Mamy sierpniowe 2018 cz. IV - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-16, 08:24   #2521
aga_89_4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 252
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
My dziś oglądaliśmy finał MS u znajomych - dzieci, jak to dzieci, szalały i moja bida zaliczyła dwa wypadki - raz chłopiec w trakcie zabawy skoczył na nią i ją przewrócił, aż poszła jej krew z nosa; za jakieś pół godziny włożyła w takim zagapieniu palce w tą szparę od drzwi z zawiasami i ten sam chłopczyk przytrzasnął jej palce tymi drzwiami. Myślałam, że tam zejdę. I znów płacz, krwiaki na dwóch paluszkach. Najgorsze, że byłam przy tych obu sytuacjach, ale to taki ułamek sekundy, że nie da się zapobiec.
Biedna Mała :/ Z dziećmi to tak jest, ułamek sekundy i już coś się potrafi stać.
Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
O właśnie, u mnie podobna sytuacja.
Ze względu na poprzednie porody przed czasem wszyscy się nastawili, że teraz też urodzę wcześniej, Mąż wszystko odbiera jako sygnał porodowy, Mama każdej nocy jest nastawiona, że będzie musiała przyjść, dostaję już pytania czy Mały na świecie... A u mnie cisza jak makiem zasiał, czuję, że Mały sobie posiedzi. Wczoraj na wieczór złapałam jakiś gorszy nastrój przez to wszystko. Wyżaliłam się .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Każdy wie lepiej od Ciebie oj to bywa denerwujące...
Cytat:
Napisane przez Nicole03 Pokaż wiadomość
Witam się w 38 tygodniu 😱😱😱😱 z tej okazji powitałam kawałek czopa 🐷🐷 czuje się jak słoń , nie wiem czy tak.macie ale chodzenie to dla mnie katastrofa tak mnie noli spojenie i sam dół ze szybciej to żółw odemnie chodzi , muszę co chwilę sie zatrzymywać 😡😡 Niech ten maz wraca i syn wyskakuje bo juz mam dość 😡

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje 38 tygodnia! Robi się bardzo poważnie, jeszcze ten czop coraz bliżej...
aga_89_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 08:33   #2522
kasia.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 505
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nicole03 Pokaż wiadomość
Witam się w 38 tygodniu z tej okazji powitałam kawałek czopa czuje się jak słoń , nie wiem czy tak.macie ale chodzenie to dla mnie katastrofa tak mnie noli spojenie i sam dół ze szybciej to żółw odemnie chodzi , muszę co chwilę sie zatrzymywać Niech ten maz wraca i syn wyskakuje bo juz mam dość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super to już tak blisko! A czop był bez krwi? Mnie niestety też brzuch boli na dole jak chodzę już od kilku tygodni, najgorzej jest na spacerach których z tego względu musiałam unikać.

Co do zębów u nas najgorsze trójki były. Piątki wychodziły sobie powoli prawie niezauważalnie. Każde dziecko inaczej reaguje, u córki zawsze dobę przed wyjściem zęba była gorączka ponad 39 st. W żłobku mówili że niemożliwe, że to początek choroby, a jednak zęby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

kasia. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 08:40   #2523
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

U nas chyba najgorzej bylo z 1 i 2. Ja przy jedynkach nie wiedzialam co sie z dzieckiem dzieje, on tez sam nie wiedzial, duzo placzu bylo. Chcial jesc a jak cos bral do buzi to wielkie lzy leciały, piers tez chcual a jak gdzies zle zlapal to ryk nie z tej ziemi, sam nie wiedzial jak sobie poradzic.
Aktualnie ida 5. Te to ida i ida ale jakos przy buncie dwulatka w ktory wchodzimy z hukiem to te zeby to pikuś. Tylko pamoersy ciagle do zmiany bo kupa za kupa z krotkimi okresami spokoju.

Jak ja Wam zazdroszcze tych 38 tygodni. U mnie poki co 35+3. W tym tyg spokoj, ale w przyszlym zaczyna sie juz dziac bo mam wizyte kwalifikacyjna do porodu i spotkanie z polozna z ktora umawiam sie na porod.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244



zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 09:32   #2524
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ja tak jak Nicole witam się w 38 tyg równo za 2tyg mam się stawić w szpitalu..matko jak ta ciąża mi zleciala, nawet nie wiem kiedy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 09:47   #2525
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Stella - możesz w związku z wszystkimi nowymi tygodniami pozaznaczać dziewczynom donoszenia
A co u Ciebie, bo znów milczysz? Wszystko ok?

