Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-18, 23:36   #451
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
37 to u takich bobasów normalna temperatura.
A codziennie tak nie śpi? Bo mój ma tak, że np. 2 dni z rzędu w dzień praktycznie nie śpi, to potem na 3 dzień nadrabia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Wczoraj też miał 37 to normalna temperatura niemowląt

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Wiem, ale i tak wolę czuwać. Wczesniej jak mierzylam to właśnie miał 36.7.
Mój mam wrażenie mało co śpi w dzień.
Dzisiaj co 2 h pobudka: karmienie, usypianie i jak dla mnie to nie mam po co zamykać oczu
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 06:29   #452
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ada ma katar z nikąd się nie wziął, starsza się katarzy. Ganiałam ją od Ady, ale ona się zapomina. Wczoraj to aż się popłakała, że nie pozwalamy jej się zbliżać i że tylko ona dostaje takie zakazy.
Póki co odciągnęłam fridą co by nie odkurzać bladym świtem Miałam złudne nadzieje, że nie będę miała okazji wypróbować jak działa katarek
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 06:39   #453
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Anuhaaaaa, zdrowia dla Adki! I dla starszej też!
Matko jak mnie dzisiaj Ola przeorała. Usnęła o 21, pobudka po 22. Ja spać się położyłam po 23. Ta znowu tak niespokojnie spała, wierciła się, kwękała. ( Jak to śmiesznie określa tż: kitwasiła się). Zafundował a mi pobudkę po 1, 3,4 i 5.30. Po 3 wzięłam ją do nas. Nic to nie dało. Teraz jeszcze drzemie przy akompaniamencie suszarki. ( Chyba trochę jej brzuch znowu dokucza, bo stęka przy gazach).
Dzisiaj znowu ma gości, ale nic jej nie mówiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 06:41   #454
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dzień dobry
Anuha ja wczoraj o 2 w nocy leciałam z odkurzaczem dobrze, że grube mury to nic nie słychać. A przynajmniej sąsiadka pod nami tak twierdzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 06:54   #455
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

