Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2. - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-26, 11:06   #4171
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
i Orlen wyszedł na tym tak, że zrobił z siebie nieudolnego pajaca jakich mało.
Wirus przeminie a opinia zostanie.
ja tam do końca życia już zapamiętam , ze Orlen = niedotrzymanie obietnic i niewydolność produkcyjna.

Miały płyny być na stacjach dawno temu, a jak nie było tak nie ma.
Są płyny, tylko sprzedają się w ekspresowym tempie - często zaraz po świeżej dostawie już ich nie ma. Klienci pytają kasjerów kiedy dostawa i koczują pod stacją najnormalniej w świecie.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Ta ekipa? Nic. Jak zwykle. Albo obiecają 1000+
a co zrobiła poprzednia?

Cytat:
Napisane przez kamoni7 Pokaż wiadomość
O tak, jak on się wypowiada
https://www.youtube.com/watch?v=qB-TFHCboeo
nic nie pobije Komora skaczącego po fotelu sprawozdawczym w Japonii i wołającego Kozieja "szogunie" no i w waleniu byków ort.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:09   #4172
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez chochliczka2 Pokaż wiadomość
Bo żyjemy wszyscy na jednej planecie i musimy jakoś współżyć ?Bogaci myslą tylko o sobie, a jak nie będzie biednych bo wyginął to i bogaci przestaną być komukolwiek potrzebni.
Przecież Edan będzie zawsze dla wszystkich najpotrzebniejszy. A nawet jak nawet ci wszyscy wyginą, to i tak będzie potrzebny, bo jest w tym totalnie samowystarczalny.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
a co zrobiła poprzednia?
a co zrobiła jeszcze poprzednia? a taki Piłsudski to co zrobił, hę?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:10   #4173
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez chochliczka2 Pokaż wiadomość
Osoby chcą wracac na swieta do domu? CZy oni myśla ile osob chocby z wlasnej rodziny moga zarazic.
Ja ich nie usprawiedliwiam, piszę tylko, jak to wygląda (pracowałam kiedyś w Holandii i mam tam przyjaciółkę).

Cytat:
Napisane przez chochliczka2 Pokaż wiadomość
Może jestem okrutna,ale ja bym zamknela granice dla wszystkich. Jesli Polacy traca prace np w Holandii to wg mnie tamte panstwo powinno im dac socjal.
Działanie agencji polsko-holenderskich nie zawsze jest zgodne z prawem, a ludzie którzy niedawno zaczęli pracę i są na tzw fazie A to w ogóle mają takie prawa jak na umowie zleceniu. Jednego dnia pracujesz, a drugiego musisz się pakować.
Dochodzą jeszcze takie czynniki jak nieznajomość języka i realiów, często są to ludzie, którzy przyjechali na 2-3 miesiące podreperować budżet.
I jak agencja nie ma dla Ciebie pracy, to musisz się wyprowadzić z mieszkania i nawet jak chcesz walczyć o swoje, to musisz najpierw mieć gdzie mieszkać, więc dla wielu osób łatwiej jest po prostu wsiąść w busa i wrócić do Polski.


Cytat:
Napisane przez chochliczka2 Pokaż wiadomość
A poza tym nie jest do konca tak jak mowisz.Moj kuzyn mieszka w WB- od poniedzialkiu nie pracuje, maja siedziec w domu i będa dostawc 80 % pensji.
Co nie jest jak mówię? Wspomniałam gdzieś o UK?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:11   #4174
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja ich nie usprawiedliwiam, piszę tylko, jak to wygląda (pracowałam kiedyś w Holandii i mam tam przyjaciółkę).
Też tak to zrozumiałam
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:12   #4175
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
No to jest akurat dla mnie kuriozum (z tym co piszesz o utracie pracy rzecz jasna się zgadzam). Jeżeli mają ludzie pracę, nie stracili jej mimo kryzysu, żyje się pewnie wielu lepiej niż w Polsce, ale nie, muszą na ten dłuższy weekend do Polski wracać (bo Wielkanoc to w większości krajów europejskich to jest wolny poniedziałek po i w niektórych piątek przed). Nawet w takiej sytuacji.
No dla mnie też. Ja tych ludzi nie rozumiem, ale rozumiem fakt, że tacy istnieją i jest ich całkiem sporo. Oni traktują pracę za granicą jako chwilową dla zarobienia kasy (nawet jeśli to trwa już rok czy dwa), mentalnie są całkowicie w Polsce i nie zamierzają tego zmieniać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:13   #4176
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Przecież Edan będzie zawsze dla wszystkich najpotrzebniejszy. A nawet jak nawet ci wszyscy wyginą, to i tak będzie potrzebny, bo jest w tym totalnie samowystarczalny.
Kwiatuszku pachnący, obecna sytuacja spowoduje tylko to, że tym bardziej będę potrzebny. Istnwijaca infrastruktura IT okazała się w wieku przypadkach niewystarczajaca. Okazało się że choćby rynek e-commerce jest dużo dużo za mały i obecny jest niewydolny. Okazało się, że brakuje softu, środków w wielu firmach do prowadzenia pracy zdalnej. Itd.

