Panny Młode 2019 cz. 4 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-11, 19:01   #1201
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

U mnie tak jak u agus - więcej ludzi ze szkoły ma dzieci niż mężów i żony ale ogólnie i tak jakoś niewiele a skończyłam 5 lat temu

Szatynka u mnie odwrotnie dziś - rano wychodziłam z domubi gorąco, ubrałam się w sukienkę, sandałki, pojechałam na myjnie i dzwoni do mnie kolega z Lublina, jak usłyszał, że jestem na myjni to mówi "A po co Ty myjesz samochód przecież leje", ja mówię weź nie żartuj, u nas piękne słońce, ale oczywiście jechałam do Lublina, więc i mój letni ubiór i świeżo umyty samochód szlag trafił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 19:02   #1202
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

U mnie tylko kilka osób po ślubie, a 10
Lat temu miałam maturę

Ja tez nie będę mierzyć takich bez ramiączek, za szeroka mam ramiona i nie lubię odkrytych ramion u siebie.

Cały tydzien jeżdżę do pracy samochodem, wiec nie bedzie mnie tu za wiele. Dziś wróciłam z pracy do domu i pojechałam odebrać tzta z pracy, ale takie korki, ze spędziłam prawie 2h za kierownica. TZ prowadził samochód do domu. Jestem mega dumna z siebie
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 19:11   #1203
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Szatynka u mnie odwrotnie dziś - rano wychodziłam z domubi gorąco, ubrałam się w sukienkę, sandałki, pojechałam na myjnie i dzwoni do mnie kolega z Lublina, jak usłyszał, że jestem na myjni to mówi "A po co Ty myjesz samochód przecież leje", ja mówię weź nie żartuj, u nas piękne słońce, ale oczywiście jechałam do Lublina, więc i mój letni ubiór i świeżo umyty samochód szlag trafił
Niby niewielka różnica km a jaka różnica w pogodzie to ja ubrałam jeansy, baleriny a wracałam i się parowalam muszę Ci dawać znać wcześniej jak u mnie pada żebyś samochodu nie myla

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Cały tydzien jeżdżę do pracy samochodem, wiec nie bedzie mnie tu za wiele. Dziś wróciłam z pracy do domu i pojechałam odebrać tzta z pracy, ale takie korki, ze spędziłam prawie 2h za kierownica. TZ prowadził samochód do domu. Jestem mega dumna z siebie
Ja w sumie prawko mam już 6 lat ale baaaaardzo mało jeździłam. Dopiero ponad rok temu kupiłam samochód i zaczynam trochę jeździć ale po takim długim czasie średnio mi to idzie... TŻ mówi że nie jest tragicznie ale muszę ćwiczyć i jak tylko jest to jeździmy gdzieś bo jak ze mną jeździ to się tak nie boję ale w piątek tak odwaliłam że masakra aż sama się trochę załamałam i mi się płakać chciało że jestem beznadziejna... Dlatego zawsze podziwiam kobiety które tak sobie wsiadaja i jeżdżą i mam nadzieję że kiedyś i ja tak będę

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 19:19   #1204
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Heziola i my jesteśmy dumne!

Szatynka to żadna filozofia, to kwestia trochę też rzucenia na głęboką wodę Mam prawo jazdy od 6 lat, pierwsze dwa lata prawie w ogóle nie jeździłam, jakieś tylko krótkie dystanse, po 2 latach kupiłam sobie moją ukochaną Audi A3 i już jeździłam reagularnie, codziennie i coraz więcej, w ciągu dwóch miesięcy każdy mówił, że jestem nie do poznania za kółkiem. Ale zawsze bardzo się bałam jeździć do innych miast, większych. Jak pierwszy raz jechałam do Lublina na uczelnie to serce miałam w gardle
Aż dostałam we wrześniu 2017 pracę jako przedstawiciel i totalny rzut na głęboką wodę - w jeden dzień dostałam nowy samochód, który ilością bajerów w środku mnie przerażał i w ten sam dzień, samochodem którego nie znałam musiałam jechać do Warszawy na szkolenie 4dniowe... Od tamtej wyprawy stwierdziłam, że już mi nic nie straszne Potem już Kraków, Białystok, Warszawa dosyć regularnie to dla mnie był pikuś Grunt to się przełamać
Teraz nasi przedstawiciele mówią, że jestem szatanem za kółkiem Ale ja to choleryk jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave

Edytowane przez meggie94
Czas edycji: 2018-06-11 o 19:20
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 19:30   #1205
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

U mnie znajomi z podstawówki, gimnazjum i liceum mniej więcej w połowie po ślubie, a w połowie jeszcze nie. Kilka z nich ma też dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Maturę zdawałam w 2011 roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 19:30   #1206
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Heziola, jesteśmy dumne!

