Bunt dwulatka na tapecie,zanim wątek skończymy urodzinki będą trzecie. Mamy IX-X 2011 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-28, 20:28   #2341
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Bunt dwulatka na tapecie,zanim wątek skończymy urodzinki będą trzecie. Mamy IX-

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
Marta i jak w żłobku?

Aga no powiem ci ze w dzisiejszych czasach w życiu bym jeszcze takiego dziecka nie puściła na dwór samego, żaden smartwatch czy jak się to pisze by mnie do tego nie przekonał. Także podziwiam za odwagę.
A ze my w takim wieku wychodziliśmy?-no wychodziliśmy , ale było mniej aut, nie działy sie takie rzeczy jak teraz i jakoś tak byliśmy mimo wszytko pod jakąś kontrolą.
Chłopaki raz zeszły na plac zabaw pod oknami, ogrodzony z kuzynkami, starszymi które ich pilnowały , a dodatkowo cały czas mielismy ich na oku z balkonu.
Asia akurat nasz plac zabaw jest w otoczeniu trzech blokow więc w zasadzie dzieciaki są cały czas na widoku innych mieszkańców wiec jest to jakieś zabezpieczenie dla nich a nie ukrywam że jak młoda pójdzie na dwór to ja mam chwilę dla siebie albo żeby posprzątać pokój bez stu tysięcy pytań no i jak narazie (i mam nadzieję że to się nie zmieni,) jest u nas bezpiecznie

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Ciężko ale idzie ku lepszemu
Będzie dobrze
Ja na szczęście nie mam gdzie wypuścić Zuzi samej, poza tym tych pedofili tyle wszędzie że czasami się boję o szkole i o to co tam się może dziać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W szkole akurat dzieci są caly czas pilnowane więc o to mozesz być spokojna
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 22:55   #2342
Antiopa7
Raczkowanie
 
Avatar Antiopa7
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 297
Dot.: Bunt dwulatka na tapecie,zanim wątek skończymy urodzinki będą trzecie. Mamy IX-

Kobiety

Siedem lat minęło . Fajnie tak to wszystko poczytać Niewiem czy mnie ktos pamieta ale.. ja pamietam aa2 acelinke i inne nicki. Jak ten zcas leci. Dzieci juz do szkoły idą. Pozdrawiam
Antiopa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 11:25   #2343
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Bunt dwulatka na tapecie,zanim wątek skończymy urodzinki będą trzecie. Mamy IX-

Cytat:
Napisane przez Antiopa7 Pokaż wiadomość
Kobiety

Siedem lat minęło . Fajnie tak to wszystko poczytać Niewiem czy mnie ktos pamieta ale.. ja pamietam aa2 acelinke i inne nicki. Jak ten zcas leci. Dzieci juz do szkoły idą. Pozdrawiam
Co u Was ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 17:20   #2344
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Bunt dwulatka na tapecie,zanim wątek skończymy urodzinki będą trzecie. Mamy IX-

Cytat:
Napisane przez Antiopa7 Pokaż wiadomość
Kobiety

Siedem lat minęło . Fajnie tak to wszystko poczytać Niewiem czy mnie ktos pamieta ale.. ja pamietam aa2 acelinke i inne nicki. Jak ten zcas leci. Dzieci juz do szkoły idą. Pozdrawiam
Hej no niestety po dzieciach najlepiej widać zbyt szybko mijający czas... Jeszcze niedawno w sumie maluszki w brzuchu kopaly a to już szkolniaki będą... Dobrze to i niedobrze, bo z jednej strony chciałoby się mieć maluszka w domu a z drugiej człowieka cieszy, że dzieciaki sie dobrze i tfu tfu zdrowo rozwijają
Co tam u was słychać?
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-14, 12:26   #2345
Antiopa7
Raczkowanie
 
Avatar Antiopa7
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 297
Dot.: Bunt dwulatka na tapecie,zanim wątek skończymy urodzinki będą trzecie. Mamy IX-

A u nas w porządku.

Szkoła tuż tuż wakacje lecą.

