Nie akceptuję tego. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-07, 03:38   #421
Farquad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 254
Dot.: Nie akceptuję tego.

Cytat:
Napisane przez nadia001 Pokaż wiadomość
-
- niezaradność życiowa- kiepska praca
jakie są te kiepskie prace? będę wiedziała czego unikać xd
Farquad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 07:51   #422
Mr_Ewok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 140
Dot.: Nie akceptuję tego.

Cytat:
Napisane przez Roseslove Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie. Czego nie akceptujecie u partnera? Co sprawia że ktoś nie może zostać waszą drugą połówką? Jestem ciekawa jakimi kryteriami oceniacie. Chętnie poczytam wasze odpowiedzi .
Szeroko pojętej głupoty i konsekwencji, które z niej wynikają.
Mr_Ewok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 09:25   #423
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Nie akceptuję tego.

Cytat:
Napisane przez Farquad Pokaż wiadomość
jakie są te kiepskie prace? będę wiedziała czego unikać xd
Dla każdego to znaczy pewnie coś innego. Ja bym osobiscie nie chciała pracownika fizycznego w takich typowych ciezkich pracach, sprzedawcy w sklepie, ochroniarza, kierowcy, nauczyciela, urzędnika, policjanta i strażaka. Pewnie inne tez ale nie przychodzi mi teraz nic do głowy.
Już fryzjer ze swoim salonem czy szef kuchni jak dla mnie ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 09:29   #424
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Nie akceptuję tego.

Cytat:
Napisane przez nadia001 Pokaż wiadomość
- religijność, jak chce to niech tam sobie w coś wierzy, ale żeby się nie angażował w jakieś religijne zabawy, kościoły itd

- niezaradność życiowa- kiepska praca

To już chyba nie uprawiać religii niż wierzyć na pół gwizdka, nie sądzisz?


Co to kiepska praca?
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 17:23   #425
Airuf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 63
Dot.: Nie akceptuję tego.

Pozwolę sobie też coś dopisać.

Brak zainteresowań, pasji... (oglądanie netflixa i wyjścia w weekend ze znajomymi na miasto - to raczej nie są zainteresowania ani pasje).

Hołdowanie społecznym standardom, np.: koniecznie chcę mieć domek za miastem bo... bo każdy kto się dorobił to ma...

Brak jakiejkolwiek elokwencji w wypowiedzi.
Nie lubię rozmawiać z osobami których zdania wyglądają tak: "Yyyy, no i ten, wiesz.... eeee... bo z tym poszliśmy do tego, no, yyyy... jak to się tam nazywa... no wiesz, i było...eee, tego... no, fajnie..."

Cytat:
Napisane przez pixelova Pokaż wiadomość
To już chyba nie uprawiać religii niż wierzyć na pół gwizdka, nie sądzisz?


Co to kiepska praca?
Skoro wystąpiło obok sformułowania "niezaradność życiowa" to zakładam że chodziło o kiepskie zarobki raczej

Edytowane przez Airuf
Czas edycji: 2022-09-07 o 17:28
Airuf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 17:59   #426
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Nie akceptuję tego.

Cytat:
Napisane przez nadia001 Pokaż wiadomość
- religijność, jak chce to niech tam sobie w coś wierzy, ale żeby się nie angażował w jakieś religijne zabawy, kościoły itd
Co? Za wierzeniami idą kościoły, zabawy, organizacje... więc to co piszesz to totalny bezsens. Istnieje religia ( nie na zasadzie żyje jak chce, ale może jakiś Bóg istnieje), która nie ma czegoś takiego?

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Dla każdego to znaczy pewnie coś innego. Ja bym osobiscie nie chciała pracownika fizycznego w takich typowych ciezkich pracach, sprzedawcy w sklepie, ochroniarza, kierowcy, nauczyciela, urzędnika, policjanta i strażaka. Pewnie inne tez ale nie przychodzi mi teraz nic do głowy.
Już fryzjer ze swoim salonem czy szef kuchni jak dla mnie ok.
U mnie totalnie przeciwnie. Nie chciałabym osoby, która ocenia ludzi pod względem wykonywanej pracy. Nie widzę nic złego w pracy nauczyciela, sprzedawcy, urzędnika itp.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 20:26   #427
Farquad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 254
Dot.: Nie akceptuję tego.

