54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa... - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-03-31, 08:45   #931
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Ja coś słabo spałam tej nocy, wybudzałam się i nie mogłam zasnąć. Teraz już z drugą kawą próbuję oprzytomnieć

Wiosenne kanapeczki brzmią pysznie u mnie dziś omlet

Obiadu nie mam, ani czasu na gotowanie.. może jakąś tortille z warzywami chociaż zjem
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 08:48   #932
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Bry!
piateczek!!
ja za chwile mam wideo konferencje ciężką. Potem juz powinno byc z górki. Musimy jeszcze zakupy ogarnąć na dzisiejszy wieczór i w droge spowrotem....
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 08:59   #933
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Ja coś słabo spałam tej nocy, wybudzałam się i nie mogłam zasnąć. Teraz już z drugą kawą próbuję oprzytomnieć

Wiosenne kanapeczki brzmią pysznie u mnie dziś omlet

Obiadu nie mam, ani czasu na gotowanie.. może jakąś tortille z warzywami chociaż zjem
Ja też miałam ciężką noc....niby spałam,ale śniła mi się wojna... uciekałam gdzieś... widziałam eksplozję rakiety skierowanej w blok na osiedlu kilka km ode mnie..... obudziłam się o 6:30...ale za to Maluszek też się obudził i czułam jego ruchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 09:05   #934
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Ojej, Brzudi, straszny koszmar! Wojna to dla mnie jeden z najgorszych motywów, które mogą się przyśnić. Człowiek później niespokojny chodzi. Ale dobrze, że maluszek taki ruchliwy. 🥰

Jasia, kciuki za konferencje i spokojnej trasy.

Sand, zjadłabym omleta! I tortilla też brzmi super.

Bell

Hania, rospusta jak nigdy. A Ty po 2 h śpisz bo dzieci Cie budzą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 09:14   #935
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Bry
ja dziś wyjątkowo źle spałam, ale jestem wyspana i bardzo wcześnie wstałam
Zaraz biorę się za kalafiorową z koperkiem.

Dzień Kobiet był u nas nie w komplecie, to nic nie stało na przeszkodzie, aby zrobić sobie party Zajączkowe Reset był cudowny. Oczywiście pojadłyśmy na full. Wszystko było domowe: pizza, makowiec królewski z prawdziwego maku, a nie tego z puszki, 4 sałatki, moje paczuszki, serek pleśniowy, oliwki i talerz przeslodkich pomarańczy Farsz do paczuszek zrobiłam z mozzarelli, suszonych pomidorów i suszonych śliwek.
Pokażę Wam kilka prezentów, dla mnie są śliczne i cieszą Wiem... wiem, że nie akceptujecie torebek ale taka torebka jaką dostałam, to dla mnie dodatkowy prezent Pudełko od kubeczka też jest całkiem elegenckie. Kolczyki nie są srebrne, nie wiem Jeszcze czy będę mogła je nosić. Gdyby Ryby, to wykorzystam jako broszki
Prymulka, jak bratek. Takie ma wielkie kwiatki!IMG_20230331_100006.jpgIMG_20230331_095518.jpgIMG_20230331_095040.jpgIMG_20230331_095119.jpgIMG_20230331_095332.jpgIMG_20230331_095828.jpg
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf


Edytowane przez magnolia79
Czas edycji: 2023-03-31 o 09:15
magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 09:14   #936
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Pudełeczko jeszcze...IMG_20230331_095310.jpg
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 09:17   #937
Tajemniczalatarnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tajemniczalatarnia
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Ojej, Brzudi, straszny koszmar! Wojna to dla mnie jeden z najgorszych motywów, które mogą się przyśnić. Człowiek później niespokojny chodzi. Ale dobrze, że maluszek taki ruchliwy.

Jasia, kciuki za konferencje i spokojnej trasy.

Sand, zjadłabym omleta! I tortilla też brzmi super.

Bell

Hania, rospusta jak nigdy. A Ty po 2 h śpisz bo dzieci Cie budzą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najmłodsza kaszle w nocy jak wariatka. No ale w większości mocy tobudzi mniemojciec.

Wysłane z mojego SM-M236B przy użyciu Tapatalka
Tajemniczalatarnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-03-31, 09:21   #938
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Magu, ale piękne spotkanie zajaczkowe! Kubek wow! I jedzonko pycha.

