siebie 2 żele pod prysznic. Na szczęście przy rossmannie był spozywczak i dorwałam drożdże, ciasto już się samo robi w kuchni

Myślicie, że mogę otworzyć te pampersy zobaczyć jak wyglądają? chyba nic im się nie stanie przez te parę miesięcy?

Scarlett, ale zazdroszczę przeprowadzki, u nas dopiero ekipa remontowa wchodzi w poniedziałek, z łazienką mają być problemy, więc mamy się nastawić na minimum 4 tygodnie
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 15:02   #737
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

ScarlettO - czekamy na zdjęcia wózka jak już go złożycie

Zjadlam właśnie makaron z kurczakiem, szpinakiem i suszonymi pomidorami i mój żołądek jest szczęśliwy!

Jednak łóżko będzie jutro! A to oznacza, że dzisiaj musimy wynieść starą kanapę i komodę i ogólnie zrobić przemeblowanie w pokoju (czyt. będziemy mieć gości - koledzy męża do pomocy, bo sam kanapy nie zniesie z 3 pietra :p)... Idę zatem ogarniać mieszkanie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 15:05   #738
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Informuję iż podjęłam decyzję wybrałam kolory 2(małe ściany)+4(duże ściany) najwyżej będzie za jasno, trudno.

W sobotę jedziemy po panele i poniedziałek będzie zakładał jaram się !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 15:16   #739
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
mam jeszcze takie pytanie. Czy zabawki (maskotki) pierzecie?
Mąż kupiła pluszaną grzechotkę i zastanawiam się czy takie rzeczy pierze się od razu czy poczekać do momentu jak dziecko będzie już chwytać.
Będę prała jak zacznie chwytać, czekam aż mi się trochę tych zabawek uzbiera. Jeszcze nie mamy ich wiele, bo pewnie to oglądacze przyniosą i mam też porcyjkę dostać od koleżanki.

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Co do kg to przytylam 7. Podejrzewam, ze do 10 dobije tak jak w 1 ciazy. Zycze sobie zeby ze zrzuceniem tez bylo tak jak wtedy, -14kg 3 dni po porodzie, brzuch tez mi fajnie od razu zeszedl, niektore dziewczyny na oddziale po porodzie mialy prawie takie jak w ciazy, az przerazona bylam ale teraz wiem, ze u kazdej to indywidualnie schodzi.
Czemu kurcze wszystko indywidualnie, powinno wszystkim ładnie schodzić.
U mnie 9 kg na plusie. Już trochę wyhamowało, może w 12-13 się zamknę.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Wiecie co, spakowanie się w jedną rynairowską torbę jest nierealne Wezmę jeszcze torbę od wózka i tam wsadzę rzeczy dla małego tzn. w sumie tylko pieluchy, chusteczki i laktator. Dużo miejsca zajmują mi 2 ręczniki, które kazali mieć. Zawsze mogę spakować jeden i kazać sobie dowieźć ale to mnie wielce nie ratuje
Nie wiem w co musiałybyśmy się pakować, żeby zabrać wszystko i na zapas.
U nas w domu muszę zostawić paczuszki i będzie dowoził

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Informuję iż podjęłam decyzję wybrałam kolory 2(małe ściany)+4(duże ściany) najwyżej będzie za jasno, trudno.

W sobotę jedziemy po panele i poniedziałek będzie zakładał jaram się !

Dobry wybór

Odwołuję moją opinię o zgadze. Dalej mam
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-17, 15:28   #740
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Ale się rozpisaly

Byłam w sklepie, drożdży nie było i serio myślałam, że się rozpłaczę złapałam jakąś gazetę i udawałam, że oglądam, żeby się uspokoić
Na pocieszenie poszłam do Rossmanna i kupiłam te bambusowe pieluchy dla małej w rozmiarach 1 i 2, dla siebie 2 żele pod prysznic. Na szczęście przy rossmannie był spozywczak i dorwałam drożdże, ciasto już się samo robi w kuchni

Myślicie, że mogę otworzyć te pampersy zobaczyć jak wyglądają? chyba nic im się nie stanie przez te parę miesięcy?

Scarlett, ale zazdroszczę przeprowadzki, u nas dopiero ekipa remontowa wchodzi w poniedziałek, z łazienką mają być problemy, więc mamy się nastawić na minimum 4 tygodnie
Kochana, otworz jedynki bo nie iles miesiecy tylko raptem dwa

Za dwie godziny wizyta! Troche sie denerwuje ale mysle ze po juz bede spokojna jak mi powie skad to klucie. Martwie sie tym bardziej ze miewam od kilku dni baaardzo delikatne bole podbrzusza jak na okres. Na szczescie sie nie nasilaja i nie sa mocno bolesne. No i nie sa regularne. Ale jednak sa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 15:30   #741
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość

Dobry wybór

Odwołuję moją opinię o zgadze. Dalej mam
Nie zazdroszczę zgagi mnie dopadła wczoraj na wieczór i to taka "cofająca się" fuj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Kochana, otworz jedynki bo nie iles miesiecy tylko raptem dwa

Za dwie godziny wizyta! Troche sie denerwuje ale mysle ze po juz bede spokojna jak mi powie skad to klucie. Martwie sie tym bardziej ze miewam od kilku dni baaardzo delikatne bole podbrzusza jak na okres. Na szczescie sie nie nasilaja i nie sa mocno bolesne. No i nie sa regularne. Ale jednak sa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asiula powodzenia na tej wizycie i zapytaj o te bóle jak na okres bo od paru dni i ja odczuwam także podepnę się pod pytanko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 15:54   #742
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Nie zazdroszczę zgagi mnie dopadła wczoraj na wieczór i to taka "cofająca się" fuj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------


