Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2008-08-19, 14:46   #1411
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Nie brałam udziału w ostatnim zamówienie, ale chyba mogę zapytać ... Czemu w ogóle dopiero teraz zostały przelane pieniądze? Z czym były kłopoty? Z wpłatami uczestniczek,pp?
Pamiętam,że u nas to była kwestia dosłownie 2-3 dni (uczestniczki wpłacały pieniążki dla organizatorki) i chwila moment było złożone zamówienie,przelana kasa itp.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 14:47   #1412
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Cytat:
Napisane przez madzi86 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tej czesci twojej wypowiedzi...

Odnośnie twoich wypowiedzi w watku, Hipokryzja jako organizatorka została obdarzona zaufaniem wielu dziewczyn- wiec taka sytuacja jak ta: problemy z paypalem i o chyba tydzien opozniona wplata dla CCT nie powinny miec miejsca, koszt tego jest taki ze dopiero dzis pieniadze zostaly przelane, przez co dolar zdazyl wzrosnac (pamietam ze rozmawialysmy na temat ze trzeba sie spieszyc bo dolar rosnie).

zobaczymy co wyniknie.

PS. Do nikogo nic nie mam,bardzo cieszę się ze Hipokryzja miala odwage podjac sie organizacji zamowienia, za co ja podziwiam.Wyszlo jak wyszlo.

Uczyniłam tę uwagę ze względu na Twoje dziwne posty typu "mialam nic juz nie pisac", zachowujmy sie bardziej nie-dziecinnie.
Trochę mnie to przeraziło. Myślałam, że pieniądze zostały już dawno przelane i przesyłka może już wysłana.

Mam nadzieje, że wzrost kursu dolara nic nie zmieni tzn. nie trzeba będzie dopłacać.

Zobaczymy jak to będzie. No i czekam na jakieś dalsze informacje co z przesyłką.
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 14:48   #1413
martunia-w
Organizatorka :)
 
Avatar martunia-w
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 880
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Cytat:
Napisane przez AnnaŁ Pokaż wiadomość
A ile kosztowały by nas ye płaszczyki po uwzględnieniu wszystkich kosztów? Orientujesz się dokładnie?

Nie mam pojęcia któraś dziewczyna pisała tu że 1 płaszczyk = przesyłka 3- 4 innych ciuszków typu sukienki bluzki ale nie wiem ile to ma niby wyjść
__________________
Zamówienia z martunią-w -> KLIK


martunia-w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 14:48   #1414
xkatax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 37
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Jesli moge to do mojej listy dodam jeszcze
http://www.cct-fashion.com/index_epr...oducts_id=2631

chce ktos sparowac razem ze mna? jesli nie to wezme 2 szt.
xkatax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 14:52   #1415
Utalentowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 355
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

TuRQoUiS - 2,33? Uau. No cóż, trudno, mam zastrzeżenie tylko do tego że nie powiedziałyście nam wcześniej, może jeszcze przed tym wzrostem dolara coś wspólnie wykombinowałybyśmy.

Aczkolwiek chyba wiedziałyśmy że takie zamówienie to ryzyko, np. zaginięcie paczki (TFU!) i ja przygotowałam się na najgorsze mając nadzieję na najlepsze - trudno, z dolarem się trzeba pogodzić. Nie chcę się kłócić - informuję tylko że nie będę się obrażać, bić, płakać ani nic.

