Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-25, 16:47   #421
jalouse
Wtajemniczenie
 
Avatar jalouse
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 729
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86746831]Mi się wydaje, że większość jednak patrzy na twarz. No i tak jak mówisz, ciałem można nadrobić, ale pewnego progu nie przeskoczysz.[/QUOTE]

No nie wiem. Mój brat jest wysoki, dobrze zbudowany i świetnie się ubiera, ale twarz ma przeciętną i do tego odstające uszy. Jak gdzieś na niego czekam i obserwuję jak idzie, to duża część kobiet go obcina.
jalouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 16:57   #422
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Mam dziwne wrazenie, ze niektorzy tutaj mysla, ze jesli ktos sie interesuje dodatkami jak zegarki czy samochody to na pewno sa one wysoko na liscie pozadanych cech. Przeciez wiadomo, ze bardziej istotne sa cechy, o ktorych wspomina zbijecimozg. I mnostwo innych rzeczy tez. Ale skoro juz tu debatujemy nad takimi detalami jak kolor oczu czy akcent to rownie dobrze mozna powymieniac sie opiniami na temat ubran faceta, bo czemu nie?.


Dodam jeszcze, że np. posiadanie pomalowanych paznokci to nie to samo, co bycie osobą zafascynowaną paznokciami i która chce gadać tylko o hybrydach i naklejkach.

Facet może być dobrze ubrany i praktycznie nie poświęcać żadnego czasu na jaranie się markami czy rozmyślania o najnowszych trendach. Uważam że mój mąż dobrze się ubiera, a "modzie" poświęca zero czasu, szczerze nienawidzi zakupów, i... brzydko, ale negatywnie postrzega osoby goniące za trendami. Zna swoje wymiary, wie co dobrze na nim leży, jakie kolory mu pasują, którym markom ufa. Dosłownie 1-2 w roku robi hurtowe zakupy przez internet - może półtorej godziny wysiłku i jest ubrany na cały rok
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 17:08   #423
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość




Dodam jeszcze, że np. posiadanie pomalowanych paznokci to nie to samo, co bycie osobą zafascynowaną paznokciami i która chce gadać tylko o hybrydach i naklejkach.



Facet może być dobrze ubrany i praktycznie nie poświęcać żadnego czasu na jaranie się markami czy rozmyślania o najnowszych trendach. Uważam że mój mąż dobrze się ubiera, a "modzie" poświęca zero czasu, szczerze nienawidzi zakupów, i... brzydko, ale negatywnie postrzega osoby goniące za trendami. Zna swoje wymiary, wie co dobrze na nim leży, jakie kolory mu pasują, którym markom ufa. Dosłownie 1-2 w roku robi hurtowe zakupy przez internet - może półtorej godziny wysiłku i jest ubrany na cały rok


Kolejny opis Twojego męża, który powoduje właśnie, ze się zastanawiam czy ja przypadkiem nie mam żony
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 17:11   #424
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Edan wytłumacz mi w jakiej rzeczywistości ten koleś w dresie będzie mniej atrakcyjny od tego w garniturze który miałby jeszcze auto i zegarek?
Dodanie zdjęcia faceta z grymasem na twarzy strasznie tendencyjne.

Dla mnie obaj panowie ze zdjęć są nieatrakcyjni, bo każdy z nich ma cechę za którą nie przepadam.


Ktoś kogo się uważa za atrakcyjnego nadal będzie taki w dresie, ale mniej niż jakby się ubrał w coś innego niż dres, który moim zdaniem uroku nie dodaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 17:20   #425
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Ja patrzę na to trochę inaczej. Cenię sobie te same cechy co ty. Ale dodam jeszcze że - abstrahując tutaj od cen ubrań - okropnie razi mnie brak gustu i jakiegoś zmysłu estetycznego. Bezguście jest dla mnie wybitnie, jak świetnie to ujęłaś, wysuszające Moda akurat tutaj nie ma nic do rzeczy i mężczyzna goniący najnowsze trendy czy jarający się markami straciłby wiele w moich oczach.
A wybitnie brzydko można ubrać się za 10zł i za 100000zł. Sto razy wolę faceta w dobrze dopasowanych np. czarnych dżinsach i czarnym podkoszulku niż pana w świecącym garniturku Brioni z koszmarnym złotym Rolexem.