Chloe też się nie odezwała po wizycie, młode mamusie pewnie zajęte dziećmi - dziewczyny, skrobnijcie w wolnej chwili, co u Was>

Cytat:
Napisane przez kasia. Pokaż wiadomość
U mnie to raczej od kilku dni bez zmian. Psychicznie jestem już nastawiona na poród, bo córka urodziła się 15 dni przed terminem, ale każdy dzień dłużej w dwupaku uznaje za sukces. Mieliśmy niestety trochę problemów z napięciem mięśniowym, bioderkami i ogólnie rozwojem, dlatego uważam, że każdy dzień w brzuchu mamy jest na wagę złota.
Ja wychodzę z tego samego założenia. W poprzedniej ciąży należałam się na podtrzymaniu i tym razem martwiłam się o powtórkę z rozrywki. Mam ndazieję, że synek powalczy o każdy dzień w brzuszku i urodzi się silny

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
O właśnie, u mnie podobna sytuacja.
Ze względu na poprzednie porody przed czasem wszyscy się nastawili, że teraz też urodzę wcześniej, Mąż wszystko odbiera jako sygnał porodowy, Mama każdej nocy jest nastawiona, że będzie musiała przyjść, dostaję już pytania czy Mały na świecie... A u mnie cisza jak makiem zasiał, czuję, że Mały sobie posiedzi. Wczoraj na wieczór złapałam jakiś gorszy nastrój przez to wszystko. Wyżaliłam się .
Wkurzające! Ja nie wiedziałabym co na takie pytania odpowiadać i jak reagować.

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Taki mam plan właśnie! może jeszcze tydzień bez objawów i zrozumieją, że jak mówię, że nic się nie dzieje to NIC SIĘ NIE DZIEJE.
Hitem jest moja sąsiadka która tak od 30 tygodnia się pyta prawie za każdym razem "jeszcze?!?!"
nie, już....

Cytat:
Napisane przez Nicole03 Pokaż wiadomość
Witam się w 38 tygodniu 😱😱😱😱 z tej okazji powitałam kawałek czopa 🐷🐷 czuje się jak słoń , nie wiem czy tak.macie ale chodzenie to dla mnie katastrofa tak mnie noli spojenie i sam dół ze szybciej to żółw odemnie chodzi , muszę co chwilę sie zatrzymywać 😡😡 Niech ten maz wraca i syn wyskakuje bo juz mam dość 😡
Ja nie miałam okazji spotkać tego legendarnego czopa, ale to chyba wskazuje, że powolutku organizm się szykuje?

Cytat:
Napisane przez forester Pokaż wiadomość
Ja dwa dni walczyłam z mega bólem głowy i infekcją. Teściowa mnie zaraziła. Dzisiaj już lepiej, własnie zbieram się do labu na chyba już ostatnie badania.
Dobrze, że szybko przeszło
Ja byłam w piątek na ostatnich badaniach, wszystkie wyniki w normie, TSH 2 (też nie miałam lepszego wyniku do tej pory w ciąży)

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
Ja tak jak Nicole witam się w 38 tyg równo za 2tyg mam się stawić w szpitalu..matko jak ta ciąża mi zleciala, nawet nie wiem kiedy

Ja idę do szpitala już za tydzień. Trochę straszno
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 09:49   #2526
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasia. Pokaż wiadomość
Super to już tak blisko! A czop był bez krwi? Mnie niestety też brzuch boli na dole jak chodzę już od kilku tygodni, najgorzej jest na spacerach których z tego względu musiałam unikać.

Co do zębów u nas najgorsze trójki były. Piątki wychodziły sobie powoli prawie niezauważalnie. Każde dziecko inaczej reaguje, u córki zawsze dobę przed wyjściem zęba była gorączka ponad 39 st. W żłobku mówili że niemożliwe, że to początek choroby, a jednak zęby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bez krwi , nie podniecam się nim za bardzo bo przy synu te poakzal się wcześnie a poród byl w 42 tyg wywoływały więc wiem ze u mnie nie musi to oznaczać rychłego rozwiązania, alw po cichu licze ze juz nie długo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 09:53   #2527
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Gratulacje dla tych, co już donoszone

Berenika, trzymaj się, za dużo masz atrakcji w tej ciąży...

U mnie 35+2, powoli zaczyna docierać, że to już naprawdę blisko.

