Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-12, 19:28   #4921
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ślepa ja.
Szukałam grafitowego t-shirta, blisko ciała i żeby nie był nudziarski. I znalazłam na answer, od projektanta, taki lekko sprany na szwach, z troczkami po bokach i mrocznym nadrukiem, w dodatku ze sporą zniżką.
Przyszło ci to moje zamówienie, a ja z ciekawością patrzę, co tam nadrukowane. A tam... trumna.
A ściślej mówiąc ilustracja do historyjki na przywieszce - o złym rycerzu, który został pochowany pod swoimi skarbami.
Co nie zmienia faktu, że w samym centrum nadruku jest trumna. Jak ją przegapiłam?
Pokaż zdjęcie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 20:17   #4922
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Medicine?
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 23:22   #4923
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ślepa ja.
Szukałam grafitowego t-shirta, blisko ciała i żeby nie był nudziarski. I znalazłam na answer, od projektanta, taki lekko sprany na szwach, z troczkami po bokach i mrocznym nadrukiem, w dodatku ze sporą zniżką.
Przyszło ci to moje zamówienie, a ja z ciekawością patrzę, co tam nadrukowane. A tam... trumna.
A ściślej mówiąc ilustracja do historyjki na przywieszce - o złym rycerzu, który został pochowany pod swoimi skarbami.
Co nie zmienia faktu, że w samym centrum nadruku jest trumna. Jak ją przegapiłam?
Nie jest

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ja ogólnie wolę szalik włożyć pod spód, ale nie do każdego płaszcza się da. Do pudełkowgo z okrąglym dekoltem - nie widzę tego i zawsze daję szalik na wierzch.
No i duży, gruby szalik zwyczajnie się nie mieści pod kurtką/płaszczem.
Tak samo, cieplej jest wtedy, bardziej przylega do szyi
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 12:28   #4924
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Medicine?
To pewnie ten:
https://answear.com/1136204-medicine...-medicine.html
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 12:47   #4925
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Pasuje do opisu
Mnie się to Medicine skojarzylo od razu, bo znam ich stylistykę mniej więcej i pamiętam, że są dostępni na Answear.
Nie to, że trumienki mają wszędzie tylko właśnie różne grafiki, troczki, te poprzecierane szwy, to że różni projektanci tworzą im te grafiki.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 13:30   #4926
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Mnie się bardzo podoba ten top, ale to pewnie dlatego, że ja lubię motywy gotyckie chyba sobie zamówię..
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 14:25   #4927
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Haha dobre! Oddasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, zostaje.

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Medicine?

https://wearmedicine.com/p/medicine-...-medicine-3550

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-17, 12:57   #4928
olakwiat95
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 9
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Łączenie pasków, grochów, moro i in. wzorów na każdą część ubrania możliwą. Można dostać oczopląsu
olakwiat95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 19:04   #4929
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Czyżby wracała moda na leginsy do spódnic czy to jakieś lokalne, niemieckie dziwactwo? Bo ostatnio codziennie widzę kobiety w spódniczkach (często dżinsowych) i do tego legginsach przeważnie do połowy łydki, często zakończonych koronką. Jeszcze nie widziałam żadnej, której by to pasowało i zdecydowanie jest to moda, która mnie rozwala.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 21:19   #4930
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Czyżby wracała moda na leginsy do spódnic czy to jakieś lokalne, niemieckie dziwactwo? Bo ostatnio codziennie widzę kobiety w spódniczkach (często dżinsowych) i do tego legginsach przeważnie do połowy łydki, często zakończonych koronką. Jeszcze nie widziałam żadnej, której by to pasowało i zdecydowanie jest to moda, która mnie rozwala.
Od lat - dzięki Bogu - tego zjawiska nie widziałam.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2018-06-09 o 21:36
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 08:04   #4931
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Od lat - dzięki Bogu - tego zjawiska nie widziałam.
Mam nadzieję, że to lokalne dziwactwo. Najciekawsza (ale nie w pozytywnym znaczeniu) stylówa tego typu, którą ostatnio widziałam była taka: buty Vibram - te z 5 palcami, turkusowe legginsy z koronką do połowy łydki, spódnica z falbanami, a każda falbana w inny wzorek (była kratka, były groszki i były kwiatki). Góra tego ubioru była w porównaniu z dołem bardzo skromna
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-10, 10:48   #4932
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że to lokalne dziwactwo. Najciekawsza (ale nie w pozytywnym znaczeniu) stylówa tego typu, którą ostatnio widziałam była taka: buty Vibram - te z 5 palcami, turkusowe legginsy z koronką do połowy łydki, spódnica z falbanami, a każda falbana w inny wzorek (była kratka, były groszki i były kwiatki). Góra tego ubioru była w porównaniu z dołem bardzo skromna
O jeżuuu, wygooglowałam co to jest - masakra
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 11:16   #4933
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Czyżby wracała moda na leginsy do spódnic czy to jakieś lokalne, niemieckie dziwactwo? Bo ostatnio codziennie widzę kobiety w spódniczkach (często dżinsowych) i do tego legginsach przeważnie do połowy łydki, często zakończonych koronką. Jeszcze nie widziałam żadnej, której by to pasowało i zdecydowanie jest to moda, która mnie rozwala.
Myślę, że to takie dziwactwa tylko.
Czasami też widzę widzę podobne - sukienka do kolan z leginsami do kostki albo nawet sukienka ze spodniami. Zestawienia z krótszymi leginsami są dużo rzadsze, ale też mi się zdarzyło widzieć.
Nic mi jednak nie wiadomo, żeby ta moda wracała.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 14:42   #4934
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