Pod względem estetycznym doceniam dobrze skrojone ubrania (mimo że nie rozumiem zachwytów garniturami), pięknie wykonane zegarki, buty. Natomiast jeśli dla kogoś te rzeczy są wartością nadrzędną, to raczej się nie dogadamy.
I z tym też się zgadzam. Gust i pieniądze nie są równoznaczne.
Pogrubione: chyba głównie o to mi chodziło.
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 17:22   #426
Noirenne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 28
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Też uważam, że twarz odgrywa najważniejszą rolę u facetów. Na ciało zwracam uwagę w drugiej kolejności. Aczkolwiek jak chudzielec z atrakcyjną twarzą dla mnie przejdzie, tak otyły przystojniak never.
Jeżeli chodzi o ubiór i różnego typu akcesoria, to liczy się przede wszystkim dobry gust, schludność i klasa. Jeżeli ktoś nosi markowe rzeczy gustownie i wyłącznie dla siebie, to super, jego sprawa na co wydaje kasę, jednak samo to nie wystarczy by zainteresować mnie sobą. Natomiast strasznie odrzucają mnie typki, które świecą po oczach tymi pierdółkami, krzycząc całemu światu na co ich nie stać. Typowe cwaniaczki w obcisłej białej koszulce, aviatory, zegarek, bmw/audi, adidaski, ajfon w rąsi, plus mina srajacego kota (miało być groźnego tygrysa ) i ejj bejbe patrz na mnie jaki jestem piękny i bogaty bleeee
Noirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 17:27   #427
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
Napisane przez Noirenne Pokaż wiadomość
Natomiast strasznie odrzucają mnie typki, które świecą po oczach tymi pierdółkami, krzycząc całemu światu na co ich nie stać. Typowe cwaniaczki w obcisłej białej koszulce, aviatory, zegarek, bmw/audi, adidaski, ajfon w rąsi, plus mina srajacego kota (miało być groźnego tygrysa ) i ejj bejbe patrz na mnie jaki jestem piękny i bogaty bleeee
Z czystej ciekawości - co to znaczy "świecą po oczach" i krzyczą całemu światu? Bo podejrzewam że nie chodzi ci o krzyczenie werbalne, a akurat pech chciał że mam te złe okulary, auto, buty i telefon, nawet biały podkoszulek mam dzisiaj na sobie. Nie wiem jak jest u mnie z miną srającego kota, ale... zaciekawiłaś mnie. Na czym polega różnica między posiadaniem bardzo powszechnych, masowych marek a "świeceniem nimi po oczach"?
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-25, 17:29   #428
jalouse
Wtajemniczenie
 
Avatar jalouse
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 729
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość


Dodam jeszcze, że np. posiadanie pomalowanych paznokci to nie to samo, co bycie osobą zafascynowaną paznokciami i która chce gadać tylko o hybrydach i naklejkach.

Facet może być dobrze ubrany i praktycznie nie poświęcać żadnego czasu na jaranie się markami czy rozmyślania o najnowszych trendach. Uważam że mój mąż dobrze się ubiera, a "modzie" poświęca zero czasu, szczerze nienawidzi zakupów, i... brzydko, ale negatywnie postrzega osoby goniące za trendami. Zna swoje wymiary, wie co dobrze na nim leży, jakie kolory mu pasują, którym markom ufa. Dosłownie 1-2 w roku robi hurtowe zakupy przez internet - może półtorej godziny wysiłku i jest ubrany na cały rok
Dla mnie facet może interesować się modą. Niby w czym takie hobby jest gorsze od motoryzacji? Moda nie wyklucza innych zainteresowań.
jalouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 17:33   #429
szalony_smietnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Bardzo podobaja mi sie murzynki z deliktana cera nie przypada mi do gustu uroda polek pzepraszam za okreslenie ale wiekszosc ma okrogle twarze jak ziemniak albo paczek i nie podoba mi sie to za bardzo.

Mialem kiedys sytuacje gdzie w jednym pubie tanczylem i jedna z murzynek na mnie wskoczyla potnczylem tak troche ale potem szybko ucieklem bo jestem wsytdliwym chlopakiem i zazwyczaj jak kobiety do mnie podchodzily to bardzo delikatnie i serdecznie i za bardzo nie jestem gotowy na takie szybkie skoki przyznam ze Polki sa bardziej subtelne jezeli chca okazac ze im sie podobasz albo moze troche sa toba zainteresowane.
szalony_smietnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 17:40   #430
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
Napisane przez jalouse Pokaż wiadomość
Dla mnie facet może interesować się modą. Niby w czym takie hobby jest gorsze od motoryzacji? Moda nie wyklucza innych zainteresowań.
Nie uważam że jest "lepsze" czy "gorsze". Osoby intensywnie jarające się motoryzacją też tracą w moich oczach, podobnie jak entuzjaści piłki nożnej czy ręcznej. Jeśli mam wybierać, wybieram faceta którego hobby są dla mnie ciekawe.
Co do zainteresowania modą - jestem po prostu dość sceptycznie nastawiona do masowego wcielenia tego przemysłu od strony etycznej i ekologicznej. Ktoś kto fascynuje się tym co jest "ważne tym sezonie" i bierze ten cały cyrk bardzo na poważnie po prostu nie byłby dla mnie dobrym materiałem na partnera.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 17:51   #431
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Krewet chyba też gdzieś pisał, że dziewczyna może mieć nawet krzywe nogi, byle szczupła była(no i w sukience )

