TOP MODEL - Zostań modelką - część IV - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-05, 21:15   #1471
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
Tego nie wiemy i się nie dowiemy. Raczej nie powiedzą "musisz tak jej dowalić, to damy Ci za to jakiś hajs"
To dlaczego wszyscy o tym mówią, usprawiedliwiając w ten sposób chamstwo niektórych uczestników?
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 21:27   #1472
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
To dlaczego wszyscy o tym mówią, usprawiedliwiając w ten sposób chamstwo niektórych uczestników?
Nie mam pojęcia. Nigdy nie brałam udziału w żadnych programach.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 21:33   #1473
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Nie zgadzam się z werdyktem. Daria powinna dziś odpaść. Faworyzują ją za bardzo.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 04:47   #1474
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Werdykt jak dla mnie przewidywalny. I chyba słuszny. Wszyscy wiemy, że pewne osoby i tak odpadną przed najlepszą 5, czy teraz, czy za 1-2 tygodnie. A i tak oni w ogóle nie biorą pod uwagę zdjęć, bo tak, to odpadłaby Oliwia albo Ania. Już od początku odcinka lubią się czepiać niektórych osób, które potem odpadają. Piróg się czepia Franciszka, że sobie pożartuje na sesji, a potem kurde sam rzuca do Ani żarty chyba najmniej wybredne jakie się da.

Wybór Ani do pokazu jako najlepszej dziewczyny to dla mnie jakiś żart. Na zdjęciu wyszła fatalnie, chyba najgorzej ze wszystkich. I tak jak na castingu czy na boot campie miałam ją za ładną dziewczynę, tak teraz w ogóle do mnie z wyglądu nie przemawia. Jest po prostu skrajnie niefotogeniczna. I niczego ciekawego nie proponuje. Po prostu nuda.

Szymon - wkurzający gość, nie jestem fanką jego typu urody. Ale faktycznie jest pomysłowy na sesjach, ma całkiem sporą świadomość swojego ciała i jest fotogeniczny. I ma taki instynkt na sesji, naturalnie mu to przychodzi i wie co będzie wyglądało fajnie na zdjęciu. Zaskoczył mnie na plus w kwestii pozowania. Chyba najlepsze zdjęcie, jako jedyne poza zdj Magdy nie wygląda jak robione na wakacjach przez koleżankę w basenie.

Oliwia - zdjęcie tragiczne. Ale co się dziwić - ktoś kto wpadł na pomysł takiej sesji chyba nie do końca wiedział co to ma sprawdzać. Poza tym laska mnie wkurza - od początku kreowana na silną osobowość, a z każdym zadaniem ma problem. A to ktoś ją rozprasza, a to boi się wody, a to boi się czegoś w następnym odcinku, a to boi się robaków, na sesji nago w ogóle zero. No nie. Ale Piróg uratuje albo ją, albo Ankę, bo on lubi takie laski. Fanką jej urody nie jestem.

Daria - i tak odpadnie przed fw, nie ma bata, nie wezmą jej. Akcją z Szymonem zrobiła wokół siebie zamieszanie, jej sposób bycia mnie coraz bardziej irytuje. Nie jest już taką dziwną indywidualistką, a po prostu wkurzającą małolatą. Zdjęcie paskudne, ale jak połowy uczestników. Zresztą już się zbliża ten etap, że jej wzrost uniemożliwi jej dalszą pracę w programie. Zresztą moim zdaniem wygląda strasznie, nie wiem czy to kwestia koloru włosów czy jej zachowania, ale no po prostu odrzuca mnie wyglądem.

Kasia - po pierwszym odcinku bardzo na nią liczyłam, miała fajne zdjęcie. Natomiast od tego czasu jakoś o niej zapominam. No i moim zdaniem ona modelką nie będzie. Śliczna dziewczyna, ale faktycznie nie ta uroda.

Franciszek - dali mu do pozowania GAZETĘ. Nie wyszło dobrze, ale chyba nikt by fajnie z tym nie zapozował pod wodą. Chociaż chyba słusznie odpadł, patrząc całościowo jest najgorszy, chociaż to po prostu nie jest ta uroda. No, ale w takim razie po co go brali, przecież nikt w nim chyba nie widział modela niekomercyjnego.

