Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-20, 14:29   #3211
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Kurna moi teściowie mieszkają przystanek od nas i co ja mam powiedzieć dziś się tak nagimnastykowałam do teścia, żeby go zniechęcić do wizyty, że prawie umierającą z siebie zrobiłamA on tak lubi sobie czy na kawę czy na herbatkę przyjść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dobrze, że Cię ratować nie chciał
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 14:34   #3212
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Młody dziś mi szaleje w brzuchu. Chyba to najaktywniejszy jego dzień ever
Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
dobrze, że Cię ratować nie chciał
W sumie to jestem tym zbulwersowana mówię mu, że leżę bo tak mnie noga boli że chodzić nie mogę i nie mają sensu te odwiedziny, bo nawet kawy mu nie zrobię, a ten nic pomocy nie zaoferował. Już dzwoniłam oburzona do tż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 14:37   #3213
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Młody dziś mi szaleje w brzuchu. Chyba to najaktywniejszy jego dzień ever W sumie to jestem tym zbulwersowana mówię mu, że leżę bo tak mnie noga boli że chodzić nie mogę i nie mają sensu te odwiedziny, bo nawet kawy mu nie zrobię, a ten nic pomocy nie zaoferował. Już dzwoniłam oburzona do tż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mnie zawsze bawi jak gin się pyta czy czuje te 20 ruchów dziennie, gdzie ja może dziennie to przez 20 minut ich nie czuje a tak to wypychanie tych nóżek już prawie na plecach, non stop.

Zamiast zaproponować, że przyniesie ciastko do kawy którą sam zrobi i troszkę pomoże to ucieka może bał się że urodzisz
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 14:43   #3214
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Kurna moi teściowie mieszkają przystanek od nas i co ja mam powiedzieć dziś się tak nagimnastykowałam do teścia, żeby go zniechęcić do wizyty, że prawie umierającą z siebie zrobiłamA on tak lubi sobie czy na kawę czy na herbatkę przyjść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo to ja się cieszę, że mamy teściów w bezpiecznej odległości 30km ale pierwszą córkę rodziłam mieszkając 8km od nich, w Oławie - dokładnie naprzeciwko sklepu, w którym teściowa pracowała. I uwielbiała do mnie po pracy wpadać. Wstyd, ale czasem udawałam, że śpię i nie słyszę jak dzwoni do drzwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 15:17   #3215
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Hej
Któraś urodziła?

U mnie na szybki koniec się nie zanosi, choć cały świat, włącznie z moim tżem, uważa, że te kilka dni to już tyle co nic Nie mam na nic wpływu, więc pozostaje mi czekać. Naiwnie myślałam, że gorzej niż na początku nie będzie Zamierzam spróbować się trochę odciąć i ograniczyć internety, żeby się nie nakręcać i nie truć bez sensu.
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 15:17   #3216
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ja mam idealną teściową, mieszka w Belgii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 15:44   #3217
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Hej
Któraś urodziła?

U mnie na szybki koniec się nie zanosi, choć cały świat, włącznie z moim tżem, uważa, że te kilka dni to już tyle co nic Nie mam na nic wpływu, więc pozostaje mi czekać. Naiwnie myślałam, że gorzej niż na początku nie będzie Zamierzam spróbować się trochę odciąć i ograniczyć internety, żeby się nie nakręcać i nie truć bez sensu.
A jak z tymi wodami? Faktycznie odchodzą?
Odcięcie się to dobry pomysł. Gdzieś mi kiedyś mignęło, że samo światło emitowane przez telefon może zakłócać naturalny przebieg akcji porodowej.

Cholera, gardło boli coraz gorzej :/

Chyba sobie zaplanuję wieczorem kąpiel w pianie ze świeczkami a potem poproszę męża o masaż w blasku świec przy spokojnej muzyce nawet jak nie pomoże, to przynajmniej nie zaszkodzi

