mamuski styczniowo-lutowe 2009 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-01, 08:33   #2761
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cos burknelam o L4 dzis Tz i nie byl zachwycony powiedzial tylko "dzis idziemy spac o 8 jutro bedziesz sie lepiej czula ... " brak slow.On liczy na to ze szefowa mi przedluzy umowe co z tego jak ja nie mam zamiaru w grudniu czy w styczniu chodzic do pracy \
Lece do pracy bleee
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 10:18   #2762
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

A u nas na wątku taka cisza? Dziewczynki, gdzie jesteście?
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 10:27   #2763
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

ja myslę .że będe rodzić naturalnie.Chciałabym zobaczyć jak to jest ) Ale zobaczymy jak to będzie..
kupiłam sobie dziś http://www.nokaut.pl/oferta/zel-z-ka...em-200-ml.html na nogi bo niestety zaczynaja mi pekac zyły
ponadto dziś smigam na mikrodermabrazje...uhh chociaz troszke się odprężę.....
dziewczęta czy Wy też macie problemy z nogami ??
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 10:29   #2764
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
Cos burknelam o L4 dzis Tz i nie byl zachwycony powiedzial tylko "dzis idziemy spac o 8 jutro bedziesz sie lepiej czula ... " brak slow.On liczy na to ze szefowa mi przedluzy umowe co z tego jak ja nie mam zamiaru w grudniu czy w styczniu chodzic do pracy \
Lece do pracy bleee
nie wierze....oszlał chłopak czy co??ja jeszcze m-c i ani dłuzej
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 10:41   #2765
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
Cos burknelam o L4 dzis Tz i nie byl zachwycony powiedzial tylko "dzis idziemy spac o 8 jutro bedziesz sie lepiej czula ... " brak slow.On liczy na to ze szefowa mi przedluzy umowe co z tego jak ja nie mam zamiaru w grudniu czy w styczniu chodzic do pracy \
Lece do pracy bleee
Nalezy mu się solidny kop!

Cytat:
Napisane przez nimfetka Pokaż wiadomość
ja myslę .że będe rodzić naturalnie.Chciałabym zobaczyć jak to jest ) Ale zobaczymy jak to będzie..
kupiłam sobie dziś http://www.nokaut.pl/oferta/zel-z-ka...em-200-ml.html na nogi bo niestety zaczynaja mi pekac zyły
ponadto dziś smigam na mikrodermabrazje...uhh chociaz troszke się odprężę.....
dziewczęta czy Wy też macie problemy z nogami ??
Ja zawsze miałąm problemy z pękającymi naczynkami Po mamie niesttey. Mam nadzieję że teraz się nie powiększy.

Cytat:
Napisane przez nimfetka Pokaż wiadomość
nie wierze....oszlał chłopak czy co??ja jeszcze m-c i ani dłuzej
Dokładnie!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 10:48   #2766
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

odnosnie nóg to mi czasami puchna ,zdjełam juz bizuterie z palców bo ostatnio tak mi spuchły ze az mnie bolały palce!
mowi sie ze teraz rozpoczyna sie najlepszy okres ciazy a to nieprawda bo własnie tak juz od okolo 5 mies. to kazda odczuwa jakies dolegliwosci!ja juz czuje ze moje ruchy sa spowolnione !

a odnosnie zwolnienia to jezeli nie czujesz sie na siłach to nawet sie nie zastanawiaj!faceci niestety nie potrafia zrozumiec kobiet w ciazy!to jednak troche inny stan niz przeziebienie!trzeba na siebie uwazac .
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 10:52   #2767
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

