Wymarzony pierścionek - część X - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-23, 20:25   #2941
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez ANITKA79 Pokaż wiadomość
Dobry wieczor
dobry
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 20:45   #2942
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
dobry
Dobry wieczór! Ja tylko na chwilkę, oglądam sopot. Zajrzę tu później
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 22:31   #2943
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość

Czy wy też macie wrażenie, że sprzątacie bez przerwy mieszkanie, a ono i tak cały czas jest brudne ? ? ?
Jak najbardziej.
Właśnie dziś robiłam generalne porządki ..ale z moją zdolnością do zostawiania wszystkego nie na swoim miejscu z powrotem jest balagan.
Ale za to odkurzone, poukładane w szafkach, podlogi wymyte i kurze wytarte


Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość

Mnie bardziej wkurza że co chwilę coś jest nie na swoim miejscu... mam chyba taką manię katalogowego mieszkania, gdzie nie ma kabli, pilotów, kosmetyków w łazience . Chciałabym, żeby na moim biurku była tylko myszka, klawiatura i monitor, a tutaj jest ze 100 rzeczy :/. Grrr...
Tak jak Ty ma mój mąż..wszystko do szafek chowa uparcie...a ja zwszystko z nich wyciągam.


Ja mam tylko manię na punkcie czystości. łazienka musi slnic i non stop poleruję zlew i baterie. W kuchni muszą byc gary pomyte bo inaczej spac nie mogę.
Tak poza tym moze byc nieład.

Mołkowa sobie włosy przedłużyła. Łądne miała to coś na szyji.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 23:06   #2944
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
Poemi, 11h? toż to masakra! po takim weekendzie chyba bym dogorywała przez tydzień
Dletego tylko w weekendy pracuję . Dzisiaj był taki ruch, że nawet zjeść się nie dało (bo przerwy mamy tylko gdy ruchu nie ma). Za wczoraj zapłacili mi skandalicznie mało (bo niby wczoraj przez 11 godzin się uczyłam) . Chyba długo tam nie zabawię, TŻ też się bulwersuje, a poza tym jakiś koleś (tak przed 30) podszedł do mnie i powiedział "jestem tu prawie codziennie, dzisiaj o mało zawału nie dostałem przez twoje pozycje przy odkurzniu" . TŻ powiedział mi, że mu kiedyś auto zarysuje . Nie no, wkurzona jestem bardzo, a TŻ się ze mnie śmieje
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 08:17   #2945
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

heloł

Nareszcie mam internet w domu

I znowu Was przez ponad tydzień nie czytałam

U mnie w porządku- za tydzień o tej porze będe zanosić kwiaty do koscioła i fruu do fryzjera
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 09:30   #2946
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Dzień dobry kobietki ;-)

U mnie zapowiada się kolejny pasjonujący dzień w wyrku, nie powiem - nudno mi już trochę :/
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 09:42   #2947
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

CZeeeeeeeść!! Wróciłam z urlopu.
Ależ się za wami stęskniłam! Czy ktos mi streści co się działo przez odtatie 2 tygodnie???


PS. Ustaliliśmy datę slubu.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 09:51   #2948
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
PS. Ustaliliśmy datę slubu.
Uhuhu pochwal się, pochwal

Właśnie tak dzisiaj doszłam do wniosku, czy jest ktoś w tym wątku jeszcze nie zaręczony, oprócz mnie oczywiście
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 10:04   #2949
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

LV witaj pochwal się datą

6
Svinecja jest jeszcze niezaręczona ale mam nadziję, że w rocznicę juz bedzie
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 10:05   #2950
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez pollynema Pokaż wiadomość
Uhuhu pochwal się, pochwal
8 siepnia 2009. Zadziwiajace - mniej niz za rok. Mój TZ załamany - odlicza dni do "końca wolności i dnia popadnięcia w niewolę".

Toche mnie zabolała reakcja jego rodziców - kiedy zadzonilismy, zeby pochwalic sie datą, byli conajmniej zobjętnieni i powiedzieli tylko cos w stylu "to juz?. Moja mama byla zadowolona, ze jest juz konkretna data.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 10:14   #2951
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
8 siepnia 2009. Toche mnie zabolała reakcja jego rodziców - kiedy zadzonilismy, zeby pochwalic sie datą, byli conajmniej zobjętnieni i powiedzieli tylko cos w stylu "to juz?. .
jak to "już" powinni się cieszyć, ze tak zapytam ile lat ma Twój TZ, że tacy zdziwieni

a Tadzik wczorak mówił, że teściówki się pytały dlaczego do nich nie przyszłam się pokazać jak jego nie było w środę idę do teściówki dogadać się jak tam w sprawie wyjazdu, o której wyjeżdzamy itd oby nie o 8:00 rano bo nie pojadę mam chorobe lokomocyjną i musze się wyspać na spokojnie zjeść śniadanie bo inaczej będzie mnie głowa bolała i będzie mi niedobrze
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 10:21   #2952
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
8 siepnia 2009. Zadziwiajace - mniej niz za rok. Mój TZ załamany - odlicza dni do "końca wolności i dnia popadnięcia w niewolę".