Michał. Czy tylko dla mnie robienie go na gangstera, bad boya podczas pokazów wypada żałośnie? Chłopak ma urodę prosto na hf, w roli w jakiej go pokazują na pokazach wypada skrajnie amatorsko i w ogóle nie przekonuje. Zresztą jest irytujący z zachowania. Zdjęcie średnie. Ale no warunki ma, na 100% będzie w finale.

Sophie - wiedzieliśmy, że niedługo jej czas. Zdjęcie wybrali pewnie niefortunnie, pewnie miała lepsze, no ale nie mogli jej wyrzucć 'bez powodu'. Żadnym odkryciem modelingowym nie jest, poza jakimiś młodzieżowymi kampaniami i reklamą bielizny jej nie widzę. Nic ciekawego.

Piotr - absolutnie nie trawię gościa. Natomiast ewidentnie Hubert jest bardziej lubiany (moim zdaniem słusznie), więc Piotra wywalą. Kompletnie do mnie nie przemawia. Zresztą jest jakiś taki flegmatyczny, nieprzyjemny.

Hubert - lubię go. Zdjęcia chyba wszystkie wyszły tak se, jego również nie powala delikatnie mówiąc. Ale ma fajną urodę, jakąś taką naturalność w pozowaniu, chodzeniu po wybiegu i jest dość uniwersalny. Urodowo pasuje zarówno na hf jak i na bardziej komercyjne projekty. Wyjątkowy, chociaż minimalnie za niski. Fajnie, że już nie jest kreowany, czy tam sam się nie kreuje, na dupka i na pierwszy plan wychodzą jego warunki.

Magda - lubię ją w takim eterycznym wydaniu jak tydzień temu, wyszła moim zdaniem najlepiej, po prostu cudownie. Jako chyba jedyna z Kasią ma odpowiedni wzrost z dziewczyn, odpowiednią sylwetkę i taką modelkową urodę, na żywo nie powala, ale faktycznie na zdjęciach dobrze to wygląda. Zdjęcie ok, ale to i tak dużo jak na ogólne efekty tej sesji.

Żaklina - szału nie robi, ale widać jej pracę nad sylwetką. Tydzień temu nieźle, teraz też nie była najgorsza. Ale za parę tygodni będzie. Może się sprawdzi jako modelka komercyjna.

Wybieg na wodzie? Wolałabym, żeby co tydzień była sesja w zupełnie innym charakterze i pokaz raz hf, raz jakiś taki kupiszowy, raz jakiś taki może 'azjatycki'. Żeby zobaczyć kto faktycznie się zmienia i jest dość uniwersalny. A nie kto dłużej wytrzyma pod wodą albo dostanie lepszy gadżet do pozowania.

Hubert, Magda - moi faworyci. Ale Szymon i Michał też nieźle.

Ogólnie podczas pokazów doszłam do wniosku, że faceci są zdecydowanie lepsi w tej edycji, większość lasek wypada żałośnie.

W momencie, w którym Joanna palnęła 'Dejwyd Woliński'

Jestem ciekawa kolejnego odcinka, zapowiada się jakaś sesja z pomysłem, a nie coś a'la sesja z robakami z 5 czy ze szczurem w 6.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz

Edytowane przez patrycjapatib
Czas edycji: 2018-10-09 o 04:55
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 05:30   #1475
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Żaklina świetnie przywołała Szymona do pionu, gdy ten próbował zrobić z Darii w rozmowie z nią wariatkę (stary dobry podryw na pokrzywdzonego przez wariatkę misia).
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 15:06   #1476
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
Żaklina świetnie przywołała Szymona do pionu, gdy ten próbował zrobić z Darii w rozmowie z nią wariatkę (stary dobry podryw na pokrzywdzonego przez wariatkę misia).
Ja w ogóle tej akcji nie zrozumiałam. Może ktoś mi wyjaśnić o co w niej chodziło?
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 17:57   #1477
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Daria takie szopki.
Pare odcinków wcześniej opowiada jak to ludzie o niej zle mówią, ze rozbiera sie dla kasy, ze seks itd.