Muszę się w końcu zebrać i ogarnąć prawo jazdy, TŻ marudzi żebym zrobiła przed ciążą skoro i tak nie będę pić

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 19:31   #1207
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Heziola, jesteśmy dumne!

Muszę się w końcu zebrać i ogarnąć prawo jazdy, TŻ marudzi żebym zrobiła przed ciążą skoro i tak nie będę pić

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Achh te chłopy....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-11, 19:40   #1208
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Haha faktycznie, ale było trochę poważniej bo to była obrona przed dzieciakiem na zajeciach - nie spodobało mu się, że jego mama wyszła i został tylko ze mną. A że mama poszła do sklepu to chwilę to trwało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OMG po opisie myślałam, że ktoś Cię napadł

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Byłam z mamą w kancelarii parafialnej bo chciała zamówić mszę za zmarłych i spotkałam koleżankę, z którą chodzilysmy do jednej klasy w podstawowce i w liceum, ona akurat przyszła po zapowiedzi. Trochę jej zazdroszczę że ona ma w tym roku no ale ponoć jak się dłużej czeka to lepiej smakuje w ogóle tak myślałam sobie ostatnio o znajomych ze szkoły, szczególnie z liceum, tymbardziej że gdzieś tam mam ich w znajomych na fejsie i doszłam do wniosku że mało z nich ma żony/mężów. A jak to jest u was? U mnie w klasie było około 30 osób. Póki co to z 5 osób po ślubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie tak pół na pół. Za to już z mojej paczki ze szkoły jestem prawie, że ostatnia

hej Ja miałam bardzo krótki weekend, bo i w sobotę pracowałam, więc w ogóle nie odpoczęłam Ale jeszcze tylko 4 dni i Polska Już się nie mogę doczekać, żeby naładować akumulatorki.

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Heziola, jesteśmy dumne!

Muszę się w końcu zebrać i ogarnąć prawo jazdy, TŻ marudzi żebym zrobiła przed ciążą skoro i tak nie będę pić

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
I dobrze mówi Ale pomijając jego motywację, to jak ma się dziecko to samochód dużo ułatwia. Zakupy, lekarz itd z dzieckiem jak się ma prawko jest dużo wygodniejsze
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 19:45   #1209
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Szatynka to żadna filozofia, to kwestia trochę też rzucenia na głęboką wodę Mam prawo jazdy od 6 lat, pierwsze dwa lata prawie w ogóle nie jeździłam, jakieś tylko krótkie dystanse, po 2 latach kupiłam sobie moją ukochaną Audi A3 i już jeździłam reagularnie, codziennie i coraz więcej, w ciągu dwóch miesięcy każdy mówił, że jestem nie do poznania za kółkiem. Ale zawsze bardzo się bałam jeździć do innych miast, większych. Jak pierwszy raz jechałam do Lublina na uczelnie to serce miałam w gardle
Aż dostałam we wrześniu 2017 pracę jako przedstawiciel i totalny rzut na głęboką wodę - w jeden dzień dostałam nowy samochód, który ilością bajerów w środku mnie przerażał i w ten sam dzień, samochodem którego nie znałam musiałam jechać do Warszawy na szkolenie 4dniowe... Od tamtej wyprawy stwierdziłam, że już mi nic nie straszne Potem już Kraków, Białystok, Warszawa dosyć regularnie to dla mnie był pikuś Grunt to się przełamać
Teraz nasi przedstawiciele mówią, że jestem szatanem za kółkiem Ale ja to choleryk jestem
Właśnie wszystkie koleżanki które mają prawko i tak na co dzień jeżdżą albo musiały jechać do nowego miasta to mówią że początki owszem są trudne i jedzie się z sercem w gardle ale z czasem to wszystko takie normalne najgorzej jak pierwszy raz się jedzie w nieznane miejsce a później to już z górki ale Ty to hardcore jesteś i naprawdę podziwiam i mimo że dla Ciebie to coś normalnego to dla mnie duże osiągnięcie i zazdroszczę bo u mnie w tym momencie jak tak dalej pójdzie to zaraz będą pierwsze stłuczki ja raczej spokojna jestem ale straszna panikara jak jadę a jak coś co wiem że trudny wyjazd to od razy stres i dupa zaraz mi gaśnie po kilka razy samochód... Ehhhh... A pomyśleć że na kursie tak dobrze mi szło że ten co mnie szkolil mówił że dobrze jeżdżę i powinien mi L ściągnąć albo do jakiegoś Pana jak parowalam mówił żeby się nie bał bo dobrze jeżdżę a teraz to L na dach by się przydała
Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Heziola, jesteśmy dumne! Muszę się w końcu zebrać i ogarnąć prawo jazdy, TŻ marudzi żebym zrobiła przed ciążą skoro i tak nie będę pić
Jak ja poznałam TŻ to miałam już prawko. W sumie u nas nie ma problemu bo oboje mało pijemy. Ale czasami jak to mówią stosuje zasadę motywowania przez wkurzanie i mówi że jak nie chce jeździć to żebym oddała prawko. Ale ogólnie mnie pociesza i jak jest ok to nawet pochwali

