Mamusie lutowe 2018 - cz. 3 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-22, 13:54   #151
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MadlenAdlen Pokaż wiadomość
O masz, to też miałaś przeboje..

Ja w ogóle dużo zapominam po porodzie. Tzn pamiętam rzeczy dziwne i sprzed roku, ale zapominam coś o czym przed chwilą myślałam co zrobić czy coś
Ponoć tak się zdarza po porodzie
Strasznie to męczące


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To początki demencjii starczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 13:56   #152
MadlenAdlen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 545
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
To początki demencjii starczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mówisz?
Mam nadzieję że z drugim dzieckiem mi się odwinie w drugą stronę
Powiem wam że jakbym dowiedziała się teraz ze jestem teraz w ciąży to bym chyba wie załamała.

Chce mieć drugie ale napewno nie teraz

Przyszła mi wkładek do spacerowki po południu montujemy i idziemy na spacer że spacerówka
Zrobię foto i wstawię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadlenAdlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 14:00   #153
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MadlenAdlen Pokaż wiadomość
Mówisz?
Mam nadzieję że z drugim dzieckiem mi się odwinie w drugą stronę
Powiem wam że jakbym dowiedziała się teraz ze jestem teraz w ciąży to bym chyba wie załamała.

Chce mieć drugie ale napewno nie teraz

Przyszła mi wkładek do spacerowki po południu montujemy i idziemy na spacer że spacerówka
Zrobię foto i wstawię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Robicie mi smaka na spacerówkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 14:06   #154
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Matko, jaki ciężki dzisiaj dzień. Czy ja kiedyś narzekałam, ze Młody nie chce spać? Dzisiaj chce spać cały czas. Budzi się na ok pol godziny i chce spać. Nie byłoby w tym nic strasznego gdyby nie to, ze marudzi, płacze, trzeba usypiać, nosić, bujać, śpiewać i stawać na rzęsach... Umorduje się żeby go uspic, a on pospi 40 minut. Prawie tyle go usypiam 🤦☠♀️ Niech ten dzień sie już skonczy A tż dopiero wieczorem będzie z pracy. Swoją droga, mam wrażenie, ze już jest 19-20 Nie ma to jak zacząć dzień o 4:35... I nawet zła na niego nie mogę być, bo jest chory... Wiec przyczyna znana. A pomoc mu nie mogę. Ale już nie kaszle tak mocno. Chyba te inhalacje działają. Sobie tez zrobiłam. Z olejku eukaliptusowego. I troszkę lepiej jest.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 14:07   #155
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Ja chyba cały poród pamiętam oprócz momentu gdy odcięło mnie chyba z bólu (dopiero później przypomniało mi się że straciłam przytomność). Nie wiem ile to trwało, ale pamiętam tylko jakbym przebudziła się ze snu. Wiem że bolało ale jakoś nie mam tego w głowie, przetrwałam, jest synek i tylko to się liczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 14:14   #156
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Madlen pokaż jaka wkładka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 14:16   #157
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Co do porodu... Przez to, że akcja sama się nie zaczęła, tylko dzięki kroplowce z oxy, to nie męczyłam się ze skurczami godzinami. Wydaje mi się, że pamietam wszystko, chociaż cos pewnie umknęło. Z pewnością ból. Pamietam, że bolało ale nie pamietam jak bardzo. Najbardziej bolał masaż szyjki i cięcie krocza (cięła mnie na drugim i trzecim partym, gdzie trzeciego u mnie nie było - miałam tylko po dwa). Pamietam, ze położna zapytała czy chce dotknąć główkę - i dotknęłam Zapytała kiedy robiłam siku i czy chce iść. Chciałam ale powiedziałam, ze nie wiem czy dojdę. To ona, ze mnie zacewnikuje. Podziękowałam i poszłam do wc (tż mnie zaprowadził). Faktycznie to wstrzymywanie parcia było okropne. Pod koniec myślałam, ze zemdleje. Jak Młody wyszedł poczułam mega ulgę, chociaż bałam się bólu związanego z porodem łożyska - niepotrzebnie bo nic nie bolało. Trochę bolało szycie. Później kolejny ból, to na poporodowej, gdzie leżałam 2 godziny sns. Położna naciskała mi brzuch żeby pozbyć się tej krwi - to strasznie bolało. Dostałam dodatkowa kroplówkę z oxy na szybsze obkurczenie macicy. Ponoć straciłam bardzo dużo krwi. Normalnie dziewczyny później były przewożone na sale na wózkach, a mnie musieli przewieźć na łóżku - ledwo kontaktowałam. No i rano bylam tak osłabiona, ze zemdlałam pod prysznicem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-22, 14:18   #158
MadlenAdlen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 545
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Madlen pokaż jaka wkładka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter pokaże jak ja zamontuje, właśnie jadę do rodziców po spacerowke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadlenAdlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 14:22   #159
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MadlenAdlen Pokaż wiadomość
Demeter pokaże jak ja zamontuje, właśnie jadę do rodziców po spacerowke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Również czekam z niecierpliwością