No muszę wypróbować jak to działa najpierw, bo blady świt to kiepski czas na takie rozkminki nienawidzę kataru u niemowlaków. Dzień w którym moje dzieci nauczyły się dmuchać nos był zawsze dla mnie super przełomowy w opanowywaniu przeziębień.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 07:04   #456
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja się nie pitole i katarek chodzi dzień i noc. Ale już od 5 jak używam to się modlę żeby starszy się nie obudzil bo to by było już koniec spania...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 07:13   #457
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Anuhaaa, Sq zdrówka dla dzieciaczkow
Ja oczy na zapałki. Mały co chwilę jadł w nocy, a teraz oczywiście butla bo ryk.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-19, 07:13   #458
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U nas dziś pobudka o 6, ale całe szczęście jak Stasia się wsadzi do łóżeczka, włączy karuzelę i rozstawi na widoku książeczki kontrastowe to jest dość cicho, więc z 15 minut jeszcze poleżałam i zdążyłam też zrobić kawkę. Także może będziemy żyć. W planach na dziś spacer w parku z moją przyjaciółką a wieczorem pakowanie bo jutro jedziemy nad jezioro na działkę, około 100 km w jedną stronę - to będzie najdłuższa podróż Stasia jak na razie. Mam zamiar sobie tam z nim zrobić ładne zdjecia bo wiecie jak to jest... Sq chyba o tym pisała jeszcze w ciąży, że mama ma mało zdjęć z dzieckiem. To prawda, ja mam głównie selfie a z okresu noworodkowego to może z 5 ale tu się akurat nie dziwię bo czułam się jak rozjechana. Teraz staram się nadrobić. Mam nadzieję, że ta sesja na którą idziemy fajnie wyjdzie. Chciałam ją zrobić po 3 sierpnia bo idę 31 lipca do fryzjera i miałabym ładniejsze włosy ale już chrzanić to, jak zależy mi żeby był na zdjęciach jak najmniejszy to idę na nie jak najszybciej, każdy tydzień to dużo dla takiego bobasa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 07:16   #459
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Lilly dlatego ja tak ciągle robię te zdjęcia. No ale i tak szlak trafił, dane są nie do odzyskania nawet u profesjonalisty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 07:24   #460
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Lilly dlatego ja tak ciągle robię te zdjęcia. No ale i tak szlak trafił, dane są nie do odzyskania nawet u profesjonalisty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak, pisałaś o tym szkoda a przypomnij jeszcze z jakiego okresu zdjęcia straciłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 07:28   #461
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
No tak, pisałaś o tym szkoda a przypomnij jeszcze z jakiego okresu zdjęcia straciłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na szczęście tylko z ostatnich wycieczek do Sandomierza, Kazimierza i w Bieszczady plus takie domowe. Mam pojedyncze zrzucone na telefon, no ale miałam zdjęcia chłopaków razem, nasze wspólne rodzinne czy właśnie ja sama. W chuscie miałam takie ładne, a niektóre mieliśmy w tym samym miejscu gdzie byliśmy z Bartkiem jak był malutki. Udało mi się zrzucić ciążowe i noworodka na dysk na szczęście, bo bym się chyba totalnie zaryczała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-19, 07:28   #462
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Od 3 dni probuje wbic sie w rozmowe i zawsse jak zaczynam pisac to gnom mnie potrzebuje
Byla rozmowa o opiece przez dziedkow, z mojej strony nie moge liczyc na pomoc za to z tz jak najbardziej. Teraz rodzice jego siedza w pl wiec lipa ale oni bardzo by chcieli malego np na weekend. Tylko ze my nie zamierzamy ich wykorzystywac jezeli nie widzimy potrzeby. Siostra tzta praktycznie od noworodka do 8msc oddawala czasami mala 3weekendy w miesiacu i szla na imprezy. Dziadkowie oczywiscie nic nie powiedzieli ale tez im to srednio zaczelo pasowac dopiero po tych 8msc moj tesc sie postawil. Teraz jak mloda chce nocowac to tez jej nie odmowia chocby mieli inne plany, dla mnie troche niezdrowa sytuacja ale to nie moja sprawa. Dlatego tz jest tak wyczulony na porzucanie dziecka.
