Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4. - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-23, 10:06   #1381
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Wszystko zależy jak lekarz zaznaczy poszczególną część ciała dziecka, dla mnie to też taki pic na wodę te pomiary
Jakie jest przepisowe minimum 2,5cm?
Tak, mam 2,5 cm teraz, będzie się tylko skracać, mówi, że w takim tempie to mogę nie doczekać swojej daty i muszę być przygotowana wcześniej. Ale nie będzie to poród przedwczesny tylko jakoś 38-39 tydzień pewnie.
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 10:14   #1382
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
No całkiem szybko, ja nie bardzo lubię wzorki ale dziś mam marmurek zrobiony, ściągnęłam z ostatnich paznokci Pati bo mi się spodobały taka kopiara ze mnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Haha pokaz Kopiarko ;P haha


Ja mam teraz cale red ;D jakos chciało mi sie klasyki. Kolejne beda moze czarne albo jakies mroczne bo potem juz takie do opuszka jakis french przezroczysty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 10:14   #1383
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

ja też się dziś witam w 32+0 tc . Właśnie czekam na kuriera bo reklamuje aspirator do nosa dla maluszka, który kupiłam w gemini... kurier ma się pojawić do godziny 20, a jak się nie pojawi to mam się skontaktować z apteką :/. Cudownie.... nie muszę wspominać, że nie podali mi do niego numeru bo nie mają ? Mam nadzieję, że dzisiaj się jednak pojawi, a ja siedząc w domu może coś w nim ogarnę... np. szafę w przedpokoju
Co do wymiarów główki to o ile znów czegoś nie pokręciłam to Antka obwód wynosi 29.75 :O
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 10:15   #1384
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
No całkiem szybko, ja nie bardzo lubię wzorki ale dziś mam marmurek zrobiony, ściągnęłam z ostatnich paznokci Pati bo mi się spodobały taka kopiara ze mnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja znowu jak mam pomalowane na jeden kolor bez wzorków to zaraz mi się nudzą zawsze musze coś mieć, chociażby kropeczke 🤣



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 10:23   #1385
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Lava kurcze jaki klocus? Dziecko idealnie w normie.... 2300 to nawet duzo nie jest na 33tydz... a 2100 to normalnie 50centyl.
Jest coraz wieksza granica błędu. W 37tyg to bylo juz +/- pol kilo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Biedro. Potrzebuje Twojej rady. Do gina ide w piatek z pomiarami ale to moje cisnienie jakies dziwne. Dzis rano mialam 110/75 to jest na mnie bardzo niskie. Czy ja mam brać juz ten dobegyt czy poczekac do piątku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Kupilam dwa ręczniki dla Tymka. Ale słuchajcie jaka cebula ze mnie.
Pojechalam do sklepu z takimi drozszymi ☠☠☠☠☠☠☠ami dla dzieci zeby porownac sobie te z KIK reczniki a te "tam". I patrze mysle kurcze fajne sa no ale trochę drogie. Ale patrze patrze a niektóre sa przecenione. Wybrałam dwa ktore mi sie podobaly najbardziej. Jeden z 28e na 16e a drugi z 19e na 14e. Mysle no super mam dwa recxniki za 3 dychy i super jakosc i sliczne i w ogole łaaaał....
A przy kasie zapalcilam 21 bo jeszcze jakas promocja wbila sie ze przy zakupie jednego drugi iles % taniej. Czad co? Zawsze sie jaram jak uda mi sie upolowac cos tak ;D

Patrzylam na moj wozek bo w tym sklepie kupowalam i tez ma biale przescieradlo MISIAQ. haha dzieki! Poogladalam akcesoria i zwykle szare prześcieradło 15e ale jakies takie cienkie sie wydaje. Zamowie cos z neta no name bo te dedykowane wg mnie drogie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 10:43   #1386
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Lava kurcze jaki klocus? Dziecko idealnie w normie.... 2300 to nawet duzo nie jest na 33tydz... a 2100 to normalnie 50centyl.
Jest coraz wieksza granica błędu. W 37tyg to bylo juz +/- pol kilo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]
Tak, tak to jak najbardziej norma, ja wiem
Tylko jak mama mi mówi, że ja ważyłam 2900 g a siostra 2800 g, to w porównaniu mój mały wychodzi jak klocek

