Mamy sierpniowe 2018 cz.1 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-06, 15:47   #2701
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Trafiłam w końcu do lekarza i się przepisałam do poz. Wynik cytologii będę miała w necie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 16:16   #2702
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Widzę że pedicitamol jest sporo mocniejszy od apapu, dobrze wiedzieć, bo oprócz Ibupromu nie miałam jej co podawać... choć Ibuprom sobie darowałam, bo i tak mała cierpi i tak i nie chce już jej podawać za bardzo. Dzisiaj spała 2h rano A potem 1h po południu ale z przerwą. Obecnie jestem u teściowej, ale zaraz się zbieram. Męża nie ma cały dzień bo dostał dotacje i siedzi na szkoleniach, a po szkoleniach pracuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 21:03   #2703
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

No właśnie z tymi prezentami to kosmos jakiś, ja wszystkich błagam, żeby nie kupowali dziewczynom prezentów bez okazji a na okazję jakieś na prawdę małe, symboliczne, bo można utonąć w gadżetach.
Za małe ubranka systematycznie posyłam w świat po znajomych i rodzinie, dziś zrobiłam też przegląd zabawek i książeczek i wybrałam te ładniejsze, ale już nam nie potrzebne i dam kuzynce.

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Jak cię to pocieszy to ja wczoraj miedzy 24, a 1 wstawałam z 7 razy, jak spojrzałam na zegarek I dotarło do mnie, że dopiero 1 to się załamałam... potem do rana jeszcze drugie tyle pobudek. Raczej ząb nowy bo dzisiaj jej nie mogłam uśpić na drzemkę, pospała 30 min I wstała z rykiem. Dałam pedicitamol to jest ciut lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niezła noc. U nas, tfu tfu, od jakiegoś czasu lepiej, tzn. dwie pobudki w nocy na mleko i wsio. A też było momentami tak, że chciałam małą udusić po prostu. Tule że u nas zęby nie były przyczyną, bo nadal ma tylko 4. Sama nie wiem, czemu ona ma czasem takie jazdy w nocy.
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 21:13   #2704
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Już się boję co dostanie od rodziny ze strony swojego ojca o ile w ogóle ktoś coś jej da. Od mojej mamy lalkę dostsnie z akcesoriami wybierała ze mną już w grudniu na wyprzedaży moja siostra na pewno coś fajnego i funkcjonalnego z resztą jak jest okazja to siebie wzajemnie pytamy co dzieci potrzebują, dziadek(mój tata) jej wyśle kasę albo poprosi linki do rzeczy których potrzebuje i za coś zapłaci. Ode mnie nie wiem co dostanie tym bardziej że co jakiś czas dostaje książkę, zabawkę, ciastko bez cukru, chemi, polepszaczy czy innych syfów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 22:34   #2705
Kasza888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 493
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Hej!



Acidka super, że impreza i wakacje udane😊

Ja też we wrześniu wracam do pracy, co prawda pod koniec, Ale i tak zleci szybko🙄 za 3 tygodnie wracam do domu i do małego zacznie przychodzic na trochę teściowa, żeby się do niej przyzwyczajal, bo z moja mama jest tu cały czas, a one będą przychodzic na zmianę.



U nas na szczęście tylko 1 pobudka nad ranem, Ale jakoś ostatnio coś wcześniej, bo już koło 4 potrafi się obudzić, a tak spał do 5. Drzemki w ciągu dnia różnie, zwykle 2, dzis spał prawie 3h, a ja z córa na plaży😊



Roczek mamy już w przyszłym tygodniu😊
Kasza888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 05:56   #2706
Kasza888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 493
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Szaruskowa dobrze, że Poli nic się nie stało przy tym upadku.



Acidka super, że córa chodzi. Masz teraz więcej ruchu?😁



Sieciowa strasznie dużo masz tych pobudek🙄



Mój póki co też zasuwa przy meblach i kanapach sam, a tak to za rączkę, sam jeszcze nie chce spróbować😊
Kasza888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 10:46   #2707
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Acidka, a u nas jest ciężki ten czas kiedy Poli przechodzą zęby przez te szyjki zębowe. Taka budowa i tyle. Nic nie widać, a ona bije się po buzi itd... teraz ma coraz płycej lewą dwójkę i jedynke i dziś w nocy był co chwilę taki ryk... nawet po Ibupromie trochę jęczała:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 13:50   #2708
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

W takim tempie co nabijamy posty zastaną nas 2 roczki.