Mojej małej szły jednocześnie trójki i czwórki z góry i z dołu, fatalnie spała, czopki były w stałym prawie użyciu.
Teraz zauważyłam dolne piątki, też objawiły się gorszym spaniem i marudzeniem o smoczek.
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 10:10   #2528
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Teraz ten czas będzie nam się właśnie najgorzej ciągnął, zaczęty 38 tydzień to i tak 3 tyg do porodu, a jak się przenosi to może i miesiąc się zrobić Oczywiście życzę wszystkim dziewczynom, żeby nie musiały się męczyć i urodziły w dogodnych terminach, ale musimy uzbroić się w cierpliwość.

Ja mogłabym urodzić 1 sierpnia, jakoś ładna data mi się wydaje
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 10:15   #2529
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Teraz ten czas będzie nam się właśnie najgorzej ciągnął, zaczęty 38 tydzień to i tak 3 tyg do porodu, a jak się przenosi to może i miesiąc się zrobić Oczywiście życzę wszystkim dziewczynom, żeby nie musiały się męczyć i urodziły w dogodnych terminach, ale musimy uzbroić się w cierpliwość.

Ja mogłabym urodzić 1 sierpnia, jakoś ładna data mi się wydaje
Prawda? 1.08.18 ♡

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 10:18   #2530
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Prawda? 1.08.18 ♡

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mój tp też jest ładny 08.08.2018. , ale taki odłegły ....
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 10:19   #2531
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Dziewczyny, przez wyjazd nie byłam w stanie śledzić dokładnie wątku, czy Chloe się odzywała?
Pisała coś o wizycie chyba...
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 10:19   #2532
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Mój tp też jest ładny 08.08.2018. , ale taki odłegły ....
Możemy się zamienić, wcale mi się nie spieszy A też jest super !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 10:31   #2533
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Możemy się zamienić, wcale mi się nie spieszy A też jest super !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Z chęcią, ale sądząc po wadze twojego okruszka to nie wiem czy doczekasz chociaż do 1ego


Ja z pierwszym dzieckiem nie miałam żadnych przepowiadaczy, żadnych bóli - miałam tylko biegunkę na kilka dni przed porodem. A tak to wieczorem byłam na imieninach u koleżanki i się śmiałam ,że przenoszę, a w nocy zaczął boleć mnie brzuch. O 10 rano pojechaliśmy do szpitala i urodziłam tego samego dnia. Także wcale to nic nie znaczy ,że jak nie mamy bóli i rozwarcia i szyjka zamknięta to jeszcze długo do porodu. U mnie wszystko nastąpiło w 1 dzień.
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 10:34   #2534
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Z chęcią, ale sądząc po wadze twojego okruszka to nie wiem czy doczekasz chociaż do 1ego


Ja z pierwszym dzieckiem nie miałam żadnych przepowiadaczy, żadnych bóli - miałam tylko biegunkę na kilka dni przed porodem. A tak to wieczorem byłam na imieninach u koleżanki i się śmiałam ,że przenoszę, a w nocy zaczął boleć mnie brzuch. O 10 rano pojechaliśmy do szpitala i urodziłam tego samego dnia. Także wcale to nic nie znaczy ,że jak nie mamy bóli i rozwarcia i szyjka zamknięta to jeszcze długo do porodu. U mnie wszystko nastąpiło w 1 dzień.
U mnie było podobnie. W piątek 22.07, tydzień po terminie jeszcze byłam na ktg, nie widać było żadnych skurczy, wszystko pozamykane. Wieczorem poszłam na długi spacer, potem zaczęły się skurcze, zaczęłam wymiotować, pojawiło się plamienie, a w szpitalu ruszyło z kopyta.
Co poród to inna historia
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 10:46   #2535
Bitamina
Raczkowanie
 
Avatar Bitamina
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Warszawa/Grochów
Wiadomości: 253
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cześć Dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przez wyjazd nie byłam w stanie śledzić dokładnie wątku, czy Chloe się odzywała?
Pisała coś o wizycie chyba...
Mam nadzieję, że Chlo się nie obrazi - zmęczona i opuchnięta, ale żyje, w dwupaku i się melduje