własnie miało być lepiej a ja jak Ty królowo mam zadyszkę jak szybciej i dłuzej spaceruję ,szybciej się po prostu męcze...a co do staników?? jakie własnie nosicie??
bo ja moje piersi wychodowałam spore ..musiałam kupić taki własnie z T-pha rosnący z piersiami dałam około 60 zł.ale co mnie zastanawia nie produkują czarnycj jedny nie białe-wszedzie tak jest i teraz nie wazne czy bluzka biała czy czarna stanik ten sam..
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 12:18   #2768
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
Cos burknelam o L4 dzis Tz i nie byl zachwycony powiedzial tylko "dzis idziemy spac o 8 jutro bedziesz sie lepiej czula ... " brak slow.On liczy na to ze szefowa mi przedluzy umowe co z tego jak ja nie mam zamiaru w grudniu czy w styczniu chodzic do pracy \
Lece do pracy bleee
Liczyć to można tylko na siebe i najbliższych, nie chcę źle prognozować ale szefowa może przedłużyć umowę a może nie- jeśli Ci już ciężko i męczy Cię praca to zmykaj na zwolnienie!!
A Tż zasługuje na porządne
W grudniu i styczniu siedź sobie w domku z brzuszkiem, a nie będziesz po śliskich chodnikach zapierniczać do pracy
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:14   #2769
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Wiec ja jestem jakas inna.

Zamierzam pracowac do 15/12 a termin mam na 27/12 - 06/01, wiec chyba jest to wykonalne. W Ire wszystkie laski biegaja z brzuchami do 2 tyg przed porodem do pracy. Jak ktos na klopoty (zorwarta szyjka, czy plamienia to co innego). Sama tez sie mecze i mam zadyszke wchodzac na 2 pietro po schodach, ale przeciez nie jestem niepelnosprawna, tylko troszke wolniejsza.

Rodzic bede SN a jak zajdzie taka potrzeba to bedzie CC.
Jak na razie nie mam zadnych wskazan do CC i tak trzymac.

Pani z herbata - ogladalam te materacyki co pytalas ostarnio i nie wiem czy one przy okazji nie sa lateksowe a taki materacyk to juz odjazdowy. Sa chyba najlepsze, ale i najdrozsze Sama nie wiem jeszcze co kupie. Bede miala Moses Basket na poczatek, wiec na jakies 3-5 mies wystarczy, potem kupimy lub dostaniemy lozeczko. Choc materaz i tak trzeba kupic nowe.
Wklejam zdjecie Moses Basket bo nie wiem jak sie to nazywa w PL.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moses basket.jpg (14,7 KB, 27 załadowań)
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:22   #2770
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez siobhan1 Pokaż wiadomość
Wklejam zdjecie Moses Basket bo nie wiem jak sie to nazywa w PL.
w miom "wolnym" tłumaczeniu wyszedł mi koszyk mojzesza ale ja angielski to kiepsko znam

a wogóle to sliczna rzecz

ja sie zastanawiam nad kołyską, podobno moj TZ miał i tesciowa spokojnie w nocy spała, jak zamarudził wystarczyło pokołysac kilka razy i juz robił "lulu"...
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:28   #2771
skoja
Rozeznanie
 
Avatar skoja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 587
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

kołyska jest dobra, ale sprawdza się tylko do momentu jak niuniek zacznie siadać -więc dość krótko.
Ale wiecie co - znalazłam w weekend w sklepie takie bujaki, które się zakłada na łóżeczko - nie takie płozy drewniane, tylko gumowe podstawki, na każdą nóżkę łóżka - czyli 4 sztuki Fajna rzecz! Zawsze można zdjąć i jest łóżeczko i naprawde się buja. Tylko kosztowało to g...wno 100 zł, ale w necie znalazłam za 150 (!) więc w sklepie okazały się tańsze. Chyba sobie sprawię
skoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 13:31   #2772
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez bezsenność Pokaż wiadomość
Ja póki co chce rodzic SN i próbuję lekko namawiac TŻa na jego obecnośc przy tym- ale z zakazem zaglądania między nogi.

Dzis przeglądałam z męzolem wózki na necie i rzeczywiście wpadł mi w oko tako jumper, problem w tym że ja musze mieć hamulec ręczny a tu go brak - pisałam do firmy czy może takowe posiadają i czekam na odp.