Ja nie pisuję nie bardzo mam o czym. Kupiłam dziecku komodę podwójna i w końcu doczekam się wysyłki w piątek(nie wiem kto mi pomoże skręcać). W weekend byliśmy nad jeziorem na biedo wakacjach na straty poszły jedne spodnie, z jednych robiłam 3/4 a drugie straciły gumki przedłużki żeby też uratować. Śmiali się ze mnie że na 3 dni wzięłam strasznie dużo ubrań a wyszło że starczyło na styk.
Z pobytu krótkiego na plaży nie mam jakoś miłych wspomnień może dlatego że ja byłam ze swoją sama a siostra swoim maluchem, dojazd z drogi pod jezioro wózkiem też do łatwych nie należał. Z praniem też jeszcze nie jestem na bieżąco.

Na plac zabaw przestałam brać zabawki i ja sadzac w piach nie widzę sensu skoro się i tak nie bawi i ostatnio woli na 4 zwiedzać plac zabaw.

Mama dziś znowu pojechała na działkę ale na 3dni to mam okazję sprzątać choć jak wróci znowu bałagan zrobi .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 20:41   #2709
elizakasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 157
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Hej chciałam Was zapytać , czy Wasze dzieci też mają taki niespokojny sen w nocy? Syn 3 sierpnia skończył roczek, od kilku miesięcy przesypia już noce, ale w trakcie snu chyba z 20 razy zmienia pozycję, śpi w poprzek łóżeczka, siada, raz głowa po jednej stronie łóżka, innym razem po 2, kopie w szczebelki. Nie budzi się przy tym, ale ja się budzę za każdym razem, bo niestety mam płytki sen. Męża to by z łóżkiem w nocy wynieśli, więc nawet tego nie rejestruje. Syn jest bardzo ruchliwym dzieckiem, już od miesiąca sprawnie chodzi, wszędzie go pełno, więc może to taki charakter?
elizakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 20:52   #2710
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Cytat:
Napisane przez elizakasia Pokaż wiadomość
Hej chciałam Was zapytać , czy Wasze dzieci też mają taki niespokojny sen w nocy? Syn 3 sierpnia skończył roczek, od kilku miesięcy przesypia już noce, ale w trakcie snu chyba z 20 razy zmienia pozycję, śpi w poprzek łóżeczka, siada, raz głowa po jednej stronie łóżka, innym razem po 2, kopie w szczebelki. Nie budzi się przy tym, ale ja się budzę za każdym razem, bo niestety mam płytki sen. Męża to by z łóżkiem w nocy wynieśli, więc nawet tego nie rejestruje. Syn jest bardzo ruchliwym dzieckiem, już od miesiąca sprawnie chodzi, wszędzie go pełno, więc może to taki charakter?
U nas to samo i dziecko też jest bardzo ruchliwe za dnia

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 21:05   #2711
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Cytat:
Napisane przez elizakasia Pokaż wiadomość
Hej chciałam Was zapytać , czy Wasze dzieci też mają taki niespokojny sen w nocy? Syn 3 sierpnia skończył roczek, od kilku miesięcy przesypia już noce, ale w trakcie snu chyba z 20 razy zmienia pozycję, śpi w poprzek łóżeczka, siada, raz głowa po jednej stronie łóżka, innym razem po 2, kopie w szczebelki. Nie budzi się przy tym, ale ja się budzę za każdym razem, bo niestety mam płytki sen. Męża to by z łóżkiem w nocy wynieśli, więc nawet tego nie rejestruje. Syn jest bardzo ruchliwym dzieckiem, już od miesiąca sprawnie chodzi, wszędzie go pełno, więc może to taki charakter?
Może pora przenieść do oddzielnego pokoju skoro Cię to budzi? Polecam, mój śpi sam od 8 mca życia wszyscy sypiamy lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 21:24   #2712
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Wciąż czekam na ten magiczny dzień przynajmniej jednego budzenia zapomniałam jak to jest spać w nocy bez przerwy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 22:46   #2713
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
Wciąż czekam na ten magiczny dzień przynajmniej jednego budzenia zapomniałam jak to jest spać w nocy bez przerwy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja naprawdę na sen nocny M narzekać nie mogę. Jest moim najlepiej śpiącym dzieckiem. Dlatego uważam że przeniesienie go do innego pokoju dużo mi dało. Wstaje wypoczęta, nikt mnie nie budzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 08:43   #2714
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Mnie chodziło że jada 3 razy więc tyle razy mam budzenie a tak nie narzekam na nic więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 10:27   #2715
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