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 19:56   #1210
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dziewczyny z tym prawkiem to według mnie jest tak, że zdać to jedno, ale trzeba potem jeździć bo inaczej to się zapomina, człowiek się denerwuje itd. Mój tato prawko zrobił z 30 lat temu, nie jeździł koło 15 bo po prostu nie stać go było na auto. A potem musiał wziąć dodatkowe godziny żeby sobie przypomnieć wszystko ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 20:00   #1211
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z tym prawkiem to według mnie jest tak, że zdać to jedno, ale trzeba potem jeździć bo inaczej to się zapomina, człowiek się denerwuje itd. Mój tato prawko zrobił z 30 lat temu, nie jeździł koło 15 bo po prostu nie stać go było na auto. A potem musiał wziąć dodatkowe godziny żeby sobie przypomnieć wszystko ;p
Dokładnie tak jest i każdy kto nie jeździł to później mówi że żałuję że nie jeździł bo wsiąść po przerwie to masakra jest... Ja też się zastanawiałam nad dodatkowymi godzinami ale stwierdziłam że najpierw spróbuję sama i TŻ zaoferował się że ze mną pojeździ i myślimy że dam radę bez tych godzin tylko kwestia ćwiczenia i jeżdżenia mówił że jeszcze będą ze mnie ludzie ale narazie żebym sama nie jeździła

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-11, 20:02   #1212
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jest i każdy kto nie jeździł to później mówi że żałuję że nie jeździł bo wsiąść po przerwie to masakra jest... Ja też się zastanawiałam nad dodatkowymi godzinami ale stwierdziłam że najpierw spróbuję sama i TŻ zaoferował się że ze mną pojeździ i myślimy że dam radę bez tych godzin tylko kwestia ćwiczenia i jeżdżenia mówił że jeszcze będą ze mnie ludzie ale narazie żebym sama nie jeździła

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Dasz radę

Nic na drodze tak nie uczy jak trudne sytuacje, w których trzeba zachować zimną krew. Poza tym każdy z nas popełnia błędy, na drodze również, grunt żeby te błędy nie były zbyt poważne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 20:09   #1213
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Dasz radę
Nic na drodze tak nie uczy jak trudne sytuacje, w których trzeba zachować zimną krew. Poza tym każdy z nas popełnia błędy, na drodze również, grunt żeby te błędy nie były zbyt poważne
Dziękuję Kochana za wiarę postaram się wziąć z Ciebie i hezioli przykład - będziecie moimi jednymi z wielu wzorami do naśladowania w kwestii jeżdżenia autem

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 20:15   #1214
maltra
Rozeznanie
 
Avatar maltra
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 718
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Jaka sukienkę? - pokaż to trzymamy kciuki żeby pasowała



Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Klasyczna princesse z koronką na dole
Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
No ja skończyłam 7 lat temu i jestem w szoku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja 10 lat po maturze A po ślubie moze z 6-7 osób

Dziewczyny jestem taka podjarana, bo pisałam to tej dziewczyny o wymiary no i jak na mnie chcialam jechac w niedzielę ale jej nie ma w Polsce A rodzice w sobotę wyjeżdżają. U mnie znowu taka sytuacja ze chcialam zabrac mame na doradzenie A ona wyjeżdża na lipiec, wiec spytałam czy możemy umówić się na początek sierpnia. Zgodziła się