Ponad to moge sie pochwalic że moja ruchliwa dzidzi dała sie wyczuc juz tatusiowi. Wczoraj tak brykała że on sam wreszcie coś poczuł
Wczoraj też mieliśmy fazę na pierogi - pierwszy raz w zyciu sami zrobilismy ruskie pierożki, problem w tym że juz nie wiele ich zostało
To takie mile jak maz moze poczuc dzidziolka.
Tez musze sie pochwalic,ze w piatek samiutka lepilam pierozki ruskie(pierwszy raz)Cieszylam sie strasznie,ze wyszly takie pyszne i dobrze doprawione.To takie fajne uczucie umiec ugotowac w domku dla swojej rodzinki
Codziennie gotuje jakies zupki i wychodza pyszne tak sie ciesze
Mam jeszcze w planie zrobic bigosik i golabki,a teraz czekam az zakisza sie moje ogoreczki tez pierwszy raz robilam

Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
ja rodziłam 5 lat temu,przed porodem trenowałam miesnie kegla zeby uniknac naciecia krocza ale niestety nie uniknełam!
a tak wracajac do porodu naturalnego to tez mnie wkurza jak faceci mówia ze kobieta musi troche pocierpiec!madruja sie tak bo to ich nie dotyczy.[/quote]

Trudno poprosimy lekarza zeby Nas mocniej zszyl

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Najbardziej mi się chce śmiać , jak mój mąż , jak tylko któraś z naszych znajomych jest w ciąży , przeprowadza wywiad z jej mężem , czy chce być przy porodzie. Jak któryś mowi, że nie ,to mój mąż zaczyna go namawiać , że powinien, że żonie pomoże , że ona tego potrzebuje itp. Jest taki dumny z tego powodu , że dał radę , że mi się przydał , że po prostu szok....
Dam twojemu chlopu nr do mojego niech zadzwoni

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Dziewczyny, help od 24h głwa mnie tak nap.....napadowe bóle głowy mam
Straszne, spać nie mogłam potem tohe przeszło a teraz znów. Co mam robić? Siedzę w pracy i chyba nie dociągnę do końca.
Albo slaba kawka z mleczkiem,albo paracetamol to jest to samo co apapp i panadol(ale jest do d...)lepiej pomaga mi kawa na bol glowy

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
A u nas na wątku taka cisza? Dziewczynki, gdzie jesteście?

Sprzatalam od rana,gotowalam,pralam
Teraz pakowalam mojego Sebka do szkoly na jutro
Musze Go przypilnowac,bo jak nie bylo mnie przez prawie 5lat w Polsce to dzieciak nie byl dopilnowany.Nie ma jak to mamusia
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 14:09   #2773
Glizda87
Rozeznanie
 
Avatar Glizda87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 791
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

A ja sie musze pochwalić juz od ponad tygodnia czułam jak mała sie wierci w brzuszku (za**biste uczucie) na początku nie byłam pewna czy to właśnie to ale z dnia na dzień ruchy były bardziej wyczówalne a wczoraj mała dała taki popis ze cho cho i nawet TŻ poczół to przez przuszek!!! Gdybyście go widziały... myślałam że mi sie zaras chłopak popłacze ze szczęścia
__________________
JULIANKA 28.01.2009
Glizda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 14:14   #2774
skoja
Rozeznanie
 