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 15:09   #160
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

My do spacerówki się przeniesiemy w połowie lipca

edit - Demeter, tz mi powie że zrobiłam sos pieczarkowo-cebulowa aaa nie, raczej cebulowo-pieczarkowy

Edytowane przez klaudetka
Czas edycji: 2018-06-22 o 15:13
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 15:55   #161
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Omg... oglądam na youtube rozne wiązania i wyświetliła mi się reklama jednego z producentów chust z dziewczyna co pokazuje multum wiązań. I ona w tej reklamie rozhuśtuje dziecko w nosidle i w ten sposób wrzuca na plecy
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-22, 15:58   #162
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Omg... oglądam na youtube rozne wiązania i wyświetliła mi się reklama jednego z producentów chust z dziewczyna co pokazuje multum wiązań. I ona w tej reklamie rozhuśtuje dziecko w nosidle i w ten sposób wrzuca na plecy
Dzis widzialam dziecko w chuscie na plecach ale jakos slabo bylo rozkraczone, ze tak powiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 16:05   #163
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Dzis widzialam dziecko w chuscie na plecach ale jakos slabo bylo rozkraczone, ze tak powiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja 9l w erze gdy w mojej okolicy nie było doradców myślałam, ze nogi maja być jak najszerzej, teraz wiem ze nie

Tutaj widać na 3:20
https://youtu.be/1D88S5an44E



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 18:09   #164
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

A jak sie powinno to robić bo nie wiem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 19:13   #165
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Czy Wasi TŻ to też takie skąpiradła? Ale mnie mąż wkurzył... Odbieraliśmy dziś fotelik dla szwagierki, wybrała Recaro zero (mała ma 8 miesięcy). Mówię do męża że pod koniec roku też czeka nas spory wydatek (ten kosztował z rabatami 1700zl) bo musimy kupić małemu fotelik. Na co on, że na pewno tyle kasy nie da za fotelik, znalazł na necie takie za nawet 500zl i zadowolony. No super... Ostatnio koleżanka poleciła mi krzesło do karmienia Joie (ponad 600zl). Ma wszystko co bym chciała, zdjemowane siedzisko które można zamontować na krzesło, regulowany podnóżek, nawet oparcie regulowane i nie trzeba karmić w pozycji siedzącej. Dodatkowo potem można rozłożyć i jest krzesełko i stolik. Oczywiście mąż znalazł inne krzesło za 200 zł bo po do przepłacać. Żeby w każdej kwestii był tak oszczędny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 19:17   #166
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Karska, o ile w kwestii fotelika się zgadzam z Tobą, to w kwestii krzesełka do karmienia jestem za Twoim mężem

Mój nie jest skąpiradłem, prędzej ja się zastanowię sto razy czy aby na pewno warto wydać tyle pieniędzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 19:19   #167
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Mi się podoba to krzesełko do karmienia Kinderkraft Fini


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 19:24   #168
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Karska, o ile w kwestii fotelika się zgadzam z Tobą, to w kwestii krzesełka do karmienia jestem za Twoim mężem

Mój nie jest skąpiradłem, prędzej ja się zastanowię sto razy czy aby na pewno warto wydać tyle pieniędzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dostaliśmy od babci kasę na fotelik, ale mąż woli ja przeznaczyć na meble do pokoju synka
Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Mi się podoba to krzesełko do karmienia Kinderkraft Fini


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi też podoba się i biorę je pod uwagę przy kupnie. Mąż twierdzi że wygląda jak te z Ikea za 50zl tylko jest szare