Arya, tak sobie jeszcze uświuadomiłam, że to było moje ostatnie spotkanie z tym doktorkiem moim. Myślałam, że on jest na stałe w Londynie, ale okazało się, że on jednocześnie pracuje też w sw Zofii. Jakbyś trafiła na jego dyżur to zazdroszczę
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 10:47   #1387
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
ja też się dziś witam w 32+0 tc . Właśnie czekam na kuriera bo reklamuje aspirator do nosa dla maluszka, który kupiłam w gemini... kurier ma się pojawić do godziny 20, a jak się nie pojawi to mam się skontaktować z apteką :/. Cudownie.... nie muszę wspominać, że nie podali mi do niego numeru bo nie mają ? Mam nadzieję, że dzisiaj się jednak pojawi, a ja siedząc w domu może coś w nim ogarnę... np. szafę w przedpokoju
Co do wymiarów główki to o ile znów czegoś nie pokręciłam to Antka obwód wynosi 29.75 :O
Chyba podkręciłaś bo mi gin zawsze podaje wymiar główki jako średnicę, a brzuszka obwód i właśnie obwód wynosił ponad 20. Ale może u ciebie główkę podaje też jako obwód

Zazdroszczę wam tych paznokci. U mnie ścięte na króciutko, nawet nie próbuje malować hybrydą bo od razu mi wszystko odpada, a paznokcie rosną w takim tempie, że szkoda mojej roboty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-23, 10:48   #1388
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

No moja tesciowa tez raz wypalila ,ze duze dziecko urodzilam 3600... bo jej dzieci nie przekroczyly 3.... to jej odpowiedziałam, ze nie moje dziecko wielkie Tylko mamy byly male. Boze co za komentarze w ogole... cale szczęście ze Leon gruby nie jest bo bym sie pewnie nasluchala ze go tuczę....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 10:49   #1389
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Pati, nie wiem. Mój gin by pewnie kazał brać, skoro zdarza się że masz wyższe. Ja w sumie jak zaczełam brać Dopegyt to mialam raczej graniczne cały czas, ale nigdy nie przekroczyło 140/90.

Moje noce to koszmar...biorę Dopegyt co 6 godzin, czyli około północy i 6 rano. Najczęściej pannę Natalie około 4 w nocy trzeba pogłaskać po plecach, siadam na fotelu przy jej łóżku i glaskam. Jaś się budzi 2-3 razy w nocy, czasem też wystarczy go pogłaskać, czasem przechodzi do mojego łóżka, czasem nie może zasnąć i się kręci. Oprócz tego wiadomo standardowo jak to w ciąży, siku 2-3 razy w ciągu nocy, oddychać jest mi ciężko, znaleźć wygodna pozycję ciężko. Jak się kręcę, wstaje lub biorę leki, to czasem dodatkowo któreś budzę. Meża nie mam co trzecia noc, a jak jest, to i tak wstaje do pracy okolo 5-6, więc to ja śpię z dziećmi. Teraz będzie więcej w domu, więc będzie spał z Jaśkiem.
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 11:02   #1390
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Współczuję Ci biedro moj maz czasami od połowy nocy spi z Leo bo coś mu sie sni ale to rzadko raczej max 1raz w tygodniu. Tez wstaje po piątej. Ale ja nigdy nie biore Leona do siebie , jak już maz idzie do niego. Musze go tylko czasami szturnac bo nie słyszy jak płacze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 11:03   #1391
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Hejka, coraz mniej rozumiem z tych pomiarów i tego jak duże mogą być róznice.

Od razu powiem, że pomyliłam się wczoraj, jak o moich pisałam, bo u mnie jest 33 tydzien jeszcze do niedzieli a nie 34, jak myślałam.

Wczorajsze pomiary:

1. w szpitalu - 2056 g
2. prywatnie - pierwsze podjescie i wyszło 2330 g. Powiedziałam na to, że jest to spore odhylenie od tego ze szpitala, to powiedział, że jeszcze raz zmierzy.
3. trzeci pomiar - 2175 g

No i który pomiar jest najbliższy prawdzie.