Avatar skoja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 587
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez Glizda87 Pokaż wiadomość
A ja sie musze pochwalić juz od ponad tygodnia czułam jak mała sie wierci w brzuszku (za**biste uczucie) na początku nie byłam pewna czy to właśnie to ale z dnia na dzień ruchy były bardziej wyczówalne a wczoraj mała dała taki popis ze cho cho i nawet TŻ poczół to przez przuszek!!! Gdybyście go widziały... myślałam że mi sie zaras chłopak popłacze ze szczęścia
Super
Ja się zawsze rozczulam jak cos takiego czytam Z resztą ostatno coś dziwnie szybko i często się roczulam...a już myśłałam, że mnie to ominie
Ja czuje ruchy od 3 tyg. ale mój Tż jeszcze nie Doczekac się nie mogę.
skoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 15:02   #2775
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez lucyAS Pokaż wiadomość
w miom "wolnym" tłumaczeniu wyszedł mi koszyk mojzesza ale ja angielski to kiepsko znam

a wogóle to sliczna rzecz
Niby w wolnym tlumaczeniu to jak najbardziej, ale czy w Pl funkcjonuje cos takiego? i do tego pod taka nazwa
nie mam pojecia, nie wazne zreszta

Z tymi ruchami to mam tak samo jak wy dziewczeta, rozczulaja mnie na maxa, ale jak tak zaszaleje jak pijany zajac w kapuscie to mam wrazenie, ze mi przez skóre wylezie a to dopiero 24tc, wiec nie chce wiedziec co bedzie dalej

Dzis tak szalalo z rana po przebudzeniu, ze nawet ojca po plecurach skopalo hahaha, ale sie zdziwil
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 15:23   #2776
pani z herbata
Zadomowienie
 
Avatar pani z herbata
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: shannon irlandia
Wiadomości: 1 748
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Asiu ja jestem zakochana w koszykach ale raczej go sobie odpuscimy

mowisz o materacach z argosa czy w mothercare?

przy okazji dla Ciebie link (tylko my 2 z irlandii nieprawdaz?) jumbletown.ie sekcja dzieci, zabawki etc oddaja rzeczy za darmo, mozesz sie tez zglosic jezeli sama chcesz sie czegos pozbyc., oddaja wozki, ciuszki itepe
__________________
trying so hard lots of things not to do

pani z herbata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 16:12   #2777
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez Glizda87 Pokaż wiadomość
A ja sie musze pochwalić juz od ponad tygodnia czułam jak mała sie wierci w brzuszku (za**biste uczucie) na początku nie byłam pewna czy to właśnie to ale z dnia na dzień ruchy były bardziej wyczówalne a wczoraj mała dała taki popis ze cho cho i nawet TŻ poczół to przez przuszek!!! Gdybyście go widziały... myślałam że mi sie zaras chłopak popłacze ze szczęścia
Tez tak chcialabym,ale nie reagowal az tak super,tylko normalnieNo kopie,przeciez msi kopac

Cytat:
Napisane przez skoja Pokaż wiadomość
Super
Ja się zawsze rozczulam jak cos takiego czytam Z resztą ostatno coś dziwnie szybko i często się roczulam...a już myśłałam, że mnie to ominie
Ja czuje ruchy od 3 tyg. ale mój Tż jeszcze nie Doczekac się nie mogę.
Moj tez dlugo nie czul jak szczureczek kopal,ale juz kopie tak ze mezus czuje(jak polozy reke na brzuchu oczywiscie)
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:23   #2778
Jemiołka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 131
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez siobhan1 Pokaż wiadomość
Wiec ja jestem jakas inna.

Zamierzam pracowac do 15/12 a termin mam na 27/12 - 06/01, wiec chyba jest to wykonalne. W Ire wszystkie laski biegaja z brzuchami do 2 tyg przed porodem do pracy. Jak ktos na klopoty (zorwarta szyjka, czy plamienia to co innego). Sama tez sie mecze i mam zadyszke wchodzac na 2 pietro po schodach, ale przeciez nie jestem niepelnosprawna, tylko troszke wolniejsza.

Rodzic bede SN a jak zajdzie taka potrzeba to bedzie CC.
Jak na razie nie mam zadnych wskazan do CC i tak trzymac.