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Dla każdego to znaczy pewnie coś innego. Ja bym osobiscie nie chciała pracownika fizycznego w takich typowych ciezkich pracach, sprzedawcy w sklepie, ochroniarza, kierowcy, nauczyciela, urzędnika, policjanta i strażaka. Pewnie inne tez ale nie przychodzi mi teraz nic do głowy.
Już fryzjer ze swoim salonem czy szef kuchni jak dla mnie ok.
To już jest materializm. Niestety.

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89341684]Co? Za wierzeniami idą kościoły, zabawy, organizacje... więc to co piszesz to totalny bezsens. Istnieje religia ( nie na zasadzie żyje jak chce, ale może jakiś Bóg istnieje), która nie ma czegoś takiego[/QUOTE]
Są przecież wierzący niepraktykujący. Albo ludzie, którzy chodzą w niedzielę do kościoła, ale generalnie myślą po swojemu i wierzą po swojemu, więc w praktyce nie będą się upierać przy antykoncepcji czy nie robieniu aborcji bardzo zdeformowanego płodu. Tak naprawdę większość katolików chodzących do kościoła wcale nie żyje tak, aby ateista odczuwał ich religijność. Więc w sumie to co napisała Nadia to w dużej mierze uprzedzenia do osób wierzących, zupełnie nieuzasadnione.

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89341684]Nie widzę nic złego w pracy nauczyciela, sprzedawcy, urzędnika itp.[/QUOTE]
Bez tych zawodów cywilizacja by nie istniała. Więc w ogóle to trochę kuriozum mówić, że nauczyciel ma kiepską pracę xd Bardzo ważny i potrzebny zawód.

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Airuf Pokaż wiadomość
Skoro wystąpiło obok sformułowania "niezaradność życiowa" to zakładam że chodziło o kiepskie zarobki raczej
Czyli szuka bogatego A potem jesteśmy zdziwione, że incele nam jadą od materialistek
Farquad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-07, 20:45   #428
Lianhua
Rozeznanie
 
Avatar Lianhua
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 611
Dot.: Nie akceptuję tego.

Hmm jeśli chodzi o mnie, to wyglądałoby to tak:
- brak samodzielności
- skrajne poglądy polityczne, zarowno w jedną jak i drugą stronę
- brak własnego zdania (już z kiloma takimi miałam do czynienia - tragedia)
- brak dbania o siebie (woda, kosmetyki, fryzjerzy, kosmetyczka itp nie gryzą)
- brak szacunku do kobiet
- wybujałe ego
- agresja, zarówno słowna jak i fizyczna. Nie ważne w jakiej ilości
- zazdrość, brak zaufania i próby kontroli
- nałogi


Nie przychodzi mi nic więcej w tej chwili do głowy. Jeśli chodzi to ostatnie, to nie akceptuję nawet czegoś w stylu "jedno piwko po pracy mi się należy". Nie musi być abstynentem - tego nie wymagam. Ale zaakceptuję szybciej okazjonalne picie (urodziny, jakaś impreza itd) niż to 1 piwko codziennie po pracy, czy w każdy weekend.
__________________

(...)There's no life, emotion
Or warmth, but just garbage language
A desolately rolling meadow
Loneliness adds as the days go by
We have to be humans
Because we get scars
Lianhua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 22:13   #429
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Nie akceptuję tego.

Cytat:
Napisane przez Farquad Pokaż wiadomość
To już jest materializm. Niestety.

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------


Są przecież wierzący niepraktykujący. Albo ludzie, którzy chodzą w niedzielę do kościoła, ale generalnie myślą po swojemu i wierzą po swojemu, więc w praktyce nie będą się upierać przy antykoncepcji czy nie robieniu aborcji bardzo zdeformowanego płodu. Tak naprawdę większość katolików chodzących do kościoła wcale nie żyje tak, aby ateista odczuwał ich religijność. Więc w sumie to co napisała Nadia to w dużej mierze uprzedzenia do osób wierzących, zupełnie nieuzasadnione.