Przewidywana waga w tp to 3600-3900, czyli klocek, ale jest szansa, że do tej daty nie dotrwam, bo szyjka skraca mi się dość szybko, wczoraj przepisowe minimum.
O tym właśnie pisałam, że jak zaznaczy tak mu aparat pokaże i nasze przeżywanie każdych 50 g nie ma zuuuuupełnie sensu. Dla przykładu wczoraj urodziła moja kuzynka i z usg wychodziło ponad 3600 a urodziła 3000. Dajcie spokój niech rosną i nas nie rozerwą i tyle

Idę dziś do kina. Kładę kres mojemu gniciu w domu a nie możemy z tż zgrać godzin jego pracy to ide sama. No i w środy są bilety po 16 zł to prawie połowa tego co normalnie (ceeebuuuula). Idę na Boże Ciało. Ciekawe o co tyle krzyku

No i dziś odrobinę chłodniej to nawet udało mi się ogarnąć 2 pokoje zanim zaczęło mnie dusić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-23, 11:26   #1392
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
No moja tesciowa tez raz wypalila ,ze duze dziecko urodzilam 3600... bo jej dzieci nie przekroczyly 3.... to jej odpowiedziałam, ze nie moje dziecko wielkie Tylko mamy byly male. Boze co za komentarze w ogole... cale szczęście ze Leon gruby nie jest bo bym sie pewnie nasluchala ze go tuczę....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uuu, to szkoda, że nie zna mojej teściowej 150 w kapeluszu, która urodziła głaz 4300 xD
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 11:29   #1393
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Moja teściowa tez niziutka ale dzieci mialy 2,5-3kg. Moj maz np mial 2,600 czy 2,700 a ja 4,800 3tyg przed PTP!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Moja babcia zas rodziła duze dzieci ,bo najmniejsze 4kg a najwiejsze 5 cos -mojej mamy brat. Moja mama miala +/-5kg . A dzis niecałe 60kg i 165cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 11:33   #1394
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
O tym właśnie pisałam, że jak zaznaczy tak mu aparat pokaże i nasze przeżywanie każdych 50 g nie ma zuuuuupełnie sensu. Dla przykładu wczoraj urodziła moja kuzynka i z usg wychodziło ponad 3600 a urodziła 3000. Dajcie spokój niech rosną i nas nie rozerwą i tyle

Idę dziś do kina. Kładę kres mojemu gniciu w domu a nie możemy z tż zgrać godzin jego pracy to ide sama. No i w środy są bilety po 16 zł to prawie połowa tego co normalnie (ceeebuuuula). Idę na Boże Ciało. Ciekawe o co tyle krzyku

No i dziś odrobinę chłodniej to nawet udało mi się ogarnąć 2 pokoje zanim zaczęło mnie dusić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Poszłabym do kina na to, ale ostatnio na Jokerze mi już ciężko było wysiedzieć mimo miejsc VIP i możliwości wyciagnięcia nóg
Dodatkowo mnie ludzie wkurzają jak żrą chipsy i szeleszczą

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
ja też się dziś witam w 32+0 tc . Właśnie czekam na kuriera bo reklamuje aspirator do nosa dla maluszka, który kupiłam w gemini... kurier ma się pojawić do godziny 20, a jak się nie pojawi to mam się skontaktować z apteką :/. Cudownie.... nie muszę wspominać, że nie podali mi do niego numeru bo nie mają ? Mam nadzieję, że dzisiaj się jednak pojawi, a ja siedząc w domu może coś w nim ogarnę... np. szafę w przedpokoju

Co do wymiarów główki to o ile znów czegoś nie pokręciłam to Antka obwód wynosi 29.75 :O
uwielbiam takich kurierów :/ u mnie jedynie DHL nie podaje numeru do kurierów i cały dzień kisnę i ma niego czekam

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Tak, tak to jak najbardziej norma, ja wiem

Tylko jak mama mi mówi, że ja ważyłam 2900 g a siostra 2800 g, to w porównaniu mój mały wychodzi jak klocek



Arya, tak sobie jeszcze uświuadomiłam, że to było moje ostatnie spotkanie z tym doktorkiem moim. Myślałam, że on jest na stałe w Londynie, ale okazało się, że on jednocześnie pracuje też w sw Zofii. Jakbyś trafiła na jego dyżur to zazdroszczę

O nie spodziewałam się, że z Polski latają i przyjmują w Londynie ja z tego szpitala nie znam żadnego lekarza, liczę na dobre położne

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Tak, mam 2,5 cm teraz, będzie się tylko skracać, mówi, że w takim tempie to mogę nie doczekać swojej daty i muszę być przygotowana wcześniej. Ale nie będzie to poród przedwczesny tylko jakoś 38-39 tydzień pewnie.