Pani z herbata - ogladalam te materacyki co pytalas ostarnio i nie wiem czy one przy okazji nie sa lateksowe a taki materacyk to juz odjazdowy. Sa chyba najlepsze, ale i najdrozsze Sama nie wiem jeszcze co kupie. Bede miala Moses Basket na poczatek, wiec na jakies 3-5 mies wystarczy, potem kupimy lub dostaniemy lozeczko. Choc materaz i tak trzeba kupic nowe.
Wklejam zdjecie Moses Basket bo nie wiem jak sie to nazywa w PL.
czemu uważasz że to coś dziwnego? Jeśli się dobrze czujesz a z ciążą jest OK, to moim zdaniem warto być aktywnym. Też mam zamiar pracować do mniej więcej połowy grudnia. Jasne że jestem mniej wydolna, ciężej mi się poruszać, zgaga i takie tam się zdarzają. Potrzebuję więcej wypoczynku, ale to mogę mieć kiedy powiem że muszę zwolnić to mi szef pozwala. Nie dźwigam ciężarów, praca spokojna, więc nic nie stoi na przeszkodzie żebym pracowała. Oczywiście może się tak zdarzyć, że życie zweryfikuje moje plany, ale to dopiero czas pokaże, nie ma gdybać.
Moje starsze dzieci spały na kokosowych materacykach, młodszy na miksie kokos lateks. Materacyki super, twarde odpowiednio. My tez śpimy na kokosie z lateksem, rewelacyjnie się taki materac sprawdza, zero odkształceń, zero rozłażenia się, dobra twardość, duży komfort spania. wcześniej mieliśmy taki ze spręzynami z matą kokosowa na wierzchu, tańszy był, ale chała straszna. TZ po 2 latach wyleżał sobie dołek
Koszyczek sama słodycz, nie wydaje mi się jdnak zbyt praktyczny, moje dzidki by z tgo nurkowały na leb przy pierwszej nadażającej się okazji. Nie sądzę żebym teraz urodziła coś dużo spokojniejszego sadzac ze skandalicznego kopania jakie panna odczynia

Cytat:
Napisane przez Glizda87 Pokaż wiadomość
A ja sie musze pochwalić juz od ponad tygodnia czułam jak mała sie wierci w brzuszku (za**biste uczucie) na początku nie byłam pewna czy to właśnie to ale z dnia na dzień ruchy były bardziej wyczówalne a wczoraj mała dała taki popis ze cho cho i nawet TŻ poczół to przez przuszek!!! Gdybyście go widziały... myślałam że mi sie zaras chłopak popłacze ze szczęścia
Mój chłopina też się wzrusza przy takich okazjach. Jak powiedziałam, że już czuję ruchy, to się z dwa dni do brzucha przytulał, zeby tylko się coś ruszyło, ale dzidzia coś mało ruchliwa była, aż wieczorkiem któegoś dnia dała popis. Stukali do siebie i bawili się kilkanaście minut, aż ich musiałm pognić. TZ stwirdził, żeby się dzidzia nie bała, bo brzuszna niewola się w końcu zaraz skończy, a wtedy będą się bawić ile wlezie.
Chłopcy też chcą poczuć, jak Siostra kopie a jak im się uda poczuć cieszą się jak głupole. Najmłodszy trochę wariuje w kwestii tego, że już nie będzie najmłodszy, ale starsi są nastawieni całkiem pozytywnie. Mama TZta podgrzała paranoje Mlodego, waląc przy nim taki tekst, że teraz juz on nie bedzie ważny, bo bedziemy miec nowe dzicko. Ta kobieta jest chora psychicznie. Mały najpierw strzelił focha w moim kierunku i zaczął się skandalicznie zachowywać, ale potem rozmawialismy długo i jest lepiej, ale mogło się bez tego obejść. To wariactwo musieć tłumaczyć dziecku, że wciąż się je kocha. Rozszarpię tą babę jak ja dopadnę. TZ już zadzownił z kilkoma ciepłymi słowami, ale mam zamiar powiedzieć jej parę rzeczy jak ją spotkam. Obym do tego czasu ochłonęła a z dzieckiem nie miała dalszych problemów.

