Co sądzicie o klubach i dyskotekach w dużych miastach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-21, 11:22   #1
glowgold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 37

Co sądzicie o klubach i dyskotekach w dużych miastach?


Hej. Pod wpływem wczorajszego filmu na TVP złapała mnie pewna rozkmina. Jestem z Wawy, nieraz lubie wyskoczyć z koleżankami do klubu, ale jakoś tak wyszło że nigdy nie byłam w żadnym warszawskim. Ogólnie zewsząd słyszę opinie, że kluby w dużych miastach to największy syf, że najprościej tam o kuku i pełno tzw. bydła. Zwłaszcza w Wawie. A jakie jest Wasze zdanie i doświadczenia? Osobiście sądzę, że kretyna można spotkać nawet na potańcówce w remizie...
glowgold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 11:59   #2
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Co sądzicie o klubach i dyskotekach w dużych miastach?

Cóż, ja w jednym wątku napisałem, że jestem za zbanowaniem alkoholu w lokalach i że tego typu przybytki jak i bary, to generalnie wylęgarnie zła. Nie tylko w dużych miastach. Pozdrawiam serdecznie.
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 12:17   #3
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Co sądzicie o klubach i dyskotekach w dużych miastach?

Chodzę do klubów, nie interesuje mnie, co tam się dzieje poza tańcem. Chodzę z koleżankami, nie upijamy się.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 12:23   #4
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Co sądzicie o klubach i dyskotekach w dużych miastach?

W Polsce przez wiekszosc zycia mieszkalam wlasnie w Warszawie.
Pod koniec liceum i na studiach (czyli w latach 2005-2010) czesto chodzilam z kolezankami do klubow: Hybrydy, nieistniejacy juz od dawna Fresh, Harlem, Capitol, od biedy tez czasem Remont, przy wiekszych okazjach typu czyjes urodziny Mirage. Wtedy bardzo to lubilam, ale mniej wiecej od 10 lat nie bylam w zadnym klubie ani w Polsce, ani w innym kraju, po prostu wole inne rozrywki. 10-15 lat temu akurat w tych klubach do ktorych chodzilam mozna bylo fajnie sie bawic, nie moglam powiedziec na nie zlego slowa, nie wiem, jak jest teraz
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 12:39   #5
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Co sądzicie o klubach i dyskotekach w dużych miastach?

Cytat:
Napisane przez glowgold Pokaż wiadomość
Osobiście sądzę, że kretyna można spotkać nawet na potańcówce w remizie...
Kretyna albo bandytę można też spotkać wieczorem pod Żabką albo innym sklepem ale dyskoteki i bary tworzą albo przyciągają już istniejące grupy przestępcze o różnych "wpisach w PKD".
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 12:41   #6
FajnaMarta
Raczkowanie
 
Avatar FajnaMarta
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 267
Dot.: Co sądzicie o klubach i dyskotekach w dużych miastach?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
W Polsce przez wiekszosc zycia mieszkalam wlasnie w Warszawie.
Pod koniec liceum i na studiach (czyli w latach 2005-2010) czesto chodzilam z kolezankami do klubow: Hybrydy, nieistniejacy juz od dawna Fresh, Harlem, Capitol, od biedy tez czasem Remont, przy wiekszych okazjach typu czyjes urodziny Mirage. Wtedy bardzo to lubilam, ale mniej wiecej od 10 lat nie bylam w zadnym klubie ani w Polsce, ani w innym kraju, po prostu wole inne rozrywki. 10-15 lat temu akurat w tych klubach do ktorych chodzilam mozna bylo fajnie sie bawic, nie moglam powiedziec na nie zlego slowa, nie wiem, jak jest teraz
Remont i Hybrydy też znałam. Sporo imprez mojego wydziału tam było. Ogólnie fajne miejsca, na poziomie, ale poza studenckimi imprezami tam raczej nie bywałam. Nie widziałam, żeby ktoś brał narkotyki, czy coś w tym stylu. Chociaż alkoholu było sporo.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FajnaMarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 12:51   #7
olivv2682
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 36
Dot.: Co sądzicie o klubach i dyskotekach w dużych miastach?