I zaraz cos wam naskrobie w klubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eM&eM
PM2019

każdy cud zajmuje trochę czasu....
maltra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 20:15   #1215
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
To miałaś przeżycia... Że dzieci tak się zachowują ... Moja mina i myśli jak to przeczytałam i nie wiedziałam o co chodzi były bezcenne podziwiam za cierpliwość co za tańce - chodzisz na jakieś zajęcia/kurs?
Ja pracuję z niepełnosprawnymi i stąd takie przeboje, ten akurat jest autystyczny. Gdyby był zdrowy, to byśmy inaczej rozmawiali

Chodzimy łącznie prawie rok na discofoxa

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość

Ja w sumie prawko mam już 6 lat ale baaaaardzo mało jeździłam. Dopiero ponad rok temu kupiłam samochód i zaczynam trochę jeździć ale po takim długim czasie średnio mi to idzie... TŻ mówi że nie jest tragicznie ale muszę ćwiczyć i jak tylko jest to jeździmy gdzieś bo jak ze mną jeździ to się tak nie boję ale w piątek tak odwaliłam że masakra aż sama się trochę załamałam i mi się płakać chciało że jestem beznadziejna... Dlatego zawsze podziwiam kobiety które tak sobie wsiadaja i jeżdżą i mam nadzieję że kiedyś i ja tak będę

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Mam to samo, zdawałam w niewielkim mieście, bez tramwajów i wielkich rond, dodatkowo przez studia nie jeździłam i teraz jest tragedia, w trasie pół biedy, ale po mieście się gubię... Próbuję powoli z Tż, ale z różnymi skutkami.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 20:17   #1216
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana za wiarę postaram się wziąć z Ciebie i hezioli przykład - będziecie moimi jednymi z wielu wzorami do naśladowania w kwestii jeżdżenia autem

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka


Ja zdałam prawko 9 lat temu w pl i nigdy nie jeździłam sama, po zdaniu raz jechałam i tyle. Przerwa 8letnia. W zeszłym roku zaczęłam jezdzic z TZ, ale słabo szło, wzielam 6 h jazd i nadal było słabo. Dokupiłam 4 albo 6
Kolejnych, nie pamietam i poczułam sie trochę pewniej. Zaczęłam jezdzic z tztem i jednego dnia wzielam samochód sama i pojechałam. To było niecały miesiąc temu. Od tego czasu jeżdżę w sierpniu kupuje swój samochód. Dziś prawie wyjechałam w kogoś ale nie z mojej winy, ale tak mnie cieszy jazda, ze chce jezdzic. Próbuj, u mnie to kwestia pewności siebie była. Nadal robie błędy, ale wiem, ze z każda jazda bedzie lepiej.


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 20:23   #1217
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Maltra
To super że Ci się udało znaleźć ja miałam jedną na oku, na prawdę wydawała się idealna, ale za daleko (północ Polski) i jeszcze niedawno dziewczyna ją sprzedała

Pixie
Biedna ja nie miałam nigdy doczynienia z dziećmi autystycznymi, choć nie wiem czy asperger też podchodzi pod autyzm (nie znam się), ale był taki jeden w przedszkolu u synka (w poprzednim przedszkolu), co potrafił jedynie popychać, gryźć i bić inne dzieci.. a wiesz co jest najlepsze, w nowym przedszkolu i to jeszcze w grupie mojego synka, jest brat tego chłopca z aspergerem. Ulżyło mi że ten na szczęście jest ,,zdrowy".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 20:38   #1218
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Ja pracuję z niepełnosprawnymi i stąd takie przeboje, ten akurat jest autystyczny. Gdyby był zdrowy, to byśmy inaczej rozmawiali
Chodzimy łącznie prawie rok na discofoxa
Mam to samo, zdawałam w niewielkim mieście, bez tramwajów i wielkich rond, dodatkowo przez studia nie jeździłam i teraz jest tragedia, w trasie pół biedy, ale po mieście się gubię... Próbuję powoli z Tż, ale z różnymi skutkami.
Jak z niepełnosprawnymi to całkiem co innego i inaczej się patrzy na takie zachowania, ale tym bardziej trzeba mieć cierpliwość i dobra psychikę żeby to wytrzymać. Wpisałam discofox i włączyłam jakiś filmik z figurami i wygląda naprawdę fajnie trochę coś jak użytkowy ale wyższy stopień zaawansowania no to u mnie też różne skutki jazdy raz lepiej raz gorzej do przodu w trasie ok gorzej jak nawet miasteczko i skrzyżowania itd. Ostatnio na skrzyżowaniu z lusterkiem bo mała widoczność nie dość że jednokierunkowa była a ja chciałam skręcić z prawego pasa w lewo bo nie widziałam znaku a ten przedemna też tak zrobił to dwa razy mi zgasł że skrzyżowanie troszkę zablokowałam i ten co jechał po głównej musiał mnie puścić i trochę się zraziłam, wkurzylam na siebie i powiedziałam że mam to gdzieś... ale na drugi dzień znowu wsiadlam