Asiula powodzenia na tej wizycie i zapytaj o te bóle jak na okres bo od paru dni i ja odczuwam także podepnę się pod pytanko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem ze to okropne ale mi ulzylo ze nie tylko ja to mam mysle ze to raczej normalne juz na tym etapie ale zapytam i ci sprzedam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 15:55   #743
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Nie zazdroszczę zgagi mnie dopadła wczoraj na wieczór i to taka "cofająca się" fuj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------


Asiula powodzenia na tej wizycie i zapytaj o te bóle jak na okres bo od paru dni i ja odczuwam także podepnę się pod pytanko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie chcę straszyć i przewidywać, ale już nieraz słyszałam od koleżanek, że "bolało jak na okres i okazało się, że to poród się zaczyna"
Może to te skurcze przepowiadające co pojawiają się kilka tygodni przed

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 15:55   #744
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Asiula kciuki za wizytę! dobre wiesci nam przynoś.

Ja mam prawie +10 na wadze i chyba wszystko kumuluje sie wlasnie w nogach i brzuchu. Ale faktycznie teraz codziennie musze zjesc cos slodkiego, bo mnie nosi az z braku.

Na zgagę pomaga mi herbata miętowa. Przechodzi jak ręką odjął prawie od razu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 16:05   #745
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Byłam w sklepie, drożdży nie było i serio myślałam, że się rozpłaczę złapałam jakąś gazetę i udawałam, że oglądam, żeby się uspokoić
Boskie są te nastroje ciężarnej A pieluchom myślę, że nic nie będzie
Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Informuję iż podjęłam decyzję wybrałam kolory 2(małe ściany)+4(duże ściany) najwyżej będzie za jasno, trudno.
Bardzo dobry wybór A kolor na całej ścianie wychodzi ciemniejszy
Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Nie wiem w co musiałybyśmy się pakować, żeby zabrać wszystko i na zapas.
U nas w domu muszę zostawić paczuszki i będzie dowoził
I wszystko opisać jak krowie na rowie

Mąż ma teraz przerwę na Gran Turismo a potem złoży łóżeczko i fotel

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Bóli jak na okres nie mam, ale macie coś takiego że człowiek nie może się pochylić bo tak jakby go zatykało ? I nie wiem czy mały ma wyprostowane nogi w moich żebrach czy co ale oddychać nie idzie jak się trzeba pochylić, jest uczucie zakwasów
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 16:17   #746
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Byłam w Warszawie, żeby pozałatwiać kilka spraw i wszystko się układało jak puzzle, elegancko czasowo się zgrywało. Profesor sprawdziła mi to co napisałam, nie miała zastrzeżeń Więc już będę finiszować
Miałam mamę za kierowcę, miała taki dzień kalafiora że aż byłam w szoku Sama stwierdziła, że ma dzisiaj dzień, że chyba nie powinna z domu wychodzić
Przywiozłam ciuszki od kuzynki, mam straszną ochotę je przejrzeć ale normalnie nie mam siły...

Nadalka mam chęć Cię udusić za zdjęcie tego kopca

Ilsa pięknie Ci wyszła ta gwiazda! Ja dziś kupiłam składniki na nią ale zrobię jutro bo dziś nie mam siły... A planuję zrobić pół na pół czekolada i budyń. Będzie rozpusta


Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
Nie chcę straszyć i przewidywać, ale już nieraz słyszałam od koleżanek, że "bolało jak na okres i okazało się, że to poród się zaczyna"
Może to te skurcze przepowiadające co pojawiają się kilka tygodni przed

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uwielbiam te sformułowanie "ból jak na okres" - nie mam bladego pojęcia o co chodzi, w życiu nie miałam...

I widzę że danie dnia to gulasz - u mnie dziś też na obiad
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 16:18   #747
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ilsa, ja tak mam jak piszesz. Nie moge sie schylic zeby buty założyć (i tak to juz robie na siedząco), a co dopiero zeby je zawiązać. Wczoraj jeszcze przy tej czynności rozmawiałam przez telefon z mamą i ona stwierdziła, ze zadzwoni pozniej, bo słyszy, ze gdzie idę. A ja tylko buty próbowałam zawiązać zwalam to na wagę, wielkość i pozycje dziecka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 16:21   #748
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

U mnie w ogóle siła sugestii - objawy narastają lawinowo zaraz po wizycie jak się dowiaduję, ile młody urósł
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 16:26   #749
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Też miewam takie dziwne uczucie, że nie mogę się schylić, ale u mnie to bardziej jakby mała wciskala stopę w biodro i coś mi tam blokowała. W ogóle chyba po ciąży się rozsypie, w nocy za każdym razem jak ruszyłam samą stopą to trzeszczaly mi biodra tak jak kiedyś strzelały mi kolana przy kucaniu, tak teraz mam w biodrach przy turlaniu się po łóżku..

Okresowo nic mnie nie boli, za to czasem jak się dzieć wypnie, to mam wrażenie że dostanę biegunki
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 17:08   #750
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Zawsze się dziwię na różne dolegliwości które opisujecie a potem mnie one i tak dopadają, bo po prostu mam termin z om na 29.03 a z USG na 22.03 czyli jestem trochę do tyłu względem większości

Też chyba zamówię te koszule z dolce sono tylko muszę zmierzyć dokąd będą mi sięgać, nie chce takich przed kolano, ale przy moich 165cm to pewnie nie będzie to miniówka

Zrobiłam dziś super obiad, wołowina z mango z kwestii smaku. Polecam jak komuś brakuje inspiracji obiadowych





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-09 17:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.