Problemy pierwszego świata + ot, część 6. - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-16, 08:46   #2761
MarekKele
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 168
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
dopóki są chętni do bezpłatnego moderowania - co jest w ogóle zdziwieniem roku, bo chyba nawet nie chcę sobie wyobrażać powodów dla którego, komuś miałoby się opłacać tkwienie latami w tym bezpłatnym wolontariacie - to nic takiego nie nastanie

po co firma ma płacić za moderowanie, skoro maja ludzi, co im to za darmoszkę odwalą
Nie wiem czy znasz wszystkich moderatorów, po tonie rozmów wnioskuję, że żadnego. Nie fair jest przypisywanie innym, sugerowanie im braku ambicji, bo moderują społecznie całkiem duże forum. Nie znasz ich kondycji zawodowej, zwłaszcza finansowej. Nie każdy zasuwa 8 godzin w kopalni albo urzędzie by się utrzymać, wiele osób dobrze zarabia i stać ich dodatkowo robić wiele rzeczy społecznie
MarekKele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 08:50   #2762
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez MarekKele Pokaż wiadomość
Kto będzie wybierał co pół roku nową moderację?

Może Ty j Twoje klony? :mysli:


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 08:52   #2763
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89119384]Chciałoby Ci sie moderowac to forum? Bo mnie nie. Rozwiazaniem byloby zatrudnienie moda na umowe i placenie mu. Nie bylby uzytkownikiem forum tylko pracownikiem.[/QUOTE]

A w zyciu, nawet za kase by mi sie nie chcialo z trollami uzerac
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 08:56   #2764
MarekKele
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 168
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ingrid, prosiłyście o wskazanie, gdzie było info- podałam. Ja nie mam zamiaru dyskutować z osobami, które zaczynają od pyskówki i haseł jak spod dyskoteki "Ty się tak nie uśmiechaj"- no wybacz... I dziwi mnie też pamięć wybiórcza- o akcjach z edanem sprzed kilku miesięcy pamięta każda, ale już przypomnieć sobie, co pisał moderator parę dni wcześniej- żadna.



Ogólnie to uważam, że nieźle strollowałyście tamten wątek i bardzo dobrze, że został zamknięty.



I żeby nie było wątpliwości- wypowiadam się jako użytkownik! I w celu uniknięcia dalszych zaczepek- nie zamierzam się więcej wypowiadać na ten temat, bo i tak się czuję jakbym gadała do ściany.
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
A w zyciu, nawet za kase by mi sie nie chcialo z trollami uzerac
Widzę, że moderatorki też miały dość uzerania się i po prostu zamknęły wątek. Gdyby nie zamknęły to jak czytam w regulaminie, użytkowniczki zostałyby usunięte z forum
MarekKele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 08:57   #2765
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 09:06   #2766
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez MarekKele Pokaż wiadomość
Nie wiem czy znasz wszystkich moderatorów, po tonie rozmów wnioskuję, że żadnego. Nie fair jest przypisywanie innym, sugerowanie im braku ambicji, bo moderują społecznie całkiem duże forum. Nie znasz ich kondycji zawodowej, zwłaszcza finansowej. Nie każdy zasuwa 8 godzin w kopalni albo urzędzie by się utrzymać, wiele osób dobrze zarabia i stać ich dodatkowo robić wiele rzeczy społecznie
🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 09:09   #2767
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Omg
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-16, 09:09   #2768
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Weź, fragment o usuwaniu trollujących użytkowników jest śmiejszniejszy 🤣
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 09:09   #2769
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Moderacja może dalej brnąć w te odległe krainy absurdu (PiS też brnie i jakoś ciągnie). Ale naprawde zabawnie się czytało, że Edan w sumie nic takiego nie robi, klapki na oczy i heja, trolling? jaki trolling?
Za to nie daj boże któraś użyła słowa "chamski" to leciały kartki, bo to brak kultury i nie wiadomo co jeszcze.
Rachunek sumienia polecam zacząć od posta na koronawirusowym. Żenua.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 09:10   #2770
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość

Ogólnie to uważam, że nieźle strollowałyście tamten wątek i bardzo dobrze, że został zamknięty.