A tu nagle faceta chce brać do pokoju. Ludzie właśnie beda więcej gadać kiedy widza taka desperację u niej.

I co ona z tym gwałtem? On jej niczego nie obiecywał ani nic. Sa wolni a on moze sobie podrywać kogo chce.

Zaklina dobrze mu powiedziała ale on ma do tego prawo.

A Daria myślała, ze jak ona go zaprosi to on poleci jak na skrzydłach. A moze on nie chce z nią nic jak tylko koleżeństwo
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-09, 18:09   #1478
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;85968735]
Pare odcinków wcześniej opowiada jak to ludzie o niej zle mówią, ze rozbiera sie dla kasy, ze seks itd.

A tu nagle faceta chce brać do pokoju.[/QUOTE]

A co ma jedno do drugiego?
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 18:49   #1479
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

To, ze sie przejmuje opinia innych ludzi a zarazem robi cos co wie, ze będzie zle odebrane w jej otoczeniu.

Dla mnie osobiście to nic złego nie zrobiła. Ale jednak to tv. tu na myśli mam zaproszenie faceta do pokoju.

Tak to poucinali, ze wyszła na histeryczkę która chciała faceta do łóżka a on ja olał.

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2018-10-09 o 19:13
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 19:28   #1480
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;85969028]
Tak to poucinali, ze wyszła na histeryczkę która chciała faceta do łóżka a on ja olał.[/QUOTE]

Ja w ogóle nie pomyślałam, że ona chciała faceta do łóżka. Przecież oni są pod 24h godzinną inwigilacją mikroport + kamery na każdym rogu, niby jak mialoby tam dojść do czegoś więcej? Ja odebrałam to tak, że po prostu go polubiła, z nim najwięcej gadała i chciała z nim tam być w tym wypasionym pokoju. Przecież taka sama akcja była z Osi i Michałem w 4 i jakoś nikt o czymś więcej nie mówił. I nadal nie wiem jaki to ma związek z puszczaniem się z fotografem, przecież to zupelnie inna sytuacja.

Właśnie ona strasznie histeryzowała, zaczęła gadać o jakimś gwałcie i ogólnie masakra, ale ja nie wiem czy ja tę akcję dobrze zrozumiałam.

Dlaczego spanie w jednym łóżku laski z facetem jest od razu utożsamiane z seksem? Jakoś jak wygra chłopak i zabierze kolegę albo laska weźmie koleżankę to nikt się podtekstów nie dopatruje. A jakoś wszyscy to odebrali jako zaproszenie do łóżka? Nie wiem, chyba tego nie czaję
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 19:54   #1481
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Też mnie osłabia takie myślenie, że jej chodziło o seks czy w ogóle o cokolwiek Mam wrażenie, że Szymon taką otoczkę wokół siebie tworzy, że niby wszystkie na niego lecą. Taka nastoletnia drama, wszyscy zapomną za 5 minut.

A że Daria jest totalnie nieogarnięta, to wiadomo I zgadzam się też, że wygląda coraz gorzej.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-09, 20:07   #1482
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Pomijając dramę Szymon - Daria nie podobały mi się komentarze tego fotografa zdegustowanego że ktoś może mieć problem/lęk zanurzyć się pod wodę. Kto miałby ochotę być podtapiany dla - przyznajmy to - średnio udanego zdjęcia. Większość zdjęć to niezbyt udane fotki, być może wybierali najgorsze ( np.u Piotra,Sophie )
Mnie tam śmieszyły odzywki Franciszka, Piróg miał ból tyłka Teraz pozostaną same dramy, łzy uczestników spowodowane podchwytliwymi pytaniami.
Nie wierzę że to piszę ale podobał mi sie Hubert na wybiegu Kupisza on ma jakiś hipnotajzing wzrok - skrzyżowanie szaleńca i niewinnego chłopca ładnie że pomógł koleżance lub sobie
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 20:35   #1483
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Tak, to było zdecydowanie nie w porządku - ciekawe czy sam byłby taki zadowolony w tej sytuacji Szczerze im współczułam, bo nie dałabym rady. Naprawdę ciężkie zadanie. I też uważam, że Franciszek był zabawny. Piróg chyba ma jakiś kompleks, że mu to przeszkadzało.