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------


Bez tych zawodów cywilizacja by nie istniała. Więc w ogóle to trochę kuriozum mówić, że nauczyciel ma kiepską pracę xd Bardzo ważny i potrzebny zawód.

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------


Czyli szuka bogatego A potem jesteśmy zdziwione, że incele nam jadą od materialistek
Ale jak dla mnie hipokryzja i brak integralności światopoglądowej. Albo wyznajesz religię i podchodzisz do tego poważnie albo nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 22:21   #430
Farquad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 254
Dot.: Nie akceptuję tego.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Ale jak dla mnie hipokryzja i brak integralności światopoglądowej. Albo wyznajesz religię i podchodzisz do tego poważnie albo nie.
Każdą ideologię trzeba wyznawać na 100%, w skrajnej formie? Można być trochę katolikiem tak jak trochę feministką itp.
Farquad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 04:32   #431
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 498
Dot.: Nie akceptuję tego.

Cytat:
Napisane przez Lianhua Pokaż wiadomość
- nałogi

Nie przychodzi mi nic więcej w tej chwili do głowy. Jeśli chodzi to ostatnie, to nie akceptuję nawet czegoś w stylu "jedno piwko po pracy mi się należy". Nie musi być abstynentem - tego nie wymagam. Ale zaakceptuję szybciej okazjonalne picie (urodziny, jakaś impreza itd) niż to 1 piwko codziennie po pracy, czy w każdy weekend.
O, tak, zdecydowanie. Nie wyobrażam sobie faceta śmierdzącego fajami, ani typa, który regularnie musi się napić albo upić co najmniej raz w tygodniu, bo piąteczek. Byłam raz z takim, palić na szczęście nie palił, ale ciągle wychodził z kumplami na miasto, pił kilka piw. Raz mi nawet powiedział, że zwykle '8 piwek wejdzie'. Ja w szoku, a on, że to nie jest jakoś dużo. Ale koleś tak spędzał praktycznie każdy piątek/sobotę. Fakt, że to były studia, ale po prostu nie. Poza tym ważne jest dla mnie u partnera dbanie o zdrowie, prowadząc taki tryb życia mogłoby być ciężko

A i dziwi mnie oburzenie, że ktoś oczekuje od partnera pracy na co najmniej średnim poziomie zarobkowym. Logiczne, że jak chcesz żyć na poziomie, lubisz podróżować, obcować z kulturą, żyć bez obawy o to czy ziemniaki podrożeją o 0,30gr/kg to na to patrzysz. Przecież ten wątek służy opisywaniu czego się nie akceptuje u partnera, a nie czy kasjer zasługuje na potępienie albo jak powinno się praktykować wiarę. Ktoś zaraz napisze, że nie akceptuje niskich facetów, to też mu będziesz tłumaczyć, że to nic złego i czemu to komuś przeszkadza i że ma uprzedzenia XDD

Znowu drama i gadanie o katolikach i feministkach na każdym ku*wa wątku, daj już se spokój
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-08, 04:43   #432
Farquad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 254
Dot.: Nie akceptuję tego.

No luz, poziom życia wymaga dobrej wypłaty. Ale ciekawe czy są przypadki, że np. facet nie chce się umawiać z laską, która za mało zarabia. Znacie takie przypadki? xd
Farquad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 07:19   #433
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Nie akceptuję tego.

Cytat:
Napisane przez Farquad Pokaż wiadomość
No luz, poziom życia wymaga dobrej wypłaty. Ale ciekawe czy są przypadki, że np. facet nie chce się umawiać z laską, która za mało zarabia. Znacie takie przypadki? xd

Na wizażu to obowiązuje tylko w stronę mężczyzn
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 07:47   #434
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Nie akceptuję tego.

Cytat:
Napisane przez Farquad Pokaż wiadomość
No luz, poziom życia wymaga dobrej wypłaty. Ale ciekawe czy są przypadki, że np. facet nie chce się umawiać z laską, która za mało zarabia. Znacie takie przypadki? xd
Tak, w moim towarzystwie to normalne. Większość moich znajomych ma ~30 lat i w miarę ustabilizowaną sytuację zawodową. Nikt nie chce mieć partnera/partnerki, którego/której zarobki znacznie odbiegają od tych, które się samemu ma. Jak tworzyć przyszłość z kimś, jeśli kogoś nie stać na życie na tym samym poziomie? Słabo.