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 19:25   #169
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Dostaliśmy od babci kasę na fotelik, ale mąż woli ja przeznaczyć na meble do pokoju synka Mi też podoba się i biorę je pod uwagę przy kupnie. Mąż twierdzi że wygląda jak te z Ikea za 50zl tylko jest szare

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Hahahaha, daleko mu do tego z Ikea

A co do fotelika, to weź sobie kilka modeli pod uwagę i mierz do Młodego. Przybwyborze drugiego fotelika już bierzesz taki, który pasuje nie dość, że do samochodu to i do dziecka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez M a g d a l e n a
Czas edycji: 2018-06-22 o 19:26
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-22, 19:30   #170
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Hahahaha, daleko mu do tego z Ikea

A co do fotelika, to weź sobie kilka modeli pod uwagę i mierz do Młodego. Przybwyborze drugiego fotelika już bierzesz taki, który pasuje nie dość, że do samochodu to i do dziecka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiesz, ma tylko cztery nogi i siedzisko więc jest prawie takie same jak tamte no cóż
Planuję właśnie jechać z małym i wypróbować kilka fotelików. Póki co jeszcze nie rozglądam się bo mamy sporo czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 19:31   #171
MadlenAdlen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 545
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Laski na fb grupę wstawiam foto wkładki i spacerowki jak wygląda moja, tutaj miały za duży rozmiar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadlenAdlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 19:36   #172
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Matko..sporo za fotelik, takie są ceny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 19:47   #173
luga
Raczkowanie
 
Avatar luga
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 275
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez violl90 Pokaż wiadomość
Na odparzenia polecam Alantan plus maść.


Odnośnie porodu- nie myślę o nim, szybko poszło, końcówka najgorsza- wstrzymywanie jak masz potrzebę parcia najgorsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wysłałam męża do apteki po ten Alantan, mam nadzieje, że pomoże bo coraz gorzej ta dupka wygląda

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Czy Wasi TŻ to też takie skąpiradła? Ale mnie mąż wkurzył... Odbieraliśmy dziś fotelik dla szwagierki, wybrała Recaro zero (mała ma 8 miesięcy). Mówię do męża że pod koniec roku też czeka nas spory wydatek (ten kosztował z rabatami 1700zl) bo musimy kupić małemu fotelik. Na co on, że na pewno tyle kasy nie da za fotelik, znalazł na necie takie za nawet 500zl i zadowolony. No super... Ostatnio koleżanka poleciła mi krzesło do karmienia Joie (ponad 600zl). Ma wszystko co bym chciała, zdjemowane siedzisko które można zamontować na krzesło, regulowany podnóżek, nawet oparcie regulowane i nie trzeba karmić w pozycji siedzącej. Dodatkowo potem można rozłożyć i jest krzesełko i stolik. Oczywiście mąż znalazł inne krzesło za 200 zł bo po do przepłacać. Żeby w każdej kwestii był tak oszczędny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oj jeśli chodzi o Młodego to wręcz przeciwnie, zdecydowanie nie skąpi. Tylko pyta mnie zawsze czy to najlepsze jakie może być

Co do porodu… mój był ekspresowy ( nawet mąż nie zdążył przyjechać ), ale mega bolesny, ale jakoś już zapomniałam o tym bólu.

We wrześniu wyjeżdżamy z mężem na kilka dni, Antek zostanie z moją mamą. Do tej pory od czasu do czasu odciągałam pokarm i dawałam młodemu z butelki i kompletnie nie robiło mu to różnicy czy pije z cycka czy z butelki. A dziś bunt, od męża w ogóle nie chciał pić, jak ja go wzięłam zrobił trzy łyki i ryk, później dostał cycka to po 2 min usnął
Mam nadzieje, że to tylko chwilowy bunt


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
luga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 19:49   #174
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez klaudetka Pokaż wiadomość
Matko..sporo za fotelik, takie są ceny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Rwf czyli podobno jedyny słuszny po kołysce to niestety okolice 1-2k
Przy czym takie foteliki zajmują dużo miejsca i kule z 1 dzieckiem jest luz, o tyle z 2 bywa juz ciasno. Ja teraz zmieniałam auto, żeby wsadzić 3 foteliki na tyle i komfortowo z przodu podróżować. Raz ze 2x rwf lada moment, a dwa zmieszczenie 3 fotelików obok siebie na tylnej kanapie to tez nie lada wyzwanie.