Bardzo dobrze, że został zamknięty, przynajmniej nikt więcej o tym nie rozmawia, ale im pokazałyście! Co tam, że dyskusja trwa dalej w wątkach obok.

To w sumie jak ze zbanowaniem edana, dzielna moderacja po pół roku go zbanowała, żeby pozwolić mu dalej śmiecić w wątkach na jego multikontach, w tym nawet na tych, które krytykują bezczynność moderacji

Nieważne, czy to co robimy ma sens, ważne, że udajemy, że coś robimy i okraszamy to fochem za fochem.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 09:11   #2771
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze, że został zamknięty, przynajmniej nikt więcej o tym nie rozmawia, ale im pokazałyście! Co tam, że dyskusja trwa dalej w wątkach obok.

To w sumie jak ze zbanowaniem edana, dzielna moderacja po pół roku go zbanowała, żeby pozwolić mu dalej śmiecić w wątkach na jego multikontach, w tym nawet na tych, które krytykują bezczynność moderacji

Nieważne, czy to co robimy ma sens, ważne, że udajemy, że coś robimy i okraszamy to fochem za fochem.
Pol roku? Wydaje mi sie, ze on duzo dluzej niz pol roku byl na forum.
Przez pol roku to moze sie kryl ze swoim trollowaniem, potem juz poszlo
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-16, 09:14   #2772
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 868
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=1f523025fec1a137a503b95 38176c8d184ddfe4a_6265d68 40ddc6;89119269]Chcę się umówic w jedno miejsce na zabieg kosmetyczny. Wysłałam w to miejsce wiadomosc na messengera z pytaniami o wolne terminy. Dostalam odp, że umawianie wizyt tylko telefonicznie. Na stronie na fb mają, że z nimi można się kontaktować na messbw celu umówienia zabiegu... No to chyba jednak nie można.
W innym miejscu przez komunikator nie byli w stanie mi wysłać cennika usług, też telefonicznie musza go podać, cennik nie jest nigdzie ujawniony - dziwna praktyka, mnie takie coś odstrasza, jakoś mi to śmierdzi.
W trzecim miejscu bez problemu można się bez problemu umówić przez ig, podając minimum danych.[/QUOTE]

Doskonale Cię rozumiem. Jeżeli otwieram jakaś stronę i cennik jest niejawny (pomijam oczywiście miejsca w stylu "wycena indywidualna"), to automatycznie pas lub "proszę o podesłanie". Gdyby mi ktoś powiedział, że podyktuje wyłącznie telefonicznie, to nie. Dla mnie to świadczy o tym, że w danym miejscu albo się nie dba o komfort klienta, albo brakuje dobrego menadżera i panuje chaos.

Wiele firm zakłada FB nie rozumiejąc czemu służy użycie mediów społecznościowych i że w tym momencie komunikacja z klientem jest niejako obowiązkowa. Z oni jedynie traktują to jako sposób za niepłacenie za stronę www.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 09:26   #2773
MarekKele
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 168
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Doskonale Cię rozumiem. Jeżeli otwieram jakaś stronę i cennik jest niejawny (pomijam oczywiście miejsca w stylu "wycena indywidualna"), to automatycznie pas lub "proszę o podesłanie". Gdyby mi ktoś powiedział, że podyktuje wyłącznie telefonicznie, to nie. Dla mnie to świadczy o tym, że w danym miejscu albo się nie dba o komfort klienta, albo brakuje dobrego menadżera i panuje chaos.