No i mam hit - lekarz mi kazał iść na ktg we wtorek, wystawił mi skierowanie w aplikacji, pokazało mi się tam "zadzwoń żeby umówić" a na infolinii informacja, że luxmed nie robi ktg. W ogóle. W całej Polsce. I co teraz? I czemu w takim razie mam to w aplikacji? Nic nie rozumiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 15:53   #3218
slasherka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Kurczę to wy narzekanie na nadgorliwe teściowe a moja znowu na odwrót nigdy się nami nie interesowała, nigdy nawet raz nie zaproponowała że zostanie z córką i nigdy sama do nas nie przyjechała. Jeżeli ja zaprosiliśmy do siebie to trzeba było po nią przyjechać i ja odwieźć. Natomiast jak jej córka urodziła dziecko to przeprowadziła się do niej bo jak ona sobie poradzi.
Teraz też na wiadomość że znów zostanie babcia zareagowała całkiem obojetnie. Ona do tej pory nie wie czy będzie chłopiec czy dziewczynka bo się nie zapytała.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
slasherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 16:06   #3219
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez slasherka Pokaż wiadomość
Kurczę to wy narzekanie na nadgorliwe teściowe a moja znowu na odwrót nigdy się nami nie interesowała, nigdy nawet raz nie zaproponowała że zostanie z córką i nigdy sama do nas nie przyjechała. Jeżeli ja zaprosiliśmy do siebie to trzeba było po nią przyjechać i ja odwieźć. Natomiast jak jej córka urodziła dziecko to przeprowadziła się do niej bo jak ona sobie poradzi.
Teraz też na wiadomość że znów zostanie babcia zareagowała całkiem obojetnie. Ona do tej pory nie wie czy będzie chłopiec czy dziewczynka bo się nie zapytała.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Ja mojej nie widziałam 4 miesiące i nie narzekam


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 16:08   #3220
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ultra- ja tp wg miesiączki mam 24.09 ale miałam nie regularne i wg usg wychodzi 1 lub 2 październik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 16:10   #3221
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
A jak z tymi wodami? Faktycznie odchodzą?
Odcięcie się to dobry pomysł. Gdzieś mi kiedyś mignęło, że samo światło emitowane przez telefon może zakłócać naturalny przebieg akcji porodowej.

Cholera, gardło boli coraz gorzej :/

Chyba sobie zaplanuję wieczorem kąpiel w pianie ze świeczkami a potem poproszę męża o masaż w blasku świec przy spokojnej muzyce nawet jak nie pomoże, to przynajmniej nie zaszkodzi

No i mam hit - lekarz mi kazał iść na ktg we wtorek, wystawił mi skierowanie w aplikacji, pokazało mi się tam "zadzwoń żeby umówić" a na infolinii informacja, że luxmed nie robi ktg. W ogóle. W całej Polsce. I co teraz? I czemu w takim razie mam to w aplikacji? Nic nie rozumiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to nie jest tak, że wtedy idziesz gdzieś i fv dajesz do luxmedu? Na infolinii nie powiedzieli nic więcej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 16:21   #3222
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, że wtedy idziesz gdzieś i fv dajesz do luxmedu? Na infolinii nie powiedzieli nic więcej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, nic. Powiedzieli tylko, że nie robią i tyle. Dopytywalam, babka nie była w stanie zupełnie nic mi więcej powiedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 16:27   #3223
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez slasherka Pokaż wiadomość
Kurczę to wy narzekanie na nadgorliwe teściowe a moja znowu na odwrót nigdy się nami nie interesowała, nigdy nawet raz nie zaproponowała że zostanie z córką i nigdy sama do nas nie przyjechała. Jeżeli ja zaprosiliśmy do siebie to trzeba było po nią przyjechać i ja odwieźć. Natomiast jak jej córka urodziła dziecko to przeprowadziła się do niej bo jak ona sobie poradzi.
Teraz też na wiadomość że znów zostanie babcia zareagowała całkiem obojetnie. Ona do tej pory nie wie czy będzie chłopiec czy dziewczynka bo się nie zapytała.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
A tak to w życiu już jest na przekór. Ale uwierz mi lepiej tak niż mieć nadgorliwą teściowa z której trudno się otrząsnąć, zależy jeszcze jaki ma się charakter.
Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Hej
Któraś urodziła?