To jest po prostu okropne. O ile długie leginsy ze spódnicą czy tuniką jeszcze jakoś dają radę, tak krótkie według mnie wyglądają ciotkowato.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 07:56   #4935
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
To jest po prostu okropne. O ile długie leginsy ze spódnicą czy tuniką jeszcze jakoś dają radę, tak krótkie według mnie wyglądają ciotkowato.
Mnie się te krótkie kojarzą ze strojem do pielenia ogródka na działce. Jeszcze tylko crocsy do tego i stylówa piękna
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 09:53   #4936
Nadzieja847
Raczkowanie
 
Avatar Nadzieja847
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 55
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Tuniki, legginsy z koronką itp. to "moda" bazarkowa, więc się nie liczy

Mnie rozwala nie tyle co moda, ale ubieranie się na czarno w ten upał. Długie spodnie, koszula na długi rękaw. 30 stopni w pełnym słońcu

Edytowane przez Nadzieja847
Czas edycji: 2018-06-11 o 09:54
Nadzieja847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 10:09   #4937
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Nadzieja847 Pokaż wiadomość
Tuniki, legginsy z koronką itp. to "moda" bazarkowa, więc się nie liczy

Mnie rozwala nie tyle co moda, ale ubieranie się na czarno w ten upał. Długie spodnie, koszula na długi rękaw. 30 stopni w pełnym słońcu
Wczoraj idziemy z TŻ ledwo żywi na lody i mijamy dziewczynę w długich czarnych rurkach i czarnej bluzce, aż nam oczy wyszły.
No ale różnie ludzie znoszą upały, wiadomo


Rozwalają mnie ogromnie modne obecnie klapki/laczki, nie mogę się do nich przekonać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 10:58   #4938
Nadzieja847
Raczkowanie
 
Avatar Nadzieja847
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 55
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Wczoraj idziemy z TŻ ledwo żywi na lody i mijamy dziewczynę w długich czarnych rurkach i czarnej bluzce, aż nam oczy wyszły.
No ale różnie ludzie znoszą upały, wiadomo


Rozwalają mnie ogromnie modne obecnie klapki/laczki, nie mogę się do nich przekonać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie lubię "klapać" po mieście a modne są te płaskie z futerkiem, do których ubiera się "szlafrok" i wtedy wyglądasz jakbyś wyskoczyła po kąpieli, coś w tym stylu:

Nadzieja847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 10:59   #4939
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Nadzieja847 Pokaż wiadomość
Tuniki, legginsy z koronką itp. to "moda" bazarkowa, więc się nie liczy

Mnie rozwala nie tyle co moda, ale ubieranie się na czarno w ten upał. Długie spodnie, koszula na długi rękaw. 30 stopni w pełnym słońcu
Długie dżinsy i bluzki z drugim rękawem u mnie co prawda odpadają, ale na czarno ubieram się cały rok. Cierpię tak czy tak, więc nie wyobrażam sobie zmieniać szafy specjalnie na lato i nosić kolorów, w których się źle czuje ludzie w bluzach mnie też lekko dziwią, chętnie bym oddala trochę tego ciepła, które ją odczuwam, żeby mogli się luźnej ubrać
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-11, 11:03   #4940
Nadzieja847
Raczkowanie
 