Jeszcze a propos pokazu w basenie, to oni chyba liczą, że w końcu ktoś w tym programie sobie złamie nogę albo rozwali głowę Bo innego celu w tego typu zadaniach nie widzę.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 20:53   #1484
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie pomyślałam, że ona chciała faceta do łóżka. Przecież oni są pod 24h godzinną inwigilacją mikroport + kamery na każdym rogu, niby jak mialoby tam dojść do czegoś więcej? Ja odebrałam to tak, że po prostu go polubiła, z nim najwięcej gadała i chciała z nim tam być w tym wypasionym pokoju. Przecież taka sama akcja była z Osi i Michałem w 4 i jakoś nikt o czymś więcej nie mówił. I nadal nie wiem jaki to ma związek z puszczaniem się z fotografem, przecież to zupelnie inna sytuacja.



Właśnie ona strasznie histeryzowała, zaczęła gadać o jakimś gwałcie i ogólnie masakra, ale ja nie wiem czy ja tę akcję dobrze zrozumiałam.



Dlaczego spanie w jednym łóżku laski z facetem jest od razu utożsamiane z seksem? Jakoś jak wygra chłopak i zabierze kolegę albo laska weźmie koleżankę to nikt się podtekstów nie dopatruje. A jakoś wszyscy to odebrali jako zaproszenie do łóżka? Nie wiem, chyba tego nie czaję


Nie oszukujmy sie ale wiele ludzi tak myśli... tym bardziej z małych miejscowosci.

Nie mowie, ze wszyscy. Ale niestety to jest życie.



Zobaczcie jaka otoczka została zrobiona. W poprzednim odcinku było pokazane jak ona do niego w kuchni. Potem razem wieczorem gadali w łożku. Padło pytanie od innej osoby „śpicie razem”

To jawna manipulacja ze strony tv.



Z tym gwałtem to wyskoczyła jak Filip z Konopii

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Też mnie osłabia takie myślenie, że jej chodziło o seks czy w ogóle o cokolwiek Mam wrażenie, że Szymon taką otoczkę wokół siebie tworzy, że niby wszystkie na niego lecą. Taka nastoletnia drama, wszyscy zapomną za 5 minut.



A że Daria jest totalnie nieogarnięta, to wiadomo I zgadzam się też, że wygląda coraz gorzej.


Ja tak nie uwazam. Zwyczajnie chciała z nim spędzić czas sam na sam bez innych. Aby na spokojnie moc rozmawiać i lepiej sie poznać

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Pomijając dramę Szymon - Daria nie podobały mi się komentarze tego fotografa zdegustowanego że ktoś może mieć problem/lęk zanurzyć się pod wodę. Kto miałby ochotę być podtapiany dla - przyznajmy to - średnio udanego zdjęcia. Większość zdjęć to niezbyt udane fotki, być może wybierali najgorsze ( np.u Piotra,Sophie )
Mnie tam śmieszyły odzywki Franciszka, Piróg miał ból tyłka Teraz pozostaną same dramy, łzy uczestników spowodowane podchwytliwymi pytaniami.
Nie wierzę że to piszę ale podobał mi sie Hubert na wybiegu Kupisza on ma jakiś hipnotajzing wzrok - skrzyżowanie szaleńca i niewinnego chłopca ładnie że pomógł koleżance lub sobie


Mnie ciekawi co by zrobili jakby ktos sie wcześniej topił i bal sie wody
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 21:08   #1485
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ja kocham wodę a jak poszłam na zajęcia nurkowania to panika dopiero po ilus minutach mi się udało. A w programie pewnie nie mieli tyle czasu tylko presja czasu, bo musi być fota bo pan fotograf nie przyjechał tu patrzeć jak Ty się ofiaro podtapiasz...