U mnie na szybki koniec się nie zanosi, choć cały świat, włącznie z moim tżem, uważa, że te kilka dni to już tyle co nic Nie mam na nic wpływu, więc pozostaje mi czekać. Naiwnie myślałam, że gorzej niż na początku nie będzie Zamierzam spróbować się trochę odciąć i ograniczyć internety, żeby się nie nakręcać i nie truć bez sensu.
Jeszcze nikt nie urodził.
A u Ciebie co? To nie były wody, czy tylko się sączyły?
Laura ja wiem nastawiłaś się że to już koniec a tu jednak nie. Ale spokojnie, już naprawdę niedługo. Uzbroj się w cierpliwość. Jesteśmy z Tobą!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 16:40   #3224
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ja z moją teściowa od 1,5 roku kontaktu nie utrzymuje. Mieszkamy w tym samym mieście. Nie narzekam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 16:49   #3225
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Ja z moją teściowa od 1,5 roku kontaktu nie utrzymuje. Mieszkamy w tym samym mieście. Nie narzekam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja zostawala z chłopcami jak byli chorzy. Ale ostatni raz wywinela taki numer, że poszłam na l4 wiec nie wiem jak to będzie teraz. Ale jak cała 3 zacznie chorować jeszcze na zmianę to nie wiem czy mnie z pracy nie wyrzuca bo bym ciągle na l4 siedziała.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Laura trzymamy kciuki cały czas

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 17:04   #3226
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Kurna moi teściowie mieszkają przystanek od nas i co ja mam powiedzieć dziś się tak nagimnastykowałam do teścia, żeby go zniechęcić do wizyty, że prawie umierającą z siebie zrobiłamA on tak lubi sobie czy na kawę czy na herbatkę przyjść
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha artystka
Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Młody dziś mi szaleje w brzuchu. Chyba to najaktywniejszy jego dzień ever W sumie to jestem tym zbulwersowana mówię mu, że leżę bo tak mnie noga boli że chodzić nie mogę i nie mają sensu te odwiedziny, bo nawet kawy mu nie zrobię, a ten nic pomocy nie zaoferował. Już dzwoniłam oburzona do tż
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie dogodzisz kobiecie w ciąży tak źle i tak nie dobrze
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Ooo to ja się cieszę, że mamy teściów w bezpiecznej odległości 30km ale pierwszą córkę rodziłam mieszkając 8km od nich, w Oławie - dokładnie naprzeciwko sklepu, w którym teściowa pracowała. I uwielbiała do mnie po pracy wpadać. Wstyd, ale czasem udawałam, że śpię i nie słyszę jak dzwoni do drzwi
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha mi zdarzyło się udawać, że nie ma mnie w domu nawet telefon wyciszalam bo potrafiła barabanic.
Wszystkie urodzicie we wrześniu, a ja tu zostanę w październiku i będę top gadułą


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 17:21   #3227
slasherka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ja mojej nie widziałam 4 miesiące i nie narzekam


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
W sumie to ja też nie narzekam. Bardziej mi szkoda dziecka bo "wszyscy mają babcie a ona nie ma" (moja mama już nie zyje)

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Do mnie zaczynaja sie telefony. Codziennie dzwoni ktos sie zapytac czy jestem jeszcze w domu

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
slasherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 17:40   #3228
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Domi_001 Pokaż wiadomość
Byłam na wizycie, córcia już ponad 4100 waży.
Dostałam skierowanie na poniedziałek do szpitala na wywołanie, bo chcę spróbować SN. Potem raczej już nie będzie szans na to. Boję się rodzic takie duże dziecko, ale cc też się boję więc zobaczymy jak to będzie. Szyjka skrócona i rozwarcie na palec więc jest nikła nadzieja ze się samo zacznie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow 🥰 jest klocuś. Trzymam kciuki że się uda tak jak sobie zachcialas 😘

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Cxytam o waszych porodach jakby mnie to nie dotyczylo

Ja wymaz na gbs mialam pobierany tylko z pochwy
Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
Oba ujemne.O to to to. W pierwszej ciąży (inny lekarz, inny szpital) wymaz tylko z pochwy. Teraz z pochwy i odbytu pobierał.

A ja drożdżówki robię. W nocy miałam najpierw zgagę a później mdłości. Przez Laurę bałam się, że to już
I umówmy się, jak któraś zaczyna rodzić to daje znak co pół godziny a nie, że hasło "rodzę", potem cisza a ja później skupić się nie mogę
Agnieszka, jak obrzęki?

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Hahaha ok👌👌 między skurczami będzie "podaj mi telefon bo muszę napisać co i jak, jakie rozwarcie mamy?? 🤣 🤣"
Ja tam i tak biorę laptopa żeby mieć kontrolę nad sklepami 🤣🤣

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ja mam cały czas inne problemy. Bo mnie kurna nic nie boli nic nie zaczyna i nic nie dzieje
Jak tu wierzyć, że kiedyś się urodzi?