Wiele firm zakłada FB nie rozumiejąc czemu służy użycie mediów społecznościowych i że w tym momencie komunikacja z klientem jest niejako obowiązkowa. Z oni jedynie traktują to jako sposób za niepłacenie za stronę www.
To wynika nadal z kultowego mema:
- A to po ile?
- Priv

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Najlepsza i tak jest formą komunikacji z deweloperem mieszkaniowym. Oglądam plan mieszkania, ale ceny mi nie podadzą. Muszę wysłać imię, mail, telefon i nr buta by powiedzieli ile kabzylionow to oni chcą, a następnie zatkają mi skrzynkę kolejnymi ofertami bez ceny, sprzedadzą firmie od garnków mój nr teleofnu. Tylko nie wiem co robią z numerem buta
MarekKele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 09:39   #2774
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ingrid, prosiłyście o wskazanie, gdzie było info- podałam. Ja nie mam zamiaru dyskutować z osobami, które zaczynają od pyskówki i haseł jak spod dyskoteki "Ty się tak nie uśmiechaj"- no wybacz... I dziwi mnie też pamięć wybiórcza- o akcjach z edanem sprzed kilku miesięcy pamięta każda, ale już przypomnieć sobie, co pisał moderator parę dni wcześniej- żadna.



Ogólnie to uważam, że nieźle strollowałyście tamten wątek i bardzo dobrze, że został zamknięty.



I żeby nie było wątpliwości- wypowiadam się jako użytkownik! I w celu uniknięcia dalszych zaczepek- nie zamierzam się więcej wypowiadać na ten temat, bo i tak się czuję jakbym gadała do ściany.
Nie wiedziałam, że ty się tak nie uśmiechaj to hasło spod dyskoteki zwlaszcza, że była to odpowiedz na Twój pasywno-agresywny usmieszek jak cudownie się zjawiłaś i wrzuciłaś nam post z 8 lutego. Ten usmieszek był zwyczajnie wredny i już się nie wybielaj. Prawda jest taka, że skargi na moderacje są od dawna i już daaaawno powinnyście zostać wszystkie wymienione, ale chyba brakuje chętnych do tego wolontariatu. Usuwanie postów z pytaniami co się dzieje itp. To strzał w stopę i jestem przekonana, że już nikt nie będzie chciał z wami na tym forum dyskutować. A przynajmniej spora część użytkowniczek.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 09:42   #2775
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Moderacja może dalej brnąć w te odległe krainy absurdu (PiS też brnie i jakoś ciągnie). Ale naprawde zabawnie się czytało, że Edan w sumie nic takiego nie robi, klapki na oczy i heja, trolling? jaki trolling?
Za to nie daj boże któraś użyła słowa "chamski" to leciały kartki, bo to brak kultury i nie wiadomo co jeszcze.
Rachunek sumienia polecam zacząć od posta na koronawirusowym. Żenua.

może zamiast brzydkich słów trzeba używać znaków *** xd
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 09:45   #2776
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nic nie jest mnie w stanie tak zrazic do miejsca (obojetnie czy mowa o restauracji czy o salonie kosmetycznym) jak robienie jakiegos sekretu z cen ktore nie sa podane nigdzie online i trzeba stracic czas i pofatygowac sie osobiscie do takiego przybytku zeby sie czegokolwiek dowiedziec, no dramat
Gdy szukałam ortodonty to kluczowe do podjęcia decyzji był cennik w internecie. Mieli super opinie, spoko lokalizacje ale to że mieli łatwo dostępny cennik sprawiło że zdecydowałam się na nich. Inni tego nie mieli a serio nie chciało mi się dzwonić po każdym i pytać ile łuk, ile kontrolne, itp.
Totalnie nie rozumiem tej tajemnicy z cen. Przecież to jakby iść do sklepu i o każdą cenę trzeba by się pytać

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 09:51   #2777
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Tak samo nie lubię, kiedy idę na targ po owoce i warzywa i bardzo rzadko są podane ceny. A nie chce mi się pytać o każdą rzecz. Ok, mogę kupić bez pytania, ale np na stoisku obok może być taniej, a ja lubię mieć wybór.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 09:56   #2778
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 768
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Tak samo nie lubię, kiedy idę na targ po owoce i warzywa i bardzo rzadko są podane ceny. A nie chce mi się pytać o każdą rzecz. Ok, mogę kupić bez pytania, ale np na stoisku obok może być taniej, a ja lubię mieć wybór.
Albo jak idziesz do pubu, a tam żadnego menu ani cen. A piwo czy drink równie dobrze może teraz kosztować nie 10-20 zł, a 40 czy 50 zł, więc można się dziwić.