A to na spokojnie, 38 tc dla mnie brzmi idealnie na rodzenie
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Haha pokaz Kopiarko ;P haha


Ja mam teraz cale red ;D jakos chciało mi sie klasyki. Kolejne beda moze czarne albo jakies mroczne bo potem juz takie do opuszka jakis french przezroczysty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet kolor ściągnięty haha IMG_2857.JPG

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
No moja tesciowa tez raz wypalila ,ze duze dziecko urodzilam 3600... bo jej dzieci nie przekroczyly 3.... to jej odpowiedziałam, ze nie moje dziecko wielkie Tylko mamy byly male. Boze co za komentarze w ogole... cale szczęście ze Leon gruby nie jest bo bym sie pewnie nasluchala ze go tuczę....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To moja teściowa z kolei rodziła duże dzieci, poród męża najgorzej wspomina. Może dlatego jest takim dzieckiem wyklętym
A moja mama z kolei maluszki, ja 2750 a siostra 2800 i tym się sugerowałam u siebie, ale chyba nie pyknie i Jasiek będzie bliżej 4


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 11:34   #1395
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Oszalalam na punkcie tego kokona. I nigdzie go nie ma 🥴 na wszystkich stronach wzor niedostępny. Choler by to strzelil no. Czy wy tez tak macie ,ze jak na cos zachorujecie to koniec? Tyle szukalam, w kazdym mi coś nie pasowalo i w koncu jak znalazlam taki o którym mysle przed snem to nie ma nigdzie Screenshot_20191023-123343_Gallery.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 11:35   #1396
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Oszalalam na punkcie tego kokona. I nigdzie go nie ma na wszystkich stronach wzor niedostępny. Choler by to strzelil no. Czy wy tez tak macie ,ze jak na cos zachorujecie to koniec? Tyle szukalam, w kazdym mi coś nie pasowalo i w koncu jak znalazlam taki o którym mysle przed snem to nie ma nigdzie Załącznik 7695525

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Też tak mam wydaje mi się, że gdzieś widziałam podobny kokon.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 11:36   #1397
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Hejka, coraz mniej rozumiem z tych pomiarów i tego jak duże mogą być róznice.

Od razu powiem, że pomyliłam się wczoraj, jak o moich pisałam, bo u mnie jest 33 tydzien jeszcze do niedzieli a nie 34, jak myślałam.

Wczorajsze pomiary:

1. w szpitalu - 2056 g
2. prywatnie - pierwsze podjescie i wyszło 2330 g. Powiedziałam na to, że jest to spore odhylenie od tego ze szpitala, to powiedział, że jeszcze raz zmierzy.
3. trzeci pomiar - 2175 g

No i który pomiar jest najbliższy prawdzie.

Przewidywana waga w tp to 3600-3900, czyli klocek, ale jest szansa, że do tej daty nie dotrwam, bo szyjka skraca mi się dość szybko, wczoraj przepisowe minimum.
W sumie to zależy od umiejętności lekarza i jakości sprzętu 🤷☠♀️


Dzień dobry w środę.
Noc jako taka. Kilka pobudek, w tym kiblowabie w pokoju dziecięcym na krześle, bo obudziłam syna jak szłam siku nienawidzę tego.. przyszedł do nas 5.30, na szczęście pospał do 7.20 mąż się do roboty spóźnił dzień jak codzień

Przyjęłam ostatnie duże zlecenie i kończę z robotą. No nie chce mi sie jak nie wiem..