Nigdy nie byłam w żadnym klubie w większym mieście. Od dwóch lat chodzimy z kumpelą do tego samego. Ja nie pije bo nie lubię, ona symbolicznie. Trzymamy podstawowe zasady bezpieczeństwa typu niedopijanie picia zostawionego bez opieki i takie tam. Co jakiś czas ktoś da sobie w ryj za klubem ale tak jest chyba niestety wszędzie. Czasami musimy się oganiać od zawziętych natrętów, jednak wystarczy na takiego głośno krzyknąć i daje sobie spokój. Nie wiem, jak tam jest z narkotykami itp, ale zapewne kto chce, to zdobędzie, tak jak wszędzie. Jesli chodzi o odurzenia kobiet pigułkami i tego typu rzeczy to nic mi nie wiadomo, ale bardzo możliwe że były takie przypadki, a tego kobiety nie chcą po prostu tego rozgłaszać, co jest zrozumiałe.
olivv2682 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-21, 13:22   #8
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Co sądzicie o klubach i dyskotekach w dużych miastach?

Cytat:
Napisane przez FajnaMarta Pokaż wiadomość
Remont i Hybrydy też znałam. Sporo imprez mojego wydziału tam było. Ogólnie fajne miejsca, na poziomie, ale poza studenckimi imprezami tam raczej nie bywałam. Nie widziałam, żeby ktoś brał narkotyki, czy coś w tym stylu. Chociaż alkoholu było sporo.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Alkoholu sporo, wiekszosc osob przychodzila po to, zeby poza tanczeniem napic sie piwa w towarzystwie. Ja tez zreszta. A co do narkotykow, to w ogole nie zwracalam uwagi na obcych ludzi, wiec pewnie nawet bym nie zauwazyla, gdyby ktos cos bral. Przychodzilam ze znajomymi i w ich gronie sie bawilam.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 15:50   #9
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Co sądzicie o klubach i dyskotekach w dużych miastach?

Cytat:
Napisane przez glowgold Pokaż wiadomość
Hej. Pod wpływem wczorajszego filmu na TVP złapała mnie pewna rozkmina. Jestem z Wawy, nieraz lubie wyskoczyć z koleżankami do klubu, ale jakoś tak wyszło że nigdy nie byłam w żadnym warszawskim. Ogólnie zewsząd słyszę opinie, że kluby w dużych miastach to największy syf, że najprościej tam o kuku i pełno tzw. bydła. Zwłaszcza w Wawie. A jakie jest Wasze zdanie i doświadczenia? Osobiście sądzę, że kretyna można spotkać nawet na potańcówce w remizie...
Hej,
Myślę, że w niektórych klubach w dużych miastach można się fajnie bawić, tak się bawiłam. Ze swoimi znajomymi, a nie sama z obcymi ludźmi. Kobieta nie powinna sama chodzić do klubu, najlepiej w towarzystwie na przykład choć jednej koleżanki. I powinna sobie wcześniej zaplanować, jak wróci, zanim tam się znajdzie. W sensie takie jest moje zdanie i takich zasad się trzymam ja. Myślę, że znacznie się to przyczyniło do tego, że doświadczenia z klubów mam miłe. Ale tak jak napisałaś, kretyna można spotkać wszędzie.
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 16:00   #10
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 847
Dot.: Co sądzicie o klubach i dyskotekach w dużych miastach?

Rzadko chodze do klubow. To nie sa az tak idealne rozrywki dla mnie na co dzien jednak wole spacer czy zwykle wyjscie czy posiedzenie przy kawie czy herbacie. Jednak jak rzadko mi sie zdarzy np jakas okazja lub np jest ochota potanczyc (raczej raz na pare miesiecy lub raz na miesiac najczesciej u mnie) to bylam w paru klubach w Warszawie np Teatro Cubano, Remont i chyba Hybrydy ale nie jestem pewna. Bylam z kolezankami i chyba 2 razy bylam jeszcze z chlopakiem w Clubie 70 ale juz go nie ma. Te kkuby akurat mialy fajny klimat, muzyka byla dosc fajna, bylo kulturalnie i nie widzialam nic nielegalnego. Zawsze w takich sytuacjach uwazam zawsze pilnujemy z kolezankami swoich drinkow i wracamy bezpiecznie. Ostatnio bylam w klubie w styczniu na 30 urodzinach kolezanki i wracalysmy Uberem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 16:13   #11
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Co sądzicie o klubach i dyskotekach w dużych miastach?