Wirus sobie pójdzie, a ja nie będę miał w co ręce wlozyc. Bo tak dużo zleceń się posypie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:14   #4177
chochliczka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 148
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Współczuję tym ludziom w Holandii, ale kurcze trzeba myślec nie jednostkowo wg mnie w tym przypadku. Tak samo jak znam przypadki powrotu z pola z Niemiec ludzi, ktorzy maja kase i mogliby przeczekac tam, po co wracaja i narazaja cała rodzine i małe miasteczka? - to taki przykład od znajomej z małego miasta.
Sorka nie chciałam Cie atakowac, tylko chciałam powiedziec, ze na szczescie nie wszedzie jest tak zle, taka WB moim zdaniem jest w porządku.
chochliczka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-26, 11:14   #4178
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez chochliczka2 Pokaż wiadomość
Osoby chcą wracac na swieta do domu? CZy oni myśla ile osob chocby z wlasnej rodziny moga zarazic. Może jestem okrutna,ale ja bym zamknela granice dla wszystkich. Jesli Polacy traca prace np w Holandii to wg mnie tamte panstwo powinno im dac socjal. A poza tym nie jest do konca tak jak mowisz.Moj kuzyn mieszka w WB- od poniedzialkiu nie pracuje, maja siedziec w domu i będa dostawc 80 % pensji.
Nie myślą.
Mój znajomy tydzień temu poleciał do Turcji, bo "on się nie boi"i ma wywalone. I przez takich ciołków jest jak jest.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Przecież Edan będzie zawsze dla wszystkich najpotrzebniejszy. A nawet jak nawet ci wszyscy wyginą, to i tak będzie potrzebny, bo jest w tym totalnie samowystarczalny.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

a co zrobiła jeszcze poprzednia? a taki Piłsudski to co zrobił, hę?
nie odpowiada się pytaniem na pytanie
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:15   #4179
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie podoba Ci się demokracja? Przecież ona właśnie na tym polega że żul spod monopolowego ma taki sam głos jak przedsiebiorca.

Dla jasności - imho demokracja jest do właśnie z takiego powodu. Acz strzelam że jesteś jej fanką, więc hipokryzja level master

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zajmij się lepiej swoją DZIEWCZYNĄ. Jakie ma rewelacje na najbliższe dni? Które miasta zamykają?



Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Ehe. Dla mnie spox. Moze tak być.