Avatar Nadzieja847
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 55
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Długie dżinsy i bluzki z drugim rękawem u mnie co prawda odpadają, ale na czarno ubieram się cały rok. Cierpię tak czy tak, więc nie wyobrażam sobie zmieniać szafy specjalnie na lato i nosić kolorów, w których się źle czuje ludzie w bluzach mnie też lekko dziwią, chętnie bym oddala trochę tego ciepła, które ją odczuwam, żeby mogli się luźnej ubrać
Jak masz krótkie spodenki, top bez ramion czy krótki zwiewny kombinezon to spoko ale jak masz długie czarne dzwony i koszulę na długi rękaw no to prawdopodobnie śmierdzisz potem Nie wierzę, że przy takim upale w takim stroju można się nie spocić nawet z Rexoną.
Nadzieja847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 11:14   #4941
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Nadzieja847 Pokaż wiadomość
Jak masz krótkie spodenki, top bez ramion czy krótki zwiewny kombinezon to spoko ale jak masz długie czarne dzwony i koszulę na długi rękaw no to prawdopodobnie śmierdzisz potem Nie wierzę, że przy takim upale w takim stroju można się nie spocić nawet z Rexoną.
Można. Nie każdy poci się tak samo i przy takich samych temperaturach. I każdy inaczej odczuwa temperaturę. Ja zawsze dużo szybciej muszę ubrać kurtkę.
Np. przy temperaturze 23 stopnie wiele osób chodzi na krótki rękaw, krótkie spodnie, a dla mnie to już temperatura na długie spodnie lub rajstopy do spódnicy + jakis sweterek czy marynarka na wierzch.
Tak samo nie mam problemu, żeby przy 30 stopniach chodzić w dlugim rękawie. Pracuję w biurze z klimatyzacją i nie wyobrażam sobie siedzieć w krótkim rękawie, bo bym zwyczajnie zmarzła. Nie chce mi się tez brać rzeczy na zmianę, a że nie gotuję się w tym długim rękawie na zewnątrz, to tak chodzę.


Zresztą ważniejszy niż kolor/długość (stopień zakrycia ciała) jest materiał. Jeśli jest przewiewny, to nawet w czarnym będzie Ci dobrze, a jeśli to będzie coś nieprzewiewnego, to biały kolor w niczym nie pomoże.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2018-06-11 o 11:15
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 12:11   #4942
Nadzieja847
Raczkowanie
 
Avatar Nadzieja847
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 55
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Można. Nie każdy poci się tak samo i przy takich samych temperaturach. I każdy inaczej odczuwa temperaturę. Ja zawsze dużo szybciej muszę ubrać kurtkę.
Np. przy temperaturze 23 stopnie wiele osób chodzi na krótki rękaw, krótkie spodnie, a dla mnie to już temperatura na długie spodnie lub rajstopy do spódnicy + jakis sweterek czy marynarka na wierzch.
Tak samo nie mam problemu, żeby przy 30 stopniach chodzić w dlugim rękawie. Pracuję w biurze z klimatyzacją i nie wyobrażam sobie siedzieć w krótkim rękawie, bo bym zwyczajnie zmarzła. Nie chce mi się tez brać rzeczy na zmianę, a że nie gotuję się w tym długim rękawie na zewnątrz, to tak chodzę.


Zresztą ważniejszy niż kolor/długość (stopień zakrycia ciała) jest materiał. Jeśli jest przewiewny, to nawet w czarnym będzie Ci dobrze, a jeśli to będzie coś nieprzewiewnego, to biały kolor w niczym nie pomoże.
W porządku, zgadzam się z tobą. Ale wyczuć pot się już da Osoba ubrana na czarno, na długie rękawy/nogawki przy 30 stopniach, która się poci i śmierdzi w autobusie to dziwne zjawisko.
Nadzieja847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 12:13   #4943
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Ja także szybko marznę i ciągu roku są może z tygodnie, w trakcie których nie muszę nosić w domu skarpetek. Dużo zależy też od wilgotności powietrza, przy dużej czuję się szybciej spocona i nieświeża.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 12:59   #4944
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Ja pracuję na zakładzie i niestety muszę mieć długie robocze spodnie i buty, bluzka w miarę dowolna ale i tak cierpię.
Robotnicy mają koszulkę + kraciaka i muszą go mieć.. A jeden artysta zakłada na to jeszcze materiałowa sztywna kurtkę i nie zdejmie ani na pół minuty, wg niego jest super temperatura