Cytat:
Napisane przez glowgold Pokaż wiadomość
Hej. Pod wpływem wczorajszego filmu na TVP złapała mnie pewna rozkmina. Jestem z Wawy, nieraz lubie wyskoczyć z koleżankami do klubu, ale jakoś tak wyszło że nigdy nie byłam w żadnym warszawskim. Ogólnie zewsząd słyszę opinie, że kluby w dużych miastach to największy syf, że najprościej tam o kuku i pełno tzw. bydła. Zwłaszcza w Wawie. A jakie jest Wasze zdanie i doświadczenia? Osobiście sądzę, że kretyna można spotkać nawet na potańcówce w remizie...
napisalas post ktory tak naprawde jest o niczym. do klubow nie chodzisz wiec nie wiesz, wczorajszy dokument nie jest na temat klubingu tylko prostytucji nieletnich w innych okolicznosciach przyrody niz warszawskie * kluby*

nie wiem od kogo slyszysz takie opinie, klubow jest masa, na roznym poziomie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-21, 17:29   #12
glowgold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 37
Dot.: Co sądzicie o klubach i dyskotekach w dużych miastach?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
napisalas post ktory tak naprawde jest o niczym. do klubow nie chodzisz wiec nie wiesz, wczorajszy dokument nie jest na temat klubingu tylko prostytucji nieletnich w innych okolicznosciach przyrody niz warszawskie * kluby*

nie wiem od kogo slyszysz takie opinie, klubow jest masa, na roznym poziomie.
Lol, przecież napisałam wyraźnie że chodzę, tylko nie byłam w żadnym w swoim mieście. Po co to passive agressive?
glowgold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 11:22   #13
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Co sądzicie o klubach i dyskotekach w dużych miastach?

Swego czasu zwiedziłam chyba wszystkie kluby na imprezowej warszawskiej ul. Mazowieckiej i nie mam złych doświadczeń. Kluby jak kluby. W różnych celach przychodzą różni ludzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 11:47   #14
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Co sądzicie o klubach i dyskotekach w dużych miastach?

Cytat:
Napisane przez glowgold Pokaż wiadomość
Lol, przecież napisałam wyraźnie że chodzę, tylko nie byłam w żadnym w swoim mieście. Po co to passive agressive?
skoro chodzisz to powinnas wiedziec jak jest.
Nie ma zadnego powodu zeby kluby w twojej miejscowosci przyciagaly inny typ ludzi niz np w Trojmiescie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 12:13   #15
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Co sądzicie o klubach i dyskotekach w dużych miastach?

Są kluby i KLUBY. Nie wiem, gdzie Ty chodzisz, ale ja nigdy nie byłam w klubach, do których przychodzi, jak to napisałaś, bydło. Ale w miejscach, w których są narkotyki i seks za pieniądze, już tak. Co z tego wynika? Jeśli ktoś szuka, to znajdzie. Wstaw sobie wszystko, co chcesz.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 13:01   #16
blyszczacyjednorozec
Przyczajenie
 
Avatar blyszczacyjednorozec
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 15
Dot.: Co sądzicie o klubach i dyskotekach w dużych miastach?

Osobiscie nie mam dobrych wspomnien z ''wielkomiejskich'' klubow- duzo wiecej cwaniaczkow i pozerow niz w takim np. Tomaszowie czy Skierniewicach.
To tylko moja opinia wiec prosze na mnie nie naskakiwac.
O dyskotekach w Warszawie słyszałam to samo.
blyszczacyjednorozec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-22 14:01:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.