Z polskiego showbiznesu jeszcze Marek Bukowski to niezłe ciacho, fakt troszkę się posunął (ale dalej jest hipnotyzujący)
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-25, 17:53   #432
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Nie uważam że jest "lepsze" czy "gorsze". Osoby intensywnie jarające się motoryzacją też tracą w moich oczach, podobnie jak entuzjaści piłki nożnej czy ręcznej. Jeśli mam wybierać, wybieram faceta którego hobby są dla mnie ciekawe.
Co do zainteresowania modą - jestem po prostu dość sceptycznie nastawiona do masowego wcielenia tego przemysłu od strony etycznej i ekologicznej. Ktoś kto fascynuje się tym co jest "ważne tym sezonie" i bierze ten cały cyrk bardzo na poważnie po prostu nie byłby dla mnie dobrym materiałem na partnera.
Otóż to. Jak zwykle ładniej moje myśli ujmujesz

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Krewet chyba też gdzieś pisał, że dziewczyna może mieć nawet krzywe nogi, byle szczupła była(no i w sukience )

Z polskiego showbiznesu jeszcze Marek Bukowski to niezłe ciacho, fakt troszkę się posunął (ale dalej jest hipnotyzujący)
Nie nogi tylko nóżki!!!
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 17:57   #433
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 560
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Gdzieś czytałem, że ideał urody dąży do wartości średniej populacji.


A do meritum.

Nasze chłopaki z marynarki i lotnictwa mieli podobno wielkie powodzenie u Angielek w latach 40'ych XXw, a potem starczyło 40 lat PRLu, gdzie średnie zarobki były 30dol, wtedy każdy zagraniczniak miał klasę, urodę i strój nie do pobicia przez krajowych przystojniaków.
Teraz już wszystko wraca do normy i szaty typu normalny garniak na formalne okoliczności, a dalej przez klub, spacer, grill, do samych do plaży w bermudach. Taki zestaw gwarantuje odpowiedni poziom atrakcyjności u kobiet - wszędzie. Do tego fryzura na sierżanta, zarost od zera do 0,5-1mm.
Żadne tam metro-geje, czy ćwieko-punki nie podskoczą.
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 18:07   #434
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Ja nie ogarniam jak mozna wydawac gruby hajs na jakies ubrania czy dodatki. No, jak ktos ma, to kto mu broni. I nie mowie tutaj o cenach typu 800 za szpilki czy patyk za sukienke, ale jakies 2 banki dolcow za zegarek? Czy 30 patykow za buty? Nie wiem, ja wolalabym zrobic sobie dodatkowe wakacje niz kupic ladny ciuch, ale wart kilka samochodow.

Ale lubie jak facet ma swoj indywidualny styl ubioru. Oczywiscie nie na zasadzie przesadnego podazania za moda, ale jak sie interesuje i sam stylizuje w wyjatkowy sposob, nawet jezeli ogolnie jest on postrzegany jako (duzy cudzyslow) 'malo meski' czy dziwny. Pokazuje to jak bardzo pewny siebie jest facet, jaki ma dystans i jak sie wyroznia w tlumie. Absolutnie nie chodzi o drogie ciuchy, ale nietuzinkowe, w jego wlasnym stylu. No i oczywiscie jezeli to fajnie wyglada, a nie po prostu dziwnie. Jakos ostatnio mam taka zajawke na to
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 18:07   #435
jalouse
Wtajemniczenie
 