Dziś przychodzi do mnie znajomy fizjo na masaż plus taping. Czekam na tą wizytę ja na wybawienie. No i jeszcze komfort zaliczymy, muszę kupić wykładzinę lub dywan do przedpokoju, bo budzenie dziecka jak idędo łazienki w nocy doprowadza mnie do szału 🤬



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 11:39   #1398
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Rzeczozn wstaw materac do pokoju syna my tam mamy normalne lozko tzn dwa materace jeden na drugim włożyliśmy jak wymienialismy swoj sypialniany. Jemu wystarczy poglaskanie i spi dalej trzymajac za rękę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 11:43   #1399
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Pati to ten? https://babyboutik.pl/velvet-collect...BoCWe8QAvD_BwE
i nawet dostępny

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Gosia uprałam wczoraj Szumisia i potwierdzam, że przeżył i nic się nie zadziało
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-23, 11:45   #1400
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Oszalalam na punkcie tego kokona. I nigdzie go nie ma �� na wszystkich stronach wzor niedostępny. Choler by to strzelil no. Czy wy tez tak macie ,ze jak na cos zachorujecie to koniec? Tyle szukalam, w kazdym mi coś nie pasowalo i w koncu jak znalazlam taki o którym mysle przed snem to nie ma nigdzie Załącznik 7695525

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jest ich pełno na OLX. Nówki tutaj: https://www.ceneo.pl/72298471
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 11:48   #1401
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Pati niestety nie pomogę z tym wzorem, bo te strony co miałam z nim zapisane to już też mają wyprzedane. Ale rzuciły mi się fajne kokony z velvetem na lanila, a z minky podoba mi się kolekcja marble i piórka z miko-shop. Zerknij, może coś ci właśnie w oko. Screenshot_2019-10-23-12-44-08-647_com.android.chrome_compress16.jpgFB_IMG_1571827559219.jpgFB_IMG_1571827531015.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 11:48   #1402
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Arya dokladnie to ten jak Ty go znalazlas 🤣🤣🤣 jeszcze zebym znalazlam w ogole opcje dodaj do koszyka. Albo ja jakas ślepa albo nie ma 🤦☠♀️🤦☠♀️🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 11:49   #1403
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Pati to ten? https://babyboutik.pl/velvet-collect...BoCWe8QAvD_BwE
i nawet dostępny

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Gosia uprałam wczoraj Szumisia i potwierdzam, że przeżył i nic się nie zadziało
W takim razie jak poprawi się u mnie pogoda to też go wrzucę do prania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 11:50   #1404
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Arya dokladnie to ten jak Ty go znalazlas 🤣🤣🤣 jeszcze zebym znalazlam w ogole opcje dodaj do koszyka. Albo ja jakas ślepa albo nie ma 🤦☠♀️🤦☠♀️🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hm u mnie normalnie na górze jest "do koszyka" może za granicą się nie da?
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 11:54   #1405
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Pati niestety nie pomogę z tym wzorem, bo te strony co miałam z nim zapisane to już też mają wyprzedane. Ale rzuciły mi się fajne kokony z velvetem na lanila, a z minky podoba mi się kolekcja marble i piórka z miko-shop. Zerknij, może coś ci właśnie w oko. Załącznik 7695526Załącznik 7695527Załącznik 7695528

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale piękne 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Jest ich pełno na OLX. Nówki tutaj: https://www.ceneo.pl/72298471
Tej marki tak ale nie ma tego wzoru , sa inne ale tego nie ma jak sie kliknie w sklep

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 11:55   #1406
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4

Śliczne te kokony , to jedyna rzecz co do której się powstrzymałam i kupiłam tańszy, trochę żałuję
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 11:56   #1407
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Arya ,u mnie nigdzie nie ma tego "dodaj do koszyka" Screenshot_20191023-125426.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 11:57   #1408
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

No ja wlasnie chyba sie skusze, nie musialam kupowac ani śpiworkow do wozka ani kombinezonow to choc to kupię takie jakie podoba mi się w 300procent

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 11:57   #1409
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja kokon mam dostać od przyjaciółki, więc się na razie wstrzymałam z zakupem. Jak nie dostanę to najwyżej kupię już po porodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 11:58   #1410
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Potem bedzie slyzyl jako mata do zabawy wiec wykorzystamy go. Nooo ale zebym jeszcze znalazla gdzies. 🤣 i tak brat mi go przywiezie dopiero po świętach bo wysylka do niemiec droga :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-22 08:36:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.