Tak samo jak sesje na wysokości. O czym świadczą? A później znowu będzie gadanie: nie przełamałaś swojego lęku, wyszło słabo bla bla bla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 21:18   #1486
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Dokładnie - ciężkie zadanie ta sesja pod wodą - i jeszcze komentarze "wyglądasz dziwnie", "co to za mina?" itp. Poważnie? Ciekawe jak sami wyglądaliby w momencie gdyby próbowali nie wpadać w panikę. Większość umiała pływać, ale nurkowanie to krok dalej Dla mnie i tak plus że i Daria i Oliwia próbowały mimo wszystko.
Zgadzam się z Mon Cherry - "romansik"wyrzeźbiony przez TVN

Ostatni odcinek to poszatkowane sceny z dwóch wybiegów żeby tylko dramacik pokazać i szybciutko happy end że ekipa Top Model się trzyma jednak razem.


Na plus sami projektanci - i Kupisz i siostry projektantki - wydaje mi się że fajni ludzie - nie byli nadęci i zbyt surowi dla uczestników.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 02:23   #1487
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;85968735].

I co ona z tym gwałtem? On jej niczego nie obiecywał ani nic. Sa wolni a on moze sobie podrywać kogo chce.

[/QUOTE]

Porównanie mocno przesadzone, zwłaszcza, że ona miała czelność powiedzieć, że WOLAŁABY być fizycznie zgwałcona niż emocjonalnie...

Ale chodziło chyba o to, że Daria chciała uświadomić Szymonowi, że obiecankami-cacankami a potem wykręcaniem kota ogonem, można kogoś, komu się pozwala w sobie zakochać, zrobić krzywdę. I Żaklina bardzo dobitnie to Szymonowi wyjaśniła, jak próbował ściemniać chyba sam przed sobą, że on przecież Darii żadnych nadziei nie robił.
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 03:29   #1488
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Tak, to było zdecydowanie nie w porządku - ciekawe czy sam byłby taki zadowolony w tej sytuacji Szczerze im współczułam, bo nie dałabym rady. Naprawdę ciężkie zadanie. I też uważam, że Franciszek był zabawny. Piróg chyba ma jakiś kompleks, że mu to przeszkadzało.

Jeszcze a propos pokazu w basenie, to oni chyba liczą, że w końcu ktoś w tym programie sobie złamie nogę albo rozwali głowę Bo innego celu w tego typu zadaniach nie widzę.
Zgadzam się w 100%
Co oni wymyśla w kolejnej edycji? To wszystko jest coraz bardziej niebezpieczne. A żaden z tych, pożal się Boże jurorów, pewnie nigdy nie był w tak ekstremalnych sytuacjach, a tak łatwo im przychodzi ocenianie.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 07:17   #1489
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
Porównanie mocno przesadzone, zwłaszcza, że ona miała czelność powiedzieć, że WOLAŁABY być fizycznie zgwałcona niż emocjonalnie...



Ale chodziło chyba o to, że Daria chciała uświadomić Szymonowi, że obiecankami-cacankami a potem wykręcaniem kota ogonem, można kogoś, komu się pozwala w sobie zakochać, zrobić krzywdę. I Żaklina bardzo dobitnie to Szymonowi wyjaśniła, jak próbował ściemniać chyba sam przed sobą, że on przecież Darii żadnych nadziei nie robił.


Te porównanie to porażka bo ona nie wie jak sie czuja zgwałcone kobiety...

Chciała uświadomić krzywdę ale nie jest ona az taka bolesna jak gwałt.
Zaklina dobrze mu nagadała.