Avatar jalouse
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 729
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Nie uważam że jest "lepsze" czy "gorsze". Osoby intensywnie jarające się motoryzacją też tracą w moich oczach, podobnie jak entuzjaści piłki nożnej czy ręcznej. Jeśli mam wybierać, wybieram faceta którego hobby są dla mnie ciekawe.
Co do zainteresowania modą - jestem po prostu dość sceptycznie nastawiona do masowego wcielenia tego przemysłu od strony etycznej i ekologicznej. Ktoś kto fascynuje się tym co jest "ważne tym sezonie" i bierze ten cały cyrk bardzo na poważnie po prostu nie byłby dla mnie dobrym materiałem na partnera.
Takie sztywne podejście do zainteresowań byloby dla mnie dysklafikujace, bez różnicy co to za hobby.
jalouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 18:14   #436
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
Napisane przez jalouse Pokaż wiadomość
Takie sztywne podejście do zainteresowań byloby dla mnie dysklafikujace, bez różnicy co to za hobby.
Spoko, ja uważam że zainteresowania nie istnieją w próżni, a są w jakimś sensie odzwierciedleniem naszych priorytetów i wartości.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 18:15   #437
Noirenne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 28
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Z czystej ciekawości - co to znaczy "świecą po oczach" i krzyczą całemu światu? Bo podejrzewam że nie chodzi ci o krzyczenie werbalne, a akurat pech chciał że mam te złe okulary, auto, buty i telefon, nawet biały podkoszulek mam dzisiaj na sobie. Nie wiem jak jest u mnie z miną srającego kota, ale... zaciekawiłaś mnie. Na czym polega różnica między posiadaniem bardzo powszechnych, masowych marek a "świeceniem nimi po oczach"?
Opis dotyczy akurat facetów, ale kobiet również może dotyczyć. Ciężko opisać te różnice, ja coś takiego dostrzegam w zachowaniu, albo nie wiem, z twarzy to wyczytuję ale dam też przykład -obklejanie się logami, w typie jak już chyba wcześniej wspomniani "Doda i Radzio". Można nosić markowe rzeczy z klasą, bez oczo☠☠☠nych metek. Osobiście nie zwracam uwagi czy mijana osoba ma dzisiaj torebkę od Gucci czy może Chanel, więc trzeba się na prawdę postarać, żebym to zauważyła.
Biała koszulka jest spoko, byle nie za ciasna. Facet w ubraniu dopasowanym do sylwetki jak najbardziej.
Noirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 18:20   #438
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Spoko, ja uważam że zainteresowania nie istnieją w próżni, a są w jakimś sensie odzwierciedleniem naszych priorytetów i wartości.
Część osób nie interesuje się moda jako najbardziej aktualnymi trendami tylko moda jako czymś vintage, kieckami z szaf mam, plecakiem po dziadku, czymś z drugiej ręki. Moda może mieć też bardziej etyczną twarz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 18:28   #439
Noirenne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 28
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
Gdzieś czytałem, że ideał urody dąży do wartości średniej populacji.


A do meritum.

Nasze chłopaki z marynarki i lotnictwa mieli podobno wielkie powodzenie u Angielek w latach 40'ych XXw, a potem starczyło 40 lat PRLu, gdzie średnie zarobki były 30dol, wtedy każdy zagraniczniak miał klasę, urodę i strój nie do pobicia przez krajowych przystojniaków.
Teraz już wszystko wraca do normy i szaty typu normalny garniak na formalne okoliczności, a dalej przez klub, spacer, grill, do samych do plaży w bermudach. Taki zestaw gwarantuje odpowiedni poziom atrakcyjności u kobiet - wszędzie. Do tego fryzura na sierżanta, zarost od zera do 0,5-1mm.
Żadne tam metro-geje, czy ćwieko-punki nie podskoczą.
A jaka to fryzura "na sierżanta" ? Jezeli kilku centymetrowy jeżyk to nie, nie gwarantuje odpowiedniego poziomu atrakcyjności u wszystkich kobiet.

Moim męskim typem jest Renan Pacheco i Levi Dylan
Noirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-25, 18:31   #440
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Część osób nie interesuje się moda jako najbardziej aktualnymi trendami tylko moda jako czymś vintage, kieckami z szaf mam, plecakiem po dziadku, czymś z drugiej ręki. Moda może mieć też bardziej etyczną twarz.
Może. Na potrzeby dyskusji założyłam, że mówimy o masowym nurcie mody i podążaniem za trendami, a nie np. haftem haute couture, belgijską awangardą czy vintage
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 18:46   #441
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Część osób nie interesuje się moda jako najbardziej aktualnymi trendami tylko moda jako czymś vintage, kieckami z szaf mam, plecakiem po dziadku, czymś z drugiej ręki. Moda może mieć też bardziej etyczną twarz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mozna sie interesowac moda jako taka, miec jakis tam swoj styl i wtedy jak najbardziej czerpac z masowych trendow. Maison Margiela to jest masowka, a jednoczesnie bardzo awangardowe atelier, uwielbiane wsrod studentow kierunkow fashion etc. Nie wiem czemu mainsteam = wielkie logo i wiesniactwo. Teraz taki przyszedl trend (niestety), ze nawet Dior wali giga logo na wszystko, ale jednoczesnie Dior ma w swojej ofercie klasyczne bar jackets, ktore sa kwintesencja szyku. I tez mainsteam. Uwazam, ze istnieje tyle nurtow i trendow, ze mozna byc i modnym i stylowym, a zainteresowanie moda nie rowna sie slepemu podazaniu, do czego niektorzy staraja sie splaszczyc temat.