Tak więc róbcie, co wam powinność nakazuje . Czekamy na dokładne info co do wpłaty, no i na maila z CCT (czy dostali pieniądze i czy to że są różne adresy im nie przeszkadza).
Utalentowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 14:53   #1416
AnnaŁ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 262
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Cytat:
Napisane przez martunia-w Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia któraś dziewczyna pisała tu że 1 płaszczyk = przesyłka 3- 4 innych ciuszków typu sukienki bluzki ale nie wiem ile to ma niby wyjść
Mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie, ale jaki jest koszt przesyłki 1 rzeczy?
AnnaŁ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 14:58   #1417
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Nie brałam udziału w ostatnim zamówienie, ale chyba mogę zapytać ... Czemu w ogóle dopiero teraz zostały przelane pieniądze? Z czym były kłopoty? Z wpłatami uczestniczek,pp?
Pamiętam,że u nas to była kwestia dosłownie 2-3 dni (uczestniczki wpłacały pieniążki dla organizatorki) i chwila moment było złożone zamówienie,przelana kasa itp.
wplaty zajely kilka dni, nie bylby to wielki problem.
wiekszym problemem byl paypal
W chwili gdy Hipokryzja chciala dokonać platnosci, nie mogla tego uczynic poniewaz byla niezweryfikowanym uzytkownikiem i miala dalej ten limit (do chyba 1500 zl) czy cos w tym stylu. W kazdym bardzo razie z paypalem jest tak ze aby zdac ten limit nalezy pobrac taki kod 4 cyfrowy. Oni pobieraja 6,50 zl i powinno sie to wyswietlic. To powinno zajac ok 2dni, niestey Hipokryzji to trwalo dluzej. W koncu kiedy miala juz ten kod i o wpisywala wyswietlal jej sie komunikat ze kod jest bledny. To byl chyba piatek albo sobota. Sama probowalam zrobic cos w tej kwestii, ale nic sie nie dalo zrobic, a tylko chyba zablokowalam jej karte przez o ze probowalam tyle razy wpisac kod. Wiec Hipokryzja dalej starala sie odblokowac karte, zdobyc nowy kod etc. Ostatecznie wczoraj zrobila mi przelew, dzisiaj zaksiegowali mi jakies 2 godz temu i dokonalam platnosci. Wg mnie szybciej sie nie dalo! Nie rozumiem wogole skad takie pretensje. Dlatego wlasnie zapraszam was serdecznie do zorganizowania samej zamowienia. przeciez to takie latwe, proste, szybkie i przyjemne
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 15:01   #1418
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
wplaty zajely kilka dni, nie bylby to wielki problem.
wiekszym problemem byl paypal
W chwili gdy Hipokryzja chciala dokonać platnosci, nie mogla tego uczynic poniewaz byla niezweryfikowanym uzytkownikiem i miala dalej ten limit (do chyba 1500 zl) czy cos w tym stylu. W kazdym bardzo razie z paypalem jest tak ze aby zdac ten limit nalezy pobrac taki kod 4 cyfrowy. Oni pobieraja 6,50 zl i powinno sie to wyswietlic. To powinno zajac ok 2dni, niestey Hipokryzji to trwalo dluzej. W koncu kiedy miala juz ten kod i o wpisywala wyswietlal jej sie komunikat ze kod jest bledny. To byl chyba piatek albo sobota. Sama probowalam zrobic cos w tej kwestii, ale nic sie nie dalo zrobic, a tylko chyba zablokowalam jej karte przez o ze probowalam tyle razy wpisac kod. Wiec Hipokryzja dalej starala sie odblokowac karte, zdobyc nowy kod etc. Ostatecznie wczoraj zrobila mi przelew, dzisiaj zaksiegowali mi jakies 2 godz temu i dokonalam platnosci. Wg mnie szybciej sie nie dalo! Nie rozumiem wogole skad takie pretensje. Dlatego wlasnie zapraszam was serdecznie do zorganizowania samej zamowienia. przeciez to takie latwe, proste, szybkie i przyjemne
Pretensji nikt zadnych nie ma
Chodzi o to, ze przez tydzien nie bylo zadnej informacji co i jak.
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 15:03   #1419
madzi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 376
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
daruje sobie odpowiedź na Twojego jakże bardzo ciekawego posta, bo pewnie dostalabym za to bana...
Szkoda, ale chyba się nie zrozumiałyśmy lub nie doczytałaś mojej wypowiedzi.... jeśli boisz sie bana zawsze mozesz napisac na priv/mail

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa
Nie brałam udziału w ostatnim zamówienie, ale chyba mogę zapytać ... Czemu w ogóle dopiero teraz zostały przelane pieniądze? Z czym były kłopoty? Z wpłatami uczestniczek,pp?
Pamiętam,że u nas to była kwestia dosłownie 2-3 dni (uczestniczki wpłacały pieniążki dla organizatorki) i chwila moment było złożone zamówienie,przelana kasa itp.

Cytat:
Napisane przez Karmenka
Trochę mnie to przeraziło. Myślałam, że pieniądze zostały już dawno przelane i przesyłka może już wysłana.

Mam nadzieje, że wzrost kursu dolara nic nie zmieni tzn. nie trzeba będzie dopłacać.

Zobaczymy jak to będzie. No i czekam na jakieś dalsze informacje co z przesyłką.
dokładnie o to mi chodziło

Cytat:
Napisane przez Utalentowana
No cóż, trudno, mam zastrzeżenie tylko do tego że nie powiedziałyście nam wcześniej, może jeszcze przed tym wzrostem dolara coś wspólnie wykombinowałybyśmy.
Tymczasem dowiadujemy się po tygodniu....

jednego jestem pewna. wspolczuje Hipokryzji nerwow jakie przez to zamowienie ma, naprawde.