Mam wrażenie, ze on taki podrywacz ale nic na stałe. Sam przy Rozenek powiedział, ze on ma w czym wybierać
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-10, 17:46   #1490
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Pomijając dramę Szymon - Daria nie podobały mi się komentarze tego fotografa zdegustowanego że ktoś może mieć problem/lęk zanurzyć się pod wodę. Kto miałby ochotę być podtapiany dla - przyznajmy to - średnio udanego zdjęcia. Większość zdjęć to niezbyt udane fotki, być może wybierali najgorsze ( np.u Piotra,Sophie )
Mnie tam śmieszyły odzywki Franciszka, Piróg miał ból tyłka Teraz pozostaną same dramy, łzy uczestników spowodowane podchwytliwymi pytaniami.
Nie wierzę że to piszę ale podobał mi sie Hubert na wybiegu Kupisza on ma jakiś hipnotajzing wzrok - skrzyżowanie szaleńca i niewinnego chłopca ładnie że pomógł koleżance lub sobie
Ten sam facet robił zdjęcia pod wodą w 5 edycji i było to samo, więc wiedziałam czego się spodziewać.

Piróg mnie od zawsze strasznie wkurza. Zawsze ma jakiś problem do kogoś, w każdym odcinku. Nie mam pojęcia co on w ogóle w tym programie robi, ale gdzie go nie pokazują (ycd, project runway w tym odcinku co oni byli na tej imprezie z 'osobistościami') tak po prostu nie mogę wytrzymać. Co on ma wspólnego z modą? Ma pomagać uczestnikom, a stoi na tych sesjach i się na to gapi i czasami coś gada niemiłego i nieprofesjonalnego, jakby on był fotografem.

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;85969598]Nie oszukujmy sie ale wiele ludzi tak myśli... tym bardziej z małych miejscowosci.

Nie mowie, ze wszyscy. Ale niestety to jest życie.



Zobaczcie jaka otoczka została zrobiona. W poprzednim odcinku było pokazane jak ona do niego w kuchni. Potem razem wieczorem gadali w łożku. Padło pytanie od innej osoby „śpicie razem”

To jawna manipulacja ze strony tv.
[/QUOTE]

Ale ja nadal nwm o co jej chodzi. Już nawet nie mówię o tym gwałcie, ale co on jej niby zrobił? I dlaczego wszyscy mówią o seksie, przecież oni są tam jakiś tydzień na tym etapie, gadali ze sobą może parę razy.

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
Ale chodziło chyba o to, że Daria chciała uświadomić Szymonowi, że obiecankami-cacankami a potem wykręcaniem kota ogonem, można kogoś, komu się pozwala w sobie zakochać, zrobić krzywdę. I Żaklina bardzo dobitnie to Szymonowi wyjaśniła, jak próbował ściemniać chyba sam przed sobą, że on przecież Darii żadnych nadziei nie robił.
Yyyy...na kilometr widać, że Szymon to typ, który lubi sobie niezobowiązująco poflirtować z dziewczynami. Przecież od boot campu cały czas gada o laskach. Nie wierzę, że Daria tego nie zauważyła. Facet nieciekawy, ale no serio. Znają się tydzień, o jakim zakochaniu tutaj mówimy?

Moim zdaniem Daria to taka niepoprawna romantyczka, która chyba nie ma dużego doświadczenia w związkach. Gadali ze sobą może ze 2 razy i od razu miłość. Brakuje jej dystansu i takiego realizmu. Szymon mi się wydaje ją olał, robił sobie tę jajecznicę i gadał z innymi, ale on od początku traktował to luźno, nic od niej nie chcial, tylko pogadał sobie, może w takim jego flirciarskim stylu, ale nic więcej, a Daria sobie dopowiedziała. A widać, że go do niej nie ciągnie.

Nie wiem w ogóle co on z nią chciał obgadać. Przecież nic tutaj nie wymaga wyjaśnienia. Ja serio nwm skąd mu do głowy przyszedł ten seks i czemu się miał niby z tego tłumaczyć? Ja to odebralam jako zaproszenie osoby, z którą się fajnie gada, może się podoba, ale przecież nie jakiś nakaz seksu z nią, a wszyscy widzą tu coś więcej.

Ok, może Szymon widział, że Daria chyba bardziej chce niż on, ale przecież nigdy jej niczego nie obiecywał i nie widać, żeby jej jakoś okazywał zainteresowanie (serio). Bo chyba nie rozmową czy uśmiechem.