__________________


Edytowane przez Sarahxoxo
Czas edycji: 2023-11-14 o 20:23
Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 19:25   #2716
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

moja miała etap takiego mocnego wiercenia tak między 9 a 11msc. i co chwilę siadała, potrafiła z 15 razy pod rząd próbować usiąść, a ja ją kładłam. obecnie też się wierci, ale dużo mniej i tylko w płytkiej fazie snu. uwielbia wkładać nogi między szczebelki. niestety nie każdy ma osobny pokój, ja nie mam, mała śpi z nami w sypialni (m3). poza tym bywały noce kiedy budziła się chyba z 20 razy- siadała, albo smoczek wypadł, albo przez zęby, albo na jedzenie, więc nie chciałoby mi się biegać do dziecka. jedyne co mi pozostało, to przeczekać i obecnie jest lepiej. jeszcze jedno- jak mąż chrapie, albo mała się szarpie w łóżeczku to ratują mnie stopery. tu gdzie mieszkam są kopalnie i w każdej rodzinie górnicy, więc załatwiam sobie górnicze i są genialne. raz tylko nie usłyszałam że mała głośno jęczy i mąż mnie obudził.

u nas dziś szał, 1 jedzenie w nocy. drugi raz się obudziła, rzuciłam ją na drugą stronę, żeby nakarmić z lewej piersi i jak ją przytuliłam, to poszła od razu spać bez jedzenia.

muszę się pochwalić, że moja córka przekonała się do butelki. wystarczyło- nic na siłę- pokazywać jej butelkę, udawałam że z niej jem mówiłam że mniaaam, ściągałam do niej swoje mleko. na początku trzeba było trochę namawiać żeby zjadła 50ml, następnego zjadła wszystko (60ml a reszta z piersi), i tak dziś 170ml część mm capri care a część moje strasznie długo je nie wiedziałam, że jedzenie z butelki tyle dzieciom zajmuje. z piersi jadła z 4 razy krócej. póki co je tylko wieczorem mm, chciałabym też przestać kp przed drzemkami ale nie wiem czym zastąpić pierś, chyba wodą to spróbuje załatwić. wieczorem o pierś nie prosi, zje butlę i gotowe. w nocy póki co chcę zostać przy kp.

Edytowane przez szaruskowa
Czas edycji: 2019-08-08 o 19:30
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 19:50   #2717
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Szaruskowa - no to brawa za postępy
Ja nadal kp, 2 razy w nocy (ok. 1 i 5), potem ok. 15 (tak będę wracać z pracy, więc tak małą już przestawiłam) i ok. 20 na spanie. Bardzo bym chciała, żeby zrezygnowała z jednego karmienia nocnego, najlepiej tego o 1 Wtedy to o 5 próbowałabym przesunąć jakoś na po 6 i to by był rodzaj śniadania przed żłobkiem, no bo tak będzie pewnie trzeba wstawać ok. 6:30. Ale to łatwo się pisze, bo w sumie wychodzi, że chciałabym, żeby spała od 20:00 do 6:30 bez jedzenia, a póki co jakoś mi się to nie wydaje realne...
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 21:31   #2718
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Cytat:
Napisane przez szaruskowa Pokaż wiadomość
moja miała etap takiego mocnego wiercenia tak między 9 a 11msc. i co chwilę siadała, potrafiła z 15 razy pod rząd próbować usiąść, a ja ją kładłam. obecnie też się wierci, ale dużo mniej i tylko w płytkiej fazie snu. uwielbia wkładać nogi między szczebelki. niestety nie każdy ma osobny pokój, ja nie mam, mała śpi z nami w sypialni (m3). poza tym bywały noce kiedy budziła się chyba z 20 razy- siadała, albo smoczek wypadł, albo przez zęby, albo na jedzenie, więc nie chciałoby mi się biegać do dziecka. jedyne co mi pozostało, to przeczekać i obecnie jest lepiej. jeszcze jedno- jak mąż chrapie, albo mała się szarpie w łóżeczku to ratują mnie stopery. tu gdzie mieszkam są kopalnie i w każdej rodzinie górnicy, więc załatwiam sobie górnicze i są genialne. raz tylko nie usłyszałam że mała głośno jęczy i mąż mnie obudził.