Mlody dzis wstal o 3:40 na jedzenie po zmianie pamoersa jeszcze plakal i wciagna dodatkowe 30ml ale spac nie poszedl. Kwekal w lozeczku gdy ja mleko odciagalam jak skonczam o 4:30 to tez zaczal do mnie gugac i sie usmiechac, sama slodycz ale niestrawna dla mnie tak wczesnie musialam do mnie dosunac lozeczko bo tak machal rekami ze nie mogl zasnac, chyba dooiero po 5 poszlam spac. Teraz ide zrobic sobie kawke poki gnom spi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 07:32   #463
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Misha, u mnie też było dziś guganie i uśmiechy - o 3 w nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 07:42   #464
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Kiedyś trafiłam na nazwę skok technologiczny. Ze dziecko tak przeżywa nowe skille że w każdej okazji to robi... Trafiłam bo mój taki był. Punkt 3 i gadanie. Później obroty, później bujanie się na 4 o tej 3... Miesiącami o 3 zapewniał nam rozrywkę.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 07:58   #465
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Lilly dlatego ja tak ciągle robię te zdjęcia. No ale i tak szlak trafił, dane są nie do odzyskania nawet u profesjonalisty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Na szczęście tylko z ostatnich wycieczek do Sandomierza, Kazimierza i w Bieszczady plus takie domowe. Mam pojedyncze zrzucone na telefon, no ale miałam zdjęcia chłopaków razem, nasze wspólne rodzinne czy właśnie ja sama. W chuscie miałam takie ładne, a niektóre mieliśmy w tym samym miejscu gdzie byliśmy z Bartkiem jak był malutki. Udało mi się zrzucić ciążowe i noworodka na dysk na szczęście, bo bym się chyba totalnie zaryczała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O.jaaaa ale szkoda... Mi się wszystko zapisuje na dysku Google automatycznie, fakt że u mnie są głównie telefonem robione zdjecia
Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Od 3 dni probuje wbic sie w rozmowe i zawsse jak zaczynam pisac to gnom mnie potrzebuje
Byla rozmowa o opiece przez dziedkow, z mojej strony nie moge liczyc na pomoc za to z tz jak najbardziej. Teraz rodzice jego siedza w pl wiec lipa ale oni bardzo by chcieli malego np na weekend. Tylko ze my nie zamierzamy ich wykorzystywac jezeli nie widzimy potrzeby. Siostra tzta praktycznie od noworodka do 8msc oddawala czasami mala 3weekendy w miesiacu i szla na imprezy. Dziadkowie oczywiscie nic nie powiedzieli ale tez im to srednio zaczelo pasowac dopiero po tych 8msc moj tesc sie postawil. Teraz jak mloda chce nocowac to tez jej nie odmowia chocby mieli inne plany, dla mnie troche niezdrowa sytuacja ale to nie moja sprawa. Dlatego tz jest tak wyczulony na porzucanie dziecka.
Mlody dzis wstal o 3:40 na jedzenie po zmianie pamoersa jeszcze plakal i wciagna dodatkowe 30ml ale spac nie poszedl. Kwekal w lozeczku gdy ja mleko odciagalam jak skonczam o 4:30 to tez zaczal do mnie gugac i sie usmiechac, sama slodycz ale niestrawna dla mnie tak wczesnie musialam do mnie dosunac lozeczko bo tak machal rekami ze nie mogl zasnac, chyba dooiero po 5 poszlam spac. Teraz ide zrobic sobie kawke poki gnom spi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się zdarzyło zostawić małego rodzicom na noc ze 2 razy może ale to było ustalone sporo wcześniej... No tak żeby większość weekendów w miesiącu to nie.
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Kiedyś trafiłam na nazwę skok technologiczny. Ze dziecko tak przeżywa nowe skille że w każdej okazji to robi... Trafiłam bo mój taki był. Punkt 3 i gadanie. Później obroty, później bujanie się na 4 o tej 3... Miesiącami o 3 zapewniał nam rozrywkę.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
O mamo to są właśnie uczucia ambiwalentne, uśmiechy i guganie w środku nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 08:01   #466
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