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Ja zdałam prawko 9 lat temu w pl i nigdy nie jeździłam sama, po zdaniu raz jechałam i tyle. Przerwa 8letnia. W zeszłym roku zaczęłam jezdzic z TZ, ale słabo szło, wzielam 6 h jazd i nadal było słabo. Dokupiłam 4 albo 6
Kolejnych, nie pamietam i poczułam sie trochę pewniej. Zaczęłam jezdzic z tztem i jednego dnia wzielam samochód sama i pojechałam. To było niecały miesiąc temu. Od tego czasu jeżdżę w sierpniu kupuje swój samochód. Dziś prawie wyjechałam w kogoś ale nie z mojej winy, ale tak mnie cieszy jazda, ze chce jezdzic. Próbuj, u mnie to kwestia pewności siebie była. Nadal robie błędy, ale wiem, ze z każda jazda bedzie lepiej.
To super że się odważyłas i dobrze Ci idzie naprawdę podziwiam ja narazie sama jechałam raz z uliczki obok jak bratowa odwiozlam i wróciłam pod blok a tak to staram się zawsze z kimś

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 20:48   #1219
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

No tż stara się mnie zmotywować jak umie moja kumpela stwierdziła że bez prawka czuła się w ciąży 'bezużyteczna' no to mój podłapał


n0emi, w sumie tak... nie lubię być zależna od innych więc jakbym miała czekać za każdym razem aż tż mnie zawiezie gdzieś z dzieckiem to bym pewnie szału dostała


szatynka, dasz radę!



Moja mama miała dłuuuugą przerwę w prowadzeniu samochodu, w sumie to nie pamiętam żeby kiedykolwiek prowadziła Aż parę lat temu stwierdziła że mój tata ma ją nauczyć od nowa i teraz jeździ bez problemu. Jest dla mnie nadzieja


Maltra, to super że wymiary są ok koniecznie daj znać jak już ją zmierzysz!
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-11, 20:50   #1220
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Maltra
To super że Ci się udało znaleźć ja miałam jedną na oku, na prawdę wydawała się idealna, ale za daleko (północ Polski) i jeszcze niedawno dziewczyna ją sprzedała

Pixie
Biedna ja nie miałam nigdy doczynienia z dziećmi autystycznymi, choć nie wiem czy asperger też podchodzi pod autyzm (nie znam się), ale był taki jeden w przedszkolu u synka (w poprzednim przedszkolu), co potrafił jedynie popychać, gryźć i bić inne dzieci.. a wiesz co jest najlepsze, w nowym przedszkolu i to jeszcze w grupie mojego synka, jest brat tego chłopca z aspergerem. Ulżyło mi że ten na szczęście jest ,,zdrowy".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak Asperger to też zaburzenia ze spektrum autyzmu. To najlepiej pokazuje, że integracja nie jest dla wszystkich, a niestety u nas nie ma możliwości powiedzieć rodzicowi "to dziecko nie nadaje się do integracji" i niestety tracą na tym inne dzieci.