Pragnę tylko zauważyć, że jakos ta obśmiewana monarchia panuje w Arabii Saudyjskiej, która nie istnieje nawet 100 lat a jakoś jest dalece bogatsza od Polski w której panuje demokracja. Ba, żeby tylko Polski. Ciężko mi znaleźć jakąkolwiek demokrację europejską która by dorównywała Arabii.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jeśli Europa upodobni się do Arabii to będzie ten moment, w którym czas emigrować.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:15   #4180
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez chochliczka2 Pokaż wiadomość
Wiecie co mnie najbardziej wkurza, glupota ludzi, którzy własnie jeszcze 2-3 tyg temu jechali sobie szczesliwi na wycieczki,a teraz wielki płacz.Czy oni urwali sie z choinki? Nie ogladaja tv? A druga sprawa, skad nagle tylu Polaków chce wracac do kraju i czemu rzad im na to pozwala? ZEby jeszcze bardziej ten wirus sie rozprzestrzenił? A juz skandalem sa wg mnie zasiłki dla nich za czas 14dniowej kwarantanny.Teraz mnostwo nieudanicznnikow wroci do kraju, moze nawet na koszt panstwa, dostana zasilki, a wszystko w imie tego by poszłi do unr i oddałi hołd wiadomej partii.
Ja staram się ograniczyc wychodzenie, a jak nawet ide to z psem i jak widze kogos to oddalam się. zA to wczoraj widziałam mamuski z wózkami i z ich "gachami" z butelka browara -godzina 15.. tak się teraz spaceruje a co
Jakie zasiłki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:16   #4181
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
nie odpowiada się pytaniem na pytanie
to sama sobie na nie odpowiedz
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-26, 11:17   #4182
chochliczka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 148
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No dla mnie też. Ja tych ludzi nie rozumiem, ale rozumiem fakt, że tacy istnieją i jest ich całkiem sporo. Oni traktują pracę za granicą jako chwilową dla zarobienia kasy (nawet jeśli to trwa już rok czy dwa), mentalnie są całkowicie w Polsce i nie zamierzają tego zmieniać.
Masakra z takimi ludzmi, zero odpowiedzialnosci, tylko egozim. A poza tym jakie to beda swieta niech sie zastanowia. Teraz każdy mysli by nie zachorowac, przezyc i miec prace. A swieta beda za rok, dwa.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Jakie zasiłki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
za czas kwarantanny dostaną przeciez zasiłek od rządu.A ciekawe czy kazdy pracodawca tak na czas nam zaplaci. To wszystko jest zle zorganizowane i bez logiki.
chochliczka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:18   #4183
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez chochliczka2 Pokaż wiadomość
Osoby chcą wracac na swieta do domu? CZy oni myśla ile osob chocby z wlasnej rodziny moga zarazic. Może jestem okrutna,ale ja bym zamknela granice dla wszystkich. Jesli Polacy traca prace np w Holandii to wg mnie tamte panstwo powinno im dac socjal. A poza tym nie jest do konca tak jak mowisz.Moj kuzyn mieszka w WB- od poniedzialkiu nie pracuje, maja siedziec w domu i będa dostawc 80 % pensji.
A ja pisałam nie dalej jak kilka dni temu, że pewna dziewczyna z mojej rodziny została zwolniona i ją wyrzucili na zbity pysk. Pracowała w Holandii. Nie każdy obcokrajowiec jest z WB.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:20   #4184
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez chochliczka2 Pokaż wiadomość
Masakra z takimi ludzmi, zero odpowiedzialnosci, tylko egozim. A poza tym jakie to beda swieta niech sie zastanowia. Teraz każdy mysli by nie zachorowac, przezyc i miec prace. A swieta beda za rok, dwa.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------



za czas kwarantanny dostaną przeciez zasiłek od rządu.A ciekawe czy kazdy pracodawca tak na czas nam zaplaci. To wszystko jest zle zorganizowane i bez logiki.
Pierwsze słyszę muszę aż o tym przeczytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:20   #4185
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
W Chinach to pod koniec stycznia jeszcze wszyscy Chińczycy ruszyli tłumnie do domu na Chiński Nowy Rok i wszystko działało normalnie. Dopiero potem były restrykcje i to też nie wszędzie. Hubei zamknięto kompletnie, ale to tylko jedna prowincja. W większych miastach, w których były przypadki, były spore restrykcje i ograniczenia poruszania się, ale wcale nie wszędzie i wiele miejsc działało normalnie. To wielki kraj i silna gospodarka, zaraz ruszą z produkcją i nadrobią.

Z Włochami to nie wiem, co będzie, oni byli gospodarczym trupem już przed epidemią, może im już wszystko jedno.