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
Cos burknelam o L4 dzis Tz i nie byl zachwycony powiedzial tylko "dzis idziemy spac o 8 jutro bedziesz sie lepiej czula ... " brak slow.On liczy na to ze szefowa mi przedluzy umowe co z tego jak ja nie mam zamiaru w grudniu czy w styczniu chodzic do pracy \
Lece do pracy bleee
Mężczyźni trochę w innym świecie żyją. Nie złość się na niego. Takie gadanie bierze się ze strachu, że on nie da rady. Dla nich to też poważny sprawdzian.
Nie denerwuj się

Cytat:
Napisane przez nimfetka Pokaż wiadomość
ja myslę .że będe rodzić naturalnie.Chciałabym zobaczyć jak to jest ) Ale zobaczymy jak to będzie..
kupiłam sobie dziś http://www.nokaut.pl/oferta/zel-z-ka...em-200-ml.html na nogi bo niestety zaczynaja mi pekac zyły
ponadto dziś smigam na mikrodermabrazje...uhh chociaz troszke się odprężę.....
dziewczęta czy Wy też macie problemy z nogami ??
Mnie lekko puchną. Smaruję sie namietnie kasztanowcem Ziaji, żelem dla ciężarówek z Rossmana, żelem Venargin z AZmedica i takim szuwaksem na zylaki Polleny Aromy w wielkiej butelce Antiveron.
Kasztanowic Ziaji lepszy jest na rozłażenie się siniaków, Rossmanowski żel dobrze chłodzi i przynosił mi ulgę w upały, Venargin jest jak dla mnie bardzo kiepski, strasznie się lepi, smierdzi i jest mało wydajny i co najgorsze nie robi dokładnie nic, chwalę Antiveron Polleny Aromy, dobrze działa, chłodzi umiarkowanie, miło pachnie, dobrze nawilża a jedne co mam mu do zarzucenia, to DMDM jako konserwant (może rozpadać się do formaldehydu) więc nie używam go za często i zaczęłam ponownie używac dopiero od 16 tygodnia.

Pomaga mi masaż jakimkolwiek olejem roślinnym z kropelką olejku cyprysowego, taki od dołu nóg w górę, w cześniej chłodny prysznic na nogi i odpoczywanie z kopytkami w górze.
Mój wypróbowany sposób na opuchliznę to również sok z selera i pietruchy i co drugi dzień herbatka z pokrzywy. Selera wsuwam też jako sałatkę, taki z rodzynkami, jabłkiem, orzechami i odrobiną majonezu albo jogurtu. Seler naciowy też pomaga mi rozpędzić baloniki opuchliznowe.
Jemiołka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:26   #2779
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez pani z herbata Pokaż wiadomość
Asiu ja jestem zakochana w koszykach ale raczej go sobie odpuscimy

mowisz o materacach z argosa czy w mothercare?

przy okazji dla Ciebie link (tylko my 2 z irlandii nieprawdaz?) jumbletown.ie sekcja dzieci, zabawki etc oddaja rzeczy za darmo, mozesz sie tez zglosic jezeli sama chcesz sie czegos pozbyc., oddaja wozki, ciuszki itepe
Co do kosza to my dostaniemy na wypozyczenie wiec kupowac nie trzeba