Dla mnie to jakieś nieporozumienie.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 18:03   #1491
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ten sam facet robił zdjęcia pod wodą w 5 edycji i było to samo, więc wiedziałam czego się spodziewać.



Piróg mnie od zawsze strasznie wkurza. Zawsze ma jakiś problem do kogoś, w każdym odcinku. Nie mam pojęcia co on w ogóle w tym programie robi, ale gdzie go nie pokazują (ycd, project runway w tym odcinku co oni byli na tej imprezie z 'osobistościami') tak po prostu nie mogę wytrzymać. Co on ma wspólnego z modą? Ma pomagać uczestnikom, a stoi na tych sesjach i się na to gapi i czasami coś gada niemiłego i nieprofesjonalnego, jakby on był fotografem.







Ale ja nadal nwm o co jej chodzi. Już nawet nie mówię o tym gwałcie, ale co on jej niby zrobił? I dlaczego wszyscy mówią o seksie, przecież oni są tam jakiś tydzień na tym etapie, gadali ze sobą może parę razy.







Yyyy...na kilometr widać, że Szymon to typ, który lubi sobie niezobowiązująco poflirtować z dziewczynami. Przecież od boot campu cały czas gada o laskach. Nie wierzę, że Daria tego nie zauważyła. Facet nieciekawy, ale no serio. Znają się tydzień, o jakim zakochaniu tutaj mówimy?



Moim zdaniem Daria to taka niepoprawna romantyczka, która chyba nie ma dużego doświadczenia w związkach. Gadali ze sobą może ze 2 razy i od razu miłość. Brakuje jej dystansu i takiego realizmu. Szymon mi się wydaje ją olał, robił sobie tę jajecznicę i gadał z innymi, ale on od początku traktował to luźno, nic od niej nie chcial, tylko pogadał sobie, może w takim jego flirciarskim stylu, ale nic więcej, a Daria sobie dopowiedziała. A widać, że go do niej nie ciągnie.



Nie wiem w ogóle co on z nią chciał obgadać. Przecież nic tutaj nie wymaga wyjaśnienia. Ja serio nwm skąd mu do głowy przyszedł ten seks i czemu się miał niby z tego tłumaczyć? Ja to odebralam jako zaproszenie osoby, z którą się fajnie gada, może się podoba, ale przecież nie jakiś nakaz seksu z nią, a wszyscy widzą tu coś więcej.



Ok, może Szymon widział, że Daria chyba bardziej chce niż on, ale przecież nigdy jej niczego nie obiecywał i nie widać, żeby jej jakoś okazywał zainteresowanie (serio). Bo chyba nie rozmową czy uśmiechem.



Dla mnie to jakieś nieporozumienie.


Ja tez uwazam, ze ona ma problem o nic.
Histeryczka 🤣
No chyba, ze mało pokazali. A działo sie więcej.

Patrząc na to, ze on i Zaklina niby swirowali do siebie a tv nic takiego nie pokazało
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 23:28   #1492
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

http://www.plotek.pl/plotek/7,154063...nem-on-mi.html

Daria ma dwie twarze
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 00:13   #1493
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Piróg mnie od zawsze strasznie wkurza
Ja go kiedyś nawet lubiłem, po Azja Express zmieniłem o nim zdanie, a teraz to moja sympatia leci na łeb na szyję wraz z każdym razem, gdy go w tv oglądam

Cytat:
Moim zdaniem Daria to taka niepoprawna romantyczka, która chyba nie ma dużego doświadczenia w związkach. Gadali ze sobą może ze 2 razy i od razu miłość. Brakuje jej dystansu i takiego realizmu
Mam identyczne odczucia.
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 03:50   #1494
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ja go kiedyś nawet lubiłem, po Azja Express zmieniłem o nim zdanie, a teraz to moja sympatia leci na łeb na szyję wraz z każdym razem, gdy go w tv oglądam