Toche mnie zabolała reakcja jego rodziców - kiedy zadzonilismy, zeby pochwalic sie datą, byli conajmniej zobjętnieni i powiedzieli tylko cos w stylu "to juz?. Moja mama byla zadowolona, ze jest juz konkretna data.
Oj nie przejmuj się LV, najważniejsze, że macie już jakiś konkret. Na pewno jego rodzice też się cieszą, po prostu niektóry nie potrafią okazywać w naturalny sposób emocji

W ogóle z tych moich łóżkowych nudów zaczęłam chodzić po innych tematach na forum ślubnym. M.in. trafiłam na temat o ślubach w stylu amerykańskim. Muszę przyznać, że kilka elementów z tego typu ślubów bardzo odpowiada mojemu ideałowi. A Wy jak podchodzicie do tematu, np. zobaczenia TŻ dopiero pod ołtarzem, lub żeby jakiś dzieciaczek niósł obrączki na poduszeczce?
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 10:29   #2953
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

ja też chce żeby Tadzik dopiero w kościele mnie zobaczył-taka niespodzianka, i też chcę żeby chłopczyk niósł obrączki a obok szła dziewczynka i sypała kwiatki
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 10:32   #2954
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
heloł

Nareszcie mam internet w domu

I znowu Was przez ponad tydzień nie czytałam

U mnie w porządku- za tydzień o tej porze będe zanosić kwiaty do koscioła i fruu do fryzjera
JUŻ!!! ale ten czas szybko płynie.
I co stres jest...tesciowa do szału doprowadza czy wszystko ustalone i już się nie wtrąca?


Cytat:
Napisane przez pollynema Pokaż wiadomość
Dzień dobry kobietki ;-)

U mnie zapowiada się kolejny pasjonujący dzień w wyrku, nie powiem - nudno mi już trochę :/
hej...biedulko ale co jutro już do pracy?
Lepiej się czujesz w ogóle?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
CZeeeeeeeść!! Wróciłam z urlopu.
Ależ się za wami stęskniłam! Czy ktos mi streści co się działo przez odtatie 2 tygodnie???


PS. Ustaliliśmy datę slubu.
HEJ.
Fajnie ze jesteś...i to z takimi nowinami

U nas nic ciekawego. Prowadziłyśmy tylko rozmowy o dietach, orgazmie i modzie
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 10:35   #2955
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Nie wiem tak naprawdę nic o tym jakbym chciała, żeby mój ślub wyglądał, wolałam jakoś dotychczas o tym nie myśleć. Teraz jest trochę inaczej... Wiem, że jestem z właściwym mężczyzną, że lepszego po prostu nie znajdę i szukać nie potrzebuję. Chwilami jak nie mogę zasnąć umilam sobie czas marząc 'jakby to było'. I w sumie nadal nie wiem, widzę jedną rzecz jednak na pewno - marzy mi się, żeby mnie odprowadzić do ołtarza tato. No kto wie, może już moja siostrzyczka podrośnie do takiego wieku, że da się jej wytłumaczyć 'idź prosto i nie zgub obrączek' ;P

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
hej...biedulko ale co jutro już do pracy?
Lepiej się czujesz w ogóle?
Teoretycznie powinnam iść do lekarza po inne leki, bo obecne nie pomogły mi na gardło, a wręcz jest gorzej :/
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 10:42   #2956
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
jak to "już" powinni się cieszyć, ze tak zapytam ile lat ma Twój TZ, że tacy zdziwieni
Nie, nie, oni wiedza ze my sie pobieramy, tylko byli zdziwieni, czy tez zaskoczeni ze rok wczesniej rezerwuje sie termin. Oni nie brali koscielnego (ale nas zmuszaja - fajnie, co?), wiec sami bukowali termin 3 miesiace przed.

A tak w ogóle - dostałam karteczke z formalnosciami niebednymi do zawarcia slubu i szczerze mówiąc przestaraszyłam sie. Sterta buirokracji.