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
TY w ogóle jesteś inna 😘😘

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Wiecie co... Jak tak Was czytam, to chyba wezmę do tego lasu jutro torbę ze sobą, jak się coś zacznie dziać to chociaż będę mieć ręczniki, wodę i moją koszulę porodową

BTW czy ktoś wie, dlaczego we wszystkich filmach jak kobieta rodzi, każą gotować wodę i przynieść ręczniki? Co oni z tym wrzątkiem robią?

Wróciłam z dwulikometrowego spaceru, weszłam na 5 piętro schodami i bujam się na piłce. Jagódka, zbieraj się do wyjścia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wypędzanie już na całego. Pamietaj żeby się meldowac 🙂

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
Ale się nasz wątek kręci, w takim tempie to ja będę rodzić w czwartej części dajecie czadu z tymi wizjami porodu w lesie Zgadzam się z tym, że to kobieta powinna mieć ostatnie zdanie w sprawie miejsca porodu, przecież to w razie czego chodzi o jej zdrowie..

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Mój mały dzisiaj też jakiś leniwy, ale w nocy szalał.
Uff to nie tylko moja zamieniła się w leniwca. 😘 Siedziałam dzisiaj jak dzika i czekałam na jakiś ruch już z niepokojem.. 😩
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 17:54   #3229
Sylwia880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ja już jestem po drożdżowce, batoniku, kilku Michałkach...w końcu się ruszyła, jak zjadłam wędzone udko, bo już mnie mdlilo nie wiem, czy to zasługa wcześniejszego słodkiego, ale troszkę się uspokoilam

Edytowane przez Sylwia880
Czas edycji: 2019-09-20 o 17:56
Sylwia880 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 18:06   #3230
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ale wiecie, podobno jak dziecko robi się mniej aktywne, to znaczy, że poród się zbliża! Moja szaleje na całego, więc pewnie coś w tym jest - żadne znaki na niebie i ziemi nie wskazują na to, żebym miała urodzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 18:10   #3231
Sylwia880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

haha niedlugo bedziemy sie nawet na forum baly wchodzic, bo tu tez cisnienie "czy to juz":haha ha:
Sylwia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 18:10   #3232
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Ale wiecie, podobno jak dziecko robi się mniej aktywne, to znaczy, że poród się zbliża! Moja szaleje na całego, więc pewnie coś w tym jest - żadne znaki na niebie i ziemi nie wskazują na to, żebym miała urodzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja mama ostatnio mi opowiadała, że jak brata rodziła to szalał do samego końca ale fakt, więcej dzieci się jednak uspokaja przed porodem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 18:20   #3233
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Ale wiecie, podobno jak dziecko robi się mniej aktywne, to znaczy, że poród się zbliża! Moja szaleje na całego, więc pewnie coś w tym jest - żadne znaki na niebie i ziemi nie wskazują na to, żebym miała urodzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja jak będzie minimalnie mniej aktywna to w ogóle przestanie się ruszac.

Ale ona leniwa po rodzicach

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 18:25   #3234
seesunrise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
A jak z tymi wodami? Faktycznie odchodzą?
Odcięcie się to dobry pomysł. Gdzieś mi kiedyś mignęło, że samo światło emitowane przez telefon może zakłócać naturalny przebieg akcji porodowej.

Cholera, gardło boli coraz gorzej :/

Chyba sobie zaplanuję wieczorem kąpiel w pianie ze świeczkami a potem poproszę męża o masaż w blasku świec przy spokojnej muzyce nawet jak nie pomoże, to przynajmniej nie zaszkodzi