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Jak z niepełnosprawnymi to całkiem co innego i inaczej się patrzy na takie zachowania, ale tym bardziej trzeba mieć cierpliwość i dobra psychikę żeby to wytrzymać. Wpisałam discofox i włączyłam jakiś filmik z figurami i wygląda naprawdę fajnie trochę coś jak użytkowy ale wyższy stopień zaawansowania no to u mnie też różne skutki jazdy raz lepiej raz gorzej do przodu w trasie ok gorzej jak nawet miasteczko i skrzyżowania itd. Ostatnio na skrzyżowaniu z lusterkiem bo mała widoczność nie dość że jednokierunkowa była a ja chciałam skręcić z prawego pasa w lewo bo nie widziałam znaku a ten przedemna też tak zrobił to dwa razy mi zgasł że skrzyżowanie troszkę zablokowałam i ten co jechał po głównej musiał mnie puścić i trochę się zraziłam, wkurzylam na siebie i powiedziałam że mam to gdzieś... ale na drugi dzień znowu wsiadlam


To super że się odważyłas i dobrze Ci idzie naprawdę podziwiam ja narazie sama jechałam raz z uliczki obok jak bratowa odwiozlam i wróciłam pod blok a tak to staram się zawsze z kimś

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Discofox często nazywany jest użytkowym, choć może mniej się wtedy zwraca uwagę na technikę (tzw. iiii.... trzy). Bardzo polecam ten taniec, nie jest taki sztywny jak np. walce.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 21:00   #1221
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Maltra super jakby udało się z tą suknią

Pixie też kiedyś tańczyłam,ale to było przed Tżtem, teraz z nim by się zdało

Agus dobre

Ja prawko mam od 9 lat i lubię jeździć jakoś nie sprawia mi to trudności, ale kiedyś w nocy przerysowałam samochód Tżta , a co gorsze też inny,ale to była zima, ciemna noc no i w zeszła zimę przeżyłam chwilę grozy, jak na czołówkę wypadł na mnie samochód z poślizgu cudem uniknęliśmy zderzenia i obyło się bez najmniejszej ryski, ale nigdy tak serce mocno mi nie biło :/
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 21:13   #1222
maltra
Rozeznanie
 
Avatar maltra
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 718
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dziewczyny jak sie uda z sukienka to bede miała długi welon nawet o nim nie marzyłam
__________________
eM&eM
PM2019

każdy cud zajmuje trochę czasu....
maltra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 21:24   #1223
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość

Lika, mogą we mnie rzucać wszystkim, jeśli tylko ma poniżej kilograma . A ostrzył je specjalnie? jak rozmawiałam z innymi terapeutami, to się okazało, że wcale nie było tak źle, koledze w zeszlym roku to samo dziecko przy szarpaniu za włosy chciało dodatkowo wsadzić palce w oczy, dobrze, że w okularach chodzi.
O kurczę na szczęscie nie miał temperówki

Dobrze że ten dzień dobiega końca, bo za ciekawy to nie był...
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 21:24   #1224
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dziewczyny znalazłam chyba idealną suknię, koronkę bym zmieniła co prawda bo ta chyba się świeci ale poza tym


https://www.youtube.com/watch?v=2WuRoTc1aQg
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 21:45   #1225
maltra
Rozeznanie
 
Avatar maltra
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 718
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Wow, moze tylko na tym filmie sie świeci

A jest na sprzedaż czy będziesz szyla??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eM&eM
PM2019

każdy cud zajmuje trochę czasu....
maltra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 21:47   #1226
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
szatynka, dasz radę!
Moja mama miała dłuuuugą przerwę w prowadzeniu samochodu, w sumie to nie pamiętam żeby kiedykolwiek prowadziła Aż parę lat temu stwierdziła że mój tata ma ją nauczyć od nowa i teraz jeździ bez problemu. Jest dla mnie nadzieja
Dziękuję no jest dla nas nadzieja i fajnie że nie jestem sama w takiej sytuacji
Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Discofox często nazywany jest użytkowym, choć może mniej się wtedy zwraca uwagę na technikę (tzw. iiii.... trzy). Bardzo polecam ten taniec, nie jest taki sztywny jak np. walce.
No fajnie to wygląda a taki użytkowy to wszędzie się przydaje długo się uczyliscie żeby w miarę wam wychodziło?
Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazłam chyba idealną suknię, koronkę bym zmieniła co prawda bo ta chyba się świeci ale poza tym
No ładna jest chociaż troszkę odważna ale najważniejsze to znaleźć swój "ideał" a będziesz szyla czy szukała takiej?