Hania, no to rzeczywiście mało mass odpoczynku. A co tam u taty?

U mojego wygkada na to że moze dopiero przed Świętami wyjdzie, wiec nie przyjadą na Wielkanoc jak planowali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 09:29   #939
Tajemniczalatarnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tajemniczalatarnia
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Magu, ale piękne spotkanie zajaczkowe! Kubek wow! I jedzonko pycha.

Hania, no to rzeczywiście mało mass odpoczynku. A co tam u taty?

U mojego wygkada na to że moze dopiero przed Świętami wyjdzie, wiec nie przyjadą na Wielkanoc jak planowali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U taty. Sam.probuje chodzić i przewraca się. Mówię zeby sam tego nie robił ale on wie swoje i np kończy się tak jak wczoraj. Ja poszłam po dzieci do przedszkola a on poszedl do łazienki i przewrócił się w.przedpokoju. poobijał się, uszkodził biodro nogę rękę. Ledwo go zebrałam z ziemi doprowadziłam do pokoju i wsadziłam na łóżko. Potem umierałam z bólu wszystkiego. I tak jest w kółko. Ja wychodzę po dzieci do sklepu a on się nie słucha.standard.

Wysłane z mojego SM-M236B przy użyciu Tapatalka
Tajemniczalatarnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 09:45   #940
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Hania..jejku. jak to czytam to przypominam sobie jak mój dziadek tak uparcie robil i moja mama tak "walczyła" koło niego. Schorowani ludzie nie rozumieją że robią dodatkowe obowiązki i kłopoty dla osoby pilnującej. Powodzenia i sił.
Brzudi..Ale miałaś sny brrr..
Sand omlet też pyszny. Coś chyba dużo pracujesz ostatnio bo mało się pokazujesz. Jak tam aktywność ćwiczeniowa idzie? Ja sobie trochę zluzowalam w tym tygodniu ale nadrabiam sprzątanie (tłumacze sobie że też przy tym mam sporo ruchu)
Mag ależ ty masz piękne te spotkania z dziewczynami. Z super prezentami i pysznym jedzeniem można się podładować takimi spotkaniami.
Kate a twój tata jak się czuje? Szkoda że tak wyszło akurat przed świętami i nie mogą was odwiedzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 09:47   #941
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Bry. Spałam od 20:30 do 7:30, w nocy M ogarniał małą. 11 godzin! Pytanie czy mi to na zdrowie wyjdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Woohooo! Zdecydowanie na zdrowie!

Szkoda, ze rodzice nie dojada na swieta, ale wazne zeby tata doszedl do siebie calkowicie. Pozniej mozecie swietowac z opoznieniem

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
Ja też miałam ciężką noc....niby spałam,ale śniła mi się wojna... uciekałam gdzieś... widziałam eksplozję rakiety skierowanej w blok na osiedlu kilka km ode mnie..... obudziłam się o 6:30...ale za to Maluszek też się obudził i czułam jego ruchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie cierpie takich snow! Pozniej czlowiek taki poddenerwowany wewnetrznie…
Kiedys mialam nawracajace sny o samolotach ktore widzialam lecialy prosto na mnie/na dom … bardzo dziwne. Na szczescie ustaly.

Maluszek jak sie rozkreci to da Ci popalic
Wspaniale uczucie


Mag, fantastyczne prezenciki i cudowny wieczor spedzilas z psiapsiolami!
Kubeczek iscie wiosenny, te kolczyki jako broszki koniecznie! Przecudne!
I torebka naprawde sliczna. Te koliberki

Hania, wspolczuje tych utrapien z tata… ja to czesto widze jakby zycie zataczalo kolo. Najpierw rodzice zajmuja sie malenstwem, trzeba karmic, pilnowac, trzymac przy zyciu… a pozniej na starosc czlowiek jak takie male dziecko tez potrzebuje opieki

Bry! Ogladam jakis problem o organizowaniu domu/ szaf itd. Motywuje sie!
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-31, 09:49   #942
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Magu piękne te kolczyki! a kubek cudo!!

Hania duzo sił Ci życze. Straszne to. Nie udała sie Bogu starość
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 10:17   #943
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Hania, bardzo współczuję Tobie (Wam) i tacie też. Bardzo to musi być dla Was wszystkich trudne. Pamiętam jak moja prababcia przeprowadziła się do nas i moja mama się nią zajmowała, to był bardzo ciężki czas.