No i mam hit - lekarz mi kazał iść na ktg we wtorek, wystawił mi skierowanie w aplikacji, pokazało mi się tam "zadzwoń żeby umówić" a na infolinii informacja, że luxmed nie robi ktg. W ogóle. W całej Polsce. I co teraz? I czemu w takim razie mam to w aplikacji? Nic nie rozumiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, niedobry czas na przeziębienie, oby przeszło, zdrówka ja chyba też dzisiaj zaplanuję taką kąpiel bo pospacerowałam, a że nie mam kurtki która by się zapinała na brzuchu, uznałam że bluza wystarczy i trochę zmarzłam..
ale numer z tym ktg, ale w razie czego można chyba bez skierowania pójść na ktg do szpitala w tp?
seesunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 18:29   #3235
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
Ojej, niedobry czas na przeziębienie, oby przeszło, zdrówka ja chyba też dzisiaj zaplanuję taką kąpiel bo pospacerowałam, a że nie mam kurtki która by się zapinała na brzuchu, uznałam że bluza wystarczy i trochę zmarzłam..
ale numer z tym ktg, ale w razie czego można chyba bez skierowania pójść na ktg do szpitala w tp?
Szczerze to nie wiem, ale niespecjalnie chce mi się jechać do Oławy tylko na ktg. A we Wro nie pójdę, nie lubię naszych szpitali
Tak samo zmarzłam wczoraj. No niestety się nasila, naprawdę nie miało mnie kiedy złapać wygrzewaj się, mam nadzieję, że u Ciebie się nic nie rozwinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
haha niedlugo bedziemy sie nawet na forum baly wchodzic, bo tu tez cisnienie "czy to juz":haha ha:
W sumie masz totalną rację! Sama cisnę, dałaś mi do myślenia. Odpuszczam dopytywanie, czy któraś rodzi, no chyba w będą ku temu konkretne powody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 18:33   #3236
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

No akurat teściową mam ok, choć ideałem nie jest i ostatnio mnie do szewskiej pasji doprowadza. Gorzej z teściem, bo ten to choleryk i chce mnie odwiedzać i opowiadać kto go wkurzył na drodze e sklepie czy u lekarza🤦☠♀️

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Hej
Któraś urodziła?

U mnie na szybki koniec się nie zanosi, choć cały świat, włącznie z moim tżem, uważa, że te kilka dni to już tyle co nic Nie mam na nic wpływu, więc pozostaje mi czekać. Naiwnie myślałam, że gorzej niż na początku nie będzie Zamierzam spróbować się trochę odciąć i ograniczyć internety, żeby się nie nakręcać i nie truć bez sensu.
No ja już myślałam, że u Ciebie już po... eh oby szybko się rozkręciło z właściwym finałem


Cytat:
Napisane przez slasherka Pokaż wiadomość
Kurczę to wy narzekanie na nadgorliwe teściowe a moja znowu na odwrót nigdy się nami nie interesowała, nigdy nawet raz nie zaproponowała że zostanie z córką i nigdy sama do nas nie przyjechała. Jeżeli ja zaprosiliśmy do siebie to trzeba było po nią przyjechać i ja odwieźć. Natomiast jak jej córka urodziła dziecko to przeprowadziła się do niej bo jak ona sobie poradzi.
Teraz też na wiadomość że znów zostanie babcia zareagowała całkiem obojetnie. Ona do tej pory nie wie czy będzie chłopiec czy dziewczynka bo się nie zapytała.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Ehh no tak to też do dupy
Choć moja też nie proponuje pomocy, ale jak proszę to raczej nie odmawia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 18:34   #3237
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Mnie przeziębienie wykończy, od środy zaczęło mnie rozkładać, myślałam, że przejdzie, a tu tylko gorzej, katar okrutny już wręcz, kaszel nagle zaczął męczyć... Lilka jakoś mało ruchliwa, przez zatkany nos nie mam na nic ochoty, ale wcinalam dziś specjalnie batonika, żeby się zaczęła ruszać i podziałało. Mniej ruchliwe dziecko to jakaś oznaka, że poród się zbliża? 😮 Nie słyszałam jeszcze o tym 😊
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 18:40   #3238
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
haha niedlugo bedziemy sie nawet na forum baly wchodzic, bo tu tez cisnienie "czy to juz":haha ha:
Wątek trzeba będzie zawiesić
Mnie tam nikt nie pyta, ale ja jeszcze nawet nie donoszona to pewnie dlatego
Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Moja mama ostatnio mi opowiadała, że jak brata rodziła to szalał do samego końca ale fakt, więcej dzieci się jednak uspokaja przed porodem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mój zdecydowanie do porodu nie dąży, bo się raczej rozkręca w tym brzuchu
Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Mnie przeziębienie wykończy, od środy zaczęło mnie rozkładać, myślałam, że przejdzie, a tu tylko gorzej, katar okrutny już wręcz, kaszel nagle zaczął męczyć... Lilka jakoś mało ruchliwa, przez zatkany nos nie mam na nic ochoty, ale wcinalam dziś specjalnie batonika, żeby się zaczęła ruszać i podziałało. Mniej ruchliwe dziecko to jakaś oznaka, że poród się zbliża? Nie słyszałam jeszcze o tym
Zdrówka Aga. Co byś na porodówkę chora nie jechała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 18:54   #3239
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Tak sie dzis umordowalam ze nie mam sily nawet odpisywac ale trzymam kciuki za wszystkie wypedzajace!