Królewna, witaj w klubie z tym szpitalem

Dziewczyny, mam pytanie do tych, które rodziły wcześniej i na poród czekały w szpitalu - jak to jest - najpierw Was kładą na patologię ciąży, potem na blok operacyjny lub porodówkę i później przenoszą na ten położniczy oddział? Kto przenosi te klamoty? Czy u Was był jeden oddział ginekologiczno-położniczy i wracałyście po porodzie do tej samej sali?
Bitamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 10:47   #2536
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Z tym czopem - ja w pierwszej ciąży nie wiem kiedy odszedł. Moja mama ma za sobą 5 porodów, 4 w okolicach terminu i opowiadała jak przy tym ostatnim leżała w szpitalu i pobiegła do położnej że coś jej zrobiło duże chlup w łazience. Położne się trochę śmiały - 5dziecko a ta nie wiedziała że to czop.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 10:52   #2537
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Z chęcią, ale sądząc po wadze twojego okruszka to nie wiem czy doczekasz chociaż do 1ego


Ja z pierwszym dzieckiem nie miałam żadnych przepowiadaczy, żadnych bóli - miałam tylko biegunkę na kilka dni przed porodem. A tak to wieczorem byłam na imieninach u koleżanki i się śmiałam ,że przenoszę, a w nocy zaczął boleć mnie brzuch. O 10 rano pojechaliśmy do szpitala i urodziłam tego samego dnia. Także wcale to nic nie znaczy ,że jak nie mamy bóli i rozwarcia i szyjka zamknięta to jeszcze długo do porodu. U mnie wszystko nastąpiło w 1 dzień.
Cały czas łudzę się, że to pomiar błędu i te 3400 będzie na wyjście

Pamiętam, że w pierwszej ciąży i drugiej też mnie wzięło totalnie z zaskoczenia. W trzeciej czułam dzień wcześniej jakieś straszaki i Mała się uspokoiła więc wyczułam sprawę. Teraz sama nie wiem bo takie przepowiadacze to mam dorywczo każdego dnia, krocze raz boli raz nie, biegunkę miałam już parę razy, z ruchami nie widzę dużej różnicy bo przez całą ciążę był leniuch... dlatego jestem skołowana i na nic się nie nastawiam. Lekarz na wizycie piątkowej powiedział, że nie ma reguły, że jak ani razu nie donosiłam do terminu to że teraz też tak będzie to jego hasło o matce naturze mam ciągle w uszach :P.

Faktycznie jest sporo historii, że kobiety na badaniach pozamykane na 4 spusty a w ciągu 24 godzin zaczyna się akcja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 10:58   #2538
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Bitamina Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny



Mam nadzieję, że Chlo się nie obrazi - zmęczona i opuchnięta, ale żyje, w dwupaku i się melduje
Dobre wieści, dzięki!
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 11:00   #2539
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Bitamina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie do tych, które rodziły wcześniej i na poród czekały w szpitalu - jak to jest - najpierw Was kładą na patologię ciąży, potem na blok operacyjny lub porodówkę i później przenoszą na ten położniczy oddział? Kto przenosi te klamoty? Czy u Was był jeden oddział ginekologiczno-położniczy i wracałyście po porodzie do tej samej sali?
Najpierw byłam na patologii, zeszłam na wywoływanie (moje rzeczy dalej leżały na patologii, tylko rzeczy do porodu i dla dziecka zniosłam sobie na porodówkę), gdy córka przyszła na świat - mąż poszedł też po te rzeczy z patologii do sali i przyniósł mi na salę, na której leżałam.

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Faktycznie jest sporo historii, że kobiety na badaniach pozamykane na 4 spusty a w ciągu 24 godzin zaczyna się akcja
Albo dla odmiany, że chodzą dwa-trzy tygodnie z jakimś rozwarciem i nic Każda z nas jest inna, każde dziecko inne. Nie znamy dnia ani godziny (no chyba, że planowane cięcia ).
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 11:08   #2540
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Dzień dobry.
My od rana po dentyście z młodym, przy okazji mi się udało na nfz zrobić jedną jedyną(!!!) dziurę.
Migdały puściły, czuję się tak jakby mi nic nie było w weekend.
No i mój tata ma dziś zabieg. Jutro jest do odbioru ze szpitala ale ja po niego nie dam rady jechać. Bo to 1.5 godziny w jedną stronę. Wieczorem będziemy myśleć kto pojedzie..
A teraz czekam na koleżankę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 11:20   #2541
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

U nas przeziębienie, pierwszy jak zwykle mąż, mnie już drapie w gardle i mam zatkaną jedną dziurkę od nosa.
Żeby tylko na małą nie przeszło, bo 19.07 ma mieć drugą dawkę szczepionki przeciwko ospie...
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 11:25   #2542
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Mój tp też jest ładny 08.08.2018. , ale taki odłegły ....
Mój 18.08.2018

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Gratuluję donoszonym Ja to bym chciała, żeby jeszcze dłużej ciąża trwała.