Bell, dziękuję że pytasz. Tata w sumie nie czuje się źle - wnoszę po tym, że skarży się na niedobre szpitalne zupy. Leży pod kroplówka ciągle i niektóre badania ma mieć dopiero we wtorek, więc to wszystko tak się przeciąga. No ale najważniejsze żeby do dokładnie zdiagnozowali.

Gwiazdko, Twoje sny też niepokojące! W ogóle Wszystkie takie katastroficzne to potrafią dzień porządnie rozbić. A w ogóle to podziwiam Twoja organizacje! Ty i w szafach posprzątasz i czas masz na obejrzenie czegoś, jak Ty to robisz? Ja przy małej Jo to nie wiedziałam jak się nazywam. Ale może tak jest przy pierwszym dziecku, że człowiek sam czuje się jak dziecko we mgle i mu doby brakuje mimo, że mały człowiek głównie je i śpi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 10:28   #944
Tajemniczalatarnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tajemniczalatarnia
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Dziękuję dziewczyny. No sytuacja nie jest kolorowa zwłaszcza jak się nie ma pomocy znikąd. (Rodzina, lekarz itd). Trzeba to jakoś przetrwac. Na chwilę obecną zrezygnowałam z pracy (nie podpisałam nowych dyżurów na kwiecień bo nie da sie). We wtorek jestem umówiona dyrektorem mops zeby podpowiedział ki jaka drogę mam obrać bo już wszystkie chyba wychodziłam. Sytuacja nasza to jednak nie opowieścią forum. A powiem wam tylko tyle że skostniale te nasze panstwo aż za bardzo.

Wysłane z mojego SM-M236B przy użyciu Tapatalka
Tajemniczalatarnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 11:23   #945
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Bry
ja dziś wyjątkowo źle spałam, ale jestem wyspana i bardzo wcześnie wstałam
Zaraz biorę się za kalafiorową z koperkiem.

Dzień Kobiet był u nas nie w komplecie, to nic nie stało na przeszkodzie, aby zrobić sobie party Zajączkowe Reset był cudowny. Oczywiście pojadłyśmy na full. Wszystko było domowe: pizza, makowiec królewski z prawdziwego maku, a nie tego z puszki, 4 sałatki, moje paczuszki, serek pleśniowy, oliwki i talerz przeslodkich pomarańczy Farsz do paczuszek zrobiłam z mozzarelli, suszonych pomidorów i suszonych śliwek.
Pokażę Wam kilka prezentów, dla mnie są śliczne i cieszą Wiem... wiem, że nie akceptujecie torebek ale taka torebka jaką dostałam, to dla mnie dodatkowy prezent Pudełko od kubeczka też jest całkiem elegenckie. Kolczyki nie są srebrne, nie wiem Jeszcze czy będę mogła je nosić. Gdyby Ryby, to wykorzystam jako broszki
Prymulka, jak bratek. Takie ma wielkie kwiatki!Załącznik 7787821Załącznik 7787822Załącznik 7787823Załącznik 7787824Załącznik 7787825Załącznik 7787826
Super,że udało Wam się spotkać przed świętami na stole same pyszności i jeszcze piękne prezenty
Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Magu, ale piękne spotkanie zajaczkowe! Kubek wow! I jedzonko pycha.

Hania, no to rzeczywiście mało mass odpoczynku. A co tam u taty?

U mojego wygkada na to że moze dopiero przed Świętami wyjdzie, wiec nie przyjadą na Wielkanoc jak planowali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najważniejsze,że go przebadają i zdiagnozują zawsze mogą przyjechać na wiosnę - może to nie to samo,co święta,ale też będzie pięknie
Cytat:
Napisane przez Tajemniczalatarnia Pokaż wiadomość
U taty. Sam.probuje chodzić i przewraca się. Mówię zeby sam tego nie robił ale on wie swoje i np kończy się tak jak wczoraj. Ja poszłam po dzieci do przedszkola a on poszedl do łazienki i przewrócił się w.przedpokoju. poobijał się, uszkodził biodro nogę rękę. Ledwo go zebrałam z ziemi doprowadziłam do pokoju i wsadziłam na łóżko. Potem umierałam z bólu wszystkiego. I tak jest w kółko. Ja wychodzę po dzieci do sklepu a on się nie słucha.standard.