My tego nie wytrzymamy. Nawet drukowanie pieniądza ma swoje granice. Kasa już jest pusta, bo stopy procentowe obniżyli niemal do zera, nawet obligacji nikt nie kupi. A mandaty nie są specjalnie straszne dla ludzi bez dochodów.
dokładnie. Ciekawa jestem skąd mieliby wyegzekwować te 30 koła...
no i jednak gospodarka tego nie wytrzyma, ludzie tak samo. Moim zdaniem wybory zostaną przełożone ale może się okazać że obecny prezydent niekoniecznie je wygra.
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:20   #4186
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez chochliczka2 Pokaż wiadomość
Współczuję tym ludziom w Holandii, ale kurcze trzeba myślec nie jednostkowo wg mnie w tym przypadku. Tak samo jak znam przypadki powrotu z pola z Niemiec ludzi, ktorzy maja kase i mogliby przeczekac tam, po co wracaja i narazaja cała rodzine i małe miasteczka? - to taki przykład od znajomej z małego miasta.
Sorka nie chciałam Cie atakowac, tylko chciałam powiedziec, ze na szczescie nie wszedzie jest tak zle, taka WB moim zdaniem jest w porządku.
Bo w Polsce się utrzymają kilka miesięcy z odłożonych tam pieniędzy a w Niemczech się utrzymają miesiąc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:20   #4187
chochliczka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 148
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Nie myślą.
Mój znajomy tydzień temu poleciał do Turcji, bo "on się nie boi"i ma wywalone. I przez takich ciołków jest jak jest.



nie odpowiada się pytaniem na pytanie
Naprawdę poleciał tydzien temu? Myslalam, ze te info o tym ze np polacy jada teraz do Włoch na narty za poł ceny autobusami to jakies fake news, ale moze to tez prawda.
Wypisz go z rodziny
chochliczka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:21   #4188
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez chochliczka2 Pokaż wiadomość
Masakra z takimi ludzmi, zero odpowiedzialnosci, tylko egozim. A poza tym jakie to beda swieta niech sie zastanowia. Teraz każdy mysli by nie zachorowac, przezyc i miec prace. A swieta beda za rok, dwa.
Borze zielony. Przecież gdyby poddać teraz, dzisiaj testom na tego wirusa absolutnie wszystkich, to by się okazało jak w przypadku zwykłej grypy - że ma go blisko połowa testowanych. Tylko 95% przechodzi go albo b łagodnie albo w ogóle nie ma objawów.

Całkowicie bez sensu jest zamykanie granic, czegokolwiek. Więcej ludzi ginie z wrażenia i przerażenia a wkrotce przez bankructwa i ogolnie sytuację finansową niż przez tą grypę. Prawie wyłącznie umierają osoby które i tak by umarły w tym czasie. Wirus jest tylko jednym, malutkim, dodatkowym czynnikiem nieco przyspieszającym ten proces, który i tak by się wkrotce zdarzył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:21   #4189
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Chyba chodzi Ci o zasiłku np.dla nauczycieli i Ci co mają przymusowy postój?
Bo przecież tym co wracają i mają kwarantannę to się nic nie należy chyba,że się mylę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-26, 11:22   #4190
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez chochliczka2 Pokaż wiadomość
Masakra z takimi ludzmi, zero odpowiedzialnosci, tylko egozim. A poza tym jakie to beda swieta niech sie zastanowia. Teraz każdy mysli by nie zachorowac, przezyc i miec prace. A swieta beda za rok, dwa.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------



za czas kwarantanny dostaną przeciez zasiłek od rządu.A ciekawe czy kazdy pracodawca tak na czas nam zaplaci. To wszystko jest zle zorganizowane i bez logiki.
Hahahaha

Weź mi podaj jakiegoś linka w związku z tymi zasiłkami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:22   #4191
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Kwiatuszku pachnący, obecna sytuacja spowoduje tylko to, że tym bardziej będę potrzebny. Istnwijaca infrastruktura IT okazała się w wieku przypadkach niewystarczajaca. Okazało się że choćby rynek e-commerce jest dużo dużo za mały i obecny jest niewydolny. Okazało się, że brakuje softu, środków w wielu firmach do prowadzenia pracy zdalnej. Itd.