Od siebie bym dopisała, że nie wyobrażam sobie być z kimś, kto nie dba o swoją formę fizyczną. Nie chodzi mi o posiadanie 6packa i klaty jak Arnold, ale posiadanie piwnego brzucha i brak kondycji jest dla mnie dyskwalifikujący. Facet przyklejony do samochodu, nie chodzący na siłownię/nie lubiący żadnego sportu i mało ruszający się w ciągu dnia jest dla mnie totalnie nieatrakcyjny. Nie daj bór, jeśli idzie to w parze z brakiem świadomości jedzeniowej lub pochłanianiu śmieciowego żarcia. To jest proszenie się o kłopoty zdrowotne już w wieku ~50 lat albo wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 07:54   #435
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Nie akceptuję tego.

Tak czytam czego nie akceptujecie i ja ze znaczna większością się zgadzam i już nawet nie wiem co z tego zostało. To ilu rzeczy się nie akceptuje jest porażające, ale z drugiej strony to prawda. Nie wiem jakim cudem jestem w związku haha


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 08:00   #436
Farquad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 254
Dot.: Nie akceptuję tego.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Tak czytam czego nie akceptujecie i ja ze znaczna większością się zgadzam i już nawet nie wiem co z tego zostało. To ilu rzeczy się nie akceptuje jest porażające, ale z drugiej strony to prawda. Nie wiem jakim cudem jestem w związku haha
No mam identczną rozkminę. Ale faktem jest, że wizaż jest trochę przerysowany. Jakby w realu ludzie byli aż tak wymagający to byliby wiecznie sami. Jak chcesz mieć faceta to niestety musisz się troszkę posunąć i akceptować jego wady i to poważne (bo każdy człowiek ma poważne wady).
Farquad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 08:03   #437
Calla_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 556
Dot.: Nie akceptuję tego.

Cytat:
Napisane przez Farquad Pokaż wiadomość
No luz, poziom życia wymaga dobrej wypłaty. Ale ciekawe czy są przypadki, że np. facet nie chce się umawiać z laską, która za mało zarabia. Znacie takie przypadki? xd
Są. Nawet tutaj na podobnym wątku na plotkowym wypowiadał się chłopak, gdzie pisał, że w jego środowisko jednak faceci wolą ogarniętą kobiętę tak, by wspólnie działać, a nie obciążać ciężarem utrzymywania określonego poziomu życia. Wiadomo, że łatwiej to zrobić jak druga osoba też zarabia sensowne pieniądze.
Faceci z mojej branży jak się spotykamy poza pracą też zazwyczaj mają albo wyraźnie preferują dziewczyny stabilne finansowe.
W ogóle zarzucanie materializmu i golddiggerstwa, kiedy nie wiadomo jak wygląda sytuacja osoby, która takie wymagania ma to absurd jakiś.
No ale niektórzy jak słyszą o wymaganiach, które dotyczą poziomu finansowego to pierwszy do krzyczenia o materializmie, a potem mamy wysyp wątków o utrzymankach i o tym jak pary się nie mogą dogadać, bo każdy z nich ma inny poziom życia, inny styl prowadzenia finansów i wydawania pieniędzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 08:05   #438
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Nie akceptuję tego.

Cytat:
Napisane przez Farquad Pokaż wiadomość
No mam identczną rozkminę. Ale faktem jest, że wizaż jest trochę przerysowany. Jakby w realu ludzie byli aż tak wymagający to byliby wiecznie sami. Jak chcesz mieć faceta to niestety musisz się troszkę posunąć i akceptować jego wady i to poważne (bo każdy człowiek ma poważne wady).