I gdzie ja mam w warszawie robic nauki? To obojetne gdzie pójde, czy mam zasuwac do koscioła, w ktorym bede brala slub?

Cytat:
Napisane przez pollynema Pokaż wiadomość
Oj nie przejmuj się LV, najważniejsze, że macie już jakiś konkret. Na pewno jego rodzice też się cieszą, po prostu niektóry nie potrafią okazywać w naturalny sposób emocji
Nie przejmuje sie. jego rodzice mebluja teraz dom i si eprzeprowadzaja i nic poz aich domem ich nie interesuje.

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
JUŻ!!! ale ten czas szybko płynie.
I co stres jest...tesciowa do
HEJ.
Fajnie ze jesteś...i to z takimi nowinami

U nas nic ciekawego. Prowadziłyśmy tylko rozmowy o dietach, orgazmie i modzie

O orgazmie? A moze pogadamy o spadajacym libido?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 10:45   #2957
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

L_V nie martw się będzie dobrze został Ci niecały rok u mnie jeszcze troszke ponad 1,5 roku

Pollynema Twoja siostrzyczka ma juz ok 2 latek? to daj jej jeszcze 2 lata
czteroletnie dziecko już sobie poradzi i będzie się bardzo cieszyć, że ma tak wspaniałą funkcję na weselu swojej siostry
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 10:49   #2958
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

L_V nie martw się tesciowe widocznie potrzebują czasu na przyzwyczajenie się do tej nowiny.
Jak powiedzielismy ze bierzemy slub rodzicom TZ...powiedzieli "no trudno jakoś sobie poradzimy"
Praktycznie do dnai slubu byli bardzo niewzuszeni tym faktem.

Dopiero podczas ceremonii zobaczyłam na ich twarzach zadowolenie. Chyba do nich dotarło ze nie ma odwrotu i w sumie to ich syn jest szczęśliwi więc oni tez by mogli

A jak wypili parę procentów nagle pokochali mnie do szaleństwa, stałam się ich ukochana córunią.... i tak zostało.

Ja wizji slubu nigdy nie miałam...a raczej miałam wizję ze nigdy ślubu nie wezmę.
Ale stało się zakochałam się i zaczęłam o tym myślec..a raczej zaczelismy

Nasz ślub był taki jak my..spontaniczny, wesoły, nietuzunkowy.

Slubu koscielnego nie było, pierwszego tańca nie było, nie było ciotek klotek, nie było limuzyny z balonikami, nie było orkiestry, rzucania welonem, oczepin i tym podobnych bzdur.
To był ślub naszych marzeń
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 10:53   #2959
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Slubu koscielnego nie było, pierwszego tańca nie było, nie było ciotek klotek, nie było limuzyny z balonikami, nie było orkiestry, rzucania welonem, oczepin i tym podobnych bzdur.
To był ślub naszych marzeń
u mnie bedzie tak samo, z tą rónica, ze bedzie koscielny.

My z TZtem ammy dosyc obojety, w kierunku negatywnego statunek do koscioła. natomiast nasze rodziny nie wyobrazaja sobie zebysmy nie brali koscielnego. Zastanawialismy sie długo, czy postawic na swoim i robis wojne, czy machnac reka i brac koscielny (nawet konsultowalismy to z psychologiem) i stanelo na tym, ze wybieramy opcje"bezkrwawa".
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 11:02   #2960
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość

Pollynema Twoja siostrzyczka ma juz ok 2 latek? to daj jej jeszcze 2 lata
czteroletnie dziecko już sobie poradzi i będzie się bardzo cieszyć, że ma tak wspaniałą funkcję na weselu swojej siostry
W listopadzie 2latka będą ;-) Hehe póki co nikomu się nie spieszy, ani z zaręczynami, a już tym bardziej z weselichem. Z jednej strony, wiadomo, że podskórnie czuję, że miło by było mieć ten mały symbol, że chce się spędzić z kimś resztę życia, jednak z drugiej strony, w tym związku jestem pewna TŻ, wiem, że kocha mnie najbardziej na świecie, że mnie nie skrzywdzi i że to ze mną pragnie spędzić resztę życia.