Dziewczyny a zamierzacie się uczyć ze swoimi TŻ pierwszego tańca (jakieś lekcje, szkoła) czy obstawiacie pobujanie się? my się zastanawialiśmy żeby nauczyć się jakiś figur z neta żeby urozmaicić ale nie wiem czy da radę i też kusi mnie właśnie taniec użytkowy

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 22:00   #1227
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazłam chyba idealną suknię, koronkę bym zmieniła co prawda bo ta chyba się świeci ale poza tym


https://www.youtube.com/watch?v=2WuRoTc1aQg
Nie wiem czy Fulara i Żywczyk nie mieli podobnych modeli

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Dziękuję no jest dla nas nadzieja i fajnie że nie jestem sama w takiej sytuacji

No fajnie to wygląda a taki użytkowy to wszędzie się przydaje długo się uczyliscie żeby w miarę wam wychodziło?

No ładna jest chociaż troszkę odważna ale najważniejsze to znaleźć swój "ideał" a będziesz szyla czy szukała takiej?

Dziewczyny a zamierzacie się uczyć ze swoimi TŻ pierwszego tańca (jakieś lekcje, szkoła) czy obstawiacie pobujanie się? my się zastanawialiśmy żeby nauczyć się jakiś figur z neta żeby urozmaicić ale nie wiem czy da radę i też kusi mnie właśnie taniec użytkowy

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Po drugim, trzecim stopniu już było całkiem fajnie

My nie chcemy niczego wyuczonego w 100% popróbujemy coś dobrać do wybranej piosenki, ale nie tak, że koniecznie jedno musi być po drugim.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 22:18   #1228
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez maltra Pokaż wiadomość
Wow, moze tylko na tym filmie sie świeci

A jest na sprzedaż czy będziesz szyla??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Będę szyła ale w końcu znalazłam taką, która odpowiada mi w 100% no poza koronką, ale to po prostu inny wzór


Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Dziękuję no jest dla nas nadzieja i fajnie że nie jestem sama w takiej sytuacji

No fajnie to wygląda a taki użytkowy to wszędzie się przydaje długo się uczyliscie żeby w miarę wam wychodziło?

No ładna jest chociaż troszkę odważna ale najważniejsze to znaleźć swój "ideał" a będziesz szyla czy szukała takiej?

Dziewczyny a zamierzacie się uczyć ze swoimi TŻ pierwszego tańca (jakieś lekcje, szkoła) czy obstawiacie pobujanie się? my się zastanawialiśmy żeby nauczyć się jakiś figur z neta żeby urozmaicić ale nie wiem czy da radę i też kusi mnie właśnie taniec użytkowy

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

jak wyżej - idę do krawcowej tego rozcięcia nie chcę aż tak 'wysoko' móże, zobaczę co mi krawcowe doradzą


Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Nie wiem czy Fulara i Żywczyk nie mieli podobnych modeli



Po drugim, trzecim stopniu już było całkiem fajnie

My nie chcemy niczego wyuczonego w 100% popróbujemy coś dobrać do wybranej piosenki, ale nie tak, że koniecznie jedno musi być po drugim.

To jakaś firma? Nie słyszałam nigdy

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Jeszcze co do tańca - prawdopodobnie będziemy się trochę bujać i urozmaicimy jakimiś fajnymi obrotami z neta
Na jednym z ostatnich wesel Młodzi pobujali się do 'Thinking out loud' i może 2 proste obroty - wyszło pięknie i naturalnie w takim kierunku chcę iść
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 05:25   #1229
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez maltra Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak sie uda z sukienka to bede miała długi welon nawet o nim nie marzyłam
Super!

Dzień dobry!
My raczej będziemy się uczyć pierwszego tańca, ale celujemy w jak najprostsze figury.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 05:54   #1230
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Hej dziewczyny

Wczorajsza chirurgia poszła dobrze, więc przede mną tylko 4 egzaminy

Co do prawka, to ja zrobiłam prawie 8 lat temu i od razu dużo jeździłam. Teraz sama jeżdżę z Białego do rodziców, a to jest prawie 300 km i lubię to Nie ma też dla mnie problemu pojechać do Warszawy, Krakowa, Rzeszowa, a raz nawet wracałam z pijanym Tż z Bielska Białej w nocy Stąd wiem, że naprawdę najważniejsza jest praktyka i brak myślenia o tym, jaka to trasa, ile km, tylko po prostu jechać i cieszyć się

Co do znajomych, to u nas dopiero w tym i w przyszłym roku więcej osób ma śluby, a tak to dosłownie po kilka osób. Dzieci ma dosłownie garstka.

Lecę na przedostatnie zajęcia Miłego dnia!

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-19 19:25:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.