Nie wiem, nie wiem co masz na myśli mówiąc „poważne” wady. Ja jestem dość wymagająca w stosunku do ludzi, jak coś mnie zrazi no to relacji nie będzie. Przyjacielskiej czy tym bardziej romantycznej, a jesli miałoby to cos powaznego, to już w ogóle xd


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 08:10   #439
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Nie akceptuję tego.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Tak czytam czego nie akceptujecie i ja ze znaczna większością się zgadzam i już nawet nie wiem co z tego zostało. To ilu rzeczy się nie akceptuje jest porażające, ale z drugiej strony to prawda. Nie wiem jakim cudem jestem w związku haha


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ale większość z wymagań przedstawionych w tym wątku to jest podstawa podstaw, a nie jakieś szmery bajery.

Brak nałogów, ogarnięta sytuacja zawodowa, stabilność emocjonalna, przecięta pępowina, normalna relacja z ludźmi, nie bycie burakiem pastewnym i wspólny światopogląd- tego typu cechy przewijają się w wątku jako pożądane i serio nie są to wymagania z kosmosu.

Gdyby każdy/każda miał/miała takie wymagania w stosunku do drugiej osoby i konsekwentnie by się tego trzymał/trzymała, to o ile byłoby więcej trwałych i szczęśliwych związków. I byłoby mniej wątków na Intymnie w stylu "chłop jest, jaki jest, ale mam xx lat i boję się, że nikogo nie znajdę" itd xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-08, 08:14   #440
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Nie akceptuję tego.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Ale większość z wymagań przedstawionych w tym wątku to jest podstawa podstaw, a nie jakieś szmery bajery.

Brak nałogów, ogarnięta sytuacja zawodowa, stabilność emocjonalna, przecięta pępowina, normalna relacja z ludźmi, nie bycie burakiem pastewnym i wspólny światopogląd- tego typu cechy przewijają się w wątku jako pożądane i serio nie są to wymagania z kosmosu.

Gdyby każdy/każda miał/miała takie wymagania w stosunku do drugiej osoby i konsekwentnie by się tego trzymał/trzymała, to o ile byłoby więcej trwałych i szczęśliwych związków. I byłoby mniej wątków na Intymnie w stylu "chłop jest, jaki jest, ale mam xx lat i boję się, że nikogo nie znajdę" itd xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No nie wiem, ja zwróciłam uwagę na konkretniejsze rzeczy. Samochód, bez brzucha, aktywność, wiedza na dany temat. Wszystko można wrzucić do worka - logiczne, a nie żadne wymagania - tak na dobra sprawę. ;p


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 08:38   #441
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 498
Dot.: Nie akceptuję tego.

Cytat:
Napisane przez Farquad Pokaż wiadomość
No luz, poziom życia wymaga dobrej wypłaty. Ale ciekawe czy są przypadki, że np. facet nie chce się umawiać z laską, która za mało zarabia. Znacie takie przypadki? xd
W moim środowisku ludzie raczej szukają partnerów na podobnym poziomie elokwencji, wykształcenia i zarobków. W ogóle mnie to nie dziwi, zwłaszcza u ludzi 30+ kiedy już większość ludzi ma w miarę stabilną i 'docelową' sytuację zarobkową i funkcjonuje na własny rachunek. Nie mam pojęcia jak to wygląda u 20-letnich modelek i 40-latków uganiających się za takimi, ale dla mnie to nie jest reprezentatywna próbka społeczeństwa i jednak jak ktoś szuka partnera, to szuka osoby podobnej do siebie na wielu poziomach

Cytat:
Napisane przez Farquad Pokaż wiadomość
No mam identczną rozkminę. Ale faktem jest, że wizaż jest trochę przerysowany. Jakby w realu ludzie byli aż tak wymagający to byliby wiecznie sami. Jak chcesz mieć faceta to niestety musisz się troszkę posunąć i akceptować jego wady i to poważne (bo każdy człowiek ma poważne wady).
Dla mnie podobnie jak u Olki są to podstawy, bez których nie ma w ogóle mowy. Naprawdę mnie dziwi, że ogarnięty facet bez nałogów czy długów, dbający o siebie to wymagania z kosmosu, ale co się dziwić jak potem powstają wątki jakie powstają i zaskoczenie, że nieodpowiedzialny burak okazał się nieodpowiedzialnym burakiem i co teraz. Wiedzieć czego się chce to podstawa do udanej relacji
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 09:06   #442
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Nie akceptuję tego.