A to nie jest prawny wymóg, że sprzedawcy czegokolwiek muszą podawać ceny? Mam na myśli bezpośrednią sprzedaż.
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 09:59   #2779
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;89119503]Nie wiedziałam, że ty się tak nie uśmiechaj to hasło spod dyskoteki zwlaszcza, że była to odpowiedz na Twój pasywno-agresywny usmieszek jak cudownie się zjawiłaś i wrzuciłaś nam post z 8 lutego. Ten usmieszek był zwyczajnie wredny i już się nie wybielaj. Prawda jest taka, że skargi na moderacje są od dawna i już daaaawno powinnyście zostać wszystkie wymienione, ale chyba brakuje chętnych do tego wolontariatu. Usuwanie postów z pytaniami co się dzieje itp. To strzał w stopę i jestem przekonana, że już nikt nie będzie chciał z wami na tym forum dyskutować. A przynajmniej spora część użytkowniczek.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Ty to tak na poważnie piszesz? Wybacz, ale nie potrafię wczuć się w ten poziom absurdu. Dla mnie Twoja wypowiedź to był atak, jawny i również wredny.



Twoja opinia na temat moderacji mnie nie interesuje. A skargi na mnie nie było, jeżeli bardzo Cię drażni moja osoba czy moje wypowiedzi to możesz takową napisać.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-16, 10:01   #2780
MarekKele
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 168
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=837577522c61f12fd19d267 21bfa89a63d19e6ec_63eec38 21f71b;89119530]Albo jak idziesz do pubu, a tam żadnego menu ani cen. A piwo czy drink równie dobrze może teraz kosztować nie 10-20 zł, a 40 czy 50 zł, więc można się dziwić.

A to nie jest prawny wymóg, że sprzedawcy czegokolwiek muszą podawać ceny? Mam na myśli bezpośrednią sprzedaż.[/QUOTE]

Jest prawny wymóg. Do tego cena musi być dla każdego klienta stała (pomijając jakieś akcje marketingowe, abonamenty). Dlatego mnie na przykład zadziwiła taka wiadomość sprzed miesiąca dość mocno rozdmuchana, że właściciel sklepu z odzieżą sportową przy płaceniu za produkt pyta klienta czy jest wyborcą określonej partii i jeśli tak, to nabija mu dużo wyższą cenę za produkt
MarekKele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 10:05   #2781
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ty to tak na poważnie piszesz? Wybacz, ale nie potrafię wczuć się w ten poziom absurdu. Dla mnie Twoja wypowiedź to był atak, jawny i również wredny.



Twoja opinia na temat moderacji mnie nie interesuje. A skargi na mnie nie było, jeżeli bardzo Cię drażni moja osoba czy moje wypowiedzi to możesz takową napisać.
A ty jesteś w ogóle moderatorem na tym wątku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 10:07   #2782
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
A ty jesteś w ogóle moderatorem na tym wątku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie Już pisałam wyżej żeby przypadkiem nikt nie miał wątpliwości. Ale ciągle skoro piszecie "moderacja" jako o całości to śmiem wypowiedzieć swoje zdanie na ten temat.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 10:08   #2783
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ty to tak na poważnie piszesz? Wybacz, ale nie potrafię wczuć się w ten poziom absurdu. Dla mnie Twoja wypowiedź to był atak, jawny i również wredny.