Wysłane z mojego SM-M236B przy użyciu Tapatalka
Oj współczuję Hania... uparty ten Twój tato....
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Woohooo! Zdecydowanie na zdrowie!

Szkoda, ze rodzice nie dojada na swieta, ale wazne zeby tata doszedl do siebie calkowicie. Pozniej mozecie swietowac z opoznieniem




Nie cierpie takich snow! Pozniej czlowiek taki poddenerwowany wewnetrznie…
Kiedys mialam nawracajace sny o samolotach ktore widzialam lecialy prosto na mnie/na dom … bardzo dziwne. Na szczescie ustaly.

Maluszek jak sie rozkreci to da Ci popalic
Wspaniale uczucie


Mag, fantastyczne prezenciki i cudowny wieczor spedzilas z psiapsiolami!
Kubeczek iscie wiosenny, te kolczyki jako broszki koniecznie! Przecudne!
I torebka naprawde sliczna. Te koliberki

Hania, wspolczuje tych utrapien z tata… ja to czesto widze jakby zycie zataczalo kolo. Najpierw rodzice zajmuja sie malenstwem, trzeba karmic, pilnowac, trzymac przy zyciu… a pozniej na starosc czlowiek jak takie male dziecko tez potrzebuje opieki

Bry! Ogladam jakis problem o organizowaniu domu/ szaf itd. Motywuje sie!
Ja o dziwo dziś jestem bardzo spokojna,mimo tych koszmarów...a sny o spadających samolotach miałam bardzo często jak byłam nastolatką -zawsze mi się w ogrodzie rozbijały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 11:56   #946
Tajemniczalatarnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tajemniczalatarnia
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

A wiecie co? Ki się też coś śniło tej nocy i nawet jak się przebudziłam to pomyślałam żeby sprawdzić rano w senniku ale teraz nie pamiętam co to było.

Wysłane z mojego SM-M236B przy użyciu Tapatalka
Tajemniczalatarnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 12:49   #947
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Hania, mam nadzieję że mops Wam pomoże, coś podpowie. Co do snów tonu mnie jest podobnie - muszę sobie je przemyśleć po przebudzeniu, inaczej szybko wylatują z głowy. Ale mam i takie, które pamiętam od ponad 20 lat.

Brzudi, mnie też się sporo snów o samolotach śniło - najczęściej siedziałam w środku i coś było nie tak, a czasem byłam na lotnisku i nie mogłam zdążyć na czas. Nigdy nic pozytywnego. A Ciebie to chyba synek tak pozytywnie nastraja. 🥰

U nas "kładzie się" podłoga. Już końcówka, widać światełko w tunelu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 14:00   #948
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Bry ☕️
Taka wymęczona po tych 5 dwunastkach, że dobudzić się dziś nie mogłam. Weekend krótki bardzo, a do zrobienia mam zaplanowane dużo. Ciekawe czy uda mi się choć połowę.

Mag, super spotkanie i piękne prezenty!

Hania, bardzo współczuję Ci tej sytuacji. Ale czy to oznacza, że z pracy rezygnujesz na stałe czy jeszcze możesz do niej wrócić?

Miałam jeszcze coś pisać i już nie wiem co.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 14:06   #949
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Ja wreszcie po pracy. To byl ciezki piątek. Wracamy

Hania oby Wam pomogli w MOPSie

Kate super, ze z remontem ruszyło.
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-31, 14:25   #950
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
...a sny o spadających samolotach miałam bardzo często jak byłam nastolatką -zawsze mi się w ogrodzie rozbijały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O to, to!!! Dokladnie to samo! Dziwactwo jakies. W sennikach rozne sa wyjasnienia takich snow, nigdy mi sie to nie wiazalo z rzeczywistoscia.

A tak wogole Brzudi, to bardzo milo Cie tu widziec czesciej na wizazu i duzo bardziej sie udzielasz Zdecydowanie sluzy Ci ten przeddzidziusiowy stan i pewnie wiecej czasu wolnego

Kate, super ze sa jakies postepy prac!

Czy taka zorganizowana jestem to nie wiem! Staram sie jak najwiecej zrobic jak maly drzemie no i wieczory na szczescie mam tez spokoj. Ale uwierz mi, sa dni kiedy palcem nie da sie ruszyc i wszystko sie wali

A dzisiaj wlasnie mamy pierwszy raz MEGA drzemke! Tak wszyscy mowili, ze po basenie dzieci ladnie spia, u nas dopiero sie to objawilo

Dla pracujacych Irenek juz prawie weekendzik!
Jasia, dla Ciebie szczegolnie byl to ciezki tydzien, oby udalo sie troche odpoczac w weekend.
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 15:27   #951
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Gwiazdka a jak sie Małemu podoba pływanie? Zadowolony?