[1=d1f8ef2008dea6bb47d7416 400721be959008b42_63b3700 256c75;89342178]W moim środowisku ludzie raczej szukają partnerów na podobnym poziomie elokwencji, wykształcenia i zarobków. W ogóle mnie to nie dziwi, zwłaszcza u ludzi 30+ kiedy już większość ludzi ma w miarę stabilną i 'docelową' sytuację zarobkową i funkcjonuje na własny rachunek. [/QUOTE]

W moim otoczeniu mnóstwo osób w tym wieku wcale nie ma "docelowej " sytuacji. I jestem przez to trochę zdziwiona, że to taki standard.

[1=d1f8ef2008dea6bb47d7416 400721be959008b42_63b3700 256c75;89342178]Naprawdę mnie dziwi, że ogarnięty facet bez nałogów czy długów, dbający o siebie to wymagania z kosmosu, ale co się dziwić jak potem powstają wątki jakie powstają i zaskoczenie, że nieodpowiedzialny burak okazał się nieodpowiedzialnym burakiem i co teraz. :[/QUOTE]

Bo ważne, żeby chłop był! [ żart].

Wymagania są spoko. Poznaje faceta, który ma totalnie inny stosunek do życia i od razu wiem, że nie ma co się nastawiać na bliższą relację. Potem nie ma problemu, że po kilku latach ludzie kłócą się o podstawy.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Farquad Pokaż wiadomość
No mam identczną rozkminę. Ale faktem jest, że wizaż jest trochę przerysowany. Jakby w realu ludzie byli aż tak wymagający to byliby wiecznie sami. Jak chcesz mieć faceta to niestety musisz się troszkę posunąć i akceptować jego wady i to poważne (bo każdy człowiek ma poważne wady).
Bycie wymagającym, a akceptowanie poważnych wad to morze możliwości.
Akceptować mogę lubienie bzdurnych komedii, ale nie np brak podstawowych umiejętności typu gotowanie i sprzątanie.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 09:16   #443
Farquad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 254
Dot.: Nie akceptuję tego.

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89342212]
Akceptować mogę lubienie bzdurnych komedii, ale nie np brak podstawowych umiejętności typu gotowanie i sprzątanie.[/QUOTE]
Szczyt twojej akceptacji i tolerancji to jakieś bzdurne gusta filmowe? Księżniczkujesz.
Farquad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 09:20   #444
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Nie akceptuję tego.

Cytat:
Napisane przez Farquad Pokaż wiadomość
No luz, poziom życia wymaga dobrej wypłaty. Ale ciekawe czy są przypadki, że np. facet nie chce się umawiać z laską, która za mało zarabia. Znacie takie przypadki? xd
Oczywiście, że tak, wydaje mi się to oczywiste.

Jak obserwuję kolegów wieku +/- 30 lat, którzy randkują, to też zwracają uwagę na to czym się zajmuje kobieta i jakie to ma perspektywy. Żaden rozsądny facet nie chce sieroty, którą trzeba będzie ciągle utrzymywać. Podkreślę - mówię o trzydziestolatkach, a nie o studentach (bo wiadomo, że na studiach nie zarabiasz raczej kokosów i dopiero zaczynasz ogarniać rynek pracy).

Oczywiście, w wielu przypadkach faceci dalej zarabiają więcej, więc nie jest problemem to, że ta kobieta zarabiałaby mniej, ale pytanie o ile mniej. Kobieta z minimalną krajową, której nie stać nawet na bilet do kina i nawet nie ma planu tego zmieniać, jest również mało atrakcyjna.

No i mówię tu o szukaniu związku, a nie przelotnej znajomości of course, bo w tym drugim przypadku to wiadomo, że whatever :P
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 09:32   #445
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Nie akceptuję tego.

Cytat:
Napisane przez Farquad Pokaż wiadomość
Szczyt twojej akceptacji i tolerancji to jakieś bzdurne gusta filmowe? Księżniczkujesz.
To twoja interpretacja i ja cię nie obrażałam.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 09:46   #446
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 498
Dot.: Nie akceptuję tego.