PS. Nikt pretensji nie ma, tak mysle....
madzi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 15:04   #1420
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Jeśli to z pretensjami tyczyło się do mnie to nie wiem o jakie pretensje chodzi
Zapytać nie można czy co?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 15:05   #1421
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
wplaty zajely kilka dni, nie bylby to wielki problem.
wiekszym problemem byl paypal
W chwili gdy Hipokryzja chciala dokonać platnosci, nie mogla tego uczynic poniewaz byla niezweryfikowanym uzytkownikiem i miala dalej ten limit (do chyba 1500 zl) czy cos w tym stylu. W kazdym bardzo razie z paypalem jest tak ze aby zdac ten limit nalezy pobrac taki kod 4 cyfrowy. Oni pobieraja 6,50 zl i powinno sie to wyswietlic. To powinno zajac ok 2dni, niestey Hipokryzji to trwalo dluzej. W koncu kiedy miala juz ten kod i o wpisywala wyswietlal jej sie komunikat ze kod jest bledny. To byl chyba piatek albo sobota. Sama probowalam zrobic cos w tej kwestii, ale nic sie nie dalo zrobic, a tylko chyba zablokowalam jej karte przez o ze probowalam tyle razy wpisac kod. Wiec Hipokryzja dalej starala sie odblokowac karte, zdobyc nowy kod etc. Ostatecznie wczoraj zrobila mi przelew, dzisiaj zaksiegowali mi jakies 2 godz temu i dokonalam platnosci. Wg mnie szybciej sie nie dalo! Nie rozumiem wogole skad takie pretensje. Dlatego wlasnie zapraszam was serdecznie do zorganizowania samej zamowienia. przeciez to takie latwe, proste, szybkie i przyjemne
Ja tam nie mam żadnych pretensji, dziewczyny się starają (TTuRQoUiS i Hipokryzja) odwalają za nas brudną robotę . Naprawdę jestem pełna podziwu dla nich i nie ma co ich więcej stresować i mieć jeszcze pretensje ,że dolar wzrósł - nawet jak trzeba będzie dopłacic to też nie będą to jakieś tam wielkie sumy

Więc dziewczyny relax
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 15:06   #1422
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Cytat:
Napisane przez Utalentowana Pokaż wiadomość
TuRQoUiS - 2,33? Uau. No cóż, trudno, mam zastrzeżenie tylko do tego że nie powiedziałyście nam wcześniej, może jeszcze przed tym wzrostem dolara coś wspólnie wykombinowałybyśmy.

Aczkolwiek chyba wiedziałyśmy że takie zamówienie to ryzyko, np. zaginięcie paczki (TFU!) i ja przygotowałam się na najgorsze mając nadzieję na najlepsze - trudno, z dolarem się trzeba pogodzić. Nie chcę się kłócić - informuję tylko że nie będę się obrażać, bić, płakać ani nic.

Tak więc róbcie, co wam powinność nakazuje . Czekamy na dokładne info co do wpłaty, no i na maila z CCT (czy dostali pieniądze i czy to że są różne adresy im nie przeszkadza).
co moglybysmy wspolnie wymyslec? dla mnie jedynym wyjsciem bylo wplacenie przez moje konto.

A ja bym sie zastanawiala dlaczgo tutaj panuje taka milutka atmosfera chociaz nigdy takiej nie bylo jak dlugo dzialam na wizazu?
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 15:09   #1423
Utalentowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 355
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Ja tam nie mam żadnych pretensji, dziewczyny się starają (TTuRQoUiS i Hipokryzja) odwalają za nas brudną robotę . Naprawdę jestem pełna podziwu dla nich i nie ma co ich więcej stresować i mieć jeszcze pretensje ,że dolar wzrósł - nawet jak trzeba będzie dopłacic to też nie będą to jakieś tam wielkie sumy

Więc dziewczyny relax
No. Nikt już żadnych zastrzeżeń nie ma, dobrze jest jak jest. Koniec. Teraz tylko można czekać na maila od CCT że dostali przelew i ciuszki już lecą do Polski.