u nas dziś szał, 1 jedzenie w nocy. drugi raz się obudziła, rzuciłam ją na drugą stronę, żeby nakarmić z lewej piersi i jak ją przytuliłam, to poszła od razu spać bez jedzenia.

muszę się pochwalić, że moja córka przekonała się do butelki. wystarczyło- nic na siłę- pokazywać jej butelkę, udawałam że z niej jem mówiłam że mniaaam, ściągałam do niej swoje mleko. na początku trzeba było trochę namawiać żeby zjadła 50ml, następnego zjadła wszystko (60ml a reszta z piersi), i tak dziś 170ml część mm capri care a część moje strasznie długo je nie wiedziałam, że jedzenie z butelki tyle dzieciom zajmuje. z piersi jadła z 4 razy krócej. póki co je tylko wieczorem mm, chciałabym też przestać kp przed drzemkami ale nie wiem czym zastąpić pierś, chyba wodą to spróbuje załatwić. wieczorem o pierś nie prosi, zje butlę i gotowe. w nocy póki co chcę zostać przy kp.
Nauczy się szybciej moja 210mm wypija w 5 minut. Co jej kupie nowy smoczek to go przegryza I woli pić z takiej wielkiej dziury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Szaruskowa - no to brawa za postępy
Ja nadal kp, 2 razy w nocy (ok. 1 i 5), potem ok. 15 (tak będę wracać z pracy, więc tak małą już przestawiłam) i ok. 20 na spanie. Bardzo bym chciała, żeby zrezygnowała z jednego karmienia nocnego, najlepiej tego o 1 Wtedy to o 5 próbowałabym przesunąć jakoś na po 6 i to by był rodzaj śniadania przed żłobkiem, no bo tak będzie pewnie trzeba wstawać ok. 6:30. Ale to łatwo się pisze, bo w sumie wychodzi, że chciałabym, żeby spała od 20:00 do 6:30 bez jedzenia, a póki co jakoś mi się to nie wydaje realne...
Moja je kolacje o 20, a śniadanie 7:30-8. Ale ona nawet jak o 6 wstanie to do 7:30 nie woła o jedzenie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 21:55   #2719
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

__________________


Edytowane przez Sarahxoxo
Czas edycji: 2023-11-14 o 20:22
Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-09, 07:11   #2720
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

No właśnie niby mam dobraną wiekowo ale i tak zamierzalam dziś się skoczyc do rossmanna sprawdzić czy są smoczki z lepszym przepływem a jak nie to dorobię jej dziurkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 08:40   #2721
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 09:51   #2722
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Kocyk pluszowy z Pepco albo bardzo puchaty przyjemny w dotyku misiek. Ewentualnie jeszcze na prześcieradło pluszowa cienka narzuta. U nas co misiowe jak włochate poduszki się sprawdza i lampka LED królik z Castoramy musi być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 12:44   #2723
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Apropo prezentów roczkowych mogę Wam polecić króliczka Alilo. M dostał, jest szal. Ma świecące uszka, wgrane piosenki, kołysanki, bajki czytane. Do tego też posiada funkcję dyktafonu. U nas wszyscy troje korzystają. M głównie słucha piosenek, T (4 lata) bawi się dyktafonem i słucha bajek, J (6 lat) mógłby słuchać bajek godzinami (a jest bardzo ruchliwym dzieckiem ) Także wg mnie zabawka warta tych pieniędzy. Można sobie też wgrywac nowe bajki i piosenki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 13:30   #2724
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