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89342212]W moim otoczeniu mnóstwo osób w tym wieku wcale nie ma "docelowej " sytuacji. I jestem przez to trochę zdziwiona, że to taki standard.
[/QUOTE]

Napisałam 'docelowy' w cudzysłowie, bo chodziło mi o to, że w większości przypadków w okolicy 30 wiesz czego możesz się spodziewać i w jakim kierunku to dąży.

Podobnie w kwestii ogólnej wiedzy o świecie, poglądów, wrażliwości. W tym wieku raczej mniej więcej już człowiek ma jakąś tożsamość i wie czego chce w relacji po doświadczeniach z przeszłości
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 09:47   #447
Farquad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 254
Dot.: Nie akceptuję tego.

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89342268]To twoja interpretacja i ja cię nie obrażałam.[/QUOTE]
Przepraszam, wycofuję to co powiedziałam. Wszystko zależy co się rozumie przez poważne wady. Mnie się zdaje, że generalnie ludzie są tacy sobie
Farquad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 10:01   #448
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 498
Dot.: Nie akceptuję tego.

Cytat:
Napisane przez Farquad Pokaż wiadomość
Szczyt twojej akceptacji i tolerancji to jakieś bzdurne gusta filmowe? Księżniczkujesz.
Dla Ciebie w przyjacielskich relacjach z osobami lgbtq+ nawet homofobiczne poglądy nie są problemem, więc akurat Twój poziom 'akceptacji' raczej nie jest standardem

A co do gustów filmowych, podobnego poziomu humoru i ogólnie sposobów spędzania czasu to dla mnie to też bardzo istotne i nie rozumiem po co to wyśmiewasz

Jak osoba, która uwielbia nieoczywiste, kontrowersyjne kino, sztukę, teatr, odkrywanie nowych smaków, zwiedzanie, ma się dogadać z kolesiem, którego bawi humor typu 'Ciacho', żarty o gejach, blondynkach i który nienawidzi zwiedzać, nudzi go teatr, a ostatnią książką jaką czytał było coś w gimnazjum i nie wie co to 'barok'? Oczywiście to tylko przykład, ale dopasowanie w tym kontekście jest ultra ważne

Nie ogarniam po co próbujesz tutaj przepchnąć wizję jakiejś miłości, gdzie dwójka ludzi koniecznie musi być ze sobą mimo przeciwności losu i zupełnego niedopasowania, bo miłość zwycięży wszystko, inna religia, inne poglądy, inne wykształcenie, inne zainteresowania, inne poglądy co do wizji przyszłości, miejsca zamieszkania, dziecka, żaden problem.

Nie, to tak nie wygląda, może w wyobrażeniach nastolatki, ale w dorosłym życiu akceptujesz to, że ludzie są różni i najważniejszy jest Twój komfort w związku i szkoda czasu na użeranie się z kimś kto kompletnie do Ciebie nie pasuje. Po co sobie wmawiać, że każdy ma wielkie wady i nie masz prawa nie akceptować X, bo coś tam?

Byłaś kiedykolwiek w związku?
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 10:10   #449
Farquad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 254
Dot.: Nie akceptuję tego.

Mocno nadinterpretujesz. Jasne, że jak ktoś totalnie nie pasuje to nie ma sensu. Ale w dorosłym życiu ludzie się zmagają z gorszymi problemami niż zuy film w telewizji Byłam w związku 6 lat, w tym rok mieszkania wspólnego.
Farquad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 10:24   #450
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 498
Dot.: Nie akceptuję tego.

Cytat:
Napisane przez Farquad Pokaż wiadomość
Mocno nadinterpretujesz. Jasne, że jak ktoś totalnie nie pasuje to nie ma sensu. Ale w dorosłym życiu ludzie się zmagają z gorszymi problemami niż zuy film w telewizji Byłam w związku 6 lat, w tym rok mieszkania wspólnego.
I co w związku z tym? Nie masz prawa szukać partnera o podobnym guście filmowym, bo co? Bo ktoś ma problemy finansowe? Czy o co chodzi?
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-25 22:25:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.