Głowa mnie ćmi a tu trasa i goście za 2h
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry

Edytowane przez yyahyoo
Czas edycji: 2023-03-31 o 15:48
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 15:45   #952
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Bry!
piateczek!!
ja za chwile mam wideo konferencje ciężką. Potem juz powinno byc z górki. Musimy jeszcze zakupy ogarnąć na dzisiejszy wieczór i w droge spowrotem....
Spokojnej podróży bez korków i niespodzianek!
Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
Ja też miałam ciężką noc....niby spałam,ale śniła mi się wojna... uciekałam gdzieś... widziałam eksplozję rakiety skierowanej w blok na osiedlu kilka km ode mnie..... obudziłam się o 6:30...ale za to Maluszek też się obudził i czułam jego ruchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale fajnie, że już czujesz ruchy Malucha
Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Bry
ja dziś wyjątkowo źle spałam, ale jestem wyspana i bardzo wcześnie wstałam
Zaraz biorę się za kalafiorową z koperkiem.

Dzień Kobiet był u nas nie w komplecie, to nic nie stało na przeszkodzie, aby zrobić sobie party Zajączkowe Reset był cudowny. Oczywiście pojadłyśmy na full. Wszystko było domowe: pizza, makowiec królewski z prawdziwego maku, a nie tego z puszki, 4 sałatki, moje paczuszki, serek pleśniowy, oliwki i talerz przeslodkich pomarańczy Farsz do paczuszek zrobiłam z mozzarelli, suszonych pomidorów i suszonych śliwek.
Pokażę Wam kilka prezentów, dla mnie są śliczne i cieszą Wiem... wiem, że nie akceptujecie torebek ale taka torebka jaką dostałam, to dla mnie dodatkowy prezent Pudełko od kubeczka też jest całkiem elegenckie. Kolczyki nie są srebrne, nie wiem Jeszcze czy będę mogła je nosić. Gdyby Ryby, to wykorzystam jako broszki
Prymulka, jak bratek. Takie ma wielkie kwiatki!Załącznik 7787821Załącznik 7787822Załącznik 7787823Załącznik 7787824Załącznik 7787825Załącznik 7787826
Kubek piękny
Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Hania..jejku. jak to czytam to przypominam sobie jak mój dziadek tak uparcie robil i moja mama tak "walczyła" koło niego. Schorowani ludzie nie rozumieją że robią dodatkowe obowiązki i kłopoty dla osoby pilnującej. Powodzenia i sił.
Brzudi..Ale miałaś sny brrr..
Sand omlet też pyszny. Coś chyba dużo pracujesz ostatnio bo mało się pokazujesz. Jak tam aktywność ćwiczeniowa idzie? Ja sobie trochę zluzowalam w tym tygodniu ale nadrabiam sprzątanie (tłumacze sobie że też przy tym mam sporo ruchu)
Mag ależ ty masz piękne te spotkania z dziewczynami. Z super prezentami i pysznym jedzeniem można się podładować takimi spotkaniami.
Kate a twój tata jak się czuje? Szkoda że tak wyszło akurat przed świętami i nie mogą was odwiedzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, mam teraz więcej pracy, jak zwykle na przełomie miesiąca
Aktywność u mnie średnio, w tym tygodniu tylko pływanie i wczoraj godzina na bieżni. Za dużo siedzę przy biurku, przydałby się pilates.

Twoje sprzątanie spokojnie można w fitness wrzucić

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Jeszcze trochę pracy przede mną a potem wieczorny relaks. A odwiózł właśnie młodego na nockę do cioci
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 16:03   #953
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Eee to będziesz miała Sand wspaniały wieczorek
Ja kończę kawkę I biorę się za ogarnianie chaty. Byłam z młodym na rutynowej kontroli u dentysty..wszystkie zęby zdrowe, uff teraz poszedł do pizzeri na urodziny do kolegi. 3 godz moje
Na szczęście mam jogę , potrzeba mi dziś takiej godziny wyciszającej
Jasia powodzenia z imprezą! Ty jesteś sprytna to dasz radę z taką ilością na medal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 16:04   #954
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
O to, to!!! Dokladnie to samo! Dziwactwo jakies. W sennikach rozne sa wyjasnienia takich snow, nigdy mi sie to nie wiazalo z rzeczywistoscia.