Mam identyczne odczucia.
No ale trzeba przyznać, że trafiła na bawidamka, który sam o sobie ma opinię świętoszka i po prostu nie ma pojęcia, że małolata może sobie coś pomyśleć, jak się z nią w łóżku po ciemku mizia.
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 04:41   #1495
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
No ale trzeba przyznać, że trafiła na bawidamka, który sam o sobie ma opinię świętoszka i po prostu nie ma pojęcia, że małolata może sobie coś pomyśleć, jak się z nią w łóżku po ciemku mizia.
To swoją drogą. Ale trzeba pamiętać, że ona ma 18 lat. Myślę, że wiele z dziewczyn w tym wieku bywa takimi romantyczkami (ja też, żeby nie było - tylko potem, z wiekiem, przyszło zderzenie z rzeczywistością )
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 05:16   #1496
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Aha, czyli teraz mowi cos zupelnie odwrotnego, ze on jej sie nie podobal, a w programie zrobila taka akcje, gadala, ze myslala, ze jest inny, ze czuje sie zgwalcona, nie chce z nim gadac, bo z nia do tego pokoju nie chcial isc i ze wszyscy jej mowili, ze on tez sie zakochal, ale to nie bylo osobiste, tylko sie bala co ludzie powiedza. Watpie, ale ok, moze ona tak ma, ze z niczego robi taka akcje.

Skoro Szymek flirtowal z Zaklina i Daria o tym wiedziala, to nawet jesli wczesniej by nie wiedziala jaki on jest, to powinna ogarnac. Nawet Szymon mowil, ze byl zdziwiony, ze ona go wybrala. Moze ona po prostu faktycznie gadala z nim najwiecej, z innymi raczej nie, a on z kazdym i stad tak sie zdziwil, bo oni pare razy gadali. Ale nawet jesli tak bylo, to serio, to tylko zaproszenie do wypasionego pokoju, nawet fakt, ze ona chciala cos wiecej nie sprawia, ze nie mogli tam byc jako znajomi od tygodnia. Laska przesadzila, gdyby to byl znajomy, to by olala, a teraz wciska kit, bo widzi jakie to zalosne.

Gdzies mi mignal ex Rubik w zwiastunie nastepnego odcinka, lubie go, moze bedzie ciekawie.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 08:01   #1497
may89
Raczkowanie
 
Avatar may89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 197
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ja go kiedyś nawet lubiłem, po Azja Express zmieniłem o nim zdanie, a teraz to moja sympatia leci na łeb na szyję wraz z każdym razem, gdy go w tv oglądam


Mam identyczne odczucia.
Po Azji Expres, rownież go nie trawię,
wcześniej bronił uciemiężonych modelek, budował ich wiarę w siebie - choćby Kołodziejczyk, a teraz wręcz dopie...al a uczestnikom. Chamskie teksty nie każdego mobilizują.
may89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 08:10   #1498
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Chyba nagrywają teraz materiał do sesji finalistów, tak mi się wydaje ze wynika z Instagrama Tyszki. Jeśli to by była prawda, to Michał pewnie jest w top3, bi nic nie udostępnia od kilku dni. :P
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 09:09   #1499
Ebba_M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 56
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość

Piróg mnie od zawsze strasznie wkurza. Zawsze ma jakiś problem do kogoś, w każdym odcinku. Nie mam pojęcia co on w ogóle w tym programie robi, ale gdzie go nie pokazują (ycd, project runway w tym odcinku co oni byli na tej imprezie z 'osobistościami') tak po prostu nie mogę wytrzymać. Co on ma wspólnego z modą? Ma pomagać uczestnikom, a stoi na tych sesjach i się na to gapi i czasami coś gada niemiłego i nieprofesjonalnego, jakby on był fotografem.

Wolałabym, żeby Piróga w tym programie nie było. On jest takim sztucznym wytworem TVN, ma robić dramę. Ale nie chce mi się słuchać tych jego pseudo-psychologicznych gadek albo dowalania uczestnikom.
Ebba_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 09:23   #1500
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Jednych mobilizuje innym podcina skrzydła.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-22 14:49:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.