EDIT: Milutka atmosfera? Bo ja jestem . A co możemy wymyślić - to to samo co zrobiłyście z Hipokryzją tylko może szybciej. No dobra - koniec bajki. Czekamy.
Utalentowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 15:30   #1424
truzkawka
Rozeznanie
 
Avatar truzkawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tam, gdzie nie rosną truskawki
Wiadomości: 730
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

no niech chociaz raz ktos zauwazy moją wypowiedz

http://www.causewaymall.com - kiedy będzie robione zamowienie z tej strony?
__________________
W byciu wyjatkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą
truzkawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 15:35   #1425
Sweetty
Rozeznanie
 
Avatar Sweetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: TrÓjMiAsTo
Wiadomości: 617
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Juz przyglądałam się CM ale jakoś nie udało mi się doszukać minimalnego wymaganego zamówienia i z tego co pamiętam mnóstwo ciuszków jest tam już wyprzedane :/


Dziewczyny uczestniczące w zamówieniu proszę jeszcze raz przejrzeć ostatnią aktualizację naszego zamówienia i zacząć mi wysyłać swoje namiary oraz dokładnie określić kolor i rozmiar ciuszków każda swój co bym nie miała zamieszania

Imię:
Nazwisko:
Adres:
Link ciuszka + kolor + rozmiar + ilość jeśli ktoś chce więcej niż jeden
Cena w zł która wam wyszła zgodnie z tym co podaję koleś na stronie

Jutro do południa postaram się zamknąć zamówienie i wkleję jego ostateczną wersję.

Mam jeszcze pytanie do dziewczyn z poprzednich zamówień jak organizowałyście kwestie wpłaty pieniążków?? Chyba jest koło 5 czy 7 dni na wpłatę pieniędzy po złożeniu zamówienia i w między czasie dowiadujemy się ile wyniosą koszty przesyłki tak??
Sweetty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 15:38   #1426
martunia-w
Organizatorka :)
 
Avatar martunia-w
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 880
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Sweetty mogłabym zmienić opcję? i zamiast płaszczyka z którego chcemy z AnnaŁ zrezygnować wziąć bluzkę z sercem z pauliną?

http://www.cct-fashion.com/index_epr...oducts_id=3005 (czarna)

I szukam pary jeszcze do :

http://www.cct-fashion.com/index_epr...oducts_id=3076 (czarna)

http://www.cct-fashion.com/index_epr...oducts_id=2551 (czarne)
__________________
Zamówienia z martunią-w -> KLIK


martunia-w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 15:51   #1427
Sweetty
Rozeznanie
 
Avatar Sweetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: TrÓjMiAsTo
Wiadomości: 617
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

oki poprawiłam obie rezygnujecie z płaszczyka a co z tą białą bluzą której obecnie nie ma a jest w twoim zamówieniu??
Sweetty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 15:52   #1428
Utalentowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 355
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Cytat:
Napisane przez truzkawka Pokaż wiadomość
no niech chociaz raz ktos zauwazy moją wypowiedz

http://www.causewaymall.com - kiedy będzie robione zamowienie z tej strony?
http://www.causewaymall.com/shop/shi...2e3d89067a4945

Wysyłka do Europy/Polski jest dość droga na tej stronie, w dodatku dolar rośnie więc na razie niestety chyba nic z tego.
Utalentowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 15:53   #1429
martunia-w
Organizatorka :)
 
Avatar martunia-w
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 880
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Cytat:
Napisane przez Sweetty Pokaż wiadomość
oki poprawiłam obie rezygnujecie z płaszczyka a co z tą białą bluzą której obecnie nie ma a jest w twoim zamówieniu??

Jeśli będzie dostępna a znajdzie się do czasu końca zamówienia para to biorę jeśli nie znajde tudzież jej nie będzie to nie biore tak samo z resztą ciuszków do których szukam pary na pewno biore tę bluzeczkę z Tobą i tę z pauliną do reszty poszukuje pary
__________________
Zamówienia z martunią-w -> KLIK


martunia-w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 16:07   #1430
martunia-w
Organizatorka :)
 
Avatar martunia-w
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 880
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Sweetty proszę dodaj do mojej listy te rzeczy

POSZUKUJE DO NICH PARY KOBITKI ZAPRASZAM

http://www.cct-fashion.com/index_epr...oducts_id=3076 (czarna)

http://www.cct-fashion.com/index_epr...oducts_id=2551 (czarne)
__________________
Zamówienia z martunią-w -> KLIK


martunia-w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 16:07   #1431
czarownica69
Raczkowanie
 
Avatar czarownica69
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 162
Smile Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Byłabym zdecydowana ana przyłączenie się do Waszych zakupów tylko do kiedy trzeba by było wpłacać pieniążki?
czarownica69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 16:18   #1432
Sweetty
Rozeznanie
 
