problem ze stopami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-02, 22:44   #1
a.aga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11

problem ze stopami


Witam,

jest lato a moje stopy wyglądają okropnie, do tego stopnia ze nie mogę założyc całkiem odkrytych bucików. Na każdym palcu po 2 odciski, stopy czerwone, zgrubiała skóra na piętach i palcach, jednym słowem- masakra.

Czy jest jakiś sposób na to żeby jakoś je doprowadzic do porządku? Problem w tym, że mam bardzo wrażliwą skórę, i nawet w miejscu gdzie było obtarcie zostaje sino czerwony ślad, taka powiedziałabym blizna.

Myślałam może o usunięciu odcisków a następnie wybieleniu śladów jakimis kwasami- istnieje taka możliwość?

Maże o ładnych delikatnych stopkach:/
a.aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 22:53   #2
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: problem ze stopami

Cytat:
Napisane przez a.aga Pokaż wiadomość
Witam,

jest lato a moje stopy wyglądają okropnie, do tego stopnia ze nie mogę założyc całkiem odkrytych bucików. Na każdym palcu po 2 odciski, stopy czerwone, zgrubiała skóra na piętach i palcach, jednym słowem- masakra.

Czy jest jakiś sposób na to żeby jakoś je doprowadzic do porządku? Problem w tym, że mam bardzo wrażliwą skórę, i nawet w miejscu gdzie było obtarcie zostaje sino czerwony ślad, taka powiedziałabym blizna.

Myślałam może o usunięciu odcisków a następnie wybieleniu śladów jakimis kwasami- istnieje taka możliwość?

Maże o ładnych delikatnych stopkach:/

wiesz co ? najlepiej gdybys pomoczyla troszke stopki z cieplej wodzie.. potem pumexem starla ta twarda skore poczym zrobila sobie peeling kiedy je osuszysz naloz krem nawilzajacy do stop albo kojący
takie kremy do stop sa tanie ja dawałam okolo 5-6 zł za krem nawilzajacy chlodzacy a za peeling okolo 8 zł i rewelacja
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 22:59   #3
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: problem ze stopami

A ja radzę wizytę u profesjonalisty. Wiem z doświadczenia na początek kilka wizyt u kosmetyczki, później juz tylko pielęgnujesz stópki w domu. Jeśli masz mocno zgrubiałą skórę na piętach pumeks nie pomoże. Kosmetyczka zrobi Ci to specjalnym ścinakiem. Nóżki są jak nowe.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 23:26   #4
a.aga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: problem ze stopami

no właśnie planuje wizytę u kosmetyczki, wiem ze o ile ze zgrubiałą skórą sobie poradzi, to zastanawiam sie jak z tymi sladami po odciskach i samymi odciskami
a.aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 23:28   #5
a.aga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: problem ze stopami

a co do domowej pielegnacji to robie co moge... moczenie, masaze, kremowanie, usuwanie odcisków specjalnymi preparatami...niestety nie przynosi to widocznych efektów
a.aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 23:33   #6
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: problem ze stopami

Cytat:
Napisane przez a.aga Pokaż wiadomość
a co do domowej pielegnacji to robie co moge... moczenie, masaze, kremowanie, usuwanie odcisków specjalnymi preparatami...niestety nie przynosi to widocznych efektów


no to wizyta u kosmetyczki....
nic innego tu raczej nie pomoze
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 23:37   #7
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: problem ze stopami

Aguś musisz swe pierwsze kroki skierować do kosmetyczki, która ma trochę pojęcia i zajmuje się pielęgnacją stóp! Co do zrogowaciałego naskórka czy też odcisków na pewno usunie za pomocą frezarki czy też innymi narzędziami! Co do śladów po odciskach niestety z tego co wiem musisz się uzbroić w cierpliwość - po prostu muszą same zejść ! I o najważniejsze - radzę iść do apteki i wyposażyć się w odpowiednie kremy i sole do namaczania na odpowiednie dolegliwości, bo takie zwykłe kosmetyczne to nie wiele dają! Ja bardzo lubię firmę Gehwol !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.