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 13:54   #4945
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

@Nadzieja847
ja też chodze w czerni cały rok, nawet w taki upał.
dziś mam długie spodnie i koszule z długim rękawem.
ponieważ spodnie mam lniane a koszulę jedwabną - absolutnie jestm ubrana adekwatnie do pory roku. nie jestem spocona, mam od tego antyperspirant. a że praca nie pozwla mi na krótkie gacie i japonki - no cóż. lajf

zwróć uwagę, że w krajach arabskich ludzie nie chodza w krótkich gaciach, chyba że to turyści. wbrew pozorom długie rekawy i nogawki lepiej chronią rpzed wysoką temperatura. wszystko jest kwestią tkaniny
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 14:01   #4946
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Nadzieja847 Pokaż wiadomość
Jak masz krótkie spodenki, top bez ramion czy krótki zwiewny kombinezon to spoko ale jak masz długie czarne dzwony i koszulę na długi rękaw no to prawdopodobnie śmierdzisz potem Nie wierzę, że przy takim upale w takim stroju można się nie spocić nawet z Rexoną.

Ale dlugie rekawy i dlugie spodnie wcale nie sa glupie na upal. Ja wlasnie nie lubie jak slonce mi pali skore, wole zakryc. Byly tez badania, noe pamietam teraz gdzie o tym czytalam ale udowadniajace ze czarny material blokuje promienie UV a biale nie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 14:03   #4947
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Nadzieja847 Pokaż wiadomość
W porządku, zgadzam się z tobą. Ale wyczuć pot się już da Osoba ubrana na czarno, na długie rękawy/nogawki przy 30 stopniach, która się poci i śmierdzi w autobusie to dziwne zjawisko.
A tak dokładnie to co wtedy się więcej poci? Łydka, nadgarstek? Bo jak dla mnie, to czy masz rękaw krótki, czy długi, pacha spoci się (albo i nie) podobnie. Tym bardziej przy długich spodniach nie widzę powodu, aby się bardziej pocić niż w krótkich (do kolan).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 14:06   #4948
Nadzieja847
Raczkowanie
 
Avatar Nadzieja847
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 55
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Hahahaha. Dobra nie mam więcej argumentów. Wygrałyście! xD Chodźmy w burkach

Edytowane przez Nadzieja847
Czas edycji: 2018-06-11 o 14:07
Nadzieja847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 14:31   #4949
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Nadzieja847 Pokaż wiadomość
Hahahaha. Dobra nie mam więcej argumentów. Wygrałyście! xD Chodźmy w burkach
No i to jest właśnie argument na Twoim poziomie, nieważne czego dotyczy dyskusja






A co do zakrywania się przed słońcem - mam podobnie. Wolę się zakryć czymś przewiewnym, bo słońce mi wtedy nie nagrzewa bezpośrednio skóry i wlaśnie mniej się poci skóra.
O tym, że czarne ubrania lepiej blokują UV też słyszałam

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
A tak dokładnie to co wtedy się więcej poci? Łydka, nadgarstek? Bo jak dla mnie, to czy masz rękaw krótki, czy długi, pacha spoci się (albo i nie) podobnie. Tym bardziej przy długich spodniach nie widzę powodu, aby się bardziej pocić niż w krótkich (do kolan).
Ja wlaściwie wolę długie cienkie spodnie na upał, bo w momencie, gdy w upale zakładam nogę na nogę, to mi się pocą, co nie ma miejsca, gdy mam spodnie i skóra nie ma ze sobą bezpośredniego kontaktu.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 16:09   #4950
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Chyba kiedyś było to wspomniane, ale wczorajszym stałam z mamą i sąsiadką, rozmawiamy, a sąsiadka narzeka, że straszny gorąc, żyć sie nie da, a od góry do dołu ubrana w jakieś stylony. To częsta "moda" u starszych osób (aczkolwiek nie chodzi o jakieś mocno starsze babcie), dziwne, żeby im gorąco nie było w tych plastikach.
Dlatego rozwalają mnie koszulki i bluzki z krótkim rękawem na lato z poliestru, elastanu itd, a pełno tego w hmach itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-16 23:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.