Takie małe te maleństwa nasze były, naprawde trudno uwierzyć.. Moj jest bardzo szczupły i bardzo wysoki. I pyskaty.
Antiopa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-15, 21:20   #2346
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Bunt dwulatka na tapecie,zanim wątek skończymy urodzinki będą trzecie. Mamy IX-

Moja MISIA też wysoka... Prawie 130cm hiperaktywna i wiecznie gadająca hihi.. Już jej zapowiedziała, że będzie co chwilę w szkole uwagi łapać za gadulstwo
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 20:46   #2347
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Bunt dwulatka na tapecie,zanim wątek skończymy urodzinki będą trzecie. Mamy IX-

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Ciężko ale idzie ku lepszemu

Ja na szczęście nie mam gdzie wypuścić Zuzi samej, poza tym tych pedofili tyle wszędzie że czasami się boję o szkole i o to co tam się może dziać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no własnei to chwila moment, a nasze maluchy jednak jeszcze z amałe, może za rok, dwa... na razie pod kontrola
wiadomo jak jest

Cytat:
Napisane przez Antiopa7 Pokaż wiadomość
Kobiety

Siedem lat minęło . Fajnie tak to wszystko poczytać Niewiem czy mnie ktos pamieta ale.. ja pamietam aa2 acelinke i inne nicki. Jak ten zcas leci. Dzieci juz do szkoły idą. Pozdrawiam

nooo mineło tyle czasu oczywiście że pamietam
kurcze czasem fajnie sobie tak popisac, czasu oczywiście miej, ale fajnie wrócić

co do pyskowania tu mnie na dwa głosy a młodszy to już w ogóle, dziś coś do niego mówie a ten do mnie: bla bla blaaa czort jeden
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-04, 11:07   #2348
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Bunt dwulatka na tapecie,zanim wątek skończymy urodzinki będą trzecie. Mamy IX-

No i wybrzmial pierwszy dzwonek naszym uczniakom

Powodzenia w szkole!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-05, 21:34   #2349
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Bunt dwulatka na tapecie,zanim wątek skończymy urodzinki będą trzecie. Mamy IX-

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
No i wybrzmial pierwszy dzwonek naszym uczniakom

Powodzenia w szkole!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hej a no zabrzmiał moja Misia na początku nie chciała iść do szkoły..bała się ale teraz po dwóch dniach to już się jej podoba, ma fajne panie, koleżanki, jest ze swoja psiapsiółką w klasie a to najważniejsze no i jesteśmy w jednej placówce..ona jako uczeń a ja jako pracownik..więc w związku z tym pewnego dnia oświadczyła, że z Julką mają totalnie przerąbane, bo mają mamy w szkole (mama koleżanki też pracuje w tej szkole) nie powiem, emocje były w poniedziałek, łezka się też w oku zakręciła na pasowaniu...czas zdecydowanie za szybko leci..
powodzenia także dla wszystkich naszych dzieciaczków

Edytowane przez agus1978
Czas edycji: 2018-09-05 o 21:36
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-06, 07:01   #2350
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Bunt dwulatka na tapecie,zanim wątek skończymy urodzinki będą trzecie. Mamy IX-

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
hej a no zabrzmiał moja Misia na początku nie chciała iść do szkoły..bała się ale teraz po dwóch dniach to już się jej podoba, ma fajne panie, koleżanki, jest ze swoja psiapsiółką w klasie a to najważniejsze no i jesteśmy w jednej placówce..ona jako uczeń a ja jako pracownik..więc w związku z tym pewnego dnia oświadczyła, że z Julką mają totalnie przerąbane, bo mają mamy w szkole (mama koleżanki też pracuje w tej szkole) nie powiem, emocje były w poniedziałek, łezka się też w oku zakręciła na pasowaniu...czas zdecydowanie za szybko leci..
powodzenia także dla wszystkich naszych dzieciaczków
Fajnie tak razem. Przynajmniej nie tracisz czasu na odbiór dziecka.

Zuzi też się w szkole podoba, nie podoba jej się świetlica póki co

Powodzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 21:35   #2351
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Bunt dwulatka na tapecie,zanim wątek skończymy urodzinki będą trzecie. Mamy IX-

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Fajnie tak razem. Przynajmniej nie tracisz czasu na odbiór dziecka.