Wirus sobie pójdzie, a ja nie będę miał w co ręce wlozyc. Bo tak dużo zleceń się posypie.
Tylko wpierw włóż rękawiczki, bo kaszelek może zacząć targać. Ciekawe czy w tej superklinice, na którą płacisz prywatnie ubezpieczenie, czeka specjalnie na Ciebie nowiutki respirator. I czy będąc w rozjazdach nie utkniesz gdzieś w miejscowym szpitalu publicznej służby zdrowia.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:23   #4192
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
dokładnie. Ciekawa jestem skąd mieliby wyegzekwować te 30 koła...
no i jednak gospodarka tego nie wytrzyma, ludzie tak samo. Moim zdaniem wybory zostaną przełożone ale może się okazać że obecny prezydent niekoniecznie je wygra.
Nie bój się, nałożą komornika, komornik weźmie co może albo siadzie na koncie. Ludzie zaczną zarabiać, to z wypłaty w ratach będzie się im zabierać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:23   #4193
chochliczka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 148
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Chyba chodzi Ci o zasiłku np.dla nauczycieli i Ci co mają przymusowy postój?
Bo przecież tym co wracają i mają kwarantannę to się nic nie należy chyba,że się mylę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam na mysli ani postoju ani nauczycieli. Jasno mowili o tym, ze kazdy kto wraca zza granicy i ma kwrantanne dostanie za te 14 dni kasę.
chochliczka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:24   #4194
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87693879]Hahahaha

Weź mi podaj jakiegoś linka w związku z tymi zasiłkami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Właśnie szukam na ten temat i nic znaleźć nue mogę chyba chodzi o te przymusowe zasiłki jak np.dla nauczycieli czy opiekuńcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:24   #4195
chochliczka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 148
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87693879]Hahahaha

Weź mi podaj jakiegoś linka w związku z tymi zasiłkami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Nie będe nic podawać chcesz to sobie poszukaj.
chochliczka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:24   #4196
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Chyba chodzi Ci o zasiłku np.dla nauczycieli i Ci co mają przymusowy postój?
Bo przecież tym co wracają i mają kwarantannę to się nic nie należy chyba,że się mylę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Należy im się miejsce do odbycia kwarantanny i paczka jedzenia z mopsu. Ale o żadnych zasiłkach nie słyszałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:25   #4197
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez chochliczka2 Pokaż wiadomość
Nie mam na mysli ani postoju ani nauczycieli. Jasno mowili o tym, ze kazdy kto wraca zza granicy i ma kwrantanne dostanie za te 14 dni kasę.
Gdzie to mówili ja tego w ogóle nie słyszałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:25   #4198
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

I nic na ten temat znaleźć nie mogę daj link

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87693889]Należy im się miejsce do odbycia kwarantanny i paczka jedzenia z mopsu. Ale o żadnych zasiłkach nie słyszałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja tak samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:25   #4199
chochliczka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 148
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Borze zielony. Przecież gdyby poddać teraz, dzisiaj testom na tego wirusa absolutnie wszystkich, to by się okazało jak w przypadku zwykłej grypy - że ma go blisko połowa testowanych. Tylko 95% przechodzi go albo b łagodnie albo w ogóle nie ma objawów.

Całkowicie bez sensu jest zamykanie granic, czegokolwiek. Więcej ludzi ginie z wrażenia i przerażenia a wkrotce przez bankructwa i ogolnie sytuację finansową niż przez tą grypę. Prawie wyłącznie umierają osoby które i tak by umarły w tym czasie. Wirus jest tylko jednym, malutkim, dodatkowym czynnikiem nieco przyspieszającym ten proces, który i tak by się wkrotce zdarzył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie jestem za zamykaniem zakładow pracy itd, ale granice tak.CZemu? Bo poki co to głownie sie mowi o tym,ze zarazony praktycznie kazdy był przez kogos kto wrocl zza granicy, albo sam byl na wczasach.
chochliczka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 11:25   #4200
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie, część 2.

Cytat:
Napisane przez chochliczka2 Pokaż wiadomość
Nie będe nic podawać chcesz to sobie poszukaj.
Jeśli coś stwierdzasz, to po Twojej stronie jest podanie źródeł.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-27 16:34:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.