Karska ja jak Demeter. W kwestii fotelika jestem z Tobą, ale krzesełka nie

Novakia mi na pierwszym spotkaniu doradca pokazała co się dzieje jak za mocno rozłożę nogi dziecku, ze wtedy kregoslup prostuje, a taki maluch miał mieć w c. Także owszem rozłożone, ale nie na maksa.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 19:49   #175
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Luga, na odparzenia jeszcze sudocrem, albo jak już są dość konkretne clotrimazolum albo polecają tormentiol, chociaż szkodliwy dla dzieci, ale przyznam się że raz stosowałam bo już nic nie działało i po jednym posmarowaniu była duża poprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 19:51   #176
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Luga, na odparzenia jeszcze sudocrem, albo jak już są dość konkretne clotrimazolum albo polecają tormentiol, chociaż szkodliwy dla dzieci, ale przyznam się że raz stosowałam bo już nic nie działało i po jednym posmarowaniu była duża poprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Można maść pieciornikowa bez szkodliwego kwasu borowego a równie skuteczna.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 19:52   #177
Shelby_a
Zadomowienie
 
Avatar Shelby_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 558
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Co do porodu... Przez to, że akcja sama się nie zaczęła, tylko dzięki kroplowce z oxy, to nie męczyłam się ze skurczami godzinami. Wydaje mi się, że pamietam wszystko, chociaż cos pewnie umknęło. Z pewnością ból. Pamietam, że bolało ale nie pamietam jak bardzo. Najbardziej bolał masaż szyjki i cięcie krocza (cięła mnie na drugim i trzecim partym, gdzie trzeciego u mnie nie było - miałam tylko po dwa). Pamietam, ze położna zapytała czy chce dotknąć główkę - i dotknęłam Zapytała kiedy robiłam siku i czy chce iść. Chciałam ale powiedziałam, ze nie wiem czy dojdę. To ona, ze mnie zacewnikuje. Podziękowałam i poszłam do wc (tż mnie zaprowadził). Faktycznie to wstrzymywanie parcia było okropne. Pod koniec myślałam, ze zemdleje. Jak Młody wyszedł poczułam mega ulgę, chociaż bałam się bólu związanego z porodem łożyska - niepotrzebnie bo nic nie bolało. Trochę bolało szycie. Później kolejny ból, to na poporodowej, gdzie leżałam 2 godziny sns. Położna naciskała mi brzuch żeby pozbyć się tej krwi - to strasznie bolało. Dostałam dodatkowa kroplówkę z oxy na szybsze obkurczenie macicy. Ponoć straciłam bardzo dużo krwi. Normalnie dziewczyny później były przewożone na sale na wózkach, a mnie musieli przewieźć na łóżku - ledwo kontaktowałam. No i rano bylam tak osłabiona, ze zemdlałam pod prysznicem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A mi po porodzie kazali na nogach wracać do sali o.O

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shelby_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 20:02   #178
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Shelby_a Pokaż wiadomość
A mi po porodzie kazali na nogach wracać do sali o.O

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko To bijesz wszystkie Ja poród miałam szybki ale bolesny okropnie, najgorsze było jak mała się zaklinowała barkami. Ja chciałam uciekać z łóżka porodowego, dobrze, że miałam za☠☠☠istą, doświadczoną położną i jakoś małą wyciągnęła, bo ja już zupełnie nie współpracowałam. Koszmar. O ile z synem zapomniałam szybko o bólu tak teraz nie zapomnę chyba nigdy.

Na odparzenia polecam mąkę ziemniaczaną



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 20:13   #179
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

O ile z krzesłem jestem w stanie iść na kompromis bo wiem, że to mój wymysł tak z fotelikiem nie ustąpię
W ogóle dziewczyny, które mają starsze dzieci. Na ile miesięcy przesadzałyście do drugiego fotelika?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 20:16   #180
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
O ile z krzesłem jestem w stanie iść na kompromis bo wiem, że to mój wymysł tak z fotelikiem nie ustąpię
W ogóle dziewczyny, które mają starsze dzieci. Na ile miesięcy przesadzałyście do drugiego fotelika?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie pamiętam ile miał miesięcy ale wiem, że głowa mu zaczęła wystawać ponad fotelik, wtedy go przesadziliśmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-13 16:11:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.