Jutro jadę do szpitala, pierwsze ktg w tej ciąży. I kilka innych badań przy okazji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 11:35   #2543
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Mi dzisiaj mocno dokucza krzyż, brzuch też zauważalnie opadł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 11:55   #2544
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Byłam na ktg, tętno dziecka w porządku, ale,piszą,się skurcze. Mam leżeć, wziąć nospe i w razie powtórki z sobotniej nocy, jechać na szpital...Załącznik 7596326

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 12:26   #2545
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;84868121]Byłam na ktg, tętno dziecka w porządku, ale,piszą,się skurcze. Mam leżeć, wziąć nospe i w razie powtórki z sobotniej nocy, jechać na szpital...Załącznik 7596326

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]O kurcze, czyli mialas dobre przeczucia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 12:54   #2546
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

U mnie 35+0 według om i nie rodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 13:04   #2547
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;84868121]Byłam na ktg, tętno dziecka w porządku, ale,piszą,się skurcze. Mam leżeć, wziąć nospe i w razie powtórki z sobotniej nocy, jechać na szpital...Załącznik 7596326

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

O kurde, robi się poważnie.
Leż, odpoczywaj i obserwuj się, trzymamy kciuki!
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 13:12   #2548
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Bitamina Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny



Mam nadzieję, że Chlo się nie obrazi - zmęczona i opuchnięta, ale żyje, w dwupaku i się melduje

Królewna, witaj w klubie z tym szpitalem

Dziewczyny, mam pytanie do tych, które rodziły wcześniej i na poród czekały w szpitalu - jak to jest - najpierw Was kładą na patologię ciąży, potem na blok operacyjny lub porodówkę i później przenoszą na ten położniczy oddział? Kto przenosi te klamoty? Czy u Was był jeden oddział ginekologiczno-położniczy i wracałyście po porodzie do tej samej sali?

nie nie, juz jestem, wracam na forumtroche na fb sie zasiedzialam


jestem zmeczona juz, to fakt i to bardzo, dzielnie znosilam ciaze, ale ta koncowka jest straszna


w nocy meczyla mnie zgaga, musialam o 3:30 wsiadac w samochod i jechac po cos do nocnej apteki, bo nie dawalam rady, tz nie mogl, bo ogladal mecz i napil sie wodki i nie chcialam by po alko jechal


dzis do 12:00 mialam dzwonic do lekarza, bo ostatnio jak bylam to z malym wszystko ok, nie jest wielki, ma 2300 przy zaczetym 37 tyg, ale w normie, tylko wody plodowe spadly, tez norma ale dolna granica czyli 6, kazal mi dzwonic by badanie moze zrobic, ale byl zajety, kazal dxwonic kolo 13, nie odbiera, wiec na 15:00 pojde do pracy sobie na 3 godzinki


jutro mam szkolenie z przedluzania wlosow metoda kanapkowa, ciesze sie ogromnie


kazdy dzien to u mnie jak ruletka, raz ok, raz fatalnie, cisnienie, pogoda, nogi i rece opuchniete, twarz tez, juz mam dosc
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 13:15   #2549
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dalianna2311 Pokaż wiadomość
Mój 18.08.2018

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Gratuluję donoszonym Ja to bym chciała, żeby jeszcze dłużej ciąża trwała.

Jutro jadę do szpitala, pierwsze ktg w tej ciąży. I kilka innych badań przy okazji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mi się podoba Twój termin! Ale do Twojego raczej nie donoszę
Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Mi dzisiaj mocno dokucza krzyż, brzuch też zauważalnie opadł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ładnie... ile u Ciebie dziś?[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;84868121]Byłam na ktg, tętno dziecka w porządku, ale,piszą,się skurcze. Mam leżeć, wziąć nospe i w razie powtórki z sobotniej nocy, jechać na szpital...Załącznik 7596326

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Czujesz te skurcze? Nie wiadomo kiedy się spodziewać znów nawrotu tamtej sytuacji, przykro mi bardzo nerwową masz końcówkę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 13:20   #2550
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Gosia u mnie 36+1 dzisiaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-04 09:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.