Zuzi też się w szkole podoba, nie podoba jej się świetlica póki co

Powodzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja łączę tą pracę z moją drugą pracą (z trzech hihi) więc nie codziennie młoda będzie na mnie czekać...w trzy dni będą odbierać ją dziadkowie lub z koleżanką będzie jeździć a w dwa ze mną..ale jej chyba trochę pomaga świadomość,że mama jest w tym samym miejscu co ona, przynajmniej na razie, jakby była starsza to by jej to przeszkadzało :-D w świetlicy jej się podoba, bo ma koleżanki z przedszkola i są fajne panie, więc się o nią nie martwię więc Zuzi też pewnie z czasem zacznie się podobać
a dziecie me ma jutro urodzinki więc już dziś przed spaniem śpiewała sobie piosenkę, że jutro będzie najlepszy dzień w jej życiu
Powodzenia Wam także
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-08, 22:02   #2352
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Bunt dwulatka na tapecie,zanim wątek skończymy urodzinki będą trzecie. Mamy IX-

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Ja łączę tą pracę z moją drugą pracą (z trzech hihi) więc nie codziennie młoda będzie na mnie czekać...w trzy dni będą odbierać ją dziadkowie lub z koleżanką będzie jeździć a w dwa ze mną..ale jej chyba trochę pomaga świadomość,że mama jest w tym samym miejscu co ona, przynajmniej na razie, jakby była starsza to by jej to przeszkadzało :-D w świetlicy jej się podoba, bo ma koleżanki z przedszkola i są fajne panie, więc się o nią nie martwię więc Zuzi też pewnie z czasem zacznie się podobać
a dziecie me ma jutro urodzinki więc już dziś przed spaniem śpiewała sobie piosenkę, że jutro będzie najlepszy dzień w jej życiu
Powodzenia Wam także
Pewnie masz rację. Sto lat dla kolejnej 7 latki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 21:36   #2353
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Bunt dwulatka na tapecie,zanim wątek skończymy urodzinki będą trzecie. Mamy IX-

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację. Sto lat dla kolejnej 7 latki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spóźnione dziękuję za życzonka . Aktualnie dziecię me, tradycyjnie jak co roku we wrześniu, zmaga się z katarem, a co za tym idzie, suchym kaszlem..w piątek moja mama musiała ją ze szkoły odebrać bo ją zaczęło coś rozbierać. w sumie dobrze, że jesteśmy w jednym miejscu, bo mogłam szybko zareagować. Tylko na ile to jest katar wynikający z przeziębienia a na ile z alergii to nie wiem...ona w szkole je obiady i niestety ale zapomina jeszcze, co jej wolno a czego nie wolno jeść, więc pewnie częściowo alergia się przyczyniła do furczenia.. no ale damy jakoś radę
A jak tam Wasze dzieciaczki po dwóch tygodniach nauki?
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 20:46   #2354
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Bunt dwulatka na tapecie,zanim wątek skończymy urodzinki będą trzecie. Mamy IX-

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Spóźnione dziękuję za życzonka . Aktualnie dziecię me, tradycyjnie jak co roku we wrześniu, zmaga się z katarem, a co za tym idzie, suchym kaszlem..w piątek moja mama musiała ją ze szkoły odebrać bo ją zaczęło coś rozbierać. w sumie dobrze, że jesteśmy w jednym miejscu, bo mogłam szybko zareagować. Tylko na ile to jest katar wynikający z przeziębienia a na ile z alergii to nie wiem...ona w szkole je obiady i niestety ale zapomina jeszcze, co jej wolno a czego nie wolno jeść, więc pewnie częściowo alergia się przyczyniła do furczenia.. no ale damy jakoś radę
A jak tam Wasze dzieciaczki po dwóch tygodniach nauki?
U nas całkiem dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 21:09   #2355
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Bunt dwulatka na tapecie,zanim wątek skończymy urodzinki będą trzecie. Mamy IX-

No i pierwszy miesiąc nauki za naszymi dzieciakami czas znowu dostał przyspieszenia.. Ech.. Ale Misia już dumna z tego, że jest pierwszakiem choć czasem jeszcze zateskni do przedszkola, pań, koleżanek a jak sobie puści filmiki z festynu przedszkolnego to i łzy się leja hih... Taki mały wrażliwiec z niej
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 21:25   #2356
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Bunt dwulatka na tapecie,zanim wątek skończymy urodzinki będą trzecie. Mamy IX-

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
No i pierwszy miesiąc nauki za naszymi dzieciakami czas znowu dostał przyspieszenia.. Ech.. Ale Misia już dumna z tego, że jest pierwszakiem choć czasem jeszcze zateskni do przedszkola, pań, koleżanek a jak sobie puści filmiki z festynu przedszkolnego to i łzy się leja hih... Taki mały wrażliwiec z niej
Przyzwyczaja się

Zuzia stwierdziła że ten miesiąc szybko minął, że jej się wydaje że tylko dwa razy była w szkole

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-30 22:25:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.