Co do materaców to przygladalam sie tym z argosa i na ebay'u.
Generalnie lozeczka sa raczej z materacem a my chyba dostaniemy same lozeczko i materac trza dokupic, lepsze to niz nic

co do stronki to sie poprzygladam
Dzieki serdeczne
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 17:39   #2780
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

to ja nie wiem,jestem w 17 tyg ciązy i nie czuję ruchów dziecka.Czy coś jest nie tak??bo jak czytam każda jedna z Was dziewczeta już je czuje
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:44   #2781
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez Jemiołka Pokaż wiadomość
czemu uważasz że to coś dziwnego? Jeśli się dobrze czujesz a z ciążą jest OK, to moim zdaniem warto być aktywnym. Też mam zamiar pracować do mniej więcej połowy grudnia. Jasne że jestem mniej wydolna, ciężej mi się poruszać, zgaga i takie tam się zdarzają. Potrzebuję więcej wypoczynku, ale to mogę mieć kiedy powiem że muszę zwolnić to mi szef pozwala. Nie dźwigam ciężarów, praca spokojna, więc nic nie stoi na przeszkodzie żebym pracowała. Oczywiście może się tak zdarzyć, że życie zweryfikuje moje plany, ale to dopiero czas pokaże, nie ma gdybać.
Podpisuje sie wszystkimi 8 posiadanymi w chwili obecnej konczynami

Cytat:
Napisane przez Jemiołka Pokaż wiadomość
Koszyczek sama słodycz, nie wydaje mi się jdnak zbyt praktyczny, moje dzidki by z tgo nurkowały na leb przy pierwszej nadażającej się okazji. Nie sądzę żebym teraz urodziła coś dużo spokojniejszego sadzac ze skandalicznego kopania jakie panna odczynia .
Koszyk tylko na pierwsze tyg do póki dziecko sie nie przewraca, jak zacznie sie krecic to wsadzamy do lózeczka. Na poczatek bedzie prosciej karmic


No i 'no comments' dla tesciowej!!!!!!!
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:52   #2782
skoja
Rozeznanie
 
Avatar skoja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 587
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez nimfetka Pokaż wiadomość
to ja nie wiem,jestem w 17 tyg ciązy i nie czuję ruchów dziecka.Czy coś jest nie tak??bo jak czytam każda jedna z Was dziewczeta już je czuje
Spokojnie! Jeszcze masz czas. Czasem tak jest, że ludzie czują wczesniej, ale książkowo to się zaczyna między 18 a 20 tygodniem. Co też wcale nie oznacza, że wtedy poczujesz. Moja koleżanka jak w 20 tyg. miała USG to lekarz pytał czy czuje ruchy - ona nie czuła, a jak widział na ekranie, ze dziecko się rusza to wtedy też spytał - a teraz? teraz tez nie, no to dla Pani wiadomości, własnie się rusza Poczua troche potem. A i szczupła była. I dzidziol ma dziś 2 latka i jest przeeeeśliczny!!!
Spoko - doczekasz się a wtedy to już nie ma odwrotu
skoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:54   #2783
skoja
Rozeznanie
 
Avatar skoja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 587
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Jemiołka, wiesz, już wczesniej chciałam Ci napisać. Jak tak czytam wszystko co piszesz, to stwierdzam, że bardzo mądra kobika z Ciebie! Naprawdę! A przy okazji powinnaś się zastanowić nad pisaniem - "świetne pióro" bardzo fajnie się czyta!
Naprawdę! Jak na swój wiek to masz zadziwiającą mądrość życiową!

Pozazdrościć!
skoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:56   #2784
skoja
Rozeznanie
 
Avatar skoja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 587
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

No i znowu post pod postem, ale zapomniałam Was zapytać - czy wszystko się pierze przed użyciem przez dzidziola?
Tzn. ubranka nowe? Pościel też? Pieluchy takie flanelowe czy tetrowe które mam do "ulewania" - to też?
skoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:01   #2785
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez skoja Pokaż wiadomość
Spokojnie! Jeszcze masz czas. Czasem tak jest, że ludzie czują wczesniej, ale książkowo to się zaczyna między 18 a 20 tygodniem. Co też wcale nie oznacza, że wtedy poczujesz. Moja koleżanka jak w 20 tyg. miała USG to lekarz pytał czy czuje ruchy - ona nie czuła, a jak widział na ekranie, ze dziecko się rusza to wtedy też spytał - a teraz? teraz tez nie, no to dla Pani wiadomości, własnie się rusza Poczua troche potem. A i szczupła była. I dzidziol ma dziś 2 latka i jest przeeeeśliczny!!!
Spoko - doczekasz się a wtedy to już nie ma odwrotu
Dziękuje,ale jakoś przewrażliwiona jestem
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:14   #2786
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez nimfetka Pokaż wiadomość
to ja nie wiem,jestem w 17 tyg ciązy i nie czuję ruchów dziecka.Czy coś jest nie tak??bo jak czytam każda jedna z Was dziewczeta już je czuje