To ja wam powiem, gdy uzywalismy pieluch z hippa to maly noc w noc rozbudzal sie na przewijaku i gadal do tego opakowania i usmiechal sie. Tylu usmiechow co ta paczka pampkow to ja z tz razem nigdy nie dostalismy, normalnie jakby sie zakochal. Pozniej juz trzymalam ja na podlodze zeby sie mlody nie rozbudzal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 08:21   #467
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

anuha
zdrowka dla dziewczyn


co do mezow,to moj za wiele nie zajmuje sie mlodym, max na godzine z nim zostawal,
ale moj maz nie ma czasu po tylku sie podrapac, jest pszczelarzem, wiec od kwietnia do wrzesnia non stop na pasiece, a pracuje tez na etacie, a do tego mieszkamy na wsi, wiec koszenie trawy, warzywniak... opal na zime- wszystko spadlo teraz na niego


w weekendy rano sie troche mlodym zajmuje
czasem usypia, bo ladnie nauczyl sie zasypiac ze smokiem


no i sporo czasu poswieca corce, zabiera na rowery itp


takze ja o dluzszym wyjsciu do zimy moge zapomniec. coz, zycie.

Edytowane przez Olusiaa_
Czas edycji: 2019-07-19 o 08:23
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 08:41   #468
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87009043]Anuhaaa, Sq zdrówka dla dzieciaczkow
Ja oczy na zapałki. Mały co chwilę jadł w nocy, a teraz oczywiście butla bo ryk.[/QUOTE]Powiem Ci że nie wiem ocb z tym rykiem przy piersi. Myślałam wcześniej że to o ilość mleka chodzi, ale wczoraj się przekonałam że nie. Po prostu wieczorem jest w☠☠☠☠ przy cycu i tyle. Więc zmieniam tylko piersi naście razy po 3 minuty max każda
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Misha, u mnie też było dziś guganie i uśmiechy - o 3 w nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaaa, to gadanie i uśmiechy w środku nocy są the best. Nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
To ja wam powiem, gdy uzywalismy pieluch z hippa to maly noc w noc rozbudzal sie na przewijaku i gadal do tego opakowania i usmiechal sie. Tylu usmiechow co ta paczka pampkow to ja z tz razem nigdy nie dostalismy, normalnie jakby sie zakochal. Pozniej juz trzymalam ja na podlodze zeby sie mlody nie rozbudzal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dobryyyy jest!
Usypiam panienkę w wózku w ogrodzie. Na wertepach. ostatnio lubi i nawet usypia. Co jest dla mnie niezłym szokiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 08:44   #469
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Agadzie no a ja głównie aparat, bo wg mnie są lepszej jakości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-19, 08:53   #470
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

To na pewno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 08:54   #471
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Mała wczoraj godzinę zasypiała, myślałam że będzie znowu ciężka noc a ona prawie do 3 spała :O Ale o 6 odmówiła drzemania nawet ze mną, coś za coś.

Uśmiechów w nocy nie ma, tylko na szybko pampers, jedzenie i odpływa
Ale z rana mnóstwo

Wszystkie zdjęcia mam automatycznie zapisywane w chmurze, ale cykam komórką.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 08:59   #472
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
To ja wam powiem, gdy uzywalismy pieluch z hippa to maly noc w noc rozbudzal sie na przewijaku i gadal do tego opakowania i usmiechal sie. Tylu usmiechow co ta paczka pampkow to ja z tz razem nigdy nie dostalismy, normalnie jakby sie zakochal. Pozniej juz trzymalam ja na podlodze zeby sie mlody nie rozbudzal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leje

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Powiem Ci że nie wiem ocb z tym rykiem przy piersi. Myślałam wcześniej że to o ilość mleka chodzi, ale wczoraj się przekonałam że nie. Po prostu wieczorem jest w przy cycu i tyle. Więc zmieniam tylko piersi naście razy po 3 minuty max każda Taaaa, to gadanie i uśmiechy w środku nocy są the best. Nie wiem czy śmiać się czy płakać. dobryyyy jest!
Usypiam panienkę w wózku w ogrodzie. Na wertepach. ostatnio lubi i nawet usypia. Co jest dla mnie niezłym szokiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja zasypia w wózku jak jedzie... I tak spi..zatrzymam się to się budzi :/ żadne moje dziecko na tarasie nie będzie spało...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 09:10   #473
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Mi ciężko jest się odnieść do kwestii zostawiania dziecka z tż bo wiem, że mam spokojne dziecko i może gdybym miała high need to bym inaczej gadała. Nie jestem człowiekiem betonem i wiele poglądów mi się zweryfikowało na podstawie wątku i teraz nabywanego doświadczenia. Chce tylko powiedzieć, że ja nigdy chyba nie rozpatrywałam tego, czy zostawiać dziecko z tz. Dla mnie to było po prostu oczywiste. Staszek jest mamusiowy, jest przytulasem i bywało różnie. Zdarzało się, że wychodziłam i on płakał, oczywiście serce mnie bolało bo u mnie jak tylko zakwili to już jest na rękach,ale po prostu wychodziłam z założenia,że musi umieć bez problemu zostać z tatą. Nie wiem, czy to dobrze, czy to źle, ale dla mnie macierzyństwo nie łączy się z takim przyspawaniem do dziecka, że tylko mama. ale to są tylko moje odczucia i naprawdę wiem, że dużo zależy od dziecka. Może przy drugim będę inaczej gadać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się w 100% i podpisuje się rękami i nogami. Mój tż od początku zostawał (był zmuszony jak ja lezalam w szpitalu) i teraz nie ma problemu jak ja ide na rzęsy, paznokcie itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 09:12   #474
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Jezeli chodzi o szarpanie przy piersi to pociesze ze moj tak ma przy butelce. Nadchodzi 19 i mam ochote wzywac egzorcyzste. Mlody wypije np 50ml, zaczyna sie rzucac, ryczy histerycznie odbekiwwnie nie pomaga, raczki nie pomagaja. Butelke wypluea, smoczek na odleglosc. Mija z 20min placzu jakby go ze skory obdzierali i zalapuje butelke jakby pol dnia nie jadl plus musze dorabiac zazwyczaj. Nie rozumiem o co chodzi zupelnie, brzuszek miekki. Bskow brak. Kolo 21 oczy zamkniete i spi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 09:15   #475
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o szarpanie przy piersi to pociesze ze moj tak ma przy butelce. Nadchodzi 19 i mam ochote wzywac egzorcyzste. Mlody wypije np 50ml, zaczyna sie rzucac, ryczy histerycznie odbekiwwnie nie pomaga, raczki nie pomagaja. Butelke wypluea, smoczek na odleglosc. Mija z 20min placzu jakby go ze skory obdzierali i zalapuje butelke jakby pol dnia nie jadl plus musze dorabiac zazwyczaj. Nie rozumiem o co chodzi zupelnie, brzuszek miekki. Bskow brak. Kolo 21 oczy zamkniete i spi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziecko odreagowuje cały dzień. Płacz to jedyna forma wypowiedzi. Skarży się że głośno było przy ulicy, że jasno w windzie itp.. Musi się wywewnetrznic żeby spokojnie zasnac nie ma nic wspólnego z jedzeniem i fizycznym odcxucirm dziecka