Ja sobie kupilam olej z wiesiolka, tija przypomnisz mi od ktorego tygodnia mozna? Wiem ze juz pisalas z 3 razy

Po kroplowce poszlam odwiezc kompa, chcialam kupic w galerii jakas bluze i jakies rozpinane ubranja po domu zeby btly wygodne ale zeby tez nie czuc sie jak w pizamie caly dzien. Nic nie ma albo szmatka ktora nawet do kurzu sie nie nadaje za 100zl. Poszlam wiec do lumpeksu i tam sobie kupilam pare rzeczy przy czym zostawilam torebke w przymierzalni na 2 pietrze i skumalam ske dopiero przy kasie na parterze Na szczescie byla. Potem jeszcze lidla zaliczylam oczywicie musialam odstac swoje za panami kupujacymi browary i pizzerki a potem jak juz dotarlam do domu wzielam sie za gotowanie. 4 godziny mi z tym zeszlo, ale gaiete, barszcz wyszedl super! Dovrze ze ugotowalam 3 gary to sobie zamroze jutro bede lepic pierogi. Farsz miesny juz mam jeszcze zrobie ruski. Chata dalej nieposprzatana a w weekend jestem poumawiana z kolezankami wiec serio nie wiem

Z tesciowymi i mamami to temat rzeka. Mnie sie tesciowa nie narzuca a moja mama ciagle gada jak to mnie odwiedzi j jak to bedzie jezdzic do maluszka tylko ze jak dotad nie odwiedzila mnie ani razu a na proszone specjalnie spotkania dwa razy odwolala w ostatniej chwili... Ja do niej wiecznie latalam, jak chorowala bez przerwy z pracy sie zwalnialam zeby ja wozic, zalatwiac, pocieszac, cud ze mnie nie wywalili. Takze tego. Jest to dla mnie smutne ale niestety teraz dziecko jest wazniejsze.
Tylko mi przykro jak ktos mi mowi ze "mama ci pewnie pomoze przy dziecku". Zreszta jak slysze jej pomysly na opieke nad dzieckiem to moze nawet lepiej.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 18:55   #3240
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Szczerze to nie wiem, ale niespecjalnie chce mi się jechać do Oławy tylko na ktg. A we Wro nie pójdę, nie lubię naszych szpitali
Tak samo zmarzłam wczoraj. No niestety się nasila, naprawdę nie miało mnie kiedy złapać wygrzewaj się, mam nadzieję, że u Ciebie się nic nie rozwinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

W sumie masz totalną rację! Sama cisnę, dałaś mi do myślenia. Odpuszczam dopytywanie, czy któraś rodzi, no chyba w będą ku temu konkretne powody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będziemy zadawać to pytanie za Ciebie
Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
No akurat teściową mam ok, choć ideałem nie jest i ostatnio mnie do szewskiej pasji doprowadza. Gorzej z teściem, bo ten to choleryk i chce mnie odwiedzać i opowiadać kto go wkurzył na drodze e sklepie czy u lekarza


No ja już myślałam, że u Ciebie już po... eh oby szybko się rozkręciło z właściwym finałem




Ehh no tak to też do dupy
Choć moja też nie proponuje pomocy, ale jak proszę to raczej nie odmawia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyślij Teścia do mnie! Po opisie myślę, że jesteśmy brat nimi duszami
Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Wątek trzeba będzie zawiesić
Mnie tam nikt nie pyta, ale ja jeszcze nawet nie donoszona to pewnie dlategoTo mój zdecydowanie do porodu nie dąży, bo się raczej rozkręca w tym brzuchuZdrówka Aga. Co byś na porodówkę chora nie jechała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciebie nikt nie pyta bo Ty rodzisz 15.10

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-10 18:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.