Może oświadczyn nie było, ale takie słowa powoli padają Czasem aż się zastanawiam, czy z nami wszystko ok, bo nie powiem - nie raz coś o oświadczynach paplaliśmy, ale głównie w żartach, no i przy okazji oświadczyn kolegi TŻta

dop.
Ostatnio np. przypadkiem padło na temat oświadczyn: "nie wyobrażam sobie, żeby Twój ukochany mężczyzna(chętnie poznam szczęściarza) nie wypowiedział magicznych słów w swoim czasie." - oczywiście TŻ je wypowiedział
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 11:05   #2961
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez pollynema Pokaż wiadomość
Może oświadczyn nie było, ale takie słowa powoli padają Czasem aż się zastanawiam, czy z nami wszystko ok, bo nie powiem - nie raz coś o oświadczynach paplaliśmy, ale głównie w żartach, no i przy okazji oświadczyn kolegi TŻta
spokojnie mój mi po 3 dniach powiedział, że mnie kocha, a po 3 miesiącach jak sobie siedzieliśmy i się do niego przytulałam, ze chce żeby tak było juz zawsze ciarki mi wtedy przeszły bo się troszkę wystraszyłam ale jakoś nie wyobrażam sobie życia z kimś innym teraz już rzadko zdarza się facet, który dba o swoją kobietę i jest prawdziwym dżentelmenem Tadzik to dobry człowiek poza tym jest czuły i romantyczny bardziej niż ja poza tym nie spotkałam jeszcze tak sentymentalnego faceta
ja chcę przez Was do Tadeusza!
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 11:10   #2962
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
spokojnie mój mi po 3 dniach powiedział, że mnie kocha, a po 3 miesiącach jak sobie siedzieliśmy i się do niego przytulałam, ze chce żeby tak było juz zawsze ciarki mi wtedy przeszły bo się troszkę wystraszyłam ale jakoś nie wyobrażam sobie życia z kimś innym teraz już rzadko zdarza się facet, który dba o swoją kobietę i jest prawdziwym dżentelmenem Tadzik to dobry człowiek poza tym jest czuły i romantyczny bardziej niż ja poza tym nie spotkałam jeszcze tak sentymentalnego faceta
ja chcę przez Was do Tadeusza!
U mnie właśnie ciekawa sytuacja ze słowem kocham, mój TŻ jeszcze ich ode mnie nie usłyszał, ale myślę, że okazuję swoje uczucia w dość czytelny sposób i TŻ nie czuje się pokrzywdzony. Pierwszy raz w moim życiu chcę, żeby te słowa były naprawdę ważne i wiem, że jak je wreszcie TŻ usłyszy - będzie to coś bardzo bardzo znaczącego

Kasiu, już niedługo go zobaczysz Ja swojego chyba dopiero w październiku
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 11:12   #2963
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez pollynema Pokaż wiadomość
U mnie właśnie ciekawa sytuacja ze słowem kocham, mój TŻ jeszcze ich ode mnie nie usłyszał, ale myślę, że okazuję swoje uczucia w dość czytelny sposób i TŻ nie czuje się pokrzywdzony. Pierwszy raz w moim życiu chcę, żeby te słowa były naprawdę ważne i wiem, że jak je wreszcie TŻ usłyszy - będzie to coś bardzo bardzo znaczącego
a Ty od niego usłyszałaś te słowa?
Cytat:
Napisane przez pollynema Pokaż wiadomość
Kasiu, już niedługo go zobaczysz Ja swojego chyba dopiero w październiku
wiem i już się nie moge doczekać. Tobie tez szybko zleci
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 11:13   #2964
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez pollynema Pokaż wiadomość
Teoretycznie powinnam iść do lekarza po inne leki, bo obecne nie pomogły mi na gardło, a wręcz jest gorzej :/
To nie ciekawie. Niemuś idz to lekarza co to za "teoretycznie" jak nie wyleczysz do konca bedziesz miała przekichane przez kilka miesięcy nawet.
Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Nie, nie, oni wiedza ze my sie pobieramy, tylko byli zdziwieni, czy tez zaskoczeni ze rok wczesniej rezerwuje sie termin. Oni nie brali koscielnego (ale nas zmuszaja - fajnie, co?), wiec sami bukowali termin 3 miesiace przed.

A tak w ogóle - dostałam karteczke z formalnosciami niebednymi do zawarcia slubu i szczerze mówiąc przestaraszyłam sie. Sterta buirokracji.

I gdzie ja mam w warszawie robic nauki? To obojetne gdzie pójde, czy mam zasuwac do koscioła, w ktorym bede brala slub?

O orgazmie? A moze pogadamy o spadajacym libido?
Z tego co wiem to na nauki mozesz isc gdzie tylko bedziesz chciała. Nie trzeba do swojej parafi.

Spadające libido...hmm to nie jest mój ulubiony temat.
Ale co się dzieje..nie potrzebujesz w ogóle? długo to trwa?
Moze to chwilowe, moze potrzebujecie jakiejś odmiany..nie wiem co napisac.


Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
u mnie bedzie tak samo, z tą rónica, ze bedzie koscielny.

My z TZtem ammy dosyc obojety, w kierunku negatywnego statunek do koscioła. natomiast nasze rodziny nie wyobrazaja sobie zebysmy nie brali koscielnego. Zastanawialismy sie długo, czy postawic na swoim i robis wojne, czy machnac reka i brac koscielny (nawet konsultowalismy to z psychologiem) i stanelo na tym, ze wybieramy opcje"bezkrwawa".
Oj ta Polska metalnośc.

My troszkę przekłamalismy, w pewnym momencie- nawet siebie.

Powiedzielismy rodzicom (naszym bo TZ są anty koscielni) ze generalnie to duze weselicho ze slubem koscielnym tez chcemy ale za jakies 3 lata.
Oni uwierzyli, a co smieszniejsze nam tez coś sie poprzestawiało w głowach i bylismy przekonani ze tak faktyczbnie się stanie.
Ta presja społeczenstw i rodziny, tradycje itp strasznie wpływają na psychike i postępowanie.
Mimo tego ze w głebi duszy nie czułam ze potrzebuję slubu koscielnego, rodzice takie pranie mózgu mi zrobili, ze stwierdziłam "TAK CHCĘ"..ale to było chwilowe otumanienie.

Szybko oprzytomnielismy i wiemy ze slubu koscielnego nie bedzie.
Chcialibyśmy tylko na np. 5 rocznice zrobi mega imprezę dla przyjaciół.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 11:19   #2965
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
a Ty od niego usłyszałaś te słowa?

wiem i już się nie moge doczekać. Tobie tez szybko zleci
Tak, pierwszy raz mi je powiedział jakieś 2lata temu. Kolejny raz wypowiedział je podczas naszego ostatniego wspólnego weekendu. Powiedział, że wprawdzie to słowo nie potrafi ująć wszystkich uczuć i mocy tego co do mnie czuje, ale póki co nie wymyślił innego, więc użyje słynnego 'kocham'

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
To nie ciekawie. Niemuś idz to lekarza co to za "teoretycznie" jak nie wyleczysz do konca bedziesz miała przekichane przez kilka miesięcy nawet.
Właśnie o to się martwię, ale nie chcę przeginać w pracy z L4
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 11:26   #2966
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Nemuś to pieknie TZ Ci powiedził.
Jade do brata w odwiedziny.
Miłego popołudnia dziewczynki
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 11:44   #2967
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cześć, kobietki!

Ja tylko na chwilę, nieco niewyspana. Wesele kuzynki było super. Szkoda, że trafili na taką urzędniczkę w USC, która odbębniła wszystko byle jak, tonem, jakby opowiadała komuś bajkę.

Baleriny na zmianę okazały się niezbędne (zresztą nogi zaczęły mnie już boleć 10 minut po ceremonii ). Może kiedyś zacznę chodzić na obcasach?

Odnośnie moich strojów - Tomkowi podobam się praktycznie we wszystkim. Gdy odkrywam trochę ciała, pokazuję dekolt, to jest w siódmym niebie Wczoraj też co chwilę mi powtarzał, że go kręcę

Miłego dnia!
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 11:45   #2968
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

LV, dobrze Cię widzieć. w końcu i widzę, że data ślubu już ustalona. supeeer! czyżby jednak rok wcześniej? wydawalo mi się, ze mówiłas o 2010 roku jesli tak to tym lepiej.

ja właściwie nie wiem jeszcze jak powinien wyglądac mój ślub. nie chcę wiejskiego weselicha, jednak chciałabym mieć przy sobie znajomych tych blizszych i ważnych. rodziny będzie minimum - choć to i tak duzo wychodzi! ale tak to jest, gdy mamy z TŻtem całkiem liczne najbliższe rodziny czyli rodzice, dziadkowie, rodzeństwo i pewnie rodzeństwo rodziców. hm i juz się robi ze 30 osób o nie..chyba więcej niż 30!
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 11:52   #2969
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

ja też nie chcę wiejskiego weselicha naliczyłam 49 osób dorosłych i 9 dzieci
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 12:00   #2970
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

O tu to się z Wami zgodzę również. Mnie w ogóle nie kręci idea zapraszania kuzynostwa czy ciotek z którymi się widuję raz na rok lub rzadziej. W ogóle nie podoba mi się wizja robienia z okazji tego cudownego dnia czegokolwiek, co wpadałoby do szuflady 'bo wypada'.
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.