A tak wogole Brzudi, to bardzo milo Cie tu widziec czesciej na wizazu i duzo bardziej sie udzielasz Zdecydowanie sluzy Ci ten przeddzidziusiowy stan i pewnie wiecej czasu wolnego

Kate, super ze sa jakies postepy prac!

Czy taka zorganizowana jestem to nie wiem! Staram sie jak najwiecej zrobic jak maly drzemie no i wieczory na szczescie mam tez spokoj. Ale uwierz mi, sa dni kiedy palcem nie da sie ruszyc i wszystko sie wali

A dzisiaj wlasnie mamy pierwszy raz MEGA drzemke! Tak wszyscy mowili, ze po basenie dzieci ladnie spia, u nas dopiero sie to objawilo

Dla pracujacych Irenek juz prawie weekendzik!
Jasia, dla Ciebie szczegolnie byl to ciezki tydzien, oby udalo sie troche odpoczac w weekend.
Dziękuję Gwiazdka

Mam teraz dużo wolnego i zdecydowanie łatwiej mi pisać na wizażu..poza tym jak zauważyłaś to służy mi ten dzidziusiowy stan... czuję się szczęśliwsza i ogólnie dużo bardziej pozytywnie nastawiona do życia
Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Spokojnej podróży bez korków i niespodzianek!Ale fajnie, że już czujesz ruchy Malucha Kubek piękny Tak, mam teraz więcej pracy, jak zwykle na przełomie miesiąca
Aktywność u mnie średnio, w tym tygodniu tylko pływanie i wczoraj godzina na bieżni. Za dużo siedzę przy biurku, przydałby się pilates.

Twoje sprzątanie spokojnie można w fitness wrzucić

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Jeszcze trochę pracy przede mną a potem wieczorny relaks. A odwiózł właśnie młodego na nockę do cioci
Sand ja i tak podziwiam Twoją aktywność ruchową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 16:11   #955
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Brzydu widac to Twoje szczęście. Wypływa z każdego posta
Jak Wam idzie remont?
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 17:27   #956
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Gwiazdka a jak sie Małemu podoba pływanie? Zadowolony?

Głowa mnie ćmi a tu trasa i goście za 2h

Lubi bardzo. Myslalam ze narazie zrobimy przerwe ale wlasnie dzisiaj zmienilam zdanie i bedziemy kontynuowac Zwlaszcza jak czesciej takie mega drzemki beda po plywaniu

Sand kazdy raz kiedy uda Ci sie pocwiczyc to jest na plus I co zamierzasz zrobic z wolnym wieczorkiem?

Beell- 3 godzinki wolne i joga brzmi jak fantastyczny plan na piatkowy wieczor!
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 17:34   #957
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Brzydu widac to Twoje szczęście. Wypływa z każdego posta
Jak Wam idzie remont?
U mnie już po malowaniu teraz tylko trzeba kupić i wstawić łóżeczko i przewijak.

No i czeka nas zakup duuużej szafy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 17:50   #958
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
U mnie już po malowaniu teraz tylko trzeba kupić i wstawić łóżeczko i przewijak.

No i czeka nas zakup duuużej szafy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U Ciebie bedziecie na poczatek mieszkac?
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 18:07   #959
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
U Ciebie bedziecie na poczatek mieszkac?
Nie,u mnie od czasu do czasu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-31, 19:29   #960
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Lubi bardzo. Myslalam ze narazie zrobimy przerwe ale wlasnie dzisiaj zmienilam zdanie i bedziemy kontynuowac Zwlaszcza jak czesciej takie mega drzemki beda po plywaniu

Sand kazdy raz kiedy uda Ci sie pocwiczyc to jest na plus I co zamierzasz zrobic z wolnym wieczorkiem?

Beell- 3 godzinki wolne i joga brzmi jak fantastyczny plan na piatkowy wieczor!
Wolny wieczór czas start
Moje "plany" to leniuchowanie 🫣 aż mi wstyd, bo tu same gospodarne Ireny sprzątają, gotują i szykują się na wiosnę.
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-19 05:59:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.