tego króliczka już druga osoba mi zachwala. może ja kupię małej, bo prezenty kupione a reszta da kasę.
jestem ostatnio kłębkiem nerwów... dosłownie we mnie się chwilami gotuje a najmniejsze pierdoły mnie totalnie wyprowadzają z równowagi tak, że puszczam długie wiązanki... myślę, że mam trochę dość obsługiwania duetu mąż-dziecko, Bogu dzięki za dwie drzemki (na które usypiam 30-60 minut i właśnie się wkurzałam przy godzinnym bujaniu) to coś mam dla siebie czasu, kiedy to piję kawę i oglądam seriale.. potem nadrabiam zaległości przy Poli i nie umiem się obrobić, ale wszystko ją czasem budzi i strach obiad robić, bo mamy blisko sypialnię. mąż otwarł warsztat, zarabia ogólnie dobrze ale i tak jest stres co będzie dalej, kiedy braknie mojego zasiłku, będzie chudy miesiąc itd. mam konflikt wewnętrzny, bo chciałabym zostać jak najdłużej z małą w domu dla niej, ale psychicznie ledwo to dźwigam chwilami, bo po prostu nie jestem do tego stworzona myślę, że fotografia pozwoli mi pogodzić te dwie rzeczy, w razie potrzeby z czasem oddam malucha do żłobka, choć mąż jest raczej na nie.

co do usypiania sieciowa, to sama widzisz że mam z tym problem więc ciężko mi coś doradzić... moja nie zasypia przy piersi i nigdy nie zasypiała jedząc, w ciągu dnia. jedynie w nocy. ja wywalam pierś i po prostu modlę się, że po odstawieniu wystarczy podać wodę, albo butlę, a z czasem będzie mniej pobudek...
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 15:37   #2725
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

__________________


Edytowane przez Sarahxoxo
Czas edycji: 2023-11-14 o 20:22
Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 19:24   #2726
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

ja dziś inaczej uśpiłam niż zwykle- pod koniec ssania butli wzięłam małą sobie między nogi i oparłam plecami o swój brzuch, robiąc szszsz pobujałam się na boki i zasnęła. ale to taki "sposób" na wieczór, a nie na noc, komu by się chciało
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 19:39   #2727
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

__________________


Edytowane przez Sarahxoxo
Czas edycji: 2023-11-14 o 20:22
Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 20:09   #2728
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Moja je kolacje o 20, a śniadanie 7:30-8. Ale ona nawet jak o 6 wstanie to do 7:30 nie woła o jedzenie...
[/URL]
No właśnie super by coś takiego było, ale moja nie wytrzymuje bez żarcia tyle na razie... To znaczy w sumie o 1 w nocy zjada dużo, ok. 5 raczej niedużo, ale tak czy siak nie widzę jej jeszcze nie jedzącej w nocy. Może za mało w dzień nadal je? Nie wiem sama...

[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;87066752]Treść usunięta[/QUOTE]

Ech, szaruskowa, współczuję. Ja po pierwszym dziecku nie wysiedziałam nawet rok na macierzyńskim, moje nerwy były tak zszarpane, że wysłałam męża na ojcowski i sama wróciłam do pracy Nie dziwę Ci się, jednak macierzyństwo to szkoła cierpliwości. Dla pocieszenia, ja przy drugim dziecku (bo wiem, że planujesz) jestem dużo cierpliwsza i lepiej to znoszę niż przy pierwszym
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 20:53   #2729
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Co powiecie na obsługiwanie kwartetu ojciec plus 3 synów? That's my life Czas dla siebie mam po 20.30-21 Seriale? Jak już włączę to zasypiam 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Patent na samodzielne zasypianie? Od małego nie kołysalam do snu tylko odkładałam ze smokiem i pieluszką, czasem poglaskalam. Dodam że kp do 8-9 m.z. Cała trójka zasypia sama, po kolacji i kąpieli leżą w łóżkach i zasypiają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 21:51   #2730
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

__________________


Edytowane przez Sarahxoxo
Czas edycji: 2023-11-14 o 20:22
Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 12:50:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.