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 09:15   #476
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja się nie pitole i katarek chodzi dzień i noc. Ale już od 5 jak używam to się modlę żeby starszy się nie obudzil bo to by było już koniec spania...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Wyłącza Ci się odkurzacz po jakimś czasie używania tego katarka? Nam się zapala czerwona dioda pochodzi jeszcze chwilę i się wyłącza:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 09:20   #477
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Wyłącza Ci się odkurzacz po jakimś czasie używania tego katarka? Nam się zapala czerwona dioda pochodzi jeszcze chwilę i się wyłącza:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie... Zreszta używam jakieś 12s. Przecież to można 5s na dziurkę więc no..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 09:21   #478
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Nie... Zreszta używam jakieś 12s. Przecież to można 5s na dziurkę więc no..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Po 5s to dopiero zaczynają gile wylatywac ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 09:26   #479
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o szarpanie przy piersi to pociesze ze moj tak ma przy butelce. Nadchodzi 19 i mam ochote wzywac egzorcyzste. Mlody wypije np 50ml, zaczyna sie rzucac, ryczy histerycznie odbekiwwnie nie pomaga, raczki nie pomagaja. Butelke wypluea, smoczek na odleglosc. Mija z 20min placzu jakby go ze skory obdzierali i zalapuje butelke jakby pol dnia nie jadl plus musze dorabiac zazwyczaj. Nie rozumiem o co chodzi zupelnie, brzuszek miekki. Bskow brak. Kolo 21 oczy zamkniete i spi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to to! To samo miałam napisać. Od wczoraj cyrki przy butelce ;/ może skok(?)

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Po 5s to dopiero zaczynają gile wylatywac ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A dajesz sól lub wodę spray fo noska?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-19, 09:30   #480
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Po 5s to dopiero zaczynają gile wylatywac ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No cóż... Może warto się zastanowić że skoro są tak głęboko w zatokach to bez sensu je wyciągać?, a psikasz coś wcześniej? Inhalujesz?
Bo jak osciagasz tak ze raz długo nic nie leci, dwa dluuuho ciągnie sz to jak dla mnie tylko podrazniasz śluzowke która zaczyna dalej pracować mocniej i produkować więcej kataru. Sama nakrwcasz katar.inna sprawa że nos uszy itp są połączone. Trzeba pilnować otwartej buzi. Możesz uszkodzić zatoki lub uszy jak tak ciągniesz. Producent mówi 5s z jakiegoś powodu

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.