Avatar Sweetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: TrÓjMiAsTo
Wiadomości: 617
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Jeśli wszystkie dziewczyny się sprężą to jutro powinno być zamówienie gotowe mamy wymaganą ilość minimalną więc po prostu wieczorem w środę wysłałabym to zamówienie tak że na wpłatę myślę że trzeba byłoby się szykować już bym mogła zapłacić nie później niż w sobotę bo chyba przez pp nie przelewają od razu pieniędzy
Sweetty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 16:24   #1433
czarownica69
Raczkowanie
 
Avatar czarownica69
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 162
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

aa..to straszna szkoda bo będę wypłacalna dopiero 5 września, czy będziecie jeszcze coś zamawiać w tych okolicach?
czarownica69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 17:17   #1434
martunia-w
Organizatorka :)
 
Avatar martunia-w
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 880
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Sweetty o której jutro tak mniej więcej planujesz zamknąć zamówienie?
Pytam bo jeśli do jutra nikt nie znajdzie się do pary do reszty mojego zamówienia to przyłączyłabym się wtedy do innych dziewczyn
__________________
Zamówienia z martunią-w -> KLIK


martunia-w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 17:28   #1435
illya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Wiadomości: 70
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Przeglądam sobie wątek i z chęcią przyłączyłabym się do zamówienia. Mogłabym wziąć 2 sztuki tej sukienki:
http://www.cct-fashion.com/index_epr...7&currency=PLN

i poszukuję pary do tych sukienek:
http://www.cct-fashion.com/index_epr...5&currency=PLN
lub
http://www.cct-fashion.com/index_epr...oducts_id=2950
lub
http://www.cct-fashion.com/index_epr...oducts_id=3333
lub
http://www.cct-fashion.com/index_epr...oducts_id=3496

Więc jak, jest jeszcze możliwość przyłączenia?
__________________

This is my promise
love lockdown
.


'No stress. Love. Live life. Proceed. Progress.’ ~ W f. B
illya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 17:42   #1436
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Dziewczyny, nie ma co się spierać, kłócić.
Pamietajcie, że ten wątek ma służyć Wam wszystkim w łatwiejszej organizacji zamówień. Podziwiam dziewczyny, które podejmują się organizacji.
Punkty i upomnienia są niepotrzebne i ja bardzo chciałabym ich uniknąć, dlatego proszę wyjaśnijcie sobie ewentualne nieścisłości i zażalenia Tak aby dalsze zamówienia przebiegały już w przyjemnej (a przynajmniej pokojowej ) atmosferze.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 17:44   #1437
Sweetty
Rozeznanie
 
Avatar Sweetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: TrÓjMiAsTo
Wiadomości: 617
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

http://www.cct-fashion.com/index_epr...5&currency=PL N
To jest w moim zamówieniu więc mogę cię doparować poczytaj dokładnie z 3 ostatnie strony i zapraszam
Sweetty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 17:47   #1438
martunia-w
Organizatorka :)
 
Avatar martunia-w
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 880
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

http://www.cct-fashion.com/index_epr...5&currency=PLN


Ta sukienka jest w zamówieniu Sweetty i Nombre także myślę że dopiszą Cię chętnie do listy

EDIT: No i Sweetty mnie wyprzedziła :P
__________________
Zamówienia z martunią-w -> KLIK


martunia-w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 17:47   #1439
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Cytat:
Napisane przez Sweetty Pokaż wiadomość
W sumie ważna nie tylko dla dziewczyn z waszego ale i dla innych też dolar idzie w górę i dla tego zastanawiałam się nad zapłatą w HKD tylko nie wiem w jakiej walucie oni naliczają nam za to zamówienie?? w HKD w dolarach czy w PLN??
Można płacić w USD albo w PLN.

edit: Nie zdążyłam doczytac jeszcze wszystkich postów, ale zaraz to nadrobię.
Tak miałam problem z paypalem i nadal go mam i mam równiez nadzieję, że szybko się to wyjaśni.
Jeśli chodzi o zamówienie mogę was pocieszyć tym, że stawki celne są ustalane chyba na miesiąc także jeśli będą nam naliczać cło to kurs dolara będzie liczony jako 2,2. Informację zaczerpnęłam ze strony urzędu celnego.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 17:52   #1440
Sweetty
Rozeznanie
 
Avatar Sweetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: TrÓjMiAsTo
Wiadomości: 617
Dot.: Japan Style - czyli zamawiamy japońskie ciuszki :D

Aha oki dzięki bardzo a zamówienie naliczanej jest w USD także??
Sweetty jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.