Ogolnie odrzuca mnie epatowanie logami. Wole designy, ktore wiadomo ludzie sa w stanie rozpoznac, ale bez ordynarnosci. Ok, wyjatkiem jest Tom Ford. Logo jak byk, ale jest w tej marce cos niesamowicie eleganckiego.

Edytowane przez Ava_
Czas edycji: 2019-04-25 o 18:49
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 18:51   #442
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Uwazam, ze polscy mezczyzni sa przystojni i jest na co popatrzec. Podkreslam popatrzec, bo jesli chodzi o zwiazek to juz inna sprawa.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 19:09   #443
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
Napisane przez Noirenne Pokaż wiadomość
Moim męskim typem jest Renan Pacheco i Levi Dylan
Ten Renan to jest dla mnie idealny wlasnie przyklad typu 'Mister Polski'. Nie, nie, nie
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 19:13   #444
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
A co sadziecie o cheryl cole uznana za najseksowniejsza kobiete?
bardzo ładna kobieta , nie mam uwag.

Cytat:
Jeśli chodzi typowo o wyglad, to dla mnie zamiata te wszystkie panie powyżej Julia Montes
okropna jak dla mnie kompletnie nie moje preferencje.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 19:16   #445
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
Napisane przez Noirenne Pokaż wiadomość
A jaka to fryzura "na sierżanta" ? Jezeli kilku centymetrowy jeżyk to nie, nie gwarantuje odpowiedniego poziomu atrakcyjności u wszystkich kobiet.

Moim męskim typem jest Renan Pacheco i Levi Dylan
Obaj kompletnie nie mój typ, kategoria "jestem piękny i uroczy i układanie włosów zajmuje mi więcej czasu niż tobie", kompletnie nie podobają mi się tacy androginiczni faceci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 19:17   #446
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
A, no jeszcze nie wiem, co jest zlego w niedepilowaniu sie w zimie i jak nie ma sie faceta.
dla mnie to słabe.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 19:18   #447
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
dla mnie to słabe.
Dla mnie normalne, nie przeszkadza mi własne (swoją drogą niewielkie) owłosienie wiec skoro nikt poza mną go nie ogląda to mi to zwisa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 19:19   #448
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
Dodatkowo wydaje mi się, ze Rosjanki/Ukrainki lepiej się ubierają i malują.
nie wiem, trochę kojarzą mi się z krzykliwością.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Dla mnie normalne, nie przeszkadza mi własne (swoją drogą niewielkie) owłosienie wiec skoro nikt poza mną go nie ogląda to mi to zwisa.
no każdy jak lubi, wg mnie to nie jest fajne i fajniejsze wg mnie jest także dbanie o siebie w domu i chodzenie w ładniejszych ciuchach (np. sukience niż dresie).
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 19:22   #449
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
no każdy jak lubi, wg mnie to nie jest fajne i fajniejsze wg mnie jest także dbanie o siebie w domu i chodzenie w ładniejszych ciuchach (np. sukience niż dresie).
No w sukienkach czasem chodzę po domu bo są wygodne dla mnie, ale żeby się jakoś specjalnie stroić jak nikt mnie nie widzi? Eee nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Dbanie o siebie to dla mnie dbanie o cerę np. i to oczywiście uskuteczniam regularnie bo to nie jest cos co załatwię nagle w kilka minut jak kwestie owłosienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 19:22   #450
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Atrakcyjność Polek i Polaków na tle innych nacji

Cytat:
Dostałem odpowiedzi na pytanie, którego nie zadałem.
To u niektórych wiazażanek się włączył ból odwłoka, który wywołał atak na moją osobę.

Ewidentnie trafiłem w wasze czułe punkty, a to znaczy, że wymienione grzeszki Polek was dotykają personalnie.

Zadbajcie o siebie dziewczyny.
Pewnie masz dość racji w tamtej swojej wypowiedzi która tak zgrabnie rozkręciła temat.
Nie, nie utożsamiam się z tym wizerunkiem bo jw., uważam że nie jest sztuką jeśli jest się zdrową sprawną osobą golić ciało (w tym ręce) codziennie, pilnować depilacji, i ogólnie fajniej jest prezentować się atrakcyjniej, ładniej ubierać, po prostu. No i wolę długie włosy.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-29 12:55:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.