Twoja opinia na temat moderacji mnie nie interesuje. A skargi na mnie nie było, jeżeli bardzo Cię drażni moja osoba czy moje wypowiedzi to możesz takową napisać.
Tak, piszę na poważnie, inne użytkowniczki chyba również jak sądzę. Nie mam zielonego pojęcia co cię tak bawi. Sytuacja jest oczywiście absurdalna, ale raczej nie zgadzamy się co do źródła tego absurdu. I eot z mojej strony, bo na wizażu jestem tylko i wyłącznie ze względu na możliwość poczytania i rozmowy z kilkoma ciekawymi osobami, a nie ze względu na grono moderatorskie. Mogę tylko powiedzieć, że podpisuje się pod postem Paulinci kwc na temat zjawiska jakie obecnie obserwujemy. Nie pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 10:08   #2784
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Gdy szukałam ortodonty to kluczowe do podjęcia decyzji był cennik w internecie. Mieli super opinie, spoko lokalizacje ale to że mieli łatwo dostępny cennik sprawiło że zdecydowałam się na nich. Inni tego nie mieli a serio nie chciało mi się dzwonić po każdym i pytać ile łuk, ile kontrolne, itp.
Totalnie nie rozumiem tej tajemnicy z cen. Przecież to jakby iść do sklepu i o każdą cenę trzeba by się pytać

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Pewnie myślą, że jak już przyjdziesz do nich, poświęcisz czas i energię, to zapłacisz tyle ile trzeba i nie będziesz wydziwiać, bo ci już będzie szkoda czasu na szukanie innego miejsca.


Ja ostatnio obdzwaniałam sklepy bo szukałam jednej specyficznej rzeczy i chciałam znać orientacyjną cenę. W dwóch usłyszałam że "co pani, tak przez telefon, to trzeba przyjechać, porozmawiać". A w jednym wręcz "Nie szkoda pani czasu na dzwonienie?" Gdzie to nie była jakaś wymyślna rzecz, w innych sklepach normalnie słyszałam cenę albo widełki zależne od rodzaju.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 10:10   #2785
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nie Już pisałam wyżej żeby przypadkiem nikt nie miał wątpliwości. Ale ciągle skoro piszecie "moderacja" jako o całości to śmiem wypowiedzieć swoje zdanie na ten temat.
A widzisz. To w takim razie z jakiej paki wpadłaś tam jako moderator z moralizatorskim tonem i usmieszkami? Koleżanki cie wezwały na pomoc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nie Już pisałam wyżej żeby przypadkiem nikt nie miał wątpliwości. Ale ciągle skoro piszecie "moderacja" jako o całości to śmiem wypowiedzieć swoje zdanie na ten temat.
Ale w sumie wpisujesz się w ogólny obraz "moderacji" doskonale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ingrid80
Czas edycji: 2022-02-16 o 10:13
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 10:12   #2786
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

No nie, nie mam slow na to co sie na forum zadzialo
Wizaz powoli staje sie karykatura forum dyskusyjnego.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 10:13   #2787
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
No nie, nie mam slow na to co sie na forum zadzialo
Wizaz powoli staje sie karykatura forum dyskusyjnego.
Dokladnie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 10:15   #2788
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Niedlugo mi pyknie 15 lat na forum. I jesli nadal ktos uwaza, ze "uwzięlam sie" na moderacje to coz. W takim razie dlugo mi zeszlo, zeby sie zdecydowac na ten krok.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 10:17   #2789
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Niedlugo mi pyknie 15 lat na forum. I jesli nadal ktos uwaza, ze "uwzięlam sie" na moderacje to coz. W takim razie dlugo mi zeszlo, zeby sie zdecydowac na ten krok.
Ja jestem od 2010 ale takich akcji w wykonaniu moderatorek jeszcze nie widziałam. I to gdyby jeszcze usuwały posty jakiś trolli (tego nie robią) to nie. Usuwają posty długoletnich użytkowniczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 10:21   #2790
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
A widzisz. To w takim razie z jakiej paki wpadłaś tam jako moderator z moralizatorskim tonem i usmieszkami? Koleżanki cie wezwały na pomoc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Ale w sumie wpisujesz się w ogólny obraz "moderacji" doskonale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ingrid, prosiłyście o odesłanie do posta, ja tego posta widziałam, podałam i... pretensja? Ja sobie różne tematy czytam, ale nie zawsze mam czas czy ochotę się odzywać. Mam swoje zainteresowania i mówienie do ściany nie jest jednym z nich.



Ja również zgadzam się z Pauliną- to jest przedszkole- ale Princess słusznie zauważyła, że kompletnie nie zgadzamy się co do źródła tego stanu rzeczy.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-27 07:02:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.