Ja poczulam ruchy juz w 16tyg,ale to tylko dlatego ze to druga ciaza.Normalnie przy pierwszej ciazy ruchy mozna poczuc od 18,19 lub 20tyg wiec spokojnie.Jeszcze tak Cie bedzie kopal ze bedziesz miala dosyc
Cytat:
Napisane przez skoja Pokaż wiadomość
No i znowu post pod postem, ale zapomniałam Was zapytać - czy wszystko się pierze przed użyciem przez dzidziola?
Tzn. ubranka nowe? Pościel też? Pieluchy takie flanelowe czy tetrowe które mam do "ulewania" - to też?
Wszysciusienko pierzemy w proszku dla niemowlat,np lovelle(Ja sobie go kupie),a potem prasujemy ciuszeczki dla kruszynki i tak sie bawimy w to prasowanko przez jakis tam czas(nie pamietam jak dlugo)Chyba 3 miesiace albo krocej nie pamietam
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:18   #2787
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Ja też nie czuje jeszcze ruchów więc nimfetko nie jesteś jedyna
Ciekawa jestem jakie te pierwsze ruchy będą..i jak poznać że to dzidzia, a nie burczenie w brzuchu?
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:27   #2788
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Ja też nie czuje jeszcze ruchów więc nimfetko nie jesteś jedyna
Ciekawa jestem jakie te pierwsze ruchy będą..i jak poznać że to dzidzia, a nie burczenie w brzuchu?
a no własnie bo to dla nas nowość będziemy bacznie obserwować,nasłuchiwac a nóż widelec niedługo poczujemy kopniaczki ....
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 19:47   #2789
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

No a ja już po wizycie - teraz wielkie oczekiwanie na USG połówkowe (15.09), bo mój dr, żeby za często i za długo nie narażać dzidzi na fale z usg robi mi usg w 10 sekund... Widziałam jednak, że dzidzia ładnie sobie bryka (co od czwartku już odczuwam wieczorami, choć na razie baaaaaardzo delikatnie), serduszko mocno bije, a dr chwycił takie ujęcie na monitorze, że sam się śmiał, bo dzidzia wygląda jak filmowy przybysz z innej galaktyki Dowód poniżej

Nimfetka - co do ruchów to spokojnie, są dziewczyny, które pierwsze ruchy czują nawet w 23-24 tc i dzieci rozwijają się najzupełniej prawidłowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg alien2.jpg (72,4 KB, 39 załadowań)
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 20:06   #2790
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
No a ja już po wizycie - teraz wielkie oczekiwanie na USG połówkowe (15.09), bo mój dr, żeby za często i za długo nie narażać dzidzi na fale z usg robi mi usg w 10 sekund... Widziałam jednak, że dzidzia ładnie sobie bryka (co od czwartku już odczuwam wieczorami, choć na razie baaaaaardzo delikatnie), serduszko mocno bije, a dr chwycił takie ujęcie na monitorze, że sam się śmiał, bo dzidzia wygląda jak filmowy przybysz z innej galaktyki Dowód poniżej
Ale cudowne dzieciatko rośnie
Kasiu ciesze sie ze jest wszystko dobrze - a na moje oko to dziewczynka bo ma duże oczka

buziaczki
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.